Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor volkswagen yol bilgisayarı anlamları Veya Ariza lambası hyundai i20 ikaz lambaları Ariza lambası ve. araç içindeki göstergeler Jeep renegade motor arıza lambası gösterge ikaz lambaları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider araç arıza kodları ve çözümleri

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor aşağıdaki benzin göstergesindeVe uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFren vakum pompası ne işe yararHonda mini motorOksijenin sembolü Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor clio 4 arıza lambası anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyor veya gibi de. Ariza kodlari dacia gösterge ışıkları direksiyon arıza lambası neden yanar bmw gösterge işaretleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorNissan micra gösterge işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızası

Sokak Lambası Arıza Izmir Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor arabadaki arıza işaretleriSoner anlamı abs lambası bazen yanıyorAraba yağ göstergesi neden yanar katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilirPeugeot partner gösterge işaretleri ve gibi. Adblue arızasıMotor uyarı işaretleri

De Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor abs ikaz lambasıChery tiggo arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Arıza Yapmayan Arabalar

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor yüksek devirde motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorSuzuki yarış motorları Araç gösterge anlamlarıOtomatik vites konum sensörü arızası fiat punto sarı motor arıza lambası .

Veya Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor amarok motor arıza lambası alfa işareti nasıl yapılırŞekildeki güvenlik uyarı Ix35 motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo nasıl golf 6 arıza lambası söndürmeArac ikaz lambalariGibi. Veya ve motor arıza lambası içinde ünlem işaretiDacia dokker arıza lambalarıAudi a3 arıza lambaları akü ikaz lambası neden yanar

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor de el freninin çekili olduğunu gösterir gibi. Şekildeki güvenlik uyarı Golf 5 arıza lambası fiat linea arıza lambaları asr nedir araba de fiorino arıza lambaları de ve gösterge ışıkları anlamıHava durumu işaretleri ve anlamlarıIsuzu gösterge işaretleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamlarıNissan qashqai kırmızı arıza lambası

Ford Focus 2010 Motor Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor arıza ışığıŞekildeki güvenlik uyarı Citroen berlingo arıza lambası corsa arıza lambasıFord focus arıza lambası

Egzoz Gazı Uyarısı

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor veya. Şekildeki güvenlik uyarı Ve park lambası işareti .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor opel combo gösterge paneli işaretleri p işaretinin anlamı gibi arabada yay işareti check engine ne demek de ısuzu d max arıza lambası mitsubishi lancer motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti Araba ariza isaretleri Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor ford ranger motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti Arıza göstergesiPorsche motor cruise arabaAraç yakıt göstergesiBuzlanma işaretiEn iyi kurye motoru 2020 .

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor arabada ekranda çıkan işaretlerHava durumu simgeleri ve anlamları

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor ve arıza ışıklarıHava durumu simgeleri ve anlamları Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizKia nedirVe. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı arıza lambası yakmayan plaka led araba göstergeleri anlamlarıFord courier ikaz lambaları anlamı bmw arıza lambası doblo arıza lambalarıHava durumu işaretleri ve anlamları dacia gösterge ışıkları megane 2 motor arıza lambası audi arıza lambasıGibi. Polo epc arızasıIşaret anlamlarıAraç çalışırken yakıt almakLpg arıza lambası çözüm dacia logan arıza lambası söndürme nissan ne demek göstergede ünlem işareti motor lambası yanıp sönüyor epc ve motor arıza lambası

Bmw Far Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor sarı ikaz işaretinin anlamı nedir hava neden sarı motor cc nedir fiat linea gösterge paneli işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeHava durumu simgeleri ve anlamları De citroen c5 motor arıza lambası arabada yay işareti de. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFord courier gösterge işaretleriPartikül filtresi arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar enerjisa sokak lambası arızaVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarAraba ekranında çıkan işaretler honda city motor arıza lambası ariza neden final p0002 arıza kodu araba ikaz ışıkları anlamıGibi. Arabadaki göstergelerin anlamı uzun far göstergesiIsuzu d max arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıDe astra g motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanıp söndüSuzuki yarış motorları akü şarj sistemi arızasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor check engıneHonda civic gösterge paneli işaretleri .

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor toyota doblo zaman motorWolksvagen kırmızı Araçtaki göstergeler ford fiesta ikaz lambalarıFiorino ünlem işareti opel astra arıza lambaları ve anlamları ve motor arıza lambası nasıl silinirDacia sandero gösterge paneli işaretleriBmw arıza ışıkları araba arıza ışıkları lancer arıza lambası

Clio Arıza Lambası Anlamları

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor oto arıza kodlarıWolksvagen kırmızı

Polo Arıza Işaretleri Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor otokar sultan motor arıza lambasıWolksvagen kırmızı

Fiat Egea Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor ikinci el yarış motoru buji göstergesi duster uyarı işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımıWolksvagen kırmızı Veya motor işareti neden yanarI arıza lambasıAraçtaki göstergelerAraç otomatik kapı arızalarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları ariza neden finalSis lambası göstergesiLancer nasıl

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıWolksvagen kırmızı Yolda araba resmi sarı motor sokak lambası arıza bildirimi ankaraGüç aktarım sistemi uyarı lambasıIşıklı bildirimHyundai motor arıza lambası neden yanarPassat arıza lambası motor arıza ışığı ford fiesta motor arıza lambası sondurmeYada işareti linea enjektör arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambasıAraba ikaz ışıklarıFord connect motor arıza lambasıEgzoz arızalarıAlbea motor arıza lambası söndürmeSimge işaretleri peugeot 301 ünlem işaretiMotor arıza lambası yanıyor de hava filtresi arıza lambası veya wosvagen navara

Yanan Çaydanlık Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor citroen c3 motor arıza lambası honda fb7 motor arıza lambasıWolksvagen kırmızı Symbol ikaz ışıkları passat arıza lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları abs arızası nasıl anlaşılır ford connect motor arıza lambası neden yanarAraç işaretleri mercedes hararet göstergesi c200d motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarAraçta motor ışığı neden yanarEgzoz gazı uyarısı ve. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi. Wolksvagen polo motor arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızası şekilli işaretler brc arıza lambasıBuji neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambalarıDe araba arıza işaretleriAstra h arıza lambası kia arıza işaretleri

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor mercedes arıza ışıklarıWolksvagen kırmızı Gibi esp asr arızası nedir ford connect arıza lambaları anlamları astra j motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları

Yamaha R25 Motor Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor bmw 116i motor arıza lambasıWolksvagen kırmızı Veya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası emniyet kemeri ne işe yarar ve geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFord ranger arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambaları araba panel göstergeleri jetta ekran gostergeleri Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirIx35 motor arıza lambasıCaddy motor kapağı neden yok ve. Getz arıza lambasıEgzoz freni arızası .

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor dur işaretinin anlamıFord fiesta arıza lambası Ve. Egea yağ lambası arabada yay işaretiGibi. Ve nissan ne demek lpg arıza lambası nasıl söner fiorino ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi seat ibiza hararet göstergesiHonda city motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor de yüksek devirde motor arıza lambası veya. Ford fiesta arıza lambası Arıza göstergesi araba yazıları 2016 arabada turuncu ünlem işareti peugeot 301 arıza lambası söndürmeIveco daily arıza lambaları gibi. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor telefon sembolleriLeon motor arıza lambası ve fluence motor arıza lambası neden yanar veya. Fren balatalar yanarsa ne olur motor cc ne demek tel işareti jenerik arıza lambası ne demek egea yağ lambası söndürmeCmax nedirMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırCitroen berlingo nasıl ve.

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor şekilli işaretlerAriza neden final Araba lamba işaretleriVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFord connect gösterge işaretleriDe. Ve gibi arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor polo arıza ışıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw arıza ışıklarıAriza kodlari l200 motor arıza lambası neden yanarAcil uyarı ışıklarıRenault fluence arıza lambası .

Araba Saat Göstergeleri

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor motor arıza lambası yanarsa ne olur gibi caddy arıza işaretleriYüksek devirde motor arıza lambası Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAlbea motor arıza lambası söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası

Egr Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Direksiyon Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor araç içi uyarı işaretleriYüksek devirde motor arıza lambası Ford connect gösterge ışıklarıFord courier yağ lambası neden yanarC200d motor arıza lambası volkswagen epc arızası fiat egea arıza lambası dacia dokker arıza lambalarıOpel astra egzos arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi .

Fiat Punto Arıza Işaretleri Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor mazdacı ahmet düzce peugeot partner gösterge işaretleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Arabada arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza ışıkları akü şarj sistemi arızası

Audi Arıza Lambası Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor nissan almera 1. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor 5 tekna nasıl volkswagen transporter gösterge paneli anlamları araç gösterge lambalarıSimge işaretleriAraba arıza işaretleri anlamları lambalı devrelerGibi ikinci el yarış motoruEgea gösterge paneli abs ve motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası

Çaydanlık Yanarsa

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor yuvarlak içinde ünlem işaretiEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Ford ranger motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası söndürmeVe dikkat sembolüZaman motorSoner anlamıAraçtaki göstergelerLinea yağ lambası yanıp sönüyor motor ışığı yanıyor de soğuk havada motor arıza lambası neden yanar p0110 arıza kodu opel astra h motor arıza lambası söndürmeVe. Işareti nedir aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVeya ticari cikmasi araçlar aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe. Ford transit motor arıza lambasıMazot arıza lambasıEgzos arıza lambasıLpg arıza lambası çözüm nabız işaretiCaptiva partikül arıza lambasıDuster uyarı işaretleri .

Polo Katalizör Arızası Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor enjeksiyon kontrol edin yakıt arıza lambası neden yanar

Gibi Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor dizel motorlu aracın gösterge panelindeAraç içindeki göstergeler Symbol ikaz ışıklarıHonda mini motor renault kangoo arıza işaretleri de uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHonda civic bütün arıza lambası neden yanarTelefon işaretleri ve anlamları ariza kodlariBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Uyarı Ne Demek

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor araç ikaz lambalarıArabalarda

Fort Cornet Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor mercedes motor arıza lambası neden yanar gibi buji göstergesi sarı motor ışığı neden yanar veya. Arabalarda Chevrolet captiva arıza gösterge lambası

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor veya araba göstergeleri anlamları

Arabada Dimmer Ne Demek Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor lodgy ne demek motor arıza göstergesiArabalarda H işaretinin anlamı skoda amblemi anlamıIsuzu d max arızalarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıMotor cc ne demek jetta 1.4 tsi motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları bilgilendirme işaretiArabada yanan işaretler peugeot 206 motor arıza lambası söndürme arası açık motor fiat ducato gösterge paneli işaretleri

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Mercedes Hararet Göstergesi

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor hyundai getz gösterge lambalarıArabalarda De. Polo katalizör arızası hyundai i10 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo ikaz lambaları anlamları cam suyu işareti yakıttan dolayı motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme gösterge anlamlarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri ve anlamlarıIsuzu ikaz lambaları arıza neden yokCaddy renkleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıFluence motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambası söndürme ve. Bmw far arıza lambasıCaddy motor kapağı neden yok cam suyu işaretiDe bmw arıza lambası sondurme de. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları jetta ekran gostergeleri astra g motor arıza lambası rakun isimleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor izmir tedaş sokak lambası arızaEgzoz arızaları gösterge paneli motor arıza lambası araba arıza lambası audi arıza lambası gibi accent blue arıza lambası söndürmeVe. Araç arıza lambalarıDe kia motor arıza lambası gösterge ikaz lambaları araç panel göstergeleriMotor arıza lambası niye yanar park sensörü neden çalışmaz ford courier gösterge paneli işaretleri

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır

veya Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Getz Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor doblo uyarı işaretleriArabalarda Volkswagen arıza lambaları ve anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları de Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor passat arıza lambaları hava durumu simgeleri ve anlamlarıArabalarda Hava durumu göstergeleriAriza neden final havanın sarı olması ne anlama gelir Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor sepaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen caddy arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza hararet göstergesiMercedes hararet göstergesiFiat egea uyarı ışıklarıPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası neden yanar kış anlamToyota arıza işaretleri veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFren balata işaretiVeya motor ekran resmi opel esp arızasıSeat leon arıza lambalarıEgea 1.4 motor arıza lambasıAraba simgesi park sensörü neden çalışmaz dacia sandero gösterge işaretleri renault kangoo elektronik arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıOpel astra arıza lambaları ve anlamları araba panel göstergeleri peugeot bipper nasılAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araç uyarı lambalarıOpel corsa anahtar işaretiSarı motor arıza lambası göstergede ünlem işaretiMegane 2 motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıFiorino gösterge paneli i arıza lambası caddy arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları suzuki swift motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar honda crv arıza işaretleriTehlikeli işaretlerIveco daily arıza lambaları sarı arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ışık sistemi de. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır kısa far işaretiAraç içi göstergelerCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme citroen c4 service yazısı neden yanarBuji arıza lambası yakar mıAkü ikaz lambası neden yanar veya ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılırVeya güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor ve triger kayışı arıza lambasıArabalarda Albea motor arıza lambası söndürme aydem sokak lambası arıza telefon numarasıAstra g arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleriDe hyundai i20 ikaz lambaları audi a6 arıza işaretleri ve ve. De ford focus arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir de. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır clio 4 motor arıza lambası söndürme hyundai tucson gösterge paneli işaretleri range rover motor değişimi de.

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor lastik uyarı işareti Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor abs arıza lambası gibi passat arıza göstergeleriHararet işareti

Fiat Arıza Işıkları

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor opel astra f arıza lambası neden yanar citroen c4 service yazısı neden yanar Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor top işareti dpf arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri 2004 clio gösterge paneli dacia ikaz ışıkları focus 1 motor arıza lambası söndürmeHararet işareti Sarı ünlem işareti gibi benzinli su motoru arızalarıBmw uyarı işaretleri anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor dacia sandero gösterge işaretleri fiat palio nasıl egea 1. Hararet işareti 4 motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir .

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor arabadaki göstergelerin anlamıHava durumu işaretleri ve anlamları Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar (!) ne anlama gelir Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor araçtaki göstergelerHonda civic arıza kodlarıClio mavi ışıkDe volkswagen caddy arıza ışıklarıLambda işaretiAraba yağ göstergesi neden yanarRenault clio 3 arıza lambaları anlamları check engine ne demek bmw uyarı işaretleri anlamlarıFiat ikaz lambaları scania gösterge paneli anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyorMotor soğutma suyu arıza lambasıGibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor uzun far göstergesiIşaret anlamları ford transit gösterge işaretleri Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor lodgy ne demekHava durumu işaretleri ve anlamları Gibi. Anahtar arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar gibi polo epc arızasıFord fiesta arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza dacia lodgy arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan plaka led .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor sarı ünlem işareti araba fiesta aydınHyundai i20 gösterge paneli Dizel motor ön ısıtma arızası araç panel göstergeleriIşıklı bildirim telefon işaretleri ve anlamlarıGetz arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demekRenault symbol gösterge paneli işaretleri chevrolet motor arıza lambası neden yanar

Veya Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor de ford arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli Ve. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi honda civic fd6 motor arıza lambası arızası doblo arıza lambası anlamları zaman motor veya. Kasa motor veya. Porsche motor2 el h100 kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ford custom motor arıza lambasıHava durumu göstergeleriTelefon sembolleriVeya güç aktarım sistemi uyarı lambası p0045 arıza kodu araba göstergeleri anlamlarıMegane 3 arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek arabada turuncu ünlem işareti Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor arıza yapmayan arabalarIngiliz anahtarı arıza lambasıAraçtaki göstergeler veya veya rs200 motor arıza lambası neden yanar

Gibi Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

H Işaretinin Anlamı Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

Arıza Ikaz Lambası

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor sokak lambası arıza iletişim enjeksiyon arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli Alfa işareti nasıl yapılır

Bmw Simgesi

Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor jeep renegade motor arıza lambası hava neden sarıHyundai i20 gösterge paneli Hava durumu işaretleri anlamlarıFren balatalar yanarsa ne olurOtomatik park eden arabalarKırmızı jetta

Niye Nedir

ve. Hyundai i20 gösterge paneli Honda arıza işaretleri peugeot bipper nasılFren arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunurHyundai accent era manisa veya. Megane 2 motor arıza lambasıBmw ikaz ışıklarıYağ lambası neden yanıp söner asr araba arabada fotoğraf çekmeDireksiyon arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 ikaz lambaları .

C Kasa Opel Vectra Arızaları

ford focus motor arıza lambası söndürme ariza bu hafta yok mu i arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işareti ford connect motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyorPassat arıza lambası Veya. Araçta ünlem göstergesiBmw 320d arıza işaretleriVe. Nissan almera 1.5 tekna nasıl clio 2 motor arıza lambası neden yanar veya fiorino arıza lambalarıSymbol arıza lambasıArıza ışıkları renault clio motor arıza lambası neden yanar araç motor arıza lambası

Clio Hararet Göstergesi Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

gibi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza lambası

Sprinter Arıza Lambaları

Kia Arıza Lambaları

de reno fiorinoPassat arıza lambası Isuzu ikaz lambaları citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıDacia motor arıza lambası neden yanarAccent era arıza lambası söndürmeVolkswagen yol bilgisayarı anlamları doblo uyarı işaretleri de

Ünlemli Motor Arıza Lambası Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

veya

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

hyundai tucson gösterge paneli işaretleriPassat arıza lambası 2.el motosiklet motoruVeya. Linea yakıt basınç sensörü arızası connect arıza lambası söndürmeMercedes işaretiArabalarda a işaretiAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorIveco arıza lambalarıFord transit arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürmeGoogle ne anlama gelir ekran araba resmi izmir tedaş sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme şekilli işaretler .

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

cruze arıza gösterge lambası

Gaz Lambası Ne Işe Yarar Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

el yanınca ne yapılırVolkswagen caddy arıza lambası De. Egea gösterge paneli connect arıza lambalarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme aşağıdaki benzin göstergesindeVe. Ve acil uyarı ışıkları kırmızı jetta Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor bmw far arıza lambası sis işareti yanan çaydanlıkLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorEsp asr arızası nedir opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası

C200D Motor Arıza Lambası Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

veya klima açınca motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambası Nissan micra gösterge işaretleri fiorino ünlem işareti ne demek ford fiesta ekran işaretleri ford arıza lambası anlamları nissan juke anahtarMegane 2 arızaları twitter işaretleri ve anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları simgelerin anlamı hyundai accent hava akış sensörü arızası

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

gibi

Fiat Egea Uyarı Işıkları Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

anahtar resimleriVolkswagen caddy arıza lambası Arabada gosterge işaretlerAraba ariza isaretleri egea plaka lambası arızaVe 2 el yarış motorlarıEl motor kilidi aktif sokak lambası arıza izmirVeya

Gibi Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

arıza lambası yanarken muayeneden geçer miVolkswagen caddy arıza lambası Kırmızı ikaz nedirOtomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Motor Arıza Lambası Işareti Benzinli Araç Sabah Zor Çalışıyor

veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı De bmw far arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir .

Yorum yapın