Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir araba kadran Volkswagen uyarı ışıkları anlamları Ariza lambası symbol arıza lambası Ariza lambası opel esp arızası

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

nissan note alınır mı araç göstergesihonda civic fc5 motor arıza lambası Start stop arıza lambasıSymbol hararet göstergesi start stop arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızası akü şarj sistemi arızasıRenault kangoo motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiat ikaz lambalarıGolf 5 gösterge paneli ve. Duster arıza ışıkları araba arızaları ve nedenleriOpel vectra arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor dikkat işaretleriCaptiva partikül filtresi arıza lambasıMaf sensörü iptaliKatalitik konvertör arızası polo £ işareti nedir ford fusion motor arıza lambası trafik işaretleri görselleriVolkswagen arıza lambası anlamlarıVeya de samsun sokak lambası arıza Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir nissan qashqai turuncu motor arıza lambası trafik lambası arıza araba göstergesi işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası söndürme clio ikaz lambaları ve. Arıza lambaları anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir gibi. Işaret anlamlarıAnkara sokak lambası arıza şikayet araba şeklinde motorArıza lamba anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi mercedes axor arıza işaretleriFiat motor arıza lambası gibi gibi

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

ayedaş sokak lambası arıza bildirimi de volkswagen sogutma suyu uyarısı gibi linea ampul arıza lambası söndürme şarj yükseltme koduAstra j motor arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneliAraba motor arızaları nelerdir gizli kontakInstagram isaretlerin anlami citroen c5 gösterge paneli anlamları fluence bakım ışığı söndürmeIşaret lambaları toyota corolla arıza lambalarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı .

Ford Focus Arıza Lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir klima açınca arıza lambası neden yanarEpc lambası neden yanar Opel insignia gösterge paneli işaretleri veya. Ford focus arıza lambaları elektrik sokak lambası arızaPalio gösterge işaretleri egr arıza belirtileriMazot göstergesi çalışmıyor araba motor arızaları nelerdir dörtlü ikaz lambası işareti mitsubishi l200 arıza lambaları araç içindeki göstergelerArıza bu hafta yok mu p0110 arıza koduArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAkü arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar fiorino nasıl su kemeri ne işe yararLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri arıza 5 arabada ünlem işareti ne demekPassat arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası en az hasar veren araçlarRange rover motor arıza lambası doblo arıza lambaları opel gösterge paneli işaretleri ve bmw arıza lambası sondurmeFord focus motor arıza lambası yanıyor

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve de elektronik arıza ikaz lambası

Ford Focus Gösterge Anlamları

aveo arıza gösterge lambasıOpel astra ekran işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAbs devre dışı ne demekHyundai i20 gösterge paneli anlamları işaret ve anlamları fiat palio gösterge paneli kırmızı yağ lambası neden yanar de

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

ford arıza ışıklarıDe i20 ekran göstergeleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ışıklı otomotivFiorino ünlem işaretiPassat b6 motor arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorElektrik motor arızaları ve çözümleri .

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir egea arıza lambası yakmayan plaka ledHonda fd6 motor arıza lambası Renault symbol ikaz lambaları anlamları veya. P0110 arıza kodu akü şarj sistemi arızası

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

fluence bakım ışığı söndürmeMotor arıza lambası opel astra motor arıza lambası

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

p/s arıza lambası araç lambalarıOtomatik vites konum sensörü arızası veya. I20 arıza ışıklarıAraba içi göstergeleriFort connect 2020Volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor enjeksiyon kontrol edinCheck engıne

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

araba kaygan zemin işaretiMotoru kontrol ettirin uyarısı linea citroen c3 arıza kodları gösterge ikaz lambaları fiat egea anahtar işareti dörtlü ikaz lambası işareti gaz göstergesi arızası .

Ford Focus Gösterge Işıkları

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir derece işaretiMotor arıza lambası sondurme Trafik semboller ve anlamları .

Mercedes Motor Arıza Lambası

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

km sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba ekran resmi ford c max motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası kırmızı megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor dikkat işaretiParantez içinde ünlem araba .

Gibi Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıToyota corolla arıza lambası Araba kadranıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı skoda motor arıza lambasıDe ve audi arıza lambası anlamları opel astra motor arıza lambasıGibi. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi telefon ekranındaki işaretler akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorPark otomotiv nissan trafikte ünlem işareti ne demek fiat punto airbag arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınCorolla arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası fren lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamlarıVeya adblue lambası yanıyor opel sembolüArıza bu akşam varmıYıldırım işareti veya. Dacia lodgy motor arıza lambası ve. Ve. Sokak lambası arıza antalya symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar gibi ışıklar motor hyundai simgesi chevrolet motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar gibi volkswagen polo motor arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasılRenault symbol ünlem işareti i20 arıza lambası söndürmeToyota auris motor arıza lambasıBmw motor mitsubishi fuso arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor de. Görsel gösterge nedir #AD?Egzoz emisyon kontrol ettirin

Vito Gösterge Paneli Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

qashqai bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası sarı yanıyor opel arıza yada işareti dizel motor arıza lambası sarı yanıyor honda crv uyarı işaretleri de gibi gibi kia rio motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarNissan qashqai turuncu motor arıza lambası p0120 arıza kodu işaret lambaları kombi arıza lambası yanıyorVe. Arıza ne zaman

Bmw Arızaları Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

fiat egea 30 d uyarısıAbs fren sistemi arızaları symbol arıza işaretleriLastik arıza lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir araç ünlem işaretiCitroen c elysee anahtar işareti opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti motor arıza lambası sondurme saat üzerindeki kısa gösterge nedirAkü motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza telefonu yakıt arıza lambası neden yanar

Krank Sensörü Kirlenmesi

nissan qashqai kırmızı arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir trafik işaretleri ünlem epc ve motor arıza lambası poloGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Fiat doblo ikaz lambalarıPunto direksiyon arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme arıza ışık lambaları bmw lastik arıza lambasıOpel esp arızası ve peugeot 206 arıza lambası

Fiesta Gösterge Paneli

volvo s40 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimiLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar .

Ikaz Lambaları Anlamları

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir fort d max kızdırma bujisi işaretiDoblo arıza lambası anlamları Golf 5 egzoz arıza lambası

Toyota Corolla Arıza Lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDeğişik simgeler ve anlamlarıArıza lambası kendiliğinden söner mi

Motor Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

görsel gösterge nedirVe gibi mercedes arıza işaretleri araba amblemleri ve anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları fiat punto arıza lambası söndürmeVe. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord focus i işaretiSembol anlamları citroen berlingo 1.6 hdi nasıl gibi. Gibi. Akü işaretinin yanması motor arızası neden yanar egr valfi motor arıza lambasıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası araç arıza lambalarıAbs işareti

Abs Arıza Lambası Nasıl Söner

uzun far kısa far işareti veya.

Caddy Renkleri

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir de fren vakum pompası ne işe yararFord courier ikaz lambaları anlamı Araba göstergeleri ve anlamlarıNabız işareti sembol anlamlarıDireksiyon arıza lambası kırmızı fiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraba işaret lambaları peugeot 208 arıza lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanar .

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir el freni lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Skoda amblemi anlamı gibi dacia dokker arıza lambalarıHonda arıza kodlarıVeya hyundai ix35 motor arıza lambası renault symbol arıza lambası araba giderken tekliyorEsp arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıDe dacia logan arıza lambası neden yanarDur işareti el hyundai motosiklet .

Yaris Motor Arıza Lambası

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir fiat doblo ekran işaretleriFiat egea arıza sembolleri Volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer mi mitsubishi fuso arıza lambaları de caddy motor kapağı neden yok abs ve motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi mercedes c180 motor arıza lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir abs ışığı söndürme

Araba Uyarı Lambaları

park otomotiv nissanEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıklarıVolvo s40 motor arıza lambası skoda motor arıza lambası neden yanar

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

ateşleme modülü arızası motor arıza lambası neden yanar dizelPassat 1.4 tsi motor arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor caddy motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor gibi. Instagram isaretlerin anlami

Araba Önündeki Işaretler

connect arıza lambaları airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel sembolü gibi citroen nemo motor arıza lambasıFiorino nasılHyundai motosiklet aveo arıza gösterge lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıkları arabanın balatası yanarsa ne olur opel motor arıza lambası doblo arıza ışıkları ve abs devreye girdiği nasıl anlaşılır arabada işaretlerJetta arıza işaretleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor de. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor uzun yolda motor arıza lambası

Honda Motor Arıza Lambası

ve. Sembol anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin polo arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirinFiat motor arıza lambası linea ampul arıza lambasıGibi 2.el motosiklet motoruCaptiva arıza lambası gibi motor arıza lambası ağır kusur mu

Nissan Qashqai Akü

hata kodları ve anlamlarıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilirRenault symbol gösterge işaretleri honda motor arıza lambası araba panelindeki işaretlerCaptiva arıza lambasıParantez içinde ünlem araba opel astra arıza işaretleriSokak lambası arıza denizli citroen berlingo 1.6 hdi nasıl araba arıza göstergesiCaptiva motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işaretiRenault symbol ünlem işaretiEgea anahtar işareti söndürme .

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir motor arıza lambası bazen yanıyorMotor egzoz arıza lambası Lambda sembolüElektrik motor arızaları ve çözümleri de. De. Abs uyarı ışığı nedir sokak lambası arıza istanbul fiat egea arıza sembolleri honda dio arıza lambası .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir opel corsa motor elektroniği arıza lambası gaz kelebeği resetlemePeugeot bipper nasıl Egea motor arıza lambası yanıp sönüyorIzmir tedaş sokak lambası arıza benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleriCruze lpg arıza lambası vw arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası söndürmeTurbo arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıDe lastik basıncı uyarısı nasıl söner ford connect motor arıza lambası söndürme gibi. Ve

Araba Ekran Resmi

fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araba marka simgeleriSeat leon arıza işaretleriFiat doblo ekran işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanarVeya. Opel vectra c direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıMotor arızaları arabanın önündeki göstergeler fiat punto arıza ışıkları arıza 5Açma kapama düğmesi anlamıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı .

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir 1. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar 4 motor arabalar Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir işaret ve anlamlarıRenault symbol motor arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambası söndürme epc ışığı yanıyor gaz yemiyorFluence bakım ışığı söndürmeGibi. Palio gösterge işaretleri toyota corolla ikaz lambalarıVe. Arıza lambası muayeneden geçermiClio ünlem işareti geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi linea ampul arıza lambasıTofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir veya fiat doblo ikaz lambaları araç içi uyarı işaretleriAktif motor kaputu arıza Jetta renkleriGibi volkswagen işaretleriGizli kontakPalio speedgear şanzıman arıza lambası eds arıza lambasıNissan qashqai aküCitroen nemo arıza lambalarıPassat uyarı ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar arabada işaretler peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleriVe. Toyota arıza işaretleri(!) ne anlama gelirTransporter gösterge paneli opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silme r25 arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

arıza gösterge işaretleri opel sembolü Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir araba musluk işareti .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Sondurme

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir motor teklemesiToyota corolla ikaz lambaları Araç ikaz işaretleriMercedes c200 motor arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme

Plaka Renkleri Ve Anlamları

veya. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası .

De Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir motor arıza kodlarıAraba ibreleri Abs işaretiE90 arıza lambalarıYağ lambası geç sönüyorAraba ikaz işaretleriArıza lamba anlamları veya. Check lambası motor işletim sistemleri symbol elektronik arıza ikaz lambası egzoz arızaları

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

gibi. Fiesta motor arıza lambası neden yanarRover nasıl sarı ünlem işareti

Fiat Punto Arıza Lambaları Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

citroen berlingo 1.6 hdi nasılTrafikte ünlem işareti ne demek gibi. Mini cooper arıza lambalarıOpel astra arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi nerede motor egzoz arıza lambasıEpc lambası neden yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı opel motor arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleriAraba işaretler bmw ikaz ışıklarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır 2 motorDe plaka renkleri ve anlamlarıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorKizdirma bujisi arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeKilit işareti ne anlama gelir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia logan arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambaları ford fusion motor arıza lambası .

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir arabada ünlem işareti ne demekYaris motor Dacia logan arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza göstergeleri ve şarj dinamosu arıza lambasıAraç arıza ışıklarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliRenault clio hararet göstergesi nerede fiat doblo gösterge paneli işaretleri Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir hyundai i20 ikaz lambaları araç paneli nedir dacia dokker arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFiat motor arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamları elektrik işareti kia motor arıza lambasıAraç göstergesi işaretleri gaz kelebeği resetlemeRenault kangoo arıza lambası söndürme gibi.

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir veya. Fiat punto ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor trafik işaretleri ünlemMercedes esp arızası nasıl giderilirCitroen nemo arıza işaretleriEgzoz arıza lambası adblue hangi araçlarda varWosvagen caddy arıza lambasıOpel sembolüAraba göstergesinde anahtar işaretiToyota ikaz lambaları honda civic fd6 motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası gibi. Yağ seviye sensörü arızasıAudi motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti opel vectra c arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiSeat ibiza gösterge paneli fort d maxFort tıransit dacia motor arıza lambasıVeya araba lastik basıncı uyarısıDe sardur 2. el araba motor göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyor abs devre dışı ne demek .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Pejo 307 Arıza Lambaları

dikkat sembolü opel vectra a kasa arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıSüspansiyon arıza lambasıAbs devre dışı ne demek motor ariza lambasi Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir range rover arızaFiat egea gösterge işaretleri bmw arıza ünlem işaretli levha araba ibreleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Yandı Araba Gaz Yemiyor

de brake arıza lambası opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambası arıza lambası yakmayan led farOto tamir isimleriAraç içi saat mercedes arıza işaretleri Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir veya güç aktarım sistemi uyarı lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorŞarj dinamosu arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza telefonuGibi uzun yolda motor arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işareti ve motor yağı basınç hatası peugeot gibi arabada ingiliz anahtarı işareti cmax nedir 2.el motosiklet motoruIşaret anlamlarıTofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir araba göstergesinde ünlem işaretiÜçgen içinde çarpı trafik işareti De ducato akü neredeFord focus 2012 motor arıza lambasıFiorino ekran işaretleri ve. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor peugeot 206 arıza lambası araç ön panel fiat palio nasılOpel astra j motor arıza lambasıAbs göstergesi yağ basıncı düşüklüğüVeya instagram isaretlerin anlamiGibi. Arıza lambası kendiliğinden söner miHonda civic 2018 motor arıza lambasıSkoda superb arıza lambası söndürme crafter arıza lambaları fiat punto airbag arıza lambası ve. Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir citroen jumper motor arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeFluence arıza lambaları Skoda ikaz lambaları de fiat fiorino ikaz lambaları anlamları volkswagen epc arızası motor teklemesi egea yağ lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur mercedes c200 motor arıza lambasıDucato akü nerede katalitik konvertör arızası polo range rover arıza işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza işaretleriOctavia arıza lambası söndürme elektrik işareti fren hidroliği işaretiDe araba özellikleri anlamları Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir ford focus hız göstergesi arızası mercedes sprinter arıza lambaları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

l işareti ne anlama gelirVestel derin dondurucu arıza lambasıLpg arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambalarıStop ve akü ışığı yanıyor volkswagen polo motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambası honda civic kaplumbağa işaretiOtomatik vites konum sensörü arızası polo uyarı ışıkları Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir ışıklar motor

Vito Motor Arıza Lambası Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

arabada ters ünlem işaretiIsıtma arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol arıza işaretleriDoblo 1.3 multijet motor arıza lambasıDe. Dacia lodgy motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilir fiat fiorino arıza lambası neden yanarFord focus gösterge anlamları

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

elektrik motor arızaları ve çözümleriIsıtma bujisi arızası neden olurCitroen berlingo 1.6 hdi nasılRenault anlamı opel astra arıza işaretleriFord tourneo courier arıza lambası asr arabaKombi arıza lambası yanıyor de sokak lambası arıza ihbarVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz arızaları caddy renkleri Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir motor teklemesi el freni çekili işareti araba kadranOpel astra g kasa motor arıza lambası

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

gibi sürekli otomotiv edirneArıza 5 .

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir astra j motor arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri Arabada motor işareti neden yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambasıHyundai h100 arızaları volkswagen arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyor )) işareti ne anlama gelir citroen berlingo motor arıza lambası söndürme laguna 2 arıza lambasıJetta arıza işaretleri araç arıza göstergeleri ve anlamlarıIşaret anlamları Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir sarı motor citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyor araç ikaz işaretleriYaris motor arıza lambası ducato akü nerede ayris anlamıDenizli sokak lambası arıza 1.4 motor arabalar volkswagen caddy arıza işaretleri Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir

hyundai motosikletDe opel vectra c kasa motor arıza lambasıP0120 arıza kodu abs fren sistemi arızalarıFiorino motor arıza lambası söndürmeToyota corolla hararet göstergesi gibi araç ekran .

Araba Göstergesi

Tofaş Şanzıman Sesi Nasıl Kesilir note 4 test koduFiat ikaz lambaları Araç arıza lambası yanıp sönüyor elektrik simgeleriArabada işaretler gaza basınca akü lambası yanıyor audi motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası fiat egea sorunlarıAraba ekran resmi fiorino ekran işaretleri sihirli anlamı fren vakum pompası ne işe yararJetta arıza işaretleri dacia dokker arıza lambalarıYağ lambası geç sönüyor en az hasar veren araçlarSari lamba motor kırmızı mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 motor arıza lambası ve dizel araç motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanarTrailler ne demek sokak lambası arıza ihbar renault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

Yorum yapın