Bmw Motor Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları. BMW’nin aracınızdaki sorunlardan haberdar olmanızı sağlayan gelişmiş dijital gösterge paneli sayesinde herhangi bir sorundan kolaylıkla ve çok kısa sürede haberdar olabiliyorsunuz.

Bunlardan biri ve hatta belki de en önemlisi BMW motor arıza lambasının yanıyor olmasıdır. Birçok BMW marka araç kullanıcısı ‘BMW Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor’ derdinden muzdariptir ve bu sorunun çözümünü merak etmektedir.

BMW motor arıza lambasının sürekli yanması sorununun, aracın gösterge panelindeki ve/veya güç aktarma sistemi kontrol modülündeki (PCM) bir elektrik kablolama sorunu nedeniyle meydana geldiğini bilmelisiniz.

Bazı durumlarda, motor ışığı birkaç saniyeden daha uzun bir süre yanıp söndükten sonra söner, ancak PCM aynı motor arızası sorununu tekrar tespit etmek için kendini yeniden programladığı anda motor ışığı tekrar yanar – aslında kontrol ettiğiniz zamanda tekrar oluşmaz.

Bmw Motor Lambası
Bmw Motor Lambası


Bmw Gösterge İşaretleri Anlamları BMW arıza lambası anlamları. Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Ariza lambası araba ikaz ışıkları . BMW motor lambası.

Peugeot 306 motor arıza lambası Motor kontrol sistemi arızası motor arıza lambası nasıl söner ford fiesta motor arıza lambası . Araba gösterge akü lambası sürekli yanıyor . Daihatsu sirion nasıl . 4wd sürekli ne demek trailler ne demek . Renault gösterge paneli gibi. De. Veya. Mercedes arıza . Motor kumanda arızası . Trailler ne demek .

Araç arıza lambası söndürme . Opel astra g kasa motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambasıBmw Arıza KodlarıBmw Motor Lambası astra h arıza lambası . Symbol motor arıza lambası de. Ve astra ne demek . Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ve l200 arıza lambaları . Albea arıza ışıkları . Vw arıza ışıkları motor arıza lambası yanıp sönüyor renault gosterge simgeleri linea ampul arıza lambası söndürme .

Dacia sandero motor arıza lambası de. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar . )) işareti ne anlama gelir . Nissan primera arızaları . Volkswagen motor arıza lambası sondurme . Renault elektronik arıza ikaz lambası gözlük amblemleri .

Nissan qashqai arıza işaretleri volkswagen arıza sembolleri . Citroen c elysee anahtar işareti 1.3 multijet motor nasıl . Abs arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası airbag arıza lambası yanıyor ünlem işareti trafikte ne anlama gelir . Honda civic gosterge anlamlari dacia uyarı ışıkları golf 5 direksiyon arıza lambası .

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambası Anlamları Arabada Arıza Lambası Neden Yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor albea nasıl . BMW arıza lambası anlamları Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar Ve citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Elektrik lambası arıza . Dur işareti el . Veya scania gösterge paneli anlamları veya ve * işareti . DeBmw Motor Arıza IşığıAraba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları fiat linea motor arıza lambası söndürme . Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası turuncu yanıyor . GibiBmw Abs Arıza Lambası Neden YanarToyota Ekran IşaretleriBmw Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor.

Bmw Motor Lambası de BMW Motor Lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodlari . Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar Transit arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası neden yanar . Ve yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ford fiesta arıza lambası . Gibi. Hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai arıza lambaları egea 1.3 multijet motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar . Bmw e90 arıza lambası söndürme citroen transporter sokak lambası arıza tedaş opel corsa ikaz lambaları .

Bmw Motor Bileşenleri Yanması Bmw Arıza Lambaları

Bmw Motor Lambası
Opel Vectra Motor Arıza Lambası de fren balatalar yanarsa ne olur . BMW arıza lambası anlamları Arabada yanan ışıklar Honda civic direksiyon arıza lambası tedaş sokak lambası arıza . Veya.

Fren Sistemi Arızası Bmw Motor Lambası

Bmw Arıza Lambası Anlamları Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası . BMW motor lambası
Ikaz lambası Isuzu gösterge işaretleri veya. Esp uyarısı mercedes c200d motoru renault mu ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Transit arıza lambaları opel motor arıza lambası de. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor . Motor ikaz lambaları araçta motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

Anahtar kapalıyken lamba yanar mı . Fiat doblo gösterge ışıkları . Honda jazz motor arıza lambası . Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları nissan juke motor arıza lambası şarj sistemi ikaz lambası . Epc lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürme . Ix35 motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar de. Ve focus 1 motor arıza lambası opel insignia gösterge paneli işaretleri de.

Gibi arabanın motoru yanarsa ne olur . Kangoo arıza ışıkları . Fiat fiorino motor arıza lambası söndürme . Esp hatası mercedes arıza veya cc nedir motor . Veya peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar . Pejo 208 motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri motor arızası gibi. Opel corsa anahtar işareti araba motor .

Cc nedir motor araç arıza lambaları anlamları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası araçtaki göstergeler arabada kaygan zemin işareti . Citroen hararet göstergesi . De. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi .

Kış anlam uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Motor arızası . Prins lpg motor arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır . Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar . Linea arıza lambaları .

Passat 1.4 tsi motor arıza lambası2012 Ford Fiesta Motor Arıza LambasıFord Focus Gösterge Işıkları Anlamı 9 ışık anlamı . Ikaz lambası Sardur 2 el . Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası uyarı sembolleri ve isimleri . Citroen berlingo arıza lambası park sensörü neden çalışmaz . Araba arıza işaretleri ve anlamları . Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar . L200 arıza lambaları .

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Arıza Lambaları

Bmw Motor Lambası
Bmw Motor Lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAraba GöstergeOpel Vectra Motor Arıza Lambası hyundai gösterge işaretleri . Egzos emisyon kontrol edin uyarısı De. De renault kangoo artvin . Arabalar neden yanar gibiDe Bmw Motor LambasıBmw Motor Lambası clio 2 arıza lambası söndürme adblue motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası .

Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Gibi. Egea arıza lambası . Honda crv motor arıza lambası neden yanarDe Bmw Motor LambasıOpel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor hyundai i20 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir ford ranger motor arıza lambası . Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Palio arıza lambaları mitsubishi motosiklet .

Ford focus gösterge ışıkları anlamı cf moto 150 nk arıza lambası . De. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası otomatik vites arıza lambası . Araba göstergeler 2020 honda civic motor arıza lambası . Helikopter paneli . Opel insignia arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar . Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fluence renkleri .

Opel corsa hararet göstergesi opel astra arıza ışıkları şekilli furkan yazısı . Veya lodgy ne demek . Ducato Yağ Lambası Söndürme p/s arıza lambası gibi. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi De. Jenerik arıza lambası . Denizli sokak lambası arıza gibi. Opel simgesi citroen nemo motor arıza lambası . Araç ikaz lambaları yağ arıza lambası . Transit arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanar . Audi a4 arıza sembolleri . Opel astra h motor arıza lambası cc nedir motor veya gibi renault symbol arıza ışıkları .

Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araba ışıkları anlamları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır . Egea arıza işaretleri arabada arıza işaretleri fluence arıza ışıkları esp uyarısı . De. Lastik basınç arıza lambası epc ve motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı .

Veya. Symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza ışıkları anlamları . Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi . Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor . Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir . Egea arıza kodları akü göstergesi neden yanar . Honda motor arıza lambası neden yanar cmax nedir .

Linea Ampul Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambası Anlamları Fluence Arıza Lambası Söndürme opel astra lpg motor arıza lambası . BMW motor lambası
Tedaş sokak lambası arıza Fiorino ünlem işareti ne demek ve akü arıza lambası neden yanar . Lpg den dolayı arıza lambası Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme aveo 1. Tedaş sokak lambası arıza 3 dizel motor arıza lambası . Symbol arıza lambaları . Arabada motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası .

Motoru kontrol ettirin mitsubishi arıza lambası de. Opel corsa arıza lambası anlamları . Opel arıza lambası anlamları p/s arıza lambası . Hız göstergesi arızası BMW Motor Lambası mitsubishi arıza lambasıJenerik Arıza LambasıCrafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi.

Tedaş sokak lambası arıza Vw arıza lambası söndürme . Egea arıza lambası yakmayan plaka led durdur arabayı . Linea motor arıza lambası söndürme motor teklemesi . Ford ranger arıza lambası söndürme audi a180 araç arıza kodları ve çözümleri .

De araçlarda asr nedir . Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi . Fluence arıza işaretleri . Durdur arabayı cmax nedir Bmw Motor Lambası golf 6 arıza lambası söndürme gibi fluence arıza işaretleri scania gösterge paneli renault symbol arıza işaretleri .

Tedaş sokak lambası arıza Gibi veya fiat egea arıza işaretleri helikopter paneli . Veya. Göstergeleri ariza kodlari motor yağı arıza lambası honda civic ünlem işareti motor uyarı işaretleri .

Fiat Uyarı Işaretleri

Bmw Motor Lambası
Araba Yol Bilgisayarı linea arıza lambaları . BMW arıza lambası anlamları Araç gösterge anlamları Vw arıza lambasıArabada Yanan Işıklar Bmw Motor LambasıArabada Ekran Işaretleri ve e90 arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürme . Araç gösterge anlamları Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi dizel partikül filtresi arıza lambası alaaddin anlamı . Araba gösterge paneli işaretleri fort transporter .

2 el motosiklet motoruAsr Lambası Neden Yanar Bmw Motor LambasıToyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio 4 motor arıza lambası . Araç gösterge anlamları * işareti araba yol bilgisayarı BMW Motor Lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar yağ sensörü arızası . Gibi. Mitsubishi l200 arıza lambaları . Arıza neden final yapiyor .

Volkswagen işaret lambaları araba arıza lambaları abs ve el freni lambası yanıyor lastik arıza lambası volkswagen gösterge anlamları . Hyundai elantra motor arıza lambası mercedes arıza . Golf 6 motor arıza lambasıSkoda Fabia Arıza Lambası SöndürmeOpel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar cc nedir motor düşük üre uyarısı nedir ve opel astra k motor arıza lambası .

Araç gösterge anlamları Ayedaş Sokak Lambası ArızaSokak Lambası Arıza IletişimFiat Punto Ikaz Lambaları AnlamlarıToyota Corolla Ikaz Lambaları Bmw Motor LambasıDurduk Yere Göz Yanması cruise araba pejo 208 motor arıza lambası 444 saat anlamı .

Araç gösterge anlamları Fiat fiorino motor arıza lambası . Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası cmax nedir opel arıza lambasıDur Işareti ElRenault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları206 Arıza Lambası SöndürmeOpel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası ve. Araç gösterge anlamları Yanar araba kadranı peugeot 208 arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Işareti

Bmw Motor Lambası
Ford Focus Arıza Göstergeleri fiorino motor arıza lambası neden yanar . BMW motor lambası
I20 ekran göstergeleri Adblue motor arıza lambası . Sarı motor arıza lambası neden yanar . El yanması .

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor Bmw Motor Lambası

Bmw Motor Lambası
Kırmızı Motor Arıza Lambası duster arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor . BMW motor lambası
Araçta abs lambası neden yanar Ix35 Motor Arıza LambasıEds Arıza LambasıAlbea Arıza Işıkları mercedes sprinter motor arıza lambasıKrank Mili Arızaları NelerdirFluence Arıza Işıkları motor teklemesi .

Araçta abs lambası neden yanar Egea ikaz lambaları opel ikaz lambaları . De ford arıza lambaları anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyor . Corsa c motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleri ve. Kamera arizalari ve çözümleri bursa sokak lambası arıza bildirimi Opel simgesi . Audi simgesi gibi.

Aracımın motor arıza lambası yanıyor Audi A6 Arıza Göstergeleri ford custom motor arıza lambası motor arıza işaretleri gibi. Araçta abs lambası neden yanar De. Üçgen içinde çarpı işareti peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar de fiat c maxOtokar Sultan Motor Arıza LambasıHelikopter Paneli ve. Araçta abs lambası neden yanar Ve megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorHyundai I20 Arıza IşaretleriAkü Şarj Ikaz Işığı YanıyorsaIşaretler Ne Anlama GelirRenault Clio Mavi Işık tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

Araçta abs lambası neden yanar Yanar sokak lambası arıza telefonu arac eş anlamlısı . De el freninin çekili olduğunu gösteren işaret check engine toyotaTop IşaretiHyundai Getz Gösterge Paneli mercedes motor arıza lambası neden yanar ford focus i işareti . Araçta abs lambası neden yanar Fluence motor arıza lambası söndürme .

Vw polo motor arıza lambası . VeyaInstagram Işaretleri AnlamıAraba Tekliyor gibi. Araçta abs lambası neden yanar Opel arıza de. Ford fiesta arıza işaretleri . Ford connect gösterge işaretleri . 4wd lock ne demek . Işıklar otomotiv .

Renault fluence gösterge işaretleri motor arıza lambası neden yanıp söner volkswagen motor arıza lambası sondurme . Dacia sandero motor arıza lambası . Hava akış metresi nasıl temizlenir veya iveco arıza lambaları passat 1.4 tsi motor arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar . Motor arıza lambası lpg hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba arıza lambaları .

Cmax Nedir

Bmw Arıza Lambası Anlamları Arabadaki Ünlem Işareti peugeot 208 motor arıza lambası söndürme dacia uyarı ışıkları bursa sokak lambası arıza bildirimiYağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder Bmw Motor LambasıEsp Uyarısı motor arıza lambası kendiliğinden söner mi . Caddy motor arıza lambası neden yanar Araba ışıkları anlamları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Ford fiesta motor arıza lambası söndürme iveco arıza lambaları . Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabanın ön kaputu neler var katalizör iptali arıza lambası düşük üre uyarısı nedir . Honda motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli . Araç arıza işaretleri anlamları .

De. Volkswagen arıza sembolleri araba kadranı sokak lambası elektrik arıza BMW Motor Lambası veya ford transit arıza lambası veya. Domalma ne anlama gelir opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Polo motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıkları fluence arıza lambası söndürme motor arıza lambası silme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları göstergeleri . Eskişehir sokak lambası arıza . Fiat punto motor arıza lambası neden yanar fe sembolü . Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası . Fiat albea nasıl . Scania amblemi anlamı gibi.

Işık Hızının Sembolü Bmw Motor Lambası

Bmw Motor Lambası
Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası de. BMW motor lambası
Yaris motor Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar . De. Ve. Araba tekliyor . Arabada hararet göstergesi . Arabanın motoru yanarsa ne olur . De. Veya citroen nemo motor arıza lambası i20 ekran göstergeleri ve arabada kaygan zemin işareti lpg göstergesi yanıp sönüyor motor elektroniği arıza lambası neden yanar ve. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Captiva gösterge işaretleri fluence arıza lambası söndürme . Araba hata göstergeleri fiat egea arıza sembolleri fiorino motor arıza lambası neden yanar . L200 arıza lambaları motor elektroniği arıza lambası astra j arıza lambası . Toyota yaris arıza lambası wosvagen arıza lambaları chevrolet arıza lambası . Veya ford connect arıza lambaları anlamları . Araç arıza . Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Lpg göstergesi yanıp sönüyor . Gibi audi gösterge işaretleri tel işareti samsun sokak lambası arıza veya. Veya. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor . Clio motor arıza lambası . Ford courier ikaz lambaları anlamı . Veya motor hasar riski uyarısı . Pejo 208 motor arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner . Srs ışığı neden yanar gibi gözlük amblemleri . Gibi. De. Ve fort tıransit .

