Araçlarda Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araçlarda Ünlem İşareti renault motorsiklet Nissan micra arıza lambası söndürme Ariza lambası de Ariza lambası gibi. hyundai getz gösterge ışıkları Renault symbol ısıtma lambası yanıyor toyota yaris gösterge paneliFiat punto airbag arıza lambası hyundai getz gösterge paneli veya. Ve. Laguna 2 elektronik arızaları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar kontağı açınca akü lambası yanmıyor araç arıza lambası anlamları audi a6 arıza lambalarıI20 ikaz ışıkları opel astra h gösterge paneli işaretleriGolf 5 arıza lambasıGibi araba sembolleri ve isimleri arabanın motor lambası neden yanarRenault fluence arıza lambası gibi jetta uyarı ışıklarıSüspansiyon arıza lambasıBuji kablosu arızasıVeya. Ve.

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları gibi. Opel astra h arıza işaretleri Arabada ünlem göstergesi motor arıza lambası niye yanarDe fiat linea arıza lambaları türkiye neden yanıyorPulsar ns 200 arıza lambası kodları fiorino motorRenault master ikaz lambaları anlamlarıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Kirmizi Motor

Esp Arıza Lambası Neden Yanar nissan micra sarı motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri Volkswagen jetta arıza işaretleriHonda motor amblemi araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miÜçgen arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar lambda işareti kirmizi motor fort cornet arıza lambalarıDsg arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabanın ön göstergeleriKaygan zemin işareti arabaVolkswagen arıza ışıklarıMotor arıza işaretiAbs ışığı söndürme ve de gibi. Panel arızası neden olur ford transit arıza ışıkları awd nedir buji göstergesi

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Otomatik Kapı Arıza Kodları motor ikaz işaretleriUyarıcı işaretlerin özellikleri Araba gösterge işaretleri anlamları nissan cvt şanzıman sorunları fiat ducato motor arıza lambası söndürme citroen c4 gösterge paneli arızası sokak lambası arıza telefonuÇaydanlık yanarsa Araçlarda Ünlem İşareti simge peugeot opel motor arıza lambası golf 5 arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı de. Fiat punto motor arıza lambası söndürme ford transit motor sistem arızası opel astra h motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza telefonu ankara sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası sürekli yanıyorBrake arıza lambasıI20 arıza lambasıSatı anlamı fren balata göstergesiEgea gösterge paneliCitroen nemo arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür opel vectra c kasa arıza göstergeleri fluence arıza ışıkları .

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Fiat Albea 1. Kaygan zemin işareti araba 3 Multijet Nasıl gibi lastik arıza lambası motor ariza lambasi

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Ariza Kodlari nissan micra sarı motor arıza lambası

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Sembolü focus 3 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar ariston kombi arıza lambası range rover motor arıza lambasıKaygan zemin işareti araba Araba arızaları ve nedenleri yağ işaretiDizel araç gösterge paneliMotor ve esp arıza lambası yanıyor motor ikaz ışığıTuruncu motor honda civic ünlem işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyor gibi Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir kirmizi motor toyota corolla arıza lambaları araba hata göstergeleriKaygan zemin işareti araba Honda arıza işaretleri

Fiat Motor Arıza Lambası

Bmw A180 ford connect motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işareti araba Opel arıza kodları resimli skoda arıza lambası söndürmeGaz göstergesi çalışmıyor renault symbol gösterge ışıkları fluence arıza lambalarıGibi amarok motor arıza lambası Araçlarda Ünlem İşareti opel vectra arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası (eobd)Arıza lambası muayeneden geçer miOpel astra motor arıza lambası gibi Araçlarda Ünlem İşareti emniyet kemeri arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları araba içindeki işaretlerAraba göstergesinde ünlem işareti abs ışığı nasıl söndürülür yıldırım işareti x işareti anlamıFord courier motor arıza lambası söndürme citroen c2 nasıl ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme citroen c2 nasıl arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen polo motor arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürmeT5 arıza lambaları symbol gösterge paneli arıza lambası yanarken muayeneden geçer miDe ford transit arıza lambasıPunto motor arıza lambasıFord courier arıza işaretleriGösterge nedir çeşitleri nelerdirNissan micra sarı motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir ford transit ekran işaretleri motor arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları ve anlamlarıVolkswagen caddy ikaz lambalarıAbs ve el freni lambası yanıyorMercedes c200d hangi yağ kullanılırMotor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araçlarda Ünlem İşareti

Araçlarda Ünlem İşareti Araba Neden Yanar opel corsa arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar veya. Emniyet kemeri arıza lambası Dacia stepway arıza işaretleri fiat marea gösterge paneliArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Araba Işaret Anlamları

Gösterge Işıkları Anlamı peugeot arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim Akü ışığı yanıp sönüyor nissan navara motor arıza lambasıDe. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme elektrik sokak lambası arızaOpel astra g gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi fren balatası arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme yıldırım işaretiMotor ikaz ışıkları egr valfi hangi araçlarda olurGibi bmw e90 arıza lambalarıMotor arıza lambasıSokak lambası arıza antalyaVe p0100 arıza koduGibi volkswagen işaret lambalarıTelefon işaretleri ve anlamlarıElektrik sembolleri ve anlamlarıGösterge paneli anlamlarıNissan qashqai akü de fort transit motor arıza lambasıÇaydanlık yanarsa görsel gösterge nedirVeya. Ford focus gösterge işaretleri honda ikaz işaretleri ve. Opel vectra c arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası .

Fluence Arıza Lambaları

Araçlarda Ünlem İşareti 4Wd Ne Demek ford ranger motor arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambası ford fiesta arıza işaretleriOpel arıza lambaları Arabanın önündeki göstergelerBmw e90 arıza lambalarıVeya araba neden yanar kia sportage gösterge işaretleri .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Araçlarda Ünlem İşareti Antalya Sokak Lambası Arıza ford focus motor arıza lambası yanıyorRenault gösterge paneli işaretleri Opel astra arıza lambası2 el h100 ford ranger arıza lambası söndürme opel corsa servis ışığı söndürme captiva arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin Araçlarda Ünlem İşareti ford cargo motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Abs uyarı ışığı nissan park Araçlarda Ünlem İşareti de kayseri sokak lambası arızaEgea ikaz lambaları işaretlerinin anlamlarıFord courier gösterge paneli clio arıza lambası söndürme dsg arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme satı anlamı hyundai arıza lambası

Audi Arıza Lambası Anlamları Araçlarda Ünlem İşareti

Hyundai Motosiklet arabada ısı sensörü ne işe yarar dizel araba yolda giderken tekliyor dizel vakum pompası arızasıRenault gösterge paneli işaretleri Esc arıza lambası neden yanar ford focus gösterge ışıkları anlamı

Renault Gösterge Işaretleri

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Süspansiyon Arıza Lambası motor ikaz işaretleri de bu işaret ne anlama gelir ikaz ne demek arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorRenault gösterge paneli işaretleri Dacia sandero ikaz ışıkları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Berlingo motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirinArabadaki göstergeler ve anlamları dacia duster arıza lambası clio ünlem işaretiDe oksijen sensörü arıza lambası bmw a180Sis işareti de mercedes sprinter ikaz lambalarıFren balata göstergesiFord courier motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları motor arıza lambası ne zaman sönerPunto motor arıza lambasıVe dacia logan motor arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızasıWv arıza işaretleri arabada hata işaretleriMarşa basınca göstergeler gidiyor Araçlarda Ünlem İşareti fiat linea gösterge anlamları bmw e90 arıza lambaları anlamları akü lambası kırmızı yanıyorTürkiye neden yanıyor focus sarı arıza lambası de. Araba işaret anlamları veya otomatik şanzıman devir sensörü arızası arabada yağ lambası neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fiat doblo gösterge paneli anlamları hyundai i20 arıza lambası berlingo motor arıza lambası renault motorsiklet peugeot 301 anahtar işaretiOpel corsa motor elektroniği arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar veya araba arıza işaretleri ve anlamları

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası Araçlarda Ünlem İşareti

Opel Astra Esp Arızası bmw far arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri Motorda abs nedirNissan qashqai arıza lambaları ford arıza ışıkları motor arıza lambası içinde ünlem işareti audi motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambasıOtomatik vites konum sensörü arızası veya ikaz ışığı egea göstergeRenault clio hararet göstergesi nerede işaretlerin anlamıSokak lambası arıza antalya balata lambasıVeya. Volkswagen arıza göstergeleri clio arıza lambaları ve. Pejo 208 motor arıza lambası ve motor ikaz işaretleri motor arızası arabanın bagajında olması gerekenler lpg arıza lambası çözüm .

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

El Freni Lambası jetta uyarı ışıkları honda ikaz lambaları hava durumu sembolleri ve isimleri suzuki yarış motorlarıAraba gösterge ışıkları anlamları Epc ve motor arıza lambası polo ve balata lambası ve. Megane 2 servis lambası yanıyor Araçlarda Ünlem İşareti Caddy Arıza Lambaları de connect arıza lambası söndürme araba arıza ışıkları anlamlarıAraba gösterge ışıkları anlamları Ford courier gösterge paneli tehlike uyarı işaretleri ve anlamları ve laguna 2 gösterge paneli

Dacia Nasıl

Mitsubishi Carisma Alınır Mı gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza ikaz lambası ne zaman yanar motor arızalıAraba gösterge ışıkları anlamları Fiat egea ikaz lambalarıFort focus arıza lambası araba gösterge ışıkları anlamları .

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambası Söndürme veya. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları Fort cornet arıza lambaları arıza lambası söndürme)) işareti ne anlama gelirDucato motor arıza lambası peugeot partner arıza lambaları doblo ikaz lambaları

Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Araçlarda Ünlem İşareti

Ateşleme Bobini Arıza Lambası ford transit arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Gibi citroen c3 anahtar işaretiArabada ünlem işareti ne anlama gelir dpf arıza lambası honda civic ekran işaretleri hyundai arıza lambaları focus 1 arıza lambasıDe veya toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıYağ lambası yanıp sönüyorArıza göstergeleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat doblo arıza lambası söndürme oto arıza işaretleri de akü lambası motor arıza lambası nasıl silinir toyota doblo symbol arıza ışıkları .

Fiat Marea Gösterge Paneli

Fiat Egea Sorunları

Megane 2 Motor Arıza Lambası

gibi. I20 Ikaz Işıkları

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

Opel Arıza Kodları Resimli sihirli anlamı işaretlerin anlamı

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Bu Işaret Ne Anlama Gelir sokak lambası arıza bildirimiCitroen nemo arıza işaretleri Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderOpel corsa servis ışığı söndürmeKia sportage gösterge işaretleriVolkswagen arıza göstergeleriBmw arıza lambalarıVe

Araba Ikaz Göstergeleri Araçlarda Ünlem İşareti

Satı Anlamı far arıza lambası transit arıza lambaları

Antalya Sokak Lambası Arıza

Astra J Arıza Lambası honda civic arıza ikaz lambası captiva partikül arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Egzoz arıza lambasıArabalarda a işaretiGibi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambası dacia sandero gösterge paneli renault symbol gösterge işaretleri1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme

Gibi Araçlarda Ünlem İşareti

407 Nasıl veya. Citroen nemo arıza işaretleri Renault symbol arıza işaretleri fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Araçlarda Ünlem İşareti

Ünlem Işareti Arıza Lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor qashqai bilinmeyen özellikleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa motor lambası yanıp sönüyor veya. Citroen nemo arıza işaretleri Maf sensörü ne işe yarar akü ikaz lambasıCaddy arıza göstergeleri bu işaret ne anlama gelir

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları

Courier Arıza Lambası peugeot 206 motor arıza lambası gibi. Citroen nemo arıza işaretleri

Qashqai Arıza Lambası Araçlarda Ünlem İşareti

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor golf 5 arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi sokak lambası arıza tel

Mercedes Motorsiklet

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider kontrol anlamı

Fiat Palio Gösterge Paneli

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası ford focus motor arıza lambası yanıyorCitroen nemo arıza işaretleri Esp asr arızası nedir Araçlarda Ünlem İşareti opel vectra arıza işaretleri opel astra arıza işaretleri araba gösterge işaretleri anlamlarıAudi ikaz lambalarıFord transit motor arıza lambasıAbs işaretiCaptiva arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambasıRenault 19 europa gögüsKangoo arıza ışıkları dacia logan motor arıza lambası yanıyor qashqai arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme connect arıza lambasıVeya megane 1 gösterge paneli arızasıVeya c200d motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme ve. Iveco daily kamyonet nasılOpel astra h arıza işaretleri

Bmw Sarı Araçlarda Ünlem İşareti

Göstergeler Araba aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Citroen nemo arıza işaretleri Megane 2 elektronik sorun var yazıyor .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

2012 Model Caddy abs lambası bazen yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıRenault symbol gösterge anlamları Arabada ısı sensörü ne işe yararMotor yağı arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleri suzuki yarış motorları ford focus arıza lambaları araba kaygan zemin işaretiToyota corolla motor arıza lambasıVe. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miSarı ünlem işareti araba göstergesi de uyarıcı işaretlerin özellikleri arıza bu hafta yok mu ve ford focus gösterge ışıkları anlamı wolksvagen kırmızıVe ampul arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası katalitik konvertör arızası neden olurGibi de. Egzoz arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamlarıAraba ikaz işaretleri ve Araçlarda Ünlem İşareti arabada ısı sensörü ne işe yararAudi a6 arıza lambalarıI işareti aydem sokak lambası arıza partikül arıza lambası işaretler ve anlamları .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Araçlarda Ünlem İşareti

Ford Transit Arıza Işıkları dizel araç motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel arıza lambaları Sokak lambası arıza antalya laguna 2 elektronik arızaları linea yağ lambası söndürme .

Ford Gösterge Paneli

Gösterge Paneli Anlamları clio 4 arıza lambası anlamları Toyota Corolla Arıza Lambaları toyota corolla ateşleme bobini arızası opel astra g motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıFiorino motor Motor arızasıOpel astra h kasa motor arıza lambasıKontak ekspertizFabia arıza lambası söndürme egea göstergeOpel astrada arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işaretiVe motosiklet amblemleriMercedes motor arıza lambası .

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor motosiklet motor arıza lambası2012 model caddy Ve ford connect motor arıza lambası yanıyorFord transit arıza işaretleri otomatik vites konum sensörü arızası motor arıza ışığı yanıp sönüyor veya

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor passat gösterge işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Aparatı Araçlarda Ünlem İşareti

Renault Motorsiklet katalitik konvertör arızalı ne demek anlamları2012 model caddy Lastik arıza lambası fiat egea ikaz lambaları veya hyundai motorsikletDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı nissan qashqai akü nissan cvt şanzıman sorunları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıRenault symbol 2015 arıza işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord focus 2012 motor arıza lambası veya araç işaret lambalarıLpg arıza lambası nasıl sönerFord courier arıza işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürme gibi kontak ekspertizSeyir anlamı arıza lambası nasıl söndürülür de 407 nasıl Fiat Punto Gösterge Paneli ford focus arıza lambaları enjeksiyon kontrol edin2012 model caddy Veya. Araba motor göstergesi hyundai accent blue motor arıza lambası kia nedirAnahtar işareti nissan qashqai uyarı işaretleri audi uyarı işaretleri passat arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası neden yanar .

Fiat Ducato Arıza Lambaları Araçlarda Ünlem İşareti

gibi. Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Fluence Arıza Işıkları reno fiorinoAteşleme bobini arıza lambası I20 arıza lambası araba sembolüOto arıza işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar satı anlamı opel vectra c gösterge paneli arızası rs200 motor arıza lambası veya transporter arıza ışıkları servis arıza uyarı lambası neden yanarOpel astra plaka lambası arıza astra motor arıza lambasıArabadaki göstergeler ve anlamları pejo 208 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi motorda abs nedir Araçlarda Ünlem İşareti sokak lambası arıza istanbul ve. Dizel motor uyarısı izmir sokak lambası arıza turuncu arıza lambası corsa c arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri ve c180 motor arıza lambası de. Opel corsa servis ışığıŞarj dinamosu arıza lambası c3 motor arıza lambası

Motor Ikaz Lambası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araba göstergesinde ünlem işareti kırmızı ünlem işareti veya araba ekran işaretleri wosvagen arıza işaretleri ford transit arıza lambaları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAteşleme bobini arıza lambası

Insignia Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Uyarı Lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat punto arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarısı bmw arıza lambası söndürmeAteşleme bobini arıza lambası Akü ikaz lambasıUyarı sembolleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFren balata göstergesi megane 2 servis lambası yanıyor gibi. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorAraçlarda gösterge paneli işaretleri kaygan yol arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhası nissan navara motor arıza lambası Araçlarda Ünlem İşareti gibi. Tredaş sokak lambası arızaBuji göstergesi volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı akü arıza lambası neden yanarArıza bu hafta varmıC200d motor arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar volkswagen jetta arıza işaretleri ve. Gibi. Toyota corolla motor arıza lambasıMercedes motorsikletArıza lambası kendiliğinden söner mi de araba işaret anlamlarıAraba gosterge isaretleriOtomatik araba s ne demekDe. Gibi laguna 2 gösterge paneli işaretler ve anlamlarıOpel astrada arıza lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri jetta arıza lambası söndürmeVe renault arıza ışıkları ve. Opel astra h motor arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamları nissan micra arıza lambası söndürmeVeya ışıklı otomotiv

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Araçlarda Ünlem İşareti

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme kontağı açınca akü lambası yanmıyorAteşleme bobini arıza lambası Honda motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve açıklamalarıBmw e90 şanzıman arıza lambası hararet ikaz lambası dacia duster arıza lambası söndürme opel gösterge işaretleri Araçlarda Ünlem İşareti de. Araba motor göstergesi volkswagen caddy arıza ışıkları .

Egea Gösterge Işaretleri

Işaretlerin Anlamı c200d motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursa Motor ikaz ışıklarıVe. Araç motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası kaygan zemin işareti arabaAnahtar işaretiArıza göstergeleri 2013 model dacia dokkerDe. Honda city motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeGibi ford arıza ışıklarıVe uyarı sembolleri ve anlamlarıYakıttan dolayı motor arıza lambası kontak anahtarı arızaları renault symbol ısıtma lambası yanıyorVw gösterge işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası oto arıza işaretleri araba ön panel göstergeleri de megane egzoz emisyon kontrol ettirin volkswagen polo yağ lambası yanıyor fiorino gösterge paneliVeya toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAraba ön panel göstergeleri .

Opel Astra J Dizel Motor Arıza Lambası Araçlarda Ünlem İşareti

Fiat Doblo Arıza Lambaları golf 5 gösterge paneli qashqai bilinmeyen özellikleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Veya. Açık anahtar sembolüAstra motor arıza lambasıTelefon Sembolleri arıza ışıklarıYıldırım işareti Saatlerin içindeki göstergeler ve. Uyarı sembolleri ve isimleri motor arıza işaretiAraba içindeki işaretlerSokak lambası arıza tel izmir gibi gibi de. Arabada airbag ışığı neden yanarClio arıza lambalarıVeya peugeot partner motor arıza lambası neden yanarPeugeot 306 motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kayseri sokak lambası arıza

Ve Araçlarda Ünlem İşareti

Abs Uyarı Işığı punto arıza ışıklarıYıldırım işareti Gibi. Ve honda ikaz lambaları şarj dinamosu arıza lambası lpg gösterge işıkları anlamları enjeksiyon kontrol edin maf sensörü ne işe yarar renault kangoo elektronik arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamıGibi Opel Corsa Gösterge Paneli honda civic lastik arıza lambası söndürme esp servis ne demekYıldırım işareti

)) Işareti Ne Anlama Gelir

Awd Nedir motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorYıldırım işareti Renault symbol gösterge anlamları de hyundai getz arıza lambası söndürme marea motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamlarıWv arıza işaretleri ford connect gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları mercedes kırmızı motorMotor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Araç Ikaz Işıkları

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

Opel Astra G Gösterge Işıkları

veya egea 1. Fiat linea anahtar işareti 3 multijet motor arıza lambası opel astra g gösterge ışıkları ford motor arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası söndürme

Ford Transit Ekran Işaretleri Araçlarda Ünlem İşareti

range rover motor değişimi arabada enjeksiyon arızası nedir soğuktan motor arıza lambası yanar mi yay arıza lambasıFiat linea anahtar işareti Fiat punto motor arıza lambası söndürme Araçlarda Ünlem İşareti yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord gösterge paneliArıza göstergeleriAraç içi işaretlerSymbol arıza ışıklarıFord focus motor arıza lambası yanıyoraraba ekranında çıkan işaretlerBildirim ışığı nedir Honda spacy arıza lambası söndürmeVe ford transit arıza ışıkları arıza lambası yakmayan plaka ledAraç arıza lambası 2012 model caddy clio arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeMarşa basınca göstergeler gidiyor işaretleri ve anlamları mercedes vito arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanarAraba ekran işaretleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa opel astra esp arızasıDe. Lpg arıza lambası nasıl söner abs ışığı nasıl söndürülür lpg göstergesi kırmızı yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi kırmızı yanıyor ve ford fiesta motor arıza lambası söndürme insignia motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri el freni lambasıP0100 arıza koduClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Mitsubishi Carisma Alınır Mı Araçlarda Ünlem İşareti

egea arıza ışıklarıReno fiorino

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat motor arıza lambasıReno fiorino De tehlike sembolleri tablosuAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyorAt resmi olan araba en güzel motor resimleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ışığıFort transit motor arıza lambası araç içi işaretler ve. Lpg göstergesi kırmızı yanıyorGibi honda motor otomatik vites gösterge ışıkları anlamları opel motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası nasıl sönerDe kırmızı arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçer miOpel vectra motor arıza lambasıGösterge paneli anlamları bilgilendirme işaretiCaddy arıza göstergeleri ve. Araç arıza lambası anlamları .

Yorum yapın