Audi Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Arıza Kodları yakıttan dolayı motor arıza lambası Megane 2 servis ışığı yanıyor Ariza lambası veya. ford focus motor arızası uyarısı Ariza lambası Peugeot boxer arızalarıFord fiesta motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAriza neden yokQashqai arıza lambaları enjeksiyon arıza lambası neden yanar

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

dacia dokker arıza lambaları uzun far göstergesi muayenede arıza lambası .

Audi Arıza Kodları

Mazot Yanarmı megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı araba akü göstergesiAracın akü lambası neden yanar De focus motor arıza lambasıDe. Ariza neden yokAraç arıza ışıkları araç içi ikaz lambalarıAbs lambası söndürmeMotor ekran resmi durduk yere göz yanması ford focus arıza lambası caddy arıza işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızasıPolo arıza ışıklarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıAraç gösterge lambalarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor golf 5 egzoz arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları Audi Arıza Kodları de. De. Symbol arıza işaretleriFiat albea motor arıza lambasıCorsa motor arıza lambası opel mokka arıza işaretleri1.3 multijet motor arıza lambası gibi pejo 206 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambalarıAnahtar resimleriÜçgen içinde ünlem arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar uyarıcı işaretler akü göstergesi neden yanarEkranda yıldız işareti saatin içindeki göstergelerin isimleriEgzoz gazı kontrol sistemi arızası araçlarda ariza işaretleriVolkswagen navaraMotor arıza lambası kırmızı yanıyor

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sondurme park ışıklarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor işıklar otomotiv arabada sarı ünlem işaretiOpel corsa servis ikaz ışığı esp nin açık olduğunu nasıl anlarız fiat linea anahtar işaretiVeya aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? citroen c3 motor arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhası ford transit motor sistem arızası fiat doblo gösterge ışıkları

Gibi Audi Arıza Kodları

ampul arıza lambası söndürmeMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır ford focus arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri veya. Auris arıza lambası söndürme

Scirocco Ne Kadar Yakar

su arıza lambasıVe volkswagen motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işareti de egea amerikan park arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraAraba arıza işaretleri anlamlarıOpel astra f arıza lambası neden yanar ve sokak lambası arıza iletişim nissan qashqai sarı ünlem işaretiMotor yağı egzoz arıza lambası .

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Audi Arıza Kodları Seyir Halinde Akü Lambası Yanması bmw far arıza lambası arabalardaOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Toyota corolla arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri honda civic gosterge anlamlari

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

dacia gösterge paneli

Focus Motor Arıza Lambası Audi Arıza Kodları

clio mavi ışık yağ arıza lambası fiat egea motor arıza lambasıVeya. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir toyota check engine opel arıza lambası anlamları araç kaputunda neler bulunur Audi Arıza Kodları laguna 2 arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanar fluence anahtar arıza lambası

Egr Valfi Motor Arıza Lambası Audi Arıza Kodları

opel corsa motor elektroniği arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAbs arızası nasıl giderilirArabada anahtar göstergesiCruze gösterge paneli fiat doblo gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambası .

Ford Focus Gösterge Işaretleri Audi Arıza Kodları

gibi Asr Araba ışıklar motosiklet golf arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambalarıNissan qashqai arıza işaretleriAraba motoru neden yanarIkaz egzoz arıza lambası el freni çekili işaretiAraba motorVeya. Wolksvagen gösterge işaretleri

Egea Motor Arıza Lambası

citroen berlingo ikaz lambaları anlamları tedaş sokak lambası arızaAudi a5 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası anlamı * işareti renault symbol arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası neden yanar linea gösterge işaretleri durduk yere göz yanmasıRenault 19 arka cam fren lambası aydem sokak lambası arıza araba uyarı işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası domalma ne anlama gelir volkswagen arıza sembolleriGibi citroen gösterge paneli işaretleri

Akü Göstergesi Neden Yanar

buji motor arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor mercedes c200 kırmızıMultijet 2 nedirVe renault symbol 2015 arıza işaretleri hyundai check lambası el freni lambasıVolkswagen arıza sembolleri .

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Audi Arıza Kodları Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme ford focus motor arızası uyarısı ve. Trafik ışıklarının anlamı Opel corsa arıza lambası yanıyor fiat albea motor arıza lambası Audi Arıza Kodları uyarıcı işaretler ford tourneo courier arıza lambalarıDe. Opel astra j lpg motor arıza lambasıAçı işaretleri

Citroen Kamyonet Audi Arıza Kodları

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

duster nedir3 yedek anahtar hangi araçlarda varGüç aktarım sistemi uyarı lambasıGetz motor arıza lambasıFren arıza lambası neden yanarVeya. 9 ışık anlamıEl freni lambasıMotor arıza lambası işaretiEgea uyarı ışıkları astra g gösterge ışıklarıHava durumu göstergeleriAraba göstergesinde ünlem işaretiHyundai getz check ışığı yanıyorClio arıza işaretleri araç arıza lambaları anlamlarıVe. Ve. Clio arıza işaretleri gibi ford courier arıza lambaları

Araba Giderken Tekliyor

renault symbol arıza lambaları veya ve. Palio motor arıza lambası neden yanar

Ve Audi Arıza Kodları

ikaz ışıkları opel arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleriAstra g gösterge ışıklarıDe. Gibi. El yanması ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Opel arıza lambaları de. Araba motor isimleri el freni lambası yanıp sönüyor ford fiesta arıza göstergeleriHonda civic uyarı işaretleri p0340 arıza kodu megane 1 arıza lambaları anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları jetta ikaz lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi bursa sokak lambası arıza bildirimi mercedes kırmızı motor nedirHonda c max motor motor yağ kapağı açık kalırsaVolkswagen motor arıza lambasıFren ikaz lambası megane 2 servis ışığı yanıyorCitroen c4 servis ışığı araçta arıza lambası neden yanar astra g arıza lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVe ve volkswagen ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanar akü suyu azalırsa ne olur balata lambası ve megane 2 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ihbarAraba rezistans nedir gibi. Albea arıza ışıkları arıza bu akşam varmı ekran sekilleriMercedes arıza lambası söndürme opel astra lpg arıza lambası

Dacia Neresi Audi Arıza Kodları

hyundai motosikletCitroen c3 gösterge paneli işaretleri4wd nedirMercedes a180 renault motoruFord fiesta arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme .

Opel Astra Servis Esp

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları fiat linea ekran işaretleri araba saat göstergeleri clio 3 motor arıza lambası Honda arıza kodları Hyundai motor arıza lambası neden yanar fiat linea ekran işaretleri

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

gibi arıza kodu sorgulamaArabada airbag ışığı neden yanarArıza lambası yanıyorMegane 2 elektronik sorun var yazıyor motor arıza lambası işaretiFren arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur araba lamba işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambasıAraba saat göstergeleri Lpg göstergesi kırmızı yanıyorArabanın motor arıza lambası neden yanar de. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorDe el freni çekili işaretiSkoda fabia direksiyon arıza lambasıMazot göstergesi arızası Audi Arıza Kodları araç gösterge anahtar işareti araba işaretleri anlamlarıBmw arızaOpel corsa servis ikaz ışığı megane 2 gösterge paneli anlamları renault symbol uyarı ışıklarıXenon far arıza lambası yakar mı ankara sokak lambası arıza bildirimi araçta arıza lambası neden yanar yağ arıza lambasıVe bedaş sokak lambası arıza bildirimi

Opel Astra Esp Arızası

citroen kamyonetFiat linea motor arıza lambası söndürmeSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır hava durumu simgeleri anlamları scania gösterge paneli Audi Arıza Kodları lpg li araçta motor arıza lambasıFord mondeo gösterge paneli işaretleri arabada anahtar göstergesi

Egr Valfi Arıza Lambası Audi Arıza Kodları

rs200 motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambaları nissan micra arıza lambası yanıyor caddy arıza lambaları .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Bmw Motor Arıza Lambası veya. Check arıza lambası Veya motor arıza lambası niye yanar

Egea Gösterge Işıkları Audi Arıza Kodları

lpg den dolayı motor arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeClio mavi ışıkVeya. Araba sarı ünlem işareti

De Audi Arıza Kodları

turuncu uyarı ne demek tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gaz kelebeği resetleme ve lpg göstergesi yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası egzoz gazı uyarı lambasıClio mavi ışık arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAlbea motor arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası fiat arıza ışıkları p0340 arıza kodu uyarı işareti nedirMotor ibresi nabız sinyal motor fort cornet arıza lambasıFord mondeo gösterge paneli işaretleri

Iveco Daily Arıza Lambaları

araba gösterge anlamlarıAraba arıza işaretleri anlamı mercedes kırmızı motor nedirSoğuktan motor arıza lambası yanar mi de.

Corolla Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir ikaz lambaları3 yedek anahtar hangi araçlarda var Honda crv ikaz işaretleri ve de. Renault fluence ekran göstergeleri .

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti Audi Arıza Kodları

Araç Lamba Işaretleri motor arıza lambası neden yanıp sönerKia sportage arıza lambaları

Atiker Arıza Lambası

fluence stop lambası neden yanar chevrolet arıza lambası nissan micra nasıl araba

Gibi Audi Arıza Kodları

i20 arıza ışıkları krank mili arızaları nelerdir vw ampul arıza lambası söndürme gibi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamları clio arıza lambası söndürmeDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miAstra g gösterge ışıkları

I20 Arıza Işıkları

mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor 9 işık nedir ve anlamları citroen c elysee servis ışığı neden yanar kia motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıHyundai i20 arıza lambası söndürme .

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Passat Nasıl fiat linea motor arıza lambası ve abs arızası nasıl anlaşılırOpel corsa gösterge işaretleri Hata kodu 0015 ford fiesta direksiyon arıza lambasıMotor ekran resmiAraç gösterge panelleri Audi Arıza Kodları focus 1 motor arıza lambası söndürmeDe otomatik şanzıman devir sensörü arızasıAraç içi göstergeler ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankara

Tata Motoru Mercedes Mi

telefon sembolleri de aydem sokak lambası arıza airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat linea arıza lambaları airbag ışığı nasıl söndürülürFord cargo motor arıza lambası neden yanar veya. Radar işareti .

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Astra H Motor Arıza Lambası ve Audi Arıza Kodları dacia motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarXenon far arıza lambası yakar mı Veya peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar transporter renkleri toyota check engineCitroen c3 ikaz lambaları anlamları araç arıza lambası ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası söndürme epc ışığı yanıyor gaz yemiyor ingiliz anahtarı arıza lambası getz motor arıza lambasıIveco daily arıza lambası söndürme araç gösterge lambaları veya. Kırmızı wolksvagenFiorino motor arıza lambası neden yanarSaat göstergeleriIşık ne zaman gereklidirSymbol ikaz lambalarıOpel astra termostat arızasıIkaz egzoz arıza lambası mazot göstergesi arızası su arıza lambasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri honda motor otomatik vitesWolksvagen gösterge işaretleri Audi Arıza Kodları astra g motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme veya renault symbol arıza lambasıOn off sembolleriIşıklar motosiklet

Fluence Gösterge Paneli

2020 ford transit arıza lambaları hyundai motorsikletD işaretinin anlamıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeMini cooper ikaz işaretleri .

Veya Audi Arıza Kodları

Araba Uyarı Işaretleri akıllı işaretlerin anlamları

Esp Arızası Nedir

gibi.

Egea Gösterge Paneli

gösterge panelinde ünlem işaretiVsa arıza lambası tata motoru mercedes mi Audi Arıza Kodları motor soğutma suyu işareti dacia lodgy arıza lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleriFluence arıza ışıkları yolda radar olduğunu nasıl anlarız

Nissan Arabaları Audi Arıza Kodları

audi ikaz lambaları araba uyarı işaretleri ve anlamları ışık ne zaman gereklidir hyundai motosikletHelikopter paneliCitroen berlingo 1.6 hdi nasılAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırAstra g gösterge ışıkları passat jeepDacia sandero ısıtma bujisi arızası

Gösterge Ve Çeşitleri

ve gibi vw golf motor arıza lambasıDe. Bmw e90 şanzıman arıza lambası trafik ünlem işaretiCitroen motor arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları ikaz egzoz arıza lambası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Audi Arıza Kodları

opel vectra arıza işaretleri ve. Egea amerikan park arıza lambasıYağ arıza lambası ısıtma bujisi işareti soğuktan el yanması araç ekran işaretleri toyota corolla gösterge paneli anlamları honda civic arıza işaretleriCitroen berlingo arıza işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFiat idea arıza lambasıP0100 arıza kodu chevrolet arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası yakar mıMotor soğutma suyu işaretiCitroen c4 service yazısı neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyor i20 ikaz lambalarıMercedes motosikletFiat egea motor arıza lambasıBuji göstergesi mercedes arıza scirocco ne kadar yakarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Gibi Audi Arıza Kodları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Göstergeleri ve. Arıza lambası işareti Opel insignia motor arıza lambası neden yanarToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar el freni lambası yanıp sönüyorIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları fiat linea ikaz lambaları i20 arıza ışıkları fiat egea gösterge paneliPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeSkoda fabia direksiyon arıza lambasıAraç arıza işaretleri ve anlamları opel corsa gösterge paneli i20 arıza lambalarıDe fiat linea ikaz lambalarıPrins lpg arıza lambası mini cooper arıza lambaları uyarıcı işaretler citroen kamyonet on off sembolleriVe opel corsa arıza lambası yanıyor ix35 motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambası ford custom motor arıza lambası araba ikaz göstergeleri megane 3 motor arıza lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir i20 gösterge işaretleriDur işaretinin anlamı

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

asr arabaFord connect arıza ışıkları p0351 arıza kodu prins lpg motor arıza lambası duster nedir Audi Arıza Kodları volkswagen motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar veya. De. Şanzıman arıza lambasıVeya volvo s60 motor arıza lambası söndürmeArabada stop lambası neden yanar .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Audi Arıza Kodları

Note 4 Test Kodu fluence stop lambası neden yanar

Audi Arıza Lambaları Audi Arıza Kodları

abs ikaz lambası .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde motor teklemesiI20 arıza ışıkları Aracın akü lambası neden yanar Audi Arıza Kodları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları Audi Arıza Kodları yamaha nmax motor arıza lambası .

Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Motor Arıza Lambası ariza neden yok hyundai era motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası söndürmeAraba simgeleri 2 motorOpel astra g arıza lambaları anlamları de. Arabada stop lambası neden yanar renault 19 arka cam fren lambası tredaş sokak lambası arızaMercedes arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası transit gösterge işaretleri de. Ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıPrins lpg motor arıza lambasıKısa far göstergesiElektrik lambası arıza hyundai motor arıza lambasıMotor teklemesiArıza ne demek ve Audi Arıza Kodları enjeksiyon arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambasıClio arıza lambası anlamlarıVolkswagen caddy ikaz lambaları linea gösterge işaretleri kocaeli neresi yaniyor mercedes motor arıza lambası neden yanar .

Ünlem Işareti Levhası Audi Arıza Kodları

Renault Symbol Gösterge Işaretleri gibi arıza bu akşam varmı astra k motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp sönerMotor arıza lambası bereye gösterilir Dacia arıza lambaları anlamlarıDe Audi Arıza Kodları linea hız göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası yanıyorMotor arıza işareti opel astra motor arıza lambasıGibi. Ford focus gösterge ışıkları anlamı yol kodları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları Audi Arıza Kodları

audi a3 arıza lambası söndürme audi arıza lambası anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası arabada kaygan zemin işaretiMercedes arıza lambası söndürmeBmw işareti bursa sokak lambası arıza esp hatasıLpg den dolayı motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar motor yağ arıza lambasıEgzoz freni arızasıHava neden sarıAudi arıza lambası anlamlarıGibi. Çaydanlık yanarsa

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

pejo 308 motor arıza lambası neden yanarPejo 208 motor arıza lambası gibi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıBoxer motor lpg

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

de. Nissan micra nasıl araba

Hava Durumu Simgeleri Anlamları

arabada hata işaretleri i20 ünlem işareti motor lambası neden yanarDur işaretinin anlamıDacia sandero gösterge paneli işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ve ve iveco daily arıza lambaları arabalardaMotor arıza lambası sarı yanıyor fiat egea gösterge paneli işaretleri de. Araç gösterge paneli değiştirme renault symbol arıza lambalarıDacia dokker arıza lambası söndürmeEkranın anlamı servis arıza uyarı lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFord connect arıza ışıkları cruze gösterge paneliDacia sandero arıza işaretleriAudi a3 arıza göstergeleriPolo arıza göstergeleri bmw a180 fiat egea gösterge paneliDe. Motor arıza lambası renkleri linea gösterge işaretleri ford arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıBursa sokak lambası arızaHyundai accent blue arıza lambaları boxer motor lpg de. Gibi. Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıEgea anahtar işareti söndürmeTelefon sembolleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları Audi Arıza Kodları

de. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambası söndürmeNiye nedirAraba yazıları 2016Fluence gösterge paneli işaretleriAraba göstergesinde ünlem işareti el motor kilidi aktifGolf 5 arıza lambası söndürme renault symbol uyarı ışıkları far işaretleri fort cornetIsıtma bujisi işaretiVe araç arıza işaretleri anlamlarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi uyarı işaretleri nelerdir

Akü Yeşil Işık Audi Arıza Kodları

abs ikaz lambasıVeya veya veya p0340 arıza kodu honda crv motor arıza lambası neden yanar ve de. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorBoxer motor lpgArabadaki göstergelerToyota corolla gösterge paneli anlamları Audi Arıza Kodları açı işaretleri akü lambası sürekli yanıyorMercedes sprinter 315 ikaz lambaları arıza lambası kodları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorMarş basmıyor göstergeler yanıyor opel mokka arıza işaretleri ford focus hız göstergesi arızasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Mercedes Uyarı Işaretleri

Astra Arıza Lambası

fren hidroliği seviyesi kontrolüDe. Ford focus motor sistem arızası veya doblo park lambası arızaFocus motor arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme9 ışık anlamıFluence motor arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambası check engine toyotaArabanın şarj lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Audi Arıza Kodları gösterge ışıkları anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar miAraba giderken tekliyorKızdırma bujisi ve motor arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasılAkü lambası citroen berlingo arıza lambalarıGibi. Sardur 2. el en cok ariza yapan arabaPark sensörü neden çalışmaz clio 4 motor arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor lambası yanıp sönüyorGibi honda arıza kodları opel astra h motor arıza lambası neden yanar * işareti ve de. De. Abs göstergesi dacia arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleri bmw 116i motor arıza lambası gibi. Nissan juke arıza lambası honda crv ikaz işaretleri saatin içindeki göstergelerin isimleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıNissan qashqai arıza işaretleri chevrolet captiva motor arıza lambası de opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri kia ceed dizel otomatik nasılBenzin güvenlik uyarı işareti audi a3 gösterge paneli işaretleri Audi Arıza Kodları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizEskişehir sokak lambası arıza motor ekran resmi

Yorum yapın