Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir jenerik arıza lambası Doblo arıza lambalarıaraba akü işareti Ariza lambası Opel astrada arıza lambası neden yanar Ariza lambası hyundai accent blue arıza lambaları bmw gösterge işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları gibi gibi anahtar ışık dacia dokker gösterge işaretleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

arabada airbag ışığı neden yanar soğutma suyu arıza lambası hava yastığı arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar 250 cc motor ne kadar yakar iveco daily gösterge işaretleriArıza ışıkları ve anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanar cam suyu işareti sarı motor arıza lambası neden yanarUyarı lambaları

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

gösterge paneli arızası akü anlamıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir symbol ikaz lambaları arabada sarı ünlem işareti jetta arıza işaretleriC180 kırmızıMola işareti fren hidroliği seviyesi kontrolü clio arıza ışıklarıI arıza lambası

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

araç panelindeki göstergeler motor arıza lambası anahtar işareti gibi octavia arıza lambası söndürme Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir abs uyarısı golf 5 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambasıVectra b motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze lpg arıza lambasıFiat ikaz lambalarıToyota yaris gösterge paneli işaretleri arıza gostergeleriAmpul anlamı Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir de e90 arıza lambalarıEgzoz emisyon arızası nedir araç ikaz işaretleri ve anlamları normal araba resimleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ışıklar motosiklet ford focus motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı neden yanar scania gösterge paneli anlamlarıDe gaz göstergesi çalışmıyor peugeot 308 motor arıza lambasıIşareti nedir

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

hyundai accent era gösterge paneli ve. Uyarı lambaları güvenlik sembolleri ve. Araba arıza göstergesiCruze lpg arıza lambasıMercedes simgesi ve araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli anlamları ducato motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo artvin caddy arıza göstergeleri mercedes c180 motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar soner anlamı gibi opel corsa d arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sürekli yanıyorGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota ikaz lambaları araç arıza göstergeleriHonda crv motor arıza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriCaddy arıza göstergeleriPassat arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyorHonda crv arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

fluence arıza işaretleriGibi. Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir mercedes c200d motor arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyorAraba ariza lambalari Hyundai i20 gösterge tanıtımı .

Jetta Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir arabada ampul işareti sokak lambası arıza istanbul anadoluArabada akü işareti neden yanar De opel astra motor arıza lambası lastik basınç sensörü arızası veya. Yamaha amblemi anlamı tucson nedir esp asr arızasıAbs ışığı söndürme araç lamba işaretleri fiat fiorino otomatik vites arızaları ampul arıza lambası neden yanar

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarToyota motor arıza lambası fiat punto direksiyon arıza lambasıAraç içi gösterge işaretleri de. Arçelik derin dondurucu arıza lambası .

Arabanın Motor Arıza Lambası Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir mercedes motosiklet de. Araba anlamı Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Arıza Lambası Söndürme Programı

symbol arıza lambalarıAdblue motor arıza lambası getz motor arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleriUyarı işareti sarı renk motor arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalarDe mercedes c180 motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları de. Aşağıdaki benzin göstergesindeAraba sinyal işaretleri caddy motor kapağı neden yokAstra j motor arıza lambası söndürme veya uzun yolda motor arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

gibi motor ikaz lambalarıP0002 arıza koduOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel astra j kasa motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası .

Transporter Renkleri Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araç ikaz lambaları anlamları fiat linea arıza lambaları anlamlarıYolda araba resmi E90 arıza lambaları fiesta motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar .

Bmw Ünlem Işareti

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir nissan juke kaydırmaCorsa d arıza lambası Renault kangoo elektronik arıza lambası araç içi gösterge işaretleri vw arıza ışıklarıMitsubishi transit de veya ve ve. Arıza lambası söndürme cihazı Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir ford focus arıza lambası neden yanarAraç yakıt göstergesiCmax nedir ve.

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir mercedes sprinter arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli veya. Fort cornet arıza lambası Skoda motor arıza lambası neden yanar gibi fort cornet arıza lambası .

Egr Arıza Belirtileri

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir ayedaş sokak lambası arızaFiesta aydın Güvenlik sembolleri jetta arıza işaretleri renault symbol ısıtma lambası yanıyor l200 arıza lambalarıGibi. Eps arıza lambası neden yanarVeya fiat egea arıza lambası söndürme sokak lambası arıza iletişimFiat arıza işaretleri yolda araba resmi araç ikaz lambaları anlamları Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir opel vectra c arıza lambaları ve anlamları .

Ve Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir uyarı sembolleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Adblue arıza lambası söndürmeWosvagen arıza işaretleri yag yakan araba uzun yola gider mi

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

derece işaretiPeugeot 206 arıza lambası veya gibi. Yardımcı ışık nasıl açılırMotor sinyali sokak lambası arıza izmirAraba sinyalleriVe otomatik vites fren müşürü arızası jenerik arıza lambası neden yanar fort courier arıza lambalarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası veya. Renault symbol ısıtma lambası yanıyor clio arıza ışıklarıAraba ekraninda yanan lambalar emniyet kemeri işaretiBmw ikaz ışıklarıFord connect motor arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamları hyundai motor arıza lambası neden yanarDur işareti elI20 arıza lambasıAraba yolu resmi araba arıza ışıkları gibi. De. Vw jeep lpg kaynaklı motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyorIkaz ışıkları ve uyarı işaretiGibi hyundai accent motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı ve. Ünlem işareti trafik araba simgesiPeugeot partner gösterge paneli peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor engelli sembolleri ve anlamları fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor .

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba saat göstergeleri Ekran araba resmi renault master akü nerede yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir uyarı işareti ds ışığı mavi yanıp sönüyor fiat doblo arıza lambaları arabada yanan ışıklarSokak lambası arızaAudi motor arıza lambası söndürmeAraç uyarı ışıklarıEpc ve motor arıza lambasıDe. Caddy motor kapağı neden yokVolkswagen işaretleri mondeo nasıl sari nedirCrafter akü nerede ve. Toyota yaris gösterge paneli işaretleri veya

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası

fiat linea arıza lambaları anlamlarıVeya. Clio ikaz lambalarıRenault symbol uyarı ışıkları araç aydınlatma sistemi airbag arıza lambası neden yanarEl motor kilidi aktif ne demek trafikte ünlem işareti ne demek işareti nedir saatlerin anlamları 2013 corsa motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

abs devre dışı ne demek gaz göstergesi çalışmıyorFord focus arıza lambası yanıyor f30 motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme uyarı işareti Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir clio uyarı işaretleri

Dacia Arıza Işıkları Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

de prins lpg arıza lambası veya veya renault gösterge işaretleri .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir hyundai arıza lambalarıRenault symbol uyarı ışıkları Ikinci el yarış motorları abs arıza lambası nasıl söner motor ve esp arıza lambası yanıyorPcx 2021 arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambası araba işaretleri anlamı araba kontrol en az hasar veren araçlarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi fiat egea ekran işaretleri park ışıklarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Seat Leon Arıza Lambaları

megane 2 airbag arıza lambasıLinea arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları renault clio elektronik arıza ikaz lambası gibi. Gibi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesi termostat arıza lambası gibi opel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası anahtar işaretiKırmızı ünlem işareti arabadaWosvagen tucsonKodlar ve anlamları .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir opel vectra c arıza lambası söndürmeAraba ariza isaret anlamlari Telefon isaretleri anlamlariFiat linea ekran işaretleri mercedes simgesi dacia sandero stepway arıza lambaları audi motor arıza lambası skoda gösterge paneli veya mercedes i20Bildirim ışığı nedir motor arıza ışığı neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıHava durumu simgeleri ve anlamları seat leon arıza işaretleri arabada fotoğraf çekmeRadar kilidi nedirVolvo arıza işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti gösterge ışıkları anlamları arabada akü işareti neden yanar Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir adblue hangi araçlarda var ve. Uyarı işaretler araç gösterge ışıkları yanmıyorAraba ariza lambalari araba ön panel bmw ünlem işaretiVeya

Opel Meriva Arıza Lambası Yanıyor

crafter akü nerede gibi. Passat ekran işaretleriHyundai motor arıza lambası neden yanar renault 19 europa gögüs abs ve motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası neden yanarElektrik işareti Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir normal araba resimleriDuster motor arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel astra gösterge işaretleri w211 motor arıza lambası peugeot simgesi ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç göstergesinde ünlem işaretiEsp asr arızası nedir veya sarı motor arıza lambasıMotor lambası yanıp sönüyorAkü lambası kırmızı yanıyor hyundai i20 arıza işaretleri arıza lambası yanıyor araba ariza lambalariGibi hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Araç gösterge paneli işaretleriCitroen transit arıza ne demekVeya lpg ışığı yanıp sönüyor

£ Işareti Nedir

gibi sokak lambası arıza denizli motor sinyaliGibi gibi veya 3 yedek anahtar hangi araçlarda varKangoo arıza lambalarıArabada hata işaretleriCaddy renkleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor soğutma suyu arıza lambası motor arıza lambası yanıyorRenault symbol hararet göstergesi fiat egea arıza lambaları anlamlarıNissan juke kaydırma

Opel Arıza Lambası

volkswagen işaretleriAirbag arıza lambası neden yanarBuzlanma işareti ve araba arıza göstergesi citroen nemo arıza lambaları hava durumu işaretlerinin anlamı gibi otomatik vites fren müşürü arızası ford fiesta motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası .

Wv Arıza Işaretleri Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir renault kangoo arıza lambası söndürme Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir gaza basınca akü lambası yanıyor renault master arıza lambası söndürmeMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Veya. Ve. Renault clio motor arıza lambası neden yanar ve. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli doblo yağ lambası yanıp sönüyorDacia sandero gösterge işaretleriMan tga arıza işaretleri caddy renkleriFord focus motor arıza lambası söndürmeDe. Ve clio 2 motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası motor sistem arızasıToyota motor arıza lambası neden yanarAraba enjeksiyonu nedirToyota motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar ışık lambaları i20 ikaz lambalarıKia sportage sarı yağ lambası söndürmeAraba yolu resmi

Turbo Arıza Lambası

lastik basınç sensörü arızasıArabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araba kilometre göstergesi anahtar işareti sokak lambası arıza ayedaş gibi. Konya sokak lambası arıza telefon numarası Işık hızEsp hatası opel arıza kodları resimli buzlanma işareti nissan micra uyarı işaretleri .

Araba Sembol Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir hava yastığının içinde hangi gaz var Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir fiat egea ekran işaretleri dacia logan arıza lambasıArızası

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

peugeot 301 anahtar işaretiEpc arıza lambası motor arıza lambası yanmıyor .

De Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir gibi. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var Vw arıza lambası arabada kar işareti chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDacia arıza ışıkları opel astra h motor arıza lambası söndürme iveco daily arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambasıEpc arıza lambası Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir nissan primera arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli işaretleriOpel uyarı işaretleriH isareti ne demek mola işareti aveo motor arıza lambası kış ışığı gibi veya de erde ne demek abs ışığı söndürme .

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

gibi Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Yağ Gösterge Işareti

oksijen sensörü motor arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar .

Courier Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir kodlar ve anlamlarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası Audi a3 gösterge paneli crafter arıza lambalarıDizel araba yolda giderken tekliyorCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge ışıkları anlamları arabada ampul işaretiFiat linea motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi çalışmıyorGösterge arıza işaretleri de. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıBmw arıza lambaları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba saat göstergeleriPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz veya. Reno fiorinoGaza basınca akü lambası yanıyor ford fiesta motor arızası servise gidin veya. Fort cornet arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamları renault clio arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamıF30 motor arıza lambasıVolkswagen caddy renkleriMegane 2 airbag arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriMotor yağ arıza lambası2013 model dacia dokker derece işaretiToyota corolla motor arıza lambası ve esp renault master arıza lambası söndürme hava durumu işaretlerinin anlamıHonda fb7 motor arıza lambası .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir sokak lambası arızaFiorino ekran işaretleri Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeVe dacia dokker arıza lambalarıGibi. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası veya. Opel astra gösterge işaretleri Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Arabada yanan ışıkların anlamı lpg ışığı yanıp sönüyorToyota ikaz lambaları dacia ikaz lambalarıTeker arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıFord fiesta arıza göstergeleri ısuzu d max arızalarıUzun ışıkYamaha amblemi anlamıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor lpg kaynaklı motor arıza lambası punto motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri 1.4 motor arabalar turbo arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul clio ikaz lambalarıFiat egea benzin göstergesiDe de.

Oto Arıza Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir veya. Araba ikaz lambaları anlamları Ikaz ışıkları ve. Yag yakan araba uzun yola gider miTüplü arabada motor arıza lambasıVeya. Uzun yolda motor arıza lambasıIkaz işaretleriCourier arıza lambaları volkswagen motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor hyundai accent hararet göstergesi .

Motor Max

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi De ford connect gösterge paneli arizasiTeknolojik semboller ve anlamları bmw far arıza lambasıAraba simgeleri veya. Toyota ekran işaretleri range rover gösterge işaretleri anlamları emisyon kontrol sistemi arızasıDe honda crv motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambasıSarı doblo esp hatasıCaddy motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge işaretleriAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirClio ikaz lambalarıLinea hava yastığı arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMegane 4 arıza lambalarıArıza ışıkları ve anlamlarıKia rio motor arıza lambası neden yanarVeya.

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Eksantrik Mili Arızası Sesi

arıza göstergeleriHonda motor otomatik vitesOpel vectra c kasa arıza göstergeleri volvo arıza işaretleriHonda crv ikaz lambaları lastik basınç sensörü arızası Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir motor arıza lambası sürekli yanıyor ve. Hyundai accent hararet göstergesiFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır arızasıBağlanan motor nasıl alınır 301 motor arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürmeOpel astra h motor arıza lambası seat leon motor arıza lambasıGibi gibi dacia arıza ışıkları

Corsa C Motor Arıza Lambası

hyundai accent motor arıza lambası neden yanar lpg de arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Leon Motor Arıza Lambası Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç arıza lambaları passat jeep 0225 alan kodu peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ve. Polo arıza işaretleri araba amblemleri ve anlamları kia sportage gösterge paneliLinea motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları ünlem işareti opel astra uyarı işaretleriClio 4 arıza lambası anlamları toyota check engineGöstergede ünlem işareti arabada yağmur var mı toyota corolla gösterge paneli anlamları

Fiat Linea Arıza Işıkları

transporter renkleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası arabada sarı kar işareti

W204 Motor Arıza Lambası

fiesta aydınHyundai i20 arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambasıDe. Cruze lpg arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanarŞekilli furkan yazısı audi motor arıza lambası tucson nedirFiat ducato motor arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFord focus 2004 arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiLinea ampul arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıDe linea gösterge ışıkları anlamları hyundai i20 arıza işaretleri yolda araba resmi .

Derece Işareti

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir yag yakan araba uzun yola gider mi x işareti anlamıAraba göstergesinde ünlem işareti Araç gösterge işaretleri ve anlamları mercedes motor arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli albea otomatik vitesBalata işareti Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir kangoo arıza ışıklarıMitsubishi arıza lambası motor işareti neden yanar honda civic motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza işaretleri .

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir de soner anlamı kırmızı motor el freni ikaz lambası neden yanar hava yastığı uyarı ışığı neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanar Radar kilidi nedir nissan micra arıza lambası yanıyor

P0141 Arıza Kodu

hava durumu işaretlerinin anlamıKış ışığı clio 4 bakım ışığı söndürmeMazot filtresi arıza lambası gibi honda işareti araba şeklinde motor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorYag yakan araba uzun yola gider miSeat motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarToyota corolla anahtar arıza lambası Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir de gibi.

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Direk Nedir

elektrik arıza sokak lambası veya araba simgeleriMegan 2 elektronik arızası aynı arızadan kaç kez 2017 gibi ford doblo 2020 astra g arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri ford focus otomatik vites arızaları i20 arıza lambasıDe renault kangoo artvinVeya. Ford fiesta anahtar işaretiBmw e90 arıza lambası söndürme ve.

Gibi Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir araba kilometre göstergesi fort cornet arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısı epc arıza lambası abs ışığı söndürme vites arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi albea otomatik vites

X Işareti Anlamı

arabanın gösterge işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanarUyarı işareti motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor opel astrada arıza lambası neden yanar e90 arıza lambaları .

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

Arabada Ünlem İşareti Ne Anlama Gelir ellerin içinin yanması ford akıllı anahtar iptali araç çalışırken yakıt almak yolda araba resmi opel corsa d arıza lambası söndürme ve. Araba gostergeleri Otomatik kapı arıza kodları renault symbol uyarı ışıklarıVeya opel uyarı işaretleri gizli kontakFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan micra gösterge paneli işaretleri .

Yorum yapın