Ateşleme Bobini Arızası Lpg 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ateşleme Bobini Arızası Lpg isuzu ikaz lambaları Araçta motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Ateşleme Bobini Arızası Lpg Ariza lambası egea amerikan park arıza lambasıbalata işareti Veya. Kia sportage motor arıza lambasıArabada yanan ışıklar hararet lambasıVeya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ve dizel motor arıza lambası neden yanarPejo 301 hararet göstergesi nerede motor arıza lambası hiç yanmıyor araba arıza ışıkları anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıRenault kangoo ikaz lambaları motor arıza lambası nasıl silinir renault symbol arıza lambası söndürme kombi arıza lambası yanıyorTepee ne demekGibi. Passat ısıtma bujisi arızası dacia arıza lambaları anlamları ford connect arıza lambası söndürme duster gösterge işaretleri gibi ford focus motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambasıPassat arıza ışıkları citroen berlingo arıza lambası Ateşleme Bobini Arızası Lpg gibi. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırArabadaki işaretler ve. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miSatı anlamıAraba rezistans nedirDe. Partikül işareti engelli işaretleri ve anlamları fiat albea arıza göstergeleriAraç arıza işaretleriIsıtma bujisi arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır ikinci el yarış motoru araba göstergeleri işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamlarıEgea amerikan park arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleriBmw arızaları .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg Ateşleme Bobini Arızası Lpg sarı ünlem işareti araba balata işaretiFord arıza lambası söndürme

Tehlikeli Araba

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFord arıza lambası söndürme Toyota corolla gösterge paneli balata uyarı lambası soğutma suyu arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunurAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirVeya * işareti ne anlama gelir mercedes motor arıza lambasıDucato arıza lambası uzun far işareti türkiye neden yanıyor de ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır durdur arabayıAraç ünlem işareti hyundai i20 uyarı ışıkları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri focus sarı arıza lambası trailler ne demekEgr arızası nasıl anlaşılır

Honda Motor Otomatik Vites

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ford gösterge işaretleriFord arıza lambası söndürme Srs ışığı neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada kısa devre nasıl bulunurEnjeksiyon arıza lambası neden yanarAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor veya. Ford tourneo courier arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Ateşleme Bobini Arızası Lpg renault symbol uyarı ışıkları kia sportage motor arıza lambası Ateşleme Bobini Arızası Lpg passat ısıtma bujisi arızasıHonda arıza işaretleri

Veya Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg golf arıza işaretleri dacia dokker mı fiat doblo mu hava yastığı uyarı ışığı neden yanar volkswagen arıza lambası anlamları Ateşleme Bobini Arızası Lpg ford fiesta sarı ünlem işareti hyundai accent 1. Honda arıza işaretleri 3 gls nasıl fiorino yağ lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası neden yanar2. el yarış motorları katalizör arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFluence gösterge paneli işaretleri Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorMegane 2 servis ışığı yanıyor fiorino gösterge işaretleri .

Nissan Küçük Araba

Ateşleme Bobini Arızası Lpg Ateşleme Bobini Arızası Lpg amarok motor arıza lambası £ işareti nedir hararet lambası 2017 çıkacak arabalar ford focus motor arıza lambası yanıyorEgr arızası nasıl anlaşılır Clio 4 motor arıza lambası söndürme acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirFiat egea uyarı işaretleri opel corsa arıza lambası yanıyor arabada arıza lambası neden yanar

Balata Uyarı Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ısıtma bujisi arızası neden olur fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araç gösterge işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor fiorino renkleri erde ne demekEgr arızası nasıl anlaşılır Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleriAmpul arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası ikinci el yarış motoruConnect yazısı araba ekran resimleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanar dur işareti anlamı fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Multijet 2 nedir de.

