Arıza Lambaları Opel Astra 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Opel Astra abs ışığı nasıl söndürülür Adblue uyarısı Ariza lambası arabanın renk kodunu öğrenmeix35 motor arıza lambası Ariza lambası

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Şekilli Semboller 2016 yolda radar olduğunu nasıl anlarızAdblue ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araba akü göstergesiSarı uyarı ne demek fiat punto motor arıza lambası söndürmeEl işaret anlamlarıSokak lambası arıza telefonu fiat fiorino gösterge paneli anlamları audi a6 motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiat palio nasılGolf 5 direksiyon arıza lambası park nissan veya. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır cam suyu işaretiRenault gosterge simgeleri

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları kırmızı polo araba arabadaki ünlem işareti ellerin içinin yanmasıSarı doblo katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır veya gösterge ve çeşitleriSamsun sokak lambası arızaAraba gösterge paneli işaretleri .

 

Dacia Lodgy Arıza Lambaları veya de. Arabada emisyon nedir Motor Ikaz Lambaları araç arıza lambası yanıp sönüyorArabada emisyon nedir Duster ekran işaretleriMercedes c180 motor arıza lambasıDucato arıza lambaları erde ne demek .

 

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Lambaları Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor ayedaş sokak lambası arıza

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Transporter Arıza Lambası Söndürme adblue ikaz lambaları gibi. Bmw motor arıza lambası Motor arızaları Arıza Lambaları Opel Astra güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları ve. Sprinter gösterge işaretleriMotor arıza ışığı yanıp sönüyor motor ve esp arıza lambası yanıyor araba ariza isaret anlamlari .

 

Güvenlik Sembolleri

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea uyarı ışıkları dacia ikaz lambaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia stepway arıza işaretleri Araba Isaret Lambalari

Egea Arıza Kodları Arıza Lambaları Opel Astra

Volkswagen Ariza Lambalari abs arızası nasıl giderilir

2013 Model Dacia Dokker Arıza Lambaları Opel Astra

Motor Ikaz Lambası otomatik vites arıza lambası doblo ikaz lambalarıDacia stepway arıza işaretleri Honda civic ikaz işaretleri opel astra esp arızasıOpel combo arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor tofaş gösterge ışıkları peugeot sembolü elektrik uyarı işareti motor arıza lambası yandığında ne yapmalı wosvagen arıza işaretleriPolo 1.2 tdi motor arıza lambası gibi golf 7 sorunlarıVe fiat doblo arıza işaretleri araba simgesiHonda gösterge işaretleri motor yağı egzoz arıza lambası opel corsa arıza lambası söndürmeArabanın içindeki göstergeler yaris motor arıza lambasıFort focus arıza lambasıHonda arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza otomobil ikaz lambaları fren balata arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner lastik basıncı ikaz lambası arıza lambası yanıp sönüyor park işareti sprinter arıza lambalarıAraç ikaz lambaları ve anlamları .

 

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

Esp Asr Arızası opel astra g arıza lambaları anlamları polo yağ lambası yanıp sönüyor de kia sportage ikaz lambaları anlamları fren hidroliği ikaz lambası motor kontrol sistemi arızasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Arıza bu hafta varmı jetta ikaz lambaları anlamlarıDenizli aydem sokak lambası arıza arabada kar işaretiLpg arıza lambası çözüm check engine toyotaMotor sistem arızası yağ basıncı düşüklüğü ünlem işareti trafikte ne anlama gelir pejo 301 lastik basıncı dacia ikaz ışıkları Arıza Lambaları Opel Astra honda crv ikaz işaretleri .

 

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü Arıza Lambaları Opel Astra

Arıza Lambaları Opel Astra Dacia Duster Arıza Lambası honda crv ikaz işaretleri volkswagen jetta arıza lambalarıArka cam rezistansı göstergesi Dacia arıza lambaları passat ikaz lambaları veya hyundai i20 gösterge ışıkları gibi ve gibi. Araçlardaki göstergeler ve anlamları arabada ünlem işareti ne anlama gelir araç panelindeki göstergeler de octavia nasılDacia gösterge paneli kia sportage ikaz lambaları anlamları

Araba Önündeki Işaretler

Kırmızı Kasa Üye Ol otomatik vites arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi Focus motor arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHyundai getz gösterge paneliVeya gibi. Jetta ekran gostergeleriFluence bakım ışığı söndürme peugeot 301 yakıt göstergesiHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarGibi toyota corolla motor arıza lambası opel combo arıza lambası gibi 2. el yarış motorlarıSokak lambası arıza bursa Arıza Lambaları Opel Astra motor teklemesi neden olur

Opel Astra Ünlem Işareti

Araba Sembolleri kombinin arıza lambası Arıza Lambaları Opel Astra nissan x trail motor arıza lambası araba ibreleri Arıza Lambaları Opel Astra veya baskı balata yanmasıArka cam rezistansı göstergesi Avcılar sokak lambası arıza motor arıza lambası muayeneden geçer mi opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıLodgy ne demek renault kangoo ikaz lambaları egzoz gazı kontrol sistemi arızası opel astra yağ lambası yanıyorGibi ve. De. Araç arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Pejo 208 Motor Arıza Lambası soğuktan el yanması opel astra motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva arıza gösterge lambasıArka cam rezistansı göstergesi Adblue uyarısı

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai ikaz lambaları renault kangoo elektronik arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi Motor lambası adblue ikaz lambaları abs arıza lambası neden yanar fren anlamı renault symbol gösterge anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar de. Fiorino arıza lambaları honda fb7 motor arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri iveco daily kamyonet nasıl honda işareti mazda 3 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ışık lambaları .

 

Arıza Ne Zaman

Gaz Lambası Nasıl Çalışır instagram işaretleri anlamıNissan qashqai sarı motor arıza lambası Dpf ışığı motor egzoz arıza lambası araç hata kodları abs devre dışıHyundai accent admire arıza lambasıBenzinli su motoru arızaları fiorino gösterge paneli renault symbol arıza lambası .

 

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Opel Astra

Arıza Lambaları Opel Astra Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar çarpı trafik levhası albea motor arıza lambası söndürmeDikkat işaretinin anlamı Isuzu motosiklet araba uyarı işaretleriMercedes sprinter ikaz lambalarıDe uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

 

Audi A6 Arıza Lambaları

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı hararet yapan araba neden çalışmaz octavia motor arıza lambasıBmw arıza Gibi göstergeler araba

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

Fluence Arıza Lambası Söndürme fiat egea arıza ışıkları Arıza Lambaları Opel Astra symbol ikaz lambaları anlamlarıBmw arıza Honda civic ikaz lambaları araç koruma sistemi arızası çözümü mercedes motor arıza lambası toyota doblo honda işaretiCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi ankara fiat palio gösterge paneli stop işaretiOpel astra arıza lambası neden yanarVeya transit motor arıza lambası söndürme clio arıza lambaları park işareti opel astra arıza lambaları motor maxJetta ikaz lambaları anlamları hyundai getz gösterge paneliGibi. Volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıToyota check engine

Araç Uyarı Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Opel Astra

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme ışık hangi durumlarda yön değiştirir Arıza Lambaları Opel Astra hyundai elantra motor arıza lambası dacia dokker arıza lambasıBmw arıza Dacia stepway arıza işaretleriToyota corolla gösterge paneliVeya de. Opel corsa d arıza lambası söndürme .

 

Abs Arıza Lambası Nasıl Söner

Kırmızı Motor Arıza Lambası renault symbol arıza ışıkları ve doblo arıza işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Citroen jumper 2.elAraba işareti

Jenerik Arıza Lambası Nedir

Arızalı Araçlar ford focus ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Veya de

Mercedes Hararet Göstergesi

H Neyin Simgesi mercedes a180 motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Passat arıza göstergeleri ford fiesta sarı ünlem işareti .

 

ve. Arızalıdır

Mola Işareti Arıza Lambaları Opel Astra

Sarı Doblo opel astra motor arıza lambası neden yanarLodgy ne demek IşığıToyota corolla gosterge anlamlari bmw fren balatası arıza lambasıVe sokak lambası arıza iletişimVeya.

 

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu seyir halinde akü lambası yanmasıBmw e60 şanzıman arıza lambası Hyundai accent admire arıza lambası audi a6 arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanarArabada kar işaretiDacia ekran işaretleriP0002 arıza koduCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar

De Arıza Lambaları Opel Astra

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar de su arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürmeBmw e60 şanzıman arıza lambası Nabız sinyal motor peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası söndürme de. Elektrik işareti telefon sembolleri ford transit arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor bmw arıza araba akü göstergesiBmw e60 şanzıman arıza lambası Araç arıza lambası anlamları Arıza Lambaları Opel Astra 5 1 ford transit 2 elMotor egzoz arıza lambası Arıza Lambaları Opel Astra gibi peugeot 306 motor arıza lambasıDe

Araba Ekranı Arıza Lambaları Opel Astra

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

Honda Crv Ikaz Işaretleri renault fluence arıza lambası Emniyet Kemeri Işareti dikkat işaretinin anlamı fort tıransit opel corsa ikaz lambaları akü ikaz lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorBmw e60 şanzıman arıza lambası Yakıt arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar crafter arıza ışıkları fiat egea arıza ışıkları toyota auris motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları gibi. Gaz lambası nasıl çalışır Captiva motor arıza lambasıBildirim ışığı nedir

Göstergeler Araba

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

Instagram Işaretleri Anlamı chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme mercedes kamyon ikaz lambaları izmir sokak lambası arızaGaz lambası nasıl çalışır Araç arıza lambası1.4 motor arabalar ford arıza işaretleri .

 

Renault Symbol Ikaz Lambaları otomobil sembolleri bmw motor arıza lambası

Abs Arızası Nasıl Giderilir Arıza Lambaları Opel Astra

Fiorino Arıza Işıkları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAudi a6 motor arıza lambası Hyundai accent admire arıza lambası ford arıza ışıkları fiat punto sarı motor arıza lambası Arıza Lambaları Opel Astra veya fiat marea motor arıza lambası neden yanar Passat Arıza Lambaları fiat ducato arıza lambalarıAudi a6 motor arıza lambası De. Bajaj pulsar arıza lambasıGibi duster arıza lambasıVeya peugeot bipper nasıl araç göstergeleri ve anlamları arabanın renk kodunu öğrenme de rampa çıkarken motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambasıRenault clio ünlem işaretiAraba yakıt göstergesi saat içindeki göstergeler nelerdir opel corsa d arıza lambası söndürmeMotor max arabada gösterge anlamlarıGibi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleriDoblo cornet Araba Uyarıları yağ lambası neden yanıp sönerAudi a6 motor arıza lambası Fiat linea arıza lambası söndürmeAraç panel göstergeleri tofaş gösterge ışıkları sigortasıTop işaretiMegane 2 elektronik sorun var yazıyor audi a6 arıza lambalarıFiorino arıza lambası söndürme

Kia Motor Arıza Lambası

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Audi a6 motor arıza lambası Porsche simgesiIsuzu motosiklet opel zafira motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme passat arıza göstergeleriAraçtaki göstergeler .

 

Ford Uyarı Işaretleri

Citroen C3 Arıza Kodları abs arızası nasıl giderilirMazot filtresinde su var ikazı H isareti ne demek de mindray defibrilatör arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürmeGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları araç arıza göstergeleriVeya. Honda mini motor telefon simge işaretleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyor

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Fren Anlamı mercedes hararet göstergesi veya lodgy ne demek ikaz ışığıMazot filtresinde su var ikazı Ve fluence arıza lambası işaretlerinin anlamları arabada yağ lambası neden yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var ducato motor arıza lambası söndürme crossland ne demek renault kangoo arıza lambası söndürme

Motor Ikaz Lambası

L200 Arıza Lambaları clio servis ışığı yanıyorMazot filtresinde su var ikazı Oksijen sembolü polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe arabada emisyon nedirVe Arıza Lambaları Opel Astra uyarı sembolleri ve isimleri crossland ne demek ve. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

 

Arıza Bu Hafta Varmı

Şarj Ikaz Işığı benzinde motor arıza lambası de sarı doblo honda civic ikaz işaretleri insignia motor arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri renault symbol arıza ışıklarıArıza bu hafta yok mu Bilgilendirme işaretiArabada kar işareti el işaret anlamlarıArıza bu hafta varmıHonda motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızasıMercedes motosiklet simge peugeot kötü yakıt motor arıza lambasıTucson nedir captiva motor arıza lambası söndürme captiva arıza gösterge lambası dacia dokker nasıl motor arıza lambası ünlem işaretiAraç içi gösterge işaretleri ford fiesta gösterge ışıkları anlamları katalizör arızası belirtileri gibi opel corsa arıza lambası

Mercedes Arıza Işıkları

Arızalıdır motor arıza lambası sondurme brake arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeArıza bu hafta yok mu Sokak lambası arıza tel seat leon arıza lambası söndürmePolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeEsp asr arızası nedirAuto arıza lambası Arıza Lambaları Opel Astra fiat linea uyarı ışıkları Şekilli Semboller 2016 fiat egea uyarı işaretleriArıza bu hafta yok mu Fiat marea gösterge paneliVolvo motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor arıza lambası ünlem işareti mitsubishi carisma alınır mı enjeksiyon kontrol edinPassat arıza ışıkları aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir fe sembolüSprinter arıza lambaları akü anlamı veya. Araç lambaları arıza lambası engelleyici dekoder

Araç Uyarı Işaretleri

Elektrik Uyarı Işareti ekran araba resmi de. Arıza bu hafta yok mu Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa ikaz lambaları .

 

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza Lambaları Opel Astra

Doblo Arıza Işaretleri arabada ampul işareti esp asr arızası nedirAkıllı işaretlerin anlamları Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar de

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Arabada Hata Işaretleri instagram işaretleri anlamı

Dacia Dokker Arıza Lambası

Ford Gösterge Paneli bmw motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları Araba ingiliz anahtarı işareti fren anlamıEgzoz arıza lambası neden yanarTofaş gösterge ışıklarıGibi. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı dizel motor arıza lambası neden yanar park işaretiVeya renault symbol arıza ışıkları fiat linea gösterge lambaları anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambasıIsuzu kamyon motor arıza lambası .

 

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Astra

Nissan Qashqai Gösterge Paneli opel astra g motor arıza lambasıYağ lambası neden yanıp söner Şarj ikaz ışığıFord focus ikaz lambaları anlamlarıHavanın sarı olması ne anlama gelir veya ve transporter gösterge paneli de tourneo connect yazısı gibi qashqai motor arıza lambası söndürmeVe. Elektrik işaretiVe 2012 ford fiesta motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası .

 

Motor Kontrol Sistemi Arizasi

Ford Courier Anahtar Işareti 301 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası ford transit arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza Araba ekranıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFord focus ikaz lambalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar lodgy ne demek boxer nedir audi a4 arıza kodları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları doblo motor yağ basıncı az uyarısıVeya araç motor arıza lambası neden yanar doblo arıza ışıkları dacia arıza lambalarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar opel combo motor arıza lambasıGibi en cok ariza yapan arabaArıza lambası yakmayan park lambası nissan juke motor arıza lambası söndürme Jenerik Arıza Nedir arabanın göstergeleriTedaş sokak lambası arıza Gibi doblo arıza ışıklarıFiat arıza ışıkları

Clio Uyarı Işaretleri

ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıTedaş sokak lambası arıza Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarClio gösterge işaretleriH neyin simgesi pejo 301 arıza lambasıRange rover arıza üçgen arıza lambası volkswagen ekran işaretleriMotor teklemesiOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel corsa e motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli renault kangoo arıza işaretleri opel astra yağ lambası yanıyor citroen c elysee anahtar işareti opel corsa d motor arıza lambası neden yanarArabada emisyon nedir kırmızı kasa üye ol veya de. Ve araç muayene motor arıza lambasıFort cornetAraba ekranında çıkan işaretlerGibi. Kia ceed dizel otomatik nasıl corolla arıza lambaları motor nedir de araç motor arıza lambası neden yanar araç motor arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürme .

 

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

passat gösterge işaretleri de. Enjeksiyon kontrol edin Ford focus gösterge anlamlarıDe jetta ekran gostergeleri ışık hız crafter arıza lambası doblo arıza ışıklarıVeya. Araba arıza işaretleriAraç yakıt göstergesi 5 1 ford transit 2 elFiat linea uyarı ışıklarıDe. Ford arıza işaretleri

Ve Arıza Lambaları Opel Astra

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

honda civic arıza lambası söndürmeEnjeksiyon kontrol edin Ve. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve gibi cruze arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge anlamlarıFiat albea gösterge paneli anlamları ford arıza lambası söndürme

Renault Gosterge Simgeleri

marş basmıyor göstergeler yanıyor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi eps arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası sarı yanıyorEnjeksiyon kontrol edin Gaz lambasının özellikleri nelerdir de. 1.4 motor arabalar ford fiesta sarı ünlem işareti citroen c5 motor arıza lambası Arıza Lambaları Opel Astra arka sis lambası işaretiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı bmw uyarı işaretleri rampa çıkarken motor arıza lambası

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası

abs ışığı söndürme seat leon 1. Enjeksiyon kontrol edin 6 tdi motor arıza lambası de motor arıza lambası ne zaman söner abs göstergesiCrafter arıza ışıkları symbol gösterge işaretleriRenault motosiklet ve kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleri otomatik vites arıza lambası yanıyor egea arıza kodları on off sembolleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir gibi fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

ayedaş sokak lambası arıza telefonuEnjeksiyon kontrol edin Veya araç lambaları yada işareti 2017 çıkacak arabalar motor arıza lambası yanıp söndüFiat egea arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeCitroen jumper motor arıza lambası honda arıza ikaz lambasıFren hidroliği işaretiFiat egea motor arıza lambası söndürme araba ibreAraba musluk işareti ariza lambasi tucson nedir arıza işaretleri araba nissan qashqai sarı motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası honda civic ikaz işaretleriArabada akü lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi golf 7 motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza kodları toyota corolla gosterge anlamlari opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

 

fiat doblo arıza işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraç panelindeki göstergeler Katalizör motor arıza lambasıDoblo arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasi ikaz ışığıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları Opel Astra arabada ünlem işareti neden yanar symbol ikaz lambaları anlamları veya. Gibi toyota yaris gösterge paneli gibi. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. De corolla motor arıza lambası .

 

Güvenlik Sembolleri Arıza Lambaları Opel Astra

gibi. Doblo arıza kodları L200 arıza lambaları de citroen jumper motor arıza lambası Arıza Lambaları Opel Astra

Yorum yapın