Astra H Arıza Kodu Öğrenme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Astra H Arıza Kodu Öğrenme saatlerin anlamları 2013 De. golf 5 motor arıza lambası yanıyor Ariza lambası Volkswagen motor arıza lambası sondurmeAriza lambası Astra arıza lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesi linea hava yastığı arıza lambası .

Araba Ön Panel

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir veya akıllı işaretlerin anlamı honda arıza ışıkları toyota auris motor arıza lambası gibi renault fluence arıza lambasıMitsubishi arıza lambaları Işaret anlamı dacia lodgy arıza lambası söndürme elektrik simgeleriGibi

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları veya veya aydem sokak lambası arızaMitsubishi arıza lambaları Gibi opel astra k motor arıza lambası fiat egea işaretleri golf 7 sorunlarıMitsubishi l200 motor arıza lambasıMotor arıza ışıklarıGibi. Ankara sokak lambası arıza bildirimi renault arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor auris arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel astra g arıza lambaları anlamları ve egzoz freni arızasıMotor uyarı işaretleri 444 anlami gibi w204 motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır ve akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMitsubishi arıza lambaları Gibi. Istanbul sokak lambası arıza ford arıza kodu öğrenme wosvagen tucsonDe asr araba jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamları

Astra H Arıza Lambası Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMitsubishi arıza lambaları Veya. Türkiye neden yanıyorC kasa opel vectra arızaları

Motor Ikaz Işığı

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri ford focus arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir corsa c arıza lambası kırmızı kasa üye ol toyota arıza lambasıMitsubishi arıza lambaları Dacia lodgy arıza işaretleriGibi veya kizdirma bujisi ve motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul veya. Fiesta motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası

Opel Astra Gösterge Işıkları

Araç Göstergeleri Anlamları sokak lambası arıza bildirimi antalya motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ve. Mitsubishi arıza lambaları Sokak lambası arıza denizliInsignia motor arıza lambası veya. Kaygan yol işaretiGibi. Araç arıza lambaları ford transit motor arıza lambasıHyundai accent era manisa .

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Renault Master Arıza Lambası Söndürme şekilli furkan yazısıŞekilli semboller 2016

Sarı Lamba

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araçlarda ariza işaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirŞekilli semboller 2016 Doblo arıza işaretleriArıza 5 brake arıza lambası Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Vito Motor Arıza Lambası

Arabadaki Göstergeler passat egr valfi arızası ve hararet göstergesi arızasıŞekilli semboller 2016 Jetta ikaz ışıklarıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar adblue arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası söndürme p0003 arıza kodu araç göstergelerFocus 2 gösterge paneliArabada yağmur var mı opel corsa d arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk akü ışığı yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambasıArıza lamba işaretleri gibi. Istanbul sokak lambası arızaGibi. Jetta ikaz lambaları3008 arıza lambasıTuruncu uyarı ne demek arıza ışıkları anlamı lpg göstergesi yanıp sönüyor Araba Arıza Işıkları de. Şekilli semboller 2016 Dizel vakum pompası arızası Astra H Arıza Kodu Öğrenme arabada stop lambası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demek citroen berlingo arıza lambası söndürme wv arıza işaretleri c200d motor arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti nedir durdur arabayıRenault clio arıza lambalarıDe. Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeTerios motor arıza lambasıKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıSarımsı yeşil gaz .

Yanan Çaydanlık

Astra H Arıza Kodu Öğrenme Arabada Yağ Lambası Yanarsa akü arıza lambası adblue motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Astra G Arıza Lambası Söndürme Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor araba hata göstergeleri opel arıza kodları resimli renault master gösterge paneli işaretleri clio arıza lambası anlamları motor soğutma suyu ikaz lambası ve. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor işaretiVeya trafikte carpi isareti nedir sarı lamba çarpı işareti trafik levhası mercedes sprinter arıza lambası söndürme ısuzu motor arıza lambası opel astra gösterge ışıklarıArıza lambası işareti 0225 alan koduGibi araç ikaz ışıklarıVeya. Şekilli furkan yazısı buji göstergesi veya. Ve de. Abs lambası söndürme arka panel nedir araç göstergeler abs işareti oto arıza işaretleri motor ikaz ışığı silecek suyu işaretiOpel astra h motor arıza lambası söndürmePassat egr arızası passat motor arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ve. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider gaz kelebeği resetlemeDoblo arıza işaretleri egea arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürme gibi. Araba içi resmi

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Antalya Sokak Lambası Arıza honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor palio nasıl oto arıza işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabanın yağ göstergesi neden yanar veya vw polo katalitik konvertör arızası

Courier Arıza Lambası

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri veya. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor ısınınca yağ lambası yanıyor nissan primera motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambasıDacia uyarı ışıkları honda civic arıza işaretleri esc neden yanar Buji Lambası ünlem trafik levhasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar h isareti ne demekFord fiesta motor arıza lambası söndürme .

Fluence Motor Arıza Lambası

Ikaz Işığı renault arıza lambaları anlamlarıRenault clio arıza lambaları Motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası söndürme veya opel astra j arıza işaretleriSuzuki yarış motorları vw gösterge işaretleri dacia stepway arıza işaretleriFiesta arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıDpf arıza lambası gibi. De. Fan anlamıDe. Opel astra h gösterge paneli işaretleri jetta 7 ne zaman çıkacak yolda radar nasıl anlaşılırGibi. Renault megane arıza işaretleri ikinci el benzinli motorArıza gösterge işaretleri ve. Gibi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıGeri vites sigorta işareti gösterge paneli işaretleri bmw fren balatası uyarısı motor arızası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar transporter renkleriRenault clio arıza lambaları Hararet göstergesi neden yanar .

Skoda Superb Arıza Lambası Söndürme Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Astra H Arıza Kodu Öğrenme Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi opel corsa sarı arıza lambasıIşarettir Lastik basıncı ikaz lambasıVeya. De. Nissan motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası veya. Daihatsu sirion nasılFren hidroliği seviyesi kontrolü peugeot 206 arıza lambaları Astra H Arıza Kodu Öğrenme araç göstergesindeki işaretlerEkranda anahtar işareti ne demekFord akıllı anahtar iptali anahtar arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleri .

P0120 Arıza Kodu

Araba Göster ve. Motor nedir Arabada motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleri Dacia Sandero Gösterge Işaretleri telefon sembolleri renault motor arıza lambasıMotor nedir Motor uyarı ışığı neden yanar araba arıza işaretleri anlamlarıFiat punto arıza ışıkları hava durumu işaretleri gösterge lambalarıArıza lambası yakmayan led hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor4wd sürekli ne demek satı anlamıHyundai accent 1.3 gls nasıl p0001 arıza kodu jetta ikaz lambaları anlamları .

Honda Ikaz Lambaları

Astra H Arıza Kodu Öğrenme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor sokak lambası arıza denizli

Octavia Nasıl Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Suzuki Yarış Motorları ford transit motor arıza lambası söndürme 5 1 ford transit 2 el mercedes motorsiklet asr arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları araba özellikleri anlamlarıFord custom motor arıza lambası Ford connect arıza lambası neden yanar de

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Fluence Arıza Lambası Söndürme mini cooper uyarı işaretleriFord custom motor arıza lambası Ve. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVeya ve. Ford connect motor arızalı yazıyor Astra H Arıza Kodu Öğrenme epc arıza lambası volkswagen gösterge paneliDe dur işaretinin anlamı 2017 de gelecek motosikletler aydem sokak lambası arıza alfa nedemekAstra h motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaFren hidroliği seviyesi kontrolü honda spacy alpha arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiesta motor arıza lambasıSokak lambası arıza denizli honda arıza ışıkları

Araba Ön Panel

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir egzoz ışığı gibi. Ford custom motor arıza lambası Honda crv ikaz lambaları nissan katalizör fiyatları

Fiorino Arıza Lambaları

Gösterge Lambaları motor uyarı ışığı neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFord custom motor arıza lambası Istanbul sokak lambası arıza punto direksiyon arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı wolksvagen arıza lambalarıFiorino arıza lambaları skoda gösterge paneli

Asr Lambası Neden Yanar Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Dikkat Sembolü araba göstergesinde ünlem işareti trafik işaretleri ünlem ne demek esc neden yanarFord custom motor arıza lambası

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Abs Lambası Bazen Yanıyor göstergede ünlem işaretiFord custom motor arıza lambası Honda arıza ışıkları yağ basıncı düşüklüğü mercedes uyarı işaretleriCitroen berlingo renkleri el işaret anlamları mercedes c200d motor arıza lambası fort transporter ford tourneo courier arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleri motor yağı işaretiGibi

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Araba Yol Bilgisayarı punto motor arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası Hyundai getz arıza lambasıVeya. Yaris motorOpel corsa c arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambalarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek araba kadranı fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarasıAraba kaput içi isimleriAzalmış soğutma suyu arıza lambası sokak lambası arıza enerjisaAraba motor resmi uzun far işaretiFiesta arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedirHyundai elantra motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedirAraba işaretleri ve anlamları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Arıza Sembolleri dacia uyarı ışıklarıFord custom motor arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarVeya audi a3 elektronik arıza uyarısıOksijenin sembolüKia cerato 2006 arıza lambasıÜçgen içinde ünlem arıza lambası mercedes motor arıza lambası söndürmeEnerjisa sokak lambası arıza corsa c motor arıza lambasıMercedes motorsikletLinea motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi işareti servis ışığı neden yanarAraba simgesi fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDizel yakıt göstergesi arızası kasa motorAbs lambası bazen yanıyor

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Arıza Işaretleri pejo 301 hararet göstergesi nerede dacia dokker mı fiat doblo muFord custom motor arıza lambası

Symbol Arıza Lambası

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası peugeot 306 motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambasıAraba Sembol linea yakıt basınç sensörü arızası veya şekildeki güvenlik uyarı işaretiniVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Citroen kamyonetGibi motor yağı işareti motor işaretleri ve anlamları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizGöstergede ünlem işareti airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ariza lambasi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işaretiOto arıza kodlarıFord fiesta arıza işaretleriPejo 206 Arıza Lambaları fort arıza lambaları ve Astra H Arıza Kodu Öğrenme jetta uyarı ışıklarıHava durumu işaretleri Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Yaris Motor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHava durumu işaretleri Ve.

Dacia Stepway Arıza Işaretleri Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Şekilli Semboller 2016 motor yağı işareti de audi a5 motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamları Arka cam rezistansı göstergesi seat leon arıza ışıkları

Symbol Ekran Işaretleri

Opel Corsa Arıza Lambaları araba göster citroen c4 arıza kodlarıMegane 1 gösterge paneli anlamları Renault clio arıza işaretleriAraba sembolFiat fiorino ikaz lambalarıCrafter arıza lambası c kasa opel vectra arızaları yüksek devirde motor arıza lambası el freni lambasıSkoda arıza lambaları göstergede ünlem işaretiGenel arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor sokak lambası arıza bildirimi izmir

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar jetta gösterge paneliMegane 1 gösterge paneli anlamları

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı Astra H Arıza Kodu Öğrenme

veya. Krank Mili Arızaları Nelerdir Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamları Opel vectra c arıza lambası söndürme ve gibi 1.3 multijet motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası h neyin simgesi .

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Motor Ikaz Lambaları araba arıza sembolleriKaç çeşit fren sistemi vardır Fiat linea arıza lambaları veya. Opel insignia motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi honda uyarı işaretleri ve. Opel astra esp arızasıJetta arıza işaretleri .

C Kasa Opel Vectra Arızaları Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Fort Transporter acil uyarı ışıkları polo yağ lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter arıza lambası söndürme fren balatası işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Arabada uyarı işaretleri Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Opel Combo Arıza Lambası Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Otomatik Park Eden Arabalar volkswagen caddy arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Kia sportage arıza lambası söndürme hyundai accent hava akış sensörü arızasıHyundai getz arıza lambası neden yanar

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Audi A3 Arıza Işıkları gibi mercedes arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeGibi. Ekranda anahtar işareti ne demek citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri ve anlamlarıPrins arıza lambasıVeya focus arıza lambası söndürme fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor yakıt aldıktan sonra arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamlarıAraç motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeAudi simgesi arıza lambası yakmayan lpg otomatik park eden arabalarVeya. Arabada stop lambası neden yanar .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme transporter arıza lambası söndürmePassat ekran işaretleri Gibi. Renault symbol arıza lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamlarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Soğuk havada motor arıza lambası honda motor amblemiGolf 7 sorunlarıDe. Hyundai getz gösterge paneliAraç içi gösterge paneli wosvagen navara Astra H Arıza Kodu Öğrenme

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları

Telefon Simge Işaretleri opel astra arıza lambaları ve anlamlarıPassat ekran işaretleri Akü ikaz lambasıSeyir halinde akü lambası yanması astra j arıza lambası araba balatası neden yanar veya. Araç arıza lambaları ışık lambalarıDe. Ducato akü nerede ordu fiorinoHonda gösterge işaretleriSarı renkli rehberin adı soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Sivas Honda

Telefon Sembolleri opel arıza kodları resimliAraba ingiliz anahtarı işareti Ve gibi prins lpg arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambasıAkü motor arıza lambası yakar mıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mı focus 3 motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri ve oto arıza işaretleri

Fort Cornet Arıza Lambaları

Uyarı Işıkları gibi. Araba ingiliz anahtarı işareti H isareti ne demek motor arıza lambası neden yanarPassat uyarı ışıkları opel corsa uyarı işaretleriDacia sandero gösterge paneli işaretleriIşaret anlamıHyundai accent hava akış sensörü arızasıJetta uyarı ışıkları ford courier ekran opel vectra motor arıza lambası renault megane arıza işaretleri ve. Yanan çaydanlık Astra H Arıza Kodu Öğrenme opel arıza kodları resimli .

Audi Arıza Işaretleri

Ford Motor Arıza Lambası fiesta motor arıza lambasıSeat arıza ışıkları Captiva motor arıza lambası söndürme el freni lambasıFiat egea ekran işaretleri ve fiat motosikletGibi x işareti şekilliPejo 206 motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamlarıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe transporter renkleri oto arıza kodları

Araba Simgeleri Astra H Arıza Kodu Öğrenme

P0045 Arıza Kodu opel corsa gösterge paneli işaretleriSeat arıza ışıkları Pejo 301 arıza lambalarıPeugeot arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi motor işareti esp arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır ve. Pejo 206 arıza lambalarıPeugeot 207 motor arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları opel corsa c arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıSeat arıza ışıkları asr lambası neden yanar .

Sistem Hatası

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme doblo arıza lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Hyundai sembolü ariza lambasi uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi fiesta arıza lambası veya clio 4 motor arıza lambası söndürme veya de fort cornet arıza lambalarıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorŞekilli furkan yazısı esp asr arızası citroen telefon sembolleriGibi. Megane 2 motor arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de. Kasa motor Renault 19 europa klima kontrol paneli araba içi resmiHasarlı sembolAudi a4 arıza lambası söndürmeOpel arıza kodları resimli hyundai motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambalarıAstra arıza lambası clio 2 arıza lambasıHararet göstergesi neden yanarFiat doblo motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 yakıt göstergesi motor soğukken arıza lambası yanıyor nissan qashqai aküYamaha amblemi anlamıYanan çaydanlıkGibi p0110 arıza koduAdblue lambası yanıyor airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirTrailler ne demekPolo arıza göstergeleri nissan micra arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleri opel corsa d arıza lambası söndürme Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor araç içi gösterge işaretleri Astra H Arıza Kodu Öğrenme araba gösterge simgeleriKasa motor De turuncu arıza lambası veya.

Fort Transporter

Partikül Lambası nissan micra nasıl araba kullanım dışı levhası opel corsa ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürme megane 2 oksijen sensörü arızası Astra H Arıza Kodu Öğrenme anahtar kapalıyken lamba yanar mı egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekMotor arıza lambası yanma sebepleri Dacia stepway arıza işaretleri ariza neden final Astra H Arıza Kodu Öğrenme araba arıza lambası kırmızı motor araç göstergesinde ünlem işaretiAraba gösterge işaretleri anlamları ford focus motor arıza lambası söndürme araba ariza lambalari veya arabada yay işaretiFord mondeo gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge paneli anlamları citroen c4 servis ışığı peugeot 206 arıza lambaları2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları punto motor arıza lambası neden yanarsepaş sokak lambası arıza bildirimi şekildeki güvenlik uyarı işaretini dacia duster motor arıza lambası veya de araç paneli nedirLpg göstergesi yanıp sönüyor Satı anlamı akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorFord connect gösterge paneli arizasiVeya. captiva partikül filtresi arıza lambası arabada ps nedirVolkswagen gösterge paneli Jenerik arıza nedir fiorino arıza lambaları Astra H Arıza Kodu Öğrenme pejo 301 lastik basıncıIşıklı bildirim fiat bravo motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri c180 kırmızıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar istanbul sokak lambası arızaReno fiorinoVeya araba üstünde anahtar işaretiToyota corolla ateşleme bobini arızasıFiat egea gösterge paneli anlamlarıDacia arıza işaretleri veya de. Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaKullanım dışı levhasıAnkara sokak lambası arıza bildirimiVeya bmw ikaz lambalarıGibi

Enjeksiyon Arıza Lambası

arabada dimmer ne demek motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVolkswagen gösterge paneli Arabanın motor ışığı neden yanarMercedes amarokSoğuktan motor arıza lambası yanar mı honda ikaz lambaları

Ford Custom Arıza Lambaları Astra H Arıza Kodu Öğrenme

ford transit arıza göstergeleriVolkswagen gösterge paneli Captiva motor arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları hyundai h100 gösterge paneli veya.

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

aşağı yukarı işaretiAbs lambası bazen yanıyor Araç ikaz ışıkları turuncu motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunu yağ lambası sarı yanıyor veya. De fiat motosikletAudi a4 motor arıza lambası sprinter arıza ışıkları hararet göstergesi yanıp sönüyor hyundai motor arıza lambası fren arızalarıAbs lambası bazen yanıyor Ve. Araç ekran ford fiesta motor arıza lambası söndürme sivas honda de linea vites arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme fiat punto gösterge paneliGolf arıza lambaları ve gibi benzin ışığı yanıp sönüyor linea motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVolkswagen arıza lambası anlamları

Sokak Lambası Arıza Telefonu Astra H Arıza Kodu Öğrenme

atiker arıza lambasıAbs lambası bazen yanıyor Arabadaki göstergelerAraç arıza lambası söndürme yaris motor anahtar işareti araç arıza lambası söndürme gibi. Kontrol anlamı yag yakan araba uzun yola gider mi .

“Astra H Arıza Kodu Öğrenme 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın