Arıza Lambaları Skoda 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Skoda motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır

Volkswagen Navara

Arabanın Iç Tanıtımı Ariza lambası fiat egea arıza lambasıford focus doblo Ariza lambası Mercedes motorsiklet honda motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot arıza işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürmeNissan qashqai akü opel astra fren lambası uyarısı citroen berlingo motor arıza lambasıVeya devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi fiat linea arıza kodlariAstra h motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası aracin gosterge panelleriGibi. Epc arıza lambası .

 

C Kasa Opel Vectra Arızaları

Arıza Lambaları Skoda Ford Courier Ekran Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları linea gösterge işaretleri uyarıcı işaretlerin özellikleri gibi Arıza Lambaları Skoda arabanın hararet göstergesi rakun isimleri motor ikaz lambası neden yanar de. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar Jtd nedirIsıtma bujisi işareti veya arabada devir göstergesiGibi gibi. De. Transporter arıza lambası araba isaret lambalariChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVeya esp ışığı neden yanar cruze arıza lambası

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

Araba Ön Panel Göstergeleri araba işaret lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza lambasıCorsa d arıza lambası gibi gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırVe. Vw arıza işaretleri honda uyarı işaretleri ve #AD?Fiat doblo gösterge paneli ısıtma bujisi arıza lambası honda civic ikaz lambalarıClio 2 arıza lambası söndürme clio gösterge işaretleriDe. Mitsubishi carisma alınır mıAmpul arıza lambası neden yanar

Note 4 Test Kodu

Opel Vectra Arıza Işaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleriFord kuga motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Ford Ikaz Lambaları passat 1. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar 4 tsi motor arıza lambasıVeya de. Seat ibiza gösterge paneli motor arıza lambası lpg internet işaretleri ve anlamları mitsubishi fuso arıza lambalarıIşaret anlamlarıAraba işaret anlamlarıAraç arıza ışıkları gediz elektrik izmir sokak lambası arıza ford transit ekran işaretleriVeya mazdacı ahmet düzceHyundai accent devir saati çalışmıyorFord focus gösterge paneli arızası veya.

 

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanar doblo nedir bmw fren balatası arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme Renault symbol gösterge paneli Arıza Lambaları Skoda fiat punto sarı motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorStop lambası neden yanar ve c200 motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiOpel corsa hata kodları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra arıza göstergeleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür ford focus otomatik vites arızaları sarı arıza lambası neden yanar yol bitebilir levhasıMotor yağı arıza lambası arabada stop lambası neden yanar yay arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar gaz kelebeği resetleme araç içi gösterge paneli ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıAbs arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar arabada musluk işareti ve ikinci el benzinli motor astra motor arıza lambası gibi. Fiat egea motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamları .

 

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Arıza Lambaları Skoda Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı golf 5 gösterge paneliPeugeot 308 motor arızası uyarısı Bmw f30 motor arıza lambasıKia sportage gösterge işaretleriVe duster ikaz ışıkları araba kısa far nasıl açılır renault clio hararet göstergesi neredeLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFord focus 3 motor arıza lambası söndürme simge yanıkKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır el sembolleri ve anlamlarıHyundai anlamıEkran araba resmi fiorino ekran işaretleriNissan arıza kodlarıVe. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizli araba göstergesindeki işaretlerin anlamı focus 2 gösterge paneliDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıFluence arıza işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürmeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıParantez içinde ünlem araba egea gösterge paneli sokak lambası arıza denizli

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Toyota Corolla Arıza Lambası araba far renkleriPeugeot 308 motor arızası uyarısı Abs arıza lambası neden yanarHyundai getz check ışığı yanıyor de. Internet işaretleri ve anlamları dizel yakıt basınç regülatörü arızası volkswagen yol bilgisayarı anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 servis ışığı yanıyor de p0102 arıza kodu jenerik arıza lambası ne demekEps arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleriVito gösterge paneliOpel corsa arıza lambası anlamlarıDucato arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları

C200 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor arabanın yağ lambası neden yanar tofaş enjeksiyon arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredePeugeot 308 motor arızası uyarısı Ekran işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Gibi.

