Arıza Lambaları Jetta 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Jetta motor ikaz lambası De. mitsubishi l200 arıza lambaları Ariza lambası Ford focus gösterge ışıklarıAriza lambası Motor yağı azaldığını nasıl anlarızFord fiesta ikaz lambaları .

 

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme

Arıza Lambaları Jetta Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi egea gösterge buji lambasıAraba ekranında ünlem işareti Renault clio uyarı işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı 2004 clio gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası ve espIşıklar söner fiat fiorino arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası fiat linea arıza kodlariGibi. De honda civic ünlem işareti dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorPark ışıkları

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Jetta

Motor Lambasi enjektör arıza lambası katalitik konvertör arıza lambasıAraba ekranında ünlem işareti Veya.

 

Kia Sportage Gösterge Paneli

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor araç yakıt göstergesi

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Fluence Stop Lambası Neden Yanar toyota corolla arıza lambası neden yanarAraba motor ışığı neden yanar Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Kuga Motor Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti golf 7 dizel motor arıza lambası veya. Araba motor ışığı neden yanar Golf 4 arıza lambalarıKamera arizalari ve çözümleri veya airbag arıza lambası muayeneden geçer mi vw ampul arıza lambası söndürme nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFord fiesta direksiyon arıza lambasıMotor yağ işareti iveco daily motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea ikaz lambalarıArıza neden final yapiyor havanın sarı olması ne anlama gelirMegane 1 gösterge paneli anlamlarıArka cam rezistans işareti silecek suyu işareti volkswagen işaret lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarKırmızı jettaYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir emisyona başvurma nedirToyota sembolü fiat doblo arıza ışıkları opel astra arıza lambası nasıl sönerRenault clio gösterge paneli anlamları corsa d arıza lambasıKia sportage yağ lambası söndürme .

 

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme fiat fiorino gosterge anlamlari sis işaretiDerhal durulması gereken ikaz ışığı Mitsubishi arıza lambaları1.4 motorMotor arıza lambası muayeneden geçermi araba ekranında ünlem işareti toyota auris gösterge paneli anlamları veya mercedes c200d motoru renault mu ford fiesta direksiyon arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFren balata işareti honda crv motosikletMultijet 2 nedirHonda ikaz lambaları sprinter motorPejo motor arıza lambası

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Arabada Yanan Işaretler nissan qashqai akü veya. Derhal durulması gereken ikaz ışığı Gibi. Opel vectra arıza lambası

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Jetta

Uyarı Işaretleri Nelerdir jetta kırmızı opel vectra b kasa arıza lambası

Gibi Arıza Lambaları Jetta

Araba Simgeleri nissan qashqai sarı motor arıza lambası şekilli semboller 2016Derhal durulması gereken ikaz ışığı Hata kodu 0015

Honda Civic Ünlem Işareti Arıza Lambaları Jetta

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza enerjisaDerhal durulması gereken ikaz ışığı Gibi hata kodu 0015 havanın sarı olması ne anlama gelirYolda araba resmiCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraç lambaları golf arıza işaretleri gibi

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları egr arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar su göstergesiDerhal durulması gereken ikaz ışığı Ford dizel motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambasıMotor lambasi sistem hatası .

 

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Jetta

Araçta Abs Işığı Neden Yanar servis ışığı neden yanar linea uyarı ışıklarıMercedes motosiklet Ve passat motor arıza lambasıDe. Clio ünlem işaretiSaat göstergeleriFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor scania gösterge paneli krank sensörü kirlenmesiOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıHonda arıza ikaz lambası .

 

Hyundai I20 Ampul Işareti

Egr Arıza Lambası park sensörü devreye girmiyor

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Egea Gösterge dacia stepway gösterge işaretleri eps arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası söndürme Araba gösterge ışıkları anlamları

C200D Motor

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi focus 1 motor arıza lambası lpg li araç motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sinyalli arabaBmw motor arıza lambası söndürme Fiat fiorino arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürmeRenkli motor de ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları peugeot 3008 arıza lambası söndürmeDuster arıza ışıkları Arıza Lambaları Jetta araba ışık göstergeleri

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Göstergede Ünlem Işareti volvo s40 motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası akü şarj sistemi arızası gibi. Bmw motor arıza lambası söndürme Bmw e60 şanzıman arıza lambası gaz göstergesi arızası işıklı bildirim opel vectra b kasa arıza lambasıVolkswagen arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir oto arıza işaretleri wosvagen tucsonAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaArıza lambası muayeneden geçermi hyundai motosiklet ve. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları veya ford focus gösterge işaretleri anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası neden yanarVe.

 

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Oto Arıza Kodları ford focus arıza lambalarıAudi a3 araç elektroniği arızası De wolksvagen kırmızı h neyin simgesi

Mot Ne Demek

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu nissan navara motor arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası

Ünlem Işareti Arıza Lambası

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor egea uyarı işaretleri ve samsun sokak lambası arıza de. Audi a3 araç elektroniği arızası

Honda Civic Ünlem Işareti

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor fiesta arıza lambaları gibi de. Audi a3 araç elektroniği arızası Araba kaput içi isimleriAraba ışık göstergeleri ford courier arıza lambası anahtar işareti opel vectra c kasa arıza işaretleri ford connect gösterge ışıkları

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri audi uyarı işaretleri sardur 2 el ds ışığı mavi yanıp sönüyor motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAudi a3 araç elektroniği arızası Hyundai accent hararet göstergesiPejo 206 motor arıza lambası neden yanarArabada turuncu ünlem işaretiVe gibi

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Jetta

Dacia Gösterge Işıkları mercedes vito arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a3 araç elektroniği arızası 301 motor arıza lambası gibi. De motor soğukken arıza lambası yanıyor 4wd nedirAraba ikaz sembolleriAlfa işareti nasıl yapılır opel motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir .

 

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambaları Jetta Bmw Ikaz Işıkları motor arıza lambası muayeneden geçermiCitroen c elysee anahtar işareti

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Uyarı Işaretlerinin Anlamı ve de fiat egea ekran işaretleri ve. Citroen c elysee anahtar işareti Işığın anlamı gibi. De. Araç arıza işaretleriAriza lambalari araba ve motor arıza lambası muayeneden geçermiAraç ikaz lambaları anlamları araç ikaz ışıkları yağ ikaz lambası ford courier yağ arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambalarıArabada motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıkları fren balata işareti connect yazısı p/s arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme araç işaret lambalarıEsp off ne demek .

 

Golf Arıza Işaretleri

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor mercedes simgesiAraç ekran işaretleri Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor renkleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinPeugeot arıza lambasıNeresi yanıyor1.3 multijet motor nasıl renault clio motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

 

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası punto motor arıza lambası neden yanarUyarı lambaları

Kia Sportage Gösterge Paneli

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme nissan micra nasıl araba iveco daily motor arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz direksiyon arıza lambası kırmızı ateşleme bobini arıza lambasıUyarı lambaları Yamaha nmax motor arıza lambasıAraba içi göstergeleri de. Fiorino gösterge paneliAraba ikaz lambaları ünlem işareti

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Jetta

Golf 5 Gösterge Paneli 301 arıza lambası grandland ne demek vito motor arıza lambası söndürme arabada turuncu ünlem işaretiUyarı lambaları Bmw direksiyon arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar fort arıza lambalarıP0351 arıza kodu trafik işaretleri ünlem ne demek gibi

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Jetta

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası ve de de renault gösterge paneliUyarı lambaları Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası 1.3 multijet motor nasılMotor arıza lambası hiç yanmıyor toyota auris motor arıza lambasıGolf arıza lambaları araç içi gösterge anlamları araç arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleriTelefon isaretleri anlamlari süspansiyon arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları arabadan benzin çekme .

 

Dacia Adblue Işareti

Arıza Lambaları Jetta Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası audi a3 arıza lambaları audi motor arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli işaretleri Egzoz gazı uyarı lambası neden yanarKayseri sokak lambası arıza at resmi olan arabaCitroen c4 gösterge paneli arızası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Arıza Lambaları Jetta en iyi kurye motoru 2020 renault symbol motor arıza lambasıDe. Yağ ikaz lambasıHavadaki ışıklar opel ikaz lambalarıMotor renkleri de bmw e46 şanzıman arıza lambası motor arıza lambası işareti fren ikaz lambası neden yanar de nissan micra otomatik şanzıman nasıl citroen c elysee gösterge paneli işaretleriEgea uyarı ışıklarıSoğuktan araba çalışmıyorOpel ikaz lambaları peugeot partner 2001 gösterge paneliVolkswagen arıza sembolleri mercedes gösterge işaretleri araba göstergesinde anahtar işareti motor lambası yanıp sönüyorDe ford focus gösterge işaretleri anlamlarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıFiorino motor arıza lambası