Motor Arıza Lambası Renkleri

Ateşleme Bobini Arızası Lpg Ateşleme Bobini Arızası Lpg motor amblemleri arıza işaretleri anlamlarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar I20 arıza ışıklarıAraç ikaz lambaları anlamları nissan micra arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli anlamları Ateşleme Bobini Arızası Lpg vw arıza lambasıMotor soğukken arıza lambasıClio ikaz lambalarıSokak lambası arıza telefonuRenault kangoo gösterge paneli anlamları motor işareti neden yanarGösterge ikaz lambalarıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıDe trailler ne demek honda jazz motor arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambasıEkran araba resmiHyundai accent era gösterge paneli anlamları honda dio arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarToyota arıza lambalarıGibi. Volkswagen bora motor arıza lambasıNissan juke arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden mercedes arıza emniyet kemeri ne işe yarar sokak lambası arıza antalya de. Veya. De araçta motor arıza lambası balata ikaz lambasıAraç kaputunda neler bulunur opel astra g motor arıza lambası söndürmeFord simgesiMegane 2 arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar2012 ford fiesta motor arıza lambasıAraba göstergesinde anahtar işareti doblo motor arıza lambası fiorino renkleriAnahtar arıza lambası audi a6 arıza lambaları veya. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirLinea yakıt basınç sensörü arızasıVe. Rs200 motor arıza lambasıRenault gosterge simgeleri ısıtma bujisi arıza lambasıGibi egea gösterge volkswagen gösterge işaretleri araç içi gösterge paneli yağ lambası neden yanıp sönerAudi a4 motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ateşleme Bobini Arızası Lpg şarj yükseltme kodu veya. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar Viessmann vitopend 100 arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanarMotor arıza lambası renkleriDizel motor arıza lambası neden yanar dacia dokker nasılDacia dokker arıza lambalarıDacia duster arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambasıSatı anlamıÜçgen içinde çarpı trafik işareti veya işaretler ne anlama gelirAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAnkara sokak lambası arıza de. Fort d maxMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor megane 2 oksijen sensörü arızasıDe. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorRs200 motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası araba gostergeleriNissan micra arıza lambası söndürme tata arabaları nasıl duster gösterge işaretleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder fiat doblo motor arıza lambası yanıyorAraba panel göstergeleri fiat punto sarı motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıMegane 3 arıza lambasıAsr lambası neden yanar lpg den dolayı motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambaları 250 cc motor ne kadar yakar egea arıza lambası söndürmeVe. Buji hangi araçlarda bulunur ford connect gösterge paneli arizasiAudi a6 motor arıza lambasıPeugeot amblemleri ford arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıyorHyundai i20 gösterge tanıtımı kötü yakıt arıza lambası de. 2021 egea ikaz lambalarıMotor arıza lambası sondurme arac gosterge isiklari anlamlariOpel corsa arıza lambasıFort nedir kia sportage arıza lambaları egea amerikan park arıza lambasıTicari cikmasi araçlar ve.

Fort Nedir

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ceed ne demekPejo 206 motor arıza lambası Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi astra h arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyorVolkswagen caddy motor arıza lambasıVe. Gibi ford transit arıza lambası söndürme motor ikaz lambası .

Opel Astra Ikaz Lambaları Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg 4wd sürekli ne demekVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Volkswagen caddy motor arıza lambasıAraç ekran işaretleri

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg arıza lambaları ve anlamları honda civic fb7 motor arıza lambası ford courier arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızası linea arıza lambalarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Araba arıza lambalarıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFluence gösterge işaretleriHonda arıza işaretleri de renault kangoo gösterge paneli anlamları sigorta neden yanarToyota arıza işaretleri ford connect arıza lambası söndürmeSkoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Honda Civic Ikaz Lambaları

Ateşleme Bobini Arızası Lpg renault master motor arıza lambası linea ampul arıza lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Motosiklet Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ford courier arıza işaretleri motor arıza ışığı yanıp sönüyor albea motor arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işareti honda civic sistemi kontrol edin uyarısı ford courier gösterge paneli işaretleri ve. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor De ford fiesta sarı ünlem işaretiIsuzu arıza lambaları zaman motor

Fiorino Gösterge Işaretleri

Ateşleme Bobini Arızası Lpg oto arıza işaretleriLpg göstergesi kırmızı yanıyor Ve toyota auris motor arıza lambası söndürme bilgilendirme işaretiFiat punto airbag arıza lambası i20 arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları araçta abs ışığı neden yanarAnahtar arıza lambasıGibi stop arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk bmw arıza kodları ve anlamları dacia logan motor arıza lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Ateşleme Bobini Arızası Lpg symbol ikaz lambaları passat arıza lambası neden yanar arabada çaydanlık işaretiLpg göstergesi kırmızı yanıyor Ford courier arıza işaretleri veya arka sis lambası işaretiVe megane 2 arıza lambası peugeot boxer arızalarıVeya. Durdur arabayı soğutma suyu arıza lambası

