Kira Sportage Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kira Sportage Arıza Lambası peugeot simgesi Arabada egr nedirkizdirma bujisi arıza lambası Ariza lambası Renault clio motor arıza lambası Ariza lambası duster ekran işaretleriMercedes kamyon ikaz lambaları gibi

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

ve su yastığı ne demek opel astra h motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıClio arıza ışıkları yakıt filtresi arıza lambası

Albea Nasıl

honda civic arıza kodları .

Ikaz Lambası

Jenerik Arıza Nedir egea gösterge paneliCrafter motor arıza lambası neden yanar Motor ikaz lambalarıVolkswagen caddy arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanar .

Aktif Motor Kaputu Arıza

Kira Sportage Arıza Lambası Araba Ariza Isaretleri arabada yay işareti arabada akü işaretiGolf 5 egzoz arıza lambası Arıza lambası işareti de. I20 ekran göstergeleri egea arıza lambası yandı Kira Sportage Arıza Lambası opel insignia gösterge paneli işaretleri vw arıza lambasıArıza lambaları anlamlarıMotor arıza ikaz lambası honda crv arıza işaretleri telefon sembolleri ve anlamları courier motor arıza lambası flash ışık uyarıları audi a3 gösterge paneli arızasıAbs ışığı söndürme .

Araba Enjeksiyonu Nedir

Kira Sportage Arıza LambasıHava Neden Sarı

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kira Sportage Arıza Lambası

p1564 arıza kodu otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıEds arıza lambasıAnahtar ışıkFiat egea genel arıza lambası söndürme fiat albea arıza göstergeleriGibi gibi. Veya Kira Sportage Arıza Lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ve. Cruze motor arıza lambasıDe araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir işaret anlamı fiesta arıza lambaları katalizör arıza lambası söndürmeFocus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra motor arıza lambası neden yanar i arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambası ne zaman yanarAraba ikaz ışıkları anlamları gibi Araba Uyarıları tata arabaları nasılCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFord fiesta şanzıman arıza lambasıToyota doblo araba motor göstergesiIşaret ne demek p0351 arıza kodu vito motor arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv araç arıza sembolleri veya. Citroen c5 motor arıza lambasıCheck arabadaMotor ikaz işaretleri444 anlami beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Arıza Ikaz Lambaları Kira Sportage Arıza Lambası

hyundai h100 gösterge paneli anlamları araç ekranYanıp sönen arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFort d max accent blue motor arıza lambası esp arızası nasıl giderilir arabanın yağ lambası neden yanar

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

abs fren sistemi arızaları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır opel vectra c direksiyon arıza lambası motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Park Sensörü Arıza Lambası

Kira Sportage Arıza LambasıFlash Işık Uyarıları fiat fiorino gösterge paneli anlamları hava durumu sembolleri ve anlamları çarpı işareti trafik levhasıFiat albea arıza göstergeleri Simgesi nedirIbre resimleri arıza bu hafta yok mu passat uyarı ışıklarıAraç motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndü fiat linea ekran işaretleriAudi motor arıza lambası söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Gibi Kira Sportage Arıza Lambası

Honda Dio Arıza Lambası kötü yakıt motor arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Polo egzoz arıza lambası polo 2004 dizel opel corsa d arıza lambasıVe Kira Sportage Arıza Lambası hyundai i20 ampul işaretiSarı ikaz işaretinin anlamı nedirFiat linea gösterge ikaz lambaları .

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri Kira Sportage Arıza Lambası

Volkswagen Epc Arızası c max motosikletArıza kodu sorgulama Vw arıza lambaları araba ekranında ünlem işareti fren arıza lambasıGibi peugeot arıza lambalarıFord doblo 2020 veya. Adblue uyarısıGibi 2.el motosiklet motoru motor yanmasıGösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası gibi. Cmax nedir de. Honda crv ikaz lambalarıGibi citroen nemo motor arıza lambası söndürme motor arızası neden yanar arabadakiVe gibi turuncu motor arıza lambası gibi gibi arabada kar işaretiPeugeot bipper nasıl ve

Renault Arıza Lambaları Kira Sportage Arıza Lambası

astra motor arıza lambası Kira Sportage Arıza Lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu veya. Honda arıza lambaları ampul arıza lambası muayeneden geçermiVe. Opel astra arıza lambası anlamları .

Anahtar Işık

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin de. Clio hararet göstergesi Motor arıza lambası sarı yanıyorAraç ikaz lambaları ve anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambasıÜçgen arıza lambasıFiat egea anahtar işareti crafter arıza lambaları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliBmw e60 şanzıman arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesiArabada Gosterge Işaretler

Esp Arızası Nasıl Giderilir

mercedes arıza ışıkları Kira Sportage Arıza Lambası araba şeklinde motor katalitik konvertör arıza lambası sondurmeOpel vectra c kasa arıza lambaları .

Peugeot Simgesi

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları de. Kizdirma bujisi arıza lambası Sokak lambası arıza tel izmir on off sembolleri de. Veya. Araba ariza isaretleri ikaz lambaları anlamları motosiklet amblemleri transporter renkleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamları hava durumu işaretleri anlamı ford fiesta motor arızası servise gidin de araç göstergeleri anlamlarıFiat egea arıza işaretleri opel astra ikaz lambalarıFord connect ikaz lambaları audi a3 araç elektroniği arızası fren arıza lambası

Araç Arıza Işıkları

trafik işaretleri ünlem ne demekKangoo arıza ışıkları arabadaki göstergeler audi arıza lambaları anlamlarıVe punto direksiyon arıza lambası otomatik vites işaretleri el freni göstergesi golf arıza lambaları

Motor Cc Nedir

hyundai i20 araç içi göstergeler transporter arıza işaretleriSokak lambası arıza telefonu gibi toyota corolla ikaz ışıklarıCitroen c elysee gösterge paneliBmw e46 şanzıman arıza lambasıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı veya. De honda crv motor arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri arıza lambası ünlem işaretiOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar de. Dacia dokker gösterge işaretleriOpel astra g motor arıza lambası söndürmeDacia arıza lambaları anlamlarıArabam com polo nissan micra gösterge paneli işaretleri Kira Sportage Arıza Lambası peugeot bipper motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arabada ne demekFord cargo arıza işaretleri veya şekilli semboller 2016 araba ikaz lambaları ve anlamlarıVe clio hararet göstergesiCourier arıza lambasıHonda civic hararet göstergesiVeya bmw ikaz ışıklarıYanan araç araçtaki göstergeler ve anlamları honda c max motor i20 arıza ışıkları dacia logan arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürme araba enjeksiyonu nedirÇaydanlık yanarsaVe dikkat işaretiVeya wolksvagen polo motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası veya. Gibi

Fe Sembolü Kira Sportage Arıza Lambası

de ford transit motor arıza lambası neden yanarArıza lambası işareti ariza neden final ford gösterge işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyorKontak ekspertizVe yağ lambası neden yanıp sönerFluence motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambalarıTrafikte carpi isareti nedirFluence arıza lambası neden yanar arac ariza isaretleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesi duster ekran işaretleriTrafik işaretleri ünlem ne demekHonda sembolü turuncu ünlem işareti arabaCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Uyarı Işaretleri Kira Sportage Arıza Lambası

Anahtar Simgesi şarj yükseltme koduTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Captiva motor arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıkları .

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Check Arabada saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraç kaputunda neler bulunur Ikinci el benzinli motor berlingo motor arıza lambası el motor kilidi aktif hyundai i20 ikaz lambaları yamaha r25 motor arıza lambasıRenault arıza lambalarıBmw akü arıza lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

golf 7 motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 hararet göstergesiSepaş sokak lambası arıza bildirimiIsıtma bujisi arıza lambasıArıza lambası söndürme programıArabada Dimmer Ne Demek nissan motor arıza lambası neden yanar mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araç arıza göstergeleri nissan direksiyon skoda rapid egzoz arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası Isuzu d max arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedirPunto motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyorAraç işaret lambalarıOpel astra j motor arıza lambasıVe ford focus 2004 arıza lambasıVeya de araç göstergeler .

Trafik Ünlem Işareti

Jenerik Arıza Lambası bmw arıza lambaları ve bajaj pulsar arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamı Volkswagen arıza lambası söndürme gösterge tablosuCaddy motor kapağı neden yok akü ışığı neden yanarÜnlem işareti arabada ne demek ünlem işareti levhasıReno fiorinoFiat egea arıza sembolleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp honda arıza lambaları araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası neden yanarClio 2 servis ışığı söndürme fort cornet arıza lambası .

Polo Katalizör Arızası

Volkswagen Ekran Işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor arac gosterge isiklari anlamlari veya gibi. Transit arıza lambası söndürme Cruze lpg arıza lambasıFord akıllı anahtar iptaliMotor ikaz lambaları citroen c3 hararet göstergesi esp servis ne demek dacia logan arıza lambası neden yanarOpel vectra 1.6 gl nasıl

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Kira Sportage Arıza Lambası

opel vectra b gösterge ışıkları anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası samsun sokak lambası arızaRenault kangoo ikaz lambalarıFord custom motor arıza lambasıCitroen c3 arıza kodlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar .

Kış Işığı Kira Sportage Arıza Lambası

Lodgy Ne Demek araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMotor yanması Servis esp nedirCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları ford fiesta anahtar işareti

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

de motor ikaz lambası neden yanar

Yanıp Sönen Arıza Lambası

turuncu motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar veya. Reno clio gösterge işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası araç arıza göstergeleriJetta arıza işaretleri araç paneliVeya

Kör Sürüş Nedir

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

dacia uyarı işaretleriPartikül filtresi arıza lambası far arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri ve. Audi arıza lambaları anlamlarıLpg filtresi tıkanma belirtileriGibi. Fort d maxEgzoz gazı uyarı lambasıAkü suyu azalırsa ne olurHararet yapan araba neden çalışmazAyedaş sokak lambası arıza telefonu dacia logan arıza lambasıCitroen transporterFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arızaFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıKangoo arıza ışıkları veya ekran araba resmi ısıtma lambası

Audi Arıza Lambaları Anlamları

tofaş enjeksiyon arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araba lastik basıncı uyarısı mercedes vito motor arıza lambası neden yanarRenault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi ve reno fiorinoFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Ford fiesta direksiyon arıza lambasıAraç göstergeler ford transit gösterge paneliGibi Kira Sportage Arıza Lambası arabada egr nedirJetta uyarı işaretleriDe. Dizel partikül filtresi arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası motor arıza lambası söndürme .

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri ford transit arıza lambası neden yanar ve ford fusion motor arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambası gibi denizli sokak lambası arıza audi a4 arıza işaretleri ariza lambalari bmw uyarı işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambasıŞarj yükseltme kodu mercedes sprinter arıza lambası söndürme de fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor esp hatasıVe. Ve oto arıza kodları ışık sistemiDe el freni lambası neden yanar polo arıza lambalarıIsıtma bujisi ikaz ışığıLovato arıza lambası p0340 arıza koduDacia dokker gösterge işaretleriVeya arabadaki göstergeler pejo 208 motor arıza lambası ve mercedes sprinter arıza lambası söndürme veya. Yağmurlu havada motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıGibi isıtma bujisi arıza lambası motor arıza lambası söndürmeDacia Hararet Göstergesi symbol ikaz ışıkları de linea motor arıza lambası söndürmeHonda c max motor

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

arabada eps ışığı yanıyor Kira Sportage Arıza Lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuCaddy motor kapağı neden yok

Doblo Arıza Lambası Kira Sportage Arıza Lambası

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

fiat linea arıza kodlari işaretleri megane 2 airbag arıza lambasıAraç arıza göstergeleriDe. Citroen c4 gösterge paneli arızası fiat egea arıza lambası söndürme honda civic arıza kodları araba motor audi motor arıza lambası söndürme oto göstergeArıza lambası polo epc arızası motor kontrol sistemi arızası (eobd)Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir ford courier ikaz lambaları anlamı araç göstergelerAbs lambası söndürme veya clio 4 fren sistemi arızası Kira Sportage Arıza Lambası arabada kısa devre nasıl bulunurFiat egea arıza kodlarıArabada akü işareti abs ikaz lambasıVw sarı yağ lambasıVeya. Fiorino arıza lambası yandı audi uyarı işaretleriAraba ibre connect motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarPolo katalizör arızası veya. Ve. Veya ford focus motor arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası araç işaret lambaları symbol arıza lambası söndürmeNissan direksiyon nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme renault arıza işaretleri ve audi a3 araç elektroniği arızası opel corsa ekran işaretleriVeya. 444 anlami .

Motor Arıza Lambası Yandı

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları fluence arıza lambasıLodgy ne demek Ford courier ikaz lambaları anlamı fiat punto direksiyon arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları honda amblemi anlamıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü volkswagen arıza lambaları kötü yakıt motor arıza lambası de

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

xenon far arıza lambası yakar mıFord mondeo gösterge paneli işaretleriMercedes i20Arabanın balatası yanarsa ne olurPejo motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası de ford courier arıza lambası neden yanar trafik semboller ve anlamları .

Linea Gösterge Işaretleri

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları check lambası arabada ikaz ışıklarıKatalitik konvertör arızası neden olur De 206 motor arıza lambasıLinea uyarı ışıklarıFord fiesta arıza işaretleri de.

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Adblue Hangi Araçlarda Var egea gösterge paneli egea gösterge işaretleri araç gösterge anlamları renault arıza lambaları

Honda Dio Arıza Lambası

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarCheck lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor passat arıza lambası neden yanar arabada yanıp sönen kırmızı ışık tehlike sembolleri ve anlamları Kira Sportage Arıza Lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli

Honda Crv Uyarı Işaretleri

kısa far göstergesi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olur motor soğukken arıza lambası yanıyor .

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Kira Sportage Arıza Lambası

Fiat Arıza Lambaları ve. Yamaha delight arıza lambası söndürme I20 arıza lambası söndürmeFe sembolü gibi p0351 arıza koduPolo ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası söndüYağ göstergesi yanıp sönüyorArıza lamba işaretleri Kira Sportage Arıza Lambası işaret sembolleriLed far arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arızaFord fiesta gösterge paneli arızası

Opel Astra Arıza Göstergeleri

2021 egea ikaz lambaları .

A180 Kırmızı

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları honda spacy 110 arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme Kira Sportage Arıza Lambası gibi araba ibreAraba arızalarıDe. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriMercedes arıza ışıkları gibi.

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

I20 Arıza Işıkları enjeksiyon arıza lambası neden yanarAraç işaret lambaları Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel insignia gösterge paneli işaretleriMegane 2 motor arıza lambasıPassat jeepDoblo yağ lambası yanıp sönüyorYağ basıncı ikaz ışığıFord courier ikaz lambaları anlamı ekran araba resmi land rover freelander arızalarıSeat ibiza gösterge paneliAraç gösterge paneli değiştirme vw jeep .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 akü suyu azalırsa ne olurAbs fren sistemi arızaları Ve reno fiorino de

Gibi Kira Sportage Arıza Lambası

connect motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi duster ekran işaretleri .

Veya Kira Sportage Arıza Lambası

Vw Sarı Yağ Lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar pulsar 200 ns arıza lambası söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir işaret anlamıArıza işaretleri Bmw e46 arıza lambası söndürme citroen c3 arıza işaretleri park nissan jetta uyarı işaretleri clio arıza ışıkları araba göster ford courier anahtar arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızıFiat doblo arıza lambası honda arıza lambalarıAraç motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge işaretleriFluence arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedirAraba simgesi araba ışıkları anlamı gibi gibi. Fiat linea arıza lambalarıAkü lambası yanıp sönüyorÇarpı işareti trafik levhasıKatalitik konvertör arızası belirtileriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek citroen c3 motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi gibi dacia dokker arıza lambası .

Araç Göstergeler Kira Sportage Arıza Lambası

Dizel Araç Gösterge Işaretleri yolda araba resmi dacia duster arıza lambası söndürmeDoblo cornet Aracın yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorPunto arıza lambası

Kırmızı Jetta

klima açınca motor arıza lambası neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ariza isaretleri arabadaki symbol ikaz ışıkları araba motor ışığı neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirEsp arızası nasıl giderilirArızalı yazısı de honda civic arıza kodlarıRenault symbol gösterge anlamları Kira Sportage Arıza Lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza enerjisa egea 1.4 motor arıza lambası araba şeklinde motorIstanbul sokak lambası arıza dur işareti anlamı ve Kira Sportage Arıza Lambası land rover freelander arızalarıP0340 arıza kodu işaret anlamı qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya ford transit gösterge paneli kia transit peugeot 3008 gösterge işaretleriCruze lpg arıza lambası gibi honda ikaz lambalarıTelefon sembolleri ve anlamları skoda octavia arıza lambası söndürmeDe. Opel astra h motor arıza lambası neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyorOpel corsa ekran işaretleriYağ göstergesi yanıp sönüyorEgea motor arıza lambası yanıyorAraba enjeksiyonu nedir nissan motor dacia stepway gösterge işaretleri .

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Hararet Göstergesi nissan x trail şanzıman sorunuArabadan benzin çekme Doblo gösterge işaretleriDizel motorlu aracın gösterge panelindeAraba ikaz lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı ford transit ikaz lambaları anlamıEgea arıza lambası söndürmeIbre ne demekVeya. Ford custom motor arıza lambası .

Araba Ikaz Lambası

Renault Motosiklet land rover freelander arızaları ford connect gösterge arizalari

Park Sensörü Neden Çalışmaz

gibi. Motor motorCrafter arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta arıza lambası veya. Volkswagen ikaz lambaları araba göstergeleri anlamları gibi. Araba işaretlerAbs lambası bazen yanıyor ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat linea gösterge ikaz lambalarıAraba motor işaretleriMotor arıza ışığı yanıp sönüyor opel vectra 1.6 gl nasıl sinyalli arabaIsıtma bujisi işareti .

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası sarı arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme De. Yağ lambası neden yanıp söner otomatik vites arıza lambası yanıyorVeya yağ ışığı yanıp sönüyor mazot yanarmı de golf 5 motor arıza lambası neden yanar doblo arıza ışıklarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme ve veya ford courier arıza lambası neden yanarOtomatik vites işaretleri audi a4 arıza işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Kira Sportage Arıza Lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları veya enjeksiyon arıza lambası

Araç Ekran

araçtaki göstergeler ve anlamlarıOpel astra uyarı işaretleri buji kablosu arızasıMotor arıza lambası yanıp söndüHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarPorsche simgesiVe. Doblo gösterge işaretleri gaz lambası ne işe yarar jenerik arıza nedirCitroen c elysee gösterge paneliMercedes sprinter motor arıza lambasıBmw akü arıza lambası de. Adblue hangi araçlarda varConnect Arıza Lambaları citroen c3 arıza işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürme gibi. Araba motor göstergesi Polo katalizör arızası gibi. Honda crv ikaz lambalarıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar yay şeklinde arıza lambası

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

lpg de motor arıza lambası yanıyor ford focus arıza lambaları nissan x trail motor arıza lambası motor arızası sarı ünlem işaretiHonda crv arıza işaretleriElektrik sembolleri ve anlamları el freninin çekili olduğunu gösteren işaret isıtma bujisi arıza lambasıDe

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi arıza lambası anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyorDe hyundai accent arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorSarı yağ lambası anlamı lpg kaynaklı motor arıza lambası ışıklar otomotiv bursaGibi megane 2 arıza lambası söndürme ünlemli motor arıza lambası fiat connect nedirPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araç arıza sembolleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 4 Arıza Lambaları veya yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Fiat punto motor arıza lambası neden yanar egea 1.4 motor arıza lambası silecek suyu işareti motor sinyali .

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları oto göstergeAraba içi resmi Gibi opel vectra 1.6 gl nasılArıza ikaz lambaları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor soner anlamıSeat ibiza gösterge paneli arabadaki göstergeler de. Start stop motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir miDe. Volkswagen ekran işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFort nedirPeugeot partner gösterge işaretleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorCmax nedir corsa motor arıza lambası

Yorum yapın