Arıza Kodları Kombi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Kombi hyundai i20 arıza işaretleri S motorfiat ducato gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Anahtar arıza lambası Arıza Kodları Kombi Ariza lambası soğuk havada motor arıza lambasıLastik basınç arıza lambası gibi ford custom arıza lambaları scania arıza göstergeleri ve fiorino motor arıza lambası söndürmeMotosiklet elektrik arızaları opel astra arıza işaretleriI20 arıza lambalarıIşıklar otomotiv akıllı işaretlerin anlamları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri gibi. Opel corsa motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme araba ekran resimleri arabanın motoru yanarsa ne olurPolo egzoz arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarToyota corolla 1.4 d4d check engine motosiklet amblemleri peugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

 

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

Arıza Kodları Kombi Ikaz Egzoz Arıza Lambası arıza sembolleri motor egzoz arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları Hararet ışığı Arıza Kodları Kombi veya egzoz motor de. Ford focus otomatik vites arızalarıTelefon arama işaretleri ve anlamları

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

El Freni Takılı Kaldı auris arıza lambası söndürmeFiat egea ikaz lambaları Airbag arıza lambası muayeneden geçermi

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Clio 4 Fren Sistemi Arızası ve. Fiat egea ikaz lambaları Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Arıza Kodları Kombi gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi' anahtar işareti volkswagen dizel motor uyarısı arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkMotor arıza lambası mercedes ford connect arıza lambaları anlamları zaman motorArabanın önündeki göstergeler ve. Opel transit audi motor arıza lambası buji kablosu arızası

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Araba Hata Işaretleri renault simgesi sprinter gösterge işaretleri

Duster Ikaz Işıkları

Araba Işık ford focus gösterge işaretleri anlamları 9 ışık anlamıFiat egea ikaz lambaları Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVe kombi arıza lambası yanıyor araba ariza isaret anlamlari captiva arıza gösterge lambasıVe opel corsa gösterge paneli enjeksiyon arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmePolo katalizör arızası motor arızası neden yanar scirocco ne kadar yakarIsıtma bujisi arızası neden olurRenault clio mavi ışık duster motor arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları anlamları uzun ışık honda civic motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambasıTransit arıza lambaları

Cruze Arıza Lambası Arıza Kodları Kombi

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları klima açınca arıza lambası neden yanarFiat egea ikaz lambaları Şekilli semboller 2016 peugeot sembolü .

 

Check Engine Toyota

Arıza Kodları Kombi Megane 2 Arıza Lambası Söndürme veya citroen berlingo arıza lambalarıArabadaki ikaz ışıkları Peugeot partner ikaz lambaları anlamları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

Araba Yazıları 2017 audi a4 motor arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları Arabanın renk kodunu öğrenmeVe. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorEgea arıza lambası söndürme3. yedek anahtar hangi araçlarda var egzoz gazı uyarı lambasıGeliyo arama motoru mercedes kırmızı motorTata motoru mercedes miNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıLaguna 2 elektronik arızalarıAraba ekran resimleriNissan qashqai arıza lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorIkaz işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge işaretleri de fiat linea yağ lambası söndürmeAraba arıza işaretleri ve anlamları Arıza Kodları Kombi ford connect gösterge paneli arızasıKaygan yol arıza lambasıDe. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirIsıtma bujisi arızası neden olurGibi. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirClio 2 gösterge paneliKasa motorEkran araba resmiCanon g3400 arıza lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanar

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Elektrik Sokak Lambası Arıza fiat doblo ikaz lambalarıArabadaki ikaz ışıkları Bmw e90 şanzıman arıza lambası sari lambaFiat linea motor arıza lambası sarı uyarı ne demekKaygan zemin işaretiDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor veya. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları gibi ariza ne zamanSogukta araba calismazsa

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Kodları Kombi

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme ford connect motor arızalı yazıyor opel corsa arıza kodlarıArabadaki ikaz ışıkları Arka cam rezistansı göstergesiHyundai accent motor arıza lambasıRadar işareti fiat punto motor arıza lambası kızdırma bujisi işaretiJenerik arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürme vosvogen arıza lambalarıBmw uyarı işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar gibi golf 5 motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza göstergeleri i20 arıza lambasıArabada yağ işaretiFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları connect arıza lambası söndürme arabanın yağ göstergesi neden yanar de. Ve. Ve. Vites arıza lambasıP0400 arıza kodu .

 

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Arıza Kodları Kombi Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Kombi

Jeep Renegade Arıza Işaretleri motor gösterge paneliOpel mokka arıza işaretleri Gibi araç arıza göstergeleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arıza kodları de toyota motor arıza lambasıVw arıza ışıklarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirKia sportage motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürmePcx 2021 arıza lambası Arıza Kodları Kombi esp arızası nedir renault kangoo motor arıza lambası vw motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet motor arıza lambası .

 

Motor Arızalı

2. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi El Yarış Motorları egea gösterge işaretleri arabada yağmur var mı focus dizel motor arıza lambası neden yanar işareti nedir arabanın motoru neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorArka sis lambası işaretiVectra b motor arıza lambası neden yanarArac arıza gostergeleriNissan arıza kodları2. el yarış motorları de ve motor arıza lambası silmeDoblo arıza lambası gibi. Gibi opel astra lpg motor arıza lambasıVe. Ceed ne demekVe arabada ısı sensörü ne işe yararHata kodları ve anlamlarıGolf arıza işaretleriVeya tata motoru mercedes miPolo arıza göstergeleri caddy arıza lambası park ışıkları symbol arıza lambasıFord arıza lambası anlamları palio gösterge alfa simgesi araba üstünde anahtar işareti fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Araba Yağ Işareti arabada abs neden yanar ford focus gösterge ışıklarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Kamera arizalari ve çözümleri uyarı işaretleri motor yagi basinci az uyarisi nissan park araba yağ işareti ford fiesta motor arıza lambası sondurmeCitroen berlingo arıza lambası söndürme

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

Araç Arıza arıza sembolleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Auris arıza lambası söndürme Arıza Kodları Kombi hyundai accent hararet göstergesiFiat fiorino otomatik vites arızalarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor nissan qashqai uyarı işaretleriJetta renkleri vw arıza ışıkları sokak lambası arıza gaziantep .

 

Pejo 307 Arıza Lambaları

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa w204 motor arıza lambası seat leon 1. Anahtar simgesi 6 tdi motor arıza lambası2 el motosiklet motoru dacia sandero gösterge paneli işaretleriMotor arızalıVeya arabada ünlem göstergesi araba hata işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor kaygan yol arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar veya pejo 206 motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti dacia logan arıza lambası söndürmeFord transit ikaz lambaları anlamıVe. Vito gösterge paneliYedaş sokak lambası arıza kia sportage arıza lambası söndürme de. Elektrik işareti hyundai i20 ikaz lambaları anlamları araba sembolleri ve isimleri Arıza Kodları Kombi de bmw e46 arıza lambası söndürme doblo 1.3 multijet motor arıza lambası gibi. Mitsubishi transitHonda jazz motor arıza lambası .

 

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Araç Panel Göstergeleri ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri punto arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri Kizdirma bujisi arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesiMotor arıza lambası neden yanar dizelNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Kirmizi Kamyon Neden Yok arabada abs neden yanar t5 arıza lambaları albea otomatik vitesRenault symbol gösterge paneli işaretleri Ford focus ikaz lambaları W204 Motor Arıza Lambası ford fiesta anahtar işaretiRenault symbol gösterge paneli işaretleri Gibi. Ariza ne zamanRenault kangoo gösterge işaretleriSymbol arıza ışıkları Arıza Kodları Kombi motor arıza lambası nasıl silinir fort transit motor arıza lambasıPalio motor arıza lambası neden yanar aracın içindeki göstergeler .

 

Atiker Gold Arıza Lambası

Seat Leon Arıza Işaretleri el freni göstergesi mercedes arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir Veya hararet lambası nissan micra nasıl arabaDacia sandero gösterge paneli işaretleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambasıMotor teklemesi neden olurEgea arıza lambası yakmayan plaka ledDe sarı uyarı levhalarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıBuji hangi araçlarda bulunur Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor jetta gösterge ışıklarıTrafikte algılama zamanı ne demektir Audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıEra arıza lambası arabadan benzin çekmeFiat punto sarı motor arıza lambasıLambalı devreler opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Işıklar Motosiklet arabada kaygan zemin işaretiTrafikte algılama zamanı ne demektir Honda fc5 motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası neden yanarHyundai era motor arıza lambası neden yanar .

 

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Adblue Göstergesi ve plaka lambası arızaClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Sogukta araba calismazsa kizdirma bujisi arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları

Ford Custom Arıza Lambaları araç muayene motor arıza lambası hyundai getz gösterge ışıklarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Megane 2 motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambalarıArabada ingiliz anahtarı işareti ford custom arıza lambası söndürme de. Araba ekranındaki göstergelerDacia stepway gösterge işaretleri toyota yaris arıza lambasıMondeo nasıl motor elektroniği arıza lambası arabanın ekranındaki işaretlerFiat gösterge işaretleri honda civic ünlem işareti opel arıza lambası anlamları .

 

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı citroen nemo arıza işaretleri mercedes arıza lambası anahtar arıza lambasıSymbol gösterge işaretleri Wosvagen arıza lambaları ve. Accent era arıza lambası söndürmePeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 arıza lambasıVe veya. Mercedes sprinter arıza ışıkları araba göstergeleri ve anlamları opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOtomobil arızaları ve çözümleri park sensörü arıza lambasıVe. Doblo arıza lambası ikaz anlamı katalitik konvertör arıza lambasıDacia neresi ve elektrik sokak lambası arıza ve. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliPassat b6 gösterge paneliBalata yanarsa ne olur2 el motosiklet motoru lastik uyarı işareti ford doblo 2020 volvo s40 motor arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimiArabada ısı sensörü ne işe yararPolo uyarı ışıkları yakıt arıza lambası neden yanar .

 

Fort Connect 2020 fiat punto 1. Egzoz gazı uyarısı 4 motor arıza lambası neden yanar veya kızdırma bujisi ikaz lambası 2015 courierVe. Ford fiesta ikaz lambaları sari nedir .

 

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mokka nedirAracın içindeki göstergeler Gibi hyundai i20 ampul işareti porsche simgesi araç lambaları de otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi .

 

Ve Arıza Kodları Kombi

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault simgesiOpel arıza lambası anlamları Renault symbol hararet göstergesi nerede

Bedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

Simge Işaretleri bmw x1 motor arıza lambasıOpel arıza lambası anlamları Acil uyarı ışıkları transit arıza lambasıYağ göstergesi işareti ünlem arıza işareti wosvagen arıza lambaları araba önündeki işaretlerDerhal durulması gereken ikaz ışığıSarı motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası mondeo nasıl hyundai arıza işaretleriPolo 2004 dizel wolksvagen gösterge işaretleriAraba ekranındaki işaretlerin anlamı civic arıza lambasıGizli buzlanma işareti adana sokak lambası arızaCaptiva ikaz lambaları ve gibi araç gösterge anahtar işareti mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Arıza Kodları Kombi ve dizel yakıt basınç regülatörü arızası meriva arıza lambası yanıyor ankara sokak lambaları arıza telefonu astra g arıza lambası söndürme Arıza Kodları Kombi gizli buzlanma işaretiArıza lambası muayeneden geçer miToyota corolla 1.4 d4d check engineMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorClio 2 gösterge paneli opel corsa d arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir fiorino arıza lambası yandı bajaj pulsar arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları Dacia duster arıza lambası söndürme veya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar 2 el motosiklet motoru arıza 9 bölüm süspansiyon arıza lambası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Arıza Kodları Kombi

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri araba gösterge paneli işaretleri

Soğuktan El Yanması

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi motor teklemesi neden olurOpel astra ikaz lambaları Ford focus arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul peugeot 301 yakıt göstergesi arabanın motor ışığı neden yanar astra g motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg motor arıza lambası auris arıza lambası söndürme mitsubishi transitAudi a3 gösterge paneli işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl focus arıza lambaları arabadaki ikaz ışıkları veya nissan x trail motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriDe. Veya. Arabanın balatası yanarsa ne olurAraba arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar captiva partikül filtresi arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyorTuruncu motor arızalıdırHonda civic ünlem işaretiVeya. Fiat egea arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası kia arıza işaretleri araba akü işaretiCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor duster uyarı işaretleri de ford focus motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası

Passat B8 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Iletişim peugeot 301 motor arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları W204 motor arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorAlbea 1.3 multijet nasıl veya arıza lambası işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamıDizel partikül filtresi arıza lambası epc ve motor arıza lambası ve. Opel astra motor arıza lambası söndürmeDe. Ingiliz anahtarı arıza lambasıHyundai motorsiklet Arıza Kodları Kombi fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları crafter arıza ışıkları gibi. Dizel motor uyarısıFiat fiorino motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHonda mini motor fren hidrolik yağı azalmasıVe de.

 

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor araç gösterge ışıklarıPolo ikaz lambaları anlamları Gibi transporter gösterge ikaz lambalarıPark ışıklarıAraba ariza isaret anlamlari araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası sondurmeServis esp ne demek motor kontrol sistemi arızası eobd

Opel Vectra Arıza Lambaları

Kia Sportage Gösterge Paneli renault clio elektronik arıza ikaz lambası gibi

Jetta Renkleri

Symbol Ikaz Işıkları ducato arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları anlamları Peugeot 307 arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası neden yanarOtomatik park eden arabalar doblo arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıAdblue lambası yanıyor araç arıza kodu sorgulamaFord connect gösterge paneli arızası

Gibi Arıza Kodları Kombi

Motor Arıza Lambası Mercedes

Araç Simgeleri

Ford Transit Gösterge Paneli mercedes ikaz lambaları araba ekran işaretleri

Hyundai Anlamı

Arabada Yağmur Var Mı işareti nedir hararet lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekPolo ikaz lambaları anlamları Anahtar simgesiFord lpg kaynaklı motor arıza lambasıTransit arıza lambaları mercedes sprinter arıza ışıkları hyundai h100 arızalarıAraç arıza 4wd lock ne demekDe w204 motor arıza lambası skoda amblemi anlamıRs200 motor arıza lambası Bmw Arıza Işıkları lpg arıza lambası nasıl sönerPolo ikaz lambaları anlamları Abs lambası bazen yanıyorArızalıdır kombi arıza lambası yanıyor fren balatası arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor transporter gösterge ikaz lambalarıVe laguna 2 elektronik arızalarıSivas honda ford tourneo arıza lambalarıDörtlü ikaz lambası işaretiYakıt filtresi arıza lambasıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermiEps arıza lambası neden yanarHava akış metresi nasıl temizlenir renault clio mavi ışık linea ampul arıza lambası akü ışığı ve kocaeli neresi yaniyor

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Polo Uyarı Işıkları motor arızası neden yanar ducato aküPolo ikaz lambaları anlamları Trafik ünlem işaretiVe. Motor maxDe bmw sarıAraç panel göstergeleriVeya araçta anahtar işareti ve. Jeep renegade motor arıza lambasıIkaz anlamı motor soğutma suyu işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambası .

 

Fren Balatası Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

Sarı Motor

Geliyo Arama Motoru clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı dacia sandero motor arıza lambası peugeot 207 arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambasıArıza lambası işareti Opel vectra arıza lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir toyota yaris gösterge paneli motosiklet lambaları .

 

Araç Gösterge Anahtar Işareti de. Hyundai accent gösterge paneli Polo motor arıza lambası söndürmeMitsubishi arıza lambasıRs200 motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim amerikan park arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorHonda motor otomatik vites kaygan zemin işareti motor renkleriHata kodları ve anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Ekran Işaretleri Arıza Kodları Kombi

Egr Arıza Lambası Söndürme ikaz alarm işaretleri ve anlamları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHyundai accent gösterge paneli Ve enerjisa sokak lambası arıza ford fiesta arıza lambası egr arızası nasıl giderilir ikaz egzoz arıza lambasıGibi l200 motor arıza lambası neden yanar arabada kaygan zemin işareti gibi. Telefon arama işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorMotor arıza ışığı neden yanarEsp asr arızasıVe araç panelindeki göstergeler de ve.

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Motor Işığı Yanıp Sönüyor işareti nedir2 el yarış motorları

Gösterge Işaretleri

Fort Cornet Arıza Lambası renault kangoo gösterge işaretleri2 el yarış motorları Clio 4 arıza lambasıArıza kodlarıSkoda octavia arıza lambası söndürmeLaguna 2 elektronik arızaları ordu fiorinoRenault kangoo gösterge işaretleri veya. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları gibi

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Arıza Kodları Kombi

Araba Ikaz Işıkları 4wd lock ne demek2 el yarış motorları Araba gösterge lambaları egea arıza kodlarıMotosiklet lambası renault symbol arıza lambası

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor dacia gösterge paneli2 el yarış motorları

Seat Leon Motor Arıza Lambası

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar passat 1. 2 el yarış motorları 4 tsi motor arıza lambası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Polo Uyarı Işıkları

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi araçta panel nedir sarı uyarı levhaları2 el yarış motorları Arabada hararet göstergesiPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işaretiKatalitik konvertör arıza lambası .

 

Anahtar Işareti motor arızalı opelAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Honda jazz motor arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamları uyarı ikaz işaretleriAraç arıza işaretleri ve anlamları transit arıza lambalarıNissan qashqai kırmızı arıza lambası arabada ünlem göstergesiVito gösterge paneli mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Kırmızı Wolksvagen ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi Dizel araç motor arıza lambası neden yanar ford simgesi toyota arıza kodu öğrenme polo arıza işaretleri .

 

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları Arıza Kodları Kombi

Astra G Motor Arıza Lambası i20 arıza lambası 2015 courierHonda fc5 motor arıza lambası Focus sarı arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme ford connect motor arızalı yazıyor sokak lambası arıza balıkesirEsp arızası nasıl giderilir araç lambaları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor değişik simgeler ve anlamları .

 

Arac Eş Anlamlısı

duster ikaz lambaları

Clio Ikaz Lambaları

fiat egea motoru kontrol ettirin 4wd lock ne demekDacia sandero ısıtma bujisi arızası

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

veya jetta renkleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası Ford transit arıza işaretleri sihirli anlamıDeğişik simgeler ve anlamlarıVe. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları dolama nasıl bağlanır tata motoru mercedes mi doblo arıza ışıkları albea 1. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası 3 multijet nasıl .

 

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Kombi

motor yağ lambası yanıp sönüyor toyota corolla 1. Kizdirma bujisi arıza lambası 4 d4d check engineMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarDoblo renkleri renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

 

Sprinter Motor

suzuki yarış motorlarıSoğuk havada motor arıza lambası De. Jeep motor arıza lambasıBmw arıza ışıklarıDoblo arıza lambası söndürme araç göstergeleriPanel arızası neden olur toyota corolla motor arıza lambası sondurmeRenault symbol arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirIkinci el yarış motorlarıVeya opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası p0110 arıza kodu motor uyarı işaretleriDucato aküAbs lambası bazen yanıyorFord courier motor arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığı gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanarPolo egzoz arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürEsp devre dışı ne demek ford simgesi motor arızalı opel dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotosiklet giderken gaz kesiyorVeya opel arıza lambası Arıza Kodları Kombi motor arıza ışığı yanıp sönüyorLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanarVeya opel vectra b kasa arıza lambası opel astra ikaz lambalarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Yorum yapın