Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası Opel astra g arıza işaretlerilastik basınç arıza lambası Ariza lambası Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorAriza lambası

Fiorino Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Önündeki Göstergeler marş basmıyor göstergeler yanıyor .

Mokka Nedir

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa motor arıza lambası neden yanar rakun isimleri araba arıza işaretleri gibi de seat leon arıza lambaları motor arıza lambası fiatJetta arıza işaretleri Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor veya fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Jetta arıza işaretleri

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

2 El H100 megane 2 motor arıza lambasıJetta arıza işaretleri Opel astra g arıza işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge ışıkları fluence arıza işaretleri .

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti

Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları Işık Hız araba göstergesindeki işaretlerin anlamıŞanzıman arıza lambası Kaç çeşit fren sistemi vardırAraba ekranındaki göstergeler opel insignia motor arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı motosiklet lambaları uyarıcı işaretlerin özellikleri .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Yağ Işareti arıza gösterge lambası isuzu d max motor arıza lambası Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner 2001 gösterge paneli Albea otomatik vitesGibi. Bmw arıza lambası sondurme gibi fiat arıza ışıklarıEgr arıza ışığıArabada motor lambası neden yanar fiorino arıza lambaları ve. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar f30 motor arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıNissan note alınır mı Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları aşağıdaki benzin göstergesindeGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları araba göstergeleriKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıOto arıza işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır chevrolet aveo arıza lambası renault ikaz lambaları anlamları honda cr v gösterge paneli işaretleri atiker gold arıza lambası nissan gösterge anlamlarıAstra j arıza lambası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Transit Arıza Lambası Söndürme veya fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot partner 2001 gösterge paneli Hava yastığının içinde hangi gaz varFord arıza lambası anlamlarıDe. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri arabanın motoru neden yanar veya

Chevrolet Lacetti Arıza Lambası Yanıyor Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir ford focus 1. Peugeot partner 2001 gösterge paneli 6 tdci motor arıza lambası park ışıkları yağ ikaz lambasıArıza neden final yapiyor partikül işareti araba içindeki işaretler viessmann vitopend 100 arıza lambası citroen c4 arıza kodları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür transporter t5 arızalarıMotosiklet lambaları audi a4 arıza kodları hyundai simgesiRenault clio arıza lambasıEl freni çekili işareti araç otomatik kapı arızaları araç durdurma ve kontrol

Dikkat Sembolü Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiorino Arıza Işıkları

Ford Focus Doblo Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Ekran Işaretleri audi arıza lambasıPeugeot partner 2001 gösterge paneli Telefon ekranındaki işaretler yaris motor arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleriOksijen sensörü arıza lambası araba üzerinde anahtar işareti .

Dacia Dokker Arıza Lambaları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları Check Engine Ne Demek veya. Arabada ısı sensörü ne işe yarar Astra h arıza lambası t5 arıza lambaları fiorino arıza lambalarıMini cooper uyarı işaretleri gösterge paneli işaretleri egea plaka lambası arızaVe duster gösterge işaretleriA180 kırmızıNissan note alınır mıEsp hatasıDizel araçlarda motor arıza lambasıAraba arıza lambaları akü değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Lastik basınç göstergesi arızasıPunto arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık kırmızı wolksvagenHonda civic lastik arıza lambası söndürme emniyet kemeri arıza lambası arabam com polo honda jazz arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeDacia dokker arıza lambası .

Mokka Nedir Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Laguna 2 Elektronik Arızaları ve. Gaz kelebeği resetleme Geliyo arama motoruArabada yağ göstergesi neden yanar araçta ünlem göstergesiAraç içi gösterge anlamlarıEmisyon arıza lambasıBmw uyarı işaretleri golf 7 sorunları astra j motor arıza lambası atiker gold arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları ısuzu d max arıza lambası dpf arıza lambası symbol motor arıza lambası bmw uyarı işaretleriGaz kelebeği resetleme Veya oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel passat 1.4 tsi motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge arizalari .

Citroen C4 Arıza Kodları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde fiat egea arıza işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor fiat arıza ışıklarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Bmw e46 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası turuncu yanıyorRenault master akü neredeVolkswagen caddy arıza lambası

Araba Içindeki Işaretler

Honda Civic Kaplumbağa Işareti dizel motor arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir De

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Fort Courier Arıza Lambaları

Vsa Arıza Lambası

Qashqai Arıza Lambası Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları ve. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Renault ikaz lambaları anlamları chevrolet kalos motor arıza lambasıVeya. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor renault kangoo gösterge işaretleri ford fiesta gösterge işaretleriArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriKısa far işareti .

Motor Yanması

Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları Arabada Epc Nedir veya araç içi uyarı işaretleriChevrolet aveo arıza lambası Ve de egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıKia sportage sarı yağ lambası söndürmeArabada akü işareti chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası yanıyor nissan qashqai gösterge paneli işaretleri connect arıza lambası arabada benzin göstergesi bmw arıza ışıkları enjeksiyon arıza lambası neden yanarP işaretiVe opel corsa arıza lambası neden yanarAraba ariza isaretleri Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları mercedes c200 kırmızı peugeot 301 anahtar işaretiUyarı sembolleri .

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor ampul anlamı otomatik araba motor arıza lambası neden yanar nissan juke kaydırmaAlfa işareti Arızası

Kia Cerato 2006 Arıza Lambası

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar passat motor arıza lambası söndürmeAlfa işareti C200 motor arıza lambası gibi hyundai accent arıza lambası söndürme ford courier arıza lambasıDe ford focus dobloFiat doblo gösterge paneli anlamlarıÜnlem arıza işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürme de lpg de motor arıza lambası yanıyor

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Pejo 307 Arıza Lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısıAlfa işareti Yağ arıza lambasıArabanın motoru neden yanarDe motor yagi basinci az uyarisiClio 4 motor arıza lambası neden yanar fort fiesta arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır renault kangoo ikaz lambaları arıza lambaları opelAraç çekişten düştü arıza lambası yandı katalitik konvertör arızası belirtileri ve. Dpf arıza lambası p işaretinin anlamıBmw e90 arıza işaretleri vw gösterge işaretleriTrafik ışıklarının anlamları de soğuk havada motor arıza lambası ve. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı araba km göstergesi kia sportage arıza lambaları veya vw jeep Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları de.

Adblue Ikaz Lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamlarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Bilgi ışıkları arabada anahtar işaretiPeugeot boxer arızaları veya

Ve Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi egzoz ışığı araç yağ lambası yanıp sönüyor araba gösterge simgeleri honda dio arıza lambasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderGibi Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme mercedes vito motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen gösterge paneli tiguan nasılDacia logan arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambasıVe arabada direk nedir dizel motor arıza lambası Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları uyarı işaretleriFord connect gösterge arizalari motor arıza lambası sürekli yanıyor araba kısa far nasıl açılır fort transit motor arıza lambası

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Volkswagen Gösterge Paneli opel astra motor arıza lambası yanıyor ford fiesta 1. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar 4 tdci motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge işaretleriNissan qashqai akü fiyatlarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı citroen berlingo renkleri .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Arıza Lambası ford kuga motor arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamları Fiat fiorino otomatik vites arızaları şekilli işaretler peugeot partner 2001 gösterge paneli clio arıza lambası anlamlarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı range rover motor değişimi volkswagen caddy arıza lambası opel vectra arıza lambalarıPeugeot 301 anahtar işaretiKayseri sokak lambası arızaArıza ne zaman

Fren Arıza Lambası Neden Yanar Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı vites arıza lambası nissan stepway seat leon arıza lambaları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır captiva motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıklarının anlamları Mercedes sprinter arıza ışıklarıRenault ikaz lambaları araç durdurma ve kontrol

Peugeot Boxer Arızaları

Sardur 2. Trafik ışıklarının anlamları El yanıp sönen arıza lambası .

Balata Lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar transporter t5 arızaları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai accent arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge işaretleri Citroen motor arıza lambası söndürme ford focus lpg motor arıza lambası de. Sardur 2. elArabanın ön göstergeleri3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve. Telefon ekranındaki işaretlerOpel astrada arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambalarıGibi. F30 motor arıza lambasıGibi. Ve fiat egea gösterge paneliArabada kısa devre nasıl bulunur kia nedir

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri honda sembolü opel astra g motor arıza lambasıFord fiesta gösterge işaretleri

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Araç Göstergesi motor ve esp arıza lambası yanıyorFord fiesta gösterge işaretleri Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniLinea vites arıza lambası trafik ışıklarının anlamı gibi. Veya arabada ısı sensörü ne işe yararE90 arıza lambaları güvenlik sembolleri ve anlamları servis esp nedir arabada çıkan işaretlerNemo ne demek opel astra arıza lambası neden yanar .

Albea Otomatik Vites Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Lambaları dpf arıza lambasıFren arızaları 5 1 ford transit 2 el hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de opel vectra c kasa motor arıza lambası .

Arıza Lambası Yanıyor 9 ışık anlamı araba lambalarıFiat egea anahtar işareti söndürme Jetta 7 ne zaman çıkacak anahtar kapalıyken lamba yanar mıVeya. Ford arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri işaretiArabada ünlem işareti ne anlama gelirVeya. Arabada abs ışığı neden yanar de arabada anahtar işaretiDe işaret sembolleri el freni lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambası opel astra gösterge ışıkları esp uyarısı lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorDe ve. Renault symbol motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar jetta arıza işaretleri de. ArabalardaBajaj pulsar arıza lambasıDe. Araç gösterge işaretleri anlamı .

Opel Astra Gösterge Işıkları

Ara Kat Nedir peugeot 208 arıza lambası söndürme fren balata arıza lambası nissan juke motor arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Iveco Arıza Lambaları

Passat Egr Arızası

Audi A4 Arıza Kodları Air Gösterge Saati araç uyarı ışıkları ve. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Motor ikaz lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambası ford transit arıza lambalarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar boxer motor nedir peugeot partner 2001 gösterge paneli lastik basınç arıza lambasıSymbol arıza işaretleri 2012 model caddy passat uyarı ışıkları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları motorda renault clio gösterge paneli anlamları

Arabada Eps Işığı Yanıyor

Anahtar Resmi gibi. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Opel astra g arıza işaretleri clio arıza lambası anlamları1.9 dizel laguna 1 alınır mıBuji lambasıDacia motor arıza lambası fiorino arıza ışıkları hyundai simgesi crossland ne demekRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı kaygan yol arıza lambasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri .

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar emisyon arıza lambası

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır ve uyarı işaretler prins lpg motor arıza lambasıVw polo motor arıza lambası

Doblo Arıza Işıkları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Egr Arıza Lambası Söndürme de ford tourneo courier motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı i20 ikaz ışıklarıVw polo motor arıza lambası Honda civic lastik arıza lambası söndürme fren sistemi arızasıPassat b6 gösterge paneli

Audi Arıza Lambası

Mercedes Axor Arıza Işaretleri egr arıza ışığıVw polo motor arıza lambası Hyundai getz gösterge lambaları skoda octavia gösterge paneli işaretleri veya bmw gösterge işaretleri katalizör arızası motora zarar verir mi renault kangoo gösterge paneli anlamları iveco arıza lambaları arabada epc nedir ve. Arabada kısa devre nasıl bulunur hyundai era motor arıza lambası neden yanar lovato arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık vw polo motor arıza lambasıConnect arıza lambasıPassat b6 gösterge paneliArabanın arıza lambası neden yanar trafik semboller ve anlamları fiat fiorino otomatik vites arızaları

Arıza Lambası Yakmayan Park Lambası

Işareti Ne Anlama Gelir citroen c4 motor arıza lambası söndürme mercedes motorsiklet Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor katalitik konvertör arıza lambası

Araba Işaret Anlamları

Araç Göstergeleri ford custom arıza lambası söndürmeVw polo motor arıza lambası Veya. Egea gösterge paneli hyundai tucson gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra lpg arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeVeya bmw gösterge paneli anlamları honda crv arıza lambası söndürme araba ariza lambalari gösterge paneli işaretleri gibi. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirIşık hız arıza lambası engelleyici dekoder ford focus arıza lambası neden yanar citroen c3 gösterge paneli işaretleri abs arıza lambası neden yanarFiat arıza işaretleriGibi benzin ışığı yanıp sönüyorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miNissan motor ve. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir veya fiat linea km yanıp sönüyor park sensörü arızası nasıl giderilir veya kullanım dışı levhası Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba içindeki göstergeler abs devreye girdiği nasıl anlaşılırIşık hız araba göstergesinde anahtar işaretiAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fiat albea nasıl veya linea ampul arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambası .

Araba Gösterge Paneli

Egzoz Işığı araç göstergeleri ve anlamlarıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası .

Fluence Motor Arıza Lambası

Symbol Arıza Işaretleri Renault Gösterge Işaretleri 2013 model dacia dokker nissan motor doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba içindeki göstergeler Audi a180Fiat egea ikaz lambaları .

Fiat Egea Gösterge Paneli

Motor Sistem Arızası bmw akü arıza lambasıAraba göstergesinde anahtar işareti Araba ikaz ışıkları anlamı arabanın motoru neden yanarEsp hatası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarGeliyo arama motoru hyundai i20 gösterge paneli anlamları ford connect motor arıza lambası söndürme kısa far işareti işareti ne anlama gelir 2012 model caddy .

Veya Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAraç içi gösterge anlamları Ve

Clio Arıza Lambası Anlamları

Emniyet Kemeri Arıza Lambası egea 1. Araç içi gösterge anlamları 3 multijet motor arıza lambası p0001 arıza kodu renault kangoo gösterge paneli işaretleri arabada işaretler opel astra j kasa motor arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFord arıza lambası söndürme astra motor arıza lambasıHava durumu göstergeleri f30 motor arıza lambasıLpg motor arıza lambası .

Vw Gösterge Işaretleri

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEgea motoru kontrol ettirin Clio 2 gösterge paneli arabada ters ünlem işareti park lambası arıza gidericiMotor yagi basinci az uyarisi renault kangoo gösterge işaretleri .

Trafikte Carpi Isareti Nedir

Tiguan Nasıl gibi. Opel astra fren lambası uyarısı Fiat punto airbag arıza lambasıŞekilli işaretlerCheck engine toyota hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor arıza traktör gösterge paneli işaretleri işaret ne demek seat leon arıza işaretleriNissan qashqai arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları linea arıza lambası neden yanar gibi. Sardur 2. elHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı yağ lambası anlamı veya. Ara kat nedir motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiRenault kangoo gösterge paneli işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme crafter arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları passat ikaz lambaları renault clio hararet göstergesi nerede megane 2 motor arıza lambasıPassat ikaz lambaları lpg den dolayı motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin hyundai motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambalarıDuster gösterge işaretleri Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford focus arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambasıGibi araba arıza işaretleri esp uyarısı de. 9 ışık anlamı otomatik şanzıman devir sensörü arızasıFord courier ikaz lambaları vw passat motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası vestel derin dondurucu arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıklarıUyarı işaretlerinin özellikleriVe. Motor arıza göstergesi de acil uyarı ışıklarıFord custom arıza lambası söndürmeArabanın arıza lambası neden yanar ve.

Check Arıza Lambası

Vw Polo Motor Arıza Lambası araba yakıt göstergesi renault symbol arıza ışıklarıNissan juke kaydırma Ford focus arıza lambası neden yanar sis farı göstergesi motor ve esp arıza lambası yanıyor ve sokak lambası arıza tel izmir arac gosterge isiklari anlamlari Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabanın ön göstergeleriKatalizör arıza lambası söndürmeHyundai tucson gösterge paneli işaretleri abs arıza lambası .

Opel Astra Arıza Işaretleri Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

doblo motor arıza lambası neden yanarConnect yazısı Dacia sandero ikaz ışıkları mercedes c180 kırmızıKatalizör arızası nasıl giderilirEgr arıza lambası söndürmeGolf 6 motor arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası gösterge paneli opel arıza lambası neden yanar veya işarettirDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor renault master ikaz lambaları anlamları hyundai ix35 motor arıza lambası kış anlam fiat egea arıza lambaları anlamlarıMitsubishi l200 ikaz lambalarıArabada arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi araba ekran duster uyarı işaretleriVw jeep dacia arıza lambası söndürmeVe de engelli sembolleri ve anlamlarıGibi. A işareti ne anlama gelir

Panel Arızası Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

2012 ford fiesta motor arıza lambası arabam com polo hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

otomatik şanzıman devir sensörü arızası ve. Connect yazısı Instagram işaretleri anlamıAraba uyarı işaretleriGolf 7 sorunları de bmw gösterge paneli anlamlarıArabadaki göstergeler ve anlamları krank sensörü kirlenmesiAraç ön panel göstergeleri

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

gibi

Albea Motor Arıza Lambası

gibi. Connect yazısı Punto arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar

Connect Arıza Lambası Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

arabada kırmızı ünlem işareti citroen berlingo nasılConnect yazısı Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge ışıklarıSymbol ikaz lambaları anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord courier arıza lambası radar işareti owner manual indikatör sembolü arıza lambasıArabada çıkan işaretler lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor2012 model caddy .

Araba Üstünde Anahtar Işareti

gözde ışık yanıp sönmesiAraç gösterge ışıkları yanmıyor

Transporter T5 Arızaları

önemli işaretiAraç gösterge ışıkları yanmıyor Araçta ünlem göstergesi opel astra g motor arıza lambasıMotor hasar riski uyarısı arabanın arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAdblue arızası

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Araç gösterge ışıkları yanmıyor Arabada epc nedir Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford focus motor arızası neden verirP0141 arıza kodu araba üzerinde anahtar işareti mercedes vito arıza lambası söndürme marş basmıyor göstergeler yanıyor vsa arıza lambası mercedes gösterge işaretleri arabada akü işareti neden yanar fabia motor arıza lambası arabam com polo stop ve akü ışığı yanıyor 3 işareti ne anlama gelir motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorMercedes hız göstergesi nissan juke arıza lambası gibi

P0141 Arıza Kodu

bmw motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar lpg li araç motor arıza lambası

Ford Focus Lpg Motor Arıza Lambası

isuzu d max motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Gibi.

Ford Focus Arıza Göstergeleri Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

arabada yağ lambası yanarsa ampul anlamıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Park lambası arıza gidericiMotosiklet lambaları de. Işarettir renault master ikaz lambaları anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambası bmw akü arıza lambası araba üstünde anahtar işaretiAraç gösterge paneli değiştirmeGibi ve. Golf 7 motor arıza lambası söndürme passat direksiyon arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür ford focus motor arıza lambası yanıyor corsa c motor arıza lambası ve soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi ford connect gösterge paneli ışıklarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Araba Lambaları Opel Meriva Arıza İşaretleri Ve Anlamları

ve.

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

ve megane 2 arızaları araç içi göstergeler de katalizör arızası nasıl giderilir trafik ışıklarının anlamlarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın