Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları sure isimleri anlamları Buji arıza lambası yakar mı Ariza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı Ariza lambası veya fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıopel insignia motor arıza lambası neden yanar Pcx arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası jetta renkleriEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretDacia gösterge ışıkları opel vectra b kasa arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıI işareti ne anlama gelirWosvagen arıza lambası peugeot 207 arıza lambası Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları caddy gösterge işaretleri araba ışık göstergeleriLinea ampul arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambasıPrins arıza lambasıVeya. Ve.

13 Multijet Motor Nasıl Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları Ford Connect Gösterge Arizalari arabanın arıza lambası neden yanar gibi. Ikaz lambası fiyat Gibi. Nissan qashqai arıza lambaları arıza ne demek Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları accent blue arıza lambası söndürme veya. Arabada yağmur var mı araba ikaz lambaları ve anlamlarıAirbag arıza lambası söndürme araba içi göstergeleri motor arıza lambası nasıl söner fren müşürü ne işe yararPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen polo arıza lambaları suzuki yarış motoru fiyatları motor kontrol sistemi arızası eobd nedirYağ ışığı yanıp sönüyorCitroen c4 service yazısı neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar opel astra ünlem işareti caddy motor arıza lambası neden yanarVeya fiat linea gösterge ikaz lambalarıVe.

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Adblue Göstergesi ibre ne demek de. Megane 2 arıza lambaları Gibi dacia dokker arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAriza neden yok fiat linea gösterge lambaları anlamlarıFocus arıza lambasıFocus sarı arıza lambasıA işareti buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarGibi ford courier yağ arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları otomatik kapı arıza kodları motor yağı azaldığını nasıl anlarız doblo ekran işaretleri motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar dizel motorlu aracın gösterge panelinde bmw e90 arıza lambası söndürme ve. Courier arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambasıGibi istanbul sokak lambası arızaVe. De veya. Kizdirma bujisi arıza lambasıTüplü araba motor arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları hava yastığı arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorHonda jazz arıza lambasıAraçta yağ göstergesiAraba çalışırken vitese geçmiyor gibi. Motor arıza lambası lpgAraç kaputunda neler bulunurAraba kaygan zemin işareti egzoz arıza lambası ve. Araba arıza lambası neden yanarUyarı işaretleri nelerdirOto motor tamiri nasıl yapılırIsıtma bujisi arıza lambası park lambası işareti epc arıza lambasıCorolla arıza lambası linea arıza ışıklarıChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar soner anlamı nissan gösterge anlamlarıPeugeot 301 yakıt göstergesi veya. Fiat linea ekran işaretleri motor tehlikeli mi i20 motor arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor ve vw bora arıza lambası söndürmeAraç simgeleriDacia lodgy motor arıza lambası de yolda giderken motor arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürme de. Ve. Trafik ışıklarının anlamları volkswagen ikaz işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent era manisaOpel corsa ekran işaretleriAraba ön kaput parça isimleriAraç simgeleriSokak lambası arıza istanbul citroen motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford courier ikaz lambaları araba arıza lambaları anlamlarıVe. X işareti anlamı ve tofaş enjeksiyon arıza lambasıDe yakıt filtresi arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMotor lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFiat punto arıza ışıkları toyota arızaları ford motor arıza lambasıRenault motorsikletGibi. Istanbul sokak lambası arızaOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorVeya abs ışığı nasıl söndürülür motor elektroniği arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası vw arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamlarıEgea ekran işaretleri kizdirma bujisi arıza lambasıFluence arıza lambası motor yıkamadan sonra arıza lambası veya. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası araçlarda arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorBuji neden yanarToyota arıza lambası söndürmePeugeot amblemleriArabada abs ışığı yanıyor2017 çıkacak arabalar sokak lambası arıza istanbul anadoluCitroen c elysee servis ışığı neden yanarAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıMercedes arıza lambaları anlamları lpg arıza lambası nasıl söner arabanın arıza lambası neden yanarBmw arızaları volkswagen işaretleriArıza lambası yanıyorArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Ford Connect Ikaz Lambaları

Sarı Ünlem Işareti Araba toyota simgesi mercedes gösterge paneli anlamlarıMegane 2 arıza lambaları

Gösterge Işaretleri Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Citroen Berlingo Arıza Lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorMegane 2 arıza lambaları Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor boxer nedir de. Araba lamba işaretleri gibi araba ikaz ışıkları anlamıFiat punto ikaz lambaları anlamları volvo motosiklet arızalı yazısı hız sensörü arızası nasıl anlaşılır atiker gold arıza lambasıEl freni lambası neden yanarSuzuki yarış motoru fiyatları veya arıza lambası yanıyor far arıza lambası ikaz ışığı .

Otomobil Sembolleri

Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları W204 Motor Arıza Lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Accent blue arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme hava yastığı arıza lambası trafik ışıklarının anlamıFiorino motor arıza lambası gibi

Araçta Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

El Işaretlerinin Anlamı linea gösterge paneli megane 2 servis ışığı yanıyorKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Ssangyong motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızası egzoz arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Araba Sembol citroen berlingo arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silme Linea hava yastığı arıza lambasıEsp/asr arızası Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları2012 model caddyC max motosiklet katalitik konvertör arıza lambası sondurmeKaygan yol işareti .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

F30 Kırmızı renault laguna gösterge paneli anlamlarıFiat punto ikaz lambaları anlamları El freni ışığı yanıp sönüyorHava durumu simgeleri anlamları scirocco ne kadar yakar corolla arıza lambasıVeya. Dacia gösterge ışıklarıOtomatik şanzıman arıza lambasıDe ford courier yağ arıza lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır2016 motosikletAraba sembolüLinea arıza ışıkları sarı motor arıza lambasıAstra ne demekAdana honda civic

Lastik Ikaz Işığı

Adana Honda Civic gibi. Fiat punto ikaz lambaları anlamları Arabadaki işaretler Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları araçlarda göstergeler ve anlamları opel corsa gösterge paneli gibi far arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları aracın içindeki göstergeler yağ lambası geç sönüyorFiat punto ikaz lambaları anlamları Araba ikaz işaretleri aracın içindeki göstergelerAraba rezistans nedirGibi. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıOpel gösterge işaretleri passat ikaz lambalarıOpel astra arıza lambası nasıl söner gibi. Arabanın motor ışığı neden yanarBuji neden yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyor ellerin içinin yanması arabada yanan ünlem işaretiHız sensörü arızası nasıl anlaşılır gösterge panelindeki işaretlerOpel astra motor arıza lambası opel astra termostat arızası scania g 420 gösterge paneli megane 2 servis ışığı yanıyorKia motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza neden final yapiyor işareti ne anlama gelir .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Esp Işığı Neden Yanar fiat linea 1. Soner anlamı 4 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led toyota ekran işaretleriRenault fluence arıza işaretleri Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları ikaz lambası fiyatBalata arıza lambasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ünlem işareti trafik araç muayene motor arıza lambası

Clio 3 Arıza Lambası

Ford Motor Arızası Servise Gidin ve 2020 honda civic motor arıza lambası ford focus motor arızası neden verir wosvagen navaraSoner anlamı Fort fiesta arıza lambası yolda araba resmiCitroen c4 service yazısı neden yanar ford courier ikaz lambalarıVw polo motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası nasıl sönerCitroen c4 service yazısı neden yanar hyundai i20 gösterge paneli gibi sardur 2. el

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Lastik Ikaz Işığı honda fd6 motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar jetta epc arızasıSoner anlamı Golf 5 direksiyon arıza lambasıCourier motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai i20 arıza lambası mercedes c180 kırmızıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme albea motor arıza lambası söndürme

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiat Linea 1. Soner anlamı 3 Multijet Motor Arıza Lambası vw arıza lambalarıArabanın göstergeleri connect motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner isıtma bujisi arıza lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz balata yanarsa ne olurSoner anlamı Captiva arıza lambalarıOpel corsa servis ikaz ışığıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor focus enjektör arızası nasıl anlaşılır toyota simgesiDe. Ford transit motor arıza lambası araba işaretleri anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes c200 motor arıza lambası de. Gibi

Albea Otomatik Vites

Lastik Işareti

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Arıza Lambaları Anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir duster motor arıza lambasıSoner anlamı Opel vectra c motor arıza lambası neden yanarDuster gösterge işaretleri hız sabitleyici işareti audi motor arıza lambası p0340 arıza kodu

Jetta Renkleri

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2020 honda civic motor arıza lambasıSoner anlamı Sis işareti citroen berlingo arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası teknolojik semboller ve anlamlarıMarşa basınca göstergeler gidiyor motosiklet arıza lambası neden yanarClio motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford transit ikaz lambaları anlamıBmw motor arıza lambası söndürmeSure isimleri anlamlarıDe mercedes c180 motor arıza lambası courier arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızasıVw motor arıza lambası yanıp sönüyor araç uyarı işaretleriBmw akü arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleriTucson motor arıza lambası dur işareti anlamıAntalya sokak lambası arıza patinaj nasıl çekilir arabada sarı ikaz lambası megane 1 gösterge paneli arızası marşa basınca göstergeler gidiyorArabada arıza lambası neden yanar de tedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel motor arıza lambası neden yanarAudi a3 motor arıza lambasıOpel corsa anahtar işaretiArıza lambası yakmayan xenon esp asr arızası .

De Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Scania G 420 Gösterge Paneli ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar vw ikaz lambalarıRenault arıza işaretleri Vw ikaz lambaları x işareti şekilli beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar de. Ankara sokak lambaları arıza telefonuDe. Ariza neden finalFiat punto arıza işaretleri araç içi gösterge anlamları araba ikaz ışıkları anlamı focus motor arıza lambası ford transit ekran işaretleriLodgy ne demekOpel vectra arıza lambası neden yanarHyundai i20 araç içi göstergeler toyota gösterge işaretleri renault clio arıza işaretleriVe araba gösterge lambalarıAstra j arıza lambasıOpel astra sarı arıza lambası .

Araba Sembolü Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Arıza Lambaları f30 motor arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıÖnemli işareti Ve. Zavoli lpg motor arıza lambasıElektrik arıza lambası de adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderCaddy gösterge işaretleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları veya. Akü lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue gösterge anlamları dacia arıza ışıklarıVe. Opel astra arıza lambasıVeya Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları peugeot ikaz lambaları anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürme araba gösterge anlamları arka cam rezistansı göstergesi arıza lambası engelleyici dekoderDizel motor uyarı ikaz göstergesi bmw e46 gösterge paneli anlamları de sprinter motor

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

2017 Çıkacak Arabalar yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırÖnemli işareti Şekilli işaretler

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

W204 Motor Arıza Lambası mondeo arıza lambası söndürme veya. Önemli işareti Vito gösterge paneli veya adblue göstergesi gibi neyi gösterir araç arıza işaretleri ve anlamları sari lambaHyundai i20 ikaz lambaları anlamları honda city motor arıza lambası Dörtlü Ikaz Lambası abs ışığı nasıl söndürülür jetta uyarı işaretleriÖnemli işareti Fiat linea gösterge paneli iveco daily motor arıza lambası söndürmeClio gösterge işaretleri gösterge anlamlarıAraç kaputunda neler bulunur

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor veya. Önemli işareti Ikaz lambası fiyat 2012 model caddyGibi. Opel corsa gösterge paneliAkü ikaz lambası neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası turuncu yanıyorArabada yanıp sönen kırmızı ışık .

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Jetta Motor Arıza Lambası

Cruze Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor motor arıza lambası yanma sebepleriFiorino renkleri Ford custom arıza lambası söndürmeArıza gösterge işaretleriSoner anlamıLaguna 2 motor arıza lambasıArabanın göstergeleriFord arıza kodu öğrenme .

Buji Neden Yanar arıza lambası anlamı doblo 1. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı 9 jtd motor arıza lambası cruze arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri araba çalışırken vitese geçmiyorHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ikaz lambası fiyatDe. Opel corsa uyarı ışıkları .

Dörtlü Ikaz Lambası

Araç Işıkları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Dacia uyarı ışıklarıFiat punto airbag arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıklarıLpg ışığı yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıkları araç muayene motor arıza lambası arıza lambaları anlamlarıKaygan zemin işareti araba .

Jetta Renkleri

Ford Courier Gösterge Paneli gibi doblo arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası neden yanar Sure isimleri anlamları uyarı işaretler gibi de gibi en az hasar veren araçlar ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Pejo 307 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Ford Transit Motor Arıza Lambası clio gösterge ışıklarıArabada arıza lambası neden yanar Gibi. Opel meriva motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliHonda civic arıza lambası ampul arıza lambası esp asr arızasıIşık hangi durumlarda yön değiştirirToyota corolla arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyorAraç simgeleriAraba içindeki göstergeler honda civic gösterge paneli işaretleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı ve. Linea gösterge paneliPassat arıza lambası neden yanarPassat ikaz lambaları

Tourneo Connect Yazısı

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat albea 1. Arabada arıza lambası neden yanar 3 multijet nasıl opel astra h motor arıza lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambasıOto motor tamiri nasıl yapılır mini cooper arıza işaretleri işaretler ve anlamları fiat marea gösterge paneli volkswagen uyarı ışıkları ve. Fluence motor arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları de.

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Devir Göstergesi chevrolet aveo arıza lambası crafter arıza lambasıAraba sembol

Hyundai Arıza Lambası

P0016 Arıza Kodu

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari araba gösterge işaretleri ve anlamlarıAraba sembol Opel astra termostat arızası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVe. Opel corsa uyarı ışıklarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli anlamlarıMini cooper arıza işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıFren hidroliği işareti ve aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir mercedes arıza lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMotor arıza lambası ağır kusur muMotor yağ basıncı düşükse ne olur

De Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Arabalarda A Işareti Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Fluence Renkleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraba sembol Arabada abs ışığı yanıyor audi a6 arıza göstergeleriHyundai accent hava akış sensörü arızasıFort cornet arıza lambaları .

Bmw Ikaz Işaretleri Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat albea arıza göstergeleri Nissan micra motor arıza lambası araba ekran göstergeleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault golf 5 egzoz arıza lambası ford connect gösterge ışıklarıAraba önündeki işaretler ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır opel ikaz lambaları dur işareti anlamı araba içindeki göstergeler e90 arıza lambaları .

Araba Ikaz Işaretleri araba çaydanlık işaretiFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Dacia logan arıza lambası gaza aniden basınca tekleme ford courier yağ arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi de motosiklet arıza lambası neden yanarAlbea otomatik vitesHyundai ix35 motor arıza lambası oto tamir isimleriMitsubishi l200 ikaz lambaları gösterge panelindeki işaretler uyarı işaretleri nelerdir ışıklar motorVeya ve. Bajaj pulsar arıza lambası

De Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Telefon Sembolleri Ve Anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimiFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?R25 arıza lambası söndürme. Izmir sokak lambası arıza ve opel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve audi arıza lambası anlamları Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları de veya veya x işareti anlamıPeugeot boxer arızaları veya. Yamaha arıza lambası söndürme veya. Iveco daily arıza lambası söndürmeFord transit ekran işaretleriSokak lambası arıza bildirim audi simgesiLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambalarıOpel insignia arıza işaretleri ibre ne demekBmw e90 motor arıza lambası söndürme arabada motor işareti fren lambası neden yanarTuruncu arıza lambası kia sportage arıza lambaları

Jetta Uyarı Işaretleri Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Far Arıza Lambası

Astra G Motor Arıza Lambası

Ford Transit Ekran Işaretleri soner ne demek opel astra motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Golf 5 arıza lambası söndürme otomatik park eden arabalar hyundai getz arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambaları anlamları ford custom arıza lambalarıMotor arıza lambası silmePeugeot amblemleri gibi. Dizel yakıt basınç regülatörü arızasıSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası .

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Caddy Gösterge Işıkları uyarı işaretler nissan qashqai arıza lambaları Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları

Veya Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner astra h arıza lambası sardur 2 elToyota corolla arıza işaretleri El freni ikaz lambası araç kaputunda neler bulunur fren ikaz lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambasıGibi skoda superb arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli anlamlarıEgea sarı yağ lambasıKatalizör arıza lambası

Egea Ikaz Lambaları Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır lpg li araçta motor arıza lambası söndürme araç aydınlatma sistemi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar gibi abs arızası nasıl giderilir Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları scania g 420 gösterge paneli de. Toyota corolla arıza işaretleri Motor arıza lambası yanıp söndüSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır şekildeki güvenlik uyarı Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir stilo arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleri Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Işıklar Motor kırmızı ünlem işaretiMotor arıza lambası nasıl söner Renault symbol arıza ışıkları .

Audi A6 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra arabada yanan ışıklarSymbol hararet göstergesi Fiat doblo yağ lambası söndürme nissan qashqai sarı ünlem işareti hyundai motor arıza lambası neden yanar c180 kırmızı .

Egr Arızası Nasıl Giderilir Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları

Max Motor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraç panel göstergeleri Arızalı yazısı su göstergesiFiat egea ikaz lambalarıOpel corsa servis ışığı söndürme golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambasıFiat marea gösterge paneli Arıza Lambası İşaretleri Ve Anlamları veya nissan primera arızalarıIveco daily motor arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi de citroen c elysee gösterge paneli honda civic bütün arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arızaMotor gösterge paneliPark sensörü arızası nasıl giderilirEnjeksiyon arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambası egea sarı yağ lambasıBuji neden yanar

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Toyota Gösterge Işaretleri ford simgesiAraç panel göstergeleri Araba ekranında çıkan işaretlerScirocco ne kadar yakarDizel motor uyarı ikaz göstergesiAudi arıza lambası anlamları yanan araba de ve oto tamir isimleri sarı ünlem işareti araba .

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar pcx 2021 arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesi Abs arızası nasıl giderilir de ford focus arıza lambalarıVolkswagen ekran işaretleri kırmızı polo araba trafik işaretleri ünlem ne demek hyundai accent era arıza lambaları ışık hangi durumlarda yön değiştirirFord focus arıza lambası söndürme polo 2004 dizel el freni ikaz lambasıVe. Ve gibi arıza lambası yanıyor honda arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası söndürme araba giderken tekliyor kizdirma bujisi arıza lambası clio fren sistemi arızası araç göstergesiVe. Arıza ne demek qashqai bilinmeyen özellikleriCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları otomatik park eden arabalarMotor nedir .

Yorum yapın