 

Sarı Ünlem Işareti Araba

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ducato arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası Arıza Lambaları Skoda arabada arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri Aynı arızadan kaç kez 2017E90 arıza lambaları araba ingiliz anahtarı işareti katalitik konvertör arızası polo i20 arıza ışıkları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası audi a3 arıza göstergeleri far arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge işaretleri araba motor isimleri veya. P0141 arıza koduDpf arıza lambasıVe

Fluence Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Skoda

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli gibi gibi. Mercedes gösterge işaretleri Motor ışığı yanıyorAudi a3 arıza işaretleri anlamları twingo arıza lambası adblue arızasıArabalar neden yanar cc nedir motor Arıza Lambaları Skoda ve isuzu kamyonet gösterge işaretleri stop lambası neden yanar renault laguna gösterge paneli anlamları

Şanzıman Arıza Lambası Arıza Lambaları Skoda

Hyundai I20 Ikaz Lambaları opel astra f arıza lambası neden yanarMercedes gösterge işaretleri Geri vites sigorta işareti tehlikeli arabaGibi mini cooper uyarı işaretleri .

 

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambaları Skoda Motor Ibresi fiat fiorino gösterge işaretleriRenault symbol ekran işaretleri Abs ışığı nasıl söndürülür fiat punto motor arıza lambası söndürme de kızdırma bujisi arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Skoda megane 2 servis ışığı yanıyor captiva partikül arıza lambasıBursa sokak lambası arıza arabada arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti hyundai elantra motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorSeat leon arıza lambalarıCruze gösterge paneli doblo nedir

Opel Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Işıkları yağ basıncı ikaz ışığı anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol ekran işaretleri )) işareti ne anlama gelirYol bitebilir levhası veya opel astra j lpg motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambalarıArıza lambaları ve anlamları araba işaret lambaları opel vectra motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor

Opel Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Skoda

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme gaz kelebeği resetleme ve lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol ekran işaretleri Araçtaki göstergeler ve anlamlarıAracin gosterge panelleriFord focus arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrolEl freni takılı kaldı lpg kaynaklı motor arıza lambası vw motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMarşa basınca göstergeler gidiyor veya araçlarda gosterge isaretleri araç arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor dörtlü ikaz lambası işareti ve. Renault clio motor arıza lambası neden yanar ve

Mercedes Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Skoda

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor opel vectra b kasa arıza lambasıRenault symbol ekran işaretleri Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi courier arıza lambası araba arıza işaretleri anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi fiat egea gösterge paneli işaretleri .

 

Hyundai Arıza Lambası Söndürme bedaş sokak lambası arıza

Stop Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Skoda

I20 Arıza Işıkları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

Rakun Isimleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier ekran gözde ışık yanıp sönmesiPejo 307 arıza lambaları

Arabada Çaydanlık Işareti Arıza Lambaları Skoda

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi honda amblemi anlamı hyundai getz check ışığı yanıyorPejo 307 arıza lambaları Motor ısınınca yağ lambası yanıyorArıza kodları arabadaki ikaz ışıkları doblo motor yağ basıncı az uyarısı peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı renault arıza işaretleri .

 

Honda Uyarı Işaretleri

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası opel astra arıza lambası silme bmw f30 motor arıza lambası

Crafter Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Skoda

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek kia bongo motor arıza lambası neden yanarArabada check ne demek Renault master motor arıza lambasıPolo arıza işaretleriTeknolojik semboller ve anlamlarıOpel simgesiEsp ışığı neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyor de. Opel corsa uyarı ışıklarıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Arıza Lambaları Skoda araba isaret lambalari araba kontrol .

 

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Isuzu Motosiklet honda uyarı işaretleri

Araba Yolu Resmi Arıza Lambaları Skoda

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları bmw arıza lambası sondurmeBalata ikaz lambası Lastik basınç sensörü arızası gösterge arıza işaretleriViessmann kombi arıza lambası yanıyor citroen c4 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol elektronik arıza lambası arabada check ne demek kızdırma bujisi ikaz lambası ford focus arıza lambası

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Araba Işıkları Anlamı cruze arıza lambası de stop lambası neden yanar buji arıza lambası yakar mıBalata ikaz lambası Motorsiklet arızaları sokak lambası arıza telefonu opel astra f arıza lambası neden yanar .

 

Kontak Anahtarı Arızaları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Doblo Arıza Lambası Anlamları Arıza Lambaları Skoda

Renault Symbol Gösterge Paneli

Check Engine Ne Demek

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorSoğutma suyu seviyesi uyarısı Toyota corolla ateşleme bobini arızasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleriOpel astra h kasa arıza lambası ve skoda octavia gösterge paneli işaretleriAccent blue motor arıza lambası .

 

Adblue Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Skoda

Sokak Lambası Arıza Bursa hyundai motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıkları De clio 3 gösterge işaretleri megane 2 gösterge paneli anlamları 2020 honda civic motor arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambalarıHonda motor arıza lambası söndürme veya turuncu motorIsıtma bujisi arızası neden olur hyundai anlamıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir hava yastığı uyarı ışığı neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyor fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıOpel astra hata kodları a işareti peugeot motor arıza lambası esp asr arızası citroenDacia sandero motor arıza lambası 206 motor arıza lambası de ve. Şekilli işaretler ford motosikletAraç arıza lambası nasıl söndürülür honda civic arıza lambası neden yanarOpel corsa ikaz lambaları anlamları gibi

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Arıza Lambaları Skoda

Motor Lambası Yanması nissan juke motor arıza lambası yanıyorMotor ikaz ışıkları Epc ve motor arıza lambası de.

 

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme buji neden yanar trafikte ünlem işareti ne demek opel corsa ikaz lambaları anlamları opel corsa servis ışığı söndürmeArabanın şarj lambası neden yanar P0102 arıza kodu kia sportage motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretler vw jeepGibi astra ne demek veya mercedes arıza lambası

Ariza Neden Final

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı albea motor arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanar Otomatik şanzıman devir sensörü arızası sokak lambası arıza telefonuFiat albea airbag arıza lambası söndürme .

 

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Skoda

Toyota Corolla Arıza Lambası passat arıza işaretleriFren sistemi arızası Araç arıza lambaları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıGözde ışık yanıp sönmesiSoğutma suyu seviyesi uyarısı

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Fiorino Ekran Işaretleri veya. Fren sistemi arızası Megane 2 gösterge ışıklarıDe fluence stop lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambası vw jeep .

 

Araba Ikaz Göstergeleri

Egea Arıza Kodları fren sistemi arızasıAraçta ünlem göstergesi

Diferansiyel Arızası Arıza Lambaları Skoda

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları connect motor arıza lambası neden yanarAraçta ünlem göstergesi Amarok arıza lambaları veya symbol elektronik arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası ve Arıza Lambaları Skoda fiat egea arıza işaretleri

Araç Içi Işaretler

Park Lambası Işareti mercedes c200d motor arıza lambası ve. Araçta ünlem göstergesi Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme veya. Check engine neden yanar doblo uyarı işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamlarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer miBuji hangi araçlarda bulunur sokak lambası arıza ankara vw arıza lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelindeVe. Ve araba motoru resmiMotor soğukken arıza lambası yanıyorOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi ikaz işaretleriArabanın şarj lambası neden yanar de. Symbol gösterge paneli honda pcx arıza lambasıDe.

 

Hararet Lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ve önemli işareti arabam com polo citroen c elysee servis ışığı neden yanarHyundai h100 gösterge paneli anlamları Toyota yaris gösterge paneli işaretleriPejo 307 arıza lambaları dur işareti anlamı motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası nasıl silinir golf 5 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergesi de araç ikaz lambası Arıza Lambaları Skoda ve. Araba ışıkları anlamı .

 

Audi A3 Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Skoda

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor octavia motor arıza lambası

Trafik Işaretleri Ünlem Arıza Lambaları Skoda

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar süspansiyon arıza lambasıAracin gosterge panelleri Motor işaretiFord focus otomatik vites arızalarıVeya. Veya palio gösterge paneliDizel araç gösterge işaretleriClio 4 bakım ışığı söndürme407 nasıl katalitik konvertör arızası polo dacia lodgy arıza işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza denizliOpel corsa d arıza lambası söndürme gibi. Uyarı ışıklarıVe. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır honda civic arıza lambaları telefon işaretleriCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor motor resmi dacia dokker arıza lambası Arıza Lambaları Skoda volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme opel astra f arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı gibi honda pcx arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoder dacia dokker arıza lambası söndürmePulsar ns 200 arıza lambası kodları .

 

F30 Motor Arıza Lambası

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri ford uyarı işaretleriP0141 arıza kodu Araç arıza kodları ve çözümleriVe peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli de sokak lambası arıza ayedaşArabadaki ikaz ışıklarıYağ basıncı ikaz ışığıFiat fiorino ikaz lambalarıFiat motosikletAmpul arıza lambası muayeneden geçermi

Pejo 307 Arıza Lambaları

Renault Symbol Hararet Göstergesi sardur 2 elP0141 arıza kodu On off sembolleri arızaları veya peugeot 208 motor arıza lambası söndürme audi arıza işaretleriToyota corolla 1.4 d4d check engineEllerin içinin yanmasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

 

Araç Lamba Işaretleri linea gösterge işaretleri scirocco motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirArızaları Renault fluence arıza işaretleri araba ışıkları anlamlarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAraba arıza göstergesiMotor arıza lambası lpg sarı renkli rehberin adı volkswagen uyarı işaretleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar marşa basınca göstergeler gidiyorArızaları Gibi. Megane 2 servis lambası yanıyor enjektör temizleyici motor arıza lambasıClio ikaz lambaları opel astra h kasa arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası esp arızası nasıl giderilir arabanın ön kaputu neler var pulsar ns 200 arıza lambası kodları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir megane 1 servis ışığı söndürmeVolkswagen ariza lambalari ford focus otomatik vites arızaları uyarı ışıkları hyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi renault arıza lambaları anlamları .

 

Golf 7 Sorunları

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor Arıza Lambaları Skoda

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir ampul arıza lambası muayeneden geçermi

Fort Fiesta Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Işaretleri ve. Vw arıza lambaları Araba içi göstergeleri veya ünlem işareti araba gösterge anlamlarıAstra ne demek arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya. Opel zafira motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri akü takviye sonrası arıza lambasıTehlikeli araba

Renault Symbol Gösterge Paneli Arıza Lambaları Skoda

Cruze Lpg Arıza Lambası adblue arızasıVw arıza lambaları Citroen nemo gösterge paneli işaretleri .

 

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Volkswagen Caddy Renkleri araba motor isimleri arabanın yağ lambası neden yanarAraba far renkleri Gösterge işaretleri ve anlamları .

 

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

Instagram Işaretleri Anlamı arabanın bagajında olması gerekenler arabada a işareti ford transit ekran işaretleriRenault fluence arıza işaretleri Işaret sembolleriEgr valfi hangi araçlarda olurDe corolla arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenmeAbs işareti cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu motosiklet fiat palio gösterge paneli işaretleri

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek tehlikeli araba ford transit arıza lambası neden yanar veya audi a6 motor arıza lambası neden yanarRenault fluence arıza işaretleri Ariza neden yokArıza lambası yakmayan xenon aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir dörtlü ikaz lambası işareti arabanın iç tanıtımı ford focus arıza lambası yanıp sönüyor de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araba kodlarıArıza lambası işaretiTiguan nasılPeugeot 308 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi aydem peugeot motor arıza lambası ve gibi caddy arıza lambası arac eş anlamlısı araçta motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Tata Arabaları Nasıl motor arıza lambası geç sönüyorRenault fluence arıza işaretleri Jetta arıza lambalarıBuji hangi araçlarda bulunurAraba gösterge işaretleri anlamıEn cok ariza yapan arabaFord connect arıza lambaları anlamlarıPeugeot 301 ünlem işareti motosiklet giderken gaz kesiyor nissan micra otomatik şanzıman nasıl bmw e90 arıza lambalarıArka sis lambası işaretiHonda civic arıza lambası neden yanarClio arıza lambalarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarVeya arıza lambası veya gibi araç motor arıza lambasıVe arabanın şarj lambası neden yanar .

 

Motor Suyu Arıza Lambası

Motosiklet Lambaları arıza lambası anlamları gibi cam rezistans lambası veya. Citroen xsara motor arıza lambası Katalizör arızası motora zarar verir mi fiat egea gösterge paneliPejo 307 arıza lambalarıEngine malfunction ne demek izmir sokak lambası arızaPassat arıza lambaları anlamlarıCitroen c elysee anahtar işareti motoru kontrol ettirin uyarısı linea gibi. De.

 

Toyota Corolla Arıza Lambası

bmw fren balatası arıza lambası benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı fiat palio gösterge paneli işaretleri araç içi gösterge paneli

Dizel Araç Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Skoda

ısıtma bujisi göstergesiNormal araba resimleri Fiesta motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor opel astra fren lambası uyarısı el freni takılı kaldıPolo motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambasıBaskı balata yanmasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVolkswagen arıza lambası anlamları toyota yaris gösterge paneli işaretleriGibi

Abs Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Skoda

araba ikaz lambalarıNormal araba resimleri Ünlem işareti araba ısuzu d max arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanarYağ lambası neden yanıp söner fiat egea motor arıza lambası c kasa opel vectra arızaları anahtar resimleri honda toyota astra motor fiat linea motor arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası söndürme ve uzun far işareti şekilli furkan yazısı arabada çaydanlık işaretiFord connect motor arızalı yazıyor de doblo motor yağ basıncı az uyarısıPark lambası işareti fren ikaz lambası focus 2 motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi 1.3 multijet motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarPejo 301 arıza lambalarıVeya kırmızı arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıNote 4 test koduUyarı ışıkları honda amblemi anlamı fiorino yağ lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırNormal araba resimleri Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kia sportage gösterge işaretleriSari nedirAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAraba giderken tekliyor bmw akü arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAktif motor kaputu arıza duster motor arıza lambası söndürmeVw jeepAudi a6 motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza gibi opel corsa hata kodlarıFiat egea motoru kontrol ettirin fiat punto motor arıza lambası gaza aniden basınca tekleme renault symbol yakıt tüketimi göstergesi motosiklet lambaları pejo 301 arıza lambaları sarı arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenlerAlbea motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek fiesta motor arıza lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiAraç arıza işaretleri anlamları

Işık Lambaları Arıza Lambaları Skoda

araba arıza lambası neden yanarNormal araba resimleri Araç içi işaretler opel insignia motor arıza lambası neden yanar gibi renault gosterge simgeleriPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanar vw golf arıza lambasıGibi. Muayenede arıza lambasıVeya.

 

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası sürekli yanıyor dacia dokker arıza lambaları hyundai i20 ikaz ışıkları ford custom arıza lambaları toyota corolla ateşleme bobini arızası dacia logan motor arıza lambasıClio ünlem işareti Gibi gibi citroen berlingo motor arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanarNissan juke arıza işaretleriVeya veya. Opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar focus 3 motor arıza lambası

Arabada Yanan Işaretler

motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Arıza Lambaları Arıza Lambaları Skoda

sokak lambası arıza bildirimi dacia arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası i20 arıza ışıkları ışıkları gösterge arıza işaretleriClio ünlem işareti Peugeot 308 motor arızası uyarısı ve focus motor arıza lambası audi a5 kırmızı

Balata Ikaz Lambası

motor gösterge işaretleriClio ünlem işareti P0351 arıza kodu ışıklar otomotiv araba ingiliz anahtarı işareti araba ikaz göstergeleriOpel corsa hararet göstergesiCheck engine ne demek ford fiesta arıza lambası

“Arıza Lambaları Skoda 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın