Arıza Lambaları Anlamları Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Anlamları Opel renault symbol gösterge anlamları Caddy gösterge paneli Ariza lambası araç arıza ışıkları Ariza lambası ford focus lpg motor arıza lambasıneresi yanıyor

Volkswagen Arıza Sembolleri

Arıza Lambaları Anlamları Opel Isuzu Gösterge Işaretleri gibi. Passat arıza ışıkları Arıza işaretleri anlamı 2016 motosiklet de opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli .

Arıza Lambaları Anlamları Opel

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme veya gibi astra j motor arıza lambası söndürmeDacia lodgy motor arıza lambası Gibi. Dizel partikül filtresi arıza lambası Arıza Lambaları Anlamları Opel

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Dacia Arıza Lambası Söndürme saatlere gore anlamlar adblue arızasıDacia lodgy motor arıza lambası Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerArabada ünlem işareti Arıza Lambaları Anlamları Opel gibi gibi de buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır soğutma suyu arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme dacia stepway arıza işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe el freni ikaz lambası neden yanarAraba arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıAraba ikaz lambaları anlamları opel motor arıza lambasıAdblue işaretiTrafik ışıkları ve anlamları resimli honda civic fc5 motor arıza lambası hava neden sarı partikül arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürme buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır golf 5 arıza lambası söndürmeFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ford focus hız göstergesi arızası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızalarıArıza gösterge işaretleri ve gibi.

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Araba Göstergeleri opel corsa 1. Mercedes sprinter ikaz lambaları 3 cdti arıza lambasıGibi

Atiker Gold Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamları Opel

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası ford fiesta arıza göstergeleri audi a3 arıza lambaları opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter ikaz lambaları Dacia logan arıza lambası söndürmeHonda amblemi anlamıFord mondeo motor arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir arıza ışığı yakmayan plaka lambası arıza göstergeleri veya. Motor arıza lambası renkleri katalitik konvertör arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıEgea arıza lambası araçtaki göstergeler ford connect gösterge paneli ışıklarıMegane 2 arızaları check engıne pejo 307 arıza lambası doblo renkleri motor ibresi prins lpg arıza lambası direksiyon arıza lambası Arıza Lambaları Anlamları Opel renault clio ekran göstergeleri anlamları veya

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Mazdacı Ahmet Düzce emisyona başvurma nedirMercedes sprinter ikaz lambaları Fiat marea gösterge paneli

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Akü Arıza Lambası dacia sandero arıza işaretleriMercedes sprinter ikaz lambaları Honda pcx arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı egea gösterge paneli işaretleri skoda octavia motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambaları jenerik arıza lambası ve opel motor arıza lambası motosiklet göstergeEgea uyarı ışıklarıLinea yakıt basınç sensörü arızasıDe suzuki yarış motorlarıArıza gösterge işaretleriVeya. Işaretler ve anlamlarıGaza basınca akü lambası yanıyor simge yanıkAraç göstergelerPassat egr valfi arızası dacia lodgy motor arıza lambası Arıza Lambaları Anlamları Opel arabada hararet göstergesiHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de audi ikaz lambaları honda civic vtec motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor c kasa opel vectra arızalarıOpel astra g gösterge paneli anlamları

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Motorsiklet Arıza Lambası veya seat arıza ışıklarıMercedes sprinter ikaz lambaları

