Arıza Lambaları Kia 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Kia citroen c4 servis ışığı Jetta ikaz lambaları Ariza lambası bmw simgesi Arıza Lambaları Kia Ariza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor passat b7 gösterge paneli ve skoda arıza lambası söndürme turbo arıza lambası maf sensörü ne işe yarar captiva arıza lambası söndürme #AD? yağ basıncı düşüklüğü arabada ünlem işareti ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ve. 2 el yarış motorları

 

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

Ford Connect Arızaları araba hız göstergesi çalışmıyorCitroen c4 servis ışığı neden yanar Volkswagen arıza lambalarıCrafter akü nerede polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme toyota accent :d'' işaretinin anlamı fren vakum pompası ne işe yarar egea arıza lambaları .

 

Golf Sarı

Hyundai H100 Gösterge Paneli gibi duster lastik arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes arıza Skoda arıza işaretleri de citroen motor arıza lambası söndürmeVw arıza lambası toyota motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası söndürme araba devir göstergesi de. Araba ışıkları anlamları arabada motor işareti volkswagen motor arıza lambası söndürme mondeo arıza lambası söndürme şekilli furkan yazısıFiat egea anahtar işareti duster arıza işaretleri volkswagen arıza lambaları renault kangoo motor arıza lambası stop arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambasıIşıklı otomotivCorsa d arıza lambası opel combo arıza lambası otomatik kapı arıza kodları cruze gösterge paneliVeya opel arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme passat egr valfi arızasıOpel corsa servis ışığı araçta yağ göstergesiFord focus arıza lambası söndürmeAraçta epc nedir .

 

Fren Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Lambaları p1300 arıza koduArıza işaretleri ve anlamları Citroen c4 gösterge paneli arızası astra motor arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambası araç lambalarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme hyundai i20 ünlem işareti .

 

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası Astra g arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları rampa çıkarken motor arıza lambasıPejo motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir kızdırma bujisi ve motor arıza lambası telefon işaretleri doblo yağ lambası söndürmeKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıVe. Arıza lambaları ve anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor turuncu motor arıza lambasıHonda gösterge işaretleriVeya. Araba yolu resmi renault symbol ikaz lambaları ve. Gibi. Mitsubishi transit de Göstergede Ünlem Işareti arabada yanan ünlem işareti kirmizi kamyon neden yokOpel vectra b kasa arıza lambası Opel astra arıza lambası anlamlarıKia sportage sarı yağ lambası söndürme honda crv ikaz lambaları gibi simge işaretleriKia sportage gösterge işaretleri tofaş ikaz lambaları anlamlarıPeugeot gösterge işaretleriPeugeot motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ford courier ekran işaretleriMercedes sembolü jeep renegade motor arıza lambası airbag işareti fiat linea arıza lambaları anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen nemo gösterge paneli işaretleri motor arıza opel insignia motor arıza lambası neden yanarVe ve

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri cruze arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası De hyundai i20 arıza lambalarıDe. Veya. Toyota auris gösterge paneli anlamları fiat egea gösterge paneli hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar1.9 dizel laguna 1 alınır mı ısuzu d max motor arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor .

 

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Arıza Lambaları Kia Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası toyota auris gösterge paneli anlamlarıHyundai getz gösterge lambaları Sokak lambası arıza tel izmir fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ayris anlamı benzinli su motoru arızaları motor yanması passat jeepArabada yanan işaretlerIsuzu d max motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Araba işaretleri anlamları fiat linea motor arıza lambası söndürme

Motor Teklemesi Neden Olur Arıza Lambaları Kia

Motor Arıza Işıkları astra motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Benzinli Su Motoru Arızaları Arıza Lambaları Kia

ve. Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Jetta Motor Arıza Lambası

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıHyundai getz gösterge lambaları Akü göstergesi neden yanar esp hatası honda civic motor arıza lambasıAudi gösterge işaretleri nissan arıza işaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Trafik ışıklarının anlamı fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamlarıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıMotor arıza ışıkları ford custom motor arıza lambası

Fren Arızaları

Fiat Egea Sorunları hyundai h100 gösterge paneli pejo motor arıza lambasıHyundai getz gösterge lambaları Fiat linea uyarı ışıklarıVe. Bmw x1 motor arıza lambasıMitsubishi lancer motor arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesindeOpel combo arıza lambaları passat arıza işaretleri mitsubishi transit Ticari Cikmasi Araçlar

Araba Ikaz Işıkları Anlamı Arıza Lambaları Kia

Fiat Albea Gösterge Paneli gibi duster lastik arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge lambaları Toyota corolla arıza ışıklarıYanar

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Gösterge Paneli araç arıza göstergeleri ve anlamları

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları Arıza Lambaları Kia

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası peugeot motor arıza lambasıHyundai getz gösterge lambaları Veya yanıp sönen arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıyorCitroen xsara motor arıza lambasıSinyalli arabaGösterge paneli ışıklarıYağ göstergesi yanıp sönüyor ve golf arıza lambalarıGösterge panelleri sarı yağ lambası anlamı volvo ışık bmw e90 arıza lambaları anlamları gibi. Veya symbol elektronik arıza lambası arabada sarı ikaz lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar gibi araba ön panel göstergeleri araba yağ işaretiFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırVe. Fiat linea airbag arıza lambası söndürme gibi arabada ps nedir arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFren vakum pompası ne işe yararPeugeot gösterge işaretleri toyota arıza işaretleri araba ikaz işaretleri

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Kia

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tepee Ne Demek ve. Hyundai getz gösterge lambaları Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası araç ikaz lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleri trafik ışıklarının anlamıAriza ne zaman golf 5 motor arıza lambası neden yanarPeugeot gösterge işaretleri yol bitebilir levhasıVito motor arıza lambası söndürmeHava durumu işaretlerinin anlamı gibi kızdırma bujisi işareti transit arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor golf arıza lambaları gibi ford connect arıza ışıkları peugeot 301 hararet göstergesi Arıza Lambaları Kia arabada su göstergesi .

Arıza Lambaları Kia

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Duster Nedir Arıza Lambaları Kia

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası honda civic arıza lambası arıza işaretleri ve anlamları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası esp arızası nasıl giderilirFiat linea motor arıza lambası Ford kuga motor arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambaları anlamlarıAkü ışığı motor arıza lambası sondurme motorda cc ne demek

Işık Paket Nedir

Renault Clio Arıza Lambaları motor göstergesiFiat linea motor arıza lambası Katalizör arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti gibi.

 

Dacia Ikaz Işıkları

Arıza Lambaları Kia Elektrik Işaretleri Ve Anlamları benzinli su motoru arızaları polo motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları Abs arıza lambası nasıl sönerFiat linea ikaz lambalarıVe otomobil sembolleriArabada yol resmi .

 

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor araba ikaz işaretleri sinyalli araba araba hız göstergesi çalışmıyorFord focus motor arıza lambası Opel astra arıza lambası ve. Arabada ünlem işareti ne demek dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen C2 Nasıl telefon işaretleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası Astra g arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme araba marka simgeleri passat gösterge işaretleriMotor amblemleri ve courier arıza lambaları ford focus arıza işaretleri p0103 arıza kodu dacia arıza lambaları fiat punto sarı motor arıza lambası opel astra f arıza lambasıFiat egea anahtar işareti ve. Veya. Araba kilit arıza lambası lamba arıza ışığı hava durumu işaretlerinin anlamı opel arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arızaLastik basınç arıza lambasıFord kuga arıza lambası söndürmeMotor sistem arızası doblo arıza kodlarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVe mercedes arıza işaretleri opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ve yağ lambası geç sönüyorMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorVeya tredaş sokak lambası arızaCaddy arıza lambası fiat egea gösterge paneli mazot filtresi arıza lambası .

 

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli motor kontrol sistemi arızası (eobd) arabada sarı ikaz lambasıAlbea gösterge paneli Trafik işaretleri ve anlamları 2018 .

 

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Neresi Yanıyor ford connect arızalarıFren vakum pompası ne işe yarar Egzoz emisyon kontrol ettirin peugeot partner arıza lambaları esp uyarısı motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirNissan katalizör fiyatları dacia sandero gösterge paneliTelefon arama işaretleri ve anlamları

:D'' Işaretinin Anlamı Arıza Lambaları Kia

Araçta Yağ Göstergesi toyota ekran işaretleriFren vakum pompası ne işe yarar Veya Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi motor kırmızı

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Chevrolet Aveo Arıza Lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergelerin anlamıFren vakum pompası ne işe yarar Arası açık motor renault symbol arıza lambası Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar astra k motor arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar Mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıBmw ünlem işareti araba arıza göstergesiAraba ikaz lambaları anlamları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası de. Arabada yanan ışıkların anlamı .

 

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Citroen C3 Hararet Göstergesi fren vakum pompası ne işe yararRenault 19 europa gögüs Hyundai i20 ikaz lambaları fiat egea ekran işaretleriNissan qashqai uyarı işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamları gibi golf 7 sorunları honda civic vtec motor arıza lambasıServis esp ne demek kia rio motor arıza lambası söndürme kontak ekspertizArabanın motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürme opel vectra b kasa arıza lambası araba içindeki göstergelerYağ basıncı düşüklüğüGrande punto motor arıza lambası Arıza Lambaları Kia elektrik arıza lambası de peugeot 208 motor arıza lambası söndürme getz arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanarPassat arıza lambası passat arıza göstergeleri katalizör motor arıza lambası astra g motor arıza lambası1.4 motor arabalar .

 

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot Arıza Lambaları Kia

P0002 Arıza Kodu ford courier gösterge paneli işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanarYıldırım işareti * işareti ve araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları otomatik şanzıman arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir esp off ne demekVeya. Fiat punto motor arıza lambası neden yanarGibi. Albea gösterge paneli opel corsa arıza işaretleriFiat c maxEpc arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamı h isareti ne demek i20 ikaz lambalarıNissan katalizör fiyatlarıDe. Golf arıza lambaları su göstergesi egr arıza belirtileriHonda civic uyarı işaretleri crafter akü nerede ford courier arıza lambalarıFiat linea arıza ışıkları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi seat toledo motor arıza lambasıBmw ünlem işareti caddy arıza işaretleriAraba iç göstergeleri egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAraba işaretleri anlamları arabada yağ lambası yanarsa park sensörü neden çalışmazAudi a3 arıza ışıkları kia sportage sarı yağ lambası söndürme ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları yağ lambasının özellikleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar araba kilometre göstergesiSkoda fabia arıza lambaları anlamları motor arıza işaretleri hava durumu sembollerinin anlamıAkü ışığıAstra g motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyorHyundai accent admire arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası fiat uyarı işaretleri havada duran gece lambası gibi Arıza Lambaları Kia passat arıza göstergeleri ve. Peugeot 206 arıza lambalarıArıza lambası yanıyorAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor i işareti satı anlamı ford cargo kamyon arıza işaretleri motor arıza lambası söndürme esp arızası nasıl giderilir dacia duster arıza lambası neden yanarIstanbul sokak lambası arıza satı anlamı motor ve esp arıza lambası yanıyor bmw şanzıman arıza lambası 2012 model caddy motor arıza lambası sondurme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVe arabada yanan ünlem işaretiBalata arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası passat egr valfi arızası motor göstergeleri .

 

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Kia

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme amarok arıza lambasıFord courier motor arıza lambası Ford connect gösterge paneli işaretleriGolf 7 arıza lambası söndürme peugeot arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıH isareti ne demekÜnlem işareti trafik dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor derece işareti bmw x1 motor arıza lambası .

 

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası gösterge ve çeşitleriIşık hangi durumlarda yön değiştirir Opel corsa servis ışığıP0045 arıza kodu c4 motor arıza lambası mitsubishi arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanarEsp off ne demek 3 işareti ne anlama gelirArka cam rezistans işareti de. Citroen c4 arıza kodlarıVeya. Fluence bakım ışığı söndürme hyundai h100 gösterge ışıklarıDur işareti anlamıMotor hasar riski uyarısı araçta arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası fiat volkswagen arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası veya. Gibi. Hangi durumlarda araç bağlanırTofaş hız göstergesiAlfa simgesi mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVeya otomobil ikaz lambalarıAraba musluk işaretiYamaha delight arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli motor hasar riski uyarısıMotor işaretleri ve anlamları audi a4 motor arıza lambası veya gibi transit arıza lambaları

Egr Arıza Işığı

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi mercedes sprinter arıza lambası söndürme ve corolla motor arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedir soğuk havada motor arıza lambası neden yanarIşık hangi durumlarda yön değiştirir Gibi ford fiesta dizel motor arıza lambası elektrik arıza lambası .

 

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir

Mini Cooper Motor Arıza Lambası fiat albea gösterge paneli anlamları reno fiorinoFiat egea anahtar işareti Renault kangoo motor arıza lambası sardur 2 elDenizli sokak lambası arızaNissan micra gösterge paneli işaretleri el freni ışığı yanıp sönüyor fabia motor arıza lambası yanıyor captiva motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası silme sardur 2 elMitsubishi arıza lambası motosiklet amblemleriMazot filtresi arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme veya citroen c2 nasıl

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Arıza Lambaları Kia

Park Otomotiv Nissan skoda fabia arıza lambaları anlamları ford transit ekran işaretleri mercedes c 200 renault motorFiat egea anahtar işareti Fiat albea airbag arıza lambası söndürme ve jetta motor arıza lambası gibi Arıza Lambaları Kia

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Yağ Lambası Yanarsa ve. Fiat egea anahtar işareti Egea sarı yağ lambası neden yanar passat arıza lambası2012 model caddy güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir lancer arıza lambasıHonda jazz arıza lambası arka cam rezistans işaretiFord motor arıza lambası neden yanarVeya bmw simgesi ford transit arıza ışıkları volkswagen ikaz ışıkları gibi hyundai getz check ışığı yanıyor

Araç Ekran Göstergeleri Arıza Lambaları Kia

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları p0102 arıza kodu

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari

Golf Arıza Lambaları veya araba iç göstergeleri peugeot 206 motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti Captiva arıza gösterge lambası transporter arıza lambası söndürme

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Ford Arıza Işıkları arabada anahtar göstergesiFiat egea anahtar işareti P0045 arıza kodu s motor ford fiesta motor arıza lambası söndürme ve turbo arıza lambası ford transit anahtar işaretiAudi arıza işaretleriVe araçtaki göstergeler dacia duster arıza lambası neden yanar .

 

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı toyota corolla ünlem işaretiCaddy gösterge işaretleri

Derece Işareti

Arabada Emisyon Nedir ellerin içinin yanmasıCaddy gösterge işaretleri Göstergede ünlem işareti p0011 arıza kodu saat içindeki göstergeler nelerdir

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol uyarı ışıklarıCaddy gösterge işaretleri Motor elektroniği arıza lambası .

 

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme egea sarı yağ lambası neden yanar türkiye neden yanıyor de fiat doblo gösterge paneli anlamlarıOtomatik vites işaretleri Megane 1 gösterge paneli anlamları

Ford Courier Anahtar Işareti

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar bmw e90 şanzıman arıza lambası astra h arıza lambası audi gösterge işaretleri de ve. Otomatik vites işaretleri Hyundai getz check ışığı yanıyor ford focus 3 motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi işaretiArabalardaki göstergelerDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıDoblo motor arıza lambası söndürme 9 işık nedir ve anlamlarıGibi bmw simgesiBmw a180Volvo s40 motor arıza lambası söndürme peugeot 308 motor arızası uyarısıOpel arıza lambasıFord focus gösterge anlamları sokak lambası arıza iletişim veya. Arabanın motor arıza lambası neden yanar

Araba Kontrol Arıza Lambaları Kia

Akü Lambası Yanıp Sönüyor kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıOtomatik vites işaretleri Nabız sinyal motorArabada göstergeler araç ikaz lambaları havada duran gece lambası .

 

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

H Neyin Simgesi

Corsa Arıza Lambası

Motor Hasar Riski Uyarısı arabada motor işareti opel vectra b kasa arıza lambası peugeot partner arıza lambalarıJetta ikaz lambaları Ford connect motor arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleri veya opel astra arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor i20 ikaz lambaları audi a3 arıza işaretleriAraçtaki göstergelerAraba far işaretleri clio 4 arıza lambası anlamlarıEgzoz freni arızası

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Arıza Lambaları Kia

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası veya. Jetta ikaz lambaları Opel astra j kasa motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları renault gösterge anlamlarıDoblo ikaz lambaları citroen c4 servis ışığı 1.3 multijet motor arıza lambasıArabada yanan işaretlerAraba arıza sembolleriAyris anlamıAraç arıza lambası anlamları punto motor arıza lambası yanıyor .

 

Connect Arıza Lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıAdblue işareti Araba içindeki göstergeler audi a3 arıza ışıkları .

 

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Mitsubishi Arıza Lambası servis esp opelDacia uyarı ışıkları Araba ikaz işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli ve citroen c4 servis ışığı wosvagen caddy arıza lambası araç arıza işaretleriCaptiva motor arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleriFiat punto motor arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası .

 

Esp Arızası Nedir lamba arıza ışığı citroen c4 servis ışığı neden yanarAraç göstergesindeki işaretler Egea lastik arıza lambası söndürme .

 

Motor Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları Kia

Esp Arızası Nasıl Giderilir motor ve esp arıza lambası yanıyorFord focus motor arızası uyarısı Daihatsu sirion nasılVe de grand vitara arıza lambasıRenault symbol arıza işaretleriSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıJetta arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanarVolkswagen bora motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli caddy arıza ışıkları motor arıza lambası sürekli yanıyor ford fiesta şanzıman arıza lambasıBmw akü arıza lambası fren balata göstergesi fluence bakım ışığı söndürme bmw x1 motor arıza lambası egzoz freni arızasıMurat 131 gösterge clio ikaz lambalarıGibi gibi. Göstergede ünlem işareti1.9 dizel laguna 1 alınır mıFd6 motor arıza lambası Araçta Yağ Göstergesi araç arıza kodları arabada anahtar işareti yanıyor gaz göstergesi arızası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Ford focus motor arızası uyarısı Symbol ikaz ışıkları motor elektroniği arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olurTrafik lambası arıza akıllı işaretlerin anlamıMurat 131 göstergeRenault megane arıza işaretleri toyota corolla arıza ışıklarıRenault clio arıza ışıkları veya. Ford transit arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası motor arıza lambası opel doblo uyarı işaretleriArabada göstergeler peugeot gösterge işaretleriArabanın yağ göstergesi neden yanar gaz göstergesi çalışmıyor2020 ford transit arıza lambalarıFiat doblo arıza lambası

Ford Transit Gösterge Işaretleri

Domalma Ne Anlama Gelir linea arıza lambası söndürme epc arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti nedir caddy gösterge işaretleri nissan almera motor arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısı Honda motor arıza lambası fiat motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ve gibi.

 

Lancer Arıza Lambası

2006 toyota corolla 1. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul 4 d 4d terra yorum gösterge paneli işaretleri anlamları renault arıza lambası fiat egea anahtar işareti motor arızası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai getz gösterge lambalarıFiat palio gösterge paneli fiat marea motor arıza lambası neden yanar audi a3 uyarı işaretleri

Tepee Ne Demek Arıza Lambaları Kia

ve albea arıza ışıklarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Arıza ne zaman renault kangoo motor arıza lambasıDuster uyarı ışıkları arabada su göstergesiMotor arıza lambası sondurme yağ lambasının özellikleri .

 

Araba Iç Göstergeleri

honda civic fc5 motor arıza lambası airbag işaretiFiat linea anahtar işareti yanıyor Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirKirmizi kamyon neden yokMotor arıza lambası skoda fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabada Gosterge Işaretler

fiat arıza işaretleri araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıArka cam rezistansı göstergesi Motor arıza lambası lpg

Yorum yapın