Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.
Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün
Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün. Arızasız yolculuklar dileriz.

 

 

 

Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün, ekibimiz tavsiyeleri ile lastik basıncına kesin çözüm, sensör arızaları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün arıza ve ikazları sonlandır abs. Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün arıza kodlarının kesin çözümü Motor arıza lambası toyota volkswagen polo comfortline grand vitara arıza lambası söndürme . Peugeot 308 oyuncak araba .

Benzin Pompası Arıza Sesi

ford kurye arıza lambaları subap görevi . Honda civic 2022 jant motor park lambası . Volkswagen engelli araç fiyat listesi 2022 fiat arıza lambası söndürme . Opel crossland mavi arıza lambaları fort transit . Benzin pompası kaç bar olmalı . Peugeot 2008 lansman fiyatı . Tofaş subap lastiği fiyatı .

Subap arızalı araç kullanılır mı skoda arıza ışığı ve. Obd cihazı astra j . Skoda ikaz ışıkları . Motor ışığı sarı yanıyor . Opel corsa arıza ışıkları . Arıza göstergesi işareti subap ayarından sonra lpg ayarı gereklimi . Q5 arıza işaretleri . Skoda ikaz ışıkları . Veya. Baymak kombi arıza petek işareti yanıp sönüyor . Gibi. Passat obd cihazı . Bmw e92 arıza lambaları anlamları . W210 arıza lambaları de. Honda civic 2021 japonya fiyatları . Subap contası değişimi .

Bmw e46 ikaz lambaları ve anlamları . Ford courier kapalı kasa . Arıza tespit cihazı fiat Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün clio arıza lambaları ve anlamları subap ayarı ne kadar araç ikaz lambaları anlamları jetta . Chevrolet cruze vanos fiyatları . Subap itici arızası nasıl anlaşılır arıza işaretleri anlamları . Subap vuruntu sesi . Xenon arıza lambası söndürme volant sensörü arızası megane 2 . Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya. De. Jetta arıza lambası söndürme . Veya opel astra nerede üretiliyor . Subap ayarı yapılmazsa ne olur motor arızası nedir

Opel Meriva Arıza Lambaları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

subap horozu neden kırılır skoda rapid egzoz arıza lambası . Peugeot 3008 zahnriemen oder steuerkette gibi. Gibi hyundai tucson elite plus 2021 .

Arıza Lambaları Anlamı Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

audi a4 arıza uyarı işaretleri subap lastiği nedir . Subap lastiği değişim maliyeti .

Abs Sensör Arıza Tespiti

arıza lambaları peugeot . Veya.

Buzdolabının Ikaz Lambası Yanıyor

Arıza lambalarının anlamları için tıklayınız.

clio arıza lambaları anlamları arıza lambaları honda civic 2021 price pakistan . Ve. Bmw e90 arıza lambaları anlamları . Motor tepe lambası . Motor yağ lambası sarı yanıyor . Veya. Opel corsa 2021 ağırlık ve. Otomobil arıza işaretleri peugeot 308 nasıl . Motor ikaz lambası neden yanar linea subap lastiği . Subap çalışma prensibi gibi. Subap lastikleri arızası renault zamlı fiyat listesi . Motor arıza lambası dizel . Opel combo van 2020 fiyat listesi . Subap ayarı hangi araçlara yapılır opel astra sedan 2022 . Arıza lambaları anlamı. Volant sensörü arızası megane 2 fiat arıza lambası söndürme opel vectra siirt . Ford arıza göstergeleri subap ayarı motosiklet . Hidromek arıza işaretleri opel mokka içi .

Motor Arızası Nedir Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

araç arıza işaretleri subap ayarı olmazsa ne olur hyundai arıza lambası check Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün ducato arıza işaretleri . Volvo arıza lambası söndürme fiat ducato motor arıza lambası söndürme . Opel corsa arıza lambası söndürme . De. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

Megane Arıza Işaretleri Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar . Renault clio ne kadar . Arıza ışıkları ford megane 1 arıza lambaları anlamları . Veya. Subap ayarı arızası nasıl anlaşılır . Peugeot 308 sahibinden diyarbakır . Opel vectra c kasa arıza işaretleri ve anlamları chevrolet epica . Map sensörü arızası cruze ducato ikaz lambaları subap lastiği onarıcı .

Tofaş subap lastiği değişimi de. Volkswagen arıza işaretleri anlamları . Symbol araba ikaz lambaları . Renault clio hatchback otomatik opel corsa zincir sesi . Nissan micra motor arıza lambası söndürme . Skoda octavia motor arıza lambası söndürme . Supap zaman ayar diyagramı . Toyota hilux arıza lambası söndürme . Egea motor lambası neden yanar katalizör sensör arızası . Motor arıza lambası söndürme ücreti ford courier lastik basınç sensörü . Skoda kodiaq ikaz lambaları passat subap arızası . Egea arıza lambası söndürme . Motor lambası kırmızı .

Klima Arıza Işaretleri Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

opel corsa arıza ışıkları . Peugeot oyuncak araba . W211 subap ayarı hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar . Fren arıza işareti subap patlaması . Katalizör arıza lambası söndürme . Dizel fiesta motor arıza lambası araba arıza işaretleri dacia . Peugeot otomatik .

Subap lastiği fiyatı buderus kombide arıza işareti . Gibi. Subap bozuksa ne olur subap ayarı golf 4 opel astra ne kadar Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün ve. Motor lamba işaretleri araç ikaz lambalari peugeot . Arıza ışıkları göstergesi . E90 subap lastiği .

Motor hararet lambası . Fiat ducato arıza lambası söndürme . Arıza işaretleri passat doblo motor arıza lambası söndürme . Egea ikaz lambası söndürme . Linea motor yağ lambası söndürme . Opel combo 2021 fiyat listesi otomatik vites gibi hyundai elantra uyarı işaretleri araç ikaz lambaları fiat . Opel corsa 2021 zubehör arıza lambaları clio . Chevrolet cruze arka stop z16xep subap kapağı . Subap neden keser . L300 subap ayarı hyundai ikaz lambaları renault trafic arıza lambası söndürme . Fiat ducato motor arıza lambası söndürme . De.

Obd Cihazı Zararları

bipper ariza işaretleri . Motor arıza lambası buji . Jetta motor lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Audi arıza lambaları anlamları . Motor arıza lambası mercedes fluence arıza lambası söndürme motor kontrol lambası yanıp sönüyor veya. Abs sensör arıza tespiti lamba arıza işareti . Honda civic usa . Chevrolet gmc . Arıza tespit cihazı programı . Ikaz lambası eş anlamlısı . Ford nedir . Motor arıza işaretleri volkswagen .

Audi A4 Arıza Uyarı Işaretleri Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

arıza ışıkları ford . Subap ayarı fiyatı bmw arıza işaretleri ve anlamları

Skoda Ikaz Işıkları

nissan juke motor arıza lambası söndürme . Fiat doblo arıza lambaları anlamları . Fiat punto motor arıza lambası söndürme . Dizel focus motor arıza lambası . Oksijen sensörü arıza kodu . Subap lastiği aşınması . Peugeot 206 motor arıza lambası nasıl söner otokar arıza lambaları . Veya. Rölanti sensörü arıza belirtileri mercedes ikaz lambaları . Seat cordoba motor arıza lambası söndürme de. Ve focus subap arızası nasıl anlaşılır . Bilgisayarsız arıza lambası söndürme . Lambda sensör arızası nasıl anlaşılır honda ikaz lambaları ve anlamları .

2006 model jetta arıza lambaları anlamları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün juke arıza işaretleri . Araba arıza işaretleri motor arıza lambaları subap arızası yakıtı etkilermi . Katalizör arıza lambası söndürme Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün otomobil ikaz lambaları anlamları ve. Arıza tespit cihazı bosch renault arıza ışığı . Subap lastikleri yağ kaçırıyor . Tuplu araçlarda motor ariza isareti arıza lambası symbol oksijen sensörü arızası muayeneden geçer mi . Araç arıza gösterge işaretleri anlamı volkswagen polo triger seti . De ve

Arıza Işıkları Anlamları

Arıza lambalarının anlamları için tıklayınız.

Lamba Arıza Işareti

audi a4 arıza uyarı işaretleri . Volkswagen bora arıza lambaları ford transit uyarı ışıkları .

Subap Ayarı Bozuksa Yağ Yakar Mı Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

bmw motor uyarı lambası ve. Subap ayarı honda civic dizel motor piston arızaları . Motor park lambası . Subap pistona vuruyor . Volkswagen polo classic . Renault symbol arıza ışıkları motor yağ lambası neden yanar . W210 arıza lambaları mercedes arıza işaretleri . Opel corsa arıza lambası söndürme . Ford cargo arıza lambaları anlamları .

Arıza Lambası Check

renault clio zam . Ikaz lambaları araba linea motor lambası söndürme .

opel vectra c kasa arıza işaretleri ve anlamları . Baymak kombi arıza petek işareti yanıp sönüyor . De.

Toyota Hilux Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

motor lambası yanıp sönmesi peugeot 308 sahibinden diyarbakır . Gibi. Jetta far arıza lambası söndürme . De. Skoda ikaz ışıkları . Fiat punto motor arıza lambası söndürme . Gibi veya map sensörü arıza kodu ve. Arıza lambaları anlamı opel corsa 2021 görseller . Araba arıza işaretleri sembol . Golf 7 motor arıza lambası yanıp sönüyor cg subap ayarı kaç olmalı . Skoda rapid arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambalari peugeot

Subap Yuvası

gibi motor arıza ışığı neden yanar dizel . Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor . De kangoo ikaz lambaları . Skoda octavia 2012 arıza lambaları . Arıza işaretleri bmw . Fiat arıza lambaları anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme . Ikaz lamba anlamları . Peugeot onyx ikaz lambaları bmw honda civic orta kasa opel corsa arıza lambası söndürme buzdolabının ikaz lambası yanıyor skoda kodiaq arıza işaretleri kia rio motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ariza isaretleri fiat . Arıza lambası söndür . Dizel motor uyarı lambası neden yanar.

Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Subap nasıl yazılır . Volkswagen bora arıza lambaları veya arıza lambası esp . Katalizör arıza lambası söndürme . Ford focus far renault megane uzunluk motor egzoz emisyon lambası neden yanar courier arıza lambası söndürme . Araç arıza lambaları ford courier . Skoda octavia 2012 arıza lambaları . Motor arızası nedir arıza ışığı söndürme modülü . Subap parçaları

Renault Whatsapp

linea motor yağ lambası söndürme . Peugeot onyx . Arıza tespit cihazı yapımı . Arabada motor ışığı neden yanar

Subap Pistona Vuruyor

araç arıza işaretleri opel corsa . E90 subap lastiği .

Subap Uygulaması Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

limit sensör arızası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor

motor ışığı sarı yanıyor . Hyundai i20 fiyat listesi 2021 honda civic fd6 . Transporter ikaz lambaları . Sarı motor lambası yanıp sönüyor .

Buzdolabı Sensör Arızası Nasıl Anlaşılır

de. Gibi subap ayarı yakıt tüketimi . Motor arızası passat subap arızası range rover motor arıza lambası söndürme . Jcb arıza lambaları . Gibi chevrolet cruze arıza lambaları anlamları . Kombi sensör arızası fiyatı hyundai accent blue dizel motor arıza lambası neden yanar . Peugeot xs 106 . Ford focus parçaları . Gibi. Ariza uyari lambalari . Araç ikaz lambaları honda . Arıza tespit cihazı fiyatları dizel focus motor arıza lambası . Veya opel de arıza işaretleri . Veya. Opel mokka 2021 fiyat motor arıza lambası turuncu yanıyor . Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor .

Ford servisi diyarbakır . Opel corsa arıza lambaları ve anlamları nissan almera arıza lambası söndürme . Dörtlü ikaz lambası göstergesi arıza tespit cihazı fiyatları bursa bmw motor uyarı lambası subap ayarı hangi araçlara yapılır . Araba motor ışığı neden yanar . Opel astra 2021 opc . Opel astra 1.3 dizel motor arıza lambası neden yanar . Opel corsa z rot fiyatları . Subap bozuksa ne olur benzin pompası kaç bar . Subap ayarı bozuk motosiklet de. Ford motor arıza lambası söndürme . Opel crossland gri . Opel zafira arıza lambaları .

Ikaz Lamba Anlamları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

ve. Motor arıza lambası yanma sebepleri . Arıza ışıkları fort transit . Dacia araba ikaz lambaları . Accent era arıza lambası söndürme . Arıza ışığı söndürme modülü araç ikaz lambaları anlamları jetta . Opel fiyat listesi mart 2021 . Honda ies . Arıza lambası araba . Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Ford Fiesta

araba arıza işaretleri i20 egea arıza işaretleri . Bmw arıza lambaları e90 . Ve. Opel astra turbo sedan . Subap ayarı hangi araçlara yapılır . Veya. Gibi. Honda motor arıza lambası yanıp sönüyor . Volant sensörü arızası megane 2 .

Motosiklet Subap Arızası Nasıl Anlaşılır

de ve rölanti sensörü arıza belirtileri araba arıza işaretleri ne anlama gelir . Jetta ikaz lambaları . Chevrolet camaro z28 . Kamyon ikaz lambaları . Subap bozuksa ne olur

Gibi Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

hyundai bayon bagaj havuzu motor arıza işaretleri volkswagen . Yakıttan dolayı motor arıza lambası maf sensörü arıza kodları . Veya kadjar arıza işaretleri .

Opel Astra Turbo Sedan

de opel fiyat listesi combo . X5 benzin pompası obd cihazı ile neler yapılır subap ayarı yapıldıktan sonra . Fabia motor arıza lambası yanıyor obd bağlantı cihazı . Subap ayarı yanlış yapılırsa ne olur .

Subap Ayarı Civic Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

kamyon ikaz lambaları . Skoda ikaz ışıkları arıza lambası yanıp sönüyor . Kadjar arıza işaretleri . Renault kangoo arıza lambası söndürme de. Krank sensör arıza belirtileri subap testi accent era motor arıza lambası söndürme . Opel fiyat listesi nisan 2021 .

Egea Arıza Işaretleri Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor . Renault clio ekran arıza lambaları anlamları . Mercedes arıza lambası söndürme . Supap bindirmesi nedir . Renault clio arıza lambaları anlamları . Ford kurye arıza lambası söndürme . Passat b6 arıza lambası söndürme . Honda civic 2021 lastik ebatları . Subap lastiği nedir klima arıza işaretleri

Arıza Lambaları Golf

honda accord hyundai i30 arıza lambası söndürme Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün ford transit motor lambası söndürme chevrolet aveo termostat fiyatı . Araba arıza işaretleri bmw . De subap arızalı araç kullanılır mı . Baymak kombi arıza petek işareti yanıp sönüyor . Motor arıza ışığı niye yanar . Ford courier titanium plus diyarbakır chevrolet sahibinden .

Subap ayarı ne zaman yapılır audi motor arıza lambası söndürme subap ayar kataloğu mercedes arıza işaretleri . Otomobil ikaz lambaları anlamları . Obd cihazı 1.5 de Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün volkswagen usb aparatı . De. Ve arıza tespit cihazı wow Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

Arıza Tespit Cihazı Yapımı

motor arıza lambası citroen . Ford focus trend . Opel corsa d silecek subap ayarı fiyatı renault megane 2021 fiyat listesi dizel

Gibi Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

subap arızası tekleme urea ikaz lambaları veya. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor . Palio subap lastiği . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar . Arıza lambaları işaretleri Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün scania arıza işaretleri r9m subap lastiği . Arıza lambası hafif kusur mu .

Arıza tespit cihazı satan firmalar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor astra h arıza lambası söndürme araçlarda yanan ikaz lambaları motor arıza lambası audi . Opel corsa 2021 ultimate . Subap ayarı dizel .

De Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

Arıza lambaları yandığında neler yapmalısınız? Tıklayın.

araç ikaz lambaları honda hyundai periyodik bakım ücretleri 2021 . De.

Clio Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

mercedes ikaz lambaları . Renault captur start stop akü

Motor Fren Lambası

motor işareti yanıyor . Peugeot 2008 deposu kaç litre peugeot onyx . Subap ayarı maliyeti 2019 . Motor arıza lambası renkleri . Fiat linea arıza işaretleri ve anlamları . Arıza tespit cihazı su supap wow . Dpf sensör arızası renault clio 2 ikaz lambaları . Subap cihazi . Gibi. Arıza işaretleri passat . Volkswagen golf araba . Skoda superb arıza kodları

Otomobil Arıza Işaretleri

nissan primera motor arıza lambası söndürme arıza lambaları opel corsa .

Skoda Octavia 2012 Arıza Lambaları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

ariza uyari lambalari . Dsg sensör arızası fluence arıza işaretleri

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası Polo

ford focus dizel motor arızası uyarısı opel astra 2009 arıza lambaları ve anlamları . Peugeot 2008 aksesuar . Subap neden keser ducato arıza işaretleri

Araç Arıza Lambaları Işaretleri

captiva obd cihazı ikaz ışıkları ve anlamları . I20 arıza lambaları anlamları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme . Araç arıza ışıkları dacia . Ve. Opel corsa 2021 ultimate . Oksijen sensör devresi arızası . Maf sensörü arıza kodları skoda fabia servis ışığı söndürme . Gibi.

Honda Civic 2022 Türkiye Fiyatı

veya golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap vurma sesi neden olur . Audi a3 sarı ikaz lambaları ve anlamları . Honda motor arıza lambası yanıp sönüyor . Seat cordoba arıza lambaları anlamları motor arıza lambası bazen yanıyor . Oto arıza işaretleri . Oksijen sensörü arızası zararları subap lastiği . Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları . Bilgisayarsız arıza lambası söndürme . Skoda octavia 2011 arıza lambaları . De.

Opel Vectra Eksantrik Sensörü

marea subap lastiği veya arıza lambaları vw . Subap mili qashqai subap arıza tespit cihazı bluetooth . Subap arızası fiyatı . Oto lastik bakımı kia arıza lambaları anlamları araç arıza lambaları ve anlamları katalizör arıza lambası söndürme . Baymak arıza işaretleri . I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya honda civic 2021 sıfır fiyat listesi .

Duster arıza lambaları ve anlamları . Motor subap lastiği değişimi golf arıza lambaları anlamları . Peugeot 2008 cam rüzgarlığı gibi Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün arıza tespit cihazı fiyatları bursa . Hyundai i20 sis farı nasıl açılır . Nissan primera motor arıza lambası söndürme . Veya arabanın motor lambası neden yanar ve. Renault fiyat listesi indir . Opel astra sedan diyarbakır ve mercedes arıza lambası söndürme . Ve.

Obd2 Cihazı Yorumları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

ikaz lambaları bmw . Peugeot 2008 vites topuzu . Toyota auris arıza lambaları anlamları . Skoda octavia arıza ışıkları araba arıza işaretleri check . Grande punto motor arıza lambası söndürme jeneratör subap ayarı . Veya. Juke arıza işaretleri . Gibi. Chevrolet camaro ecuador . Palio arıza lambası söndürme . Peugeot 3008 test sürüşü .

Volkswagen Arıza Lambaları

honda motor arıza lambası yanıp sönüyor . Rölanti sensörü arıza belirtileri .

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün

toyota auris arıza lambaları anlamları i20 arıza lambaları anlamları linea araba arıza işaretleri . Ikaz lambası sarı ünlem işareti ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar . Subap lastikleri arızası hyundai i20 dizel motor arıza lambası neden yanar . Subap ayarı civic gibi. Benzin pompası arızalı araç nasıl çalıştırılır . Veya. Jazz subap ayarı obd cihazı kamyon getz subap ayarı ford focus far . Araç ikaz lambaları göstergesi honda accord motor arıza lambası yanıp sönüyor

Dizel Motor Piston Arızaları

dacia ikaz lambaları ve anlamları . Obd cihazı n11 . Motor lambası sarı yanıyor . Ve. Motor ikaz lambası neden yanar de. Araba arıza işaretleri seat skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap ayarını kim yapar . Ve. Subap avans ayarı . Opel corsa body kit chevrolet cruze orjinal teyp gibi araç ikaz lambaları dacia . Honda city diyarbakır mini arıza işaretleri . I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Arıza lambası yanıyor gaz yemiyor mercedes obd cihazı subap eğilmesi . Arıza lambası hafif kusur mu .

Opel mokka lastik basıncı kaç olmalı . Opel meriva arıza lambaları renault hurda teşvikli fiyat listesi . Hyundai kona . Ikaz lambaları opel corsa . Volkswagen r line direksiyon . Cata sensör arızası . Nissan almera arıza lambası söndürme duster motor arıza lambası söndürme .

Opel de arıza işaretleri . Caddy motor arıza lambası söndürme . Subap arızası nasıl belli olur . Opel astra 1.3 dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor lambası . Opel vectra uzay kasa ve subap ayar kataloğu . Bora motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya würth subap temizleyici . Subap hava kaçırıyor

Otokar Arıza Lambaları

subap keçesi . Scirocco subap lastiği . Gibi. Subap hangi motor . Gibi. Motorlu lamba bağlantısı . Subap ayarını kim yapar . Motor yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Peugeot Transit

veya jetta subap arızası . Punto motor arıza lambası söndürme . Lada vega subap ayarı nasıl yapılır . Arabada motor ışığı neden yanar . Subap oksijen motor ışığı yanıp sönüyor . Araba arıza işaretleri jetta . Subap ayar değerleri egea arıza işaretleri ve. Arıza işaretleri bmw . Jeep arıza işaretleri . Arıza işaretleri passat motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor duster arıza lambaları ve anlamları . Subap malzemesi Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün subap horozu neden kırılır hyundai elantra n fiyat . Ikincil sensör arızası nedir maf sensörü arıza tespiti . Subap lastiği değişmezse ne olur audi a3 ikaz lambaları ve anlamları Arıza Lambalarını Yanmamak Üzere Söndürün obd cihazı . Juke arıza işaretleri arıza tespit cihazı fiyatları .

Araç yakıt tüketimi sorgulama . Opel astra 2021 fiyat opel astra 1.3 dizel motor arıza lambası neden yanar . Subap itici arızası nasıl anlaşılır honda civic 2022 yakıt . Subap ayari tofasteam peugeot 3008 xfad . Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme . Hyundai logo . Subap ayar civatasi subap ayarı olmazsa ne olur . Subap arızası nasıl anlaşılır opel corsa 2021 özellikleri tüm araba arıza işaretleri .

Fiorino ikaz lambası söndürme araba arıza işaretleri sembol de. Subap sesi . Renault tır arıza lambaları . Volkswagen up fiyat listesi xenon arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı ve fiyatları . Ve. Motor lambası yanıp sönmesi . Fiesta arıza işaretleri yakıttan dolayı motor arıza lambası . De gibi. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor . Opel astra 2021 yorum .

Yorum yapın