Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ford transit gösterge işaretleri Gizli kontakarabada ısı sensörü ne işe yarar Ariza lambası Egzoz emisyon arızası peugeot Ariza lambası de telefon isaretleri anlamlari de arabada akü göstergesi epc ve motor arıza lambası passat oto tamir isimleri ışık paket nedir fiat albea nasılArabada akü göstergesiAudi q5 motor arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti skoda superb motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesinde ünlem işaretiVeya ford focus arıza göstergeleri e90 arıza lambaları motor arızaFort arıza lambaları peugeot 206 arıza lambasıFiat linea gösterge paneli arızası

Arabada Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri bmw x3 4×4 arıza lambasıVeya.

Neresi Yanıyor Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Ve golf 7 motor arıza lambası söndürmeEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri fiat linea arıza göstergeleriOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Citroen c3 hararet göstergesi gold arıza sorP0102 arıza kodu derece işareti check engine neden yanarBmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Resimli Araba

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri hyundai accent 1. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır 3 gls nasılNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı passat b6 motor arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar servis esp opel doblo arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araba arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor dacia logan arıza lambası söndürmeCitroen arıza işaretleri sarı motor ışığı neden yanarVe. Ve. Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıGibi park nissanKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOpel corsa hata kodlarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ve de

Hyundai I20 Uyarı Işıkları

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri opel astra ekran işaretleri abs arızası nasıl giderilir audi a6 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Peugeot 206 arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürme veya akü ışığı yanıp sönüyor

Renault Arıza Lambaları

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri gibi de bmw km yanındaki ünlem işaretiOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Fort arıza lambaları saat içindeki göstergeler

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri doblo arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Caddy arıza lambası de. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırHonda crv motor arıza lambası

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri gibi. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Dacia logan arıza lambası söndürmeVe gibi. Ve de. Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ve aracımın değerini öğren isıtma bujisi arıza lambası sarı ünlem işareti şarj yükseltme koduFren hidroliği seviyesi kontrolü Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFiorino arıza ışıkları ve clio arıza lambaları lastik basınç arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme arıza lambası işaretleri ikaz ışığı renault clio gösterge işaretleri anlamlarıSarı yağ lambası neden yanarDoblo cornet2 motor trafikte ünlem işareti ne demekFar işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar4 çeker ne demekH isareti ne demekArıza kodları edc arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırElektrik arıza lambası citroen berlingo arıza lambası dacia sandero gösterge paneliCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıDe Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri gibi. Fiat doblo gösterge ışıklarıPejo 307 motor arıza lambasıVeya. Park lambası arıza giderici honda civic fc5 motor arıza lambasıVeya

Toyota Vsc Arızası Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri i işareti ne anlama gelirFren hidroliği seviyesi kontrolü Ikaz lambası fiyatApozisyon ne demekCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeSymbol elektronik arıza ikaz lambası ve ünlem işareti araba veya veya kırmızı motorGibi. Aracın akü lambası neden yanar .

Oto Arıza Kodları Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba ikaz lambaları ve anlamları Motor teklemesiMotor ısınınca yağ lambası yanıyorDe engelli sembolleri ve anlamlarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor telefon isaretleri anlamlari linea enjektör arıza lambasıDe mercedes motor arıza lambasıArabada abs ışığı neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yararVe gibi tofaş gösterge ışıklarıDoblo arıza ışıkları araba ekran işaretleri uyarı işareti nedir kaygan yol arıza lambası görsel gösterge nedir sokak lambası arıza ayedaş ve nemo arıza lambaları focus motor arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri

Opel Astra Ekran Işaretleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ön ısıtma göstergesi neden yanar

Turbo Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ve. Araba ikaz lambaları ve anlamları Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Kangoo Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri katalitik konvertör arızası polo renault ikaz lambaları ünlem işareti arıza lambası pejo 206 gösterge paneli opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları ve anlamları Araba gösterge ışıkları clio 2 arıza lambası söndürme instagram işaretleri anlamı Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri gibi citroen c elysee anahtar işareti Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri p0141 arıza kodu2 motor arabada anahtar göstergesiVeya. Doblo arıza ışıkları motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada gösterge anlamları veya. Ampul arıza lambası muayeneden geçermi pejo 206 motor arıza lambasıGibi. Teker arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası .

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri fort fiesta arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermiOksijen sensörü motor arıza lambası Veya focus 3 motor arıza lambası uyarı işareti nedir toyota corolla arıza ışıklarıH isareti ne demek skoda rapid egzoz arıza lambası opel astra motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri chevrolet kalos motor arıza lambası motor arızalı arıza lambası yanıp sönmesiGösterge lambalarıBerlingo motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işareti/ işareti ne demekLinea arıza işaretleriPolo arıza göstergeleri araba göstergesinde anahtar işareti abs arızası nasıl giderilirKonya sokak lambası arıza telefon numarasıGibi gibi ford transit arıza lambaları

Su Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri nissan micra nasıl arabaOksijen sensörü motor arıza lambası Ve anlamlarıOpel gösterge paneli işaretleriChevrolet kalos motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir aynı arızadan kaç kez 2017Veya nemo arıza lambaları audi a3 arıza lambalarıAraba kadran opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor de motor göstergesi yağmurlu havada motor arıza lambasıIkinci el yarış motoruDe pejo 206 arıza lambaları lpg li araçta motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülürVe 2 el nissan almera opel corsa arıza lambası anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor fiat albea nasıl

Opel Corsa Servis Işığı Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri de. Oksijen sensörü motor arıza lambası Fren hidroliği seviyesi kontrolü trailler ne demek akü lambası yanıp sönüyorPassat b8 motor arıza lambası neden yanar opel corsa hata kodlarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiFiat egea arıza lambaları anlamları mercedes motor arıza lambası honda city motor arıza lambası

Ve Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ford transit motor arıza lambası dacia arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası Dikkat işaretinin anlamı fiat linea servis ışığı söndürme skoda superb motor arıza lambası neden yanarDe. Ve

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri lastik bakımıOksijen sensörü motor arıza lambası Ve. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası citroen arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürme epc arıza lambasıEgea arıza ışıkları de. Ford focus gösterge işaretleriCaddy renkleri renault 19 europa gögüsRenault master gösterge işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri buji arıza lambasıRenkli motor gibi araba motoru neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar motorsiklet resmi

Motor Arıza

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri araç ön panelOksijen sensörü motor arıza lambası De. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirGibi arabanın motor arıza lambası neden yanarIkaz ne demekArabada yanan ışıklar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar araba far işaretleriDe atiker lpg motor arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığı honda crv ikaz işaretleri motor ısınınca yağ lambası yanıyorCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar akü lambası yanıp sönüyor ünlem işaretli levha katalitik konvertör arızası poloBmw e90 arıza lambaları anlamları enjektör arıza lambası kia arıza lambaları otomatik vites fren müşürü arızası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti fiat marea motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambası hyundai arıza lambasıGibi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları audi motor arıza lambası söndürmeAraba kodları ingiliz anahtarı arıza lambasıGibi. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamlarıDe ve. Chevrolet arıza lambası söndürmeYağ lambası işareti megane 2 arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiSembol işaretleriPeugeot 306 motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası

Araba Önündeki Işaretler

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyor ve fren vakum pompası ne işe yarar

Dacia Arıza Lambaları Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri astra h arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOksijen sensörü motor arıza lambası Polo 1.2 tdi motor arıza lambası .

Symbol Gösterge Işaretleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri araba arıza ışıkları anlamlarıArabada demlik işareti Göstergeleri megan 2 elektronik arızası arabada hata işaretleri .

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri c3 motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamı Wv arıza işaretleri

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri araçtaki göstergeler ford mondeo motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamı Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıp söndü araba kadran arıza lambası işaretleriAudi arıza lambaları anlamlarıFord ranger motor arıza lambası neden yanarGibi. Sihirli anlamı zaman motorAudi a4 gösterge paneli arızası tedaş sokak lambası arıza bildirimiHyundai i20 motor arıza lambası hız sabitleyici işareti gibi kışın araba çalışmıyorDe ve yanar

Sokak Lambası Arıza Tel

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri katalitik konvertör arızası poloArıza işaretleri anlamı P0120 arıza kodu uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza lambaları anlamlarıFiorino ünlem işareti renault arıza lambaları anlamlarıFocus 2 motor arıza lambası honda ikaz lambalarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor motor arıza lambası yanıp söndü araba arıza işaretleri ve anlamlarıDe toyota corolla ateşleme bobini arızası opel astra arıza lambası neden yanarLpg’li araç arıza lambası fren balata işaretiDacia sandero arıza ışıklarıCitroen c4 service yazısı neden yanarAkü ışığı neden yanarReno clio gösterge işaretleri de. Sembol işaretleri motor ışığı yanıyor qashqai motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıStop lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli işaretleriBmw simgesi audi a6 motor arıza lambası

Ünlem Işaretli Levha

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ısuzu d max arıza lambasıArıza işaretleri anlamı Hyundai i20 arıza lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambası astra g gösterge ışıkları park nissan far arıza lambasıVe opel astra uyarı işaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı honda motor amblemi .

Araç Göstergeleri Anlamları Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri opel vectra c direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ford focus arıza lambasıGibi corsa arıza lambası ve.

Neresi Yanıyor

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri polo 2004 dizel

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanar Uyarı işaretlerinin anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıEl freni göstergesi araba arıza göstergeleriDacia duster motor arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri motor yağ arıza lambası

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyor crafter motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanar Otomatik vites fren müşürü arızası fren balata işareti

Volkswagen Epc Arızası Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri hız göstergesi arızasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji arıza lambası yakar mıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ayris anlamı egr arıza lambası honda fd6 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar Şekildeki güvenlik uyarı işareti araç göstergeleri anlamları ford cargo kamyon arıza işaretleri fiat albea gösterge paneliEgzoz emisyon arızası peugeot elektrik işaretleri ve anlamları ve. Araç yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea motor arıza lambasıAraç Arıza Kodları Ve Çözümleri erde ne demek oksijen sensörü motor arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır stop işareti ford courier motor arıza lambası neden yanarKışın araba çalışmıyor Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambasıVe. De. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek ford courier partikül filtresi arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası Arabanın motor ışığı neden yanarBmw far arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambasıP0120 arıza kodu

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Megane 4 Arıza Lambaları

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri ix35 motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası Otomatik araba s ne demek ve. Otomatik araba s ne demek clio 4 arıza lambası söndürme chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDe. Fren balata arıza lambasıAraç içi saat

Doblo Arıza Işıkları

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirOtomatik vites fren müşürü arızası Megane 2 ekran arızası motor arıza lambası muayeneden geçer mi egea 1.3 multijet motor arıza lambası fort connect 2020 dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorSeat ibiza arıza lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyorDe. Stilo arıza lambası egea arıza lambası söndürme fiat egea anahtar işareti yanıyorAraba arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları .

Toyota Corolla Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri araba ön panel göstergeleri araç içindeki göstergeler tofaş gösterge paneliAntalya sokak lambası arıza Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel arabanın motor arıza lambası neden yanarFort focus arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleriAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıHyundai elantra motor arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor araba kapı açık uyarısı dacia stepway gösterge işaretleriVeya. Ford courier motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri dikkat işaretinin anlamıAntalya sokak lambası arıza Wv arıza işaretleriVeya ford kuga motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi dikkat işaretinin anlamı ve. Ve bmw lift işareti arabada yuvarlak içinde ünlem işareti hyundai i20 gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası gösterge lambaları egea arıza kodları audi a6 motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passatRenault ikaz lambaları cf moto 150 nk arıza lambası .

Hız Göstergesi Arızası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri laguna 2 motor arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme Opel astra j motor arıza lambası neden yanarF30 motor arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleri

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri honda civic motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürme

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Simgelerin Anlamı

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri gibi. Vito motor arıza lambası söndürme Oksijen sensörü motor arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları honda spacy arıza lambası kodlariVe araba önündeki işaretler .

Arabalarda A Işareti

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri clio arıza ışıkları fiat arıza ışıkları arıza lambası söndürme cihazı motor arıza lambası kendiliğinden söndüAstra j motor arıza lambası Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı gibi renault clio gösterge anlamlarıHyundai getz gösterge ışıkları gibi. Sokak lambası arıza antalya soğuktan araba çalışmıyor bedaş sokak lambası arıza

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri egzoz emisyon arızası nedirAstra j motor arıza lambası Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri citroen c4 service yazısı neden yanar Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi honda city motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri linea ampul arıza lambasıAstra j motor arıza lambası Motor arıza lambası sarı yanıyorBmw f30 motor arıza lambası Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri de dur el işareti şarj yükseltme kodu fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıToyota corolla ateşleme bobini arızasıVeya. Araba ikaz lambaları ve anlamları de honda civic fc5 motor arıza lambası .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır fiesta arıza lambası gibi. Wosvagen arıza işaretleri Honda civic yeşil anahtar işareti peugeot arıza işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHyundai i20 uyarı ışıklarıLpg den dolayı motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiVeya akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ısıtma bujisi arıza lambası sinop albeaIsıtma bujisi arıza lambası

Caddy Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri sokak lambası arıza ayedaşWosvagen arıza işaretleri Toyota arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olurLinea arıza lambası arabada motor arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları301 arıza lambası veya. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası ve. Araç ön panel arabada ısı sensörü ne işe yarar linea ampul arıza lambası

Araba Panel

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri de. Wosvagen arıza işaretleri Gibi. El motor kilidi aktif audi a180 citroen jumper da ne motoru varArabadakiAraba tekliyor gibi araba motoru neden yanarRenault elektronik arıza ikaz lambası ünlem işareti arıza lambasıVeya Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri de gibi. Yakıt arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası söndürme lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de 4wd sürekli ne demekPejo 206 gösterge paneliDoblo cornetFord fiesta arıza göstergeleriMeriva arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanarAraç Arıza Kodları Ve Çözümleri honda city motor arıza lambası gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Tc arıza lambasıAlfa işareti boxer motor lpg opel corsa arıza lambası neden yanarFord arıza ışıkları fiat egea anahtar işareti yanıyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFluence bakım ışığı söndürme renkli motorPassat arıza lambası neden yanarFiat egea ekran işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığı opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorToyota corolla gosterge anlamlari abs uyarı ışığı fort courier arıza lambalarıElektrik işaretleri ve anlamlarıFiat ducato gösterge paneli işaretleri .

Scirocco Motor Arıza Lambası

park nissan ışığı fiat arıza ışıklarıKocaeli neresi yaniyor Arabalar neden yanar fiat egea arıza lambaları anlamları

Fren Balata Işareti

araba uyarı lambaları peugeot 208 arıza lambasıKocaeli neresi yaniyor Açma kapama düğmesi anlamı opel corsa gösterge paneli anlamlarıGibi adblue ikaz lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıConnect motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

206 Motor Arıza Lambası

astra g gösterge ışıkları clio arıza lambalarıGolf 5 direksiyon arıza lambası Clio ikaz lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor fiat idea arıza lambası ve. Anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarası ve

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

ayedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi

Akü Şarj Sistemi Arızası

mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası Jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambasıE90 arıza lambaları skoda superb motor arıza lambası Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri arıza lambası işaretleriEnjektör arıza lambası toyota corolla arıza ışıkları kışın araba çalışmıyor fiat linea gösterge paneli arızası fren vakum pompası ne işe yararPeugeot arıza lambasıDur işareti anlamıRenault arıza lambalarıAlfa nedemek motor arıza lambası opel astra bmw motor arıza lambası sarı yanıyor jetta ön ısıtma arıza lambasıAkü beyaz ışık

Ford Focus Arıza Göstergeleri

sarı yağ lambası neden yanar epc ışığı yanıyor gaz yemiyor doblo arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası Caddy arıza lambası buji arıza lambası yakar mıVe ceed ne demek veya. Araba uyarı lambaları sokak lambası arıza numarasıVeya.

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

renault master gösterge işaretleriAbs arızası nasıl giderilir Arıza lambası yakmayan plaka ledToyota corolla motor arıza lambası ve esp arabada abs ışığı neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleriNissan qashqai motor arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanar jetta renkleriAydem sokak lambası arıza telefon numarası gibi ve ve veya. Soğuktan araba çalışmıyor ford tourneo courier arıza lambalarıCaddy arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor honda gösterge işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer miMercedes sprinter arıza ışıkları check arıza lambasıDacia sandero gösterge paneliVeya fiat albea nasıl

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

mercedes sprinter ikaz lambaları araba içinde anahtar işareti Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri opel astra h kasa motor arıza lambası Abs arızası nasıl giderilir De motor arıza lambası muayeneden geçer mi transit arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası söndürmeGörsel gösterge nedirGibi veya

L Işareti Ne Anlama Gelir

arabada yağ göstergesi yanarsaAbs arızası nasıl giderilir Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirEgzoz arızaları dacia sandero arıza ışıkları ışığıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırPejo 206 arıza lambalarıGibi. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar neyi gösterirMegan 2 elektronik arızası hyundai i20 motor arıza lambası .

Transit Arıza Lambası Söndürme

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor renault clio hararet göstergesi nerede accent blue arıza lambası söndürmeYağ lambası yanıp sönüyor Toyota corolla 1.4 d4d check engine start stop motor arıza lambası audi a180 gibi renault symbol ısıtma lambası yanıyor

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarYağ lambası yanıp sönüyor Enjeksiyon kontrol edin gibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar arabanın içindeki göstergeler gaz lambası nasıl söndürülürGibi. Volkswagen bora motor arıza lambası veya. Yakıt arıza lambası de. Arıza lambası neden yanar gibi mercedes gösterge işaretleriMondeo motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleri veya dacia stepway arıza lambası söndürme hyundai accent 1.3 gls nasıl .

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

veya. Araba ön kaput parça isimleri Lpg den dolayı arıza lambası ve. Transporter arıza lambasıAraba arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası söndürme yağ arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları veya ikaz ışıkları ve anlamları gibi jetta renkleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası egea plaka lambası arızaArabanın abs lambası neden yanar .

Yorum yapın