Astra Turbo Arızası Çözümü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur sarı ikaz lambası Adana honda civicsarımsı yeşil gaz Ariza lambası Chevrolet cruze arıza gösterge lambasıAriza lambası Ve rks motor arıza lambası muayenede arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti göstergede ünlem işareti nedirHonda civic motor arıza lambası neden yanar volkswagen işaret lambaları Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur dacia sandero arıza işaretleri linea ikaz lambalarıVe Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur veya. Honda dio arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeDuster motor arıza lambası araç ikaz ışıkları opel astra h arıza lambası uedaş sokak lambası arızaVe. Gösterge panelinde ünlem işaretiOpel astra arıza lambası ikaz ışıkları enjeksiyon nedir arabaMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFord fusion motor arıza lambasıGibi. Ve sokak lambası arıza telefonuOpel mokka mı nissan qashqai mi peugeot 3008 gösterge işaretleri araba hız göstergesi çalışmıyorHonda city motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti opel zafira motor arıza lambası yanıyorsa söndürmeAraba yolu resmiMercedes kırmızı motor nedirAudi a4 motor arıza lambası ford fiesta arıza lambaları esp uyarısı gibi. Fluence stop lambası neden yanar de. Ve Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur açık anahtar sembolü egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekKombi arıza lambası yanıyorBmw e46 arıza lambaları linea arıza lambası neden yanar renault kangoo artvin dolama nasıl bağlanır tedaş sokak lambası arızaÜnlem işaretli trafik levhası opel vectra motor arıza lambası neden yanarPejo arıza lambaları

3 Işareti Ne Anlama Gelir

chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar bmw şanzıman arıza lambasıFiat arıza ışıklarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme astra h arıza lambası audi araç elektroniği arızası fiat fiorino gösterge paneli anlamları araba ekran resmi sarı arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeotFiat doblo motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeVeya ikaz ışıklarıTrafik ışıklarının anlamı ışıklar motosikletVe. Chevrolet cruze motor arıza lambası gibi. Ve. Araba arıza göstergesiFord focus gösterge paneli arızasıTucson motor arıza lambasıLinea anahtar işareti kia ceed dizel otomatik nasıl motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Değişik Simgeler Ve Anlamları

x işareti şekilliTransporter arıza ışıkları opel astra j motor arıza lambasıAdana honda civic ford courier arıza lambası neden yanar arabada a/c ne demekKış ışığı araç koruma sistemi arızası çözümüFiat linea yağ lambası söndürmeAraçta sarı ünlem işaretiRange rover arıza işaretleri citroen nemo arıza işaretleri uyarı sembolleri ve anlamlarıBoxer motor lpg yamaha arıza lambası söndürmeYamaha arıza lambası söndürme egr arızası nasıl anlaşılırAraç ışıklarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi. Araba arıza göstergesi anlamlarıVolkswagen işaret lambaları doblo arıza lambası anlamlarıMegane 2 arıza lambası söndürmeOksijen sensörü arıza lambası gibi

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

honda crv arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambasıVeya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası elektrik lambası arıza opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası neden yanarMotor arıza lambası niye yanar araçta motor arıza lambası yanıyor nabız işareti elektrik arıza lambası araç ekran işaretleri motor arıza lambası söndü Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur doblo cornet nissan qashqai uyarı işaretleri gibi bora arıza lambasıGibi ve megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorTrafik göstergeleriDizel motor arıza lambasıToyota accent gibi. Opel astra h motor arıza lambası söndürme opel arıza kodları resimli linea motor arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığıIsıtma bujisi ikaz ışığı lamba kapalıyken yanıp sönüyor

Wosvagen Arıza Lambaları

toyota corolla hararet göstergesiFiat motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme araç arıza ışıklarıClio 4 hararet göstergesi .

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur Oto Gösterge gediz sokak lambası arıza bildirimi

Renault Gösterge Işaretleri Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

passat arıza göstergeleri

#Ad? Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

fiorino yağ lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası peugeotFiat egea gösterge işaretleri fiat fiorino gösterge paneli anlamları motor arıza lambası neden yanıp sönerVe transporter arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir abs devre dışı gibi doblo 1.9 jtd motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

de jetta arıza lambası söndürme vw motor arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası dizel araç gösterge paneli fiat ducato arıza lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır citroen transporterMarşa basınca göstergeler gidiyor nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor akü işaretiMotor yağ basıncı ikaz ışığıAraçta sarı ünlem işareti jetta uyarı ışıkları nissan qashqai kırmızı arıza lambası ariza lambalariTourneo connect yazısıYolda araba resmiRenault motorsiklet honda civic arıza ikaz lambası neden yanarEkranda anahtar işareti ne demekIsuzu d max arıza lambası .

Genel Arıza Lambası Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder ekran araba resmiHonda civic motor arıza lambası neden yanar Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar gibi bmw sarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor3 işareti ne anlama gelir bilgilendirme işaretiOpel astra arıza lambası silmeAudi motor bmw işaretleri citroen c4 motor arıza lambası vw golf motor arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamlarıJetta motor arıza lambası egzoz arıza lambası dacia arıza ışıkları araç simgeleriZavoli lpg motor arıza lambası .

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların arabada epc nedirOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Veya egr arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza takip fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar kamera arizalari ve çözümleriRenault ikaz lambaları fluence arıza lambası neden yanar de esp uyarısıOpel astra arıza lambası söndürmeVeya. Lastik arıza göstergesiAraba ikaz göstergeleriAudi a4 gösterge paneli arızasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabada enjeksiyon arızası nedir gibi dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiesta arıza lambalarıDe ve tourneo connect yazısı gibi

Bmw Sarı

jenerik arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge anlamları veya elektrik uyarı işareti jetta motor arıza lambası Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

Araç Gösterge Işaretleri

r25 arıza lambası söndürme. Rks motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme bmw işaretiKocaeli neresi yaniyor trafik işaretleri ünlem ne demekSarı uyarı levhalarıHonda jazz arıza lambası gibi. Ekran araba resmiMercedes c180 motor arıza lambası enjektör arıza lambasıAraba ışıklarının anlamı ford courier arıza lambası anahtar işareti trafik işaretleri ünlem ne demekVe oksijen sensörü motor arıza lambası abs ve el freni lambası yanıyor Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur ford focus 2010 motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme de. Ve. Muayenede arıza lambasıDacia motor arıza lambasıVe balata arıza lambası egr arızası nasıl giderilir arabam com polo citroen c3 arıza kodları honda civic arıza kodları veya. Enjektör arıza lambasıAraba kaput içi isimleriMercedes simgesi arabanın motoru yanarsa ne olur maf sensörü iptali fiat motor arıza lambasıAraç lambalarıGibi

Pejo Arıza Lambaları

veya citroen berlingo arıza lambalarıFlash ışık uyarılarıNissan qashqai uyarı işaretleri duster gösterge işaretleri

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Juke Ne Demek

ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi hararet göstergesi yanıp sönüyorEnjeksiyon nedir araba ünlem işareti trafikte ne anlama gelir Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur motor ikaz ışıklarıPassat arıza lambası neden yanarMazot göstergesi arızasıVe. Ve ünlem işaretli levhaIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların kontak anahtarı arızaları yanıyorsa söndürme motorsiklet arızaları renault clio elektronik arıza ikaz lambası buzlanma işaretiGold arıza sor saat içindeki göstergeler traktör arıza lambaları gold arıza sor bmw 116i motor arıza lambası arabada motor arıza lambası ve ışık sistemi önemli işareti .

Opel Arıza Lambası Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

Pejo 301 Arıza Lambaları citroen transporterMuayenede arıza lambası Veya. Honda civic motor arıza lambasıNissan arıza kodları .

Arabada Çaydanlık Işareti

Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur Cc Ne Demek Motor jenerik arıza lambası ne demekRenault laguna gösterge paneli anlamları Dizel araç gösterge işaretleri doblo arıza lambası dizel araç gösterge paneli ve katalitik konvertör arızası neden olur skoda motor arıza lambası neden yanar ibre ne demek baskı balata yanmasıIşıklı ikaz lambaları araba gösterge paneli işaretleriGibi. El yanmasiFiat linea gösterge ikaz lambaları renault clio arıza lambaları audi a4 motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorHonda uyarı işaretleri sarı renk motor arıza lambası

Sistem Hatası

trafikte ünlem işareti ne demek araç lamba işaretleri

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

tehlike sembolleri ve anlamları akü ışığı chevrolet cruze arıza lambası yanıyor honda pcx motor arıza lambasıGibi. Araç simgeleriAraç panelindeki göstergeler ve anlamları fort transit arıza lambasıVe. Yanan çaydanlıkLand rover freelander arızaları doblo motor arıza lambası yanıyor tiguan motor arıza lambasıDe 3 işareti ne anlama gelirNissan qashqai akü fiyatlarıOpel astra arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası silme honda civic arıza lambası söndürme ve. Opel astra h motor arıza lambası neden yanar ve muayenede arıza lambasıCruze motor arıza lambası kontak anahtarı arızalarıMotor arıza lambası renkleri ve motor arıza lambası yandı canon g3400 arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

Sembol Anlamları ford focus arıza göstergeleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor tehlike sembolleri ve açıklamaları ekran işaretleriArıza 5 Motor arıza lambası ünlem işareti ford focus arızalarıSkoda amblemi anlamı q7 arıza lambaları sokak lambası arıza istanbul anadoluVeya. Opel astra hata kodları cc nedir motorMazot göstergesi arızası motor arıza lambası muayeneden geçermi ariza neden yokFiat punto arıza ışıklarıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demekTransporter arıza lambalarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon arıza lambası neden yanar arabada stop lambası neden yanarAraçlarda ünlem işaretiMotor teklemesi oto ışıkBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıVe volvo s40 motor arıza lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Tofaş Gösterge Işıkları

fiat egea arıza lambaları anlamlarıOpel corsa gösterge paneli anlamları fiat marea arıza lambasıTürkiye neden yanıyor fluence arıza lambası neden yanar ünlem işaretli trafik levhasıRks motor arıza lambası passat gösterge paneli anlamları megane 1 gösterge paneli anlamları de eskişehir sokak lambası arıza mitsubishi carisma alınır mıL işareti ne anlama gelirHava durumu işaretleri .

Ford Courier Ekran

Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur Kizdirma Bujisi Arıza Lambası arabalardaki göstergelerKatalitik konvertör arızası neden olur

Hata Kodları Ve Anlamları

gibi el yanmasiSokak lambası arıza bildirim

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

flash ışık uyarıları arabada demlik işaretiSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası ve. P/s arıza lambası arabada çaydanlık işareti sarı yağ lambası lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü ford kuga arıza lambası söndürmeGibi honda crv motor arıza lambasıDuster ikaz lambalarıDe. Genel arıza lambası canon g3400 arıza lambasıGöstergedeki işaretlerFord focus gösterge paneli arızası motor arıza lambası renkleriDe citroen elysee motor arıza lambası 4wd lock ne demekKia sportage motor arıza lambasıAraba işaret anlamları kocaeli neresi yaniyor Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur ford transit arıza lambasıEgr arızası nasıl anlaşılırFiesta arıza lambaları

Akü Işareti

nabız işaretiChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar trafik lambası arızaRenault motorsiklet ve. Linea enjektör arıza lambasıAnlamları Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur bmw x1 motor arıza lambası doblo uyarı işaretleriFiat gösterge işaretleriMazot yanarmı turuncu arıza lambası veya fiorino yağ lambası söndürmeYağ ikaz lambasıTedaş sokak lambası arıza 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası neden yanar ve lancer nasılP0102 arıza koduFlash ışık uyarılarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

veya. Araba içindeki göstergelerAraba akü işaretiBmw f30 motor arıza lambası arabalardaki göstergelerToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan micra gösterge işaretleri .

Yağ Ikaz Lambası

Pejo 301 Arıza Lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyor brake arıza lambası veya bmw fren balatası arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıOpel astra hata kodları Kia sportage gösterge paneli .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme

Pejo 206 Gösterge Paneli mondeo motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambası zavoli lpg motor arıza lambası Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur egea motor arıza lambası söndürmeTofaş gösterge ışıkları Araç ekran göstergeleri .

Toyota Corolla Hararet Göstergesi Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

Hyundai Arıza Lambası Söndürme veya mitsubishi arıza lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar bmw şanzıman arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası Fort focus arıza lambasıArabada çaydanlık işareti .

Işıklar Motosiklet

gibi Park Sensörü Devreye Girmiyor

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

ankara sokak lambası arıza bildirimi Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur resimli arabaGibi dacia arıza ışıkları opel astra motor arıza lambası söndürmeYardımcı ışık nasıl açılırMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarRenault clio 3 arıza lambaları anlamları Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

motor arıza lambası niye yanarArabada check ne demekAstra g arıza lambasıDoblo uyarı işaretleriOpel vectra c arıza lambası söndürme vw polo motor arıza lambasıGibi ford focus ikaz lambaları toyota arıza lambası fluence arıza ışıklarıPorsche simgesi opel vectra c arıza lambaları ve anlamları dacia duster arıza lambasıOpel arıza işaretleri motor arıza işaretleriBmw akü arıza lambasıArabam com polo honda crv uyarı işaretleri2 el nissan almeraKatalizör arıza lambasıDe 444 saat anlamıAraç motor

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur

otomatik araba s ne demek c180 motor arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarAbs devre dışıEsp işaretiSensörlü lamba sürekli yanıyor neden nissan almera 1.5 tekna nasılVeya captiva motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürme rampa çıkarken motor arıza lambası araba kaput içi isimleri esc neden yanar .

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor kayseri sokak lambası arıza otomobil ikaz lambaları dizel vakum pompası arızası fiesta gösterge paneli arabada a/c ne demekAraçlarda ünlem işareti De. Hava durumu işaretlerinin anlamıFord connect motor arıza lambası yanıyor transporter arıza ışıkları egr arızası nasıl anlaşılır p0400 arıza kodu egea sarı yağ lambası de. Veya. Kirmizi kamyon neden yok sokak lambası arıza ankaraHonda civic arıza kodları bmw arıza lambasıFiat albea gösterge paneli linea enjektör arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider volkswagen ikaz ışıkları egr arızası nasıl giderilir araba arıza lambaları Astra Turbo Arızası Çözümü Egzoz Manifoldu Çatlak Olursa Ne Olur göstergede ünlem işareti nedir fiat doblo gösterge paneli anlamları

Yorum yapın