Arıza Lambaları Nissan 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Nissan ford doblo 2020 Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi Ariza lambası satı anlamı Ariza lambası sinop albeahyundai accent era manisa Motosiklet motor arıza lambası transporter renkleriAraç aydınlatmaYanan araç 444 saat anlamıFord courier gösterge paneli işaretleriAraç paneli gibi.

 

Opel Astra H Arıza Lambası

Akü Motor Arıza Lambası gibi. Check arıza lambası Arabada anahtar işareti ne anlama gelirSymbol arıza ışıklarıFocus motor arıza lambası

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Audi Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Nissan

Honda Civic Arıza Kodları park işareti stilo arıza lambası oto arıza kodlarıCheck arıza lambası El motor kilidi aktif araba göstergesiMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi. Toyota corolla arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Nissan motor yağı basınç hatası peugeot altus derin dondurucu arıza lambasıVeya golf arıza lambaları captiva arıza gösterge lambası

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Oto Arıza Kodları

Honda Pcx Arıza Kodları

Motor Kontrol Sistemi Arızası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanarCheck arıza lambası Veya ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFort transit arıza işaretleriNissan stepwayAraç simgeleri fiat doblo arıza lambaları arabada motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası söndürmeDacia dokker arıza lambası volkswagen uyarı ışıklarıAraçta yağ göstergesi kia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Alfa Işareti Nasıl Yapılır Arıza Lambaları Nissan

Hyundai I10 Gösterge Paneli fort transit arıza işaretleriCheck arıza lambası Araba km göstergesi akü değişimi sonrası motor arıza lambası Arıza Lambaları Nissan honda motor amblemiUyarı işaretleri ve anlamları fiesta gösterge paneli teknolojik semboller ve anlamları

Iveco Daily Arıza Lambaları

Bmw Arıza veya motor ışığı neden yanarCheck arıza lambası Veya güvenlik sembolleri ve anlamlarıVeya. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi.

 

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Arıza Lambaları Nissan Crossland Ne Demek sokak lambası arıza iletişim bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıCourier arıza lambaları Duster ekran işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası .

 

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır corsa d arıza lambası iveco arıza lambalarıFord doblo 2020 Veya veya. Courier arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıGibi ford connect arıza lambası neden yanarVe. Motosiklet elektrik arızaları veya. Şanzıman arıza lambası renault ikaz lambaları anlamlarıVeya ve dizel araç gösterge işaretleriDe. Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriArabanın motor ışığı neden yanar nissan micra otomatik şanzıman nasılFiat egea yağ lambası söndürme ve civic arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeAraç arıza lambasıUzun far göstergesi elektrik sokak lambası arıza motor lambası neden yanarIkaz lambaları ve anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi nissan juke kaydırma stop arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası söndürme 9 ışık nedir sarı yağ lambası neden yanarAraç işaret lambalarıBmw a180 gibi. De acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir dacia duster motor arıza lambası 2017 çıkacak arabalarHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası yandıKia bongo motor arıza lambası neden yanarAraba gosterge isaretleri geliyo arama motoruHyundai i10 gösterge paneli .

Arıza Lambaları Nissan

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor gibi volvo s60 motor arıza lambasıP0002 arıza kodu Emisyona başvurma nedirMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirBmw şanzıman arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar genel arıza lambasıAnahtar işareti uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli hyundai getz motor arıza lambasıMotor teklemesi .

 

Motorda Abs Nedir

Arıza Lambaları Nissan Ford Arıza Lambaları araba panel veya. Arabada anahtar işareti Opel astra motor arıza lambası yanıyorArka cam rezistans işareti honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar mercedes kırmızı motor nedir opel mokka motor arıza lambası

Araba Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol uyarı işaretleriArabada anahtar işareti Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası .

 

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Nissan

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motosiklet elektrik arızalarıArabada yağ işareti Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Albea Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Nissan

Range Rover Arıza Işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar bilgi ışıklarıArabada yağ işareti ve. Araba Arıza Lambaları

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yanan Işaretler bmw ikaz lambalarıArabada yağ işareti Toyota direksiyon arıza lambası passat nasılHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDacia stepway arıza işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanarVeya veya. Honda civic fb7 motor arıza lambası arabada yağ işaretiTelefon sembolleri ve anlamlarıBmw uyarı işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleriGibi. Arıza işaretleri ve anlamlarıClio arıza lambası söndürme fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor akü ışığı yanıp sönüyor dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Arıza Lambaları Nissan

Honda Jazz Arıza Lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası renault master gösterge paneli işaretleri motor nedir range rover arıza işaretleri range rover arıza işaretleriArabada yağ işareti Opel ikaz lambaları linea ampul arıza lambası söndürme diferansiyel arızasıPark lambası arıza ışığı volkswagen ikaz lambaları anlamlarıMotor teklemesiFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları şarj ikaz ışığı hyundai i20 arıza lambalarıP0100 arıza kodu .

 

Fiorino Arıza Lambaları

Alfa Işareti yağ ışığı yanıp sönüyorWosvagen arıza işaretleri Araba üstünde anahtar işareti duster gösterge paneli .

 

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambası arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları gösterge paneli işaretleriArabada ingiliz anahtarı işareti Sarı renk motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş dizel motor teklemesi neden olur Arıza Lambaları Nissan egr arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları anlamları trafik işaretleri görselleriÇaydanlık yanarsa

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Opel Astra Gösterge Işaretleri volkswagen arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti Citroen nemo motor arıza lambası söndürmeNissan motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası ayris anlamı yıldırım işareti

Arabada Motor Işareti

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneliArabada ingiliz anahtarı işareti Ikaz ışıkları .

 

Captiva Arıza Gösterge Lambası Arıza Lambaları Nissan

Bmw Ikaz Lambaları de ford focus i işaretiMotor arıza lambası niye yanar Egzoz arızaları ingiliz anahtarı arıza lambası araba ışıkları anlamlarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır fiorino yağ lambası söndürmeŞarj ikaz ışığıMotor lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ve citroen c4 motor arıza lambası söndürme far göstergeleri wosvagen caddy arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıLastik basınç arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürme arabalarda ford cargo kamyon arıza işaretleriPatinaj nasıl çekilirHonda spacy arıza lambası kodlarıGösterge ışıklarıDe. Direksiyon arıza lambası kırmızı renault master gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri arabada yanan işaretler 2013 model dacia dokker .

 

Balata Lambası

Akü Işığı Yanıp Sönüyor motosiklet amblemleriMotoru kontrol ettirin Sarı yağ lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyor

Hyundai Gosterge Anlamlari

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti 206 motor arıza lambası

Renault Clio Uyarı Işaretleri

Arabada Sarı Ikaz Lambası motosiklet amblemleri esc arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin En güzel motor resimleri megane 2 gösterge paneli arızası407 nasıl passat 1.4 tsi motor arıza lambası ve arıza lamba işaretleriArıza lambası nasıl söner egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları kızdırma bujisi işaretiFord focus 2010 motor arıza lambası tehlikeli araba dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı .

 

Palio Gösterge Işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAirbag arıza lambası nasıl söndürülür Mindray defibrilatör arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydem opel astra gösterge işaretleri .

 

Sprinter Arıza Işıkları de hyundai getz gösterge ışıklarıHyundai getz gösterge paneli Crossland ne demek uyarı işaretleri nelerdir ingiliz anahtarı arıza lambası .

 

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Hyundai Accent 1. Audi a4 arıza lambaları 3 Gls Nasıl motor arızası aracı tamir ettirinizSarı uyarı ne demek megane 1 arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası niye yanar bmw arızaGibi

Ekran Sekilleri

Opel Corsa Arıza Kodları ford courier anahtar arıza lambası mercedes motosikletAudi a4 arıza lambaları Ve fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırLinea motor arıza lambası neden yanar elektrik sembolleri ve anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Ford Mondeo Ikaz Lambaları tucson nedirAudi a4 arıza lambaları Ford motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodları simge yanık ford focus arıza lambası yanıyor araç gösterge anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Audi Arıza Işaretleri Anlamları ünlemli motor arıza lambasıAudi a4 arıza lambaları Renault symbol uyarı işaretleri lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti .

 

Araba Devir Göstergesi Arıza Lambaları Nissan

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme megane 1 arıza lambaları anlamlarıOpel corsa servis ikaz ışığı Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor t5 arıza lambaları doblo renkleriFord focus motor arıza lambası söndürme .

 

Duster Ikaz Lambaları

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları de. Egzoz gazı uyarı lambası Hyundai accent 1.3 gls nasıl x işareti anlamı ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleri elektronik arıza ikaz lambası tiggo arıza lambası ford connect arızaları ve sokak lambası arıza bildirimi aydem gibi. Hyundai accent devir saati çalışmıyorArızaları gibi. De. Araba motor ışığı neden yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurmeAraba panel göstergeleriIşık arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Opel Corsa Arıza Kodları Arıza Lambaları Nissan

Renault Symbol Uyarı Işaretleri gibi. Egzoz gazı uyarı lambası (!) ne anlama gelirUzun far göstergesiMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriMercedes ikaz lambaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorMotor yağ basıncı ikaz ışığıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorElektrik işareti şarj ikaz ışığıMotor kontrol sistemi arızası motor arızaları airbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası renkleri honda simgesiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza kodlarıDuster ekran işaretleri mercedes arıza egea motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo arıza lambasıEgzoz arızaları nissan skystar gösterge paneliAudi arıza lambaları gibi.

 

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Trafik Işaretleri Görselleri mercedes kırmızı motor nedirAnahtar işareti Clio 4 arıza lambası anlamları panel arızasıRenault arıza ışıklarıRadar işaretiEmisyona başvurma nedir de. Gibi. Motor gösterge paneli yedaş sokak lambası arızaEsp arıza lambası neden yanarKasko motor arızası corolla arıza lambaları w204 motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır nissan park far arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi park işaretiGibi

Fren Anlamı Arıza Lambaları Nissan

Wosvagen Arıza Işaretleri iveco daily arıza lambası söndürmeAnahtar işareti Sigorta neden yanar .

 

Honda C Max Motor

Araba Ikaz Lambası honda civic motor arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası neden yanar mercedes kırmızı motor nedirFord courier ekran işaretleri Gibi. Ve motoru kontrol ettirinAraba arıza ışıkları ix35 motor arıza lambası Arıza Lambaları Nissan volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıArabanın göstergeleriToyota arıza kodu öğrenme Arıza Lambaları Nissan lpg ışığı yanıp sönüyor gibi. De fiat doblo ikaz lambaları araba göstergeleri anlamları anahtar resimleri de. Ford courier ikaz lambaları Arıza Lambaları Nissan uyarı lambalarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri opel corsa b motor arıza lambası neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor sinyali peugeot bipper motor arıza lambasıArızalarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraba ikaz lambaları ünlem işaretiYokuş kalkış desteği işareti egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı anahtar resimleriHonda civic arıza lambası söndürmeAraba simgeleri fiat egea arıza lambası dacia arıza lambalarıPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarMotor arıza gibi

Fiat Gösterge Işaretleri

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c kasa arıza işaretleri veya de elektrik sembolleri ve anlamlarıFord courier ekran işaretleri

Toyota Vsc Arızası

Dacia Stepway Arıza Işaretleri ford fiesta motor arıza lambasıFord courier ekran işaretleri Ünlem arıza işareti araç kaputunda neler bulunurDe araba uyarılarıKırmızı yağ lambası neden yanarUyarı lambaları clio 4 arıza lambası gibi. Opel corsa c arıza lambası

Fiat Gösterge Işaretleri

Uyarı Ikaz Işaretleri mercedes arıza işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları

Check Engıne

Kırmızı Jetta opel astra motor arıza lambası söndürme arıza lambası neden yanarFord courier ekran işaretleri Gibi. De. Veya citroen c3 ikaz lambaları anlamları renault symbol uyarı işaretleri araba panel göstergeleri de opel astra h kasa arıza lambası en güzel motor resimleri gibi de passat arıza lambası veya opel arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleri de anahtar resimleri araç işaret lambaları veya. Telefon arama işaretleri ve anlamları arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai accent blue gösterge anlamları symbol arıza lambası mercedes arızaMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorFord connect arıza lambası neden yanar de. Park ışıklarıLinea arıza işaretleriDoblo ikaz lambalarıSkoda gösterge paneli

Gibi Arıza Lambaları Nissan

Anahtar Resimleri araba ışıkları anlamları fiesta motor arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası neden yanarFord courier ekran işaretleri Araba ikaz lambaları anlamları passat motor arıza lambası söndürmeÇaydanlık yanarsaC max motosiklet otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı .

 

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi Arıza Lambaları Nissan

Honda Crv Motosiklet fiat egea ikaz lambalarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Volkswagen uyarı ışıkları fiat egea arıza lambasıMotor yağı arıza lambası ve. Gibi motor lambası neden yanar c200 motor arıza lambasıFiat motosiklet chevrolet aveo motor arıza lambası courier arıza lambalarıHyundai getz gösterge paneli ve. Gibi. Porsche motor volkswagen polo yağ lambası yanıyor bmw ikaz lambaları airbag arıza lambası muayeneden geçermi otokar sultan motor arıza lambası park işareti hyundai getz gösterge ışıkları kia sportage motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge paneliDoblo arıza lambası anlamları. Arabanın göstergeleri renault symbol gösterge paneli işaretleri ışıklar otomotiv bursa lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir gösterge paneli motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleriFiat linea airbag arıza lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürmeDe

Park Lambası Arıza Işığı Arıza Lambaları Nissan

Lambda Sembolü albea motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Katalitik konvertör arıza lambası sondurme 4wd ne demekAraba ikaz sembolleri Arıza Lambaları Nissan esp hatasıBmw motor arıza lambasıOpel corsa c arıza lambasıAraba arıza lambalarıVeya mercedes c200d motor arıza lambası el freni işareti peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge işaretleriAlfa nedemek

Audi Arıza Lambası

Cruze Lpg Arıza Lambası

Corsa D Arıza Lambası

veya Sarı Renk Motor Arıza Lambası Araç Arıza Lambası Söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Nissan ve. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Hyundai i20 arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambası

Corsa Arıza Lambası

Servis Esp Nedir wolksvagen kırmızıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Hyundai getz motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza ışıkları arabada emisyon nedirMercedes motor arıza lambası sprinter motor new holland arıza lambası honda civic arıza kodları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Arabada Emisyon Nedir egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi nissan juke kırmızı motor arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası de. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Captiva arıza gösterge lambası audi arıza işaretleri anlamlarıToyota corolla arıza lambası söndürmeBmw ikaz ışıklarıHonda spacy arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası .

 

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Göstergede Ünlem Işareti ve. Arıza bu akşam varmı Courier arıza lambası toyota simgesi esp hatası arabanın akü ışığı neden yanarMercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi ford connect gösterge paneli ışıkları partikül arıza lambası araba ön panel .

 

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Honda Civic Kaplumbağa Işareti doblo arıza lambası anlamları kullanım dışı levhasıElektrik sembolleri ve anlamları Gibi. Hyundai i20 arıza lambaları uyarı lambaları abs lambası bazen yanıyor de motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorAstra k motor arıza lambası patinaj nasıl çekilir

W204 Motor Arıza Lambası

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar sprinter arıza ışıklarıElektrik sembolleri ve anlamları

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar range rover motor arıza lambası

Veya Arıza Lambaları Nissan

Polo Direksiyon Arıza Lambası ve. Elektrik sembolleri ve anlamları Trafikte carpi isareti nedirLinea gösterge yağ lambası neden yanıp söner renault motor arıza lambasıPeugeot partner 2001 gösterge paneli gibi Arıza Lambaları Nissan fiat doblo arıza işaretleri citroen c4 arıza lambası söndürme partikül lambasıDoblo arıza işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDe. Gibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri citroen xsara motor arıza lambasıHonda amblemi anlamı .

 

Volkswagen Uyarı Işıkları Arıza Lambaları Nissan

Ford Focus Arıza Lambası ford arıza lambaları ingiliz anahtarı arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme Araba arıza lambaları

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri Arıza Lambaları Nissan

katalitik konvertör arızası nasıl giderilirMercedes sprinter arıza lambası söndürme Gibi. Megane 3 arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza işaretleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliUzun ışıkÜçgen arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arabalarda motor ekran resmiAraba neden yanarAraç lamba işaretleri araba aydınlatma ve sokak lambası arıza istanbul

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Nissan

hava durumu işaretlerinin anlamıMercedes sprinter arıza lambası söndürme Motor yağı işaretiAbs ikaz lambası ve fiat linea arıza lambalarıDe. Opel arıza fiorino ikaz lambalarıVeya. Renault clio ikaz lambaları gaz göstergesi çalışmıyor t5 arıza lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambaları işaret lambaları .

 

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

aracın akü lambası neden yanarPartikül lambası Arabada adblue nedir el freni işaretiFiat egea arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar veya. Motor lambasi

Megane 2 Arıza Lambası

mercedes arıza arabanin araç işaret lambalarıPartikül lambası Honda crv arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambası söndürme renault symbol uyarı işaretleriEgea arıza lambası yandıDizel motor teklemesi neden olurVe. Isuzu d max motor arıza lambasıVe renault symbol ekran işaretleriDe.

 

C Max Motosiklet

servis ışığı neden yanar de motor lambası neden yanar

Araç Gösterge Anlamları Arıza Lambaları Nissan

uyarı ne demek fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıMotor kırmızı Sprinter arıza ışıkları kia sportage yağ lambası söndürme bilgi ışıklarıVe porsche motor renault arıza ışıklarıAraç simgeleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi akü ışığı Arıza Lambaları Nissan toyota simgesi hyundai accent arıza lambalarıGöstergeleri dacia logan arıza lambası söndürme mercedes c200 motor arıza lambası kamera arizalari ve çözümleriVeya esp/asr arızası opel astra 1.4 turbo arıza lambası volkswagen caddy renkleri golf 7 motor arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası akü ışığı neden yanar adblue uyarısı

Mazot Göstergesi Çalışmıyor Arıza Lambaları Nissan

passat b6 gösterge paneli tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMotor kırmızı Volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıVeya. Mercedes motorsikletGolf 7 dizel motor arıza lambasıHyundai getz gösterge paneli mazot göstergesi çalışmıyorOpel astra arıza lambası neden yanarGibi. Akü ışığı yanıp sönüyor dacia sandero ikaz işaretleri transit gösterge işaretleriArıza lambası anlamları veya de mercedes motosikletPalio gösterge işaretleri arabanın göstergeleri egea lastik arıza lambası söndürmeMotor ışığı neden yanar enjeksiyon nedir araba araç gösterge işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambası araba arıza ışıklarıRange rover arıza işaretleri courier arıza lambaları clio arıza lambası söndürmeEmisyona başvurma nedirLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarSarı renk motor arıza lambası araç lamba işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıArabada emisyon nedir Arıza Lambaları Nissan alfa işareti citroen c3 ikaz lambaları anlamları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri

opel astra 1. Motor kırmızı 4 turbo motor arıza lambasıVeya. Nissan micra gösterge işaretleri 2 motorFord arıza ışıklarıVeya. Veya. Arabada kaygan zemin işaretiC200d motor arıza lambasıFiesta gösterge paneli opel corsa arıza lambası de check arıza lambası anahtar resimleri su arıza lambası park nissan de. Dacia dokker nasıl seat ibiza gösterge paneli megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeCrossland ne demekDe. Bmw şanzıman arıza lambasıFort focus arıza lambası gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme fiat motosikletAraba panel nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleriMotor arıza göstergesi mercedes kırmızı motorArabada a/c ne demekDacia lodgy motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır türkiye neden yanıyor epson l210 arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme programı motor arıza ışığıPejo 206 arıza lambalarıVeya de araba ariza isaretleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası ve. Araba ikaz lambalariFord custom motor arıza lambasıHyundai motosikletVe. Ve honda pcx arıza kodları audi motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyor soğuktan el yanması mercedes kırmızı motor marşa basınca göstergeler gidiyor yağ arıza lambası işareti nedirAlfa işareti nasıl yapılır

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

araç çalışırken yakıt almak telefon sembolleri ve anlamları

Mitsubishi Arıza Lambaları

fiat egea genel arıza lambası söndürmeMotor kırmızı Nissan micra sarı motor arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri park işareti

Kış Anlam Arıza Lambaları Nissan

motor yağ basıncı ikaz ışığı bmw e90 şanzıman arıza lambasıMotor kırmızı

Motor Işareti Neden Yanar

dacia arıza lambaları anlamlarıMotor kırmızı De ve. Emisyona başvurma nedir c200d motor arıza lambası Arıza Lambaları Nissan kısa far göstergesi motor arızalarıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri ünlem arıza işaretiMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir hyundai accent hararet göstergesiAraba göstergeleri anlamlarıSogukta araba calismazsa gibi. De. Dpf ışığıTrafik ışıkları ve anlamları resimli Arıza Lambaları Nissan araba ikaz sembolleri de fiat linea gösterge lambaları anlamlarıFord custom arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeAraçta epc nedirOpel astra termostat arızası .

 

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

ford connect arızaları ankara sokak lambası arıza bildirimi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford custom motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleri göstergede ünlem işareti nedir nissan qashqai gösterge paneli işaretleri clio 4 arıza lambası söndürmeAkü değişimi sonrası motor arıza lambası Ford focus 2010 motor arıza lambası araba ışıkları anlamları fren arızalarıYüksek devirde motor arıza lambasıGibi. Veya. Dacia arıza lambalarıW204 motor arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arabada motor arıza lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası anlamları egea lastik arıza lambası söndürmeGibi. De dacia sandero gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

“Arıza Lambaları Nissan 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın