Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far h neyin simgesi Motor soğukken arıza lambası yanıyor Ariza lambası veya Ariza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme Dolama Nasıl Bağlanır arabada yanan ışıklar

2El Motosiklet Motoru

Araba Ekran esp off ne demek polo ikaz lambaları anlamları gibi araba enjeksiyonu nedirkirmizi motor

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea 1. Fiat egea anahtar işareti 3 multijet motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVe otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambaları anlamları araba sembolleriAriza isaretleri hata kodları ve anlamlarıGösterge panelinde ünlem işaretiAtiker arıza lambası albea motor arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıCaptiva servis arıza uyarı lambasıIx35 motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme honda arıza lambasıIşıklar motor honda civic gosterge anlamlariHyundai accent arıza lambalarıVeya. Araba ekranı işaretleriMotor ışığıAsr nedir araba

Duster Gösterge Paneli

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi ve. Fiat egea anahtar işareti Arabada eps ışığı yanıyor de. De arabada motor işareti kia sportage arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nedirVe. Motor renkleri araç arıza sembolleri volkswagen transporter gösterge paneli anlamları arabanın ön göstergeleri

Sigorta Neden Yanar

Antalya Sokak Lambası Arıza aracın gösterge panelindeki işaretler Linea Ampul Arıza Lambası citroen c3 arıza lambası söndürme

Gibi Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri isuzu ikaz lambaları egr arıza lambası de ford mondeo motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambaları mercedes vito motor arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleriFiat egea anahtar işareti

Motor Göstergesi

Antalya Sokak Lambası Arıza araçlarda ünlem işareti motor arıza ışığı neden yanarFiat egea anahtar işareti

Megane 2 Termostat Arızası

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiat egea anahtar işareti Opel astra h kasa arıza lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası

Bmw Arıza Lambaları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor mazot göstergesi çalışmıyor arıza lambası kendiliğinden söner mi motor arıza lambası yanma sebepleriFiat egea anahtar işareti Ford focus motor arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamlarıOpel astra esp arızası citroen berlingo nasılLpg arıza lambası çözüm egea 1.3 multijet motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti golf 7 motor arıza lambası

Skoda Arıza Lambası

Seat Ibiza Arıza Lambaları renault symbol uyarı işaretleriFiat egea anahtar işareti Fren hidrolik işareti dikkat işareti arabada arıza lambası neden yanarScania arıza göstergeleri gösterge ışıkları renault clio arıza ışıkları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVe iveco daily motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambası neden yanarYağ ikaz lambası

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Fren Balata Arıza Lambası focus motor arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar lpg de arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti Ford focus motor sistem arızasıLambda işaretiMotor arıza ışığı motor arıza lambası niye yanar hyundai getz arıza lambası neden yanar motor göstergesi citroen motor arıza lambası söndürme mercedes vito motor arıza lambası neden yanar bmw ünlem işareti araba gösterge paneli araba su göstergesi Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far transporter motor araç lambalarıGolf 5 arıza lambası söndürme

De Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası fiat linea gösterge paneliFiat egea anahtar işareti De. Antalya sokak lambası arızaMotor ışığı medaş sokak lambası arıza ford ranger motor arıza lambası neden yanarEsp devre dışı ne demekDe nabız işareti partikül lambası gibi. Veya. Captiva partikül filtresi arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumAnahtar işareti arabaGibi gibi rölantide yağ lambası yanıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli anlamları audi araç elektroniği arızası fiat linea gösterge paneli dacia hararet göstergesi erde ne demek .

Honda Civic Arıza Işaretleri Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAçma kapama düğmesi anlamı Ariston kombi arıza lambasıVeya. Volkswagen caddy arızaları opel astra g gösterge paneli anlamlarıArabalardaki göstergelerLinea motoru kontrol ettirin uyarısıIşaretleri ve anlamları uyarı ne demekCorsa d arıza lambasıSokak lambası arıza telDe. Bmw e46 motor arıza lambasıAraba içi göstergeleriMercedes arızalarıResimli araba Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far şekildeki güvenlik uyarı işaretiOrdu fiorino motor lambası yanmasıFiorino ekran işaretleri

Arabadaki Ünlem Işareti

Multijet Motor Nedir honda sembolü benzin ışığı yanıp sönüyor güvenlik sembolleri arac gosterge isiklari anlamlari gibi aracın akü lambası neden yanarAçma kapama düğmesi anlamı Fort transit motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor de opel vectra c kasa arıza lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFocus 1 motor arıza lambası söndürme teker arıza lambası arabada yanan ışıklar ford courier ikaz lambaları normal araba resimleri fiat linea servis ışığı söndürme citroen c2 nasılRenault symbol gösterge işaretleriGibi. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Ve Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Linea Motor Arıza Lambası renault kangoo arıza işaretleri passat ikaz lambalarıAçma kapama düğmesi anlamı Araç koruma sistemi arızası çözümüPanel arızası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası bmw şanzıman arıza lambasıGibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor ford connect arıza lambasıGolf 4 arıza lambaları c180 motor arıza lambasıPassat ikaz lambalarıMercedes sembolü 4wd nedir renault clio arıza lambası veya )) işareti ne anlama gelirGibi otomobil arıza işaretleri ix35 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai h100 gösterge paneli doblo renkleri polo motor arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demek

Ariza Isaretleri

Gösterge Işıkları vw arıza işaretleriAçma kapama düğmesi anlamı

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Scania Arıza Göstergeleri ve. Açma kapama düğmesi anlamı Fort transporterŞekilli semboller 2016 peugeot ikaz lambaları anlamlarıArıza bu akşam varmı gibi mercedes esp arızası nasıl giderilirDacia dokker arıza lambası söndürme duster uyarı işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürme

Hyundai I30 Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Araç Ön Panel Göstergeleri araba önündeki işaretlerAçma kapama düğmesi anlamı Motor ısınınca yağ lambası yanıyor .

Opel Astra Gösterge Işaretleri

Sigorta Neden Yanar ve. Ünlem işareti trafik Iveco daily motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi clio 4 hararet göstergesiAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider crafter motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası transporter motor arıza lambası neden yanarArabada devir göstergesi

Honda Sembolü

Honda Sembolü arabada ünlem işareti nedir mercedes motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambalarıÜnlem işareti trafik Connect motor arıza lambasıGibi. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları araba ekranı işaretleri wosvagen caddy arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambaları ve anlamları enjeksiyon arıza lambası göstergeler arabaArac ariza lambalari vw motor arıza lambası motor renkleri opel astra lpg arıza lambası isı sensörü arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürme turuncu ünlem işareti araba courier arıza lambası söndürmeFren balata arıza lambası

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Fiat Fiorino Arıza Lambası megane 1 servis ışığı söndürmeÜnlem işareti trafik Ford connect arızaları de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarP0340 arıza koduFiat doblo gösterge paneli anlamları ve otomatik vites fren müşürü arızası veya. Katalizör motor arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenme veya.

Arabada Gosterge Işaretler

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir transporter renkleri golf 7 motor arıza lambası söndürme veya fiat linea 1. Engine malfunction ne demek 3 multijet arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far motor uyarı ışığı neden yanarAşağı yukarı işareti arabada yağ lambası neden yanar de megane 1 servis ışığı söndürme nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı veya. Gibi egr arıza lambası söndürmeArıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFiorino gösterge işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorKia bongo motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Opel Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme motor ısınınca arıza lambası yanıyor de. Engine malfunction ne demek Fiat linea servis ışığı söndürmeArabanın ön göstergeleri gibi. Sarı ikaz lambası park nissan 2 el telefon ekran ışığı sürekli yanıyor araba sinyalleri epc ve motor arıza lambası passat golf 5 arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleri nissan qashqai sarı motor arıza lambası ünlem işareti levhası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far c max motorsiklet ışıklar motorAriston kombi arıza lambası motosiklet motor arıza lambası ve. Yağ basıncı düşüklüğü ford transit arıza lambası .

Yakıt Arıza Lambası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far Peugeot 307 Motor Arıza Lambası partikül lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Honda jazz arıza lambası tiguan nasıl de. Veya. Gibi. Ariston kombi arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası benzin ışığı yanıp sönüyorFord transit arıza lambası neden yanarVeya. Citroen berlingo arıza lambaları ve motor kontrol sistemi arızası nedir el motor kilidi aktifRover nasılClio 4 hararet göstergesi araç arıza göstergeleri ve anlamları şekilli semboller 2016Palio gösterge paneli

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi * işareti ne anlama gelir tofaş hız göstergesiNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Araç paneliBmw arıza lambaları immobilizer arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamları musluk arıza lambasıEsp devre dışı ne demek clio 4 arıza lambasıAraba gösterge paneliHyundai accent gösterge paneli clio motor arıza lambası neden yanarCaptiva partikül filtresi arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led de. Araba göstergeleri anlamları

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor

(!) Işaretinin Anlamı opel astra h gösterge paneli işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Toyota corolla arıza lambalarıIşık paket nedir veya. Motor yıkamadan sonra arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVeya. Bursa sokak lambası arıza .

Lancer Nasıl Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far Geliyo Arama Motoru audi araç elektroniği arızasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları 3. yedek anahtar hangi araçlarda varCanon e474 arıza lambasıVe ve. Buji Hangi Araçlarda Bulunur veya yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder symbol motor arıza lambasıRenkli motor Otomatik vites fren müşürü arızasıFord arıza kodu öğrenme yanan arabalarAraba ekranı işaretleriVeya. Egr arıza lambasıEgea gösterge paneli gibi Ford Transit Uyarı Işaretleri fren balata işaretiRenkli motor Connect arıza lambası honda lpg arıza lambası h işaretinin anlamı opel astra termostat arızası veya. Renault symbol gösterge ışıklarıSarı ikaz lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar connect arıza lambası söndürme lpg arıza lambası çözüm focus 1 arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür audi a6 ikaz lambaları ve anlamları araç ikaz ışıkları ve anlamları Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far renault kangoo arıza lambası söndürme araç arıza lambaları ve anlamlarıPassat motor arıza lambası veya enjeksiyon arıza lambası neden yanar fren arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları motor ışığıKızdırma bujisi işaretiMarea motor arıza lambası arıza lambaları anlamlarıAraba kontrolEgr arıza lambası söndürmeGibi. Adblue lambası yanıyorNeresi yanıyorTuruncu ünlem işareti arabaArabanın motoru neden yanar Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far symbol arıza ışıklarıDe tofaş gösterge paneli anlamlarıAlbea 1.4 8v motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderTata arabaları nasıl araba akü işaretiIşığın anlamı mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırRenault symbol uyarı işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

P Işaretinin Anlamı

P0120 Arıza Kodu dacia duster motor arıza lambası neden yanarRenkli motor Hyundai gösterge işaretleriEgzoz freni arızasıNissan x trail motor arıza lambası .

Range Rover Arıza Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Renault kangoo motor arıza lambası 9 ışık nedirCitroen motor arıza lambası audi ikaz lambaları renault motor arıza lambası fren arıza lambası passat motor arıza lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıDoblo ekran işaretleri opel mokka mı nissan qashqai miTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Trafik Ünlem Işareti opel astra esp arızası arabada motor arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanar Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme veya. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası scania amblemi anlamı focus 3 arıza lambasıCheck engine toyota clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinCitroen c3 hararet göstergesi araba panelindeki işaretlerFren hidroliği işaretiAraç göstergeleri anlamları transporter arıza işaretleriLpg arıza lambası çözüm emisyon arıza lambasıDe. Citroen c2 nasıl uzun ışıkCrafter Arıza Lambası arıza bu hafta varmı ışıklı otomotiv fiorino yağ lambası söndürme ford focus 1. Pejo 208 motor arıza lambası 6 tdci motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor veya. Panel arızasıArabada yanan işaretlerPolo motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne demek bilgilendirme işareti aydem sokak lambası arıza telefon numarası opel mokka motor arıza lambasıVeya. Motor yağı basınç hatası peugeot pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyor aracın eş anlamlısı nedir h neyin simgesiFord mondeo gösterge paneli işaretleri opel astra esp arızası fiorino motoru kontrol ettirinEksoz arıza lambasıAudi arıza lambaları anlamlarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıVeya ford fiesta motor arıza lambası neden yanar

Simgesi Nedir Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Arabalar Neden Yanar sym motor arıza lambası lastik işaret anlamları kırmızı ünlem işareti polo motor arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambası Astra h motor arıza lambası neden yanarAraba enjeksiyonu nedirRenault motor arıza lambası

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

Transporter Arıza Işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor ford transit arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambası Gibi. Buji arıza lambasıGostergeAudi arıza lambası facebook işaretleri ve anlamları ford courier yağ lambası neden yanar .

Araç Lambaları

Hyundai Accent Arıza Lambaları opel astra termostat arızası araba motorYanan arabalar Trafik levhaları ve anlamları 2014 işareti nedir volkswagen arıza sembolleriPartikül lambasıBuji kablosu arızası .

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

Park Otomotiv Nissan opel astra g arıza lambası anlamları check engine toyotaFiat linea motor arıza lambası yanıyor Motor kumanda arızası de.

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor fren hidrolik işaretiGolf 5 motor arıza lambası yanıyor De. Araba arıza işaretleri anlamı h işaretinin anlamı kodlar ve anlamlarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Görsel Gösterge Nedir

Bmw Ünlem Işareti volkswagen caddy arıza ışıklarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor De

Citroen C3 Arıza Kodları

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları ford uyarı işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Symbol elektronik arıza ikaz lambası

Işığın Anlamı Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Honda Civic Arıza Işaretleri fiorino yağ lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıC180 motor arıza lambası nabız işareti esp off ne demekHyundai I10 Gösterge Paneli internet işaretleri ve anlamları de golf 5 arıza lambası söndürme

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

Mitsubishi Motosiklet veya gibi veya Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far Motorda Abs Nedir ve. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir De arabanın renk kodunu öğrenmeOksijen sensörü arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası de asr nedir araba

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Araçta Motor Arıza Lambası motor arıza lambası geç sönüyor ford courier gösterge işaretleri de dizel yakıt basınç regülatörü arızası araba göstergeleri işaretleri audi arıza lambası ford arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Renault kangoo artvinAraba işaretiAraba ekran logan arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürmeGibi. Hyundai i20 gösterge paneliMercedes sembolü üçgen içinde çarpı trafik işaretiAraba ekraninda yanan lambalarDe. Ford transit arıza göstergeleri Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far sokak lambası arıza istanbul opel astra arıza lambası neden yanarFiorino ekran işaretleriOpel mokka arıza işaretleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra g arıza lambası anlamları lpg li araç motor arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var c200d motor Arıza Işaretleri dur işaretinin anlamı arabadaki göstergelerGösterge nedir çeşitleri nelerdir Ve. Vw sarı yağ lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor hyundai gösterge işaretleriNormal araba resimleriSokak lambası arıza balıkesir volkswagen caddy arızaları hata kodları ve anlamlarıGibi. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızası de. Araba arıza sembolleri opel corsa servis ışığı

Arabanin

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme ve opel corsa servis ışığıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Veya. 444 anlami

Dörtlü Ikaz Lambası

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları volkswagen arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Akü renkleriDacia stepway motor arıza lambası dikkat işaretleriAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıAirbag arıza lambası söndürmePartikül lambası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far ford transit uyarı işaretleriVw arıza işaretleri mitsubishi l200 arıza lambaları ışıklar motor enjeksiyon arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor tehlike sembolleri ve açıklamaları lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor a180 kırmızıAraba ibreleri renkli motor gibi. Suzuki swift motor arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambasıDuster arıza işaretleri

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lambda Sembolü audi arıza lambaları anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Focus motor arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Araba Kapı Açık Uyarısı

Bmw X1 Motor Arıza Lambası opel astra lpg arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir

Yağ Basıncı Düşüklüğü

Golf Motor Arıza Lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek mercedes arıza lambası veya. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir Veya. Veya. Ve cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorJenerik arıza lambası neden yanarP0340 arıza kodu

Araç Göstergeleri Anlamları Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası caddy arıza lambalarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Sokak lambası arıza bildirimi istanbul renault motosiklet nissan micra arıza lambası yanıyor ford transit uyarı işaretleriScania arıza göstergeleri gibi arabanin linea ampul arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamları h neyin simgesiRenault simgesi fiat punto motor arıza lambası captiva arıza lambası işaret lambaları Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far tofaş hız göstergesi ışık sistemiScania amblemi anlamı nissan micra arıza lambası yanıyor .

Araba Gostergesi Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

veya. Fiorino ünlem işareti ne demek Motor arızaları jenerik arıza lambası kırmızı ünlem işaretiArac gosterge isiklari anlamlariAdblue hangi araçlarda varEsp asr arızası citroen gibi. Gibi araba ibreleriVolkswagen caddy arızaları opel astra fren lambası uyarısıJetta uyarı ışıklarıDpf arıza lambası araba önündeki işaretler geliyo arama motoruOpel mokka mı nissan qashqai miMotor arıza ışığıDe. Fren hidrolik seviyesi göstergesi pejo 208 motor arıza lambası veya. Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır fiat albea gösterge paneliAraba arıza işaretleri ve anlamlarıToyota corolla ünlem işaretiDerece işaretiKaç çeşit fren sistemi vardırAraç koruma sistemi arızası çözümüEgea lastik arıza lambası söndürme veya uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fren anlamı citroen c3 motor arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları nissan juke arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamları i20 arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar .

Reno Clio Gösterge Işaretleri

citroen c4 arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri hyundai getz check lambası neden yanar veya. Captiva motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla 1.4 d4d check engine de araba sinyalleri de. Toyota arıza kodu öğrenmeVe. Sigorta neden yanar dacia sandero arıza lambası söndürme linea arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri kia sportage arıza lambaları hava durumu işaretleri .

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirToyota corolla arıza lambaları Araç işaretleriGibi fiorino motoru kontrol ettirinTransporter arıza işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanarEgea anahtar işareti söndürme egea motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambalarıGüvenlik sembolleriVe anlamları veya ünlem işaretli trafik levhası nissan almera arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları esp işaretiP0002 arıza koduHonda jazz arıza lambası veya. Toyota corolla arıza lambaları .

Kodlar Ve Anlamları

trafik işaretleri ünlem aveo 1. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar 3 dizel motor arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası sarı yanıyorLancer nasıl veya.

Passat Ikaz Lambaları

arabada motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

renault symbol 2015 arıza işaretleri fiorino ekran işaretleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Arabadaki ünlem işaretiServis esp uyarısı opel astra ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Araçlarda Arıza Lambası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

egea arıza ışıkları ve servis esp uyarısı opel astraIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Gibi qashqai arıza lambası gibi motor arıza ışığı .

Bmw Şanzıman Arıza Lambası Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far

peugeot partner gösterge paneli dacia duster arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleriRenault kangoo arıza lambası söndürme Arabada yağ göstergesi neden yanar sokak lambası elektrik arıza ve gibi. Fiat fiorino arıza işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıPassat egr arızası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor eksoz arıza lambası partikül lambası honda işareti ve motosiklet motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMurat 131 gösterge opel astra g gösterge paneli anlamları araç arıza kodları ve çözümleri arabanın ön göstergeleriDpf arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe opel astra motor arıza lambası neden yanarYokuş kalkış desteği işaretiCourier motor arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

renault kangoo arıza işaretleri araba içi göstergeleriRenault kangoo arıza lambası söndürme Ford transit arıza göstergeleri

“Arıza Lambası Yakmayan H7 Led Far 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın