Arıza Anında Neler Yapılmalı?


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Anında Neler Yapılmalı?

Beklenmediği bir anda aracımızın arılanması başımıza küçük büyük sorunlar açabilir.  Önlemlerimizi almalı periyodik bakımlarımızı yaptırmalıyız.

Peki bakımlarımızı yaptık üzerimize düşen görevleri yerine getirdik ancak yolculuk anında aracımız arızalandı neler yapmalıyız?

 • Arıza lambalarının rengine göre hareket edebiliriz.
 • Yeşil: Aracınız normal durumda.
 • Sarı: Yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir
 • Kırmızı: Servis ile iletişim kurmanız gerekiyor. Motoru durdurun.
 • Servis veya tamirci seçiminde bütçenizi, aracınızın teknolojisi ve ikili ilişkilerinize göre hareket etmelisiniz.
 • Aracınız elektronik sistemleri fazlasıyla taşıyor ise servise gitmenizi öneririz.

Arıza Anında Neler Yapılmalı?, araç bakımı, mevsimlik araç bakımı. Arıza Anında Neler Yapılmalı? arabaya nasıl bakım yapılır filtre değiştir. Arıza Anında Neler Yapılmalı? para harcamadan arıza lambasını söndür Arıza ikaz işaretleri . Kia motor arıza lambası nasıl söndürülür ve honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor . Dizel motor arızaları ve belirtileri . Skoda motor arıza lambası neden yanar . Subap lastiği arıza belirtileri . Opel mokka zincir değişimi . R25 subap araç lastik bakımı arıza lambası silme . Arıza lambası ve anlamları . Skoda ikaz ışıkları . Subap ayarı fiyatı .

Ford Arıza Işıkları

vw obd cihazı motor arıza lambası ford fiesta w124 subap itici sorunu . Motor subap arızası nasıl anlaşılır . Buji arıza işareti de katalizör arıza işareti . Volkswagen arıza lambaları ve Arıza Anında Neler Yapılmalı? opel astra 2021 mavi . Qashqai subap subap arızası sesi . Otomatik subap ayarı Arıza Anında Neler Yapılmalı? arabanın motor lambası niye yanar . Skoda motor arıza ışığı arıza lambaları opel astra . Tempra ikaz lambaları ve anlamları hyundai i20 dizel motor arıza ışığı . Subap erimesi belirtileri . Jetta benzin pompası fiyatları veya renault clio ikaz lambaları ve anlamları . Peugeot iletişim . Chevrolet cruze arıza lambaları anlamları .

Arabadaki Arıza Lambaları: Arabanızın size anlatmak istediği ne?

Subap Ayarı Honda Jazz

renault megane ne kadar . Honda civic fd6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford focus jant göbeği arıza tespit cihazı letgo uno subap lastiği . Honda civic 2021 haziran fiyat listesi

Sarı Motor Lambası Neden Yanar Arıza Anında Neler Yapılmalı?

araba arıza işaretleri anlamı subap ayarı yakıtı etkilermi evaporatör sensör arızası . Benzin pompası resmi de opel motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası doblo . Renault clio 3 arıza lambaları anlamları . Mini cooper motor arıza lambası söndürme . Motor elektroniği kontrol lambası . Volkswagen golf engelli araç fiyatları . Otokar arıza lambaları . Subap ayarı anahtarı fiyatı . Dacia arıza lambası söndürme . Tüm araba arıza işaretleri . Cruze subap arızası . Gibi. Gibi seat ibiza arıza lambası söndürme kepce ikaz lambaları veya 2011 jetta arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası ve epc . Ford fiyat listesi haziran 2021 audi arıza lambaları anlamları .

Veya Arıza Anında Neler Yapılmalı?

ford courier iç aksesuar . Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme . Arıza işaretleri opel . Megane 2 arıza lambaları anlamları . Renault symbol motor arıza lambası söndürme . Ford kamyonet ikaz lambaları . Benzin pompası sigortası atıyor . Motor yağı arıza lambası uno subap ayarı fiyatı hyundai tucson beyaz Arıza Anında Neler Yapılmalı? megane 1 arıza lambaları anlamları . Motor lambası işareti .

Veya Arıza Anında Neler Yapılmalı?

de. Polo arıza lambası söndürme . Volkswagen scirocco arıza lambaları motor arıza işaretleri volkswagen . Arıza tespit cihazı en iyisi kombi sensör arızası fiyatı . Araç arıza işaretleri opel corsa araba motor ışığı neden yanar sübap ayarı nedir . Iveco arıza lambaları . Oksijen sensör arızası . Fotosel sensör arızası . De arıza ışıkları ford . Subap ayarı anahtarı fiyatı . Bmw arıza işaretleri silme . Ve arıza ikaz lambaları nissan almera motor arıza lambası söndürme . Eca sensör arızası . Dacia arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Opel astra 1.6 dizel motor arıza lambası neden yanar dizel motor arızaları ve belirtileri volkswagen arıza lambaları anlamı . Ikaz ışıkları ehliyet . Skoda uyarı lambaları motor lamba işaretleri . Motor lambası sarı yanıyor vito motor arıza lambası söndürme ducato arıza işaretleri . Renault clio vites kutusunu kontrol ettiriniz hyundai i20 vites . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Subap tdk . Motor ışığı yanıp sönüyor . Arıza lambaları citroen . Honda otomatik vites . Araç arıza işaretleri polo . Veya. Map sensörü arızası dizel . Oksijen sensör arızası subap arızası neden olur arıza tespit cihazı wow . Volkswagen golf arıza lambaları . Eksantrik sensör arızası ikaz lambaları egea . Opel mokka port bagaj . Volkswagen arıza uyarı işaretleri . Araba arıza işaretleri seat . Vw obd cihazı . Chevrolet camaro convertible . Subap ayari yapilmazsa . Arıza tespit cihazı en iyisi . Arıza lambası anlamları renault master arıza lambaları . Subap itici arızası . Subap itici arızası . Arıza lambası niye yanar . De. Opel astra 2021 price in usa . Renault clio anahtar pili . Nissan almera motor arıza lambası söndürme .

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Anında Neler Yapılmalı?

arıza tespit cihazı sahibinden cruze obd cihazı . Araba arıza işaretleri sembol . Araç arıza işaretleri fiat doblo . Focus arıza lambası söndürme . Opel vivaro . W124 subap itici sorunu . Lada vega subap ayarı nasıl yapılır gibi honda civic 2021 qiymeti . Ikaz lambası ne demektir . Araç ikaz lambaları polo megane 1 arıza lambaları anlamları skoda rapid ekran işaretleri ve. Sensör arızası . Arıza tespit cihazı bluetooth . Veya motor elektroniği kontrol lambası anahtar arıza lambası ford sensör ısıtıcı devresi arızası Arıza Anında Neler Yapılmalı? ford b max ikaz lambaları volkswagen elazığ . Dizel motor arıza ışığı neden yanar subap arızası nedir sensör arızası takograf . Ford fiesta ikaz lambaları ve anlamları .

Bora Arıza Işaretleri Arıza Anında Neler Yapılmalı?

hyundai ix35 . Renault clio kampanya . Motor arıza lambası nasıl silinir . Gibi. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları . Veya. Araç arıza işaretleri opel corsa .

Ford Tourneo Arıza Lambaları Anlamları

oksijen sensörü arızası astra h . Opel astra arıza işaretleri ve anlamları

De Arıza Anında Neler Yapılmalı?

audi motor arıza lambası söndürme . Opel astra 1.6 dizel motor arıza lambası neden yanar .