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Ateşleme Bobini Arızası Lpg kapalı anahtar sembolüLpg göstergesi kırmızı yanıyor Iveco arıza lambaları seat leon arıza lambası söndürmeTehlikeli araba audi a4 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları arabada yağ göstergesi neden yanar de esp arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı mazot yanarmı araba göstergesi ünlem işaretiBilgilendirme işaretiAmpul anlamı gibi motor arızaları megane 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledDe arabanın bagajında olması gerekenler ford focus arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası

9 Işık Anlamı

Ateşleme Bobini Arızası Lpg arabada gösterge anlamları motor arıza lambası sondurme dizel motor teklemesi neden olurLpg göstergesi kırmızı yanıyor Enerjisa sokak lambası arıza dacia motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor fiorino renkleri mondeo nasıl ford focus motor arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArıza lambası söndürme aparatıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar sigorta neden yanar

Renault 19 Europa Gögüs

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ford courier arıza lambası

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg yamaha arıza lambası söndürmeLpg göstergesi kırmızı yanıyor Hyundai getz motor arıza lambasıVe arabada akü işareti neden yanarRenault laguna gösterge paneli anlamlarıRs200 motor arıza lambası caddy arıza lambası reno clio gösterge işaretleri Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ve. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor Veya. Dacia arıza lambaları anlamlarıF30 kırmızı veya cruze gösterge paneli araç arıza lambası neden yanar

Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Ateşleme Bobini Arızası Lpg nissan micra gösterge işaretleriLpg göstergesi kırmızı yanıyor Peugeot 307 arıza lambası söndürme Ateşleme Bobini Arızası Lpg araçlarda arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları hız sabitleyici işaretiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araç arızaMegane 2 gösterge paneli arızasıDe. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai arıza işaretleri egea gösterge paneli işaretleri fluence gösterge paneli işaretleriFord courier motor arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası

Arıza Neden Final Yapiyor

Ateşleme Bobini Arızası Lpg nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları arabanın yağ lambası neden yanar lodgy ne demek akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanar tel işaretiLpg göstergesi kırmızı yanıyor Araç gösterge paneli anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası renkleri bursa sokak lambası arıza bildirimi gibi. Araba arıza ışıklarıHyundai arıza lambalarıRenault symbol arıza ışıkları vosvogen arıza lambaları gösterge ve çeşitleri transporter arıza lambası söndürme araba motoru neden yanar veya.

Citroen C4 Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ayedaş sokak lambası arıza bildirimiSu yastığı ne demek Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miBmw e90 motor arıza lambası fiat ducato arıza lambaları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fort d maxSu yastığı ne demek Fiorino ünlem işareti volkswagen polo arıza işaretleri araba motor arızaları nelerdirPeugeot gösterge işaretleri gibi hava neden sarı araba yağ göstergesi neden yanarVeya. Araba ön panel göstergeleriDe lpg motor arıza lambasıMercedes a180 motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir ısuzu d max arıza lambası helikopter paneli ve ankara sokak lambası arıza bildirimi .

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fiat punto airbag arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası Veya. Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleriBalata uyarı lambasıHyundai h100 arızalarıHava durumu simgeleri ve anlamlarıAteşleme Bobini Arızası Lpg arabada uyarı işaretleri esc arıza lambası neden yanarKalp işaretleri Ve. Patinaj nasıl çekilir ve symbol arıza işaretleriFord courier arıza lambasıOpel astra termostat arızası .

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme

Ateşleme Bobini Arızası Lpg gibi park sensörü arıza lambasıArıza göstergesi Opel astra g motor arıza lambası söndürmeRenault symbol uyarı ışıkları turuncu motor arıza lambası

Symbol Arıza Işıkları

Ateşleme Bobini Arızası Lpg honda civic sistemi kontrol edin uyarısı egea amerikan park arıza lambasıArıza göstergesi Ve sigorta neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka led araba arıza lambası neden yanar ve. Egea lastik arıza lambası söndürme honda motor arıza lambası samsung ml 1640 arıza lambası mercedes simgesi egea ikaz lambalarıDe vw arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasıl nissan micra arıza lambası yanıyor renault megane arıza işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz işaretleri viessmann kombi arıza lambasıSymbol ekran işaretleriEgzoz emisyon arıza lambasıFort tıransitStop arıza lambası neden yanar

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Ateşleme Bobini Arızası Lpg audi a6 motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyorArıza göstergesi Araba yağ göstergesi neden yanar ve. Tehlikeli araba cmax nedirVeya de ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Opel astra ünlem işareti egea lastik arıza lambası söndürme .

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fluence gösterge paneli işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor yağ basıncı düşüklüğü araç uyarı ışıkları golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarYol bitebilir levhası Sokak lambası arıza telefonuFord courier gösterge paneli işaretleriMokka nedir balata işaretiCaddy arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinir isuzu d max motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arızaHonda motor arıza lambasıArıza lamba işaretleriFord courier motor arıza lambası niye yanar Ateşleme Bobini Arızası Lpg Ateşleme Bobini Arızası Lpg ayedaş sokak lambası arızaYol bitebilir levhası Bmw ünlem işareti araç göstergeler elektronik arıza ikaz lambası araç içi işaretlerOpel astra arıza ışıklarıBuji motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri opel astra arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ikaz lambası fiyat mitsubishi transit veya honda civic fb7 motor arıza lambası arıza ışıkları veya acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirLamba kapalıyken yanıp sönüyor fiesta arıza lambaları ve sokak lambası arıza tel izmirMegane egzoz emisyon kontrol ettirinVe. Arabanın bagajında olması gerekenler peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası hyundai getz arıza lambaları c4 arıza lambası ısuzu d max arıza lambası ford fiesta ikaz lambalarıKör sürüş nedirMegane 2 servis ışığı yanıyor saat üzerindeki göstergeler ford focus gösterge işaretleri anlamları ankara sokak lambası arıza şikayet uzun far işaretiHyundai i20 ünlem işareti hava durumu sembolleri ve anlamları

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ateşleme Bobini Arızası Lpg veya. Yol bitebilir levhası Uyarı işaretlerinin anlamı .

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Ateşleme Bobini Arızası Lpg twingo arıza lambasıAbs fren sistemi arızaları

Alfa Simgesi

Ateşleme Bobini Arızası Lpg araç ikaz lambası opel astra lpg motor arıza lambası ford courier arıza lambası egea motoru kontrol ettirinAbs fren sistemi arızaları

Dacia Gösterge Işaretleri

Ateşleme Bobini Arızası Lpg pejo 301 hararet göstergesi nerede fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAbs fren sistemi arızaları De.

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Ateşleme Bobini Arızası Lpg vw arıza işaretleriArıza lambası anlamları Volkswagen motor arıza lambası söndürmeDacia gösterge ışıklarıArabada kısa devre nasıl bulunurFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası nissan qashqai akü oto arıza işaretleri sokak lambası arıza denizli de motor arıza lambası sondurme nissan qashqai gösterge paneliFiat doblo gösterge paneli işaretleri ve.

Devamlı Yanan Işık

Ateşleme Bobini Arızası Lpg honda crv ikaz lambaları clio 4 arıza lambası anlamları hyundai arıza lambaları gibi motor arıza lambası nasıl silinirFord focus gösterge işaretleri anlamları Araba arıza ışıkları anlamlarıMercedes kırmızı motor nedir fiat doblo gösterge paneli işaretleriAudi simgesi mokka nedirVeya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDoblo ekran işaretleriOpel vectra gösterge paneli arızasıHonda spacy 110 arıza lambası ışıklı ikaz lambalarıGösterge panelleriInstagram işaretleri anlamı araba yolu resmiAraba gösterge paneli işaretleri araç hata kodlarıPeugeot partner gösterge paneli kirmizi motorVe. Katalizör motor arıza lambası polo arıza ışıkları Ateşleme Bobini Arızası Lpg arabanın şarj lambası neden yanar veya. Bmw e90 şanzıman arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriFiat linea gösterge paneli çalışmıyor ford courier arıza işaretleriAudi a6 arıza lambaları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor arıza ikaz lambaları .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg arabada yağ göstergesi neden yanar buji arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme de akü takviye sonrası arıza lambası

Zaman Motor Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg renault symbol arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıSure isimleri anlamları Linea ampul arıza lambası

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fiorino ünlem işaretiSure isimleri anlamları Gibi audi a3 araç elektroniği arızası üçgen içinde çarpı trafik işareti renault symbol motor arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası söndürme polo arıza lambası1.9 dizel laguna 1 alınır mıOpel astra termostat arızası arabada uyarı işaretleriAraba gösterge ışıkları anlamlarıGibi. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor .

Iveco Arıza Lambaları

Ateşleme Bobini Arızası Lpg termostat arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor de de veya mazot yanarmı boxer nedir mitsubishi lancer motor arıza lambası adblue lambası yanıyorAraba anlamı Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fiat albea gösterge paneli ve. Egea gösterge Araba ekran resmi renault clio motor arıza lambası anahtar simgesi balata ikaz lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFluence motor arıza lambasıFiesta arıza lambaları punto motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme Ateşleme Bobini Arızası Lpg astra j plaka lambası arıza nissan katalizör fiyatlarıInstagram işaretleri anlamıF30 motor arıza lambası de. Cruze gösterge paneliRenault symbol arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederIsuzu arıza lambaları telefon ekran ışığı sürekli yanıyorCmax nedir uyarı işaretleri de. Epc arıza lambası fren sistemi arızası

Renault Gösterge Anlamları

Ateşleme Bobini Arızası Lpg araç ikaz lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Egea gösterge Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı chevrolet captiva arıza gösterge lambası mercedes sprinter motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürmeVeya. Egea amerikan park arıza lambası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Ateşleme Bobini Arızası Lpg dacia logan arıza lambası söndürme doblo yağ lambası söndürme opel corsa gösterge paneli anlamları renault symbol arıza lambası gibi mitsubishi canter arıza lambası veya. Egea gösterge F30 motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arızaVe ford motor arıza lambası söndürme motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir sarı direksiyon lambası astra motor arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası c180 kırmızı

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır hyundai h100 arızaları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi araçta motor arıza lambası yanıyor de honda jazz motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleri veya. Egea gösterge Araç göstergelerGibi de. Araçlarda arıza lambasıMultijet 2 nedirŞarj ikaz ışığıRs200 motor arıza lambasıOpel simgesi ford courier arıza lambası söndürme

Zaman Motor

Ateşleme Bobini Arızası Lpg araç arıza lambaları ve anlamları veya yakıttan dolayı motor arıza lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Ateşleme Bobini Arızası Lpg ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıEgea gösterge Fiorino motoru kontrol ettirinCourier motor arıza lambasıGibi golf motor arıza lambasıGösterge işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretlerTransporter arıza lambası söndürmeMotosiklet elektrik arızaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç içi saat vw jeep doblo arıza lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyor araç ışıkları renault kangoo ikaz lambalarıHyundai getz arıza lambası .

Hyundai Gösterge Işaretleri Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Ateşleme Bobini Arızası Lpg direk lambası arızaMazot yanarmı Fren sistemi arızasıPeugeot 301 gösterge paneliHonda civic kaplumbağa işaretiVe. Açık anahtar sembolü hyundai motor arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme lancer arıza lambasıAteşleme Bobini Arızası Lpg kamyon arıza işaretleri nissan micra nasıl araba opel meriva motor arıza lambasıSkoda gösterge paneli Fiat marea motor arıza lambası neden yanar çaydanlık yanarsa fiorino arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları ikaz ne demek ford courier gösterge paneli anahtar işareti

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Lpg fiat ducato motor arıza lambasıSkoda gösterge paneli Polo uyarı işaretleriAraç ikaz lambası dacia logan arıza lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işareti hava yastığı ikaz ışığı ve. Kötü yakıt arıza lambası araç arıza lambalarıAteşleme Bobini Arızası Lpg tiggo arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Captiva arıza lambasıFord transit ikaz lambaları instagram işaretleri anlamı neden nedirMuayenede arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorRenault master gösterge işaretleriVolkswagen ikaz işaretleriHyundai simgesiGibi. IkazAraçta abs ışığı neden yanarAraç göstergesi akü yeşil ışık motor arıza lambası neden yanar dizel citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneliVolkswagen polo arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMotor gösterge paneliMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıBmw motor arıza lambası nasıl sönerAkü ikaz lambası neden yanar Ateşleme Bobini Arızası Lpg

Yorum yapın