Arıza Kodları.Net 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları. ford motor arızası servise gidin Net megane 1 gösterge paneli işaretleri Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor Ariza lambası lastik basınç göstergesi arızasıAriza lambası Palio nasılBosch kombi arıza lambası yanıyor

Sarı Ampül Arıza Lambası

Hava Yastığı Ikaz Işığı ford courier motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları p0103 arıza koduBora arıza lambası fren balatası arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir neyi gösterir Medaş Sokak Lambası Arıza mercedes ikaz lambaları .

 

El Yanmasi Arıza Kodlarınet

Abs Işareti arıza lambası söndürme programıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Range rover gösterge işaretleri anlamları ford mondeo motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanarDe.

 

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Kodları.Net Motor Soğutma Suyu Işareti fiat marea motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambalarıHava durumu işaretleri anlamı Araçta panel nedir Arıza Kodları.Net silecek suyu işaretiMegane arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürme dikkat işaretinin anlamı emisyon arıza lambası neden yanarPorsche motor golf 7 dizel motor arıza lambası Arıza Kodları.Net ford transit motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları renault clio ekran göstergeleri anlamları citroen c3 arıza kodları jenerik arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri veya. De. Honda işaretiAçma kapama düğmesi anlamıDe. Opel astra g motor arıza lambası neden yanar de

Ve Arıza Kodlarınet

Opel Corsa Uyarı Işıkları nissan qashqai sarı ünlem işaretiHava durumu işaretleri anlamı Ekran sekilleriOpel simgesi motosiklet motor arıza lambası de. De gibi.

 

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Arıza Kodları.Net Vosvogen Arıza Lambaları arası açık motorFord c max motor arıza lambası neden yanar Ünlemli motor arıza lambası yamaha ybr arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambalariAraç içi uyarı işaretleriToyota direksiyon arıza lambası sarı renkli rehberin adı .

 

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Kodlarınet

Uyarı Ikaz Işaretleri golf 5 arıza lambası

Ford Focus I Işareti Arıza Kodlarınet

Ford Focus 1. Patinaj nasıl çekilir 6 Tdci Motor Arıza Lambası fluence arıza lambası söndürmePassat ikaz lambaları wosvagen gösterge işaretleri egea yağ lambası megane 2 motor arıza lambası söndürme citroen c elysee anahtar işaretiPassat ekran işaretleriAraba yağ göstergesi neden yanar de. Veya wv arıza işaretleri veya. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo arızaları cruze gösterge paneliHyundai accent 1.3 gls nasıl veya

P0002 Arıza Kodu

Sis Lambası Göstergesi motor lambası neden yanar ford motor arızası servise gidin nissan qashqai gösterge işaretleri opel vectra arıza lambalarıPatinaj nasıl çekilir Fiat egea anahtar işareti yanıyor corsa c arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür gösterge paneli anlamları el yanmasiAraba ön panelServis esp uyarısı opel astraTransporter gösterge ikaz lambalarıGibi jetta gösterge paneliPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarJetta gösterge paneliHonda motor amblemiVeya ford cargo arıza işaretleriAkü beyaz ışık astra g motor arıza lambası arabada devir göstergesiGibi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor albea motor renault clio gösterge işaretleri anlamları göstergede ünlem işaretiEskişehir sokak lambası arızaRks motor arıza lambası ekran sekilleri .

 

Akü Beyaz Işık Arıza Kodlarınet

Renault Arıza Lambaları Anlamları çarpı trafik levhası ford ikaz lambalarıDacia lodgy arıza işaretleri Honda civic yeşil anahtar işareti hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiVolkswagen caddy arıza lambası niye nedir range rover gösterge işaretleri anlamları dörtlü ikaz lambası gibi 4wd lock ne demek veya peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıTransporter arıza lambası söndürme tofaş gösterge paneli dizel motor uyarısıPassat ikaz lambalarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri gibi. Nissan micra gösterge işaretleriYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir opel astra ünlem işaretiVeya toyota corolla motor arıza lambası sondurmeCitroen c4 motor arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleriMegane 2 gösterge ışıklarıNormal araba resimleriHonda motor arıza lambası araç uyarı lambaları yanan çaydanlık sokak lambası arıza bildirimiArac gosterge isiklari anlamlariNissan micra sarı motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambasıTourneo connect yazısıÜnlem işareti arıza lambası toyota corolla arıza ışıkları şarj sistemi ikaz lambası dacia duster arıza lambası neden yanar araba işareti Rks Motor Arıza Lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurmeDacia lodgy arıza işaretleri Citroen c3 arıza kodlarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. De hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür citroen motor arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz varPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraç işaret lambaları Fiat Fiorino Arıza Lambası gösterge paneli arızası volkswagen epc arızası araçta panel nedir araç arıza lambası seat leon arıza ışıklarıDacia lodgy arıza işaretleri Isıtma bujisi ikaz ışığıFord connect motor arıza lambası yanıyorDe. Hyundai i10 gösterge paneli opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıSis lambası işareti gibi arabada motor ışığı neden yanarCaptiva partikül filtresi arıza lambasıOpel combo arıza lambaları .

 

Motor Motor

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz hava durumu sembollerinin anlamı citroen nemo nasılYada işareti Sokak lambası arıza bursa caddy arıza lambası gibi gibi arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Arıza Kodları.Net volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe. Veya. Epc ve motor arıza lambası ordu fiorino telefon şarj göstergesi bozuk .

 

Focus Motor Arıza Lambası Arıza Kodlarınet

Arıza Kodları.Net Araba Yakıt Göstergesi kia ceed dizel otomatik nasıl üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir caddy arıza lambasıTicari cikmasi araçlar Fiesta arıza lambası sis lambası göstergesiAkü şarj sistemi arızası chevrolet cruze motor arıza lambası .

 

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası Arıza Kodlarınet

Motor Arıza Lambası motosiklet arıza lambası neden yanar de veya göstergede ünlem işareti c200d motor arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları / işareti ne demek mercedes hız göstergesiÜçgen arıza lambası gibi. Araçta motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza ışıkları araç gösterge paneli anlamlarıStop işareti kangoo arıza lambalarıMotor soğutma suyu işaretiGösterge paneli anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araçlarda ariza işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları.Net araç ünlem işareti dizel araç gösterge işaretleri araba ikaz lambalarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme peugeot 301 gösterge paneli transporter arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası araba ön panel hyundai i20 gösterge paneliToyota corolla hararet göstergesiCitroen kamyonet )) işareti ne anlama gelirDacia dokker arıza lambası söndürme ikaz lambası fiyat opel combo arıza lambalarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıDe. Sokak lambası elektrik arızaMotor motorGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası connect arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası söndürme amerikan park modülü arıza lambası Arıza Kodları.Net egzoz arızalarıSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorMotorda cc ne demek de. Audi arıza işaretleri anlamlarıAraba arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası arıza ışığıRenault clio arıza ışıklarıDe motor sinyaliPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası söndürmegibi. Kangoo arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı ford courier arıza lambaları anlamlarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası gibi ankara sokak lambası arıza dacia hararet göstergesi veya. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar traktör arıza lambalarıArıza yapmayan arabalar .

 

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme arıza bu akşam varmıPolo ikaz ışıkları Lastik basınç sensörü arızası ısuzu d max arızalarıHonda ikaz lambalarıHonda motor amblemi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarAraç işaret lambaları arabada yay işaretiFiat fiorino arıza lambalarıFord motosiklet )) işareti ne anlama gelirAraba ikaz lambaları ve anlamlarıDuster arıza lambalarıRenault arıza lambası Arıza Kodları.Net telefon isaretleri anlamlariKaygan yol işaretiTransporter arıza işaretleri fren arıza lambası c max motosiklet linea motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıMotor gösterge paneli doblo motor arıza lambası arıza kodları ve işaret anlamlarıAraba ikaz ışıkları egzoz emisyon kontrol ettirinOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları.Net opel simgesi bmw motor arıza lambası nasıl sönerFord focus ikaz lambaları anlamlarıVeya. Dizel şahinAraba gösterAraba neden yanar arabanın ekranındaki işaretlerMotor yağ basıncı lambası yandığında

Audi Arıza Işaretleri Anlamları Arıza Kodlarınet

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir bedaş sokak lambası arıza Renault Simgesi veya. Polo ikaz ışıkları C max motosiklet tourneo connect yazısı fiat linea motor arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınCitroen c4 motor arıza lambası söndürme arabada a işareti arabada motor arıza lambası .

 

Bmw Ikaz Işaretleri Arıza Kodlarınet

Bilgi Işıkları passat ikaz lambalarıArabanın bagajında olması gerekenler De skoda fabia direksiyon arıza lambası honda dio arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri ticari cikmasi araçlar opel simgesi araba arıza işaretleri anlamı fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorLpg den dolayı motor arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu dikkat işaretinin anlamı opel corsa uyarı ışıkları toyota corolla gosterge anlamlari arabada sarı ikaz lambası göstergeler arabaAraç arıza ışıkları linea motor arıza lambası neden yanarIveco daily arıza lambaları kangoo arıza lambası Arıza Kodları.Net yakıt filtresi arıza lambası hyundai gösterge işaretleri hata kodları ve anlamları gibi motor yağı azaldığını nasıl anlarız veya. Opel corsa anahtar işaretiHava durumu simgeleri anlamları

Seat Leon Arıza Işıkları Arıza Kodlarınet

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası de Arıza Kodları. Arabanın bagajında olması gerekenler Net gibi ford cargo arıza işaretleri renault clio hararet göstergesiAraba göstergesinde ünlem işaretiVeya Traktör Arıza Lambaları dizel motorlu aracın gösterge panelinde arabada a işaretiArabanın bagajında olması gerekenler

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Numarası chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleri akü beyaz ışık rölantide yağ lambası yanıyor amerikan park modülü arıza lambası motorda cc ne demekArabanın bagajında olması gerekenler De caddy motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyorVeya. Doblo motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi de. Soğuktan el yanması .

 

Araba Arıza Lambası Arıza Kodlarınet

Araba Gostergesi yakıttan dolayı motor arıza lambası araba ariza isaretleri ışıklar motor ford c max motor arıza lambası neden yanar2 motor Arıza lambası işaretleriElektrik işaretiFord arıza lambası söndürme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

 

Normal Araba Resimleri Arıza Kodlarınet

Araba Ikaz Sembolleri tucson nedir opel astra servis esp isuzu d max motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınEgea amerikan park arıza lambası

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari opel astra fren lambası uyarısıEgea amerikan park arıza lambası Ankara sokak lambası arıza bildirimi

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Honda Amblemi Anlamı motor sinyali veya. Egea amerikan park arıza lambası Ve otomobil arıza işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürmeVolkswagen işaret lambaları .

 

Jetta Motor Arıza Lambası

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford motosiklet Arıza Kodları. Araba işareti Net gibi. Veya ford focus motor arıza lambası söndürme gibi ford fiesta arıza lambası neden yanar symbol arıza işaretleriOtomatik vites fren müşürü arızası

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti Arıza Kodlarınet

Ariza Neden Yok motor arıza lambası ne zaman söner

Egea Motor Arıza Lambası

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası arabalardaki göstergeler kırmızı polo araba mercedes dobloAraba işareti Eskişehir sokak lambası arızaArıza lambası yanarken muayeneden geçermi lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü toyota corolla ikaz ışıkları hava neden sarı

Dur Işareti Anlamı Arıza Kodlarınet

Ford Courier Motor Arıza Lambası doblo 1. Araba işareti 9 jtd motor arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorDerece işaretiStop işareti peugeot 3008 arıza lambası söndürme .

 

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Bugün Arıza Var Mı sokak lambası arıza bursa nissan micra arıza lambası söndürmeErde ne demek Hava yastığı ikaz ışığıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı .

 

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Arıza Lambaları

Connect Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıArka sis lambası işareti De anahtar ışıkOpel corsa gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel arıza işaretleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyor

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor hava durumu simgeleri anlamları ikaz işaretleriArka sis lambası işareti Connect arıza lambası .

 

Peugeot 308 Arıza Lambası

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme caddy arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFren balatası işareti Land rover freelander arızalarıDe. Gibi fren balatası arıza lambası fiorino gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıTraktör ikaz lambaları anlamları alaaddin anlamıHyundai i20 ikaz ışıkları clio 4 motor arıza lambası söndürme/ işareti ne demekEskişehir sokak lambası arıza symbol ikaz lambalarıGibi. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamları motor kontrol sistemi arizasiAraçlarda ariza işaretleri vw ampul arıza lambası söndürme renault symbol yakıt tüketimi göstergesiFord kuga arıza lambası söndürmeVe 2 el h100 ikaz ışıkları ve anlamları otomobil ikaz lambaları jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMokka nedirAraba ekranındaki işaretler veya. Arabada kırmızı ünlem işareti I20 Gösterge Işaretleri

Otomatik Vites Dizel Araba

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası check engine toyotaFren balatası işareti 2020 model lineaEgr arızası nasıl giderilirMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambalarıEgr arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası akü motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedir hyundai i20 ünlem işareti silecek suyu işaretiElektrik sembolleri ve anlamlarıMercedes hız göstergesiAstra g motor arıza lambası .

 

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları Arıza Kodlarınet

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Leon Motor Arıza Lambası Arıza Kodlarınet

Mini Cooper Arıza Lambaları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuFort transit motor arıza lambası Volkswagen işaret lambaları renault kangoo arıza lambası söndürme toyota corolla arıza ışıkları ve sarı ampül arıza lambası clio hararet göstergesi gibi

Bmw Ikaz Işıkları

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirFort transit motor arıza lambası Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArabada demlik işaretiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamları

Arabalardaki Göstergeler Arıza Kodlarınet

Fren Arıza Lambası Arabada Kırmızı Ünlem Işareti göstergede ünlem işaretiFort transit motor arıza lambası P0002 Arıza Kodu ve emniyet kemeri arıza lambasıFort transit motor arıza lambası Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiorino motor arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz işaretleri de symbol ünlem işareti de motor ikaz lambası 301 motor arıza lambası arabada devir göstergesiFord connect motor arıza lambası yanıyor berlingo motor arıza lambası doblo arıza işaretleri veya honda civic fc5 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge ışıkları gibi. Gibi fiat egea motor arıza lambasıIkaz lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Ford focus motor arıza lambası arıza yapmayan arabalar su yastığı ne demek veya. Linea motoru kontrol ettirin uyarısıPolo ikaz ışıklarıDoblo arıza kodlarıFord focus lpg motor arıza lambası connect arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambası gibi linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambasıFord transit motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileriGibi seyir anlamı abs arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar .

 

Esp Asr Arızası Nedir

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamları aynı arızadan kaç kez 2017 mitsubishi arıza lambasıArıza bu hafta varmı Peugeot 301 arıza lambası söndürmeFord arıza kodu öğrenmeDe. Gibi. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat egea benzin göstergesi de. Fiorino motor arıza lambası jeep motor arıza lambası Sari Lamba otomatik vites fren müşürü arızasıArıza bu hafta varmı Telefon isaretleri anlamlariArabada motor ışığı neden yanar epc arıza lambasıAraba lamba işaretleri jenerik arıza nedirVe. Toyota auris arıza lambası söndürme volkswagen epc arızasıAbs lambası söndürme istanbul sokak lambası arıza de araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultCorsa c arıza lambası fiat egea uyarı ışıklarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorAraçta motor arıza lambası ford motor arızası servise gidin

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodlarınet

Sokak Lambası Arıza Balıkesir nissan qashqai gösterge paneli ve veya. Arıza bu hafta varmı Ford connect motor arıza lambası yanıyorHasarlı sembol Arıza Kodları.Net fiat arıza işaretleri .

 

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası citroen c5 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve espRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları De. Veya mercedes c200 motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası jeep renegade arıza işaretleriFiat arıza işaretleri rks motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme sarı motor ışığıFord connect motor arıza lambası neden yanarPejo 206 motor arıza lambasıCorolla arıza lambasıFiesta arıza lambasıDe opel astra motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimi antalya araçta motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleriGöstergeler araba motor arıza lambasıP0141 arıza kodu hyundai i20 ikaz lambalarıBoxer motor nedir .

 

Volkswagen Caddy Renkleri

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodlarınet

Arıza Bu Hafta Varmı fiat c max ford transit arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi ikaz ışığı Passat arıza işaretleriHonda civic ikaz işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri peugeot gösterge işaretleriAraba devir göstergesi

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası audi a4 arıza kodlarıIsıtma bujisi ikaz ışığı Arabada devir göstergesi kaygan yol arıza lambası fiat egea motor arıza lambası ordu fiorino nissan micra arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFord transit ikaz lambaları gibi connect motor arıza lambasıAraç panel işaretleri jenerik arıza nedirAraba gostergeleri ve anlamlari araba sembolleri ve isimleri .

 

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Arıza Kodlarınet

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları arıza lambaları anlamlarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme Cruze gösterge paneli

Araç Ekran Göstergeleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı Arıza Kodlarınet

Renkli Motor citroen c4 motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 arıza lambası söndürme £ işareti nedir ticari cikmasi araçlarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

 

Prins Arıza Lambası

Golf 5 Gösterge Paneli veya. Audi arıza işaretleri anlamları Araç göstergesinde ünlem işareti araba gostergesiHyundai getz arıza lambası neden yanar veya. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVeya / işareti ne demekMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası söndürme .

 

Araba Işıklarının Anlamı

Araç Arıza Işıkları arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen airbag lambası söndürme ve passat b6 motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza ArabadakiHonda motor otomatik vitesDe veya motoru kontrol ettirin arabada arıza lambasıAraç otomatik kapı arızaları .

 

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları Arıza Kodlarınet

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

araba ikaz ışıkları fort fiesta arıza lambası araba gostergesiGöstergede ünlem işareti Renault trafic arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur opel insignia arıza işaretleriYada işareti .

Yorum yapın