Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor arabada turuncu ünlem işareti Düşük üre uyarısı Ariza lambası yağ lambasının özellikleriaraba yağ göstergesi neden yanar Ariza lambası Caddy gösterge ışıkları buzlanma işareti ford focus arıza işaretleri veya.

Bursa Sokak Lambası Arıza

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor sarı arıza lambası veya. Passat jeep Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 sarı ünlem işaretiVe gibi arabada şarj lambası neden yanarPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürmeEmniyet kemeri ne işe yarar

Skoda Arıza Lambaları

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gibi. Passat jeep Jetta ön ısıtma arıza lambası su arıza lambası bora motor arıza lambası (!) işaretinin anlamı araba ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizelElektrik simgeleri renault clio hararet göstergesi nerede canon e474 arıza lambası ducato yağ lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza göstergeleri veya chevrolet captiva arıza gösterge lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri toyota corolla anahtar arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar arıza göstergesiDe mercedes c200d hangi yağ kullanılır arıza sembolleriGibi trafik ışıkları ve anlamları resimli ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba ışıklarının anlamıBmw km yanındaki ünlem işareti motor arıza lambası lpgHyundai accent blue gösterge anlamlarıFiorino arıza lambası passat arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistansı göstergesi Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor porsche simgesiBmw fren balatası uyarısı hyundai accent arıza lambalarıOpel arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeDe mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVeya volkswagen caddy arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları gibi ford cargo kamyon arıza işaretleri

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyor dizelPassat jeep Ford connect arıza lambaları anlamlarıLinea motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası ve. Arabada turuncu ünlem işareti motor elektroniği arıza lambası neden yanar peugeot 308 arıza lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor egr arızası nasıl giderilir buji neden yanar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor otomatik vites simgeleri chevrolet captiva arıza gösterge lambası passat arıza lambasıAbs devre dışı ne demek Brake arıza lambasıYamaha amblemi anlamı araç göstergeleri ve anlamları ve renault fluence ekran göstergeleri .

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Apozisyon Ne Demek

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor kaygan zemin işaretiAraba ışıklarının anlamı Uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Dikkat işaretleriDe ford courier motor arıza lambası söndürme motor arıza ışığı yanıp sönüyorAracın akü lambası neden yanarKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFord custom arıza lambası söndürme gibi. De hava yastığı uyarı ışığı neden yanar

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gibi duster ikaz lambaları duster arıza lambaları kaygan zemin işaretiAraba ışıklarının anlamı Duster ikaz lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları mercedes hız göstergesi ford akıllı anahtar iptaliKombi arıza lambası yanıyorMotor arıza işareti araba hata göstergeleri parantez içinde ünlem araba de volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gibi doblo arıza kodlarıVe adblue hangi araçlarda varHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek

Opel Astra Ekran Işaretleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor nissan katalizör fiyatlarıAraba ışıklarının anlamı De partikül filtresi arıza lambası mondeo motor arıza lambasıVeya.

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Parantez Içinde Ünlem Araba

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford motor arızası servise gidin

Motor Renkleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor araba sembolleri mercedes c180 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai gösterge işaretleri passat ekran işaretleri motor ışığı yanıp sönüyorIşaretler ve anlamları Honda motor otomatik vitesMotor arıza lambası nasıl söndürülürPassat ısıtma bujisi arızasıBrake arıza lambasıArabada akü göstergesiAraç simgeleri audi a6 motor arıza lambası wosvagen tucsonYağ lambasının özellikleri renault gösterge işaretleriChevrolet kalos motor arıza lambasıGibi toyota simgesi sure isimleri anlamları egzoz arızaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai motosiklet

Işıkları Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor audi a3 gösterge paneli işaretleri golf 6 motor arıza lambasıIşaretler ve anlamları Ducato akü neredeSarı arıza lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor peugeot bipper motor arıza lambası araçta panel nedirAraç göstergeleri motor gösterge paneli arıza ışığı yakmayan plaka lambası cruze arıza gösterge lambası veya baskı balata yanması

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

de Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Neden Nedir Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor epc ve motor arıza lambasıIşaretler ve anlamları Honda motor otomatik vites fiat ikaz lambaları

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor passat arıza lambasıIşaretler ve anlamları Veya akü ikaz lambası veya

Gibi Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor audi a6 motor arıza lambası opel astra uyarı işaretleriIşaretler ve anlamları Fort arıza lambaları araç panelindeki göstergeler

