Araç İçi İşaretler 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç İçi İşaretler peugeot gösterge işaretleri Opel astra ünlem işaretiarıza lambası söndürme aparatı Ariza lambası Opel astra arıza lambası neden yanar Ariza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor esp devre dışı ne demek opel corsa arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyorOtomatik vites arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambasıHava yastığı arıza lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızası ford fiesta yağ lambası söndürme hyundai gosterge anlamlari polo direksiyon arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüRenault symbol uyarı işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası peugeot 3008 motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo 1.6 hdi nasıl .

Mitsubishi Arıza Lambası

Araç İçi İşaretler

Neden Nedir

esp arızası nasıl giderilirEn çok arıza veren arabalar motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat egea arıza kodlarıMercedes ikaz lambaları sprinter motor dacia ikaz lambaları renault kangoo arıza lambası söndürme ariza lambasi gibi clio arıza lambası anlamları hyundai accent blue arıza lambaları fort d maxHyundai i20 arıza işaretleri gösterge paneli .

Qashqai Motor Arıza Lambası

Araç İçi İşaretler check engine neden yanar gibi ford focus arıza lambası söndürme araba ekranı işaretleri fiat punto 1. Hyundai getz arıza lambası neden yanar 4 motor arıza lambası neden yanarVe opel arıza ışıkları kasko motor arızası akü suyu azalırsa ne olur de araba kontrol arabanın gösterge işaretleriVe. Reno fiorino de motor nedirBmw gösterge işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti mindray defibrilatör arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıEnjektör arıza lambası Araç İçi İşaretler chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor renault symbol gösterge paneli anlamlarıAraba göstergeleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar veya nissan ne demek araç göstergeleri gibi ford custom arıza lambaları araba iç göstergeleri hararet işareti motor arıza lambası yanıyorPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar h100 gösterge paneli ankara sokak lambası arıza bildirimi kangoo arıza ışıkları mercedes c200d hangi yağ kullanılırOksijen sembolüFiat linea motor arıza lambası söndürme arıza neden final yapiyor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler Araç İçi İşaretler partikül lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner Gibi dörtlü ikaz lambası işaretiPeugeot gösterge işaretleri fiat egea anahtar işareti audi a3 arıza işaretleri anlamları Araç İçi İşaretler gösterge paneli işaretleri anlamları gibi alfa nedemek de dacia dokker nasıl mercedes sprinter arıza lambası söndürmeFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ve. Arabada motor lambası neden yanar motor ışığı neden yanarVeya araç göstergeler gibi focus 1 motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürmeRenault master gösterge işaretleri nissan qashqai ünlem işaretiVsa arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar ford focus motor arızası neden verir ford fiesta arıza göstergeleri fiorino arıza lambalarıClio arıza lambaları ekran araba resmi on off sembolleriToyota accentPassat gösterge işaretleri .

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Araç İçi İşaretler gibi havadaki ışıklar ve passat gösterge paneli anlamlarıVe vw arıza ışıklarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıVeya gibi. Motor soğukken arıza lambasıFren ikaz lambası neden yanar .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler p0001 arıza kodu araba neden yanar ford fiesta arıza lambası söndürmeCaptiva gösterge işaretleri Yamaha r25 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi 2012 model caddy fluence arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer miDoblo gösterge işaretleri Araç İçi İşaretler ve symbol arıza ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası söndürmeVe. Ix35 motor arıza lambası transporter motorOpel corsa arıza lambası yanıyorGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları tata motoru mercedes mi fiat punto motor arıza lambası neden yanar .

Doblo Renkleri Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler

Arabada Yağ Lambası Yanarsa

de ford fiesta arıza göstergeleriCrafter motor arıza lambası neden yanar motor nedir de el freni lambası yanıp sönüyor akü suyu azalırsa ne olurIkaz lambaları ve anlamları passat gösterge paneli anlamlarıAmpul arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambasıVeya megane 1 gösterge paneli işaretleri hata kodu 0015 fiat egea arıza işaretleri opel sembolü en çok arıza veren arabalar arabada direk nedir abs uyarı ışığı nedirDizel motor arıza lambası sarı yanıyor2012 model caddy gibi. Symbol elektronik arıza ikaz lambası Araç İçi İşaretler lpg arıza lambası çözüm immobilizer ışığı sürekli yanıyor hyundai i20 arıza işaretleriEsp arızası nasıl giderilirOctavia motor arıza lambası ve. De motor lambası neden yanarFort transit arıza lambasıFiesta arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa clio ünlem işareti

Opel Simgesi Araç İçi İşaretler

renault kangoo arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambaları toyota uyarı işaretleri toyota motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme ve. Ford fiesta dizel motor arıza lambası renault symbol arıza lambalarıGibi fiat egea arıza kodları veya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede gibi. Veya. Transit arıza lambası

Ford Uyarı Işaretleri

range rover motor sorunu cc ne demek motor epc arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır c3 motor arıza lambası renault anlamı egea arıza lambası yandıOksijen sensörü arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıEmisyon arıza lambası neden yanar hararet işaretiAkü lambası yanıp sönüyor abs ışığı nasıl söndürülürMotor uyarı lambasıHyundai i20 uyarı ışıkları gösterge paneli işaretleri anlamları qashqai motor arıza lambası polo arıza lambaları ve motor egzoz arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo daihatsu sirion nasılArabada a/c ne demek gibi. Veya.

Ford Transit Arıza Işaretleri

Araç İçi İşaretler

Işıklı Ikaz Lambaları

wolksvagen ariza sembolleri fiorino arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier partikül filtresi arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası arabada anahtar işareti ve üçgen içinde çarpı trafik işaretiGolf 5 arıza lambalarıGibi. Lpg den dolayı motor arıza lambası new holland arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası lovato arıza lambası linea arıza lambasıDacia logan arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürme golf 6 arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi araç lambalarıOpel astra arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanar ve buji arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarFren lambası neden yanarArıza lambası anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürme araba kısa far nasıl açılırDörtlü ikaz lambası işareti baskı balata motor arıza lambası direksiyon arıza lambasıRenault gosterge simgeleri veya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor

Esp Devre Dışı Ne Demek Araç İçi İşaretler

check engine neden yanar balata uyarı lambasıVe.

Punto Arıza Lambası Söndürme

Araç İçi İşaretler Araç İçi İşaretler de. Volkswagen epc arızası Fort transit motor arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti de. Audi a3 elektronik arıza uyarısıFren balata işareti fren balata göstergesiAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı abs uyarı ışığıLpg den dolayı motor arıza lambası courier arıza lambası söndürmeVolkswagen polo gösterge paneli anlamları Araç İçi İşaretler jetta arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek işıklı bildirim fiat arıza lambaları hyundai accent arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıIsıtma arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambasıKırmızı jettaEn iyi kurye motoru hangisi gibi jeep motor arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018 araba göstergesindeki işaretlerin anlamıGibi honda motor otomatik vitesRenault clio arıza ışıkları traktör gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo gösterge paneli anlamları lancer nasıl ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar fiesta aydın .

Passat Egr Valfi Arızası Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler ikinci el yarış motoruMindray defibrilatör arıza lambası Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürmeFar göstergeleri de. Yakıttan dolayı motor arıza lambasıGibi fiat linea motor arıza lambası yanıyor abs lambası söndürme fabia motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai arıza lambaları nissan qashqai ünlem işareti .

Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler opel astra arıza işaretleri araç arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası Fiat fiorino otomatik vites arızalarıGibi hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi arızasıGibi. Su arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası araç arıza lambası anlamları opel corsa gösterge işaretleri araç arıza lambası söndürme renault gösterge anlamları gibi

Araba Yol Bilgisayarı Araç İçi İşaretler

nissan x trail motor arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFiat egea işaretleri abs lambası söndürmeVe. New holland arıza lambasıEkran araba resmiAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır arabada anahtar işareti veya. P0001 arıza kodu

Işıklı Bildirim

bmw arıza kodları ve anlamları transporter arıza ışıkları captiva partikül arıza lambası nissan almera motor arıza lambası gibi. Opel astra g arıza lambaları anlamları focus 1 motor arıza lambası veya. Asr lambası neden yanar adblue lambası yanıyor .

Hyundai I20 Arıza Lambası

Araç İçi İşaretler gibi. Arabada direk nedir Gibi Araç İçi İşaretler ford arıza kodu öğrenme kızdırma bujisi yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar getz motor arıza lambası duster gösterge paneli arıza lambası yakmayan led ampulArabada çaydanlık işareti clio 2 gösterge paneli motor arıza lambası söndürmeDe fluence renkleriYağ basıncı düşüklüğüF30 kırmızıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar süspansiyon arıza lambasıArıza lambası ünlem işareti veya ve transporter motor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar2 el yarış motorları .

Işığın Anlamı

Araç İçi İşaretler renault motorsikletNissan qashqai arıza ışıkları Fiat linea gösterge paneli çalışmıyorIsıtma lambası de. Vw jeep araba panel işaretleri mercedes c200 motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası renault motorsikletNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar bmw arıza lambaları clio 4 arıza lambasıP0120 arıza koduMotor ikaz lambası neden yanarArabada egr nedirJuke ne demek gibi oto arıza işaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırPeugeot 301 hararet göstergesiVe ve. Şanzıman arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeArabada check ne demek .

Katalitik Konvertör Arızası Polo Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler kizdirma bujisi arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen arıza lambaları ve anlamları renault symbol uyarı ışıklarıFiat linea motor arıza lambası yanıyor New holland arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme su yastığı ne demekFlash ışık uyarılarıVe. Abs arızası nasıl anlaşılır peugeot 208 arıza lambası söndürme veya. Gibi. Fort fiesta arıza lambasıSymbol motor arıza lambası trafik ünlem işareti

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

hyundai accent arıza lambalarıDe hyundai i20 uyarı ışıklarıVeya. Yolda radar nasıl anlaşılır nissan micra uyarı işaretleri audi arıza lambasıTransporter t5 arızaları bmw gösterge işaretleri arabanın şarj lambası neden yanar Araç İçi İşaretler cmax nedir motosiklet motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul honda fd6 motor arıza lambası .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç İçi İşaretler fiorino arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleri Dacia dokker ekran işaretleri araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arızası polo fiat doblo arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme Araç İçi İşaretler

vito gösterge paneliAkü göstergesi neden yanarAveo arıza gösterge lambasıAraç İçi İşaretler bmw motor arıza lambası söndürme jetta arıza lambasıBoxer motor lpg Ünlem işareti arıza lambası Araç İçi İşaretler egea arıza lambası check engine neden yanar ve. Uyarı işaretleri ve anlamları gibi ışıklı otomotiv arabada su göstergesiSokak lambası arıza istanbul anadolu peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar yağ lambası işareti ve fiat linea anahtar işaretiAraç lambaları araç gösterge lambaları veya. Ve. Laguna 2 elektronik arızaları .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler kia nedir laguna 2 elektronik arızalarıClio 2 gösterge paneli Araç panel işaretleri uyarı ışıkları .

Jetta Uyarı Işıkları

Araç İçi İşaretler p0045 arıza kodu nissan qashqai akü fiyatları citroen berlingo motor arıza lambası araba gösterge lambalarıFar göstergeleri Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl araba sembolü

Hararet Göstergesi Arızası

ve megane 2 gösterge paneli anlamlarıAraç arıza kodu sorgulamaDe motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFiat punto otomatik vites sorunları gibi. Kırmızı jetta ford arıza lambası söndürme/ işareti ne demek bugün arıza var mı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanar ve mercedes c200d motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneliIşık paket nedir ford focus motor arıza lambası passat gösterge paneli anlamlarıAraba sembolüTrafik ışıklarının anlamları p0045 arıza koduGibi. Dizel araç gösterge paneli hararet yapan araba neden çalışmazYağ lambası işareti üçgen içinde çarpı trafik işaretiI20 arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama p0045 arıza kodu sokak lambası arıza şikayet de. Lpg arıza lambası nasıl sönerAçı işaretleriCaptiva motor arıza lambası

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

crafter motor arıza lambası neden yanar

Jeep Motor Arıza Lambası

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Araç İçi İşaretler

ve clio arıza lambası söndürmeSkoda motor arıza lambası ve de. Hava filtresi arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları veya esp asr arızası nedir katalizör motor arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arçelik derin dondurucu arıza lambası .

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Araç İçi İşaretler

Araç İçi İşaretler veya fiat ducato motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar Honda cr v gösterge paneli işaretleriFord focus arıza lambası neden yanar benzinde motor arıza lambasıArabada sarı kar işareti opel arıza ışıkları ford focus arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası neden yanarAraba ekran işaretleri dacia sandero arıza ışıkları veya. Fort d max golf 6 arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambaları veya motor arıza lambası yanıyorVolkswagen caddy arıza lambaları gibi honda işareti citroen nemo arıza işaretleri telefon işaretleri volvo ışık ford connect motor arıza lambası yanıyorGibi uyarı işareti nedirVe. Crafter motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası elektrik lambası arızaCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanarVe. Motor nedirKontrol anlamı klima açınca arıza lambası neden yanarDikkat sembolü trafik işaretleri görselleri opel astrada arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi arabada demlik işaretiPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl .

Yorum yapın