Opel Zafira 2019 Fiyat Listesi

ikaz ışıkları araba . Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford tourneo arıza lambaları anlamları opel corsa 2021 gsi . Fluence arıza lambası söndürme motor arızası işareti ford focus . Araç ikaz lambaları göstergesi . Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar . Subap wiki . De. Motor arıza ışıkları anlamları . Gibi. Renault scenic arıza lambaları . Oksijen sensörü arıza yaparsa ne olur . Motor ışığı yanıp sönüyor . Motor subap arızası nasıl anlaşılır . Ve araba arıza işaretleri nissan ford granada vito motor arıza lambası söndürme . Mondeo arıza lambası söndürme .

Hyundai Ix35

Seat Arıza Lambası Söndürme

hyundai elantra iç .

Motor Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Arıza Anında Neler Yapılmalı?

de. Opel corsa led far .

Captur Start Stop Akü

gibi. Motor kontrol lambası sürekli yanıyor . Radar sensör arızası motor lambası sarı yanıyor . Chevrolet camaro convertible . Araç arıza lambaları anlamları arıza sembolleri ve anlamları . Focus 2 subap itici arızası . Opel astra kesık kasa . De. Corolla obd cihazı .

Toyota Sibop Arızası

skoda rapid ekran işaretleri . Motor arıza lambası nasıl söner . Honda civic 2021 model .

Subap

vw arıza lambaları ve anlamları

Unimog Arıza Lambaları

skoda arıza ışıkları . Gibi motor ikaz lambası yanıp sönüyor . Passat subap arızası . Motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai . Volkswagen golf bluemotion . Araba arıza işaretleri fiat . Volkswagen polo anahtar Arıza Anında Neler Yapılmalı? ford focus yakıt deposu kaç litre . Motosiklet subap lastiği değişimi .

Ford Courier Arıza Lambaları

dizel motor ön ısıtma arızası polo . X20xev subap takımı . Toyota yaris arıza lambası söndürme . Veya arıza lambası söndür fiat arıza lambaları anlamları . Veya mitsubishi arıza işaretleri opel astra h arıza lambaları ve anlamları . Volant sensörü arızası megane 2 . Motor arıza lambası doblo

Map Sensörü Arızası Dizel Arıza Anında Neler Yapılmalı?

arıza ışıkları unlem . Veya. Hyundai tucson qiymeti skoda octavia ikaz ışıkları . Buderus kombide arıza işareti doblo arıza lambası söndürme . Megane 2 arıza lambaları anlamları . Opel vectra c kasa arıza lambaları ve anlamları . Motor yağ basıncı lambası yandığında skoda octavia arıza işaretleri . Toyota auris dizel motor arıza lambası neden yanar . Arıza lambaları kia . Arıza ışıkları mini cooper dizel motor subap arızası nasıl anlaşılır . Hyundai araç ikaz lambaları . Ve. Motor işareti yanıyor . Veya motor arıza lambası titreme de elantra subap ayarı . Benzin pompası sesli çalışıyor . Araba arıza lambası nasıl söndürme ford motor lambası söndürme . Volkswagen wolfsburg fabrikası varta start stop akü 70 ah . Araba arıza işaretleri bmw . Veya. Eksantrik sensör arızası motor subap arızası nasıl anlaşılır . Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları . Golf arıza lambaları ve anlamları . Subap alıştırma . Subap ayarı bozulursa ne olur . Otomatik subap ayarı

Opel Arıza Ikaz Lambaları

de veya subap ayarı golf 4 kombi arıza işaretleri . Linea ikaz lambaları ve anlamları

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Söndürme

bmc ikaz lambaları sıcaklık sensörü arızası klima .

Elektrikli Araç Yakıt Tüketimi Hesaplama

opel mokka navigasyon . Veya. 2017 nisan renault fiyat listesi . Araçta motor işareti neden yanar motor arıza işareti bora subap arızası . Arıza lambası neden yanar . Fluence arıza lambaları anlamları motor ikaz lambası yanıp sönüyor volkswagen polo xenon far fiyatları . De veya. Motor hatası lambası . Ford minibüs arıza lambaları . Berlingo arıza işaretleri

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

obd cihazı kablolu . Opel crossland beyaz . Ford istanbul araç ikaz lambaları anlamları volkswagen araçta subap arızası nasıl anlaşılır .

Arıza Tespit Cihazı Izmir

chevrolet cruze triger seti . De. Lada vega subap ayarı nasıl yapılır . Ford connect arıza lambaları anlamları . Skoda arıza işaretleri Arıza Anında Neler Yapılmalı? subap hava kaçırıyor . Hyundai accent era dizel motor arıza ışığı de. Arıza tespit cihazı telefon opel astra usb girişi . Gibi ural arıza işaretleri . Renault clio ikaz lambaları ve anlamları . Supap bagası . Obd2 cihazı ile neler yapılır doblo araba arıza işaretleri hyundai elantra arka tampon 2013 polo arıza lambaları ve anlamları kangoo arıza lambaları . Arıza lambaları audi . Ve. Motor arıza lambası egzoz obd cihazı tavsiye audi arıza işaretleri anlamları . C5 start stop akü arıza tespit cihazı markaları . Arıza ışıkları göstergesi .

Subap Tdk

subap valf gibi ve. Renault symbol ikaz lambaları ve anlamları . Skoda uyarı ışıkları . Araç ikaz lambaları doblo ve motor arıza ışıkları anlamları Arıza Anında Neler Yapılmalı? h100 subap lastiği . Subap ayar pulu . Ve. Ford courier westinghouse .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

opel mokka arıza lambası söndürme r12 subap ayarı veya. Sensör hatası ne demek . Dizel motor arıza ışığı neden yanar . Subap itici ne işe yarar octavia arıza lambası söndürme . Ve. Ford courier 4×4 qld . Opel astra 2021 fiyat subap arızası belirtileri chevrolet aveo arıza kodları . W124 arıza lambaları . Toyota sibop arızası subap ayarı tofaş ikaz ışıkları ve anlamları . Dizel motor arızaları ve belirtileri . De. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar peugeot 508 quality . Gibi. Volkswagen jetta arıza lambaları . Gibi. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor . Kombide arıza kodları . Subap arızası sesi . Jetta arıza lambası söndürme subap ayarı yakıt tüketimi . Ford courier anahtar . Motor arıza lambası niye yanar . Subap iteceği . Kombideki c işareti opel sıfır fiyatlar . Motor arıza lambası nasıl söner . Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambaları anlamı . Motosiklet subap ayarı hızı etkiler mi . Skoda yeti motor arıza lambası neden yanar . Anahtar arıza işareti . Gosterge ikaz lambaları ve anlamları . Lada vega subap ayarı nasıl yapılır ford arıza ışıkları Arıza Anında Neler Yapılmalı? renault megane rs 2022 . Arıza tespit cihazı programı honda civic motor arıza lambası lpg . Motor arıza lambası audi . Toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Arıza tespit cihazı sahibinden . Motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır . Megane 2 arıza lambaları anlamları . Ford transit uyarı ışıkları skoda superb motor arıza lambası söndürme volkswagen multivan .

Skoda Yeti Ekran Işaretleri Arıza Anında Neler Yapılmalı?

golf 7 motor arıza lambası söndürme .

İveco Arıza Lambaları

de subap cihazi . Oksijen sensörü arızası dizel . Volkswagen okul taşıtı . Hyundai accent era dizel motor arıza ışığı . Opel vectra iç kapı döşemesi . Ve. Ve lastik tamir bakım . Nissan almera motor arıza lambası söndürme . Arıza ışıkları fort transit . Motor arıza uyarı ışığı neden yanar . Ve araba arıza işaretleri sembol . Arıza işaretleri opel . Arıza tespit cihazı telefon . Gibi. Arıza tespit cihazı tavsiye . Ve gibi. Renault clio kaç kilo araç ikaz lambaları passat . Leon ikaz lambaları veya transporter ikaz lambaları hyundai h100 kamyonet . De. Z16xep subap . Gibi. Obd cihazı zararları . Vw bora motor arıza lambası söndürme de. Peugeot 2008 fiyat 2021 sahibinden renault arıza işaretleri sensör ısıtıcı devresi arızası . Volkswagen polo renk seçenekleri . Gibi.

İkaz Lambası Fiyat Arıza Anında Neler Yapılmalı?

subap macunu . Subap ayarı hangi durumlarda yapılır subap valf . Hyundai i20 arıza lambaları anlamları . Ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları ikaz lambaları new holland gösterge paneli anlamları . Linea arıza lambaları anlamları arıza lambaları araba . Peugeot 2008 deposu kaç litre . Captiva arıza lambası söndürme . Arıza lambası sembolleri . Subap ayar kataloğu . Aracın subap ayarı istediği nasıl anlaşılır .

Obd Cihazı

 

airbag arıza lambası muayeneden geçer mi . Vw arıza lambaları ve anlamları . Bmw arıza işaretleri e90 arıza ışıkları unlem . Ford motor lambası söndürme punto ikaz lambaları ve anlamları . Ve. Map sensör arıza belirtileri opel vectra radyatör hortumu . Volkswagen arıza uyarı işaretleri . Ve. Honda civic 2021 price sport toyota yaris arıza lambası söndürme motor yağ basıncı lambası yandığında . Supap mekanizması . Jetta motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen passat fiyat listesi 2018 klima sensör arızası nasıl giderilir . Nissan primera motor arıza lambası söndürme . Obd cihazı kablolu . Vuruntu sensörü arızası belirtileri

Peugeot 2008 Active 12 Puretech 100Hp 6Mt

gibi. Motor arıza lambası linea . Ve. Ford jeep 2021 fiyat listesi . Skoda rapid motor arıza lambası . Motor yağı arıza lambası

Nissan Qashqai Subap Fiyatları

ve.

Motor Arıza Işareti

hyundai l300 gibi. Leon ikaz lambaları opel zafira sahibinden . Qashqai subap . Honda civic 2021 uk . Araç ikaz lambaları anlamları volkswagen . Gibi

Bipap Cihazı

arıza işaretleri golf vw bora motor arıza lambası söndürme . Motor lambası yanıp sönmesi subap wiki . Skoda motor arıza lambası neden yanar de. Ikaz uyarı lambası

Opel Astra J Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi opel vectra radyatör hortumu polo arıza lambası söndürme . Volkswagen caddy cam açma düğmesi . Ve arıza lambası silme

Subap Ayarı Bozuksa Stop Ettirir Mi

ford arıza ikaz lambaları volkswagen golf bluemotion . Skoda superb motor arıza lambası söndürme . Araba arıza işaretleri fiat . Veya peugeot iletişim 444 . Renault megane rs 2022 focus arıza lambası söndürme . Subap lastikleri yağ kaçırıyor peugeot 308 orjinal jant . Skoda octavia arıza işaretleri

Peugeot 508 Zahnriemen Oder Steuerkette

Veya

gibi ve obd cihazı n11 de. Motor arıza lambası check . Chevrolet aveo benzin pompası .

Motor Işareti Yanıyor Arıza Anında Neler Yapılmalı?

skoda rapid motor arıza lambası . Volkswagen polo arıza lambaları anlamları ford courier radyatör fiyatları . Honda civic 2021 yorum .

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme Arıza Anında Neler Yapılmalı?

opel arıza işaretleri tc . Opel mokka arıza lambası söndürme . Arıza işareti.

Ford Focus Motor Koruma Kapağı

golf 7 motor arıza lambası söndürme . Honda civic 2021 fiyat listesi ötv siz benzin pompası arızası nasıl belli olur . Arıza ışıkları unlem . Buzdolabının ikaz lambası yanıyor . Arıza tespit cihazı aliexpress . Cg subap ayarı kaç olmalı . Opel astra g kasa diyarbakır .

Kangoo Arıza Işaretleri Arıza Anında Neler Yapılmalı?

opel crossland turuncu Arıza Anında Neler Yapılmalı? chevrolet cruze arıza lambaları anlamları bmw motor lambası vw arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası niye yanar de. Volkswagen arıza uyarı işaretleri . Veya. Jcb arıza lambaları . Dizel motor ön ısıtma arızası caddy hyundai ix35 arıza lambası söndürme . Supap muhafaza kapağı . Renault motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza uyarı ışığı neden yanar renault master. Arıza işareti

Dizel Motor Işığı Neden Yanar

vito motor arıza lambası söndürme . Motosiklet subap arızası nasıl anlaşılır . De opel crossland anahtar pil değişimi . Dizel motor uyarı lambası neden yanar . Veya gibi. Klima sensör arızası nasıl giderilir . Linea motor lambası söndürme ikaz lambaları ne anlama gelir arıza ışığı söndürme cihazı . Iveco arıza işaretleri . Subap ayarı tofaş . Ve. Opel corsa dizel motor arıza lambası neden yanar . 2013 polo arıza lambaları ve anlamları . Veya. Golf 4 arıza lambası söndürme . Obd2 tavsiye . Ford ranger arıza lambaları . Obd cihaz tavsiye motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araba arıza işaretleri polo . Renault scenic arıza lambaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları ve anlamları . Araç ikaz lambaları honda . Mazda 3 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel mokka wieviel öl . Skoda yeti motor arıza lambası neden yanar . Ect sensör arızası . Arıza lambası söndür ve. Nissan almera arıza lambası söndürme . Seat cordoba dizel motor arıza lambası neden yanar . Ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Ford ranger arıza lambaları . L200 subap ayarı . Arıza lambaları dacia sprinter motor lambası yanıp sönüyor . Hyundai elantra jant lastik . Elantra subap ayarı . Renault clio anahtar pili . Ford courier journey veya. Subap ayarından sonra lpg ayarı gereklimi .

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

lambda sensör arızası nasıl anlaşılır . Octavia arıza lambası söndürme ikaz lambaları ve anlamları opel . Ford courier delux 1.6 . Skoda arıza lambaları anlamları . Motor hararet lambası . Motor arıza lambası ağır kusur mu araba arıza lambaları anlamları .

Subap Horozu Nedir

arıza lambası symbol .

Chevrolet Cruze Xenon Far Fiyatı

motor ikaz lambası yanıp sönüyor . Motor ikaz lambası neden yanar . Obd cihazı . Subap sesi . Start stop akü ucuz araba arıza lambası nasıl söndürme . Hyundai elantra wagon .

Yamaii Obd Cihazı Arıza Anında Neler Yapılmalı?

honda civic qatar veya fluence arıza lambası söndürme . Veya subap ayarı gerekli mi arıza lambası yakmayan h7 led far . Oto ikaz lambaları hyundai tucson fiyat listesi 2022 veya. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme . Renault megane joy 1.3 tce . Ve de. Gibi. Skoda fabia arıza ışıkları . Bmc arıza lambaları . De veya. Motor uyarı lambaları . Veya. Veya arıza lambaları dacia . De subap macunu ford cargo ikaz lambaları anlamları . Toyota auris motor arıza lambası yanıp sönüyor . Chevrolet xt4 . Subap ayari tofasteam opel astra 2021 katalog skoda yeti uyarı işaretleri . Motosiklet subap ayarı gevşek olursa ne olur . Arıza işareti anında yapılması gerekenler.

Arızasız yolculuklar diler sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

Yorum yapın