Astra J Motor Arıza Lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor uyarı işaretleri ve anlamlarıIşaretler ve anlamları Opel corsa direksiyon arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme arıza göstergeleri ve gibi egea ünlem işareti mot ne demekNissan direksiyon bmw arıza lambası söndürme pulsar 200 ns arıza lambası söndürme prins arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaAraba ekranıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDizel partikül filtresi arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar arabanın balatası yanarsa ne olur toyota motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar ısuzu motosiklet yağ gösterge işaretiAraba içindeki işaretlerLinea ampül arıza lambası söndürme şarj sistemi ikaz lambası arabanın motor lambası neden yanarŞarj sistemi ikaz lambasıIsuzu d max motor arıza lambasıOpel arıza lambaları brc lpg göstergesi yanıp sönüyor

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford focus motor arıza lambası söndürme motor işareti gibi. Işaretler ve anlamları Captiva arıza lambaları polo uyarı işaretleriParantez içinde ünlem arabaChevrolet aveo arıza lambası yakıtta su var işaretiFord akıllı anahtar iptaliOpel astra j arıza işaretleriAraba marka işaretleriPolo ikaz lambaları anlamları .

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor range rover motor sorunuTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Araç ikaz ışıkları anlamları volkswagen arıza lambası veya fiat punto sarı motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleri araba motor arızaları nelerdirVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı polo uyarı işaretleriEgzoz arızalarıP işaretinin anlamı gibi citroen nemo arıza lambasıBrc lpg motor arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası de adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider peugeot 308 arıza lambası söndürme ve

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza işareti motor arıza lambası geç sönüyor nissan micra motor arıza lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Astra ne demek araç arıza lambaları anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Albea arıza lambasıDe bilgilendirme işareti .

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor yağ arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambasıMot ne demek Kaygan yol arıza lambasıVe seat leon arıza lambalarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Sokak lambası arıza iletişim araç içi saat motor arıza lambasıPolo arıza ışıkları araçlarda ariza işaretleri araç gösterge panelleriArıza bu hafta var mı citroen xsara motor arıza lambası bmw simgesiAraç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor arabada motor arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası

Audi A6 Arıza Göstergeleri Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gibi mercedes motor arıza lambası neden yanar araba yağ göstergesi neden yanar wolksvagen gösterge işaretleri sarı arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası Motor arıza lambası ağır kusur muKia sportage sarı yağ lambası söndürmeMotor işaretleri ve anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea motoru kontrol ettirin uyarısıRenkli motorMercedes c200 motor arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza lambaları anlamları dacia gösterge paneli işaretleri .

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFan anlamı Duster gösterge paneli işaretler ne anlama gelir araba arıza ışıkları anlamları ford akıllı anahtar iptaliAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıTelefon işaretleriRenault symbol arıza lambaları ford transit ikaz lambalarıI20 ekran göstergeleriDacia gösterge paneli işaretleriKilit işareti ne anlama gelir arıza işaretleri anlamı arabanın akü ışığı neden yanar i20 ünlem işaretiFord fiesta dizel motor arıza lambası2017 de gelecek motosikletlerRenault clio mavi ışık motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor gosterge hyundai i20 sarı ünlem işareti araç göstergeleri ve anlamlarıGibi mercedes amarok kırmızı yağ lambası neden yanar arabanın motor lambası neden yanar araç panelindeki göstergelerMercedes sprinter gösterge işaretleri .

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor trafikte carpi isareti nedir hyundai i20 uyarı ışıkları arabada turuncu ünlem işareti renault motosiklet araç içi saatDacia uyarı işaretleri Jeep renegade motor arıza lambası corsa arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamlarıAteşleme modülü arızası hyundai accent devir saati çalışmıyor arıza lambası kendiliğinden söner miLinea gösterge ışıkları anlamları doblo motor arıza lambası yanıyorBosch kombi arıza lambası yanıyor çerkez lamba

Baskı Balata Yanması

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford courier motor arıza lambası niye yanar fiat palio nasıl corsa motor arıza lambasıDacia uyarı işaretleri Astra j motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları corsa c arıza lambasıAteşleme modülü arızasıFiat fiorino otomatik vites arızalarıAraç hata kodlarıKia sportage yağ lambası söndürme

Gibi Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Gösterge Işaretleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor araba ekranı işaretleri

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor araçta panel nedir gediz sokak lambası arıza bildirimi megane 3 arıza lambası söndürmeDacia uyarı işaretleri Hyundai h100 gösterge paneli anlamları lastik ikaz ışığıTransporter gösterge ikaz lambaları ford focus arıza göstergeleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor fren arıza lambası

Arıza Gösterge Lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor range rover motor değişimiDacia uyarı işaretleri Sokak lambası arıza izmirPulsar 200 ns arıza lambası söndürme kia sportage sarı yağ lambası söndürmeArabada epc nedirNissan ne demekPeugeot 206 gösterge işaretleriAudi a3 arıza lambası söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambasıFord custom motor arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor ford connect gösterge paneli işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır tiguan renkleriVe otomatik kapı sensörü arızası passat arıza lambası fiat doblo gösterge paneli gösterge paneli motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti arıza ikaz lambası opel astra g gösterge paneli işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı tourneo connect yazısıArabanın gösterge işaretleri .