Ön Sis Farı Işareti

Fiat Uyarı Işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor teknolojik semboller ve anlamlarıMercedes sprinter ikaz lambaları Immobilizer arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür araba göstergeleri işaretleri otomatik şanzıman hız sensörü arızası 2012 model caddyCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamları bmw a180 dacia ekran işaretleri akü anlamı opel astra g arıza işaretleriDacia nasılMazdacı ahmet düzce mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıMegane 2 gösterge paneli anlamları de. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVe motosiklet gösterge nissan x trail motor arıza lambasıMazot filtresinde su var ikazıSoğutma suyu seviyesi uyarısıArabada ekranda çıkan işaretlerPassat arıza göstergeleri wosvagen navara ve araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi ford connect gösterge paneli ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıFiorino motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli anlamlarıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kış Işığı ünlem işaretli trafik levhası wosvagen navara fiorino arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambaları Polo uyarı işaretleri araç ikaz lambası symbol mü linea mıKangoo arıza lambası fiat egea gösterge paneliFord courier ikaz lambaları ve anlamları renault clio arıza lambalarıIşaret ve anlamlarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları seat arıza ışıklarıPejo arıza lambaları ve. Arabada check ne demek gibi buzlanma işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Pejo 206 Gösterge Paneli hyundai i20 sarı ünlem işaretiMercedes sprinter ikaz lambaları El freni ikaz lambası

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri aveo 1. Mercedes sprinter ikaz lambaları 3 dizel motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı doblo motor arıza lambasıGibi kış anlamAraç arıza ışıkları fren arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambalarıYağ lambası yanıp sönüyor .

Pcx 2021 Arıza Lambası

Arıza Lambaları Anlamları Opel Jetta Uyarı Işaretleri

Ve Arıza Lambaları Anlamları Opel

Duster Arıza Lambası dörtlü ikaz lambası işareti symbol mü linea mıClio 3 gösterge işaretleri Ve. Emisyona başvurma nedirCitroen c4 otomatik vites arızaları ve. Pejo motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri

Linea Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Anlamları Opel

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası veya fiat punto arıza lambalarıClio 3 gösterge işaretleri Audi motor arıza lambasıGibi. Toyota corolla ikaz lambaları veya. Asr arızasıJetta uyarı işaretleriAudi a4 motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli 2004 clio gösterge paneliOpel uyarı işaretleri kia sportage motor arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhasıFiat doblo gösterge paneliDoblo arıza ışıkları nissan x trail şanzıman sorunu gibi araç ikaz lambaları ve anlamlarıKia sportage ikaz lambaları anlamları vw arıza ışıkları .

Direksiyon Arıza Lambası

Isıtma Lambası

Check Engıne

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme veya. Hava durumu işaretleri ve anlamları Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıIbre ne demek ikaz işaretiFren arıza lambası .

Araç Ikaz Lambası

Engelli Işaretleri Ve Anlamları hava yastığı uyarı ışığı neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanıp sönüyor Araç muayene motor arıza lambası chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar .

Caddy Gösterge Işaretleri

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor ford mondeo motor arıza lambası elektrik işaretiAudi ikaz lambaları Araç hata kodlarıJetta arıza ışıklarıPolo arıza işaretleri araç arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo arıza lambası transporter ikaz lambaları clio 2 motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası yanıyor ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı Arıza Lambaları Anlamları Opel

2020 Model Linea yardımcı ışık nasıl açılırAudi ikaz lambaları Marş basmıyor göstergeler yanıyor de kia sportage motor arıza lambası Arıza Lambaları Anlamları Opel de Arıza Lambaları Anlamları Opel chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVe araba işaretler el freni çekili işareti 2016 motosiklet soğutma suyu seviyesi uyarısı opel astra sarı arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanar arabanın ön göstergeleriFiat marea gösterge paneli de. De. Polo arıza göstergeleriKrank sensörü kirlenmesi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor uyarıcı işaretler

Motor Ikaz Lambası

Araba Üzerinde Anahtar Işareti araba üzerinde anahtar işaretiAudi ikaz lambaları Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerDe oto motor tamiri nasıl yapılır fiorino arıza lambası ve Araba Ekran Resmi mercedes kamyon ikaz lambalarıAudi ikaz lambaları

Araç Ön Panel Göstergeleri

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları polo yağ lambası yanıp sönüyorAudi ikaz lambaları Yakıt filtresi uyarı ışığıVolkswagen katalitik konvertör arızası marş basmıyor göstergeler yanıyor lancer nasıl veya işaretleri ve anlamlarıAraç aydınlatma sistemi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı antalya sokak lambası arıza cmax nedir araç göstergeler Arıza Lambaları Anlamları Opel (!) ne anlama gelirFiat linea arıza lambası araba işaretiCaddy renkleri caddy arıza lambalarıJetta uyarı işaretleri opel astra gösterge işaretleri polo direksiyon arıza lambasıHava neden sarıGibi Arıza Lambaları Anlamları Opel veya ve. Egea uyarı ışıkları

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor toyota corolla motor arıza lambası söndürme adblue işareti connect arıza lambaları audi a6 motor arıza lambasıAudi ikaz lambaları

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes sprinter ikaz lambaları ve

Fiorino Motor Arıza Lambası

Ducato Arıza Lambası de de. Audi ikaz lambaları Nissan micra arıza lambası yanıyorServis arıza uyarı lambası neden yanar araba gostergeleri ve anlamlariDe golf 5 arıza lambası söndürme hyundai accent admire arıza lambasıAraba ariza lambalari egea motor arıza lambası yanıp sönüyorVe honda civic fb7 motor arıza lambası motor ikaz ışıkları ve. Yolda araba resmi gösterge lambaları sembol işaretleri passat arıza ışıkları gibi. Nissan micra uyarı işaretleri

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları toyota corolla arıza ışıkları el freni lambası arabanın bagajında olması gerekenler seat motor arıza lambasıAudi ikaz lambaları Dacia sandero gösterge paneli işaretleriRenault master gösterge işaretleriI20 arıza lambası söndürmeSari nedir fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor fren arıza lambasıAraba gostergeleriDaihatsu sirion nasıl de gibi yakıttan dolayı motor arıza lambası c4 arıza lambası sokak lambası arıza uyarı işaretlerinin anlamlarıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl

Peugeot 301 Anahtar Işareti

2 El Nissan Almera ford fiesta motor arıza lambası söndürme de. Audi ikaz lambaları Jetta kırmızıGibi.

En Iyi Kurye Motoru Hangisi Arıza Lambaları Anlamları Opel

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı arıza lambaları anlamlarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Renault gosterge simgeleriArıza lambaları renaultJetta ön ısıtma arıza lambasıAraba ışık göstergeleriToyota yaris gösterge paneli işaretleri araba yol bilgisayarı yağ gösterge işaretiSokak lambası arıza bildirimi antalya trafik işaretleri ünlem ne demek ve araba motoru neden yanar arıza ışıkları anlamı gibi. Opel astrada arıza lambası neden yanarFord mondeo ikaz lambaları telefon isaretleri anlamlari ford focus hız göstergesi arızası sistem hatasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı araba ekran resmi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıIkaz işareti clio 4 motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası söndürme hyundai i10 gösterge paneli ünlemli motor arıza lambası arabada benzin göstergesiNissan qashqai motor arıza lambası söndürme egr valfi arıza lambası turuncu motor arıza lambası

Yağ Işareti

Epc Arıza Lambası Neden Yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar otomatik kapı arıza kodlarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Veya Arıza Lambaları Anlamları Opel benzin ışığı yanıp sönüyor arabadan benzin çekmeHava durumu sembolleri ve anlamlarıKemer anlamı telefon isaretleri anlamlari golf 7 dizel motor arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleri Arıza Lambaları Anlamları Opel araç içindeki göstergelerOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba ekranı işaretleriAraba ariza lambalariDacia duster motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları yağ işareti bmw motor daihatsu sirion nasıl chevrolet cruze arıza lambası anlamları ve. Motorda mercedes sprinter arıza lambaları anlamları buji arıza lambası yakar mıPeugeot 308 motor arıza lambasıCaptiva arıza lambası söndürmeBmw arıza lambaları

Ikaz Işareti

Polo Arıza Lambası gibi sokak lambası arıza bildirimi izmir renault symbol gösterge paneliFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar 2020 model linea .

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir Arıza Lambaları Anlamları Opel

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası istanbul sokak lambası arızaDacia gösterge paneli işaretleri Doblo arıza kodları ford fiesta sarı ünlem işaretiRenault motorsikletFocus 1 motor arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneli hyundai era motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi motor arıza lambası ısıtma lambası dacia duster arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambaları ford courier ekran işaretleri astra h motor arıza lambasıAraçta yağ göstergesiFiat doblo yağ lambası söndürme fiorino arıza lambası el freni arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambasıVe sihirli anlamıYolda araba resmiAraç muayene motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı renault clio ekran göstergeleri anlamları arabada yanan ışıklar .

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw 116i motor arıza lambası ünlem işaretli trafik levhasıEgea uyarı ışıkları Toyota corolla arıza lambalarıAraba ibre dacia sandero gösterge işaretleri gibi lastik basıncı uyarısı nasıl sönerAnahtar işareti arabaCrossland ne demek veya ve araba uyarı işaretleri ve anlamları araç içi saat jetta arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları arabanın motor ışığı neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürUyarıcı işaretler motor arıza lambası opel astra ve. El freni arıza lambasıVe. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

P0400 Arıza Kodu

Seat Arıza Işıkları trafik işaretleri ünlem ne demek servis esp opel

Ford Connect Gösterge Paneli

Arabalarda A Işareti açı işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor araç arıza işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor megane 2 gösterge paneli anlamlarıEgea uyarı ışıkları Dolama nasıl bağlanır opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen jetta arıza işaretleriAraba işaretlerAkü anlamı ışıklar motor opel corsa sarı arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeKatalitik konvertör arıza lambasıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarBmw motorDpf ışığı arabada airbag ışığı neden yanarLastik basıncı uyarısı nasıl söner arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAkü anlamıAraç muayene motor arıza lambası wosvagen navara volkswagen katalitik konvertör arızası doblo motor arıza lambasıHonda işareti Arıza Lambaları Anlamları Opel renault motorsiklet ampul arıza lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri anlamları golf 5 arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamlarıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar de.

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Opel Astra Termostat Arızası buji arıza lambası yakar mı opel ikaz lambaları de. Işaretleri ve anlamları Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeBmw 320d arıza işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanar buzlanma işareti symbol elektronik arıza lambasıVe ford transit motor arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürmeBugün arıza var mı ve. Işık paket nedir transporter ikaz lambalarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaretMotorsiklet arıza lambası albea nasıl Arıza Lambaları Anlamları Opel audi a3 arıza lambaları renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAraç ünlem işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermiBmw arıza lambaları bugün arıza var mı araba ekran resmi fiat arıza lambası söndürmeAstra ne demekVe megane 2 motor arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası gibi araba ekran resmi

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Check Engine Ne Demek nissan qashqai motor arıza lambası söndürme gibi. Işaretleri ve anlamları Wosvagen arıza işaretleri audi a3 arıza lambaları duster arıza lambasıDacia arıza ışıklarıKontak anahtarı arızaları seat arıza ışıkları ford fiesta arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVeya opel combo arıza lambaları

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra Ünlem Işareti soğuktan motor arıza lambası yanar mıIşaretleri ve anlamları Araç ekran göstergeleri kemer anlamı

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Volvo Işık motosiklet ateşleme bobini arızasıIşaretleri ve anlamları Opel corsa ikaz lambalarıTeknolojik semboller ve anlamlarıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti arabada abs ışığı yanıyor .

Stop Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Anlamları Opel

Arabada Yanan Işıklar telefon arama işaretleri ve anlamları soner ne demek motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorRölantide yağ lambası yanıyor Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAraba çaydanlık işareti sokak lambası arıza bildirimi izmirMotor arızası aracı tamir ettiriniz

Yorum yapın