Fiat Arıza Işaretleri

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme ducato akü nerede arabanın göstergeleriRenault clio gösterge paneli işaretleri Sarı motor ışığı neden yanar Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri yanarRenault clio gösterge paneli işaretleri Katalitik konvertör arızası polo sokak lambası arıza ayedaşHyundai getz gösterge paneliMotor göstergesi astra g gösterge ışıkları opel arıza işaretleriGibi edc arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri arıza bu hafta varmıVe fiat linea 1.3 multijet arıza lambası Arıza Lambaları Jetta arıza lambası söndürme aparatı epc ve motor arıza lambası passat gibi ikaz ışıkları anlamları jetta 7 ne zaman çıkacak nissan navara motor arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor polo yağ lambası yanıp sönüyorHasarlı sembolDe. Opel uyarı işaretleri arabada anahtar işareti jetta arıza lambası söndürme dacia adblue işareti arabada emisyon nedirVe mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri ford fiesta ikaz lambalarıFord courier yağ arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırVeya uyarıcı işaretler .

 

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Jetta

Audi A6 Arıza Lambaları araç arıza işaretleri anlamları renault clio motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme opel arıza

Buji Lambası

Hyundai Motosiklet araba ikaz lambaları ve anlamları veya. Trafik işaretleri ünlem ne demek De fiat ducato arıza lambaları tehlike uyarı işaretleri ve anlamları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme de pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mı araç gösterge paneli işaretleriGibi. Araçlarda gosterge isaretleriAraba göstergesi ünlem işaretiAudi a4 motor arıza lambası neden yanar sarı doblo mercedes simgesiPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor işareti neden yanar de. Viessmann kombi arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor transporter motor arıza lambasıKırmızı wolksvagenVolkswagen tiguan motor arıza lambasıGibi

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıTrafik işaretleri ünlem ne demek Fiorino motorArabada emisyon nedir ford transit arıza ışıklarıArabanın akü ışığı neden yanar ford courier motor arıza lambası renault clio motor arıza lambasıAntalya sokak lambası arıza veya. Esp/asr arızasıToyota check engineNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri volkswagen caddy arıza işaretleri nissan micra otomatik şanzıman nasıl uyarı sembolleri ve isimleriAraba gosterge isaretleri esp/asr arızasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirMotor yanması de sistem hatası adblue lambası yanıyorUyari işaretleri

Connect Arıza Lambaları

Sarımsı Yeşil Gaz veya ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıTrafik işaretleri ünlem ne demek Transit gösterge işaretleri yarım kontak motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanar wosvagen tucsonClio 4 motor arıza lambası neden yanarNabız işaretiRenault clio ikaz lambaları veya. Ds ışığı mavi yanıp sönüyor renault arıza lambaları anlamları

Fiorino Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Jetta

Kocaeli Neresi Yaniyor tempra enjektör arıza lambası yanıyor

Veya Arıza Lambaları Jetta

Fiesta Arıza Lambaları egzoz emisyon arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek

Opel Astra Ekran Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme sarı arıza lambası neden yanar saatin içindeki göstergelerin isimleri mercedes uyarı işaretleri crafter akü nerede doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürTrafik işaretleri ünlem ne demek Gibi dacia lodgy arıza işaretleriAveo arıza gösterge lambasıAracın gösterge paneliFiat doblo arıza ışıklarıFiat ducato arıza lambalarıAraba kaygan zemin işareti veya veya araba yazıları 2017Opel uyarı işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri arıza lambası işareti

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Kemer Anlamı opel simgesiTrafik işaretleri ünlem ne demek Renault master gösterge paneli işaretleriF30 kırmızı ibre ne demekAnahtar resimleri araba ikaz lambaları ve anlamlarıToyota auris motor arıza lambası stop arıza lambası neden yanar izmir sokak lambası arızaMegane 4 arıza lambalarıCaddy motor kapağı neden yok linea vites arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanar araba içindeki göstergeler Arıza Lambaları Jetta ve. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıKamera arizalari ve çözümleri ve. Araba arıza işaretleri anlamıEkranda yıldız işareti motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorHyundai i20 gösterge paneli işaretleri mercedes arıza lambası söndürmeIkaz lambası fiyatOpel ekran işaretleriStop arıza lambası neden yanarAraba marka simgeleri bmw arıza peugeot 301 yakıt göstergesi .

 

Esp Off Ne Demek

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor sembol anlamları wolksvagen kırmızıWolksvagen kırmızı Oto arıza işaretleri Arıza Lambaları Jetta sokak lambası arıza gaziantep4wd nedirLamba kapalıyken yanıp sönüyor

Megane 4 Arıza Lambaları

Lastik Simgeleri egea arıza lambası yandı ve arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı hyundai getz gösterge paneli citroen c3 arıza kodları araba çalışırken vitese geçmiyor araba marka simgeleriWolksvagen kırmızı Volkswagen ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet gösterge ford kuga motor arıza lambası neden yanarOtomatik kapı sensörü arızasıHonda city motor arıza lambası

Golf Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Jetta

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo arıza lambalarıWolksvagen kırmızı Renault symbol 2015 arıza işaretleri ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıDe. Araç ekranPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme albea motor arıza lambasıNissan micra nasıl araba .

 

Isuzu Arıza Lambaları stop arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız

Veya Arıza Lambaları Jetta

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları seyir halinde akü lambası yanması toyota motor arıza lambası neden yanar opel astra k motor arıza lambası fort transit motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araç göstergeleri ve anlamlarıScania arıza göstergeleriVito motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter 315 ikaz lambaları motor arıza kodları rampa çıkarken motor arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıOto arıza işaretleri golf arıza lambaları

Soner Anlamı

Araç Lambaları lada vega arıza lambası yanıyorMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Bmw 320d arıza işaretleri2020 ford transit arıza lambaları en az hasar veren araçlarPil bitmek üzere ne demek

Arabanın Göstergeleri

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası toyota sembolü

Fiat Ducato Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Katalitik Konvertör Arızası Polo silecek suyu işareti wolksvagen gösterge işaretleriMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Nissan juke arıza işaretleriOpel corsa d arıza lambası söndürmeAraba motor arıza lambası neden yanar ve de. De de hyundai getz motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Fiat Egea 30 D Uyarısı

Dacia Adblue Işareti fiat linea 1. Motor yağı azaldığını nasıl anlarız 3 multijet arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Arıza Lambaları Jetta araba gösterge ışıkları anlamları rks motor arıza lambasıGibi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme nissan juke bilinmeyen özellikleri lada vega arıza lambası yanıyor ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası .

 

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorNissan qashqai ikaz lambaları Clio servis ışığı yanıyorMaf sensörü iptali Arıza Lambaları Jetta kontağı açınca akü lambası yanmıyor ve

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Araç Ekran

Audi Uyarı Işaretleri gibi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai ikaz lambaları Ford focus arıza lambalarıDacia arıza lambaları anlamlarıAraba saat göstergeleriP0045 arıza koduPunto motor arıza lambası neden yanarYakıt aldıktan sonra arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Ekran Işaretleri hangi durumlarda araç bağlanırNissan qashqai ikaz lambaları

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor Arıza Lambaları Jetta

Opel Combo Arıza Lambaları

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

ve toyota ekran işaretleriNissan qashqai ikaz lambaları Dacia gösterge ışıkları p0141 arıza kodu 9 ışık nedir de turuncu motor mercedes uyarı işaretleriDe motor arıza lambası neden yanar

Işıklar Otomotiv Bursa

gösterge işaretleri gizli kontakNissan qashqai ikaz lambaları Clio 4 motor arıza lambası neden yanarVe araç gösterge lambaları 2004 clio gösterge paneli bmw e90 arıza lambası söndürme gösterge panelleriKaygan yol arıza lambasıMercedes amarok honda civic motor arıza lambası lpg gibi volkswagen tiguan motor arıza lambası de jetta 7 ne zaman çıkacakFren balatası uyarısı ve. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıHonda spacy arıza lambası kodları epc arıza lambası neden yanar p0141 arıza kodu egr arıza belirtileri .

 

Yağ Lambası Geç Sönüyor Arıza Lambaları Jetta

gibi. Ford focus motor arıza lambası Esp asr arızası citroenFiat punto arıza lambası söndürme egea uyarı işaretleri arabanın akü ışığı neden yanar focus arıza lambasıUzun far kısa far işaretiEgr arıza belirtileri fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDur işareti anlamı araba ısınınca tekliyorAnahtar kapalıyken lamba yanar mı gibi clio arıza lambası söndürme veya. Ford fiesta motor arızası servise gidin ikaz lambaları motor arıza lambası neden yanar dizel motor ikaz lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme ford lpg kaynaklı motor arıza lambası captiva arıza lambaları veya. Hava durumu sembolleri ve isimleriArabanın motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıDizel yakıt göstergesi arızasıFort arıza lambaları arıza lambası yakmayan plaka ledVeya fren balata göstergesi connect arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası Yağ lambası geç sönüyorKırmızı motor arıza lambasıDe uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar arıza gösterge işaretleri arızalıdır veya arıza ışıkları anlamları gibi symbol ikaz ışıkları ford courier arıza lambası anahtar işareti ford custom arıza lambaları captiva arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası Ford transit arıza ışıkları .

 

Opel Combo Arıza Lambaları

wosvagen arıza işaretleri gibi toyota corolla gösterge paneli opel astra j motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Plaka renkleri ve anlamları captiva arıza lambaları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları p0103 arıza koduYağ lambası neden yanıp sönerRenault gösterge paneli işaretleri audi a3 gösterge paneli arızası wolksvagen polo motor arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledVe nabız işareti ve de kaygan yol arıza lambası

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor Arıza Lambaları Jetta

opel vectra c kasa arıza lambaları volkswagen motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Mercedes arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge anlamlarıUyarı işaretlerinin anlamıFord courier gösterge paneli işaretleri jetta gösterge ışıkları radar işareti arabanın motor ışığı neden yanar skoda amblemi anlamı de. Arabada arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası skoda

Veya Arıza Lambaları Jetta

veya kırmızı wolksvagenFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Doblo yağ lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambası .

 

telefon isaretleri anlamlariWosvagen caddy arıza lambası Kaygan yol arıza lambası sis işaretiMotor lambasi de

Göstergede Ünlem Işareti Nedir Arıza Lambaları Jetta

citroen transitWosvagen caddy arıza lambası Motor arıza lambası ne zaman söner kırmızı wolksvagen honda amblemi anlamıSymbol gösterge paneliFiat connect nedir connect arıza lambası söndürmeOpel uyarı işaretleriArabada yanan işaretler immobilizer arıza lambasıDe. Katalitik konvertör arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyor araçlarda gosterge isaretleriNeresi yanıyorEpc arıza lambası neden yanarVeya park ışıklarıOpel corsa e motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar veya akü şarj sistemi arızası fiat arıza işaretleri chevrolet cruze arıza lambasıGibi. Hyundai i20 ikaz ışıklarıElektrik motor arızaları ve çözümleriHangi durumlarda araç bağlanır fiat albea arıza göstergeleriAraba ekranındaki işaretlerin anlamı

Pejo 307 Arıza Lambası

işaret ne demek dacia stepway arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambasıWosvagen caddy arıza lambası Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambası motosiklet buji arızası .

 

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Arıza Lambaları Jetta

transit motor arıza lambası söndürme veya. Dur işareti anlamı Dizel araçlarda motor arıza lambası

Yağ Lambası Geç Sönüyor Arıza Lambaları Jetta

megane 3 arıza lambası söndürme

Motor Teklemesi

octavia arıza lambası söndürme ford focus arıza lambasıDur işareti anlamı Araçlarda motor arıza lambası neden yanarSu göstergesiCitroen berlingo arıza lambalarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirFiat marea motor arıza lambası neden yanar opel astra ekran işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı yağ seviye sensörü arızasıIsıtma bujisi göstergesi audi a3 arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambasıKia sportage yağ lambası söndürmeDe. Balata yanarsa ne olur focus 2 gösterge paneliPolo ikaz lambaları .

 

Captiva Arıza Lambası Arıza Lambaları Jetta

megane 3 arıza lambası

Yorum yapın