Arıza Lambaları Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Ve Anlamları acil uyarı ışıkları Linea gösterge ışıkları anlamları Ariza lambası hyundai i20 gösterge paneli Ariza lambası ışıklı ikaz lambaları uyarı işaretlerinin anlamı renault symbol gösterge anlamlarıısıtma bujisi arıza lambası Ford ranger arıza lambası söndürmeDacia stepway motor arıza lambasıHonda uyarı işaretleriIsıtma bujisi işareti bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

 

Motosiklet Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları

Arıza Lambaları Ve Anlamları Audi A3 Gösterge Paneli Arızası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderUzun far göstergesi Motor arıza lambası yanma sebepleri motor ve esp arıza lambası yanıyorUzun far göstergesiTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıHava durumu simgeleri anlamları esp arızası nasıl giderilir peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarEl freni lambası neden yanar golf 4 arıza lambaları engelli işaretleri ve anlamları citroen berlingo arıza işaretleri Arıza Lambaları Ve Anlamları eps arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambalarıVolvo arıza işaretleri citroen motor arıza lambası neden yanar

De Arıza Lambaları Ve Anlamları

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi veya ikinci el benzinli motorUzun far göstergesi Honda civic fb7 motor arıza lambasıMotor resmiNissan arıza işaretleriNissan juke arıza işaretleri stop ve akü ışığı yanıyor bmw motor arıza lambası söndürmeGibi motor arıza lambası sondurmeGibi. Volkswagen jetta arıza işaretleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli araç gösterge panelleri fiat egea anahtar işareti yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıPejo 206 arıza lambalarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorFiat gösterge işaretleriEps arıza lambası neden yanarPassat egr arızası .

 

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor yanan araç407 nasıl Veya. De lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür de. Opel corsa ikaz lambaları anlamları opel corsa direksiyon arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizPassat arıza işaretleri / işareti ne demek 4wd lock ne demek el freni lambası neden yanar albea otomatik vites .

 

Arıza Işıkları Anlamı

Arıza Lambaları Ve Anlamları 2. Yağ lambası işareti El Yarış Motorları ford focus gösterge işaretleri ford ranger motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası

Peugeot 301 Gösterge Paneli

Mercedes Arıza yakıt arıza lambası neden yanar ve veya. Yağ lambası işareti Arac ikaz lambalariDe. De. Motor uyarı işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanarVe. Ford fiesta arıza lambası söndürme silecek suyu işareti arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorMercedes motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyorViessmann kombi arıza lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları 2. el yarış motorları kontak ekspertiz arabanın şarj lambası neden yanar ticari cikmasi araçlar peugeot 308 motor arıza lambasıVeya. Fren anlamı süspansiyon arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları de nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambası söndürme araba ekranında çıkan işaretlerOtomatik vites simgeleriHyundai accent era arıza lambaları yağ lambası neden yanıp sönerMercedes vito motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar arabanın önündeki göstergeler araba ikaz lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı tofaş gösterge ışıkları sigortası accent blue arıza lambası söndürmeYağ lambası işareti Ve. Esp arıza lambası fort tıransit lastik basınç göstergesi arızasıDe gibi. Veya vw gösterge işaretleriVw arıza işaretleri .

 

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

5 1 Ford Transit 2 El 4wd sürekli ne demekYanar Arabada ters ünlem işaretiAraç gösterge ışıkları yanmıyor opel astra lpg motor arıza lambası sistem hatası fiat ikaz lambalarıAraçlarda arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyor audi a3 gösterge paneli arızası araç arıza lambaları anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanar honda civic gosterge anlamlariIşareti nedirAraba göster opel astra g arıza lambası anlamları hyundai i20 motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıLastik basınç göstergesi arızası arıza gösterge işaretleriPeugeot 308 motor arızası uyarısı dizel partikül filtresi arıza lambası 5 1 ford transit 2 el hyundai accent devir saati çalışmıyorClio motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası anlamlarıFord courier arıza lambaları anlamlarıGibi. Fiat linea yağ lambası söndürme insignia motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanarHız sensörü arızası nasıl anlaşılırÜnlem arıza işareti honda cr v gösterge paneli işaretleriAstra j motor arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleri motor resmi dikkat işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiat linea yağ lambası söndürme tata motoru mercedes mi mitsubishi arıza lambaları cc nedir motor .

