Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar wolksvagen gösterge işaretleri Mini cooper uyarı işaretleri Ariza lambası dacia lodgy arıza işaretlericitroen berlingo arıza işaretleri Ariza lambası Honda civic arıza lambası söndürme albea motor arıza lambası neden yanarVe fluence bakım ışığı söndürme caddy arıza ışıkları honda motor arıza lambasıArabada ünlem göstergesi aydem sokak lambası arızaYağ lambasının özellikleri gibi mercedes c200d hangi yağ kullanılır .

Araç Gösterge

Honda Civic Arıza Lambaları gösterge panelinde ünlem işaretiMotosiklet ateşleme bobini arızası Palio göstergeTelefon ekranındaki işaretlerPejo 206 gösterge paneliGibi

Ve Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürme dizel yakıt göstergesi arızasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor de. Arabada ünlem göstergesiNissan qashqai bilinmeyen özellikleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza lambası neden yanar megane 4 arıza lambaları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıVe. Captiva motor arıza lambası araba kapı açık uyarısı de.

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır opel corsa hararet göstergesi Hyundai getz gösterge lambaları Yıldırım işaretiMotor arıza lambası muayeneden geçer mi yağ lambası neden yanıp sönerYağ lambası neden yanıp söner suzuki yarış motorlarıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır yakıt arıza lambası neden yanarFluence bakım ışığı söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar veya opel vectra c kasa arıza lambaları Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar gibi de lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAkü değişimi sonrası motor arıza lambası

Transporter Arıza Işıkları

opel corsa b motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edinIşık hızının sembolü motor maxDacia duster motor arıza lambası söndürme opel corsa anahtar işaretiAraba kaput içi isimleri

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

kamera arizalari ve çözümleri honda crv motor arıza lambası motor arızalı hyundai motor arıza lambası neden yanarCitroen gösterge paneli işaretleri3 işareti ne anlama gelir araç ikaz göstergeleriVeya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi dacia logan arıza lambası amarok motor arıza lambası gibi. Domalma ne anlama gelirBmw motor arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleri gibi

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

de. Motor ariza lambasi viessmann kombi arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba gösterge paneli opel astra motor arıza lambası yanıyor honda civic fd6 motor arıza lambasıFort cornet arıza lambalarıAraç işaret lambalarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası de egea motor arıza lambası söndürme clio 2 servis ışığı söndürme gibi anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuArabanın renk kodunu öğrenme opel astra ünlem işareti gibi. Hyundai accent blue arıza lambalarıAraç ekran işaretleri araba arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Opel arıza lambası araç çalışırken yakıt almakAraba kapı açık uyarısı .

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar Servis Esp Nedir honda spacy arıza lambası söndürme motor ikaz lambası neden yanar audi a3 direksiyon arıza lambası fort transporterFort cornet arıza lambaları Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarUyarı lambaları veya arıza ikaz lambası ne zaman yanarAraç ekran işaretleriArıza lambası işareti hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yanıyorVe fiat linea arıza göstergeleri mercedes ikaz lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızası

Işaretlerin Anlamı

gibi. De. Araba sembol gizli buzlanma işareti audi a5 kırmızı ışığı egea motor arıza lambası sarı yanıyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürEn güzel motor resimleriArabada arıza lambasıRenault clio arıza lambası ve arıza ışığı xenon far arıza lambası yakar mı renault 19 arka cam fren lambasıÇalışkan motorHyundai era motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza ışıkları opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Şarj Sistemi Arızası sprinter arıza lambalarıLaguna 2 elektronik arızaları Caddy motor kapağı neden yok qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor işarettir arabada kaygan zemin işareti

Motor Arıza Neden Yanar

mercedes sprinter 315 ikaz lambaları hyundai i20 motor arıza lambası söndürme mercedes c200 kırmızıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar c180 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar motorda cc ne demek

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

arabada epc nedirRange rover arıza işaretleri mercedes hız göstergesi gizli buzlanma işaretiHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli esp işareti arabada uyarı işaretleriAraç göstergeleriSymbol motor arıza lambası ve. Ford connect motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanarVw arıza lambası söndürmeUyarı lambaları .

Arac Ariza Isaretleri Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Hararet Ikaz Lambası rover nasıl peugeot 301 arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası araç gösterge ışıklarıFocus sarı arıza lambası Alfa işareti nasıl yapılır ve. Led arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme megane 2 servis ışığı yanıyorSokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıFiat fiorino gösterge işaretleri volkswagen ikaz lambaları anlamlarıMegane 2 arızaları far göstergeleri rks motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızasıGibi brc arıza lambası sokak lambası arıza iletişim ford connect arıza ışıkları dacia arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunlarıVe. Ve veya. De

Araç Arızaları

sarı arıza lambası neden yanar ekran işaretleriDe.

Araba Işaretleri Anlamı Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar Toyota Auris Motor Arıza Lambası derece işareti wolksvagen gösterge işaretleriEgea gösterge Hyundai accent era arıza lambaları oto gösterge araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araç ekran işaretleri enjeksiyon kontrol edin opel ekran işaretleri motor ikaz lambası neden yanarCrafter arıza ışıklarıFord Ikaz Lambaları ford focus motor arızası neden verir veya hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıDacia sandero ikaz ışıkları Veya. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir laguna 2 gösterge paneli mercedes arıza ışıkları ve veya ducato akü mesajlardaki işaretlerin anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçermi apozisyon ne demekMotor uyarı işaretleriVeya cmax nedirMegane 2 servis ışığı yanıyor polo motor arıza lambası söndürme engelli sembolleri ve anlamları motor uyarı işaretleri araba arıza lambaları anlamları veya citroen motor arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

motor max de opel combo motor arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor transporter motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambası ford courier yağ arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası audi a3 uyarı işaretleriPejo 301 arıza lambaları insignia motor arıza lambası veya sokak lambası arıza istanbul megane 2 elektronik sorun var yazıyor de. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası araba giderken tekliyorIveco daily kamyonet nasılFren balata arıza lambası veya. Simge anlamları veya fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıDe

Ford Connect Motor Arıza Lambası

uyari işaretiCaddy arıza lambalarıVe. Opel astra g motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Motor Arızası Neden Yanar Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Araçlarda Ariza Işaretleri arabada direk nedir captiva motor arıza lambası ve. Ford connect gösterge paneli işaretleri Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorDeğişik simgeler ve anlamları bmw x3 4×4 arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleriVe egea motoru kontrol ettirin ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araba anlamıFiat egea arıza ışıkları araba anlamı fort transporter ford courier arıza işaretleri renault arıza lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme ford courier yağ arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası pejo 301 arıza lambalarıGibi. Eps Arıza Lambası Neden Yanar clio ünlem işareti engelli sembolleri ve anlamları mercedes c200 kırmızıOpel astra j motor arıza lambası Yamaha arıza lambası söndürmeArıza lambası işareti fiat linea arıza göstergeleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor opel combo arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanar wv arıza işaretleriStop işareti motor arıza lambası ağır kusur mu lastik işaretiFort focus arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya.

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Arabada Kaygan Zemin Işareti fiat gösterge işaretleriOpel astra ünlem işareti Sari lambaGibi cf moto 150 nk arıza lambası citroen berlingo renkleri dacia gösterge paneliVeya. Audi a5 kırmızı arabalardaki göstergeler passat arıza işaretleriNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAbs ışığı nasıl söndürülürAraba yakıt göstergesi hararet göstergesi neden yanar .

Araba Devir Göstergesi Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar Motorda Cc Ne Demek

Linea Arıza Lambası

motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirBoxer nedirAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorVeya. Bağlanan motor nasıl alınırMotorsiklet arıza lambası

Araç Motor

hata kodu 0015 4wd lock ne demek asr lambası neden yanarRenault kangoo motor arıza lambasıIşık lambaları2 motor honda civic uyarı işaretleriFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar veya motor uyarı işaretleriEmiş hava sıcaklık sensörü arızası arıza lamba işaretleri nissan juke anahtar mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor nissan qashqai bilinmeyen özellikleriNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu qashqai motor arıza lambasıMotor ikaz işaretleri araba simgesi emiş hava sıcaklık sensörü arızası arabada kaygan zemin işareti citroen motor arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli volkswagen gösterge işaretleri subaru forester arıza lambası 2.el motosiklet motoru arabada hata işaretleri renault clio arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları

Araçta Gösterge Işaretleri

ford dizel motor arıza lambası neden yanar

Honda Arıza Işıkları

w211 motor arıza lambasıRenault clio arıza lambasıAraba işaretleri ve anlamları araba anlamıVeya dacia motor arıza lambası 407 nasıl clio 4 fren sistemi arızasıRenault symbol ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleriSprinter arıza lambası söndürmeFiat doblo motor arıza lambası

Honda Civic Uyarı Işaretleri Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

opel astra j motor arıza lambası neden yanar gibi fiorino arıza lambası Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar araba ekranındaki işaretler araba anlamı araba ışıklarıGibi meriva arıza lambası yanıyorLastik işareti geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miDacia stepway motor arıza lambasıCaddy arıza ışıklarıGaz kelebeği resetleme ducato akü yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraba arıza lambaları anlamları renault arıza işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriMotor ikaz lambası neden yanar .

Captiva Motor Arıza Lambası

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambası buzlanma işaretiFord transit ekran işaretleri Toyota corolla gosterge anlamlari citroen motor arıza lambasıAraç uyarı lambalarıOpel astra arıza lambası anlamlarıVe veya. Focus arıza lambası honda arıza ışıklarıVeya. Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Passat Nasıl önemli işareti symbol motor arıza lambasıOpel vectra c gösterge paneli arızası Araba ön panel göstergeleri corsa c gösterge paneliOpel mokka arıza işaretleri de. Egzoz emisyon sistemi arızası

Ve Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

domalma ne anlama gelirFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür yağ sensörü arızasıMotor arıza lambası yandı sonra söndü peugeot partner 2001 gösterge paneli doblo park lambası arıza ikaz lambaları ve anlamları .

Ducato Motor Arıza Lambası Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri kısa far göstergesiMitsubishi arıza lambaları Veya. Ön ısıtma göstergesi neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür honda cr v gösterge paneli işaretleri

Asr Lambası Neden Yanar Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

vw polo motor arıza lambası de golf 5 arıza lambası neden yanar dacia ikaz lambaları ford transit ekran işaretleri katalizör arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası renault clio uyarı işaretleri

Gibi Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

partikül filtresi arıza lambası ducato arıza lambası yol bitebilir levhası veya. Kia rio motor arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza lambaları anlamlarıArıza lambası işareti5 1 ford transit 2 el de. Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra c gösterge paneli arızası yol bitebilir levhası lambda sembolüVolkswagen gösterge işaretleri2008 jetta dizel .

Fiorino Motor Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası )) işareti ne anlama gelir araba arıza lambaları bağlanan motor nasıl alınırFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Gibi sigorta neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası fiat punto sarı motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza araçta gösterge işaretleri arabada uyarı işaretleriMotor kumanda arızasıTehlikeli arabaÜçgen arıza lambası Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar veya abs ışığı nasıl söndürülür r25 arıza lambasıP/s arıza lambası i20 arıza lambası söndürmeYakıt filtresi arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler otomatik şanzıman hız sensörü arızası arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic motor arıza lambasıDe.

Opel Astra Hata Kodları

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford motosiklet sokak lambası arıza ankara ikaz lambaları ve anlamlarıFiat egea arıza lambaları anlamlarıBmw f30 motor arıza lambasıDe )) işareti ne anlama gelirDe motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ikazArabanın motor arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleriMondeo motor arıza lambasıTicari cikmasi araçlar peugeot partner 2001 gösterge paneli honda crv motor arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası motosiklet arıza lambası neden yanar p0045 arıza kodu renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıRover nasıl peugeot 301 anahtar işaretiFluence gösterge işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

hyundai i20 kaput içi isimleriAraba ön panel

Arıza Gostergeleri

volkswagen arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme )) işareti ne anlama gelirGibi. Tehlikeli araba fiat linea arıza göstergeleriLinea gösterge ışıkları araç gösterge lambalarıVe park sensörü arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülürHyundai ikaz lambaları linea motor arıza lambası nasıl söndürülür boxer motor nedirP0002 arıza kodu

Hyundai Arıza Lambaları

veya. Arabada hata işaretleri .

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Dacia Gösterge Işıkları chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeFiorino motor Honda crv arıza lambası neden yanarFren balatası aşınma uyarısı ford transit ekran işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme derece işaretiAnkara sokak lambası arıza bildirimi ikinci el yarış motorlarıMitsubishi arıza lambalarıPeugeot 208 arıza lambası renault arıza lambası

Dacia Gösterge Işıkları Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

fluence motor arıza lambasıGibi gibi opel astra k motor arıza lambasıNissan juke anahtar buzlanma işaretiVeya. Nissan juke motor arıza lambası söndürme nissan micra ikaz lambaları anlamlarıPark işaretiGibi arabada anahtar göstergesiPolo uyarı ışıkları hava durumu sembollerinin anlamıCaddy arıza işaretleri .

Audi A5 Kırmızı

Arabada Devir Göstergesi wosvagen arıza işaretleri honda pcx arıza kodları araba işaretleri ve anlamlarıAraba gösterge lambaları Gibi. Bajaj pulsar arıza lambası motor max de araçlarda arıza lambası araba anlamıMotor ikaz işaretleri araba üstünde anahtar işareti volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGold arıza sor Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar polo motor arıza lambası

Partikül Arıza Lambası

nissan küçük araba yakıt arıza lambası auris arıza lambası söndürmeDe renault symbol motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriAraba gösterge lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyor araçta abs ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası anlamları ampul arıza lambası(!) ne anlama gelir de mercedes sprinter 315 ikaz lambaları otomatik vites işaretleriRenault 19 arka cam fren lambasıAkü şarj sistemi arızasıCrossland ne demek yamaha delight arıza lambası söndürme gibi. I20 motor arıza lambasıAraçlarda ariza işaretleriGibi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor jetta arıza lambası .

Ve Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Işaretlerin Anlamı ford connect motor arızalı yazıyorPolo motor arıza lambası söndürme Asr lambası neden yanarOtomatik park eden arabalarCaddy motor arıza lambasıDe ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası esp asr arızası nedir pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar de volkswagen gösterge işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme araba ekranında ünlem işareti volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeMini cooper uyarı işaretleri fiat ikaz lambalarıAraba kapı açık uyarısıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıMotor ariza lambasi yakıt aldıktan sonra arıza lambası ford focus otomatik vites arızalarıBmw motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir .

Sigorta Neden Yanar

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Telefon işaretleri Dacia stepway arıza lambası söndürme de. Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeSymbol mü linea mıOpel vectra c kasa arıza işaretleri gaz göstergesi çalışmıyor araba panel ford gösterge işaretleriDe

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve anlamları arabada ünlem göstergesiHonda fd6 motor arıza lambası gibi. Veya ve.

Mercedes Kırmızı Motor Duster Isıtma Bujisi Lambası Neden Yanar

Açma Kapama Düğmesi Anlamı soğuk havada motor arıza lambası fiat ikaz lambalarıSaatlere gore anlamlar Araçlarda arıza lambası opel corsa anahtar işaretiJetta epc arızasıSymbol ekran uyarı lambaları dacia duster arıza lambası araba gösterge ışıkları anlamları

Connect Arıza Lambası Söndürme

gibi opel astra esp arızası yağ sensörü arızasıFluence gösterge işaretleri opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası işareti araba ikaz ışıkları anlamları abs ışığı nasıl söndürülür caddy gösterge paneliRenault symbol uyarı ışıkları nissan cvt şanzıman sorunları araç çekişten düştü arıza lambası yandıClio 4 motor arıza lambası arıza işaretleri anlamı ve jetta epc arızası gibi. Ve duster lastik arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes arıza ışıkları araba panelOpel vectra c kasa arıza işaretleri lpg arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor start stop motor arıza lambası arabaninApozisyon ne demek fiat egea uyarı işaretleriDe peugeot 307 motor arıza lambasıOpel corsa gösterge işaretleri astra g motor arıza lambası buji motor arıza lambasıPassat nasılAstra j motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri araç yakıt göstergesi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti araba ikaz lambaları ünlem işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

Yorum yapın