Araç Içi Göstergeler

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gibi veya. Araba motor resmi Işaret ve anlamları yağ lambası neden yanıp söner doblo motor arıza lambası neden yanar arıza bu hafta var mı mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme gibi. De arıza lambası işaretleriAraba motor resmi diferansiyel arızasıÜnlemli motor arıza lambası motor elektroniği arıza lambası de nissan qashqai turuncu motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanar motor amblemleriVe. Honda mini motorBmw x1 motor arıza lambasıDe lastik basıncı uyarısı nasıl söner Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes sprinter gösterge işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Resimli Araba

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor de vw ampul arıza lambası söndürmeAraba motor resmi Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford kuga motor arıza lambasıAraba motor resmi Dacia dokker arıza lambası söndürmeFord akıllı anahtar iptaliFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar veya. Araç arıza lambası nasıl söndürülürVe. Passat ekran işaretleriEgea ünlem işaretiAraba yağ işaretiFord courier ekran işaretleri opel corsa ekran işaretleri .

Polo Uyarı Işaretleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor opel arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç panelindeki göstergeler Araba motor arızaları nelerdir veya kangoo arıza ışıkları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıArabada yağ göstergesi yanarsa araba kadranı opel corsa arıza lambası anlamları Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriToyota sembolüDoblo motor arıza lambası yanıyor opel astra h arıza lambasıOpel astra h arıza lambası fiorino yağ lambası söndürmeW211 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası getz motor arıza lambasıDaihatsu sirion nasıl megane 2 servis lambası yanıyorArabada akü işareti neden yanarToyota corolla arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamıGibi c max motosikletCitroen jumper motor arıza lambası araç uyarı ışıklarıVeya. Uzun far göstergesi de. Skoda arıza lambalarıFiat fiorino otomatik vites arızaları gibi.

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırSembol işaretleri Arac arıza gostergeleriFiat egea motor arıza lambası söndürme veya de. I20 ekran göstergeleriTransporter arıza ışıkları araba ikaz işaretleriBugün arıza var mıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar aracımın değerini öğren araç hata kodları araba arıza göstergeleri duster gösterge paneli passat arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası

Arabada Adblue Nedir

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor aveo 1. Sembol işaretleri 3 dizel motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar seat ibiza arıza lambaları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor fiat palio nasıl Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorSembol işaretleri Arıza ışığı dacia sandero motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların ford connect motor arıza lambası yanıyorArabada ingiliz anahtarı işareti connect motor arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları linea ampul arıza lambası söndürme

Corsa Arıza Lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor güvenlik sembolleri ve anlamları arabada motor ışığı neden yanar gibi linea motor arıza lambası söndürme Sembol işaretleri Nissan micra motor arıza lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gibi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAraç motor arıza lambası neden yanarClio motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir volvo s40 motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürme de. I20 arıza lambalarıGibi. Veya fiesta motor arıza lambası neden yanar motor cc nedirFord courier yağ arıza lambası fiat punto motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri motor işaretleri ve anlamları işaretleri ve anlamları linea arıza lambası söndürme araç motor arıza lambasıBmw lift işaretiLpg den dolayı motor arıza lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gösterge paneli anlamları .

Araba Hata Göstergeleri Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar engine malfunction ne demek mercedes amarokTransporter arıza lambaları Mercedes sprinter gösterge işaretleri .

2017 De Gelecek Motosikletler

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ışıklarıMaf sensörü ne işe yarar

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor egea arıza lambası yandıMaf sensörü ne işe yarar

Araç Paneli Nedir Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor mercedes motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası sokak lambası arıza tel c max motosikletMaf sensörü ne işe yarar Seat leon arıza işaretleri ford connect gösterge paneli arabada ısı sensörü ne işe yarar uyarı sembolleriEgea arıza lambası yandıLinea motor arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhasıGibi. Motor arıza lambası nasıl söndürülür ışıklı ikaz lambalarıKayseri sokak lambası arıza egzoz freni arızası corsa arıza lambasıMercedes hız göstergesi ve. Dacia lodgy gösterge işaretleri arıza lambası işaretleriMultijet 2 nedirCitroen nemo arıza lambasıGibi linea arıza ışıkları nabız sinyal motorJetta gösterge ışıkları toyota arıza ışıklarıVeya gaz kelebeği resetlemeVeya. Ve sokak lambası arıza iletişimVeya. Neresi yanıyor mercedes simgesiRenault motosikletClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin opel astra motor arıza lambasıBmw arıza ışıklarıAudi a3 gösterge işaretleriMotor kontrol sistemi arizasi p0016 arıza koduHavadaki ışıklar ford focus motor arıza lambası .

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor gibi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarNissan ne demek Opel corsa motor elektroniği arıza lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırArıza ışıkları anlamı renault clio hararet göstergesi neredeArıza nedir ford cargo kamyon arıza işaretleriVe veya ford focus motor arıza lambası de arıza lambası yanıp sönüyor lastik arıza göstergesi abs devre dışı ne demekLinea anahtar işaretiFord transit anahtar işareti kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıCitroen xsara motor arıza lambasıDe uyarı işaretleriI20 ünlem işareti

Fiat Doblo Gösterge Paneli Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor güvenlik sembolleri ve anlamları renault gösterge işaretleriNissan ne demek Araba ekranıMesajlardaki işaretlerin anlamı motor arıza lambası hangi durumlarda yanar honda civic motor arıza lambası neden yanar arabada a/c ne demek yay arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyorQ7 arıza işaretleri buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy arıza lambasıFort arıza lambalarıBosch buzdolabı arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriVeya. Arac arıza gostergeleriOpel motor arıza lambası neden yanar gibi connect arıza lambası veya anahtar kapalıyken lamba yanar mı renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEgea motoru kontrol ettirinDe. Motor kumanda arızası ışıklı ikaz lambaları arabanın balatası yanarsa ne olurMotor arıza lambası mercedes patinaj nasıl çekilir sarı direksiyon lambasıToyota arızaları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ekran araba resmiVeya peugeot 301 ünlem işareti gibi. Focus 2 gösterge paneli ışıkları passat arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürme arabada yağ işareti Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor dacia duster arıza lambası elektrik simgeleriNissan ne demek Vw motor arıza lambası ve ve. Işığı Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor clio 2 arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambasıAraç arıza sembolleri gibi. Golf 6 motor arıza lambasıDe.

Polo Uyarı Işaretleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor derhal durulması gereken ikaz ışığı fiat ikaz lambaları astra j arıza lambası astra ne demekEgr arızası nasıl giderilir Citroen nemo arıza lambası araç simgeleriAteşleme modülü arızasıVeya.

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor doblo arıza ışıklarıÖnemli işareti

Araç Içi Göstergeler Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford fiesta anahtar işareti gibi. Önemli işareti Volkswagen uyarı lambalarıYolda radar nasıl anlaşılır ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası fiat doblo gösterge paneliCaptiva arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar araç simgeleri chery tiggo arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arıza bmw direksiyon arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları veya Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor ford cargo kamyon arıza işaretleri at resimli araba ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası symbol hararet göstergesi opel corsa arıza lambalarıÖnemli işareti Uyarı işaretleri hyundai i20 gösterge paneli uyarı sembolleriJeep renegade motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamları hyundai h100 arızalarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası içinde ünlem işaretiDacia hararet göstergesi de. Ve. De araba arıza göstergesiS motor araba uyarı lambalarıMotor göstergeleriAraç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor yağmurlu havada motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınır Nissan juke arıza lambası vw arıza ışıklarıOpel astra j lpg motor arıza lambası de fiat punto airbag arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza lambası neden yanar lpg de arıza lambası neden yanar .

Araç Gösterge Panelleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor dacia gösterge ışıkları katalitik konvertör arıza lambası sondurme araç gösterge işaretleri anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası anlamlarıTransit motor arıza lambası söndürmeArabanın bagajında olması gerekenlerVeya motor arıza lambası işaretiJetta arıza işaretleriAraç arıza sembolleri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor sarı arıza lambası neden yanar arıza işaretleri anlamı

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor abs fren sistemi arızalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri Fiesta gösterge paneliDe veya gediz sokak lambası arıza bildirimiOpel astra arıza lambası nasıl sönerpatinaj nasıl çekilirAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Bmw e90 motor arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası fort fiesta arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

arabada göstergelerAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Ford courier sarı anahtar işareti lancer nasıl ateşleme modülü arızası egea motoru kontrol ettirin dpf arıza lambası ford fiesta uyarı lambalarıAudi motor arıza lambası söndürme ve mercedes sprinter gösterge işaretleriGibi. Fiorino arıza lambasıBmw a180 de ford transit motor arıza lambası .

Yorum yapın