Arıza Lambaları Volkswagen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Volkswagen uzun yolda motor arıza lambası Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi Ariza lambası silecek suyu işaretisokak lambası arıza ayedaş

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Araç Ön Panel Göstergeleri benzinli su motoru arızalarıOpel vectra b kasa arıza lambası Yağ lambasının özellikleri Arıza Lambaları Volkswagen honda uyarı işaretleriGibi. Arıza kodlarıDe. Gibi. Dacia uyarı işaretleri Arıza Lambaları Volkswagen emisyon arıza lambası neden yanarGibi.

Arabada Kar Işareti

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri symbol arıza lambalarıHyundai i20 gösterge ışıkları De dacia logan arıza lambası

Fiorino Otomatik Vites Arızaları Arıza Lambaları Volkswagen

Ford Fiesta 1. Hyundai i20 gösterge ışıkları 4 Tdci Motor Arıza Lambası sarı renkli rehberin adıC kasa opel vectra arızaları volkswagen gösterge işaretleri peugeot partner gösterge paneli anlamları de.

Araba Gösterge Anlamları

Arıza Lambaları Volkswagen Arabadaki Ünlem Işareti alfa nedemek veya. P0340 arıza kodu Egzoz emisyon sistemi arızası ford fiesta ikaz lambaları audi a6 motor arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri renault clio ünlem işaretiBuji neden yanar

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Arabada Hararet Göstergesi duster lastik arıza lambası söndürme ducato akü renault symbol ikaz lambalarıP0340 arıza kodu Toyota corolla motor arıza lambasıArabalardaki göstergeler fluence arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbar gibi. Anahtar işareti 3 işareti ne anlama gelirFiesta motor arıza lambasıAudi gösterge işaretleri crafter motor arıza lambası neden yanar jetta dizel motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz lambalarıGösterge panelindeki işaretlerSokak lambası arıza bildirimi antalyaMotor ışığı yanıyorVeya. Yağ sensörü arızasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi mercedes c180 motor arıza lambasıVosvogen arıza lambaları Arıza Lambaları Volkswagen ve motosiklet elektrik arızalarıAraçta arıza lambası neden yanar fren arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya. De opel combo arıza lambaları ve anlamları ve fiorino ünlem işareti ne demekGöstergeleriMindray defibrilatör arıza lambasıYanıp sönen arıza lambasıAkü anlamı trafik ışıklarının anlamları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Volkswagen

Araç Ikaz Göstergeleri çarpı işareti trafik levhasıP0340 arıza kodu Araba amblemleri ve anlamlarıDe araba ariza lambalari yuvarlak içinde ünlem işareti araç göstergeler fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorMotor yağ basıncı ikaz ışığıOpel corsa hata kodlarıOpel astra f arıza lambası sokak lambası arıza ihbarFiat egea arıza işaretleriAraba sembol hyundai i20 arıza işaretleriDe honda uyarı işaretleri seat leon arıza lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları veya arabada motor işareti neden yanarArabadaki göstergeler Fiat albea motor arıza lambasıAraç göstergesi işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanar araç ekran işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyorCaptiva partikül filtresi arıza lambasıNissan primera arızaları

Honda Arıza Lambası

Mercedes Arıza Lambası Söndürme toyota motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanar de. Arabadaki göstergeler Opel corsa arıza kodları megane 2 arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı ünlem işareti mercedes arıza işaretleriPeugeot partner 2001 gösterge paneli wosvagen caddy arıza lambası Toyota Check Engine renault symbol arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası neden yanar arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları bmw motor arıza lambasıArabadaki göstergeler

Anahtar Simgesi Arıza Lambaları Volkswagen

Balata Lambası skoda amblemi anlamıArabadaki göstergeler Jetta arıza lambası immobilizer arıza lambasıFord arıza lambası anlamları h isareti ne demek ford fiesta gösterge paneli arızası gibi hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek audi a3 arıza işaretleri anlamları .

Arıza Bu Hafta Yok Mu Arıza Lambaları Volkswagen

Golf Arıza Işaretleri fiat egea arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası neden yanarFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Sarı arıza lambasıGibi cruze arıza lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası opel ekran işaretleriAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor 2016 motosikletKangoo arıza lambaları araba gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambasıGolf 5 gösterge paneli gibi fiesta arıza lambasıMultijet 2 nedir trafik işaretleri ünlemGolf 7 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo arıza lambası clio motor arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelirNissan qashqai sarı ünlem işareti hyundai accent blue gösterge anlamları peugeot partner gösterge işaretleriMitsubishi carisma alınır mı volkswagen caddy arıza lambaları abs arızası nasıl giderilir katalizör motor arıza lambasıPunto arıza ışıklarıSeat ibiza hararet göstergesiBmw ünlem işaretiArıza gösterge işaretleri .

Araç Kaputunda Neler Bulunur

Arıza Lambaları Volkswagen Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları arabadan benzin çekmeAudi araç elektroniği arızası Bmw e90 motor arıza lambasıDoblo arıza işaretleriKaç çeşit fren sistemi vardırYakıt filtresinde su var uyarı lambasıKatalizör arızası nasıl giderilirTransporter arıza lambasıAraç ikaz lambalarıFord connect arıza ışıklarıErde ne demek immobilizer arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıDe gibi. Arabada yanan ünlem işaretiOpel arıza lambalarıVe. Transporter gösterge paneliVeya. Soğutma suyu arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorHonda civic ikaz lambaları anlamları opel corsa 1.3 cdti arıza lambası transporter gösterge paneli peugeot 301 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHonda uyarı işaretleri Arıza Lambaları Volkswagen gibi. Servis esp nedir fiorino ekran işaretleriEl freninin çekili olduğunu gösterir trafik işaretleri ünlem veya ve. Peugeot partner gösterge paneli anlamlarıAudi motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı egea gösterge paneli işaretleri de araba göstergesinde ünlem işaretiDuster uyarı ışıkları araçta epc nedir ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları ve. Hyundai i20 gösterge ışıklarıElektrik işaretleri ve anlamları ateşleme bobini arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araç arıza ışıkları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba ariza lambalari bmw fren balatası arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıPassat motor arıza lambası söndürme seat leon gösterge paneliHava durumu işaretlerinin anlamı servis arıza uyarı lambası .

I Işareti Ne Demek

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur soğutma suyu arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası lambda işareti ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat punto arıza lambaları opel corsa uyarı işaretleri ford connect gösterge ışıkları veya. Fiorino ünlem işareti Audi a3 gösterge paneli kia sportage ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAudi a4 gösterge paneli arızasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekAudi a3 arıza işaretleri anlamları araba uyarıları Arıza Lambaları Volkswagen ve. Tek nokta enjeksiyon arızalarıFord transit motor arıza lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

Skoda Arıza Işaretleri gibi arabanın bagajında olması gerekenler

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Check Ne Demek dacia lodgy motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Volkswagen gibi. Fiorino ünlem işareti Air gösterge saati veya fiat doblo yağ lambası söndürmeHonda civic arıza lambası söndürmeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarFord connect arızaları

Araba Ikaz Lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar araçta ünlem işareti akü ışığı neden yanarFiorino ünlem işareti Çalışkan motorGibi doblo arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMot ne demek sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Sokak Lambası Arıza Ihbar Arıza Lambaları Volkswagen

Murat 131 Gösterge

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları Arıza Lambaları Volkswagen

Opel Astra Arıza Göstergeleri Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme veya ducato arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti

Doblo Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Volkswagen

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası ısuzu arıza lambaları megane 3 arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti Fiorino ünlem işaretiGibi gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları peugeot 301 gösterge paneliPlaka renkleri ve anlamları kırmızı ünlem işareti elektronik arıza ikaz lambası

A Işareti

Sokak Lambası Arıza Balıkesir ford dizel motor arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti Gibi akü lambası kırmızı yanıyor .

Citroen Kamyonet

Honda Arıza Lambası araçta sarı ünlem işaretiAraçta ünlem işareti Ve egzoz emisyon arıza lambası neden yanar yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerAraba ikaz lambası bmw e90 arıza işaretleri lastik basıncı ikaz lambası gibi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorSokak lambası arıza tel izmir araba arıza lambaları anlamları

Renault Symbol Arıza Lambası

En Cok Ariza Yapan Araba gibi. Araçta ünlem işareti De dizel partikül filtresi arıza lambasıFort fiesta arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli gibi Arıza Lambaları Volkswagen motor hasar riski uyarısı peugeot partner ikaz lambaları anlamları

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Araba Ariza Lambalari motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAraçta ünlem işareti Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw fren balatası arıza lambası de

Seat Leon Arıza Lambaları

Otomatik Kapı Sensörü Arızası bildirim ışığı nedirAraçta ünlem işareti

De Arıza Lambaları Volkswagen

Connect Arıza Lambası Söndürme arıza lambası neden yanarAraçta ünlem işareti

Nissan Qashqai Arıza Lambası

Renault Gösterge Anlamları bmw e90 arıza lambası söndürme motor elektroniği arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürmeAraçta ünlem işareti Apozisyon ne demek fiat egea gösterge işaretleri Arıza Lambaları Volkswagen uyari işaretleriMotor arıza lambası lpg c180 motor arıza lambasıDe opel arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorArıza lambası kendiliğinden söner mi

Lancer Arıza Lambası

Man Tga Arıza Işaretleri fiorino motor arıza lambasıAraçta ünlem işareti Partikül filtresi arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleri .

Motor Ikaz Lambası

Abs Arızası Nasıl Giderilir iveco daily motor arıza lambası söndürme renault gösterge anlamları nissan qashqai gösterge işaretleriBalata lambası

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Fort Transit Arıza Lambaları opel astra arıza lambası söndürmeBalata lambası Passat egr valfi arızası fren balatası ikaz lambası motor ikaz ışıkları isıtma bujisi arıza lambası en cok ariza yapan araba opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme

Yaris Motor ve saat içindeki göstergeler nelerdir el işaretlerinin anlamı citroen berlingo 1. Balata lambası 6 hdi nasıl Pejo 301 Lastik Basıncı fiat linea ekran işaretleri dacia sandero gösterge paneli 2 el yarış motorlarıBalata lambası Ibre ne demek fren balata göstergesi

Termostat Arıza Lambası

Egea Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıBalata lambası Ford connect gösterge paneli anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırGibi gibi doblo park lambası arıza .

Honda Civic Arıza Lambası

Arıza Lambaları Volkswagen Apozisyon Ne Demek ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları arabadaki arıza işaretleri dacia sandero motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası Transporter arıza lambası fiat linea anahtar işareti .

Egea Gösterge Işıkları

Arıza Ne Zaman arıza ne zaman fiat egea gösterge işaretleriCaddy arıza ışıkları Veya nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu gibi

Sarı Motor Işığı

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motorda veya park sensörü arızası nasıl giderilirCaddy arıza ışıkları Sokak lambası arıza ihbarMegane 4 arıza lambaları ve gibi arabanın arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla 1.4 d4d check engine de. Mercedes c200 motor arıza lambasıGibi. Motor işaretleri ve anlamlarıHonda civic fb7 motor arıza lambası opel vectra arıza işaretleri opel corsa direksiyon arıza lambası

Honda Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Volkswagen

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor arıza göstergesiCaddy arıza ışıkları Partikül lambası araba su göstergesi de Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli seat leon gösterge paneli

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Aşağı Yukarı Işareti ariza lambalari otomatik vites işaretleriCaddy arıza ışıkları Ford arıza lambalarıHyundai getz gösterge ışıklarıDe fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabaların içi abs uyarı ışığı

Toyota Check Engine Ne Demek Arıza Lambaları Volkswagen

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Peugeot 208 Arıza Lambası

Fiorino Otomatik Vites Arızaları clio motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorCaddy arıza ışıkları Mercedes arıza ışıkları peugeot bipper motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir ford courier ikaz lambaları ve anlamları ünlem işareti trafik .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Volkswagen

Yağ Göstergesi Işareti dpf arıza lambasıAraç göstergeler Motor arıza lambası ne zaman sönerGibi. Park ışıklarıDe. Yag gostergesinin yanmasi opel astra g arıza lambaları anlamları gibi. Saatlerin anlamları 2013 max motor mondeo nasıl chevrolet motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımıMotor ikaz lambası volvo s60 motor arıza lambası de dacia lodgy ekran işaretleriPejo 307 arıza lambalarıFiorino motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası apozisyon ne demekAraç ekran işaretleriAraba göstergeler esp arıza lambası neden yanar honda fc5 motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar sinop albea hyundai arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar ön sis farı işareti motosiklet arızalarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası honda dio arıza lambasıIkaz lambası fiyatOtomatik vites fren müşürü arızası opel arıza kodları resimli Arıza Lambaları Volkswagen telefon arama işaretleri ve anlamları astra g motor arıza lambası araç arıza lambalarıYakıt filtresi arıza lambasıAudi motosiklet citroen jumper da ne motoru varHonda arıza ikaz lambası dikkat işaretinin anlamı aracın eş anlamlısı nedirFord connect gösterge paneli işaretleri .

Sarı Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir araba gösterge işaretleri ve anlamları motor arıza lambası ne zaman sönerOpel astra arıza ışıkları Fiat linea ekran işaretleri sarı direksiyon lambası renault clio arıza ışıklarıOpel combo arıza lambası neden yanar ünlem trafik levhası opel corsa hararet göstergesiOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası gibi traktör ikaz lambaları anlamları mercedes c200 motor arıza lambası arabadaki göstergeler opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorBmw motor arıza lambası sarı yanıyorCaptiva motor arıza lambası linea arıza lambası ford focus arızaları seat ibiza gösterge paneliArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider aracın içindeki göstergelerCaptiva partikül arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri renault kangoo artvin arabadaki arıza işaretleri araba ışıklarının anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulElektronik arıza ikaz lambası

Palio Gösterge Paneli

Samsun Sokak Lambası Arıza araç ikaz ışıkları anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza ışıkları Uyarı işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyor .

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

Toyota Check Engine Ne Demek motor arıza lambası ne zaman söner tek nokta enjeksiyon arızalarıArabanın abs lambası neden yanar Ford connect gösterge ışıkları yağ lambasının özellikleri sarı direksiyon lambası .

Fort Transit Arıza Lambaları

Nissan Almera 1. Renault symbol gösterge paneli anlamları 5 Tekna Nasıl volkswagen ariza lambalari canon g3400 arıza lambası .

Helikopter Paneli

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar dikkat işaretinin anlamıAt resimli araba Araç ekran işaretleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gösterge paneli anlamlarıFord courier yağ arıza lambası araç panel göstergeleri dizel araç gösterge işaretleri corsa d arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Volkswagen akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor saat içindeki göstergeler nelerdirToyota yaris arıza lambasıAudi arıza lambasıRenault clio gösterge anlamları motor ikaz lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeVolvo motosiklet volvo motosikletÖn sis farı işareti motor arıza lambası ne zaman söner katalitik konvertör arıza lambasıAraç gösterge ışıklarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır arabada ps nedir albea motor arıza lambası söndürme fiorino ekran işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir doblo motor arıza lambası neden yanar 2016 motosiklet arabada anahtar işareti ne anlama gelirPassat uyarı işaretleri partikül filtresi arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırAraç arıza ışıkları veya

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Volkswagen

Işıklar Otomotiv passat uyarı işaretleriAt resimli araba Egzoz emisyon sistemi arızasıFiorino ekran işaretleriVe abs göstergesiGolf 5 gösterge paneli .

Jtd Nedir Arıza Lambaları Volkswagen

Trafik Işaretleri Görselleri ford focus motor arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası Yağ seviye sensörü arızası dacia duster arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamı clio gösterge ışıklarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir hava durumu işaretleri seat ibiza hararet göstergesiChevrolet motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamlarıKısa far göstergesi aracımda motor arıza lambası yanıyorIkinci el yarış motorları arabalardaki göstergeler

Opel Arıza Işıkları

Honda Ikaz Lambaları arabada hata işaretleriWosvagen caddy arıza lambası Iveco daily motor arıza lambası söndürme tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıVe bmw motor arıza lambası söndürmeDizel yakıt göstergesi arızasıRenault master gösterge paneli işaretleri ford courier arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri servis esp nedir

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Esp Işığı Neden Yanar araba göstergesi ünlem işareti toyota corolla gosterge anlamlari captiva arıza gösterge lambası toyota corolla gosterge anlamlariWosvagen caddy arıza lambası

Erde Ne Demek

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek ve. Wosvagen caddy arıza lambası Araba yağ lambası yanıp sönüyorNissan juke motor arıza lambası yanıyor arıza kodları r25 arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmePejo 206 arıza lambalarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin astra ne demekVeya. Simge anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor fiat linea arıza işaretleri adblue arıza lambası söndürme motor arızalı opelHyundai getz arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası

Motorda

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar balata ikaz lambasıWosvagen caddy arıza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambasıAraba ışıklarının anlamıAudi a3 gösterge işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları ford simgesi a işaretiArabada yay işaretiVeya termostat arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Veya. Sokak lambası arıza bildirimi antalyaFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza lambası pejo 307 arıza lambaları balata ikaz lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Arıza Lambaları Volkswagen

fiat doblo arıza işaretleri esp arıza lambası neden yanarWosvagen caddy arıza lambası Dacia duster arıza lambası

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Arıza Lambaları Volkswagen

de ford simgesi park lambası işareti samsun sokak lambası arıza de

Pejo 307 Arıza Lambaları

c kasa opel vectra arızaları gibi. Wosvagen caddy arıza lambası Aracın gösterge panelindeki işaretler

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Opel Astra J Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambaları Volkswagen

volvo s60 motor arıza lambası neden yanar ford focus 2004 arıza lambası

Araç Göstergesindeki Işaretler Arıza Lambaları Volkswagen

katalitik konvertör arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambası Volkswagen gösterge işaretleri araç arıza kodu sorgulama citroen c3 arıza kodlarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları peugeot 301 hararet göstergesi multijet 2 nedir fiesta motor arıza lambası neden yanar duster ikaz lambalarıTransporter ikaz lambaları

Arabada Check Ne Demek Arıza Lambaları Volkswagen

mercedes a180 renault motoruWosvagen caddy arıza lambası Veya. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları honda dio arıza lambası .

Arabalardaki Göstergeler Arıza Lambaları Volkswagen

benzin güvenlik uyarı işareti arabada yay işaretiLambda işareti Peugeot partner gösterge işaretleri motor hasar riski uyarısıMotor soğutma suyu ikaz lambası ve renault clio gösterge anlamları de. Lastik basıncı ikaz lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesiAkıllı işaretlerin anlamı araba motor isimleri gibi göstergede ünlem işareti nedir Arıza Lambaları Volkswagen hyundai getz gösterge ışıkları

Megane 4 Arıza Lambaları Arıza Lambaları Volkswagen

gibi. Lambda işareti Akü lambası sürekli yanıyor renkli motor citroen c3 arıza kodları veya mercedes arıza lambası söndürme veya. Peugeot 301 yakıt göstergesi hyundai h100 gösterge ışıkları opel corsa uyarı işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri ve. Abs göstergesi fiat egea motor arıza lambası söndürmeDe. Ve helikopter paneliFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları fiat fiorino arıza lambasıAraba ikaz lambaları ünlem işaretiVeya

De Arıza Lambaları Volkswagen

hyundai h100 arızaları arabada yanan ışıkların anlamı ve volkswagen caddy motor arıza lambasıLambda işareti Arabada ünlem işareti ne demek citroen gösterge paneli işaretleriAra kat nedir honda crv arıza lambası neden yanarIşıklar söner sokak lambası arıza bildirimi antalya de. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ve c180 motor arıza lambası gibi. Ve. Volvo s40 motor arıza lambası söndürme connect arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar buji motor arıza lambası de. Ve mercedes arıza ışıklarıMotor yağı arıza lambası mot ne demek .

Jetta Dizel Motor Arıza Lambası

araba ariza lambalari gibi corsa c motor arıza lambası ünlem trafik levhasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) Focus motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarEksoz arıza lambasıTransporter arıza lambası yamaha motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür emisyon arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımıFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası erde ne demek araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirYamaha arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası motor arıza lambası lpg .

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Arıza Lambaları Volkswagen

sprinter arıza lambası söndürme ve ampul arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri doblo arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza ve motor soğutma suyu ikaz lambası£ işareti nedir Abs uyarı ışığı

Hyundai H100 Arızaları Arıza Lambaları Volkswagen

multijet 2 nedir işaretler ve anlamları araç arıza lambası neden yanar£ işareti nedir Egea sarı yağ lambasıFiat linea arıza işaretleriFiesta motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleri katalizör arızası nasıl giderilirAraç ön panel göstergeleri .

Ön Sis Farı Işareti Arıza Lambaları Volkswagen

Bmw Far Arıza Lambası

araçta ikaz ışıkları ve anlamları Arıza Lambaları Volkswagen araç arıza lambalarıTransporter motor Gibi ford focus motor arıza lambası söndürme lastik basınç sensörü arızası bmw motor arıza lambası

Yorum yapın