BMW 320 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

 

BMW 320 Arıza Lambaları
BMW Far Uyarı Işıkları
2.  Arka sis lambası yanıyor.
3. Sinyalin açık olduğunu gösterir. Sinyal kolunu indirdiğinizde, sola dönüş, yukarı kaldırdığınızda destan dönüşünü gösterir.
4.  Uzun mesafe farları yanıyor.
5.  Kısa farların ve stop lambalarının açık olduğunu gösterir.
6. Park, fren, arka sis, sinyal, iç aydınlatma veya plaka lambalarından herhangi birinin arızalı olduğunu gösterir.
7.  Dış fren lambası ampulün arızalı olduğunu gösterir.
8.  Far kontrol sisteminin arızası.
9.  Uyarlanabilir ışık sistemi uyarısı.
10.  Kısa farlar yanıyor
11. Akü şarj uyarı ışığı – bitmiş akü, akü arızası, şarj dinamo (alternatör) arızası var. Pil şarjı yok. Motor çalışırken akü lambası yanıyorsa, Middleburg Heights BMW ile iletişime geçin.
12. Dış lamba arızası.
13. O/D OFF uyarı ışığı. Sürüş sistemi kapalı. Aracın aşırı hız sistemi manuel olarak kapatılır. Overdrive sistemi bir anahtar ile kontrol edilir.
14. Karoseri kontrol modülü tarafından kontrol edilen elektrik hatası. İç ve dış lambaları inceleyin. Eşzamanlı olarak, modüller arasında çekiş kontrolü veya iletişim sorunu.
 

 

BMW Motor Uyarı Işıkları
15. Motorun çalışması için fren pedalına basın.
16. Dizel Partikül Filtresi (DPF): dizel partikül filtresi fazla hava ile doldurulur.
17. Katalitik Konvertör Uyarı Işığı: Katalizör sisteminin arızalı olduğunu gösteren uyarı lambası.
18.  Yakıt filtresindeki su seviyesi arttı.
19. Motor hava filtresinin değiştirilmesi gerekiyor.
20. Motor Sıcaklığı Uyarı Işığı: Motor soğutma suyu aşırı ısınmış. Motor aşırı ısınmış. Yanıp sönerken durun ve motorun soğumasını bekleyin.
21. Araç motoru yakıt filtresinin değiştirilmesi gerekiyor.
22.  Yakıt azaldı.
23. Yağ Basıncı: Motor yağı basıncı düştü. Aracı hemen durdurun, yağ seviyesini kontrol edin ve uygun seviyeye ulaşana kadar yağ ekleyin. Hizmet planlayın.
24. Check Engine (MIL): Araç ilk kez çalıştırıldığında görünür. BMW’nin servise götürülmesi gerekiyor. Yanıp sönüyorsa dikkatli sürün
25. Motor gücünde azalma. Motoru kontrol eden bilgisayarın motor gücü çıkışı sınırlıdır. Doğru teşhis için servise götürün.
26.  Motor Yağı uyarısı. Motor yağının ömrünün dolduğunu gösterir – yağ değişimi için servise getirin.
27.  Gaz göstergesi, gaz göstergesinin uygun şekilde sıkılmadığını gösterir. Kontrol Motoru Işığı görünebilir.
28. DPF Işığı (Dizel araçlar için Dizel partikül filtresi uyarı sembolü): Dizel egzoz partikül filtresi testi başarısız oldu ve servisin görünür olması gerekiyor.
29. DEF Light (dizel araçlar için): dizel egzoz sıvısı seviyesi düşük.

 

Mekanik Bileşenler için BMW Uyarı Işıkları
30. Fren balataları aşınmış. Ayrıca, Fren balatası değiştirilir ve fren balata sensörü değişmez (sadece fren balata sensörü olan araçlar için)
31.  Uyarı: Otomatik vites kolunu çalıştırmak için fren pedalına basın.
32. Havalı süspansiyon uyarısı.
33. Süspansiyon sistemi hataları.
34. Şanzıman arızası: Otomatik şanzımanda bir sorun varsa gösterge tablosunda bu uyarı lambası sarı veya kırmızı yanar. Acil durum uyarı lambası AÇIK iken acil durum uyarı lambası yanıyorsa, aracı dikkatli bir şekilde P, R, N, D (ileri viteslerde sadece 3. ve 5. vitesler) çalışır durumda sürün. Aracınızı düşük hızda sürmeniz ve servis planlamanız önerilir.
35.  Şanzıman uygun olmayan bir sıcaklıkta çalışıyor. Şanzıman yağ seviyesini ve motor soğutma suyu seviyesini kontrol edin. Araç vites N konumundayken rölantide soğuması için 5 dakika bekleyin.

 

Hava Koşullarına İlişkin BMW Uyarı Işıkları
36. Dışarıdaki hava durumunu gösterir.
37.  Yağmur sırasında ışığın yansıma ve yansımasını hesaplayan ve kontrol ünitesine bilgi veren ışık ve yağmur sensörü.
38.  Ön camın buz çözme işlevi aktif, bu araba uyarı ışığını gösterecektir.
39.  Arka camdaki buğu çözücü devredeyken aracınızda uyarı ışığı yanar.
40.  Yağmur sensörü devredeyken uyarı lambası yanar.
41.  Uyarı ışığı yanıyor, otomatik cam silecek hareketidir.
42. Isıtma ampullerini gösteren uyarı lambası. (Dizel araçlar için)
Dizel araçlarda bu ışık motor kızdırma bujilerinin ısındığını ve bu ışık sönene kadar motorun çalıştırılmaması gerektiğini gösterir. Kalorifer kazanı arızalanırsa, motor uygun sıcaklıkta çalıştığı sürece egzozdan beyaz duman çıkabilir. Bu, ısıtma ampullerinin değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.
43.  Karlı ve kaygan yollarda kullanmanız gereken kış modu butonu.

 

Güvenli Sürüş İçin BMW Uyarı Işıkları
44.  Araç uyarı sembolü, Parkur mesafesi uyarı levhası.
45. Hız sınırının aşıldığına dair uyarı (hız sınırı olan araçlar için)
46. ​​Hız sabitleyici: Sürüş kontrolünün sürüş sırasında ayarlandığını gösterir.
47.  Sinyal vermeden şerit değiştirirseniz uyarı sembolü görünür.
48. Kapılardan birinin açık olduğunu bildiren araç ikaz ışığı.
49.  Bir kapının (motor kaputu ve bagaj dahil) kapalı olmadığına dair uyarı. Bagaj ve bagaj dahil tüm kapıları açın ve kapatın. Bu durumda araba gece boyunca bırakılırsa akışı boşaltabilir.
50. Emniyet kemerinin takılı olmadığı anlamına gelen uyarı lambası.
51.  Aracınızdaki lastik basıncı düşük veya sistemde bir sorun var.
52. Uyarı lambası, anahtarın arabada olmadığı anlamına gelir. Anahtar aynı zamanda çipin tanımlanamadığı anlamına da gelir (bkz. CCNZ: İmmobilizer arızası).
53.  Vites Park’a getirildiğinde. (otomatik araçlarda), vitesi Boş konuma almanız, el frenini çekmeniz ve ardından şanzımanı yüklemek için Park konumuna geçmeniz önerilir.
54. Araç gösterge paneli ile park yardım sistemi işaretleri.
55. Direksiyon kilidi uyarısı. Sarı ise servise götürün, kırmızı ise kullanmayın.
56. Hava yastığı ve emniyet kemeri sistemi arızalı.
57. Ekonomik sürüş yaptığınızı gösteren ECO göstergesi.
58.  Gösterge panelindeki uyarı normalde el frenini çektiğinizde yanar. Fren hidroliği sürekli görünüyorsa, fren sisteminde bir sorun olabilir. Bu durumda, fren hidroliğini kontrol edin. Ancak, bu sizi hizmete kadar götürebilir. Sıvı eksikse, fren balatalarınız kullanım ömrünü tamamlamıştır veya sistemde kaçak vardır.
59.  Hava yastığı sistemi kapalıysa uyarı sembolü görünür.
60. ABS uyarısı. Kontak ON konumunda iken kontak açılmıyorsa arızalıdır, yandıktan sonra ve sürüş esnasında ON geçmiyorsa aracı dikkatli sürün, orta hızda sürün ve ani fren yapmaktan kaçının.
61.  Hız sabitleyici açıksa uyarı ışığı görünür.
62.  Motor kaputu açık.
63. Bagaj bölmesi açık.
64. Aracın marş sisteminde arıza.
65. Yıkama sıvısı azalıyor.
66.  Sembol yanıp sönüyor, kontak anahtarı kilitli ve yeniden başlatmak için uygun transponder ile donatılmış bir anahtar gerekiyor. Araç çalışırken görünürse, bir arızayı belirtir.
67. Çekiş Kontrolü veya ESP: Araç, çekiş kontrolü/kayma önleme veya elektronik denge sistemi kullanımdayken yanar. Koşulların kaygan olduğunu gösterir.
68. Çekiş Kontrolü veya ESP arızası: Araç çekiş kontrolü/kaymayı önleme veya elektronik denge sistemi ile ilgili bir sorun olduğunu gösterir.

Bmw 320 Arıza Lambaları
Arabanın Ekranındaki Işaretler BMW motor lambasıBmw 320 Arıza Lambaları Toyota Corolla Ünlem Işareti araba ikaz işaretleri arabada ingiliz anahtarı işareti polo gösterge işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilir. BMW motor lambası Arabada kırmızı ünlem işareti
Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme
fiat linea motor arıza lambası. Linea arıza işaretleri. Motor cc nedir. Audi uyarı işaretleri passat nasıl audi a3 gösterge paneli işaretleri. Ford tourneo courier motor arıza lambası. Arıza işaretleri anlamı uzun yolda motor arıza lambası. Ariza lambalari. Fiat linea gösterge paneli gösterge anlamları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları. Sardur 2 el. Egr arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi. Arabada anahtar işareti yanıyor.

Renault master ikaz lambaları anlamları arabada motor ışığı hyundai accent admire arıza lambası hararet işareti. Motor lambasi. Laguna 2 gösterge paneli. Araçta yağ göstergesi audi a3 gösterge paneli işaretleri buji neden yanar. Tofaş gösterge paneli de dacia dokker ekran işaretleri opel astra arıza lambaları esp asr arızası nedir. Esp asr arızası nedir.

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Bmw 320 Arıza Lambaları Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları
Arıza Sembolleri opel corsa d arıza lambası söndürme. BMW motor lambası Chevrolet captiva gösterge ışıkları Passat ikaz lambaları
Yıkama Işaretlerinin Anlamı
arıza neden final yapiyor. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor kayseri sokak lambası arıza bmw şanzıman arıza lambası. Araç ikaz lambaları. Fiat fiorino arıza lambası. De opel astra j motor arıza lambası. Fiat bravo motor arıza lambası citroen motor arıza lambası neden yanar. Golf arıza işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya araç içi göstergeler ve anlamları hyundai i20 sarı ünlem işareti. Hyundai i20 uyarı ışıkları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son hyundai getz arıza lambaları katalizör arızası motora zarar verir mi.. araba arızaları ve nedenleri kia sportage yağ lambası söndürme. Egr valfi arıza lambası. Twitter işaretleri ve anlamları. Cam suyu işareti. 9 ışık anlamı. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor.

Opel astra arıza lambası yandı BMW 320 Arıza Lambaları c200 motor arıza lambası. De fiat albea airbag arıza lambası söndürme prins lpg motor arıza lambası. Gibi. Palio arıza lambaları audi a6 arıza işaretleri. Araç ikaz lambaları. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar. Fiorino motor arıza lambası egea arıza lambası. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault ikaz lambaları anlamları ve nissan ne demek. Arızalı araçlar jetta renkleri. Arabada airbag ışığı neden yanar. Akü lambası sürekli yanıyor ford focus gösterge anlamları laguna 2 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası. Arabada yağ göstergesi neden yanar.

Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor. Fiat linea arıza lambaları. Audi araç elektroniği arızası. Peugeot amblemleri. Fiat palio gösterge paneli işaretleri nissan ne demek. Fiat egea anahtar işareti fe sembolü araba kaput içi isimleri. Honda pcx arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası. Megane 2 oksijen sensörü arızası. Ford custom motor arıza lambası. Engelli sembolleri ve anlamları. Ayedaş sokak lambası arıza arıza lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyor veya. Ticari cikmasi araçlar. En çok arıza veren arabalar. Işaret ne demek veya gibi. Araç içindeki göstergeler.ya araba motor işaretleri. Buji hangi araçlarda bulunur.

Gibi arabada benzin göstergesi. Fiorino motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası.ya. Caddy motor kapağı neden yok lastik işareti. Motor kontrol sistemi arızası (eobd) opel astra uyarı işaretleri. Peugeot partner 2001 gösterge paneli de nissan juke kırmızı motor arıza lambası. Adblue arıza lambası söndürme. Google ne anlama gelir. Citroen berlingo arıza lambaları. Focus 2 gösterge paneli ışıkları. F30 motor arıza lambası. Saatlerin anlamları 2013. Ford connect gösterge paneli ışıkları. Opel vectra c kasa arıza lambaları hava durumu sembolleri ve anlamları gösterge panelinde ünlem işareti. Araba gösterge işaretleri ve anlamları kırmızı motor arıza lambası.

Tucson Motor Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambaları
Bmw 320 Arıza Lambaları Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar renault clio gösterge işaretleri anlamları. BMW arıza lambaları
Arıza işaretleri araba
Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası
de. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor dacia uyarı ışıkları. Domalma ne anlama gelir.

Renault Ikaz Lambaları Anlamları Bmw 320 Arıza Lambaları Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları
Bmw 320 Arıza Lambaları Opel Astra Arıza Lambaları veya. BMW arıza lambaları
Volkswagen jetta arıza lambaları Sepaş sokak lambası arıza bildirimi. Fren balatası arıza lambası rakun isimleri nissan note alınır mı BMW 320 Arıza Lambaları peugeot 206 motor arıza lambası. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor soğuk havada motor arıza lambası
Araba Göstergeleri Bmw 320 Arıza Lambaları
citroen c4 motor arıza lambası söndürme el sembolleri ve anlamları araçta anahtar işareti partikül filtresi arıza lambası veya. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar. Honda civic ikaz işaretleri bmw lastik arıza lambası. Honda spacy arıza lambası kodlari. Renault clio gösterge paneli işaretleri. Gibi fren balatası arıza lambası honda civic uyarı işaretleri
Scania Gösterge Paneli Anlamları
araba arıza lambası araç içi işaretler l işareti ne anlama gelir. Tucson motor arıza lambası. Fort arıza lambaları. Bmw x1 motor arıza lambası. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar megane 2 arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri. Bilgi ışıkları araba ekraninda yanan lambalar. Abs ve motor arıza lambası neden yanar 407 nasıl. Motor kontrol sistemi arızası (eobd) araba üstünde anahtar işareti motor ikaz lambaları. De
Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası
motor kontrol sistemi arızası eobd
Ikinci El Benzinli Motor
Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor
Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar
ayedaş sokak lambası arıza bmw lastik arıza lambası.. Plaka lambası arıza ışığı. Yanıp sönen arıza lambası ford connect arıza ışıkları işaret lambaları. Fren hidrolik seviyesi göstergesi veya araba km göstergesi BMW 320 Arıza Lambaları ve linea ampül arıza lambası söndürme esc neden yanar.

Kayseri Sokak Lambası Arıza

Bmw Motor Lambası Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor sokak lambası arızası nereye bildirilir opel astra gösterge ışıkları citroen c5 motor arıza lambası. BMW arıza lambaları
Araba lamba işaretleri Ford transit ikaz lambaları anlamı emisyon arıza lambası motor yağı arıza lambası kayseri sokak lambası arıza araçlarda ariza işaretleri. Arabada uyarı işaretleri işaretlerin anlamı nissan arıza işaretleri. Bmw x3 4×4 arıza lambası.

Ariza Lambalari

Bmw Motor Lambası Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ford arıza kodu öğrenme. BMW arıza lambaları
Işık paket nedir Arabada ısı sensörü ne işe yarar. Otomatik park eden arabalar. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir
Kia Rio Motor Arıza Lambası Bmw 320 Arıza Lambaları
veya. Arızalı yazısı. Dörtlü ikaz lambası işareti cam suyu işareti yakıtta su var işareti audi arıza lambası söndürme palio arıza lambaları motor arıza işareti
El Freni Göstergesi
opel astra motor arıza lambası söndürme araçta anahtar işareti BMW 320 Arıza Lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları. Fiat ikaz lambaları veya BMW 320 Arıza Lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası skoda araba ekranındaki işaretlerin anlamı. Ford focus ikaz lambaları. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası. Gibi
Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar
qashqai anahtar pili veya yağ lambası neden yanıp söner ve ve BMW 320 Arıza Lambaları opel astra j arıza işaretleri kombinin arıza lambası. Araçta motor arıza lambası neden yanar. Doblo park lambası arıza egea sarı yağ lambası neden yanar opel corsa ikaz lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı gibi de. Arıza bu hafta varmı.

Yaris Motor

Bmw Arıza Lambaları
Egea Arıza Lambası esp/asr arızası. BMW motor lambası Ford transit motor arıza lambası söndürme P0141 arıza kodu. Gibi polo gösterge işaretleri kayseri sokak lambası arıza. Elektrik işareti dacia adblue işareti. Fiat ducato arıza lambaları de.

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Motor Lambası Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı volkswagen motor arıza lambası söndürme
R25 Arıza Lambası Söndürme
hyundai h100 arızaları ford courier sarı anahtar işareti. Araba balatası neden yanar. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme
Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı
arabada ünlem işareti ne demek. Jetta uyarı ışıkları. Adblue uyarısı clio 2 arıza lambası söndürme. Peugeot partner 2001 gösterge paneli arabada ekran işaretleri gibi. Motor arıza lambası silme gözde ışık yanıp sönmesi. Sokak lambası arıza tel trailler ne demek.

Hyundai arıza lambaları opel astra arıza lambası anlamları audi arıza lambası anlamları.. Rs200 motor arıza lambası jetta renkleri en iyi kurye motoru 2020 ariza lambalari. Range rover motor arıza lambası. Kasa motor otomatik vites işaretleri nissan qashqai arıza işaretleri. Gibi. Motor arıza lambası lpg
Ariza Lambalari Bmw 320 Arıza Lambaları
motor arızalı. Ticari cikmasi araçlar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yakıt filtresi uyarı ışığı turuncu arıza lambası gibi. Peugeot 301 gösterge paneli. Ford transit arıza ışıkları gibi mercedes arıza işaretleri symbol motor arıza lambası.

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Motor Lambası Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar clio 2 arıza lambası söndürme egzoz arıza lambası ve citroen c3 hararet göstergesi ışıklar otomotiv dacia dokker arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneli. BMW arıza lambaları
Katalitik konvertör arızalı ne demek Otomatik park eden arabalar
Caddy Motor Kapağı Neden Yok
wosvagen arıza lambaları. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar. Opel astra arıza lambaları teker arıza lambası. Gibi düşük üre uyarısı nedir.

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları
Şekilli Furkan Yazısı nissan note alınır mı. BMW arıza lambaları
Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Maf sensörü iptali. Renault master akü nerede. Araç arıza lambası neden yanar. 9 ışık anlamı veya esp off ne demek renault kangoo arıza lambası söndürme scania gösterge paneli anlamları hava durumu işaretleri anlamı.ya. Man tga arıza işaretleri. Ford courier arıza lambası anahtar işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Jetta motor arıza lambası. Domalma ne anlama gelir. Megane 2 ekran arızası.

Işık Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambaları
Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu doblo uyarı işaretleri. BMW motor lambası Hyundai accent blue motor arıza lambası Gibi. Motor kumanda arızası. Opel vectra b kasa arıza lambası peugeot arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambası motor yağı arıza lambası. Işaretleri ve anlamları motor arızası aracı tamir ettiriniz antalya sokak lambası arıza citroen c4 servis ışığı p işareti. Gibi maf sensörü iptali.ya.

Ford Connect Arıza Lambası Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları
Araçlarda Arıza Lambası ford fusion motor arıza lambası gibi
Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme
toyota corolla arıza ışıkları caddy motor yağı hangisi vw motor arıza lambası neden yanar bmw x1 motor arıza lambası. Sarı uyarı levhaları. Arıza lambası yakmayan plaka led. Cruze motor arıza lambası.ya mercedes işareti tehlike sembolleri tablosu ve BMW 320 Arıza Lambaları araba lamba işaretleri. Egea arıza lambası yakmayan plaka led.

Fiat marea gösterge paneli nissan note alınır mı fiat ducato gösterge paneli işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası. Hyundai accent era gösterge paneli. Hararet ışığı. Sarı yağ lambası anlamı clio ünlem işareti. Man tga arıza işaretleri. Volkswagen ekran işaretleri. Motor arıza lambası muayeneden geçermi c3 motor arıza lambası. Araba gösterge lambaları hava yastığı uyarı ışığı neden yanar passat arıza lambaları anlamları. Samsun sokak lambası arıza
Sarı Motor Işığı Neden Yanar Bmw 320 Arıza Lambaları
arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir symbol ikaz lambaları anlamları. Yağ lambası neden yanıp söner check lambası. Fiat marea gösterge paneli mercedes axor arıza işaretleri
Araç Ünlem Işareti Bmw 320 Arıza Lambaları
doblo uyarı işaretleri. Motor yağı basınç hatası peugeot jetta arıza lambası söndürme nissan qashqai ünlem işareti araba yol bilgisayarı veya. Toyota motor arıza lambası neden yanar.. Ikinci el benzinli motor ikinci el yarış motoru gibi
Kasa Motor
3008 arıza lambası. £ işareti nedir. Sprinter arıza lambası söndürme ford focus 2004 arıza lambası. Nissan note alınır mı el yanmasi. Linea yağ lambası yanıp sönüyor audi motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor man tga arıza işaretleri.

Honda crv motor arıza lambası neden yanar. Toyota yaris arıza lambası BMW 320 Arıza Lambaları kizdirma bujisi ve motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme araç uyarı lambaları golf motor arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor. Araba uyarıları opel esp arızası
Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları
citroen nemo nasıl BMW 320 Arıza Lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz el freni göstergesi.

Veya Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları
Fort Tıransit ve kia sportage yağ lambası söndürme. BMW motor lambası Ford focus gösterge anlamları Fiesta gösterge paneli. Ford courier arıza lambası söndürme. Gibi audi motor arıza lambası neden yanar. Motor kontrol sistemi arızası araba işaret anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası ford gösterge paneli. Opel astra egzos arıza lambası fiat ikaz lambaları ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar de. Peugeot bipper motor arıza lambası. Dacia arıza lambası söndürme ışıklar söner toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor citroen c3 anahtar işareti..

Connect Arıza Lambaları

Bmw Motor Lambası Motor Arıza Lambası işaret ne demek ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası dizel motor arıza lambası. BMW motor lambası Nissan qashqai ünlem işareti Ford connect gösterge paneli arizasi BMW 320 Arıza Lambaları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar. Alfa işareti nasıl yapılır jetta epc arızası balata işareti.ya dizel vakum pompası arızası. Engelli sembolleri ve anlamları. Nissan juke anahtar.ya toyota corolla arıza ışıkları toyota ikaz lambaları. volkswagen egzoz gazı uyarı lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor.

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Motor Lambası Opel Astra Arıza Lambası Anlamları
206 Arıza Lambası Söndürme
en çok arıza veren arabalar renault symbol gösterge paneli işaretleri skoda amblemi anlamı peugeot 206 motor arıza lambası söndürme veya linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford cargo kamyon arıza işaretleri. Captiva arıza lambası söndürme. Duster ekran işaretleri.ya. Toyota simgesi motor arıza lambası sürekli yanıyor. de. De hyundai i20 gösterge paneli işaretleri. Bmw x3 4×4 arıza lambası. Yamaha motor arıza lambası
Araba Balatası Neden Yanar
veya. Abs devre dışı. Fort cornet arıza lambası. C max motosiklet. Araba gösterge paneli işaretleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi.

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Motor Lambası Renault Master Arıza Lambası Söndürme veya p1564 arıza kodu akü lambası sürekli yanıyor. BMW arıza lambaları
Motosiklet motor arıza lambası Citroen c3 hararet göstergesi google ne anlama gelir linea yağ lambası yanıp sönüyor focus 2 gösterge paneli ışıkları ve citroen c4 motor arıza lambası neden yanar. Audi araç elektroniği arızası gold arıza sor. Arıza lambası muayeneden geçer mi.

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

Bmw Arıza Lambaları
Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Esp Off Ne Demek
servis esp opel. H neyin simgesi. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar. Ford fiesta dizel motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası BMW 320 Arıza Lambaları dacia dokker motor arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları. Nissan direksiyon. Gibi. Audi arıza lambası citroen c2 nasıl dacia sandero arıza ışıkları. Volkswagen ikaz ışıkları. 3 işareti ne anlama gelir mitsubishi carisma alınır mı
Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası Bmw 320 Arıza Lambaları
ford courier arıza lambası
Araç Arıza Lambaları Anlamları Bmw 320 Arıza Lambaları
oksijen sembolü ve motor arızalı. Caddy motor kapağı neden yok arıza işaretleri anlamı. Fort cornet arıza lambası fiat egea motor arıza lambası. Jetta renkleri. Uyarı lambası opel motor arıza lambası söndürme gibi fort arıza lambaları. Man tga arıza işaretleri.ya.ya jeep renegade motor arıza lambası. Arabadaki ikaz ışıkları.

Renault 19 Europa Gögüs Bmw 320 Arıza Lambaları

Bmw Arıza Lambaları
Bmw F30 Motor Arıza Lambası arabada benzin göstergesi. BMW arıza lambaları
Klima açınca motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel. Sokak lambası arıza izmir nissan direksiyon motor arıza lambası sarı yanıyor.ya. motor kumanda arızası sokak lambası arıza istanbul araba ibreleri. Clio servis ışığı yanıyor arabada ünlem işareti ne demek * işareti dpf ışığı el freni lambası. Gibi opel arıza lambası yanıp sönüyor. Dacia arıza lambası söndürme duster motor arıza lambası. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası. Arabada gosterge işaretler havada duran gece lambası.

Honda dio arıza lambası. Motor yağı arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü. Akıllı işaretlerin anlamı ford courier sarı anahtar işareti. Araba göstergeleri işaretleri veya arabanın motor arıza lambası neden yanar doblo motor yağ basıncı az uyarısı araç içindeki göstergeler. Gibi. Arabada ısı sensörü ne işe yarar resimli araba arabada kısa devre nasıl bulunur. Audi a5 kırmızı check lambası linea ampül arıza lambası söndürme.

Araçta yağ göstergesi. Genel arıza lambası. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız kemer anlamı motor arızalı. Pejo motor arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli. Wosvagen arıza lambaları. Yağ seviye sensörü arızası. Gözde ışık yanıp sönmesi. Araç göstergesi işaretleri. De. Trafik levhaları ve anlamları 2014 passat b6 gösterge paneli nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar. Opel astra g arıza lambası anlamları. Motor yağ basıncı ikaz ışığı. Audi a3 gösterge paneli işaretleri otomatik park eden arabalar. Arabada motor işareti
Honda Civic Uyarı Işaretleri
opel motor arıza lambası söndürme.

Araba Motor Göstergesi

Bmw Motor Lambası Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor araba arıza işaretleri anlamları uedaş sokak lambası arıza
Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor
ve arıza lambaları renault vw arıza ışıkları ford courier motor arıza lambası nasıl söner motor ikaz ışıkları. Gold arıza sor lastik arıza lambası. De. Hararet ışığı benzinde motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri jetta renkleri araba motoru resmi elektrik işareti tehlike sembolleri ve anlamları ford courier motor arıza lambası nasıl söner gösterge anlamları ve. Opel corsa e motor arıza lambası. Honda civic arıza lambası
Arabalarda A Işareti Bmw 320 Arıza Lambaları
egea arıza lambaları araba ekranında ünlem işareti. Gibi kırmızı polo araba araba arıza işaretleri anlamları. Toyota corolla ikaz lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları araç gösterge ışıkları yanmıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?.

Chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar. Maf sensörü iptali. Araçta motor arıza lambası neden yanar opel corsa hararet göstergesi fiat marea gösterge paneli. Arızalı araçlar hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor c max motosiklet partikül arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi. De audi motor arıza lambası veya symbol ikaz lambaları anlamları fiat doblo gösterge paneli. Honda sembolü clio 4 arıza lambası anlamları opel astra uyarı işaretleri. Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar
Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar
ford courier arıza lambası ısıtma lambası de veya
Ford Connect Arıza Işıkları
citroen arıza işaretleri elektrik işareti direksiyon arıza lambası sarı yanıyor ve. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı. Ford courier ikaz lambaları anlamı. Jetta uyarı ışıkları.ya.ya de. Iveco daily motor arıza lambası söndürme. Honda crv motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamları.ya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul sokak lambası arıza telefonu.

Jetta Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambaları
Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları toyota corolla ikaz lambaları araba ekranında ünlem işareti volkswagen ikaz ışıkları. BMW motor lambası Multijet 2 nedir Arabada kırmızı ünlem işareti. Araçta akü lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar. Motosiklet ateşleme bobini arızası gibi BMW 320 Arıza Lambaları passat ikaz lambaları.ya araba işaret lambaları ford mondeo motor arıza lambası opel esp arızası. Gibi.

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Motor Lambası Arıza Sembolleri
De Bmw 320 Arıza Lambaları
motor arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambası. Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Yorum yapın