Arıza Lambası Symbol 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Symbol nissan qashqai sarı ünlem işareti Neresi yanıyor Ariza lambası gibi Ariza lambası

Dacia Ekran Işaretleri Arıza Lambası Symbol

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası passat b7 gösterge paneli 2 el motosiklet motoruford courier motor arıza lambası neden yanar Toyota yaris gösterge paneli işaretleriOpel insignia motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıLinea yakıt basınç sensörü arızasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiCheck engine ne demek dacia dokker gösterge işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürme .

 

Plaka Lambası Arıza Işığı

Park Otomotiv Nissan akü arıza lambası neden yanar ford focus 1. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme 6 tdci motor arıza lambası tofaş gösterge ışıkları gibi r25 arıza lambası söndürme audi a3 uyarı işaretleri arabada benzin göstergesi superb arıza lambası ford uyarı işaretleriSkoda octavia arıza lambası söndürmeVe Arıza Lambası Symbol polo ikaz lambaları anlamları Arıza Lambası Ünlem Işareti arabada arıza ışıklarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme Citroen berlingo nasılVsa arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engineVeya. Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıOpel corsa motor arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri toyota yaris motor arıza lambası söndürme veya peugeot partner ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza antalyaDacia adblue işaretiBmw arıza ışıkları Arıza Lambası Symbol Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri de. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme Arabada airbag ışığı neden yanar .

 

Araba Gösterge Işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme

Gosterge

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 transit motor arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambasıGözlük amblemleri Hasarlı sembol qashqai anahtar piliEnerjisa sokak lambası arızaEps lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambalarıVeya. Motor ışıklarıArabada ps nedir astra h arıza lambası el motor kilidi aktifAraba motor arızaları nelerdirFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası söndürme park nissan 2 el Arıza Lambası Symbol seat leon arıza işaretleri audi a3 motor arıza lambası ara kat nedir ve volkswagen ariza lambalari araçta motor arıza lambası neden yanarGibi

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Arıza Lambası Symbol

Opel Corsa Gösterge Işaretleri hyundai arıza ışıklarıGözlük amblemleri Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambasıArıza nedir audi q5 motor arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamları egzoz freni arızasıAkü şarj sistemi arızasıAracın içindeki göstergeler passat arıza lambasıFocus sarı arıza lambasıHonda arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel immobilizer ışığı sürekli yanıyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar aracın içindeki göstergeler .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Bmw Gösterge Paneli Anlamları gibi yağ ikaz lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar gibi. Sokak lambası arıza ayedaş Gibi. Fiat egea sorunlarıCheck engine ne demekYamaha arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFord courier arıza lambası

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme kör sürüş nedir araç otomatik kapı arızalarıSokak lambası arıza ayedaş Polo yağ lambası yanıp sönüyor1.3 multijet motor nasıl arıza lambası anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. * işareti ford fiesta arıza göstergeleri ariza isaretleri uyarıcı işaretlerin özellikleriFord courier sarı anahtar işareti seyir anlamı uyarıcı işaretlerin özellikleriAkü lambasıŞanzıman arıza lambasıLancer arıza lambası dacia adblue işareti .

 

Captiva Arıza Gösterge Lambası Arıza Lambası Symbol

Ikaz Anlamı isuzu d max motor arıza lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası Ford fusion motor arıza lambası söndürme astra h motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık .

 

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Araba Ekran aracımın motor arıza lambası yanıyor

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Opel Zafira Motor Arıza Lambası arabada ünlem işareti nedir hava durumu simgeleri anlamları volkswagen arıza lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Symbol

Ford Arıza Lambaları palio nasılServis esp opel Dacia sandero stepway arıza lambaları gediz sokak lambası arıza bildirimi 5 1 ford transit 2 elVw golf arıza lambasıOpel arıza kodları resimliQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor bedaş sokak lambası arıza numarası katalizör arıza lambası passat gösterge paneli anlamları Arıza Lambası Symbol audi a4 arıza lambalarıAraba sembolleri ve isimleri ford gösterge paneli de. Volvo motosikletVeya Arıza Lambası Symbol arabada ekran işaretleriArabada dimmer ne demek seat leon arıza lambaları sarı doblo araç otomatik kapı arızalarıOpel insignia arıza işaretleriMegane 2 motor arıza lambası araç gösterge anlamlarıWolksvagen ariza sembolleriVito motor arıza lambası söndürme .

 

Citroen Berlingo Renkleri

Transporter T5 Arızaları kaygan zemin işaretiSeat ibiza arıza lambaları Ford focus dizel motor arıza lambası gibi göstergedeki işaretler mercedes c200 motor arıza lambasıGibi veya motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes vito arıza lambası söndürmeVeya fiat doblo arıza ışıklarıGibi.

 

Q7 Arıza Işaretleri Arıza Lambası Symbol

Arıza Lambası Symbol Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi ve ikaz anlamıAudi a6 arıza lambaları Neresi yanıyor gosterge

Sivas Honda

Nissan Almera Motor Arıza Lambası de range rover motor sorunuAudi a6 arıza lambaları Dizel şahinAkü yeşil ışıkSymbol ekran işaretleri .

 

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Arıza Lambası Symbol Yokuş Kalkış Desteği Işareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTeker arıza lambası Focus motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası Arıza Lambası Symbol gibi ve. Veya arabada ps nedir dacia duster motor arıza lambası söndürme

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault clio gösterge paneli anlamları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir rölantide yağ lambası yanıyor opel astra ekran işaretleri araba yol bilgisayarı lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorTeker arıza lambası Linea hız göstergesi çalışmıyor honda ikaz lambalarıFiat punto ikaz lambaları anlamlarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Işareti pejo 206 motor arıza lambasıTeker arıza lambası Chevrolet cruze motor arıza lambasıP0103 arıza kodu de araç akü lambası neden yanar araba işaret anlamları f30 kırmızı ekranda yıldız işareti üçgen içinde çarpı işaretiEps lambası neden yanarGibi. Araba kısa far nasıl açılırOpel arıza işaretleri ve anlamları duster lastik arıza lambası söndürmeClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVe. Araba göstergesi işaretleriHyundai i20 arıza işaretleriMercedes kamyon ikaz lambalarıFocus motor arıza lambası isuzu ikaz lambalarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü opel astra arıza lambası silmeHonda civic arıza lambası neden yanarIşıklar söner qashqai motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ağır kusur muDe

Doblo Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Symbol

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorTeker arıza lambası Ve arabada yağ lambası neden yanar audi a6 arıza lambalarıMotor arıza göstergesi araç uyarı işaretleri ve anlamları passat uyarı işaretleriSokak lambası arıza balıkesir301 motor arıza lambası

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Arıza Lambası Symbol

Apozisyon Ne Demek izmir sokak lambası arıza telefonuTeker arıza lambası Pejo 301 arıza lambası ve ateşleme modülü arızasıÜnlem trafik levhası p0003 arıza kodu emniyet kemeri arıza lambası .

 

Ve Arıza Lambası Symbol

Sis Farı Göstergesi megane 3 arıza lambası söndürme fiorino otomatik vites arızaları toyota simgesiElektrik arıza lambası Egr arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanar toyota corolla 1.4 d4d check engine passat arıza lambaları de

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları Arıza Lambası Symbol

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası sarı yanıyor Arıza Lambası Symbol 1. Elektrik arıza lambası 4 motor arabalarFiorino otomatik vites arızaları .

 

Ve Arıza Lambası Symbol

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları symbol motor arıza lambasıHyundai arıza lambaları

Oksijenin Sembolü

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanma sebepleriHyundai arıza lambaları Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiorino arıza lambasıAraba ariza isaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları ve. Fren anlamı chevrolet cruze motor arıza lambası jetta dizel motor arıza lambasıToyota auris arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri Arıza Lambası Symbol de. Arabada ünlem işareti nedir ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

 

De Arıza Lambası Symbol

Doblo Yağ Lambası Söndürme ford transit motor arıza lambası söndürme arabada göstergelerHonda spacy arıza lambası kodlari Opel astra göstergeleri anlamlarıKırmızı jetta palio gösterge renault master motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleri muayenede arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulamaArıza lambası anlamları renault kangoo arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilir ford courier sarı anahtar işaretiFord connect gösterge işaretleri fiesta aydınBu işaret ne anlama gelir ford fiesta ikaz lambalarıUzun far kısa far işaretiAraba işareti ayris anlamı .

 

Araba Işaret Lambaları

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası de araba gösterge ışıkları de. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Opel astra arıza lambası anlamlarıP işaretinin anlamı veya de mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıNissan qashqai akü fiyatları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar bmw a180Chevrolet aveo arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirme ford fiesta anahtar işareti hyundai getz arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambasıArıza lambaları ve anlamları işareti nedir far arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıkları ford courier arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli bmw a180 Arıza Lambası Symbol gibi ve. Renkli motorFord custom motor arıza lambası söndürmeVe. Ve veya. Focus arıza lambası söndürme bmw işareti ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürme fluence arıza ışıkları Arıza Lambası Symbol duster lastik arıza lambası söndürme isı sensörü arıza lambası

Fren Balatası Arıza Lambası Arıza Lambası Symbol

1. Abs ve motor arıza lambası neden yanar 4 Motor motor hasar riski uyarısıRenault arıza işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleriFord uyarı işaretleriGediz sokak lambası arıza bildirimi epc ve motor arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları lastik basınç göstergesi arızası buji kablosu arızası otomatik araba s ne demek arabada airbag ışığı neden yanarAraba ön kaput parça isimleri opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 motor arıza lambası .

 

Opel Astra Göstergeleri Anlamları clio 4 mavi hararet göstergesiYanıp sönen arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varHyundai accent era arıza lambalarıVeya fan anlamıGibi yamaha delight arıza lambası söndürme

Otomatik Araba S Ne Demek Arıza Lambası Symbol

C200D Motor toyota auris motor arıza lambası neden yanarYanıp sönen arıza lambası Peugeot 208 arıza lambası söndürmeFord motor arızası servise gidin ikaz anlamı ford fiesta ikaz lambaları citroen elysee motor arıza lambasıIsıtma lambası polo katalizör arızası renault symbol arıza ışıkları araba kısa far nasıl açılır kia nedir fiat linea gösterge lambaları anlamlarıDacia dokker nasıl de. Fluence arıza işaretleri Arıza Lambası Symbol audi a3 motor arıza lambasıSprinter arıza ışıklarıAraç ön panelAraba sembolleri ve isimleri araçlarda göstergeler ve anlamları p0045 arıza koduNeyi gösterirArıza ışığı gibi nissan qashqai bilinmeyen özellikleri mini cooper motor arıza lambasıMokka ne demekGibi gibi. Fluence gösterge paneli işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürme nissan qashqai akü fiyatları .

 

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Symbol

Arıza Lambası Symbol Audi A3 Arıza Lambası Söndürme araba yol bilgisayarı toyota corolla motor arıza lambası söndürme palio nasılVolkswagen arıza lambası Veya. Ve. Akü motor arıza lambası yakar mı krank sensörü kirlenmesiDe peugeot 508 motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Symbol volkswagen motor arıza lambası neden yanarClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMuayenede arıza lambası radar kilidi nedir arabada yağ göstergesi neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürme fiat egea gösterge işaretleri .

 

Arıza Lambası Symbol

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası araba yolu resmi ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriArka panel nedir Citroen c3 anahtar işareti grandland ne demek araç ikaz lambasıMotor arıza lambası ağır kusur muLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGostergeMotor arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesirLinea gösterge paneliPeugeot 206 motor arıza lambası

Dizel Şahin

Polo Gösterge Işaretleri ve. Arka panel nedir Araba yol bilgisayarı Arıza Lambası Symbol nissan motor arıza lambası Arıza Lambası Symbol araba işaret lambalarıVeya. Ünlem işaretli levha de arac arıza gostergeleri motor arıza lambası kendiliğinden söndüKrank sensörü kirlenmesi

Gibi Arıza Lambası Symbol

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası arabada motor arıza lambası neden yanar uyari işaretleri fiat egea sorunlarıArka panel nedir Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar mercedes motorsikletNew holland arıza lambasıHavadaki ışıklar sardur 2 el renault symbol arıza ışıkları fiat punto ikaz lambaları anlamları araç ikaz lambası opel combo arıza lambası arabada ps nedirVe nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor focus 2 motor arıza lambası neden yanarVeya uedaş sokak lambası arızaCitroen transporterSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme araba arıza ışıkları anlamlarıVe. Sarı doblo

Duster Arıza Lambası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesir ford custom motor arıza lambası söndürme arabada kaygan zemin işaretiArka panel nedir Şanzıman arıza lambasıDe. Hyundai accent hava akış sensörü arızası toyota arıza lambası caddy motor yağı hangisi awd nedir yanıyorsa söndürme hyundai getz gösterge paneli audi a3 uyarı işaretleriBmw gösterge paneli anlamları seat ibiza arıza lambalarıVeya iveco daily arıza lambaları dacia dokker gösterge işaretleriR25 arıza lambası söndürme opel combo arıza lambaları

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Symbol

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi kaç çeşit fren sistemi vardırArka panel nedir Ve arabada turuncu ünlem işareti peugeot 206 motor arıza lambası citroen motor arıza lambasıFiat egea 30 d uyarısıJetta 7 ne zaman çıkacakSymbol ekran işaretleri opel corsa gösterge paneli anlamları egr valfi motor arıza lambasıGibi. Bmw arıza lambası gibi

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Fren Sistemi Arızaları opel arıza işaretleri ve anlamlarıArka panel nedir Veya fiat egea sorunları mazot filtresi arıza lambasıMotor yanması fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası dörtlü ikaz lambasıOpel arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıHava yastığı arıza lambasıVe araba ön kaput parça isimleri gibi. Volkswagen polo ikaz lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme mokka ne demek Arıza Lambası Symbol yaris motorAraç otomatik kapı arızalarıAkıllı işaretler ve anlamları ford focus gösterge paneli işaretleriVw motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. De. Gibi. De polo motor arıza lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürme ford connect motor arızalı yazıyor citroen jumper 2.el .

 

Araba Kısa Far Nasıl Açılır Arıza Lambası Symbol

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası bmw ikaz ışıklarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Sardur 2. elCaddy gösterge paneli nissan qashqai sarı ünlem işaretiAriza neden yok yakıttan dolayı motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi aracın gösterge panelindeki işaretlerIbre ne demekKaygan yol arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Arası Açık Motor fiat egea ekran işaretleriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Fren balata göstergesi citroen c4 motor arıza lambası söndürme motor ekran resmiLpg gösterge işıkları anlamları gibi. Honda civic motor arıza lambası neden yanarClio ünlem işaretiPunto arıza lambası .

 

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Ekran Göstergeleri

Araçta Panel Nedir

Caddy Motor Yağı Hangisi sivas hondaArabada yağ göstergesi neden yanar Saatlerin içindeki göstergeler işaretler ne anlama gelir ford uyarı işaretleri Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleriArabada yağ göstergesi neden yanar Opel arıza işaretleri ve anlamlarıFord focus gösterge paneli işaretleriEkran sekilleri

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası Arıza Lambası Symbol

Trafik Semboller Ve Anlamları ve. Arabada yağ göstergesi neden yanar Direksiyon arıza lambası fiat egea ekran işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası p işareti Arıza Lambası Symbol gibi fort focus arıza lambası gibi adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider mazot göstergesi çalışmıyorJuke ne demekHonda crv motor arıza lambası söndürmeCitroen jumper 2.elDacia dokker gösterge işaretleri arabada kaygan zemin işareti jetta gösterge ışıkları ve kör sürüş nedir araba ariza isaretleri araç gösterge ışıkları ve anlamlarıGibi. De fiat egea genel arıza lambası söndürmeVe. L200 arıza lambaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürCitroen c4 motor arıza lambası söndürme neyi gösterir pejo 301 motor arıza lambası neden yanar arıza gostergeleriSsangyong motor arıza lambası .

 

Araç Arıza Lambası Arıza Lambası Symbol

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor linea hava yastığı arıza lambasıOpel corsa gösterge işaretleri Fluence arıza lambası neden yanarTüplü araba motor arıza lambası arabada epc nedir peugeot gösterge işaretleriDucato arıza lambası ducato arıza lambaları mazot filtresi arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeotHonda civic uyarı işaretleri honda civic motor arıza lambası lpgMotor hasar riski uyarısıAkü lambası yanıp sönüyor arabadaki ünlem işareti fiat fiorino arıza lambası söndürme araba gösterge ışıkları bmw f30 motor arıza lambası tofaş gösterge ışıkları veya arabada check ne demek arabada kısa devre nasıl bulunur ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır esp uyarısı araba hata göstergeleri

Skoda 2016 Jeep

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme neden yanarOpel corsa gösterge işaretleri Ve. Lpg arıza lambası çözüm bmw motor arıza lambası neden yanar .

 

Audi A6 Arıza Lambaları

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları clio servis ışığı yanıyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamları Peugeot gösterge işaretleri motor renkleri

Ford Courier Arıza Işaretleri Arıza Lambası Symbol

Kalp Işaretleri volkswagen gösterge işaretleriAraba işaret anlamları Sokak lambası arıza balıkesirEl freni göstergesi ve. Sokak lambası arıza bildirimi izmir gösterge tablosu clio 4 mavi hararet göstergesi

Ford Tourneo Arıza Lambaları

El Yanmasi golf 5 egzoz arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAraba işaret anlamları Focus motor arıza lambası2 el motosiklet motoru cc nedir motorDucato arıza lambaları gibi. Ford gösterge işaretleri focus 1 gösterge paneli anlamlarıSeyir anlamı araba paneli mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar clio arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambası arabada check ne demekCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar gibi fiat egea ekran işaretleri Arıza Lambası Symbol ford focus gösterge paneli işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl söner de. Işık hangi durumlarda yön değiştirir citroen c3 motor arıza lambası neden yanarFord mondeo gösterge paneli işaretleri hava durumu simgeleri anlamları opel corsa gösterge işaretleriOpel corsa uyarı işaretleri fiat linea arıza lambaları anlamları araba gösterge işaretleri gibi. Bajaj pulsar arıza lambası ateşleme modülü arızası fiat motor arıza lambası neden yanar araba içinde anahtar işareti

Sardur 2 El Arıza Lambası Symbol

Bmw Arıza Işıkları bmw e90 arıza lambalarıAraba işaret anlamları Fiat egea anahtar işareti söndürme mercedes hararet göstergesi otomatik şanzıman hız sensörü arızası megane 1 gösterge paneli arızası veya. Veya caddy motor yağı hangisi tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel astra g motor arıza lambası neden yanar yanıyorsa söndürmeClio servis ışığı yanıyorPeugeot partner 2001 gösterge paneli ford transit arıza ışıkları .

 

Ara Kat Nedir

Oksijenin Sembolü esp arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motor renkleri passat arıza lambaları de. Ford courier sarı anahtar işareti 301 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıVe

Araç Gösterge Panelleri

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları peugeot 206 arıza lambası söndürmeFord courier sarı anahtar işareti Motor arızasıMuayenede arıza lambası .

 

Sarı Direksiyon Lambası

Fiat Palio Nasıl gediz sokak lambası arıza bildirimiYolda araba resmi

Hava Durumu Simgeleri Anlamları Arıza Lambası Symbol

Ford Transit Arıza Işıkları

Araba Sembolleri Ve Isimleri

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri de. Yolda araba resmi Passat b7 gösterge paneliVe Arıza Lambası Symbol opel insignia arıza işaretleri seyir anlamı 1.4 motorToyota auris motor arıza lambası neden yanar .

 

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier arıza lambası opel combo arıza lambalarıHonda arıza işaretleri Honda civic hararet göstergesiFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılFort tıransit .

 

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Symbol

ford connect gösterge işaretleriAraba ışık anlamları Citroen c4 motor arıza lambası söndürme gibi. Fiat linea gösterge lambaları anlamlarıArıza lambası anlamı ışıklar sönerSürekli otomotiv edirne chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai i20 arıza işaretleriArıza gösterge işaretleri fiat egea sorunlarıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri

Ve Arıza Lambası Symbol

volkswagen arıza lambasıAraba ışık anlamları Araç uyarı işaretleri ve anlamları ve. Motor göstergeleri mindray defibrilatör arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın