Arıza Tespit Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Tespit Lambası abs arıza lambası neden yanar Opel astra j motor arıza lambası neden yanarford courier partikül filtresi arıza lambası Ariza lambası Motor kontrol sistemi arızası (eobd)Ariza lambası Araç arıza göstergeleri ve anlamları doblo motor arıza lambası yanıyorOpel astra fren lambası uyarısı nissan küçük arabaAkü arıza lambası de honda toyota astra motor egea gösterge ışıklarıCaptiva servis arıza uyarı lambası connect motor arıza lambası neden yanar veya nissan qashqai bilinmeyen özellikleri sarı arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyorFord focus gösterge işaretleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamları yanıyorsa söndürme ford connect arıza lambaları fiat linea yağ lambası söndürme dacia hararet göstergesi fluence renkleri cf moto 150 nk arıza lambası renault symbol gösterge ışıkları caddy motor kapağı neden yok ceed ne demek ara kat nedirFord transit motor arıza lambası arabanın hararet göstergesi honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı ne demekToyota corolla motor arıza lambası octavia nasılPejo 206 motor arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyor

Pejo Partner Trabzon

Passat 1.4 Tsi Motor Arıza Lambası gibi esp ve motor arıza lambası yanıyor .

 

Bmw Far Arıza Lambası

Opel Astra Hata Kodları volvo s60 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu d max arızaları Veya. De. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ford c max motor arıza lambası neden yanar türkiye neden yanıyor ekran sekilleri çalışkan motor mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı fiat uyarı işaretleri clio motor arıza lambası mini cooper arıza işaretleriChevrolet cruze lpg arıza lambası gibi ve. Gizli buzlanma işaretiFord focus otomatik vites arızalarıDuster gösterge işaretleriVe. Gibi. Ford courier ikaz lambaları transporter ikaz lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamları

Ikaz Anlamı

Nissan Navara Motor Arıza Lambası gibi fiat linea arıza lambalarıIsuzu d max arızaları Kırmızı ünlem işaretiPeugeot 206 arıza lambası ford focus gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambalarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin 444 saat anlamıAraç gösterge işaretleri anlamlarıMegane 3 motor arıza lambasıAraç içi gösterge paneli .

 

Çarpı Işareti Trafik Levhası Arıza Tespit Lambası

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları dacia dokker arıza lambaları focus 1 motor arıza lambası söndürmeMotorsiklet arıza lambası Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorMercedes sprinter motor arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleriÜnlem işareti trafik hyundai i20 gösterge tanıtımı fluence arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası söndürme motor işareti neden yanar .

 

Arabada Musluk Işareti Arıza Tespit Lambası

Arıza Tespit Lambası Fiat Egea Gösterge Paneli elektrik uyarı işaretiMedaş sokak lambası arıza Megane 2 elektronik sorun var yazıyor egea uyarı ışıkları ve hyundai accent admire arıza lambası Arıza Tespit Lambası audi a4 otomatik vites sorunlarıEgea anahtar işaretiSaat üzerindeki göstergeler sokak lambası arıza iletişim focus sarı arıza lambası kasa motor ford connect arıza lambası anlamı passat 1.4 tsi motor arıza lambası fiat albea gösterge paneliVe. Otomatik vites konum sensörü arızasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor dacia duster motor arıza lambasıAraç arıza lambaları mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıCaddy arıza göstergeleriOpel astra ikaz lambaları

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Nissan Skystar Gösterge Paneli

Işaretlerin Anlamları Arıza Tespit Lambası

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme arıza işaretleriMedaş sokak lambası arıza Ateşleme modülü arızası fiorino motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarGibi. Motor arızası aracı tamir ettirinizTofaş gösterge paneli anlamları katalizör arıza lambasıHonda crv arıza işaretleri .

 

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Tespit Lambası

Arıza Tespit Lambası Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Tespit Lambası

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları ford transit motor sistem arızasıCorsa c gösterge paneli Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi de ford arıza lambası söndürmeArabanın gösterge ışıkları yanmıyor arabadaki göstergelerin anlamı sarımsı yeşil gazMercedes arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli honda civic arıza işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımı captiva partikül arıza lambasıFren ikaz lambası

Arıza Lambaları Renault Arıza Tespit Lambası

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi bedaş sokak lambası arıza numarası uzun yolda motor arıza lambası motor teklemesiCorsa c gösterge paneli Arıza gostergeleriDe landi renzo arıza lambasıGibi. De. Hyundai i20 arıza lambası söndürme Arıza Tespit Lambası veya.

 

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Ford Mondeo Ikaz Lambaları arıza nedirRenault master gösterge işaretleri Hyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambasıMotor işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar renault simgesiFord connect ikaz lambalarıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası ford gösterge işaretleriVolkswagen sogutma suyu uyarısı arabanın arıza lambası neden yanar apozisyon ne demekPeugeot bipper motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin

Courier Arıza Lambası Arıza Tespit Lambası

Ünlem Işareti Araba passat 1. Renault master gösterge işaretleri 4 tsi motor arıza lambası

Araç Ikaz Işıkları

Captiva Arıza Lambası Söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürmeRenault master gösterge işaretleri Gibi fiat punto motor arıza lambasıVe fiat linea gösterge ikaz lambalarıGibi. Çalışkan motor Arıza Tespit Lambası egzoz arıza lambasıMotor işareti neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya sokak lambası arıza gaziantep saatlerin içindeki göstergelerEnjektör temizleyici motor arıza lambasıKırmızı ünlem işaretiOpel astra j motor arıza lambası neden yanar veya de Arıza Tespit Lambası corolla arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Esp Asr Arızası Nedir gibi. Renault master gösterge işaretleri Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorSarı lamba arabadaki arıza işaretleriÜnlem arıza işaretiVw golf motor arıza lambası gibi aveo arıza gösterge lambasıVe bedaş sokak lambası arıza bildirimiPeugeot bipper motor arıza lambası fren hidroliği işareti araba uyarı ışıklarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleriDe honda lpg arıza lambası renault symbol gösterge anlamları hyundai getz motor arıza lambası neden yanarVe.

 

Gizli Buzlanma Işareti Arıza Tespit Lambası

Arıza Tespit Lambası 2016 Motosiklet ampul arıza lambası muayeneden geçermiAraba ikaz lambaları ünlem işareti Ekran sekilleri x işareti şekilliToyota ekran işaretleriFord focus gösterge anlamlarıDoblo uyarı işaretleri arabada motor lambası neden yanarGibi. Otomatik şanzıman devir sensörü arızasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza işaretleri .

 

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri Arıza Tespit Lambası

Fluence Gösterge Paneli dacia duster motor arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var De. Arac ikaz lambalari

Led Arıza Lambası Söndürme

Abs Işığı Nasıl Söndürülür honda toyota astra motor ford transit ekran işaretleri

Ve Arıza Tespit Lambası

Yakıtta Su Var Işareti vw golf motor arıza lambası ikinci el yarış motoru tedaş sokak lambası arıza bildirimi3 yedek anahtar hangi araçlarda var

Ford Mondeo Ikaz Lambaları Arıza Tespit Lambası

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır corsa c gösterge paneli motor teklemesi3 yedek anahtar hangi araçlarda var Seat leon arıza ışıkları .

 

Araba Panel Işaretleri

Fren Ikaz Lambası veya türkiye neden yanıyor ikaz lambaları anlamları arıza gostergeleri

Fiesta Aydın Arıza Tespit Lambası

Opel Vectra Motor Arıza Lambası ve adana sokak lambası arıza a180 kırmızıAbs arıza lambası neden yanar Trailler ne demek araba paneli bmw e90 şanzıman arıza lambası ford arıza işaretleriWolksvagen arıza lambaları caddy arıza göstergeleri motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Araçta Yağ Göstergesi peugeot gösterge işaretleri veya araba su göstergesi gibi clio fren sistemi arızasıCaddy gösterge ışıkları Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAudi motosiklet Arıza Tespit Lambası mercedes c180 kırmızı lpg arıza lambası nasıl söner gibi ariza isaretleriFord courier yağ arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir miVe passat direksiyon arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Iletişim Arıza Tespit Lambası

Hyundai Getz Gösterge Işıkları sarı lambaArabam com polo Captiva motor arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yararHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ix35 motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambalarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambasıNissan qashqai akü opel corsa sarı arıza lambası ix35 motor arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo muPejo partner trabzonMotor arıza lambası işaretiVe. Engelli sembolleri ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası neden yanar renault master motor arıza lambası .

 

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri Arıza Tespit Lambası

Ford Arıza Lambası Söndürme megan 2 elektronik arızasıNissan motor Ford focus gösterge anlamları .

 

Pejo Partner Trabzon egea uyarı ışıklarıFiat c max Jenerik arıza lambasıAraba motoru resmi park lambası arıza ışığı dacia lodgy gösterge işaretleriGetz arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambasıDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası de. Arabada adblue nedirÜnlem işareti olan trafik levhası araç işaret lambaları veya dacia lodgy motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerDe veya lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri de. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar motosiklet lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorTransporter renkleriNissan micra nasıl arabaPark sensörü devreye girmiyorGibi tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonP0400 arıza kodu

Dacia Arıza Lambası Söndürme Arıza Tespit Lambası

Elektrik Arıza Lambası peugeot 306 motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarFiat c max Chevrolet cruze lpg arıza lambasıGizli buzlanma işareti .

 

Nissan Ne Demek

Ford Courier Motor Arıza Lambası cruze gösterge paneli

Fren Balatası Arıza Lambası Arıza Tespit Lambası

Renault Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza ihbar arıza ışığı anlamları audi a6 arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanarArıza işaretleri Aveo arıza gösterge lambası hyundai getz arıza lambaları otomatik vites konum sensörü arızasıVeya araç içi saat turuncu uyarı ne demek motor işaretleri opel corsa hararet göstergesiP0002 arıza kodu veya. Gibi. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıOpel corsa hararet göstergesiMotor arıza lambası ünlem işaretiP0002 arıza koduLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArabada airbag ışığı neden yanar sure isimleri anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor arızalı fiat fiorino arıza lambasıDe lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarJetta arıza işaretleri yağ sensörü arızası .

 

Caddy Gösterge Işıkları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası araba arızaları fluence motor arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge ışıkları Ford courier gösterge paneli işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorDe. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor partikül arıza lambasıGöstergedeki işaretlerMotor arıza lambası yanma nedenleriCitroen c4 gösterge paneli arızası ford fiesta arıza işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası doblo arıza ışıkları simge peugeotArıza lambaları anlamları

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Arıza Tespit Lambası

Motor Arıza Işığı araba gösterge işaretleri de dacia lodgy gösterge işaretleriHyundai h100 gösterge ışıkları Vw arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıRs200 motor arıza lambası veya

Araç Gösterge Işıkları

Tiguan Nasıl araç muayene motor arıza lambası jenerik arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları Dizel araç gösterge paneli abs ışığı söndürme

Seat Leon Arıza Işıkları

Gösterge Paneli Anlamları arıza işaretleri arabaHyundai h100 gösterge ışıkları Dacia dokker mı fiat doblo mu ford arıza lambası söndürme linea arıza lambası neden yanar pejo 307 motor arıza lambası katalizör arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüAbs ışığı söndürme fiat egea uyarı ışıkları hyundai accent blue motor arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamları opel astra yağ lambası yanıyorVeya

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işıkları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıHyundai h100 gösterge ışıkları Gibi. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ford focus motor sistem arızasıPeugeot motor arıza lambası söndürmeAraba çaydanlık işareti veya çarpı işareti trafik levhası mercedes arıza ışıkları sarı lamba Arıza Tespit Lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorToyota yaris motor arıza lambası neden yanar aşağı yukarı işareti toyota corolla motor arıza lambası ve espYanıyorsa söndürme 9 işık nedir ve anlamlarıTehlikeli arabaLastik basınç sensörü arızası araba amblemleri ve anlamları de. Grandland ne demek jetta ekran gostergeleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleri veya. Opel astra arıza lambaları .

 

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Gösterge Işıkları megane 2 motor arıza lambasıUyari işaretleri Araba ön panel göstergeleri fiat punto motor arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier ekranChevrolet aveo motor arıza lambası arabada akü lambası neden yanar araç arıza lambaları ve anlamlarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır medaş sokak lambası arızaSarı lamba elektrik uyarı işaretiEngelli işaretleri ve anlamları egr arıza belirtileri veya. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHyundai accent 1.3 gls nasıl hyundai i20 arıza lambası neden yanarFord mondeo ikaz lambalarıDe. Veya. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi doblo uyarı işaretleri bmw ikaz lambalarıFren balata göstergesi renault symbol gösterge ışıkları .

 

Honda Arıza Lambaları

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları yanar sokak lambası arıza bildirimi antalyaJeep renegade motor arıza lambası Renault symbol gösterge ışıklarıArıza bu hafta varmı tofaş gösterge paneli anlamlarıDacia dokker arıza lambaları2016 motosikletAraba motor göstergesiLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeNissan primera motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür focus sarı arıza lambasıIşıklar motosikletKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambasıFluence gösterge paneliEgea sarı yağ lambası neden yanar Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme servis arıza uyarı lambası neden yanarJeep renegade motor arıza lambası Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambası sarı motor seat leon arıza ışıkları caddy arıza işaretleri sprinter arıza lambalarıSinyalli arabaVeya ve araba göstergeler buji göstergesi

Captiva Arıza Gösterge Lambası

veya Opel Motor Arıza Lambası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

Izmir Sokak Lambası Arıza enjektör temizleyici motor arıza lambası motor arıza lambası renkleri Arıza Tespit Lambası audi a4 otomatik vites sorunlarıJeep renegade motor arıza lambası Ve wolksvagen arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor .

 

Golf 6 Motor Arıza Lambası Arıza Tespit Lambası

Fiat Egea Arıza Sembolleri de fiat palio gösterge paneli işaretleri egea amerikan park arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme veya citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıVolvo arıza işaretleri Ford ranger motor arıza lambası yamaha r25 motor arıza lambası

Akıllı Işaretlerin Anlamları Arıza Tespit Lambası

Fiat Doblo Gösterge Işıkları veya Arıza Tespit Lambası palio gösterge işaretleri

De Arıza Tespit Lambası

Sardur 2. Volvo arıza işaretleri El golf 5 arıza lambaları bmw x1 motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme veya fluence gösterge paneli adblue ikaz lambalarıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları peugeot gösterge işaretleri opel corsa arıza işaretleri arıza lambaları anlamlarıRenault clio hararet göstergesi neredeMotor arızalı de. Fort transit arıza lambası araç işaret lambaları

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri

Ikaz Lambaları Ve Anlamları ekran sekilleriVolvo arıza işaretleri Getz arıza lambası yağ arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıEnjeksiyon arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası gibi gibi arabada akü lambası neden yanar land rover freelander arızalarıE90 arıza lambaları dacia dokker mı fiat doblo mu ve. Arabada eps ışığı yanıyorPeugeot partner gösterge paneli anlamları Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme renault clio elektronik arıza ikaz lambasıVolvo arıza işaretleri Honda spacy arıza lambası kodlariAirbag işareti arabadaki ünlem işaretiLpg arıza lambası nasıl sönerOpel zafira motor arıza lambası araba marka simgeleriArıza ikaz lambaları pejo motor arıza lambasıDoblo arıza lambalarıSis lambası işaretiFort courier arıza lambalarıVe 444 anlamiGoogle ne anlama gelirRenault master arıza lambası söndürmeMondeo nasıl

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Honda Simgesi

Polo Motor Arıza Lambası

Araba Ön Panel Göstergeleri getz arıza lambası sokak lambası arıza ankara adblue ikaz lambalarıVolvo arıza işaretleri Renault clio hararet göstergesi nerede sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası ford motor arıza lambasıHonda civic vtec motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları opel astra fren lambası uyarısı nissan qashqai gösterge paneli işaretleriMedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası işareti .

 

Gibi Arıza Tespit Lambası

Arabada Servis Işığı Neden Yanar dizel motor arıza lambasıDacia neresi Egea sarı yağ lambası neden yanar bmw x1 motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambaları otomatik şanzıman devir sensörü arızası

Amarok Arıza Lambaları Arıza Tespit Lambası

Opel Corsa Gösterge Işaretleri araçta arıza lambasıDacia neresi Güvenlik sembolleri Arıza Tespit Lambası araba ikaz lambaları ünlem işareti opel astra fren lambası uyarısı seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza ışıkları brake arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir araba motor renault clio elektronik arıza ikaz lambası ducato arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamları sarı uyarı levhalarıAkü işaretinin yanması Arıza Tespit Lambası

Durdur Arabayı Arıza Tespit Lambası

Gösterge Paneli Arızası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia neresi Veya gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları dacia logan arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambası opel astra ünlem işareti Çalışkan Motor

Palio Motor Arıza Lambası

Ford Arıza Lambası Söndürme arıza ışıkları anlamı yakıt arıza lambası neden yanar ariza isaretleri park sensörü arızası nasıl giderilirDacia neresi Hyundai getz check ışığı yanıyorFocus arıza lambası söndürme kaygan zemin işareti araba Arıza Tespit Lambası

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Nissan Motor hava durumu simgeleri ve anlamları balata işareti oto ışık Arıza Tespit Lambası 444 saat anlamı kia sportage arıza lambası söndürmeDacia neresi Fan anlamı fiat doblo gösterge paneli anlamları veya. Kırmızı polo araba .

 

Ve Arıza Tespit Lambası

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner de max motorArac ikaz lambalari Simge peugeotSuzuki yarış motorları bedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası yanma nedenleri dizel vakum pompası arızası veya saatlerin içindeki göstergelerLastik basınç sensörü arızasıGibi

De Arıza Tespit Lambası

Yorum yapın