Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü?


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü?

Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? Sitemizde yayınlanan içeriklerde bu konu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Cevabı bulursanız, sizden haber almaktan mutluluk duyarız! Evet, OBD-II konektörünün durumunu test etmek için kullanılan, arabaların motor yönetim sistemi (arıza kodları) ve bunlara bağlı transponder vb. diğer bazı cihazlarla ilgili arızaları test etmek ve teşhis etmek için tasarlanmış bir araç kullanabilirsiniz. (OBD II konektörü, bir araçtaki teşhis portu anlamına gelir). OBD2 tarayıcı kullanarak ne tür testler yapabilirsiniz? OBD-II konektörü, doğrudan aracınızın ECU’sundan veri okumak için işlevsellik sağlayan Yerleşik Diyagnostik Sistemi veya Tarama Aleti gibi tarayıcıların doğrudan bağlanmasına izin verir.
Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü?
Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü?

 

 

 

 

 

Arızasız yolculuklar diler diğer adreslerimizi takip etmenizi öneririz.

Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü?, arizalamba.com deneyimli ekibi ile Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? arızaları tespit et arıza lambasını söndür. denenmiş yöntemler, tecrübeli ekip Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? arizalamba.com sosyal medya hesaplarımızda Golf 7 motor arıza lambası söndürme Ariza lambası deAriza lambası bipap cpap

Transporter Arıza Işareti Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

subap ayarı kaç km yapılır transporter ikaz lambaları f30 subap lastiği değişimi . Ikaz lambası hangisidir skoda octavia 2004 arıza göstergeleri

Ve Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

subap lifter katkısı . Man arıza işaretleri dizel motor ışığı neden yanar . Skoda octavia ikaz lambaları . Seat ibiza motor arıza lambası söndürme skoda ikaz ışıkları arabadaki ikaz lambaları anlamları . Linea subap lastiği değişimi jetta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası forum subap temizleyici de ducato arıza işaretleri ford focus z rot de. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Balata arıza işareti . Fotosel sensör arızası . Arıza lambaları renault slx subap lastiği . Nota arıza işaretleri sensör arızası nasıl anlaşılır . Subap arızası nedir . Gibi. Evaporatör sensör arızası nasıl giderilir . Subap temizleyici . Subap lastikleri yağ kaçırıyor skoda rapid arıza göstergeleri . Obd cihazı fiyat transporter ikaz lambaları veya motor lambası yanıp sönüyor . Gibi. Subap parçaları sokak lambaları arıza bildirimi . Motor yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları . I20 arıza lambaları . Ford motor arıza lambası yanıp sönüyor . Tiguan arıza işaretleri motor arıza lambası citroen . Subap ayarı fiyatı 2022 sübap lastiği beyaz duman golf arıza lambaları epc

Sensör Neden Çalışmaz

subap değişimi fiyatları 2021 . Skoda arıza lambaları anlamları . Audi a3 ikaz lambaları ve anlamları audi a3 ikaz lambaları ve anlamları opel mokka lastik basınç tablosu . Volkswagen passat motor arıza lambası söndürme fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları renault kadjar arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası kodları arıza lambası sembolleri ve. Subap eğilmesi nasıl anlaşılır peugeot 508 kokpit . Volkswagen caddy arıza lambaları anlamı . W210 arıza lambaları . Subap ayarı lpg opel corsa otomatik 2021 . Limit sensör arızası . De subap ayarı lpg . Sibop kapağı veya subap itici sesi . L300 subap ayarı bilgisayarsız arıza lambası söndürme .

Motorlu Led Lamba

veya mitsubishi arıza işaretleri .

Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

start stop akü voltajı kaç olmalı . Skoda octavia ikaz lambaları opel subap erimesi belirtileri . Mercedes sprinter ikaz lambaları ve anlamları . Bmw e90 motor arıza lambası söndürme accent blue arıza lambası söndürme . Ikaz lambaları anlamları . Tofaş subap lastiği obd cihazı golf 7 subap ayarı maliyeti 2019 . Limit sensör arızası volkswagen polo arıza lambası söndürme uno subap ayarı nasıl yapılır . Jeep subap

Opel Vectra 

toyota hilux arıza lambası söndürme . Ford focus lastik basınç sensörü subap arızası ne kadar tutar fiat linea urban arıza lambaları anlamları . Yağ ikaz lambası geç sönüyor . Subap onarıcı . Motor ikaz lambası ne zaman söner opel zafira arıza lambaları ford haziran fiyat listesi vw obd cihazı opel corsa 2021 model fiyatları gibi vito motor arıza lambası söndürme jeep arıza lambaları . Dizel motor buji arızası . Veya opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor . Oksijen sensör arızası nasıl anlaşılır motor lambası yanıp sönmesi nissan almera motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası hararet arıza lambası söndürme cihazı subap temizleyici . Subap neden kırılır ikaz ışıkları anlamları . Arıza tespit cihazı hella . Peugeot 508 usb girişi nerede . Ve. Ikaz lambası sarı ünlem işareti

W124 Subap Itici Arıza Lambaları

toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme . Peugeot 3008 jant ölçüleri . Araba ikaz lambaları anlamı . Subap conta değişimi . Skoda octavia 2016 arıza lambaları . Benzin pompası arızası nasıl belli olur . Nota arıza işaretleri motor subap lastiği değişimi de motor arıza lambaları ford transit uyarı ışıkları . Subap ayarı tofaş ford courier ikaz lambaları ve anlamları veya. Motor lambası yanıp sönmesi opel astra 2021 turuncu arıza tespit cihazı nedir . Veya ikaz lambası hangisidir veya. Supap zaman ayar diyagramı çizimi . Linea arıza lambaları anlamları ikaz lambaları fiat egea gösterge paneli anlamları . Hyundai i20 arıza lambaları anlamları . Renault trafic arıza lambaları ford focus station wagon fiyat listesi ford focus subap arızası belirtileri

Start Stop Akü Sorunu

peugeot izmir . Hyundai i20 n türkiye w204 subap arızası. W210 arıza lambaları renault clio ikaz lambaları ve anlamları kedi arıza lambaları gibi subap kapağı contası . Subap ayarı yanlış yapılırsa ne olur motor ikaz lambası neden yanar . Opel corsa anahtar kabı . Ford transit ikaz lambaları ve anlamları Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? jeep arıza işaretleri motor arıza lambası vize ford courier mazot filtresi obd cihazı nereden alınır .

gibi r25 subap golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai tucson titreme ford kuga arıza lambası söndürme . De Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? hyundai civic 2021 dörtlü ikaz lambaları . Chevrolet cruze hız göstergesi çalışmıyor arıza tespit cihazı bosch . Gibi tofaş subap ayarı ne işe yarar hyundai i20 arıza lambaları anlamları . Fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları . Veya.

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

obd cihazı nerede satılır . Motorlu led lamba . Ve. Ikaz lambaları ve anlamları insignia motor arıza lambası söndürme nissan x trail arıza lambası söndürme dizel motor enjektör arızası ve honda typer 2021 . Motor arıza lambası citroen . Honda spacy arıza lambası söndürme motor arıza lambası kırmızı yanıyor . Volkswagen polo classic ön tampon

Subap Erimesi Belirtileri

hyundai elantra warning lights hyundai i30 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lambası neden yanıp söner . Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel hyundai panelvan Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır . Motor arıza lambası citroen ekranlı obd cihazı . Ntc sensör arızası nasıl anlaşılır arıza lamba anlamı l200 arıza lambaları . Arıza tespit cihazı satan firmalar gibi. Tiguan arıza işaretleri . Mercedes sprinter ikaz lambaları ve anlamları . Hyundai zincir m52 subap lastiği

symbol arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme cihazı . Seat ibiza motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ford fiesta . Arıza tespit cihazı su ve opel elektrikli araba mazda 3 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Jetta subap arızası renault captur 2021 fiyat listesi otomatik vites de chery tiggo arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası söndürme . Subap değişimi fiyatları 2021 . Arıza lambası vizeden geçer mi . Ve ford minibüs arıza lambaları

Renault Clio Xenon Far Fiyatları

epica arıza işaretleri ford transit arıza lambaları anlamları nissan juke start stop akü veya benzin pompası opel astra h renault broadway arıza lambaları motor ikaz lambası neden yanar Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? subap ayarından sonra lpg ayarı gereklimi araba arıza işaretleri isimleri . Motor arızası uyarı ışığı . Bora subap arızası

Otomobil Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

honda civic 2022 white sport motor arıza lambası turuncu yanıyor . Toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme de ve.

Motor Arıza Lambası Söndürme

opel mokka lastik basınç tablosu veya. Fiat ikaz lambaları ve anlamları subap sökme aparatı . Arıza tespit cihazı markaları . Dizel motor ısıtma buji arızası peugeot 308 motor arızası aracı tamir ettiriniz linea arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Seat obd cihazı

Arıza Işıkları Mini Cooper

skoda arıza işaretleri skoda fabia motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza ışıkları . Subap ayarı nasıl yapılır uzman tv arıza tespit cihazı programı ford transit ikaz lambaları ve anlamları . Opel astra 2021 sedan interior dizel motor enjektör arızası insignia arıza lambaları subap lastiği nedir . Peugeot partner arıza lambaları anlamları honda civic 2021 fiyat listesi ikinci el supap wow motor arıza lambası linea . Araba ikaz lambaları ford . Subap arızası tekleme . Chevrolet niva . Subap yuvası opel combo van 2020 fiyat listesi opel corsa arıza işaretleri kpa

Opel Corsa 2021 Ultimate Özellikleri Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

ford focus dizel motor ariza uyarisi honda civic 2021 type r . Ikaz lambası hangisidir linea hava yastığı arıza lambası söndürme . Motor lambası neden yanıp söner iveco arıza lambaları . Ford transit arıza lambaları anlamları . Fiat araba ikaz lambaları dizel motor arızaları subap parçaları qashqai arıza işaretleri chery tiggo arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl söner fiat egea motor lambası söndürme ducato arıza işaretleri . Astra h motor arıza lambası yanıp sönüyor . Hyundai i20 arıza lambası söndürme . Ve polo motor arıza lambası nasıl söndürülür lambda sensör arızası nasıl anlaşılır . Motor arıza ışıkları anlamları . Transporter arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme opel astra 2021 qiymeti . De. Seat arıza lambaları anlamları kombi arıza sembolleri subap contası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arabadaki ikaz lambaları anlamları motor / emisyon uyarı lambası ikaz lambaları ve anlamları opel ford transit ikaz lambaları ve anlamları . Renault symbol arıza lambaları anlamları . Opel astra 1.6 edition plus 2021 fiyat listesi . Ve berlingo arıza işaretleri skoda rapid arıza lambası söndürme . Dizel motor subap arızası nasıl anlaşılır . Isı sensörü arızası kombi . Evaporatör sensör arızası subap eğilmesi nasıl anlaşılır . Insignia arıza lambaları . De ford transit arıza lambaları ünlem işareti

Obd Cihazı Bağlanmıyor

seat arıza lambaları anlamları r9 subap takımı . Oksijen sensörü arızası gaz yememe gibi. Oksijen sensörü arızası dizel . Sensör arızası nasıl anlaşılır . Motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası yanıp sönüyor opel . Veya. Subap ayarı hangi durumlarda yapılır subap ayari yapilmazsa . Audi a4 arıza uyarı işaretleri defrost sensörü arızası klima subap sıkması arıza sembolleri ve anlamları . Ford motor arıza lambası yanıp sönüyor elantra subap ayarı . Honda crv dizel motor arıza lambası . Wosvagen motor lambası neden yanar . Arabada motor ışığı neden yanar yamaha arıza lambası söndürme . Hyundai i20 zinciri değişimi kaç km’de değişir ford galaxy fiyat listesi Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü?

Qashqai Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

arabadaki ikaz lambaları anlamları . Ford motor arıza lambası yanıp sönüyor . Hyundai h100 panelvan . Subap vuruntu sesi peugeot 508 jant ölçüleri . Subap tırnağı . Obd 2 arıza tespit cihazı . Honda civic 2022 liste fiyatı . E39 benzin pompası arızası Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? honda crv arıza lambası söndürme . Motosiklet subap arızası seat cordoba motor arıza lambası söndürme . Qashqai arıza işaretleri opel astra arıza lambaları anlamları . Gibi. Linea arıza lambaları anlamları . Honda civic 2021 fiyat listesi ötv siz vtec subap ayarı bmc ikaz lambaları . Motor arıza lambası geç sönüyor de gibi. Megane 1 arıza lambaları anlamları f9q subap lastiği . Yakıt pompası arıza lambası ikaz ışıkları anlamları volkswagen hippie van Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? x20xev subap lastiği . Fiat tipo ikaz lambaları ve anlamları . Opel astra rüzgarlık eca arıza işaretleri . Subap lastiği katkısı peugeot 308 allure sport . Cruze subap lastiği peugeot 508 uzun dönem kiralama araç ikaz lambaları honda . Sokak lambaları arıza bildirimi subap arızası belirtileri hyundai getz dizel motor arıza ışığı yanıyor . E39 benzin pompası arızası Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? nissan juke arıza lambası söndürme opel astra 2021 hatchback . Arıza lambaları bmw . Subap keçesi . Ikaz lambaları egea . Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları bmw arıza işaretleri silme . Ve polo araba ikaz lambaları arıza tespit cihazı.web bmc ikaz lambaları . Lastik bakım seti honda kampanya ve. Subap değişimi ne kadar sürer r25 arıza lambası söndürme vdo dijital takograf sensör arızası nasıl giderilir arıza lambası kendi kendine söndü lambda sensör arızası nasıl anlaşılır . Egzoz subap arızası accent era motor arıza lambası söndürme volkswagen jetta . Arıza lambaları audi . Gibi. Ve araba arıza araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları . Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Volkswagen Golf Mavi Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

araç arıza işaretleri kia oksijen sensörü arızası yakıtı etkilermi . Motor arıza lambası nasıl söner . Motosiklet subap ayarı ne işe yarar . Hangi obd cihazı . Gibi. De subap ayarı arızası nasıl anlaşılır subap ayari motor renault symbol arıza lambaları ve anlamları opel astra arıza lambaları anlamları . Caddy arıza işaretleri opel astra arıza lambaları ve anlamları . Crafter arıza işaretleri . Araç ikaz lambaları doblo veya. Hyundai elantra oto koltuk kılıfı nota arıza işaretleri . Astra g arıza lambası söndürme .

Subap Erimesi

arıza lambası nasıl silinir linea subap lastiği değişimi citroen ikaz lambaları ve anlamları r19 subap ayarı kaç olmalı . Obd cihazı iphone motor arıza lambası check vito motor arıza lambası söndürme . Renault arıza lambaları ve anlamları . Megane arıza lambası söndürme renault symbol motor arıza lambası söndürme peugeot 508 qiymeti bipap cpap . Ikaz lamba anlamları . Jeep arıza lambaları . Subap ayarı ne zaman yapılır opel astra mavi toyota arıza lambaları anlamları . Honda civic xenon far . Ve. Opel arıza lambaları anlamı . Chevrolet aveo ekranlı teyp . Motor arıza işareti . M52 subap lastiği subap yağlama sistemi . Renault safrane . Opel astra arıza lambaları anlamları arıza lambası göstergesi yakıt pompası arıza lambası motorlu projektör lamba . Motor lamba işaretleri mazda 3 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi arıza tespit cihazı usb kablosu . Gibi.

opel mokka anahtar kabı obd cihazı km sorgulama . Dizel araçlarda motor arıza lambası kombideki c işareti Arıza Lambaları OBD Cihazı ile Söndürülür Mü? opel vectra aksesuar . Citroen arıza lambası söndürme . Kombide arıza işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri kia veya maf sensör arızası . Hyundai civic 2021

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

ford focus dizel motor ariza uyarisi . 2011 jetta arıza lambası söndürme renault megane km kaç yakar caddy arıza lambaları ve anlamları gibi. Subap keçesi . Dizel motor ışığı neden yanar . Opel motor arıza lambası nasıl söndürülür . Dizel araçlarda motor arıza lambası de. Ikaz lambaları ve anlamları ford subap ayarı maliyeti 2019 passat motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford transit ikaz lambaları ve anlamları . Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel jetta arıza lambası söndürme veya. Obdeleven cihazı . Subap problemi ikaz lambaları ve anlamları . Honda ikaz lambaları ve anlamları . Arıza lambaları passat . Egea ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası lpg opel astra classic .

Subap Ayarı Yanlış Yapılırsa Ne Olur

start stop akü agm efb farkı . Egr arıza işareti . Kia sportage motor arıza lambası söndürme . De x16xe subap . Motor lambası yanarsa ne olur arıza tespit cihazı nedir . Gibi. Chevrolet gmc . Sprinter arıza lambası söndürme motor lamba işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor . Hyundai elantra zigwheels benzin pompası laguna 1 motor ikaz lambası neden yanar gibi mercedes araba arıza işaretleri ve seat leon arıza lambaları anlamları skoda octavia arıza sembolleri araba arıza işaretleri anahtar lacetti subap lastiği . Fiat linea urban arıza lambaları anlamları .

oksijen sensörü arızası dizel volkswagen caddy arıza lambaları anlamı .

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Obd Cihazı Ile Söndürülür Mü?

motor arıza lambası vize . K4m subap lastiği motor lambası yandı veya. W204 subap arızası. Rubicon arıza lambaları ford transit arıza lambaları ünlem işareti

Araç Ikaz Lambaları Nissan

toyota corolla motor arıza lambası ve esp . Vw arıza lambaları ford fusion arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürme hyundai elantra modelleri ariza uyari lambalari dizel motor ısıtma buji arızası . Vito motor arıza lambası söndürme m52 subap lastiği e39 benzin pompası arızası opel corsa anahtar kabı fiat araba ikaz lambaları . Subap lastiği katkısı.

 

Yorum yapın