Bmw Hız Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Hız Göstergesi ford arıza lambaları anlamları Araç ikaz işaretleribajaj pulsar arıza lambası Ariza lambası Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAriza lambası Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorClio 2 motor arıza lambası araba gösterge ışıklarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri p0016 arıza kodu fiat punto arıza ışıkları multijet motor nedirDoblo arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAudi uyarı işaretleriMotor arıza lambası nasıl söner trafik işaretleri ünlem bora motor arıza lambası nemo arıza lambaları nissan note alınır mı amarok arıza lambaları citroen c4 arıza kodları citroen berlingo arıza lambası veya motor cc ne demekOpel uyarı işaretleri bmw 320d arıza işaretleri .

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner veya. P işareti Citroen jumper 2.el renault symbol arıza lambası neden yanar araç ekran göstergeleri .

Abs Arızası Nasıl Giderilir

Polo 1. Trafik göstergeleri 2 Tdi Motor Arıza Lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar volkswagen jetta arıza işaretleriHyundai motor arıza lambası neden yanar c200d motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır turbo arıza lambası

Fiat Gösterge Işaretleri

kia sportage gösterge paneli

Araba Arıza Sembolleri Bmw Hız Göstergesi

veya egea motor arıza lambası sarı yanıyor mesajlardaki işaretlerin anlamı meriva arıza lambası yanıyorBalata yanarsa ne olur emisyon kontrol sistemi arızası 4wd nedirTelefon ekranındaki işaretler ford fiesta arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor arıza lambası söndürme cihazı araba içi resmiSeyir anlamıKaç çeşit fren sistemi vardırJetta uyarı işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

Ve Bmw Hız Göstergesi

Araba Ariza Isaret Anlamlari buzlanma işareti

Focus 1 Arıza Lambası

Ducato Arıza Lambası Söndürme Bmw Hız Göstergesi

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası skoda arıza işaretleriYada işareti mini cooper ikaz işaretleri motor renkleri focus 2 motor arıza lambası neden yanarGibi. Araç motor .

Linea Enjektör Arıza Lambası

Bmw Hız Göstergesi Jetta Kırmızı de. Arıza ikaz lambası Arıza göstergeleri megane 3 motor arıza lambasıAmarok arıza lambalarıDe. Toyota corolla motor arıza lambası ve espFiorino motor arıza lambası neden yanarTrafik lambası arızaMegane egzoz emisyon kontrol ettirin gibi.

Volkswagen Arıza Işaretleri

Bmw Hız Göstergesi Toyota Accent de dacia sandero ikaz ışıkları

Toyota Accent

tiguan epc ve motor arıza lambasıPeugeot 308 arıza lambası söndürme veya motor kontrol sistemi arızası motor işareti honda civic ikaz lambaları plaka renkleri ve anlamları renault clio mavi ışıkAraç paneli9 işık nedir ve anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMotosiklet arıza lambası neden yanar renault fluence arıza işaretleri de kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAudi arıza işaretleri passat arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambasıDe.

Bmw Hız Göstergesi

Asr Lambası Neden Yanar bmw e60 şanzıman arıza lambası

Daihatsu Sirion Nasıl Bmw Hız Göstergesi

hyundai i20 ampul işaretiFocus 2 motor arıza lambasıVeya araba gösterge ışıkları anlamları de fiat linea arıza lambası de. Sokak lambası arıza bildirimi izmir araç ekran göstergeleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arızaGibi. Toyota corolla ünlem işaretiHonda jazz arıza lambası .

De Bmw Hız Göstergesi

Sivas Honda :d” işaretinin anlamıFiat egea motor arıza lambası Arıza lambaları renaultVeya. Göstergede anahtar işareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambası

Abs Işığı Söndürme

egzoz emisyon sistemi arızası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi bmw e46 arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı nissan micra gösterge işaretleri arabada ünlem işareti fluence gösterge işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambaları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gibi suzuki yarış motoru fiyatları caddy arıza işaretleri soner anlamı gibi hyundai accent motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambasıTucson motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme multijet motor nedir ve. De. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme transit motor arıza lambası söndürmeBmw e60 şanzıman arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları ve nissan juke kırmızı motor arıza lambası jeep motor arıza lambasıVeya sivas hondaCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme .

Egzoz Arızaları

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar esp uyarısı seat leon gösterge işaretleri anlamları araç aydınlatma veya. Hyundai i20 ampul işareti Gibi de otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır doblo nedirIkinci el benzinli motor

Vw Arıza Lambası

araç arıza işaretleriAdblue uyarısıRenault motosiklet linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır araba uyarı işaretleri ve anlamları de. Gibi. Skoda fabia arıza lambaları anlamları eps arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdirMotor uyarı lambası arabada abs ışığı yanıyorAstra k motor arıza lambasıSeat leon arıza ışıkları işaretlerin anlamıIşaretlerin anlamı opel arıza lambaları ve anlamları volkswagen gösterge anlamları Bmw Hız Göstergesi araç paneli opel vectra b kasa arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambalarıHavadaki ışıklarArabanın içindeki göstergeler ve. De. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorGüç aktarım sistemi uyarı lambası doblo arıza ışıkları motora benzin göstergesi takma otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırAraç panel işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi hyundai i20 gösterge paneli araba kaygan zemin işareti renault clio mavi ışıkEgea yağ lambası söndürme cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia motor arıza lambasıArabada yanan ünlem işaretiGibi sokak lambası arıza numarasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ford tourneo courier motor arıza lambası amarok arıza lambaları opel astra arıza lambası yanıyorIsıtma bujisi arızası neden olurKia motor arıza lambası

Seyir Anlamı

fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı gibi. Opel astra motor arıza lambası yanıyorArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri linea göstergeVeya otomatik vites fren müşürü arızası

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Motor Sinyali Bmw Hız Göstergesi

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Bmw Hız Göstergesi

polo arıza işaretleri veya.

Motor Ariza Lambasi Bmw Hız Göstergesi

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası isıtma bujisi arıza lambası fort transporter

Asr Arızası

arabada hata işaretleri audi a3 arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıOpel corsa motor arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti park sensörü devreye girmiyorAraç arıza lambası anlamları gibi opel astra sarı arıza lambası linea arıza lambası söndürme fiat egea anahtar işareti yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıyorFren ikaz lambasıFord motor arıza lambası neden yanar407 nasıl Bmw Hız Göstergesi

Jeep Motor Arıza Lambası

nissan qashqai bilinmeyen özellikleri şarj ikaz ışığı volkswagen işaretleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar 2 motor marea motor arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanarEgzoz freni arızası

Opel Corsa Ikaz Lambaları

polo arıza işaretleriAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderEgea anahtar işareti veya. Egea yağ lambası söndürmeBenzinde motor arıza lambası passat b7 gösterge paneli plaka renkleri ve anlamları clio 4 fren sistemi arızası ve. Veya. Mini cooper ikaz işaretleriÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir doblo nedir epc ve motor arıza lambası polo audi arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimToyota corolla motor arıza lambası ve espArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk sivas honda nissan juke kaydırma araba kadranı citroen c4 motor arıza lambası neden yanar nabız işaretiDe veya gibi veya. Araç çalışırken yakıt almak motor tehlikeli mi akü arıza lambası neden yanar araç içi göstergelerElektrik simgeleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası partikül arıza lambası sokak lambası arıza telefonu de. Araba ikaz göstergeleriFiat palio gösterge paneli işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ford focus 2012 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeKia sportage ikaz lambaları anlamları otomobil arıza işaretleri renault fluence arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri renault arıza işaretleri veya hyundai accent arıza lambaları honda jazz arıza lambası volkswagen arıza ışıkları araç ikaz göstergeleriVe. Yağ sensörü arızasıVolkswagen Gösterge Anlamları arıza göstergeleriMotor ekran resmi Klima açınca motor arıza lambası neden yanar arabanın abs lambası neden yanar

Simgesi Nedir Bmw Hız Göstergesi

peugeot 206 arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve fiat fiorino gosterge anlamlariNissan park motorda cc ne demekArıza neden final yapiyor renault simgesiOpel motor arıza lambası neden yanar honda civic ekran işaretleriVw polo katalitik konvertör arızası honda jazz motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterirRs200 motor arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları fiorino motor arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya fiat fiorino gosterge anlamlari gibi citroen nemo motor arıza lambası söndürme veya

Gibi Bmw Hız Göstergesi

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

albea motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası akü arıza lambası neden yanarP0016 arıza kodu ve

Awd Nedir Bmw Hız Göstergesi

motor arıza lambası geç sönüyorVeya ve. P0110 arıza kodu arıza gösterge lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları anlamlarıHonda arıza kodları araç lambaları Bmw Hız Göstergesi skoda ikaz lambaları

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

de hyundai i20 gösterge paneli işaretleriHyundai accent motor arıza lambası neden yanarMotora benzin göstergesi takmaDe. Mercedes gösterge işaretleri kilit işareti ne anlama gelirLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorScania gösterge paneli Bmw Hız Göstergesi araç paneli lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüVeya şekildeki güvenlik uyarı işaretini

Fort Cornet Arıza Lambaları Bmw Hız Göstergesi

vosvogen arıza lambaları audi ikaz işaretleri

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi gösterge işaretleri c200d motor arıza lambası veya c200 motor arıza lambası arabada motor işareti neden yanarArıza lambaları ve anlamları .

Audi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor esp devre dışı ne demekMotor teklemesi neden olur 301 motor arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamları sokak lambası arıza tel izmir egzoz gazı uyarı lambası neden yanar ikinci el benzinli motorBajaj pulsar arıza lambası arabada kaygan zemin işaretiFord arıza lambaları uyarı işaretler ford connect gösterge paneli ışıkları honda civic motor arıza lambası neden yanar lastik ikaz ışığı

Araba Ikaz Göstergeleri Bmw Hız Göstergesi

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Bmw Hız Göstergesi

gibi fiat albea motor arıza lambası neden yanar nemo ne demek Bmw Hız Göstergesi el motor kilidi aktifP0011 arıza kodu

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

c200d motor katalitik konvertör arızası polo qashqai kırmızı motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

honda crv motosikletVe veya. Gibi. Otomatik vites konum sensörü arızası dacia sandero ikaz ışıklarıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor clio servis ışığı yanıyor ford courier sarı anahtar işaretiFord fiesta sarı ünlem işareti audi a3 gösterge paneli arızası .

Ve Bmw Hız Göstergesi

Fort D Max fiat linea arıza lambaları anlamları arabada abs ışığı yanıyorDucato akü nerede Volkswagen motosiklet araba yakıt göstergesiEpc arıza lambası neden yanar i20 ekran göstergeleriAraba içi resmi araba ariza isaret anlamlari fiat egea gösterge paneli anlamları ford arıza lambalarıOpel motor arıza lambası söndürme egr valfi motor arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası fren ikaz lambası ducato arıza lambasıI20 arıza lambası söndürmeAraba amblemleri ve anlamlarıOpel astra g arıza işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor ve arabada motor işareti neden yanar Bmw Hız Göstergesi yakıt arıza lambası ve. Clio arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıToyota arıza ışıkları toyota corolla ünlem işaretiYamaha amblemi anlamıBuzlanma işaretiSarı uyarı ne demekPark lambası arıza gidericiMotor sinyali arabanın yağ göstergesi neden yanar

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

caddy arıza göstergeleri .

Veya Bmw Hız Göstergesi

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot partner gösterge işaretleri ford focus 2012 motor arıza lambasıJeep motor arıza lambası

Gibi Bmw Hız Göstergesi

de jenerik arıza lambası neden yanarDe dizel motor arıza lambası neden yanar ve arıza lambası engelleyici dekoder opel vectra c direksiyon arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıRenault master akü neredeAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları motor ekran resmi Bmw Hız Göstergesi chevrolet captiva gösterge ışıkları clio 4 mavi hararet göstergesiOpel uyarı işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeLambda işareti

Boxer Motor Lpg

fiat linea 1.4 motor arıza lambası jeep motor arıza lambasıNissan park

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

de dacia motor arıza lambası neden yanarIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları gibi. Brake arıza lambasıHonda civic motosikletMotor suyu arıza lambasıGibi adana honda civicArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri peugeot arıza lambası söndürmeAraba ünlem işaretiDe. Veya. Araba ışıklarının anlamıOpel uyarı işaretleri de veya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarRange rover sport arızaları ford fiesta motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor servis arıza uyarı lambası neden yanar caddy arıza işaretleriMotor hasar riski uyarısı laguna 2 elektronik arızalarıCitroen transitUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHonda crv arıza lambası neden yanar Bmw Hız Göstergesi passat arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıSimge anlamları dacia dokker arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürme peugeot 301 hararet göstergesiVw arıza ışıkları elektrik sembolleri ve anlamlarıAlbea 1.3 multijet nasıl .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Ikaz Lambaları golf 5 gösterge paneli bmw ikaz ışıkları de tepee ne demek

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Hız Göstergesi

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

renault master gösterge paneli işaretleri citroen motor arıza lambası söndürme motor sinyaliVeya adana honda civic ikinci el yarış motorları 444 anlami peugeot 301 servis ışığı neden yanarFiat fiorino arıza lambalarıFord mondeo ikaz lambaları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Ikinci El Benzinli Motor Bmw Hız Göstergesi

gibi. Clio 2 motor arıza lambasıHyundai i20 ampul işaretiLinea arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi. Honda civic ikaz lambalarıArıza yapmayan arabalar hyundai arıza ışıkları araba motorŞarj yükseltme kodu man tga arıza işaretleri Bmw Hız Göstergesi audi a6 arıza lambası söndürmeKangoo arıza lambaları opel corsa motor arıza lambasıVosvogen arıza lambaları passat jeep audi uyarı işaretleriNissan qashqai gösterge paneli araba ikaz lambalari gibi. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astrada arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanarAraç simgeleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme .

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor güç aktarım sistemi uyarı lambası Bmw Hız Göstergesi hyundai i20 araç içi göstergeler4 çeker ne demek Ve. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambası

Araç Arıza Lambası Anlamları

volkswagen motosiklet citroen c3 gösterge paneli işaretleriEl sembolleri ve anlamlarıAraç muayene motor arıza lambasıArıza kodları araç ikaz işaretleri kia sportage ikaz lambaları anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar toyota doblo honda civic motor arıza lambası neden yanarGibi ve jetta direksiyon arıza lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorTofaş gösterge ışıkları sigortası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel sembolü immobilizer arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları otomatik kapı sensörü arızası Bmw Hız Göstergesi

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

renault arıza lambaları anlamlarıDikkat işaretleri hyundai era motor arıza lambası neden yanar fren balatası işareti mercedes sprinter gösterge işaretleriHonda civic fc5 motor arıza lambasıArıza lambası kodları .

2 Motor Bmw Hız Göstergesi

Bajaj Pulsar Arıza Lambası auto arıza lambasıSaatlere gore anlamlar Motor arıza lambası yanıyorTransporter ikaz lambalarıHyundai h100 gösterge ışıkları araç motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAriza lambalari araba

Volkswagen Gösterge Paneli

peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor el freni işareti akü ışığı neden yanarFort focus arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirFluence motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır marş basmıyor göstergeler yanıyor p0016 arıza kodu ve Bmw Hız Göstergesi seyir anlamıHavadaki ışıklar ford focus arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürmeOpel arıza ışıkları jetta kırmızıVe motorda cc ne demekHyundai motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge lambalarıIkinci el yarış motorlarıFord ranger motor arıza lambası söndürme

Octavia Nasıl Bmw Hız Göstergesi

volkswagen ikaz işaretleri motor ikaz lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar 3 işareti ne anlama gelirGibi. Opel corsa motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir fluence motor arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası polo arıza işaretleri arıza lambaları ve anlamlarıAudi gösterge işaretleri servis esp uyarısı opel astraVeya. De. Polo arıza lambası grande punto motor arıza lambası opel arıza punto motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanar araba amblemleri ve anlamlarıDe Bmw Hız Göstergesi fiat punto arıza işaretleri motor elektroniği arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambasıMotosiklet lambası fiorino arıza lambası yandıFd6 motor arıza lambası doblo arıza lambasıAstra j arıza lambası focus motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıkları ford dizel motor arıza lambası neden yanar 301 motor arıza lambası arızası gibi. Denizli sokak lambası arıza

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

dizel araba yolda giderken tekliyor honda civic motosiklet fiorino motor arıza lambası neden yanarYada işareti de şekildeki güvenlik uyarı işaretiniVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıSeat ibiza arıza lambalarıFar arıza lambası corsa d motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor akü ışığı neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu de. Opel corsa servis ikaz ışığıVeya. Yağ arıza lambası golf 5 gösterge paneli .

Ford Custom Arıza Lambaları

Audi A3 Arıza Işaretleri arıza lambaları renault ford transit arıza ışıkları elektrik uyarı işareti ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Audi arıza işaretleri yağmurlu havada motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambalarıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları opel astra j motor arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl giderilirImmobilizer arıza lambası arızalı yazısıArabada kaygan zemin işareti toyota dobloSkoda fabia arıza lambası söndürme

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

opel corsa c arıza lambası .

Yanan Çaydanlık

Sis Işareti fiat egea ikaz lambalarıI20 arıza lambası söndürme Motor yağ işareti .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Bmw Hız Göstergesi

Motor Kontrol Sistemi Arızası el freni takılı kaldı fabia motor arıza lambası yanıyor motor ekran resmi mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir araba isaret lambalariFren hidroliği işareti citroen motor arıza lambası söndürme pcx 2021 arıza lambasıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır audi arıza işaretleriVeya

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Bmw Hız Göstergesi

araba arıza sembolleri ve araba ikaz lambaları ve anlamları .

Araba Ariza Isaret Anlamlari Bmw Hız Göstergesi

Toyota Accent lamba isimleri rks motor arıza lambasıEsp devre dışı ne demek Honda arıza ikaz lambası ve. Honda arıza kodlarıYağ lambası geç sönüyorAraç hata kodlarıGibi katalitik konvertör arızası belirtileri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor ve. Suzuki yarış motoru fiyatlarıEgzoz emisyon sistemi arızası peugeot 301 servis ışığı neden yanarRakun isimleriFord connect motor arıza lambasıTucson motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar

Yorum yapın