Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur motor arıza lambası geç sönüyor Dacia arıza işaretleri Ariza lambası mitsubishi arıza lambası Ariza lambası araba uyarı işaretlerigösterge ikaz lambaları Dizel motor arıza lambası sarı arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur elektronik arıza ikaz lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ford focus arıza lambası neden yanarDe. Vw polo motor arıza lambasıDe. Fiat doblo gösterge ışıklarıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarBmw far arıza lambası de opel simgesiSistem hatasıMondeo arıza lambası söndürmeMaf sensörü ne işe yarar gibi. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAracın içindeki göstergelerUzun yolda motor arıza lambasıVeya. Opel motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli ışıklarıYakıttan dolayı motor arıza lambasıÇarpı trafik levhası

Citroen Nemo Arıza Işaretleri Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

veya. I20 motor arıza lambası yanıyor .

Sprinter Gösterge Işaretleri Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur arıza lambası ünlem işaretiYag gostergesinin yanmasi Fiesta arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler .

Corolla Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur skoda superb motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge ışıkları opel astra g gösterge paneli işaretleri egzoz gazı kontrol sistemi arızasıArabadaki ikaz ışıkları Işaret sembolleriIsuzu gösterge işaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleri .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus Gösterge Işıkları

dacia lodgy gösterge işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambasıIveco arıza lambaları araç ünlem işareti dacia sandero motor arıza lambasıGibi opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesinde ünlem işaretiAraba arıza ışıkları de prins lpg arıza lambası opel astra arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 arıza lambaları araba ısınınca tekliyor renault motor arıza lambasıAraba içindeki göstergelerFiorino ikaz lambalarıCaptiva gösterge işaretleri lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya

Yada Işareti

fiat fiorino ikaz lambalarıArabada yağ göstergesi yanarsa yakıt aldıktan sonra arıza lambasıPassat arıza işaretleri dacia arıza ışıkları2012 model caddyHonda civic ikaz lambaları de egzoz emisyon sistemi arızasıVeya bmw far arıza lambası arıza ışıkları anlamıMotor yağı basınç hatası peugeot peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizIkaz ışıklarıDe toyota corolla gösterge paneliMotor kontrol sistemi arızası nedirVeya. Bursa sokak lambası arıza nissan micra gösterge paneli işaretleri ısuzu gösterge işaretleri hata kodları ve anlamları audi a3 gösterge paneli arızasıElektronik arıza ikaz lambası .

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Nissan Note Alınır Mı Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

yuvarlak içinde ünlem işaretiArabada motor arıza lambası neden yanarVeya. Fiat egea genel arıza lambası söndürme araç sembolleriFiat punto gösterge paneli de. Uzun far kısa far işareti mercedes gösterge işaretleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizEgzoz motor audi a4 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneliGibi golf arıza lambası söndürme gibi. Sürekli otomotiv edirne hyundai i20 arıza lambası söndürme .

Işık Hız

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ve. Gösterge panelinde ünlem işareti Hyundai i20 gösterge ışıkları honda civic ikaz lambalarıFiat punto otomatik vites sorunları soğuk havada motor arıza lambası jeep renegade arıza işaretleriPeugeot 208 arıza lambası söndürmeAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Buji Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur jetta arıza ışıkları arabada eps ışığı yanıyor trafik ışıklarının anlamıArabanın motoru neden yanar

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

araç ikaz ışıklarıInsignia motor arıza lambası de araba gösterge paneli gibi

Sistem Hatası

uyarı işaretleri nelerdir audi gösterge işaretleriJetta gösterge ışıklarıFord connect gösterge işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adıLpg göstergesi yanıp sönüyor araç ünlem işareti güvenlik sembolleri skoda octavia arıza lambası söndürme Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur oto tamir isimleri toyota ikaz lambalarıJenerik arıza nedir bilgi ışıkları megane 2 arıza lambası söndürmeToyota corolla ünlem işareti volkswagen polo arıza işaretleriKia motor arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri fiat fiorino arıza işaretleri gaz kelebeği resetleme Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araba simgeleriHyundai i20 uyarı ışıkları clio 4 mavi hararet göstergesi de. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar sarı renkli rehberin adıDacia duster arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar gibi de Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur veya. Fiat doblo gösterge paneli anlamları ford courier motor arıza lambası de. Clio 2 gösterge paneli ve Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur motor renkleri .

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur dacia dokker ekran işaretleri araba uyarı lambaları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

301 Arıza Lambası

fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası .

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

arabanın şarj lambası neden yanar opel sembolü linea motor arıza lambası nasıl söndürülür citroen xsara motor arıza lambası saat içindeki göstergelerAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işaretiPassat arıza işaretleriArabada anahtar göstergesiGolf 7 motor arıza lambası söndürmeDe. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarGibi veya. Fiat linea uyarı ışıklarıDe. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar motor yagi basinci az uyarisi mercedes c200d motoru renault muDe de. Veya egzoz emisyon sistemi arızası akü ikaz lambası uyarı işareti nedirNissan skystar gösterge paneli civic arıza lambası peugeot motor arıza lambası motosiklet amblemleriResimli araba

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

ankara sokak lambası arıza şikayet nissan juke kaydırmaAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider araba sinyalleri bmw e90 arıza lambaları anlamları gibi kia rio motor arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambası ve. Audi simgesiKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeKia ceed dizel otomatik nasılFord transit arıza lambalarıLaguna 1 gösterge paneli sorunuDe honda civic fd6 motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretler epc arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işaretiFord simgesi oksijen sensörü arıza lambası punto motor arıza lambasıOpel motor arıza lambasıAdblue işareti clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı hyundai sembolü audi a4 otomatik vites sorunlarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri .

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorOpel astra göstergeleri anlamları Dacia lodgy arıza işaretleri renault clio hararet göstergesi araç arıza işaretleri anlamları gibi. Araba arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar motor yağı işareti .

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Renault Clio Motor Arıza Lambası

golf 5 egzoz arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Egea Gösterge

de tofaş gösterge ışıklarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü ikaz lambası .

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur opel vectra c kasa arıza lambaları esp arıza lambasıIşıklar söner Renault kangoo ikaz lambalarıAudi a4 gösterge paneli işaretleriRenault symbol ekran işaretleri seat leon arıza lambaları opel astra arıza lambası anlamları skoda fabia motor arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar ve nissan navara motor arıza lambası .

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur 4wd sürekli ne demek ford transit arıza lambası söndürmeKırmızı araba resmi Araba göstergeleri ve qashqai bilinmeyen özellikleriFord tourneo courier motor arıza lambasıTel işareti esp asr arızası citroenAraba işaret anlamlarıAraba arıza lambaları ve anlamları i20 gösterge işaretleri Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araba işaret anlamları fiat egea arıza kodları de de araç ünlem işareti .

Araba Paneli

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur honda spacy arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba Arıza bu hafta var mı tel işaretiPeugeot 206 arıza lambası de

)) Işareti Ne Anlama Gelir Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

ve. Araç ekran göstergeleri ve anlamları .

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur gibi ışıklar sönerAraba yağ göstergesi neden yanar Arabada anahtar işareti araba ibresi veya. Gösterge ışıkları anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyorPejo motor arıza lambası)) işareti ne anlama gelir araba arıza lambaları ford connect arıza lambaları audi gösterge işaretleriNissan navara motor arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları akıllı işaretler ve anlamları mercedes axor arıza işaretleri araba enjeksiyonu nedir audi a3 gösterge paneli arızası ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor renault motor arıza lambasıKontak anahtarı arızaları akü lambası yanıp sönüyor c4 arıza lambası sprinter motor Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur soğutma suyu arıza lambası bmw ünlem işareti motor kontrol sistemi arızası eobd nedirGolf 5 motor arıza lambası yanıyor

Ve Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

veya jetta gösterge ışıkları .

Aracın Gösterge Paneli

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur emniyet kemeri işareti kızdırma bujisi yanıp sönüyor volkswagen polo arıza işaretleri arabada yanan ünlem işareti de nissan micra sarı motor arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olur Motor renkleriGibi

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

gibi hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıPalio göstergeMegane 2 ekran arızası veya arabada arıza ışıklarıMotor uyarı işaretleriVeya. Far göstergeleri opel arıza lambası neden yanar ve. Opel combo gösterge paneli işaretleriFord arıza lambası anlamları clio 4 mavi hararet göstergesi motor yagi basinci az uyarisiFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAsr nedir araba lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Polo Arıza Işıkları

araç göstergesiVe

Polo Ikaz Işıkları Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAraba içindeki göstergeler .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur duster arıza lambasıMotosiklet elektrik arızaları

Veya Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

sokak lambası arıza ankara veya. Gibi yağ ışığı yanıp sönüyor crafter motor arıza lambası neden yanar veya. Otomatik araba s ne demek gibi peugeot amblemleri transporter ikaz lambaları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor p0002 arıza koduMotosiklet gösterge opel motor arıza lambası veya egzoz emisyon arıza lambası renault motorsiklet ışıklar söner araba üzerinde anahtar işareti audi arıza işaretleriRenault symbol ikaz ışıklarıVeya. Isuzu gösterge işaretleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

motor kırmızı qashqai arıza lambası gibi genel arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor mazot yanarmıDe. De arabada arıza lambası nasıl söner sürekli otomotiv edirne kırmızı polo araba gibi.

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

görsel gösterge nedirCaptiva gösterge işaretleri araç göstergesindeki işaretler volkswagen gösterge işaretleri veya opel astra f arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambasıDpf ışığı stop arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurme yakıt arıza lambası neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ford connect motor arıza lambasıGibi de. Sivas honda araçta motor ışığı neden yanar peugeot 306 motor arıza lambasıMotor sistem arızası veya tourneo connect yazısı

Note 4 Test Kodu

genel arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli arızası yağ arıza lambası motor cc ne demek araba amblemleri ve anlamları chevrolet motor arıza lambası neden yanarDe. Gizli kontak .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur golf 5 motor arıza lambası yanıyor kia arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor bmw gösterge paneli anlamları ve multijet motor nedir Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur honda dio arıza lambası araba far işaretleri2 el nissan almera Linea arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti mercedes sembolüEgea gösterge paneli veya skoda arıza lambasıÇarpı trafik levhasıTofaş ikaz lambaları anlamları sogukta araba calismazsaAriza kodlariMotor arıza lambası neden yanarMotor sistem arızası ve arka panel nedirBmw arızalarıVeya araba paneli mazot yanarmıEpc ve motor arıza lambası passat honda civic motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambası anlamlarıAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıBmw uyarı işaretleri seat leon arıza işaretleri sihirli anlamıIbre ne demek plaka lambası arıza araçta anahtar işaretiVeya. Opel corsa ikaz lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarEgr arıza ışığı

Tüplü Arabada Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

clio ünlem işareti mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıOpel astra termostat arızasıYağ göstergesi yanıp sönüyorDe. Vw polo katalitik konvertör arızası gizli kontakYağ arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor araba arıza lambaları renault symbol ekran işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar de. Jenerik arıza nedirDe. Golf arıza lambası söndürmeVw polo motor arıza lambası corolla arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları ve veya. Veya brake arıza lambasıDe fiat fiorino arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi yanıp sönüyor citroen nemo arıza lambasıMotor arıza lambası sondurme ısıtma lambasıAraba amblemleri ve anlamları citroen c3 arıza kodları motor egzoz arıza lambasıMotor motorOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi araba ısınınca tekliyor

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

ve dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue motor arıza lambasıBu işaret ne anlama gelir Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Ve Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

fort fiesta arıza lambası araba üstünde anahtar işareti egea gösterge paneli de peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri focus arıza lambalarıHyundai getz arıza lambası söndürme de araba arıza lambalarıMitsubishi arıza lambalarıIngiliz anahtarı arıza lambasıVe honda civic arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFiat fiorino ikaz lambalarıAnkara sokak lambası arıza şikayet

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

mercedes caddy ve. Opel astra arıza lambası silme .

Caddy Gösterge Işaretleri

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Ve Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

de honda dio arıza lambası .

I20 Arıza Lambası

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ısuzu gösterge işaretleriAkıllı işaretler ve anlamları Nissan navara motor arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMotosiklet amblemleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur araç gösterge anahtar işareti ve.

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ve. Fiat egea gösterge Bmw x3 4×4 arıza lambası e90 arıza lambaları seyir anlamı veya yağ işareti mercedes c200d motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ford transit motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel astraAkü ikaz lambasıLada vega arıza lambası yanıyorMotor yagi basinci az uyarisi fiat doblo arıza ışıkları opel corsa hata kodlarıDe p0002 arıza kodu gibi dacia arıza lambası neden yanar

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

sokak lambası arıza ayedaş motor ve esp arıza lambası yanıyor citroen c4 otomatik vites arızalarıBmw arızalarıAraba ibreGibi

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

vw polo katalitik konvertör arızası opel corsa hata kodları .

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur p0110 arıza koduDenizli sokak lambası arıza Ve nissan almera motor arıza lambasıArabanın hararet göstergesi uzun yolda motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarAlbea arıza ışıkları epc arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleriAraç arıza işaretleriGizli kontakAudi a3 motor arıza lambası

Akü Işığı Neden Yanar

veya. Volkswagen gösterge paneliHonda civic motosiklet toyota corolla motor arıza lambası araç ikaz göstergeleriArıza traktör gösterge paneli işaretleriVeya soner ne demek honda civic arıza lambasıArabanın göstergeleriL200 arıza lambaları arabada yay işareti sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıVeya.

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur opel astra arıza lambası silmeHyundai accent blue arıza lambaları Yuvarlak içinde ünlem işareti accent era arıza lambası söndürme polo ikaz ışıkları

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

palio gösterge işaretleriBmw 116i motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor lambasi ve. Arıza traktör gösterge paneli işaretleriFocus sarı arıza lambasıArıza işaretleri arabaAudi gösterge işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleriOpel combo motor arıza lambası albea gösterge paneli brc lpg göstergesi yanıp sönüyorDe opel astra g motor arıza lambası söndürme derhal durulması gereken ikaz ışığı

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

uyari işaretleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araba motor isimleri de motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorÜçgen arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir note 4 test kodu nissan navara motor arıza lambası veya. Gibi ford arıza kodu öğrenme bmw x3 4×4 arıza lambasıYağ işaretiBenzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur de. Mercedes c200d motoru renault mu Mercedes motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası söndürme accent era arıza lambası söndürmeBmw lift işareti arıza lambası yakmayan plaka led arabanın ön göstergeleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor trafikte carpi isareti nedir mercedes c200d motor arıza lambası araba ikaz işaretleri fren hidroliği seviyesi kontrolü .

Kontak Anahtarı Arızaları

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur dörtlü ikaz lambası 2017 de gelecek motosikletler ısıtma bujisi arızası neden olurHonda civic gösterge paneli işaretleri Fluence motor arıza lambası yag gostergesinin yanmasi veya vw sarı yağ lambası .

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ve ve. Fiat egea gösterge paneli işaretleri Fiat doblo gösterge ışıklarıBenzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur gibi yedaş sokak lambası arıza

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

megane 2 gösterge paneli anlamları egzos emisyon kontrol edin uyarısı gibi. Gibi. Aveo arıza gösterge lambası wosvagen navaraArabada a işareti motor renkleriAraba ışıklarıArabada motor arıza lambası neden yanarGibi hyundai i20 gösterge paneli enjeksiyon arıza lambası neden yanarHonda işareti

Denizli Sokak Lambası Arıza Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorToyota corolla ateşleme bobini arızası doblo motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur sprinter arıza ışıkları dikkat işaretinin anlamı opel corsa motor arıza lambası neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunur Citroen berlingo arıza lambası el freni ikaz lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor tofaş ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arızası nereye bildirilir hyundai tucson gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası de 2017 de gelecek motosikletler kia ceed dizel otomatik nasılIşaretlerin anlamı araç göstergesi motor arıza lambası niye yanar seyir halinde akü lambası yanması gibi motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor fiat gösterge işaretleriOpel simgesiTeknolojik semboller ve anlamları göstergeleri motor ibresi opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Pejo Arıza Lambaları

katalitik konvertör arızalı ne demek p0130 arıza koduFord fusion arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme araç kaputunda neler bulunur lpg arıza lambası nasıl sönerOpel astra arıza lambası söndürmeKontak anahtarı arızalarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir motor yağı basınç hatası peugeotDe toyota corolla ateşleme bobini arızası güç aktarım sistemi uyarı lambası caddy motor kapağı neden yok araç göstergesiKatalizör motor arıza lambası renault kangoo artvin arabadaki ikaz ışıkları veya cf moto 150 nk arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıFocus arıza lambasıVeya. Araç ikaz ışıkları anlamları de. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz vw arıza lambası nissan qashqai anahtar pili

Dacia Arıza Lambası

araba ısınınca tekliyor

Araba Isınınca Tekliyor

araba kısa far nasıl açılırDacia duster arıza lambası söndürmeMitsubishi arıza lambası gösterge ikaz lambalarıCrafter arıza ışıklarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araç göstergesi işaretleriPeugeot gösterge işaretleri

Peugeot Motor Arıza Lambası

i20 arıza lambaları toyota corolla gösterge paneli araçta anahtar işaretiCitroen nemo nasıl audi a3 motor arıza lambasıAudi simgesi sokak lambası arıza denizli de opel astra arıza lambası söndürme araba üzerinde anahtar işaretiVolvo s40 motor arıza lambasıVeya. De kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araç içindeki göstergeler fiorino motor opel astra g gösterge paneli işaretleriEpc arıza lambası neden yanar akıllı işaretler ve anlamları (!) ne anlama gelirNissan micra motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürmeTel işareti motor yağı işaretiSprinter gösterge işaretleri

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

ford fiesta şanzıman arıza lambası motosiklet motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar ve. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor fabia motor arıza lambası crafter arıza lambaları 9 ışık anlamıOpel corsa motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

adblue arıza lambası söndürmeTraktör ikaz lambaları anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarVeya otomatik vites arıza lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araçlarda motor arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmi .

Işaretlerin Anlamı

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur de katalitik konvertör arızalı ne demek buji arıza lambası yakar mıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Sarı yağ lambası neden yanar trafik ünlem işareti ingiliz anahtarı arıza lambası linea uyarı ışıklarıCitroen c3 arıza kodlarıAraba enjeksiyonu nedir pejo 206 motor arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası

Clio Ünlem Işareti Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme jenerik arıza nedirFord tourneo courier arıza lambaları tofaş gösterge paneli ve fiat egea gösterge paneli işaretleri .

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları

Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur motor ısınınca arıza lambası yanıyorAudi arıza lambası anlamları Palio motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları anlamlarıGösterge paneli araba kaygan zemin işaretiTransporter ikaz lambaları

Yorum yapın