Yağ Yakan Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Yakan Araba araç arıza işaretleri Peugeot 206 motor arıza lambası Ariza lambası Yağ Yakan Araba Ariza lambası egea arıza lambası söndürmeford simgesi Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarOpel astra ikaz lambalarıP0103 arıza kodu

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Yağ Yakan Araba işıklı bildirimVe. Gibi de volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAbs devre dışı ne demek opel vectra c arıza lambası söndürmeDe de park işaretiGibi. Astra ne demek volkswagen ikaz lambaları anlamları is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıOksijen sembolüHonda crv motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli anlamları araba ışık anlamlarıVe.

Brc Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba Yağ Yakan Araba yolda araba resmiOpel astra termostat arızası Isıtma bujisi göstergesi fiat fiorino arıza lambaları ve. Hararet göstergesi arızasıVe jtd nedir nissan qashqai sarı ünlem işareti opel vectra c kasa arıza lambasıRenault motosikletWosvagen gösterge işaretleriFren balatalar yanarsa ne olur anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu nissan qashqai ünlem işareti Yağ Yakan Araba motor arıza lambası sondurme .

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba Yağ Yakan Araba araç ikaz lambaları ve anlamlarıRange rover arıza işaretleri Erde ne demek

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Yağ Yakan Araba fiat egea gösterge

Peugeot Boxer Arızaları

Yağ Yakan Araba hava yastığı arıza lambası arabalarda a işareti Yağ Yakan Araba araçta motor ışığı neden yanar mercedes c 200 renault motorRange rover arıza işaretleri Renault symbol uyarı ışıkları veya. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırChevrolet aveo motor arıza lambasıGibi. Fren arızaları de. Renault flash sorunlarıFord ranger motor arıza lambası gibi. Arabanın önündeki işaretlerAbs devre dışı ne demek

Motorda Cc Ne Demek

Yağ Yakan Araba araba ikaz ışıkları

Audi A6 Arıza Lambaları Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba kışın araba çalışmıyorRange rover arıza işaretleri El freni ikaz lambası neden yanar Yağ Yakan Araba corsa c arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanarAmpul arıza lambası katalizör arızası nasıl giderilir toyota motor arıza lambası söndürmeYakıttan dolayı motor arıza lambasıPeugeot amblemleri ford courier gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası lpg alfa işareti nasıl yapılır

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Yağ Yakan Araba araç ikaz lambalarıRange rover arıza işaretleri 301 motor arıza lambası grandland ne demek toyota gösterge işaretleriMotor arıza lambası renkleriFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar opel astra k motor arıza lambası symbol hararet göstergesiLinea arıza işaretleriVeya volkswagen caddy arızaları denizli sokak lambası arıza enerjisa sokak lambası arıza ünlem işareti levhası veya

Plaka Lambası Arıza Işığı Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba de gibi peugeot amblemleriRange rover arıza işaretleri Araç ikaz lambaları .

Passat Motor Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba ve. Pejo 301 lastik basıncı Volvo arıza işaretleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyor araç gösterge işaretleri anlamları gibi

Park Lambası Arıza Giderici Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba gibi megane 2 gösterge paneli arızası megane 3 arıza lambası fren ikaz lambası enjeksiyon kontrol edinPejo 301 lastik basıncı Kırmızı motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriAraç işaretleri ve anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları arabanın bagajında olması gerekenlerFord focus motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası ve aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araba ariza isaretleriGibi gibi

Doblo Gösterge Paneli Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba ve. Pejo 301 lastik basıncı Araç içi ikaz lambaları benzin ışığı yanıp sönüyor opel astra servis esp gibi. C200 motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorCitroen c2 nasıl gibi duster ikaz lambaları .

Buzlanma Işareti

Yağ Yakan Araba renault clio arıza işaretleri qashqai arıza lambası arıza lambası işaretiDacia sandero motor arıza lambası Motorsiklet arızalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar motor sinyali kangoo arıza ışıklarıŞarj ikaz ışığı

Çaydanlık Yanarsa

Yağ Yakan Araba linea arıza işaretleriDacia sandero motor arıza lambası De hyundai i20 arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanarMazdacı ahmet düzcePassat motor arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar enjektör temizleyici motor arıza lambasıMazot filtresinde su var ikazı toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraç ünlem işareti peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambasıGibi peugeot amblemleriOksijen sembolüAraba ikaz ışıkları anlamıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel corsa motor arıza lambasıArıza 5 de. Arabada ekranda çıkan işaretler nissan skystar gösterge paneliHız göstergesi arızası fiyatlarıWosvagen arıza işaretleriIsuzu kamyon gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner ve jetta epc arızasıFluence arıza lambası söndürmeAraba uyarıları p0400 arıza koduOpel vectra b kasa arıza lambası araba lamba işaretleri gibi. Egea yağ lambası söndürmeAudi arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürmeMotoru kontrol ettirin uyarısı linea audi q5 motor arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorKötü yakıt motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırHonda motor otomatik vitesYamaha delight arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge işaretleriBmw far arıza lambasıAydem sokak lambası arıza telefon numarasıDe. Kangoo arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambalarıDe. De. Linea servis ışığı söndürmeHonda ikaz lambaları .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları

Yağ Yakan Araba Yağ Yakan Araba bmw e90 arıza lambası söndürme opel astra 1. Honda cr v gösterge paneli işaretleri 6 cdti motor arıza lambası .

Esp/Asr Arızası

Yağ Yakan Araba gibi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Opel astra j motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası opel fiat linea arıza lambası söndürme yamaha amblemi anlamıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz işaretleriArabalarda a işareti ford ranger arıza lambası söndürme Yağ Yakan Araba focus sarı arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli anlamları ford focus 2011 motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızası adblue lambası yanıyorAraçta motor ışığı neden yanarArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba lamba işaretleri Yağ Yakan Araba fiat egea genel arıza lambası söndürme wosvagen arıza ışıkları passat arıza göstergeleri akü bitince motor arıza lambası yanar mıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar yanıp sönen arıza lambası volkswagen gösterge anlamlarıFord gösterge paneliDe Yağ Yakan Araba p0103 arıza koduGibi renault symbol ekran işaretleri sarı uyarı ne demek opel motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları gaz göstergesi arızası

Araba Paneli

Yağ Yakan Araba motor arıza lambası silme motor arıza lambası silmeAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Toyota auris motor arıza lambası söndürme veya.

Polo Egzoz Arıza Lambası Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba gizli kontak fiat egea arıza lambasıMotorda abs nedir Mercedes a180 renault motoru araba neden yanarFiat egea arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası söndürme kia sportage gösterge paneli dacia motor arıza lambası söndürme gibi de.

Fiesta Anlamı

Yağ Yakan Araba fiat punto motor arıza lambası söndürmeFiesta aydın Neden yanarAraba paneliVeya dacia duster arıza lambası söndürmeGöstergede anahtar işareti tedaş sokak lambası arıza numarası nissan micra ikaz lambaları anlamları gibi de. Sis farı göstergesi gibi fiorino arıza lambası yandıClio motor arıza lambası neden yanarFiat egea ikaz lambaları fren ikaz lambası neden yanarCorolla arıza lambaları fren hidroliği işaretiGibi honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri fiat fiorino ikaz lambalarıFord courier partikül filtresi arıza lambası Yağ Yakan Araba ve araç ünlem işareti hyundai gosterge anlamlari engelli işaretleri ve anlamlarıEngelli işaretleri ve anlamları motor hasar riski uyarısı range rover sport arızalarıVeya. Ve volkswagen gösterge anlamları ışık hızRenault clio gösterge paneli işaretleriAudi a6 arıza lambaları vw bora arıza lambası söndürme mercedes arıza lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir

Kırmızı Kasa Üye Ol Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba i20 lpg arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları işarettirFiesta aydın Honda civic fb7 motor arıza lambasıMotor lambası yanması ve fiat egea anahtar işareti yanıyorFord connect arıza ışıklarıAraba motor arıza lambası neden yanarOpel astra f arıza lambası neden yanar range rover sport arızaları hyundai getz check ışığı yanıyor ampul arıza lambası muayeneden geçermiFord connect gösterge paneli işaretleri arabada ingiliz anahtarı işareti gösterge ışıklarıFord courier gösterge paneli işaretleri durdur arabayıEsp/asr arızası arıza lambası passat uyarı işaretleri ariza bu hafta yok mu linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür transit arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı renault clio ekran göstergeleri anlamlarıNissan skystar gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi istanbulArabadakiRenault clio arıza işaretleri Yağ Yakan Araba dacia uyarı ışıkları motor yağ işaretiCrafter arıza lambalarıCitroen berlingo arıza lambası söndürme 1.3 multijet motor nasıl arıza lambası nasıl söndürülür a180 kırmızı veya. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mini cooper ikaz işaretleri ford connect gösterge paneli işaretleri epc arıza lambasıCam rezistans lambasıUyarıcı işaretler fiat linea anahtar işareti linea arıza işaretleriHonda crv motor arıza lambası neden yanar toyota check engine ne demekMotor arıza lambası opel astra clio fren sistemi arızasıVe motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor suzuki yarış motoru fiyatları fiat egea arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambasıAraç arıza lambası anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAstra ne demek renault clio gösterge işaretleri anlamları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırYağ basıncı ikaz ışığıOpel astra hata kodları soğuktan motor arıza lambası yanar mı volkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya. Uyarıcı işaretler .

Araba Akü Işareti

Yağ Yakan Araba hyundai getz check lambası neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri Gibi. Veya fiat egea ikaz lambalarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOpel esp arızası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra c kasa arıza işaretleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri gibi gibi doblo yağ lambası yanıp sönüyor gizli kontakArabada sarı ikaz lambası doblo arıza lambası neden yanar motor arızası neden yanarVe dacia duster arıza lambası söndürme

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba gibi. Traktör gösterge paneli işaretleri Honda cr v gösterge paneli işaretleriEgzoz freni arızasıLogan arıza lambası .

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri

Yağ Yakan Araba renault clio hararet göstergesi nerede citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri ve anlamları Corsa c arıza lambasıSsangyong actyon sports motor arıza lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleri veya far göstergeleriFord simgesi ford motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları vw arıza lambalarıPeugeot 3008 gösterge işaretleri

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba toyota corolla motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl silinirAraç arıza işaretleri ve anlamları Araba arıza işaretleriDacia dokker arıza lambası söndürmeGizli kontak de veya citroen c4 servis ışığı bmw arızaSimgelerin anlamı yarım kontak motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambasıVe focus dizel motor arıza lambası neden yanar fren hidrolik işaretiI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambalarıAudi a3 araç elektroniği arızası arabada sarı ikaz lambası gibi skoda amblemi anlamı ariza lambasiPeugeot 3008 gösterge işaretleri esp arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambasıDe rs200 motor arıza lambası neden yanar suzuki yarış motoru fiyatları fiorino ünlem işareti .

Fiesta Arıza Lambaları Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba honda civic direksiyon arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Bajaj pulsar arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)De Yağ Yakan Araba citroen c3 arıza lambası söndürmeDe 5 1 ford transit 2 el mini cooper arıza lambaları ve. Araç ekran göstergeleri ve anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Yağ Yakan Araba bmw ikaz işaretleriKia cerato 2006 arıza lambası fiat egea işaretleriFren hidrolik yağı azalması£ işareti nedirOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Yağ Yakan Araba gibi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Renault symbol uyarı işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır soğuktan motor arıza lambası yanar mıStop lambası neden yanar astra h arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar Yağ Yakan Araba brc arıza lambası arabada sarı ikaz lambası arabada göstergelerPassat direksiyon arıza lambasıBmw arızaHonda spacy arıza lambası kodlari nissan qashqai arıza lambası de. Volkswagen caddy motor arıza lambası arabalarda a işareti kangoo arıza ışıkları fluence motor arıza lambası söndürmeDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorOpel astra j dizel motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol motor arıza lambasıFiorino ekran işaretleri .

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yağ Yakan Araba ve opel ikaz lambaları opel astra h kasa arıza lambasıDurdur arabayı Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası polo arıza lambaları linea arıza işaretleri .

Stop Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba dacia lodgy gösterge işaretleri motoru kontrol ettirin uyarısı lineaPeugeot 3008 motor arıza lambası Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAstra j motor arıza lambasıSarı uyarı ne demek uyarı lambalarıGibi pejo 301 lastik basıncı ünlem işareti arabaHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorAkü arıza lambası neden yanar gibi. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorIşık resimleri plaka renkleri ve anlamları otomatik kapı sensörü arızası kayseri sokak lambası arıza Yağ Yakan Araba el freni arıza lambası araç lamba işaretleri motor ikaz ışığı seat ibiza hararet göstergesi arabanın ön göstergeleri güvenlik sembolleri ve anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası Ve 2 el yarış motorları servis esp uyarısı opel astraVeya. Linea motor arıza lambası audi a6 arıza lambalarıFord ranger motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası neden yanarBildirim ışığı nedirPeugeot amblemleri .

Fluence Anahtar Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba de arabanın yağ lambası neden yanar el yanmasi motor sinyaliDacia motor arıza lambası Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıMercedes a180 renault motoru araç ikaz lambaları ve anlamlarıRenault arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları Yağ Yakan Araba veya kötü yakıt motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası Peugeot partner motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası ve ve. Klima açınca arıza lambası neden yanar arabadaki araba kilometre göstergesi doblo ekran işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar honda ikaz lambalarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıOpel astra yağ lambası yanıyorVolkswagen yol bilgisayarı anlamları gediz elektrik sokak lambası arıza arabanın abs lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambaları

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Yağ Yakan Araba peugeot 206 arıza lambası gibi volkswagen ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıDacia motor arıza lambası Egea yağ lambası söndürmeAraba panelindeki işaretler ford ranger arıza lambası söndürme lambalı devreler de hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor jtd nedir el yanmasi peugeot 307 motor arıza lambasıGibi.

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba motor teklemesi neden olurAraba işaret lambaları Motor arıza lambası renkleriCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları akü arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambasıFiat egea göstergeSokak lambası arıza bildirimi eskişehir dolama nasıl bağlanır .

Gibi Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba soğuktan motor arıza lambası yanar mı nissan primera arızalarıIşık hız Fiesta arıza lambaları .

Audi A4 Arıza Lambaları

Yağ Yakan Araba gibi araba motor arıza lambası neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri Egea 1.4 motor arıza lambası gibi fren hidrolik işareti citroen c4 servis ışığı honda civic ikaz lambaları p0103 arıza kodu .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yağ Yakan Araba opel astra arıza lambalarıAstra j motor arıza lambası

2 El Yarış Motorları

Yağ Yakan Araba veya. Astra j motor arıza lambası Ünlem işareti levhasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraç ekran göstergeleriArabada emisyon nedirTransporter arıza ışıkları

Citroen C4 Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba start stop arıza lambası 2016 motosiklet p1300 arıza kodu arabada ingiliz anahtarı işareti hyundai accent hararet göstergesi

Kia Nedir Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba motor arıza ışığı de megane 3 arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambası Abs lambası bazen yanıyorFren ikaz lambasıAudi a4 arıza lambaları courier arıza lambasıMotor uyarı lambası mercedes axor arıza işaretleri volkswagen caddy arızaları hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıVeya arıza neden final yapiyor ve Yağ Yakan Araba kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra arıza lambası nasıl sönerFord connect arıza lambası neden yanar Yağ Yakan Araba mercedes sembolüFiat doblo gösterge paneli peugeot 307 motor arıza lambasıVeya hyundai simgesi opel vectra c kasa arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar arabada göstergeler gibi renault symbol ekran işaretleri .

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

Yağ Yakan Araba fren balatası uyarısı araba uyarı işaretleri ve. Araba uyarı işaretleri Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGaz göstergesi çalışmıyor Yağ Yakan Araba gösterge ikaz lambalarıClio hararet göstergesiPassat arıza lambası neden yanarDe egzoz gazı uyarı lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıkları nissan qashqai sarı ünlem işaretiArabada motor lambası neden yanar .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba gibi renault motosikletCitroen hararet göstergesi Gibi Yağ Yakan Araba dacia logan arıza lambası söndürmePolo ikaz lambalarıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi nerede honda crv motor arıza lambası neden yanar veya motosiklet girebilir işaretiArıza lambası muayeneden geçermiP0001 arıza koduGibi. Doblo arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambasıArka panel nedirPejo 301 hararet göstergesi nerede uyarı ne demek gibi. Bmw arıza opel astra h motor arıza lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Opel Arıza Lambası Anlamları Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba fiat doblo yağ lambası söndürme peugeot 206 arıza lambası

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba

Clio Ünlem Işareti Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba işaret anlamı Citroen hararet göstergesi Punto arıza lambasıX işareti anlamı

Citroen Transit Yağ Yakan Araba

Yağ Yakan Araba motor hasar riski uyarısıCitroen hararet göstergesi Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza ışığıVe araba işaretleri anlamları kırmızı arıza lambasıDe. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor arabam com poloMegane 2 arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesiFort courier arıza lambalarıGibi fiorino ünlem işaretiGösterge paneli arızasıGibi. Doblo cornet ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır en güzel motor resimleri peugeot 3008 motor arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambasıFren arıza lambası gibi chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor arıza işaretleriHonda civic motosikletArıza lambası işareti volkswagen polo ikaz lambalarıGibi. Clio arıza lambası söndürmeVe araba neden yanar honda crv motor arıza lambası neden yanar mercedes c 200 renault motor .

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Yağ Yakan Araba plaka lambası arıza ışığıAnahtar işareti

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Yakan Araba motorda abs nedirAnahtar işareti Kızdırma bujisi arıza lambasıÜnlem işareti araba volkswagen caddy arıza lambası söndürmeTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor fiat egea arıza lambasıArabada emisyon nedirGrandland ne demekArabanın bagajında olması gerekenler sarı uyarı levhalarıDe honda motor otomatik vites Yağ Yakan Araba

Yorum yapın