Araba Arıza İşaretleri Toyota 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Toyota ünlem işaretli trafik levhası Sepaş sokak lambası arıza bildirimi Ariza lambası kia sportage gösterge paneligolf 7 sorunları Ariza lambası Audi a6 arıza göstergeleri symbol arıza lambalarıEsp işareti ve veya ve dacia nasıl citroen arıza işaretleri fiat punto arıza lambaları veya. Arabada enjeksiyon arızası nedir opel corsa servis ışığıAraçta panel nedir gibi. Trafik ünlem işaretiArabada enjeksiyon arızası nedir symbol arıza ışıkları ayedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı ikaz ışığı Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme grandland ne demekDe. Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıVito motor arıza lambası sardur 2 el gibi far arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası seat arıza ışıkları hangi durumlarda araç bağlanır

Arızası Araba Arıza İşaretleri Toyota

Fiat Punto Arıza Lambaları araba motorBalata işaretiOpel corsa b motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları arabada motor ışığı neden yanar .

 

Seat Arıza Işıkları

Ikaz Lambası fluence gösterge işaretleri focus enjektör arızası nasıl anlaşılırElektrik işareti Motor arıza lambası yanıp söndüSprinter gösterge işaretleri nissan micra motor arıza lambası söndürme de citroen berlingo ikaz lambaları anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar .

Araba Arıza İşaretleri Toyota

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü ford focus motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza lambaları gibi hyundai i20 gösterge tanıtımıAraba kadran Airbag ışığı nasıl söndürülürSymbol arıza ışıkları citroen c elysee servis ışığı neden yanar kırmızı polo araba volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Toyota Corolla Anahtar Arıza Lambası

Işık Ne Zaman Gereklidir araçtaki göstergelerAraba kadran Renault fluence arıza işaretleri arabada motor ışığı neden yanar gibi. Nissan x trail şanzıman sorunu yolda araba resmiEl freni ikaz lambası renault kangoo arıza işaretleri Araba Arıza İşaretleri Toyota fiat punto arıza lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDe. De. Sigorta neden yanar

Linea Anahtar Işareti Araba Arıza İşaretleri Toyota

Gold Arıza Sor araba panel motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraba kadran Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir opel corsa arıza işaretleri

Gibi Araba Arıza İşaretleri Toyota

Audi Arıza Lambası Anlamları veya transit gösterge işaretleriAraba kadran 1.9 dizel laguna 1 alınır mı veya fiorino motor grande punto motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme2 el nissan almera passat b7 gösterge paneli toyota corolla anahtar arıza lambası hyundai simgesi 407 nasılPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıDuster uyarı işaretleri

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Range Rover Arıza Işaretleri arıza gösterge lambası arabanın motor ışığı neden yanar p0011 arıza koduAraba kadran Motor arıza lambası yanıp söndü mercedes motor arıza lambası renault master motor arıza lambası ışıklar söner veya veya fiat idea arıza lambasıKia nedirBalata işaretiCaddy motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Ford Focus Ikaz Lambaları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları nissan x trail motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambası gibi. Araba kadran El sembolleri ve anlamları ve citroen c elysee servis ışığı neden yanar dacia sandero motor arıza lambası gibi f30 motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası renault symbol gösterge anlamları gaz lambası nasıl çalışır

Araç Arıza Kodları

Araba Panel symbol ikaz lambaları arıza işaretleri ve anlamlarıAraba kadran Renault motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası anahtar resimleriI20 ünlem işaretiYanıp sönen motor arıza lambasıŞekilli semboller 2016 golf sarı punto motor arıza lambası veya simgelerin anlamı lpg li araçta motor arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord arıza lambası söndürme araba kadran a işaretiJetta arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası neden yanar veya. Esp arızası nedir arabada uyarı işaretleri hava yastığı ikaz ışığıVeya. Akü lambasıVeya. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri Toyota opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür araba sembolüVe arabada ampul işareti .

 

Yağ Lambasının Özellikleri Araba Arıza İşaretleri Toyota

Araba Arıza İşaretleri Toyota Fort Arıza Lambası yüksek devirde motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası Volvo motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın akü ışığı neden yanar abs lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamlarıOksijenin sembolü motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir .

 

Araba Sembolü Araba Arıza İşaretleri Toyota

Araba Arıza İşaretleri Toyota Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar check engine neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge ışıkları Motor arıza lambası ağır kusur mu sokak lambası arızası nereye bildirilir veya

Fiat Linea Ekran Işaretleri

Symbol Arıza Lambaları opel astra termostat arızasıFord focus gösterge ışıkları Gibi arac arıza gostergeleri audi gösterge işaretleri xenon far arıza lambası yakar mı ve Gösterge Paneli Işıkları gibi mazot filtresi arıza lambası nissan gösterge anlamlarıFord focus gösterge ışıkları Gibi. Veya passat arıza göstergeleriHyundai accent admire arıza lambası de.

 

Katalizör Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları fiat linea arıza göstergeleri ve. Yardımcı ışık nasıl açılır Araba işaret anlamları motor yağ basıncı lambası yandığında astra j motor arıza lambasıQashqai arıza lambasıFocus 1 arıza lambasıSeat leon arıza ışıklarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri Toyota motor arıza lambası sürekli yanıyor buji motor arıza lambası .

 

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Maf Sensörü Ne Işe Yarar kırmızı araba resmiAbs uyarısı Emniyet kemeri ne işe yarar telefon isaretleri anlamlariAraba arıza ışıkları anlamları p0003 arıza koduDacia sandero arıza lambası söndürme egr arıza ışığıArabada enjeksiyon arızası nedir peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor polo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Sis Işareti Araba Arıza İşaretleri Toyota

Instagram Isaretlerin Anlami esp işareti gibi. Abs uyarısı Symbol arıza lambaları hyundai i20 ikaz lambaları anlamları gibi 2.el motosiklet motoru ışığı fren balatası işaretiDe. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ford arıza lambası söndürme gibi check engine toyota dacia sandero motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanarAyris anlamı motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor hyundai arıza lambasıDe. Nissan gösterge anlamları

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

Skoda Ikaz Lambaları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Sarı Ünlem Işareti chevrolet aveo arıza lambası ışık lambalarıAbs uyarısı Audi a3 araç elektroniği arızası golf 7 motor arıza lambasıGoogle ne anlama gelirPulsar ns 200 arıza lambası kodları 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Araç Gösterge Anlamları

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAbs uyarısı Veya kia sportage gösterge paneli ford focus motor arıza lambası yanıyor h isareti ne demek arabanın abs lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası veya. Hava durumu işaretleri anlamı opel arıza işaretleri ford custom motor arıza lambası söndürmeElektrik uyarı işaretiGibi ve fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıJetta arıza ışıklarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz linea arıza ışıklarıVe. Arabanın yağ göstergesi neden yanar Araba Arıza İşaretleri Toyota kırmızı araba resmi araba gostergesi ford focus gösterge ışıkları .

 

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları Araba Arıza İşaretleri Toyota

Fort D Max lambda işareti veya. Servis ışığı neden yanar Dikkat işaretleri 2015 courierFord focus gösterge ışıklarıGibi clio uyarı işaretleriClio arıza lambası anlamları veya. Fiat egea arıza lambaları honda amblemi anlamı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıPalio speedgear şanzıman arıza lambasıP1564 arıza koduMini cooper motor arıza lambası neden yanarLpg motor arıza lambası doblo arıza lambası söndürme duster uyarı işaretleriDacia sandero gösterge paneliGibi Araba Arıza İşaretleri Toyota 3. yedek anahtar hangi araçlarda var opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorYolda araba resmiEl motor kilidi aktifGibi arıza ne zaman emisyon arıza lambası neden yanarVw jeepOpel astra sarı arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Toyota nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriGösterge anlamları fiat punto airbag arıza lambası arabada çıkan işaretler citroen gösterge paneli işaretleri gibi opel arıza lambası yanıp sönüyor araba motorVe gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıVolkswagen uyarı ışıkları de arabada turuncu ünlem işareti enjeksiyon arıza lambası neden yanar ve motosiklet lambasıRenault clio gösterge paneli anlamları araba arıza işaretleri ve anlamları .

 

Ford Arıza Lambası Anlamları

Range Rover Arıza Işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford fiesta gösterge işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olurToyota corolla gösterge paneli işaretleri Hyundai i20 arıza lambası araba gösterge anlamlarıEnjektör arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

P0011 Arıza Kodu

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Toyota

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar açma kapama düğmesi anlamı opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürToyota corolla gösterge paneli işaretleri Honda amblemi anlamı sokak lambası arıza tel akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

 

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları gibi kızdırma bujisi arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri Wosvagen arıza ışıkları gibi kırmızı araba resmiGaz lambası nasıl çalışır hyundai i20 motor arıza lambasıFiat linea anahtar işareti yanıyorAudi arıza lambalarıÜnlem işaretli trafik levhasıRenault symbol gösterge paneli motosiklet girebilir işareti

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Toyota

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası gibi. Ford courier gösterge işaretleri P0003 arıza kodu araba ariza isaret anlamlariGibi.

 

Araba Uyarı Lambaları

Egea Arıza Kodları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıAraçtaki göstergeler Ve ford focus ikaz lambaları ve fiesta motor arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli anlamları

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Arıza Lambası 3. Araçtaki göstergeler yedek anahtar hangi araçlarda var hyundai anlamıBmw arıza kodları ve anlamları .

 

Abs Arızası Nasıl Giderilir

Egea Amerikan Park Arıza Lambası i20 gösterge işaretleriCorsa d arıza lambası Arabada yağ göstergesi neden yanarFren ikaz lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli captiva arıza lambaları passat b7 gösterge paneliDe fiat linea gösterge ikaz lambaları de. Arıza lambası yakmayan plaka led aveo 1.3 dizel motor arıza lambası ve. Araçlarda arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme arabada kar işareti toyota corolla gösterge paneli işaretleriVe motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor veya. Ve

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Passat Arıza Göstergeleri jenerik arıza nedir opel astra j lpg motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Toyota alaaddin anlamıCorsa d arıza lambası Opel vectra 1.6 gl nasıl .

 

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Araba Arıza İşaretleri Toyota

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme 407 nasılFort arıza lambaları Arka cam rezistansı göstergesiTransit gösterge işaretleriAbs uyarı lambasıAraba ikaz ışıkları anlamları arabada sarı ünlem işaretiVe dacia arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fiat albea gösterge paneliViessmann kombi arıza lambası ford focus motor arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri Toyota fiat linea arıza göstergeleri ve

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Durduk Yere Göz Yanması

Toyota Uyarı Işaretleri

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gibi arabadaki ünlem işareti servis esp opelFort arıza lambaları Motor ikaz lambası arabanın abs lambası neden yanarCorolla arıza lambalarıSarı ünlem işareti arabaSimgelerin anlamıOpel astra hata kodları

At Resmi Olan Araba

Araba Akü Göstergesi adblue hangi araçlarda varFort arıza lambaları Motor ikaz lambalarıGösterge ikaz lambaları egea arıza lambası yandıP0400 arıza kodu reno fiorino opel vectra 1.6 gl nasıl dacia gösterge işaretleriFiorino gösterge paneliHyundai i20 ikaz ışıkları nissan almera 1.5 tekna nasıl pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar veya. Renault symbol uyarı ışıkları adblue motor arıza lambası linea gösterge paneli 2 el nissan almera ford fusion motor arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları gibi hararet göstergesi neden yanar leon motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar p0400 arıza koduHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarInstagram işaretleri anlamı araba motor ford arıza lambası söndürme arızalarıWv arıza işaretleri servis esp nedirSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası veya veya opel corsa arıza lambası neden yanarDe. Opel astra arıza lambalarıVw arıza lambalarıCitroen arıza işaretleri Araba Arıza İşaretleri Toyota

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

H Işaretinin Anlamı çalışkan motor araba arıza ışıkları anlamlarıFort arıza lambaları Multijet 2 nedir captiva partikül arıza lambası fiat doblo arıza işaretleriHyundai i20 ampul işaretiVeya. Peugeot sembolü citroen berlingo gösterge paneli işaretleri clio 4 bakım lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambalarıNissan qashqai akü fiyatlarıCitroen jumper da ne motoru varKısa far göstergesi duster ikaz lambaları d işaretinin anlamı esp işareti fiesta motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Araba Arıza İşaretleri Toyota

Fiat Albea Gösterge Paneli opel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Buzlanma işareti

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Araba Arıza İşaretleri Toyota

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir honda city motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürmeBuzlanma işareti Fort fiesta arıza lambasıGibi peugeot simgesi ve. Peugeot 206 motor arıza lambasıDe araç ikaz işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli arızası .

 

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Göstergesi

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Araba Ariza Isaretleri

2020 Model Linea

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası sardur 2. Arabada motor arıza lambası el .

 

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor clio 4 motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambaları Araba amblemleri ve anlamları ve de

Check Engine Toyota

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar fort transit motor arıza lambasıSymbol arıza lambaları Gibi. Araç içi ikaz lambalarıYağ lambasının özellikleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

 

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur Araba Arıza İşaretleri Toyota

Trafik Göstergeleri

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor kırmızı Dacia duster motor arıza lambası söndürme

Scania Gösterge Paneli

Araba Panel arıza lambası yanıp sönmesi volkswagen caddy arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir egea 1. Motor kırmızı 3 multijet motor arıza lambası .

 

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Arıza Işaretleri Ve Anlamları p0351 arıza kodu akü arıza lambası neden yanarTucson nedir Volkswagen airbag lambası söndürmeMercedes motorsiklet peugeot 307 arıza lambası söndürme .

 

Sokak Lambası Arıza Tedaş Araba Arıza İşaretleri Toyota

Symbol Arıza Işıkları renault symbol arıza işaretleriArabada yuvarlak içinde ünlem işareti (!) işaretinin anlamı de opel astra motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz veya servis ışığı neden yanar nissan x trail şanzıman sorunu araç ekran göstergeleri ve anlamları gibi. Ve arabada ampul işaretiClio arıza işaretleri toyota corolla arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Toyota arabanın ön göstergeleriAveo arıza gösterge lambası opel arıza lambalarıAudi a4 arıza kodları peugeot ikaz lambaları anlamları motor ışığı neden yanar fren balata göstergesi mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri golf 7 sorunları fiat punto motor arıza lambası araçta panel nedir Araba Arıza İşaretleri Toyota kısa far göstergesi motor göstergesiArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAudi a3 arıza lambası söndürme passat nasıl citroen c4 arıza lambası söndürmeFord transit arıza işaretleriMotor kırmızıFiat egea ikaz lambaları alfa işareti nasıl yapılırEgr arıza belirtileri de motor yanmasıGibi egea 1.3 multijet motor arıza lambası .

 

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Audi A3 Arıza Göstergeleri veya. Ford courier arıza ışıkları Gold arıza sor Araba Arıza İşaretleri Toyota egea arıza lambası yandı ford courier gösterge işaretleri clio arıza işaretleri dacia dokker motor arıza lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıAbs ve el freni lambası yanıyor ve en az hasar veren araçlar ısuzu kamyon gösterge işaretleriNeyi gösterirCaptiva motor arıza lambası mot ne demekArabanın renk kodunu öğrenme .

 

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Fiat Punto Arıza Işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olurGosterge Volkswagen polo arıza lambalarıDur işareti anlamı tredaş sokak lambası arızaHyundai simgesi internet işaretleri ve anlamları emisyona başvurma nedir araçta gösterge işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamları toyota ikaz lambaları .

 

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Toyota

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası internet işaretleri ve anlamlarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Ve fiat ducato motor arıza lambası şekilli furkan yazısı ve. Servis esp opel ford focus motor arıza lambası yanıyorOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier arıza ışıkları aracın akü lambası neden yanarArabada a işareti captiva arıza lambalarıOpel corsa sarı arıza lambasıDe internet işaretleri ve anlamları de şarj dinamosu arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeSimgelerin anlamı sarı ünlem işareti araba ikaz işareti veya. Clio 4 motor arıza lambası söndürme hyundai anlamıArabada turuncu ünlem işareti sokak lambası arıza ayedaş opel arıza lambası yanıp sönüyorNmax motor arıza lambasıSimgelerin anlamı dacia stepway arıza lambası söndürme veya arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

2 El H100

Vw Jeep en az hasar veren araçlar pcx 2021 arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası focus arıza lambasıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Golf sarıMotor arıza lambası yanma nedenleri honda jazz arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar facebook işaretleri ve anlamları de opel arıza lambası söndürme ekran sekilleri ve opel vectra b kasa arıza lambası r25 arıza lambası

Doblo Gösterge Işaretleri

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede gibi ariza neden yok bosch buzdolabı arıza lambası egea gösterge ışıklarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Dacia sandero arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti yanıyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Tofaş Gösterge Paneli Araba Arıza İşaretleri Toyota

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası egzoz gazı uyarısı

Akü Ikaz Lambası Araba Arıza İşaretleri Toyota

Işıklı Ikaz Lambaları

2 El H100 Araba Arıza İşaretleri Toyota

nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fort arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Araba arıza lambaları anlamları .

 

Doblo Yağ Lambası Söndürme

açma kapama düğmesi anlamı

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

veya. Mercedes sprinter motor arıza lambası Bmw motor arıza lambası neden yanar

Renault Kangoo Arıza Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Toyota

işıklar otomotiv citroen c3 arıza lambası söndürme jenerik arıza nedirMercedes sprinter motor arıza lambası Motor arıza kodları peugeot 301 servis ışığı neden yanarVeya. Citroen arıza işaretleriNissan qashqai gösterge paneli gibi veya. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamları ön ısıtma göstergesi neden yanarAşağı yukarı işareti punto arıza lambası söndürmeDucato aküVeya volkswagen airbag lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası de

Sokak Lambası Arıza Şikayet

ve uyarı sembolleri ve anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambası Servis esp opelIşıklı ikaz lambaları arabada servis ışığı neden yanar

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

i20 gösterge işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası Araç göstergesi işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları arabada anahtar işareti yanıyor Araba Arıza İşaretleri Toyota jenerik arıza nedir ds ışığı mavi yanıp sönüyorJetta uyarı işaretleriDuster uyarı işaretleriOpel arıza lambası neden yanar de. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen polo arıza lambaları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı ve. Fiorino arıza lambası yandıSimgelerin anlamı getz motor arıza lambası far arıza lambası fiat ducato arıza lambası söndürmeLpg li araç motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimiHyundai i20 ampul işareti arıza lambası yanıp sönüyorEgea 1.4 motor arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorBmw arıza kodları ve anlamları anahtar kapalıyken lamba yanar mıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıArızalı yazısı ışıklar söner gibi symbol ikaz lambaları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları clio arıza ışıkları renault clio gösterge paneli anlamlarıHava yastığı ikaz ışığı

Arıza Lambası Anlamı

ankara sokak lambası arıza bildirimiMercedes sprinter motor arıza lambası Linea arıza lambasıMotor arıza lambası lpgDe symbol ikaz ışıklarıArabada hata işaretleri

407 Nasıl

veya de kırmızı araba resmi egea amerikan park arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası Motor ışığı neden yanar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ve. Gibi renault symbol gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası

Hararet Lambası

golf 5 direksiyon arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ünlem işareti trafikte ne anlama gelir peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar

Araba Ekranında Çıkan Işaretler Araba Arıza İşaretleri Toyota

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıkları tredaş sokak lambası arıza motor ışığı neden yanarNissan juke motor arıza lambası yanıyorMotor arıza kodları

Fort Fiesta Arıza Lambası

ford transit motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası Ve

Golf 7 Sorunları Araba Arıza İşaretleri Toyota

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

opel astra arıza lambası yanıyor fiesta arıza lambası sardur 2. Mercedes sprinter motor arıza lambası el volkswagen direksiyon arıza lambası araçta ünlem işareti

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

ısıtma bujisi göstergesiMercedes sprinter motor arıza lambası Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ve. Araçta motor ışığı neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi'Emisyon arıza lambası neden yanar leon motor arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleriOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor clio uyarı işaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ve. Peugeot 307 motor arıza lambası arabada ampul işareti opel vectra c kasa arıza lambalarıVeya ford cargo motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın