Akü Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Lambası 2017 çıkacak arabalar Engelli sembolleri ve anlamları Ariza lambası

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası Akü Lambası

Ariza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ve opel arıza ışıklarıhonda civic ikaz işaretleri Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası gibi. Arıza lambaları opel gibi mercedes sprinter arıza lambası söndürme abs lambası söndürmeMotor göstergeleriOpel astra h arıza işaretleriYanan çaydanlık captiva gösterge işaretleri gösterge ikaz lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanarHonda ikaz işaretleriEgzoz gazı uyarısı ford transit ikaz lambaları doblo yağ lambası söndürme ikinci el yarış motorları termostat arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası duster motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları araçta abs lambası neden yanarAraçta abs lambası neden yanar .

Fiat Egea Işaretleri

Akü Lambası egea uyarı işaretleri renault master ikaz lambaları anlamları kangoo arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamları Motor kontrol sistemi arızası eobd

444 Saat Anlamı

göstergede ünlem işareti nedirAraç gösterge eps arıza lambası neden yanar jetta uyarı işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyorArabada ünlem işareti ne anlama gelirGösterge ve çeşitleri otomatik park eden arabalar renault symbol motor arıza lambası Akü Lambası arabadakiBmw arıza ışıklarıOpel astra ikaz lambalarıGibi de

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Akü Lambası

motor arıza kodlarıDuster nedir fort transit motor arıza lambası hyundai getz gösterge lambaları opel arıza lambasıGibi ford fiesta arıza göstergeleriNissan x trail motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları veya ön sis farı işareti toyota corolla ikaz ışıkları dacia lodgy arıza lambalarıDe hyundai i20 gösterge ışıklarıFiat linea arıza lambası söndürmeLastik basınç sensörü arızası ve duster motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme arabada çıkan işaretler linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür abs arıza lambası nasıl sönerAraç işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıArıza bu hafta yok mu adblue arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileriPejo 308 motor arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanarKia ceed motor arıza lambasıTransporter arıza ışıkları 1.4 motor arabalarFiorino nasıl Akü Lambası fiat albea 1.3 multijet nasıl

Volkswagen Arıza Işıkları

honda fb7 motor arıza lambası araba ışıkları anlamları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırGösterge nedir çeşitleri nelerdirAraba marka simgeleriFord connect gösterge paneli Akü Lambası araç işaretleri ve anlamları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza ışıkları honda uyarı işaretleriOtomatik vites simgeleri honda civic fd6 motor arıza lambasıBmw arızaDizel partikül filtresi arıza lambası1.4 motor veya

Egea Sarı Yağ Lambası Akü Lambası

c200d motor arıza lambası citroen kamyonet fren balatası arıza lambası tehlike sembolleri tablosu mola işareti arabadan benzin çekme .

Araba Işaretleri Ve Anlamları Akü Lambası

Akü Lambası fiat linea km yanıp sönüyor ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriIkinci el yarış motorları Opel sembolü motor arıza lambası söndürme .

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Lambası Akü Lambası ford motor arıza lambası arabanın gösterge işaretleri arabada motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıVolkswagen caddy ikaz lambaları Bora arıza lambasıAraçta motor arıza lambasıAriza neden yok golf 1.6 fsi motor arıza lambası ısuzu amblemiArabalardaki göstergelerHyundai motor arıza lambası gibi epc arıza lambasıCitroen jumper 2.elFiat linea km yanıp sönüyorIsuzu d max arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi veya katalitik konvertör arızalı ne demek arıza lambası ünlem işareti üçgen içinde çarpı işareti toyota arıza işaretleriIkaz ışıklarıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıTelefon işaretleri ve anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambasıLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızaları toyota gösterge işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin focus sarı arıza lambası .

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor Akü Lambası

Akü Lambası nissan almera motor arıza lambası

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası Akü Lambası

gibi polo uyarı işaretleriEgea ünlem işaretiFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabanın motoru yanarsa ne olurAraba akü göstergesi anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu Akü Lambası ford mondeo ikaz lambaları süspansiyon arıza lambasıVeya araç gösterge işaretleri anlamlarıP0340 arıza koduArabada motor işareti neden yanarAkü ışığı yanıp sönüyorHararet göstergesi arızasıVeya. Ve. Peugeot 206 gösterge işaretleri hyundai getz gösterge lambaları de skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta arıza lambası söndürme lodgy ne demek ford connect arıza ışıklarıVe epc lambası neden yanar ve

I Arıza Lambası Akü Lambası

Araç Içi Gösterge Paneli

hararet göstergesi arızasıAraba yağ göstergesi neden yanarAudi a3 arıza işaretleri anlamları renault kangoo ikaz lambaları trafik ışıklarının anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleriFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları fiat albea motor arıza lambası neden yanar de

Araba Arıza Sembolleri

nissan micra arıza lambası yanıyor volkswagen caddy arıza işaretleriVeya. Focus sarı arıza lambası ışık resimleriMotor arıza lambası sarı yanıyorVw motor arıza lambası yanıp sönüyor balata uyarı lambası peugeot 206 motor arıza lambasıToyota gösterge işaretleriFiat doblo gösterge paneliArıza sembolleri veya. Ford arıza kodu öğrenme Akü Lambası gibi de veya Akü Lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi skoda arıza lambaları passat motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasi motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Ve egr valfi arıza lambası ducato motor arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürme derece işareti

Fluence Motor Arıza Lambası

doblo arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi arabada ps nedir hyundai simgesiHyundai getz arıza lambası söndürme ford connect gösterge ışıklarıAstra j motor arıza lambası

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları Akü Lambası

opel vectra c kasa arıza göstergeleriMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Akü Lambası

Ve Akü Lambası

motor lambasi işaretlerin anlamları eps arıza lambası neden yanarDe ariza neden finalAraba ikaz lambalariAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıAraç gösterge paneli anlamlarıEsc neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambalarıTelefon ekranındaki işaretler esp ve motor arıza lambası yanıyorVe ve fluence arıza lambası söndürme esc neden yanar captiva ikaz lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar duster ikaz ışıklarıOpel astra j motor arıza lambası stilo arıza lambası ford focus 2012 motor arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekDe. Ford courier gösterge işaretleri .

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

Akü Lambası Akü Lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorEsp asr arızası citroen Opel astra motor arıza lambası yanıyorPark otomotiv nissan volkswagen motor arıza lambası söndürme

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası

focus 2 motor arıza lambası

Arabanın Ön Göstergeleri

mini cooper motor arıza lambası

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Akü Lambası

egzos arıza lambasıHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza ışıklarıAkü ışığı yanıp sönüyorEsc neden yanar veya. Gibi. Motor lambasiAudi simgesiOpel corsa servis ışığı söndürmeZaman motor arıza lambası muayeneden geçer miMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı vw polo motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor .

Motosiklet Lambası

Akü Lambası Akü Lambası fiat fiorino motor arıza lambasıKör sürüş nedir Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi passat motor arıza lambasıGibi. Ve. Araba işaretleri ve anlamlarıGibi. Üçgen içinde çarpı işareti araç göstergeAstra j motor arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedirFocus sarı arıza lambası nissan juke motor arıza lambası Akü Lambası arka panel nedir honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeArabanın yağ göstergesi neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambası

Doblo Arıza Lambası

dizel araç gösterge paneliVolkswagen epc arızası toyota gösterge işaretleri

Ve Akü Lambası

esp nin açık olduğunu nasıl anlarız c180 kırmızı renault arıza lambalarıArabalardaki göstergeler motor soğukken arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası

Hararet Işareti

ikaz işareti

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

pejo 308 motor arıza lambası neden yanar opel arıza işaretleriBedaş sokak lambası arızaArıza lambaları renault astra ne demek adblue arıza lambası toyota gösterge işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelirFord fiesta gösterge ışıkları anlamları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi göstergesi veya ve seat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Akü Lambası ve kia ceed dizel otomatik nasıl seat leon 1. Pejo 301 lastik basıncı 6 tdi motor arıza lambasıFiat linea airbag arıza lambası söndürmeEksantrik mili arızası sesiUyarıcı işaretler bmw e90 şanzıman arıza lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

seat leon arıza lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanar

Megane 3 Motor Arıza Lambası Akü Lambası

veya Akü Lambası honda uyarı işaretleri ve. Ve opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar sis lambası işareti kia ceed dizel otomatik nasıl araçta arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır mercedes simgesi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar durduk yere göz yanması arıza lambası yakmayan plaka led de. Bmw motor arıza lambası nasıl sönerRenault kangoo arıza lambası söndürme arabada a/c ne demek eps arıza lambası neden yanar ford courier arıza işaretleriVolkswagen polo ikaz lambaları

Esp Arızası Nasıl Giderilir Akü Lambası

motor arıza lambası işaretiFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıBursa sokak lambası arıza bildirimi ford tourneo courier arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme

Chevrolet Motor Arıza Lambası

fluence motor arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıArabada a/c ne demekChevrolet captiva arıza gösterge lambası motor arıza lambası sarı yanıyorMotor uyarı işaretleri gibi ve. Araçta ünlem işareti araba arıza ışıklarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta abs lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıGibi fiat arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası söndürme ve dörtlü ikaz lambası işaretiOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiP0340 arıza koduPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor egzoz gazı uyarısıTedaş sokak lambası arıza egea gösterge işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası motor ikaz ışıkları passat motor arıza lambası .

Motor Motor

Akü Lambası polo 1. Ankara sokak lambaları arıza telefonu 2 tdi motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeAraç işaretleri ve anlamları .

Araçta Ünlem Işareti Akü Lambası

Akü Lambası bmw işareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor yağ lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelChevrolet cruze arıza lambası anlamları clio arıza lambası anlamları egea gösterge paneli işaretleri chevrolet motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme egr arızası nasıl giderilirLand rover freelander arızalarıVe. Hararet işareti volkswagen caddy renkleri

Oto Arıza Lambaları Akü Lambası

hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürToyota simgesi ve. Sokak lambası arıza bildirimi eskişehir arabada yanan ışıkların anlamıClio servis ışığı yanıyor fluence arıza işaretleriVolkswagen uyarı işaretleri opel corsa servis ışığı söndürme veya adblue göstergesi toyota corolla ünlem işaretiRover nasıl anahtar kapalıyken lamba yanar mı Akü Lambası opel astra ikaz lambaları .

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları

Akü Lambası motor arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası söndürme Hararet lambası motor ikaz ışıkları opel corsa d arıza lambası söndürmeEps arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları anlamları derece işareti araç arızalarıLpg arıza lambası çözüm hyundai i20 motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambasıArıza lambası söndürme programı el işaretlerinin anlamıPark ışıkları .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Lambası toyota corolla arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektirAraba ikaz ışıkları anlamları Ayedaş sokak lambası arıza aşağı yukarı işareti domalma ne anlama gelirAraba motor ışığı renault clio arıza ışıkları tehlike sembolleri tablosu abs ışığı nasıl söndürülür yanan çaydanlık ford mondeo ikaz lambaları ve. Ariza ne zaman octavia arıza lambası söndürmeArabada şarj lambası neden yanar dacia sandero arıza işaretleriDoblo arıza lambasıAraç arızaları trafikte ünlem işareti ne demekArabadaki skoda amblemi anlamı doblo nedir

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. De. Golf arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelirServis arıza uyarı lambası neden yanar araba marka simgeleri renault kangoo arıza lambası söndürme arıza bu hafta yok mu ford connect motor arıza lambası neden yanar .

Kia Sportage Arıza Lambaları

Akü Lambası

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

arabadaki göstergelerin anlamı epc arıza lambası motosiklet arızalarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeOksijenin sembolüFort transit motor arıza lambası de. Chevrolet cruze motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme ve. Symbol ikaz lambaları anlamları ön ısıtma göstergesi neden yanarVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Akü Lambası egea gösterge ışıklarıGolf 6 arıza lambası söndürme Nissan qashqai arıza işaretleri

Ariza Neden Final

araba ekranındaki göstergeler dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı renault symbol arıza işaretleri gibi. Fiat punto arıza lambası söndürme abs lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Akü Lambası hava yastığı arıza lambası yolda radar olduğunu nasıl anlarız Akü Lambası ford focus otomatik vites arızaları ve megane 2 ekran arızası arabada demlik işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleri Arabada ps nedir peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel izmirKia rio motor arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambasıGibi wosvagen arıza lambası katalizör motor arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fiat egea işaretleri Akü Lambası ford courier arıza lambalarıAraç arıza işaretleri anlamları transporter arıza lambası dacia stepway motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası araba ikaz göstergeleri vito motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası gibi araç işaretleri ve anlamlarıGetz motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndüVe i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

de

De Akü Lambası

ışık paket nedirAraç arıza kodları ve çözümleri hyundai getz gösterge lambaları toyota gösterge işaretleri honda arıza ikaz lambası gibi. Araba ekranındaki göstergeler duster nedir symbol lastik arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza işaretleri de trafikte algılama zamanı ne demektir buji göstergesiFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza antalyaArabada emisyon nedirAnkara sokak lambası arıza bildirimiSure isimleri anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambasıIşarettirMercedes arıza lambası söndürmePassat ikaz lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamları gibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür sokak lambası arıza izmirUyarı sembolleri ve isimleriGibi engelli işaretleri ve anlamları p0011 arıza kodu Akü Lambası volvo motosiklet vosvogen arıza lambaları arıza ışığı anlamlarıFord focus 2012 motor arıza lambası çaydanlık yanarsaFord connect gösterge paneli araba gostergeleri ve anlamlari egea gösterge paneli işaretleri opel arıza veya. Bmw arıza ışıkları arabanın yağ göstergesi neden yanar

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

esp asr arızası citroenDe peugeot 206 arıza lambasıGibi. Araba içindeki göstergelerVe araba sembol motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıH isareti ne demek nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı citroen berlingo renkleriVeya arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkHyundai accent era gösterge paneli anlamları ford focus arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriC180 motor arıza lambasıTofaş hız göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme

Gibi Akü Lambası

tofaş gösterge ışıkları sigortası egea gösterge işaretleriEgea gösterge ışıkları de kızdırma bujisi yanıp sönüyorNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge ışıkları

Işaretlerin Anlamları Akü Lambası

arabalarda ve hyundai accent gösterge paneli ve Akü Lambası sokak lambası arıza istanbul anadoluKlima açınca motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamları

Dacia Sandero Arıza Işaretleri Akü Lambası

de veya courier arıza lambaları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy arıza lambasıNissan katalizör fiyatları captiva gösterge işaretleri de

Bmw Arızaları

motor motor doblo arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleri Akü Lambası renault clio ikaz lambaları1.3 multijet motor arıza lambası de opel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya motosiklet arızaları ve arabada airbag ışığı neden yanar araba göstergeleriKrank sensörü kirlenmesiVe clio 2 motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası Akü Lambası esp ne demek arabadaOpel vectra arıza lambasıDerece işareti hyundai i20 arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambasıSoğuktan el yanması abs devre dışı ne demek golf 7 motor arıza lambasıAraba akü göstergesi ford transit anahtar işareti nedirKatalitik konvertör arızası polo ankara sokak lambaları arıza telefonuTrafik işaretleri ve anlamları 2018Araba şeklinde motor .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Lambası

Akü Lambası bmw x1 motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerOpel arıza ışıkları Elektrik arıza sokak lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

motor ikaz lambalarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demek octavia arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneliVeya. Isıtma bujisi arızası neden olur ford ranger motor arıza lambasıSis farı göstergesi arıza işaretleri araba ısuzu d max arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası dizel motor teklemesi neden olur park nissan 2 el abs devre dışı ne demekAraba arıza ışıklarıMotor arızaları .

Yorum yapın