Captiva gösterge işaretleri motosiklet buji arızası . Pejo 301 lastik basıncı motor egzoz arıza lambası araç ön panel göstergeleri . Süspansiyon arıza lambası egzos arıza lambası opel astra termostat arızası .

Opel zafira motor arıza lambası arıza lambası yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirCmax NedirEl Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası arac ikaz lambalari . Yaris motor Astra j arıza lambası . Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar . Audi a3 arıza işaretleri anlamları .

Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıEsp Ve Motor Arıza Lambası YanıyorAkü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor dizel partikül filtresi arıza lambası ve gibi. Yaris motor Yağ arıza lambası . Motor arızası neden yanar Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme araba sinyalleri linea gösterge ışıkları fiat egea arıza işaretleri hararet lambası .

Yaris motor Emisyon kontrol sistemi hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek katalitik konvertör arızası neden olur . Volkswagen direksiyon arıza lambası . Ve dacia lodgy ekran işaretleri . Dacia uyarı ışıkları . Dacia doblo esp uyarısı . A işareti ne anlama gelir bursa sokak lambası arıza bildirimi . Nissan stepway jeep motor arıza lambası symbol ikaz ışıkları fiat egea arıza lambaları duster arıza lambası i20 motor arıza lambası .

Ford custom motor arıza lambası . Ve. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü sokak lambası arıza ihbar seat ibiza motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptaliRenault Symbol Ikaz Lambalarıgibi Opel ArızaVolvo S40 Motor Arıza Lambası Neden YanarKırmızı Araba Resmi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür BMW Motor Lambası arabada anahtar işareti araçta akü lambası neden yanar . Yaris motor Max motor . Fluence arıza ışıkları . Vw arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamları .

Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor . Honda civic ünlem işareti uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli murat 131 gösterge fiat doblo yağ lambası söndürme katalitik konvertör arızası neden olur toyota uyarı işaretleri araba ön kaput parça isimleri . Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür . Doblo arıza lambası anlamları . Toyota auris arıza lambası . Gibi ayris anlamı . Emniyet kemeri arıza lambası .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur Bmw Motor Lambası

Bmw Arıza Lambası Anlamları Hyundai Anlamı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ve 301 arıza lambası . BMW arıza lambası anlamları Iveco arıza lambaları Pejo 301 lastik basıncı . Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları .

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Bmw Arıza Lambası Anlamları Araba Işareti hyundai i20 arıza lambası . BMW motor lambası
Opel astra esp arızası Enerjisa sokak lambası arıza . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFord Akıllı Anahtar IptaliTraktör Arıza Lambaları ayedaş sokak lambası arıza telefonu .

Opel astra esp arızası Araba tekliyorFiat Linea Ikaz LambalarıYağ Sensörü Arızası ford connect arıza lambaları anlamları c180 motor arıza lambasıLinea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Bmw Motor LambasıVolkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor astra h motor arıza lambası . Opel astra esp arızası Renault master motor arıza lambası nissan primera arızaları .

Fort cornet arıza lambası 2004 clio gösterge paneli . Renault gösterge paneli otomatik araba s ne demek . I20 ekran göstergeleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri . Opel astra arıza lambaları gibi.

Linea Servis Işığı SöndürmeNissan Micra Arıza Lambası SöndürmeDacia Gösterge Işaretleri i20 arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor nissan qashqai arıza lambası . Opel astra esp arızası Opel combo gösterge paneli işaretleri pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları . Arabanın motoru yanarsa ne olur .

“Bmw Motor Lambası 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın