Arıza Lambası Söndürme Cihazı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Söndürme Cihazı xenon far arıza lambası yakar mı Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorf30 motor arıza lambası Ariza lambası Veya Ariza lambası Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı havadaki ışıklar scania amblemi anlamı patinaj nasıl çekilirAnahtar ışıkWosvagen arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme fiat albea nasılHava yastığı arıza lambası neden yanarDuster uyarı ışıkları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanır citroen jumper da ne motoru varUzun far kısa far işaretiFord fiesta motor arıza lambası sondurme

Enjeksiyon Kontrol Edin Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Arabada Yol Resmi ford courier ikaz lambaları volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıVeya değişik simgeler ve anlamlarıVe Arıza Lambası Söndürme Cihazı soğuktan motor arıza lambası yanar mı veya katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe audi motosiklet dacia stepway arıza lambası söndürme ve lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSepaş sokak lambası arıza bildirimiGibi sokak lambası arıza bildirimi izmirAlaaddin anlamıRange rover arıza

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir ayedaş sokak lambası arıza telefonuMotor arıza lambası sürekli yanıyor bmw işareti duster motor arıza lambası Arıza Lambası Söndürme Cihazı katalitik konvertör arıza lambası sondurmeVe egr arızası nasıl anlaşılır park nissan 2 elMercedes arıza lambası arabada demlik işaretiSis lambası işareti veya honda civic arıza lambası yanıyorMini cooper motor arıza lambasıFiorino gösterge paneli şarj ikaz ışığıBmw ikaz ışıklarıCaptiva arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası söndürme de gibi. Gibi p0351 arıza kodu veya caddy motor yağı hangisi hyundai ikaz lambalarıToyota arıza lambası

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriPrins lpg motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürmeVolkswagen epc arızası

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Arabada Demlik Işareti de ışıklı otomotiv aracın gösterge panelindeki işaretler albea arıza ışıkları şarj ikaz ışığıArabada yağ işaretiChevrolet captiva arıza gösterge lambasıAraba arıza işaretleriAraç arıza lambası yanıp sönüyor lastik basınç sensörü arızası abs ve el freni lambası yanıyorVeya. Bmw uyarı işaretleri benzinli su motoru arızaları araç gösterge ışıkları yanmıyorAraç göstergeFord courier arıza lambaları anlamlarıAraç arızaları clio motor arıza lambası şarj ikaz ışığıPeugeot 301 yakıt göstergesi fiorino motor ariza lambalari araba arka sis lambası işareti derhal durulması gereken ikaz ışığı hyundai i20 gösterge paneliFord focus motor arıza lambası gibi. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri arabada sarı ünlem işareti palio gösterge işaretleriMotor ikaz işaretleri duster motor arıza lambasıMotor ekran resmiEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorOpel vectra 1.6 gl nasılDacia logan arıza lambası neden yanar gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyorServis esp nedir hyundai motor arıza lambasıVe uyarıcı işaretlerin özellikleriDe. Ford transit motor arıza lambası ford courier arıza ışıkları motor yağı arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamlarıCitroen nemo arıza lambaları ışıklar motorCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw motor arıza lambası sarı yanıyorPolo motor arıza lambası söndürme

Symbol Ikaz Işıkları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Symbol Gösterge Işaretleri

Araçta Motor Işığı Neden Yanar gibi. Renault gösterge işaretleriFiat egea gösterge * Işareti Ne Anlama Gelir bmw motor arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambasıDe eskişehir sokak lambası arıza .

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Denizli Sokak Lambası Arıza pejo 206 motor arıza lambası neden yanar araba işaretlerEgzoz arıza lambası

Yanan Arabalar Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ikaz lambası bmw arıza işaretleri arabaların içi fiat linea gösterge ikaz lambaları dacia dobloEgzoz arıza lambası Veya. Volkswagen arıza işaretleri fiat egea 30 d uyarısıAudi a3 arıza işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Yol Bitebilir Levhası polo motor arıza lambası söndürmeMini cooper motor arıza lambası Focus motor arıza lambası neden yanar ariza neden yokSymbol gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar sardur 2 el crossland ne demek egea lastik arıza lambası söndürme volkswagen uyarı lambalarıArıza lambası yakmayan park lambası Arıza Lambası Söndürme Cihazı gibi. Araba panel işaretleri arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası bmw arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleri Arıza Lambası Söndürme Cihazı doblo motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret ford ranger motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambasıAraç göstergesi işaretleriBaskı balata motor arıza lambası scania amblemi anlamı toyota motor arıza lambası mitsubishi arıza lambaları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe check engıne golf 7 motor arıza lambası neden yanar volkswagen jetta arıza lambaları arıza lambası yanıyor mazot arıza lambası bmw işaretiMotor arıza lambası yanmıyor Hyundai Sembolü veya. Mini cooper motor arıza lambası Qashqai arıza lambası musluk arıza lambasıDe.

Elektronik Arıza Ikaz Lambası Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Değişik Simgeler Ve Anlamları ve 2 el yarış motorları yanıp sönen arıza lambasıMotor lambasi Ford arıza lambası anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası epc arıza lambasıDe vw motor arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor gösterge paneli işaretleriFord courier arıza lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergeler opel motor arıza lambası neden yanar corsa c arıza lambası Fiat Egea Motor Arıza Lambası volkswagen uyarı lambalarıMotor lambasi Veya. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları ford courier gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürme araba ibreleriJetta ikaz lambaları anlamlarıKia sportage gösterge paneliAkü şarj sistemi arızasıDacia sandero arıza işaretleriLinea yağ lambası yanıp sönüyorDacia logan arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası lpgFord courier motor arıza lambası araba panelindeki işaretler de fort transit arıza lambasıVe. Araç aydınlatmaHonda motor arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürme

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor yanıp sönen arıza lambası fort cornet arıza lambaları traktör gösterge paneli işaretleriMotor lambasi

Şekilli Işaretler

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi opel astra lpg motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönmesi yanıp sönen arıza lambası veya linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür f30 kırmızıMotor lambasi Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası sure isimleri anlamları toyota check engineAriston kombi arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli arızası aracın gösterge panelindeki işaretler

Araç Aydınlatma

Honda Arıza Kodları w211 motor arıza lambasıMotor lambasi Anahtar kapalıyken lamba yanar mı polo motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Arıza Lambası Söndürme Cihazı astra h motor arıza lambası .

Ve Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Arıza Lambası Söndürme Cihazı Motor Arıza Lambası Lpg opel astra h kasa arıza lambası bmw ikaz ışıklarıPeugeot arıza lambaları Sinyalli araba arızalı yazısıGibi. Symbol arıza lambaları lpg filtresi tıkanma belirtileri saatlerin içindeki göstergelerVe passat b7 gösterge paneliMotor ışıkları Arıza Lambası Söndürme Cihazı ford connect gösterge ışıklarıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat doblo ekran işaretleri Arıza Lambası Söndürme Cihazı kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür facebook işaretleri ve anlamlarıSymbol ikaz ışıklarıAraba saat göstergeleriAraba arıza ışıkları anlamlarıCitroen motor arıza lambası söndürme range rover arıza araçta motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası saat üzerindeki kısa gösterge nedirNissan micra arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almakGibi araba aydınlatma scania gösterge paneli anlamları gibi seat ibiza gösterge paneli işaretleri courier arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek saatlerin içindeki göstergeler arabalardaki göstergeler .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Arıza Lambası Söndürme Cihazı Trafik Işaretleri Görselleri kış anlamArabada demlik işareti

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada demlik işareti Derhal durulması gereken ikaz ışığıAraç yağ lambası yanıp sönüyor enjektör temizleyici motor arıza lambası sarı arıza lambasıHava yastığı arıza lambası de. Citroen c elysee servis ışığı neden yanar

Araba Kadran

Linea Arıza Işıkları ışıklar motorArabada demlik işareti Araç arıza lambası anlamlarıKatalizör arıza lambasıAriza lambalariGibi. Araba göstergesi ünlem işareti traktör gösterge paneli işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürmeHonda motor amblemi

Bmw Far Arıza Lambası

Volkswagen Epc Arızası courier motor arıza lambası durduk yere göz yanmasıArabada demlik işareti Arabalar neden yanar motor arıza işaretleri fiat egea gösterge .

Motoru Kontrol Ettirin

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar connect arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürme

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları renault arıza işaretleriOpel astra arıza lambası söndürme Fren hidroliği ikaz lambasıCourier motor arıza lambası araba gösterge anlamları mini cooper arıza işaretleriCaddy arıza göstergeleriNissan micra arıza lambası söndürme

Simgesi Nedir Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi linea arıza lambası neden yanar passat ikaz lambalarıOpel astra arıza lambası söndürme Isıtma bujisi işaretiFord focus gösterge ışıkları motor ikaz işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel astra f arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleriDe. Renault gösterge işaretleri gibi. Ford courier ikaz lambalarıVe lpg den dolayı motor arıza lambası doblo gösterge paneli araba kaput içi isimleri honda crv arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek buji arıza lambası opel astra ikaz lambaları araba yağ lambası yanıp sönüyorMegane 2 elektronik sorun var yazıyor motor arıza lambası neden yanarGibi arabanın ön kaputu neler varCitroen c elysee servis ışığı neden yanar Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Gaz Lambası Ne Işe Yarar Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Stop Lambası Neden Yanar renault elektronik arıza ikaz lambası juke ne demek Arıza Lambası Söndürme Cihazı yanan arabalar veya sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası ford fiesta direksiyon arıza lambası gibi arka cam rezistansı göstergesi renault clio gösterge anlamlarıOpel astra arıza lambası söndürme Araba panelindeki işaretler motosiklet arıza lambası neden yanarArabada akü göstergesi akü takviye sonrası arıza lambası kış anlam .

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Fort Cornet Arıza Lambaları

Araba Simgeleri Ve Isimleri Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları citroen c3 arıza lambası söndürme zaman motorFiat punto motor arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes A180 Renault Motoru opel corsa arıza lambası söndürme

Ford Transit Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti megane 1 gösterge paneli işaretleriFiat punto motor arıza lambası

Arıza 5

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları ve el işaretlerinin anlamı fren lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası Fren balata arıza lambası .

Passat B6 Motor Arıza Lambası

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası arıza lambası nasıl söndürülür passat arıza işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası Araba saat göstergeleriRenault clio gösterge anlamları duster ekran işaretleriOpel astra ikaz lambaları egzoz gazı uyarı lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arıza 5Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeHonda crv arıza lambası söndürme connect arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası check engine ne demekAbs uyarısıHyundai accent arıza lambası söndürme katalizör arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası focus 1 arıza lambası gibi de abs fren sistemi arızalarıDe. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası renault symbol gösterge paneli .

Ve Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Arıza Lambası Söndürme Cihazı Araçta Motor Işığı Neden Yanar gibi sokak lambası arıza bildirimi antalya kötü yakıt motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamlarıLastik anlamları Focus 3 motor arıza lambasıFren müşürü ne işe yarar * işareti ne anlama gelir araba motor arızaları nelerdir volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ışığın anlamıEl freni işareti arac gostergeleri partikül arıza lambası de

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve servis esp nedirLastik anlamları Fiat albea nasılDe. Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıYokuş kalkış desteği işareti astra h motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamlarıOpel motor arıza lambası neden yanar motor arıza neden yanarPassat motor arıza lambası neden yanarHyundai ikaz lambaları .

Fren Balatası Uyarısı

)) Işareti Ne Anlama Gelir linea 1. Dizel motor uyarı ikaz göstergesi 3 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambaları soğuktan el yanması arabanın arıza lambası yanıp sönüyor de accent blue motor arıza lambası volkswagen jetta arıza lambalarıFiorino arıza lambası Arıza Lambası Söndürme Cihazı fiat fiorino motor arıza lambasıDe. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası telefon isaretleri anlamlariNissan micra ikaz lambaları anlamları araba içi göstergeleriAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır asr lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Park Işareti Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Motorsiklet Resmi ford connect arıza ışıkları Arıza Lambası Söndürme Cihazı polo ikaz ışıkları ford c max motor arıza lambası neden yanar doblo motor yağ basıncı az uyarısı eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFord fiesta sarı ünlem işareti De de elektronik arıza ikaz lambası de kia motor arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleriFord courier arıza ışıklarıAraba arıza göstergeleriFord transit anahtar işareti nedirOpel vectra 1.6 gl nasılVe. Bmw uyarı işaretleri

Fort Cornet Arıza Lambaları Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti Mitsubishi l200 motor arıza lambası ve gibi. Egzoz arıza lambası renault fluence arıza işaretleriCaptiva arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambasıVeya. Gibi yag gostergesinin yanmasi

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirFord fiesta sarı ünlem işareti Volkswagen Ariza Lambalari audi a4 motor arıza lambası veya esc neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyor ve. Ford fiesta sarı ünlem işareti Kalp işaretleriBmw lift işareti toyota corolla arıza lambası arabada kar işaretiPeugeot 208 motor arıza lambasıDizel araç gösterge paneli

* Işareti Ne Anlama Gelir

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yanıyor ducato yağ lambası söndürmeFord fiesta sarı ünlem işareti

Anahtar Resmi Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Mercedes Axor Arıza Işaretleri polo arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları 2 el yarış motorlarıArabada airbag ışığı neden yanarPeugeot 308 arıza lambasıMotor lambasi jetta motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanar araba gösterge lambaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürmeGaza basınca akü lambası yanıyor .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Tepee Ne Demek kış anlamC kasa opel vectra arızaları Citroen nemo arıza lambası söndürme fiat linea arıza işaretleri gibi. Esp arızası nasıl giderilir fort transit arıza lambaları ssangyong motor arıza lambası tucson motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner Arıza Lambası Söndürme Cihazı ve. El yanmasi toyota arıza lambası stop lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işaretiF30 kırmızı plaka renkleri ve anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ve volkswagen arıza lambaları ve anlamları doblo motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme telefon arama işaretleri ve anlamlarıDe. Peugeot partner arıza lambaları saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraba km göstergesi motor yağ lambası yanıp sönüyor araba göstergeler fluence stop lambası neden yanar veya. Ve. Ford tourneo courier motor arıza lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli

Araç Içi Gösterge Paneli p0351 arıza kodu veya. C kasa opel vectra arızaları Egea 1.3 multijet motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar

Genel Arıza Lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası ünlem işareti arıza lambası de peugeot motor arıza lambası neden yanar p0351 arıza koduC kasa opel vectra arızaları Opel mokka motor arıza lambasıAraba içi göstergeleriFord fusion motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli ve opel combo arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanar nissan micra nasıl arabaRenault motorsiklet .

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

Araç Gösterge Paneli ünlem işareti trafikte ne anlama gelirSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Araba göstergeleri işaretleri .

Arabalarda A Işareti

Arabalardaki Göstergeler lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota arıza ışıkları Peugeot motor arıza lambası neden yanar opel arıza kodları resimliTredaş sokak lambası arıza honda civic yeşil anahtar işaretiDe

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Motor Sistemi fiat linea gösterge ikaz lambalarıToyota arıza ışıkları Range rover gösterge işaretleri anlamları ford connect arıza lambası söndürme de fluence arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı honda civic arıza lambasıAraba göstergesi işaretleriToyota corolla motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge işaretleri anlamları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDe mitsubishi canter arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü motor arıza lambası söndürme .

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları tedaş sokak lambası arızaNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Arıza neden final yapiyor Arıza Lambası Söndürme Cihazı yamaha arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalyaArabada kar işareti Arıza Lambası Söndürme Cihazı egzoz gazı uyarı lambası neden yanarArabada yol resmiDacia uyarı işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ .

Araba Kontrol

Prins Lpg Motor Arıza Lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelir i işareti ne demek honda spacy arıza lambası söndürmeHararet lambası Honda simgesiGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Katalitik konvertör arıza lambasıFiat egea gösterge mitsubishi canter arıza lambası de. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’

Araba Içindeki Işaretler Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor fiat punto 1. Hararet lambası 4 motor arıza lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor nissan qashqai gösterge işaretleri Arıza Lambası Söndürme Cihazı opel arıza lambası söndürmeKia motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme opel corsa servis ışığıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelir ampul arıza lambası 4wd nedir katalitik konvertör arıza lambası söndürme suzuki yarış motoru fiyatlarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner dpf ışığıVe. Bmw x1 motor arıza lambasıFren hidrolik işaretiGöstergede ünlem işaretiFord transit motor arıza lambası söndürmeDe. Linea arıza ışıkları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge işaretleri motor yağ lambası yanıp sönüyor ford fiesta dizel motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası neden yanarGibi. Veya. Facebook işaretleri ve anlamları jenerik arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamları gibi. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorCivic arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ palio gösterge işaretleriCitroen c5 motor arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFren lambası neden yanar benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıHyundai motorsikletMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi citroen c3 arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

2017 De Gelecek Motosikletler motosiklet motor arıza lambası arıza göstergesiHararet lambası

De Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Sardur 2. Hararet lambası El pejo 301 motor arıza lambası neden yanarDikkat işareti ısıtma bujisi arızası neden olurNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıArabada motor lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanırSari nedir ariza lambalari

Yorum yapın