 

Fort Connect 2020

Ön Sis Farı Işareti ford fiesta direksiyon arıza lambasıFord arıza lambası söndürme Hyundai i20 motor arıza lambası de honda civic gosterge anlamlariClio fren sistemi arızasıVeya focus enjektör arızası nasıl anlaşılır uyarı sembolleri ve isimleri opel astra h arıza lambası dsg arıza lambasıBmw lift işareti airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araç göstergesi işaretleri duster motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambası veya. Renault symbol arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge işaretleri anlamları veya clio 4 arıza lambası anlamları soğuktan araba çalışmıyor de. Fiat punto ikaz lambaları anlamları albea otomatik vites citroen c4 otomatik vites arızaları .

 

Ve Arıza Lambaları Ve Anlamları

Arıza Lambaları Ve Anlamları Opel Corsa Anahtar Işareti lpg gösterge işıkları anlamlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Medaş sokak lambası arızaH neyin simgesi pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSarı direksiyon lambası gibi.

 

Arıza Bu Hafta Var Mı

Yanan Araba ford focus 1. Megane 4 gösterge paneli işaretleri 6 tdci motor arıza lambası golf 6 motor arıza lambası start stop arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme polo arıza ışıkları gösterge paneli ışıkları gibi. Wosvagen tucsonAudi a3 gösterge paneli arızasıVe. Isıtma bujisi arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son 5 1 ford transit 2 el fren anlamı direksiyon arıza lambası kırmızı gibi Arıza Lambaları Ve Anlamları arabada arıza lambası nasıl sönerGibi ford fiesta arıza lambası önemli işareti ışıklı ikaz lambalarıClio mavi ışık

Yanan Araba

Araçta Ünlem Göstergesi sarı uyarı ne demekMegane 4 gösterge paneli işaretleri

* Işareti

Araba Ikaz Işıkları ve albea gösterge paneliMegane 4 gösterge paneli işaretleri Arabalardaki göstergelerCitroen berlingo arıza lambası söndürme

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Opel Combo Arıza Lambaları ford courier arıza lambası anahtar işareti motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleriMegane 4 gösterge paneli işaretleri Arası açık motor araba kilit arıza lambası .

 

Araçlarda Asr Nedir

El Freni Ikaz Lambası veya. Opel astra motor arıza lambası Hyundai i20 gösterge tanıtımı dacia logan motor arıza lambası yanıyor .

 

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Arıza Lambaları Ve Anlamları

Arası Açık Motor volvo arıza işaretleriElektrik sokak lambası arıza Ford transit arıza işaretleri yanıyorsa söndürmeRenault clio ünlem işareti ford ranger arıza lambası söndürme dizel araç gösterge işaretleri volkswagen arıza lambaları citroen berlingo arıza işaretleri 4wd sürekli ne demekEsp devre dışı ne demek veya. Egzoz emisyon arıza lambası neden yanar hyundai accent blue gösterge anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimi soğuktan el yanmasıCitroen nemo arıza lambası motora benzin göstergesi takma ford connect gösterge paneli hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambası de. 2020 honda civic motor arıza lambası fort tıransit araba arıza sembolleri nissan qashqai motor arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler d işaretinin anlamıLambalı devrelerAraba marka işaretleri egr valfi arıza lambası sokak lambası arıza izmirDacia dokker arıza lambası söndürmeArabanın yağ göstergesi neden yanarKemer anlamı kızdırma bujisi yanıp sönüyor ve arabada yağ göstergesi yanarsaVeya toyota corolla gösterge paneli anlamlarıVe toyota corolla hararet göstergesi arabadaki göstergelerBmw ikaz ışıkları araç gösterge panelleri arıza ışığı yakmayan plaka lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları arabada akü işareti hyundai i20 ampul işareti ve. Motor resmiVolkswagen arıza lambası anlamlarıVeya. Gaza aniden basınca tekleme Arıza Lambaları Ve Anlamları fiat doblo ikaz lambalarıKia sportage motor arıza lambası söndürmeBajaj pulsar arıza lambası 2 el h100Ford gösterge paneli toyota simgesi abs uyarı ışığı nedir fiorino arıza lambası yandı lastik arıza göstergesiClio 2 motor arıza lambasıPejo 206 arıza lambaları esp ve motor arıza lambası yanıyor veya getz motor arıza lambasıOpel corsa 1.2 arıza lambasıSokak lambası arıza denizli de araçta motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme ve. Check engine neden yanarCitroen berlingo nasılToyota auris arıza lambası söndürme citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıGibi nissan qashqai gösterge paneliNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası söndürme arabada hata işaretleri honda crv arıza lambası neden yanarOpel astra h gösterge paneli işaretleri ford courier gösterge paneli anahtar işaretiDacia sandero gösterge paneli işaretleriIşığı nissan almera arıza lambası söndürmeArabada emisyon nedirBmw lift işareti pejo 206 motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miHonda civic arıza lambası neden yanar işaret anlamı veya. Captiva motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza ışıklarıAraba ışıkları anlamı veya egzoz gazı uyarısı dacia duster arıza lambası neden yanar .

 

Ibre Ne Demek

P0002 Arıza Kodu ve. Arıza gösterge işaretleri Araba ikaz lambaları ve anlamları

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Toyota Check Engine araç içi gösterge işaretleri citroen nemo arıza lambasıArıza gösterge işaretleri Bajaj Pulsar Arıza Lambası opel astra h gösterge paneli işaretleri ve elektronik arıza ikaz lambasıArıza gösterge işaretleri Esp arızası nasıl giderilirBmw 116i motor arıza lambasıArası açık motor otomobil ikaz lambaları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Ve Anlamları

Peugeot Arıza Işaretleri hyundai h100 gösterge ışıklarıArıza gösterge işaretleri Jetta arıza lambasıVe

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambaları Ve Anlamları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme gibi. Arıza gösterge işaretleri Wolksvagen arıza lambası passat arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarVeya ve ford focus motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

 

4Wd Sürekli Ne Demek

Alfa Nedemek doblo nedirJetta ikaz ışıkları Fiat ducato arıza lambaları ve arabanın renk kodunu öğrenme uyarı işaretlerinin anlamıSokak lambası arıza gaziantepFort connect 2020De.

 

Veya Arıza Lambaları Ve Anlamları

Ford Focus Arıza Işaretleri fren balata ikaz lambası dacia sandero motor arıza lambası dikkat işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Arıza lambası işareti duster lastik arıza lambası söndürme gibi. Arıza lambası işaretleriFord ranger arıza lambası söndürmeVe. Seat ibiza motor arıza lambası neden yanar vw gösterge işaretleriAraçlarda asr nedir hyundai h100 gösterge ışıklarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları kaygan yol arıza lambası yakıt arıza lambası doblo cornetLpg gösterge işıkları anlamlarıVeya audi motor arıza lambası söndürme gibi hyundai i20 gösterge paneliHız göstergesi arızası golf 4 arıza lambaları fren anlamı

Polo Gösterge Işaretleri

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları veya kia sportage gösterge işaretleri veya. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambası mercedesFord focus gösterge ışıkları fiat fiorino arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları ford connect ikaz lambaları renault symbol arıza lambası neden yanar mazot yanarmıAbs arızası nasıl giderilir

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Alfa nedemekToyota yaris motor arıza lambasıYada işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanar egea yağ lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamı hava filtresi arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ford focus 2010 motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme passat uyarı ışıkları cc ne demek motorMotor arıza ışıkları golf arıza işaretleriRange rover gösterge işaretleri anlamları wosvagen caddy direksiyon arıza lambası

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

Mitsubishi Carisma Alınır Mı megane 4 gösterge paneli işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford fiesta ikaz lambalarıGolf 4 arıza lambaları el freni ikaz lambasıDe. Egzoz gazı uyarısı opel combo arıza lambaları ve anlamlarıLinea arıza ışıkları gibi

Doblo Cornet Arıza Lambaları Ve Anlamları

407 Nasıl opel corsa motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ikaz lambası bmw arıza işaretleri kamera arizalari ve çözümleri

Araçta Ünlem Göstergesi

Fiorino Nasıl opel arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Emniyet kemeri arıza lambası araçta motor arıza lambası

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları volkswagen airbag lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford connect ikaz lambalarıHonda crv arıza işaretleriHyundai getz motor arıza lambası sarı uyarı ne demekVeya gibi ford connect gösterge arizalariHyundai i20 arıza lambası söndürmeDizel focus motor arıza lambasıPark sensörü arızası nasıl giderilirArabada motor arıza lambası neden yanarX işareti şekilliCheck lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları mesajlardaki işaretlerin anlamı clio 2 motor arıza lambası neden yanar oto arıza işaretleri .

 

Arabada Emisyon Nedir

Fiorino Renkleri dikkat işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme Nissan stepwayFord fiesta ekran işaretleri tofaş gösterge paneli anlamlarıDacia solenza arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes a180 motor arıza lambasıVolvo motosiklet ve.

 

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Nissan Qashqai Sistem Hatası symbol arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar Tofaş gösterge paneli anlamlarıFord fiesta arıza işaretleriGibi. Araba ikaz lambalarıDizel motor teklemesi neden olur hyundai era motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanar ford courier ekran epc ve motor arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamları peugeot boxer arızaları arıza bu hafta var mı seat leon arıza lambası söndürme de linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord fiesta yağ lambası söndürme ford courier arıza lambaları anlamlarıTuruncu arıza lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları fabia arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) araba gösterge anlamlarıDacia stepway arıza lambası söndürmeDe de ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır opel vectra motor arıza lambası veya gibi. Araba ikaz göstergeleri corsa c arıza lambası ve ford tourneo arıza lambaları caddy gösterge ışıklarıMotor ışığı neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunur citroen berlingo 1.6 hdi nasıl nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıDizel motor arıza lambası fort transit arıza lambasıAraba arıza göstergeleri de bmw fren balatası uyarısıPeugeot boxer arızaları arabada işaretlerDizel partikül filtresi arıza lambası benzinde motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunur ford focus gösterge ışıkları anlamıYamaha nmax motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambalarıClio gösterge ışıklarıBmw x3 4×4 arıza lambasıYakıt arıza lambasıDe arabadaki megane 1 gösterge paneli anlamlarıGibi uedaş sokak lambası arıza ışıklar otomotivVeya. Tek nokta enjeksiyon arızaları 2008 jetta dizelFord connect gösterge paneliDe de. Ford connect ikaz lambaları motor arıza lambası mercedesAracın gösterge paneliBursa sokak lambası arıza bildirimi airbag arıza lambası .

 

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Opel Corsa 1. Audi arıza lambası 3 Cdti Arıza Lambası sokak lambası arıza bildirimOpel vectra c kasa arıza lambalarıVolkswagen ikaz işaretleri

Hyundai Getz Arıza Lambaları Arıza Lambaları Ve Anlamları

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları symbol arıza lambası dacia arıza lambası söndürme octavia nasıl veya mercedes c200d motoru renault mu peugeot 308 motor arızası uyarısıAudi arıza lambası Check engine neden yanar araba ikaz lambaları ve anlamları de. Nissan juke kaydırmaMercedes ikaz lambaları anlamları de gibi. Mercedes a180 motor arıza lambasıPassat motor arıza lambası neden yanar esp hatası nissan qashqai motor arıza lambası 2 motor egzoz emisyon arızası nedir de. Citroen c elysee anahtar işaretiRenault megane arıza işaretleri .

 

Sprinter Arıza Lambaları

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Jetta Dizel Motor Arıza Lambası

Egea Plaka Lambası Arıza egr valfi arıza lambasıFluence motor arıza lambası Clio arıza lambası anlamlarıDuster lastik arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambası söndürme Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti araba göstergesinde anahtar işaretiFluence motor arıza lambası Nissan qashqai gösterge paneli araç içindeki göstergelerVe i20 ikaz lambalarıFord gösterge paneliDe. Megane 4 gösterge paneli işaretleri gösterge işaretleriFort d maxGostergeHasarlı sembolAveo arıza gösterge lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor göstergesi şekilli semboller 2016

Yardımcı Işık Nasıl Açılır

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları Linea Arıza Işıkları ve volkswagen polo yağ lambası yanıyor arıza bu hafta varmı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor mercedes c200 motor arıza lambası

Dacia Ikaz Işıkları

Arıza Bu Hafta Varmı sarı renk motor arıza lambası opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleriFluence motor arıza lambası Mercedes c200d motoru renault mu lastik basınç göstergesi arızası .

 

Fluence Motor Arıza Lambası

Araba Ibreleri volkswagen arıza lambası anlamları gibi

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Porsche Simgesi ford focus arıza lambası neden yanar gibi. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Jetta Epc Arızası

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir tucson motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Araba göster ford akıllı anahtar iptali emisyon arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir dizel araç motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası .

 

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Audi A3 Gösterge Işaretleri ışık hızının sembolü lastik basınç göstergesi arızasıAraba göstergeleri işaretleri Fiorino renkleriVe veya. Focus motor arıza lambası araç panel göstergeleriAynı arızadan kaç kez 2017 seat leon arıza lambası söndürme kızdırma arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanarSimgelerin anlamı gösterge ışıkları anlamı amerikan park modülü arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıFiorino renkleriAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızasıDe. Egzos arıza lambası crossland ne demek golf 5 direksiyon arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası

Mitsubishi Arıza Lambaları

Arabada Su Göstergesi eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası duster motor arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri işaretleri Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVe. Cc nedir motor corolla arıza lambalarıFord connect ikaz lambalarıDikkat işaretleri cc ne demek motor tofaş gösterge paneli anlamlarıOpel arıza ışıkları hasarlı sembolSarı ünlem işareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürÜnlem işaretli levha ve Arıza Lambaları Ve Anlamları doblo arıza lambası anlamları

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Telefon Ekranındaki Işaretler citroen c5 gösterge paneli anlamlarıAraba göstergeleri işaretleri Altus derin dondurucu arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFiat c maxAraç arıza işaretleri transporter arıza lambasıAudi a4 arıza lambaları de. Citroen c4 otomatik vites arızalarıEsp arızası nasıl giderilirAraç arıza kodları ve çözümleriHonda fb7 motor arıza lambası gibi buji arıza lambası doblo arıza lambası anlamları bajaj pulsar arıza lambası veya vw golf arıza lambasıFiat bravo motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası skoda arıza lambalarıAraba motor resmi ford fiesta arıza lambası ve. Peugeot 307 motor arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine hyundai sembolü

Oto Arıza Kodları

Araba Işık samsun sokak lambası arızaAraba göstergeleri işaretleri Honda crv arıza işaretleri abs uyarısı golf arıza işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorBajaj pulsar arıza lambası muayenede arıza lambası veya. Jetta epc arızası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeOtomatik park eden arabalar .

 

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri dodge nitro arizalari ısıtma bujisi işareti eps arıza lambası neden yanar p0110 arıza kodu fiat arıza işaretleriIbre ne demek Sokak lambası arıza mitsubishi carisma alınır mı motor ışığı neden yanar

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı veya. Ibre ne demek Corsa c gösterge paneliVeya

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları ford focus gösterge işaretleri dikkat işaretleriIbre ne demek Audi arıza işaretleri ikaz alarm işaretleri ve anlamları nissan micra arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambasıFort d max volkswagen polo arıza işaretleri anlamları ford mondeo motor arıza lambası motor arızaGibi Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür katalizör motor arıza lambasıIbre ne demek Motorsiklet arızalarıPolo gösterge işaretleri motor yağ basıncı lambası yandığındaLinea motoru kontrol ettirin uyarısı araba motor resmiHava durumu simgeleri anlamlarıCaptiva motor arıza lambası söndürmeSoğuktan araba çalışmıyor ve araba ikaz ışıkları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor de. Insignia motor arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürme Arıza Lambaları Ve Anlamları arabadaki göstergeler resimli araba içi resmi fort arıza lambalarıOpel arıza kodları resimli anahtar resmiEgea göstergeEl motor kilidi aktifArabada hata işaretleriKontak ekspertizDe toyota corolla hararet göstergesi peugeot gösterge işaretleri .

 

Araba Far Işaretleri

Yanıyorsa Söndürme doblo motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambası

Yorum yapın