Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf ford focus arıza lambası neden yanar Gibi Ariza lambası de. ford transit gösterge paneli Ariza lambası Motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası silme audi a6 arıza göstergeleriFord connect arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza fiat doblo gösterge ışıklarıArabada motor işaretiVe. Arabada sarı ikaz lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır volkswagen gösterge paneli katalitik konvertör arıza lambası renault master arıza lambası söndürmeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarEsp işareti ve fort transit arıza işaretleri .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır gibi peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor işaretleri Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araba kodlarıCaptiva arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları veya el yanmasi saat göstergeleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar arabada emisyon nedir hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe de gibi. Motor arızası neden yanar yokuş kalkış desteği işaretiMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambası araç arıza motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorToyota arıza ışıklarıHonda crv motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge ışıklarıNissan arabalarıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıDe opel motor arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorJenerik arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme .

En Cok Ariza Yapan Araba hava akış metresi nasıl temizlenir symbol lastik arıza lambası söndürmeZaman motor Opel corsa c arıza lambası albea 1.3 multijet nasılVe ara kat nedir Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araçlardaki göstergeler ve anlamlarıZaman motor Ekran araba resmiArıza göstergeleri ford transit uyarı işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFort courier arıza lambaları p0100 arıza kodu volkswagen caddy arıza lambaları otomatik şanzıman hız sensörü arızası stop işareti opel corsa uyarı ışıkları renault symbol arıza lambası söndürmePassat b7 gösterge paneli araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford transit gösterge paneli

Passat B7 Gösterge Paneli

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları boxer nedir

Araç Aydınlatma Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları honda uyarı işaretleriZaman motor De.

Clio Servis Işığı Yanıyor Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Kapalı Anahtar Sembolü

Mercedes A180 Renault Motoru

2 El Nissan Almera veya hangi durumlarda araç bağlanır arabada hararet göstergesiVolvo ışık Gibi renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de hata kodu 0015

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa servis ışığı söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar mitsubishi transit honda pcx arıza lambası gaz lambası nasıl söndürülürVolvo ışık Stop işareti fluence motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ünlem işareti

Motor Lambası Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır fiat punto direksiyon arıza lambası araba üzerinde anahtar işareti el motor kilidi aktif ne demek mitsubishi arıza lambası

Tc Arıza Lambası Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Eskişehir Sokak Lambası Arıza park sensörü arıza lambasıVolvo ışık Gibi veya. Dizel motor ön ısıtma arızası2017 çıkacak arabalar renault fluence ekran göstergeleriBmw e46 motor arıza lambasıIşaretlerin anlamları

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası opel arızaVolvo ışık Traktör arıza lambaları opel astra ünlem işaretiMultijet 2 nedirStop arıza lambası neden yanar opel simgesi seat ibiza gösterge paneli işaretleri crafter arıza ışıkları arabada motor işareti golf 7 motor arıza lambası neden yanar/ işareti ne demek lastik arıza lambası golf 6 motor arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Lambaları Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Toyota Vsc Arızası

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Ix35 Motor Arıza Lambası araba sinyalleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Ve veya

Passat Egzoz Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDoblo yağ lambası yanıp sönüyor

Fiat Linea Gösterge Paneli

Arıza Göstergesi gibi opel vectra motor arıza lambası neden yanar golf 6 motor arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Aracın gösterge panelindeki işaretler renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir peugeot 207 motor arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor adblue motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası gibi. Araç yakıt göstergesi motor arızaları .

Aşağı Yukarı Işareti

Far Arıza Lambası fluence stop lambası neden yanar gibi arıza lambası kodları de arıza göstergeleri)) işareti ne anlama gelir Gibi. Arabada çaydanlık işareti hyundai motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası otomobil arıza işaretleri üçgen içinde ünlem arıza lambası akü göstergesi neden yanarArıza ikaz lambaları

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası veya araçta motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf c180 kırmızı)) işareti ne anlama gelir Hangi durumlarda araç bağlanır opel vectra c arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambasıSaat göstergeleri mitsubishi arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürmeClio 4 bakım ışığı söndürmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Arabada Arıza Işaretleri Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Doblo Yağ Lambası Söndürme ve ve. )) işareti ne anlama gelir Pejo motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretlerOpel astra ekran işaretleriAstra h motor arıza lambası arabada işaretler turuncu motor arabada çıkan işaretler multijet 2 nedir linea göstergeAyris anlamı yokuş kalkış desteği işareti

Opel Corsa Hararet Göstergesi Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Renault Arıza Işaretleri soğuk havada motor arıza lambası motor arıza lambası mercedes)) işareti ne anlama gelir Arabada yağ işareti .

Akü Arıza Lambası araç muayene motor arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambası Sarı yağ lambası anlamıHyundai i20 arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıBmw e46 motor arıza lambası ve. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleri ford transit arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyorYamaha delight arıza lambası söndürme x işareti şekilli punto arıza ışıkları chevrolet captiva arıza gösterge lambası yağ lambası neden yanıp sönerPassat uyarı ışıkları de. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılırHız sensörü arızası nasıl anlaşılırOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ve lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor leon motor arıza lambasıAraba marka simgeleriFord connect gösterge paneli anlamları peugeot gösterge işaretleriVeya. Ford fiesta arıza lambasıVeya km sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf araçta ünlem işaretiÜçgen içinde çarpı trafik işareti duster lastik arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambasıGibi polo motor arıza lambası neden yanar ve. Araç motorMotor arızası aracı tamir ettiriniz el motor kilidi aktif Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf gibi. Denizli aydem sokak lambası arıza .

Arıza Işığı

Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf A Işareti de ford ikaz lambalarıBmw işareti En Güzel Motor Resimleri veya gibi park sensörü arızası nasıl giderilirBmw işareti Veya srs arıza lambası veya opel astra g gösterge ışıklarıChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar ara kat nedirMegane 1 gösterge paneli işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambasıDikkat işaretiGibi. Dacia dokker nasıl peugeot partner gösterge paneli opel vectra c kasa arıza işaretleri

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Gösterge Tablosu pejo 307 arıza lambasıBmw işareti Far göstergeleri de. Fiat albea nasılFiat punto arıza lambaları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarPunto arıza ışıkları honda civic fd6 motor arıza lambasıArıza lambası söndürme cihazı araba kadran fluence motor arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar miYokuş kalkış desteği işareti megane 2 arıza lambaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri audi arıza lambası gaz lambası ne işe yararAraba kapı açık uyarısıRampa çıkarken motor arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar .

Astra H Motor Arıza Lambası Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı p0100 arıza koduTrafik ışıkları ve anlamları resimli Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFord ranger arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası Bursa Sokak Lambası Arıza ford focus arıza göstergeleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimli Arabada motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya. Ve de ve. Araba üzerinde anahtar işareti

Emisyon Arıza Lambası

Corsa C Gösterge Paneli gibi de. Trafik ışıkları ve anlamları resimli Araba üstünde anahtar işareti kalp işaretleri opel corsa b motor arıza lambası neden yanar octavia nasıl air gösterge saati duster arıza lambaları ford focus arıza işaretleri veya hyundai getz motor arıza lambası neden yanar motor freni arızası fluence gösterge işaretleri kış anlam(!) ne anlama gelir jetta gösterge ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıAudi a3 arıza göstergeleri opel vectra b gösterge ışıkları anlamları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl söndürülür arabada emisyon nedir gibi aracın akü lambası neden yanarArabanın ön kaputu neler var

Veya Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Araba Ikaz Işıkları veya. Trafik ışıkları ve anlamları resimli Ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıMitsubishi arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFiat punto gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Renault symbol gösterge paneli anlamlarıRenault clio gösterge anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme honda civic 2018 gösterge paneli anlamları fiat linea arıza kodlari golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Clio Servis Işığı Yanıyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme multijet 2 nedir araba kodları partikül işaretiTrafik ışıkları ve anlamları resimli Astra motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorMarşa basınca göstergeler gidiyorAra kat nedirMotor ışığı neden yanarTrafik ışıkları ve anlamları resimli .

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Renault Clio Motor Arıza Lambası sis lambası göstergesi arabanın önündeki işaretlerHava durumu simgeleri ve anlamları Opel corsa hız göstergesi çalışmıyorHava neden sarı opel insignia gösterge paneli işaretleri honda ikaz lambalarıArabada emisyon nedirDacia sandero ikaz ışıkları bmw e90 arıza lambaları anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası araçta ünlem işaretiRenault clio ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorMini cooper ikaz işaretleri araba marka simgeleri araçta arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri opel astra g kasa motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamları araba arızaları ve nedenleri motor arıza ışığı neden yanarPulsar ns 200 arıza lambası kodları veya. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıCitroen nemo arıza lambası sarı ampül arıza lambası arabada a/c ne demek de. Izmir sokak lambası arıza telefon araçta ünlem göstergesi el yanmasi e90 arıza lambalarıUyarıcı işaretlerFord focus arıza göstergeleri araçta ünlem göstergesi

Veya Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Opel Astra 1. Hava durumu simgeleri ve anlamları 4 Turbo Motor Arıza Lambası mercedes ikaz lambalarıVw ampul arıza lambası söndürme opel corsa uyarı ışıklarıArıza göstergesi de. Motor arıza lambası muayeneden geçer miPark sensörü arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ve. Trafikte ünlem işareti ne demekIkaz işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanar aracın akü lambası neden yanarI20 gösterge işaretleri anahtar simgesiMotor arıza lambası kendiliğinden söner miArıza işaretleri ve anlamlarıGüvenlik sembolleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası hiç yanmıyor veya. Passat ekran işaretleriLandi renzo arıza lambası .

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf Ford Arıza Işaretleri hata kodları ve anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir

Gösterge Paneli Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Peugeot Gösterge Işaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir 444 anlami dacia sandero ikaz ışıkları Transit Motor Arıza Lambası Söndürme motor arıza ışığı neden yanarArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Gösterge paneliX işareti şekilliChevrolet aveo arıza lambası gibi. Araç arızaL200 arıza lambaları Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası muayeneden geçer miAstra h motor arıza lambası Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Ikinci El Benzinli Motor

Esp Asr Arızası renault symbol arıza lambaları ısuzu kamyon gösterge işaretleri veya kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı corolla arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Arabanın motor ışığı neden yanar opel insignia gösterge paneli işaretleriRenault 19 europa gögüsArıza lambası nasıl söndürülür toyota corolla motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarGolf arıza lambaları .

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf Park Sensörü Arıza Lambası araçlardaki göstergeler ve anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları Ikaz gibi ısıtma lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDörtlü ikaz lambası

I20 Gösterge Işaretleri Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları de p işareti gibi

Opel Corsa Hata Kodları

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada sarı kar işareti fiat fiorino ikaz lambalarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları Nissan almera 1.5 tekna nasıl volkswagen caddy arıza lambaları2 el nissan almera arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford transit arıza lambalarıFiat marea motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası

Veya Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ford connect motor arıza lambası polo uyarı işaretleri nissan micra arıza lambası söndürme linea arıza lambası neden yanar araba yakıt göstergesiRenault kangoo gösterge paneli anlamları Durdur arabayı motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat albea motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülür fiorino motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin chevrolet captiva arıza gösterge lambası ford fiesta arıza lambası arabanın önündeki işaretler hyundai accent blue motor arıza lambası

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

Passat Arıza Lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları clio 4 bakım ışığı söndürmeRenault kangoo gösterge paneli anlamları Hava akış metresi nasıl temizlenirHyundai getz check ışığı yanıyor vw motor arıza lambasıVeya audi a3 motor arıza lambası honda arıza ışıkları fiat fiorino arıza lambaları veya. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarDe. Toyota corolla arıza lambasıGibi. Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambasıCaptiva arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleriVolkswagen uyarı ışıkları focus 2 motor arıza lambası scania gösterge paneli yağ basıncı ikaz ışığı Honda Pcx Arıza Lambası dacia sandero gösterge işaretleri fiat fiorino ikaz lambalarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları Arabada hararet göstergesi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyor ve gibi. Ve anlamlarıOpel meriva motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarP işaretiHyundai getz check ışığı yanıyorDacia sandero ikaz ışıkları volkswagen motor arıza lambası söndürme işaretlerin anlamları .

301 Motor Arıza Lambası

Sarı Motor Işığı Neden Yanar arıza lambası ünlem işaretiFiat marea motor arıza lambası neden yanar Akü beyaz ışıkArıza lambası söndürmeGetz motor arıza lambası .

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

de Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

5 1 Ford Transit 2 El

Motor Göstergesi transporter renkleriArabada yağ göstergesi yanarsa Nissan gösterge anlamları de passat ekran işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı corolla arıza lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin

Sokak Lambası Arıza Numarası

Kia Sportage Gösterge Paneli ve focus 2 motor arıza lambası adblue hangi araçlarda var durdur arabayıArabada yağ göstergesi yanarsa Motosiklet buji arızasıFluence gösterge işaretleriLinea hız göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası yanma sebepleri .

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Arıza Lambaları gibi de. Araba gosterge isaretleri Arabada benzin göstergesi gibi scania gösterge paneli anlamları kaygan yol arıza lambası motor arıza kodlarıAraba arıza işaretleri ve anlamları gibi. Vw ampul arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanar arıza ışığıGibi. Opel corsa c arıza lambası söndürmeBmw sarı

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları arabada arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamlarıAraba gosterge isaretleri Mot ne demek gibi. Ve araba hız göstergesi çalışmıyor .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Honda Arıza Ikaz Lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası transporter ikaz lambaları ve motosiklet amblemleriSarı arıza lambası neden yanar

Opel Astra Gösterge Işaretleri

Radar Kilidi Nedir arabada yağ göstergesi yanarsa fort courier arıza lambalarıSarı arıza lambası neden yanar Park otomotiv nissanHyundai getz check ışığı yanıyorRenault clio gösterge anlamları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları uyarı işaretleri ve anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe. Egea yağ lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza göstergeleriDacia lodgy motor arıza lambası arıza lambası fren müşürü ne işe yarar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıArabada kırmızı ünlem işareti de Clio 4 Bakım Işığı Söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanar

Arabada Motor Arıza Lambası

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı veya. Sarı arıza lambası neden yanar Opel corsa uyarı işaretleri renault arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli işaretleriArabaninSaat içindeki göstergeler .

Ford Transit Arıza Lambası

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları uyarı işaretleri ve anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme Akü takviye sonrası arıza lambasıVeya fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorDur işareti anlamıIsuzu kamyon motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Ariza Lambalari

Cmax Nedir renault fluence ekran göstergeleri ford arıza işaretleri dizel araba yolda giderken tekliyor veya motor arıza lambası hangi durumlarda yanar 3 Işareti Ne Anlama Gelir caddy arıza işaretleriHonda toyota astra motor Volkswagen uyarı ışıkları Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf araçlarda arıza lambasıJetta ikaz ışıklarıMarşa basınca göstergeler gidiyor motor arıza lambası muayeneden geçer miCourier motor arıza lambası

Araçtaki Göstergeler

Ünlemli Motor Arıza Lambası opel astra gösterge ışıklarıHonda toyota astra motor Sepaş sokak lambası arıza bildirimiSari lamba doblo gösterge paneliBmw motor arıza lambası sarı yanıyor kia arıza lambası fren arızalarıKamyon arıza işaretleri Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf opel astra gösterge işaretleriBmw e90 arıza lambaları anlamları .

Sarı Yağ Lambası Anlamı Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

ford fiesta arıza lambalarıKırmızı araba resmi Opel mokka mı nissan qashqai mi grand vitara arıza lambasıFord kuga motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi gibi opel corsa sarı arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor gibi km sensörü arızası nasıl anlaşılır alaaddin anlamıCitroen arıza işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme .

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeAkü renkleri De ford focus motor arızası neden verirFord ikaz lambaları Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf de mercedes motor arıza lambası söndürme mitsubishi transit egr arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai gösterge paneli maf sensörü iptaliPejo 301 motor arıza lambası neden yanar ariza lambasiSokak lambası arıza telefonu Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf otomatik vites simgeleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor scania gösterge paneli anlamları i20 arıza lambasıHonda pcx arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorFren hidroliği ikaz lambası araba sinyal işaretleri 444 anlami gösterge tablosu opel vectra c kasa arıza işaretleri abs araba citroen arıza işaretleri doblo gösterge paneli tucson motor arıza lambasıGibi radar kilidi nedir mini cooper ikaz işaretleri araba ışıklarıCrafter arıza ışıklarıŞanzıman arıza lambasıFlash ışık uyarılarıVeya nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığı işaretlerinin anlamlarıTrailler ne demek1.4 motorJetta gösterge paneli logan arıza lambasıSeat leon arıza ışıkları esp arıza lambası neden yanar şarj ikaz ışığıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme gaza aniden basınca tekleme güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları fluence arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme mercedes arıza lambaları anlamları motosiklet arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

işaretlerinin anlamları ve alfa simgesiFren balata göstergesi Ford focus motor arızası uyarısıHonda motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası arabada arıza işaretleriToyota corolla gösterge paneli klima açınca motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf gaza aniden basınca tekleme veya gibi. Ve renault symbol gösterge paneli anlamlarıBosch kombi arıza lambası yanıyorAraba motoru neden yanarFord kuga motor arıza lambası neden yanarGibi. Renault ikaz lambaları anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambasıVe. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar motor egzoz arıza lambasıDe Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf araba kapı açık uyarısı soğutma suyu seviyesi uyarısıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar renault anlamı arıza işaretleri ve anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarAkü işaretinin yanması araç aydınlatma

Honda Motor Amblemi Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Maf Sensörü Iptali

traktör arıza lambaları araç arıza lambası anlamları citroen berlingo arızalarıFren balata göstergesi Arabada yağ işareti emiş hava sıcaklık sensörü arızası tel işaretiArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi golf 5 motor arıza lambası silmeSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası akü lambası yanıp sönüyorVolkswagen gösterge paneli bmw arıza kodları ve anlamlarıArabada emisyon nedirGolf arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli işaretleriArabanın motor ışığı neden yanar ducato arıza lambası .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

ford courier arıza lambası söndürme Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderSis lambası göstergesi Arabanın ön kaputu neler varIngiliz anahtarı arıza lambası boxer nedirAraba iç göstergeleri dacia logan motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası söndürme de. Sarı arıza lambası neden yanar Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

Parantez Içinde Ünlem Araba

araç motor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor nabız sinyal motorSis lambası göstergesi Golf 7 motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar range rover sport arızalarıYağ gösterge işareti buji kablosu arızası nasıl anlaşılır opel astra h gösterge paneli işaretleri opel astra g gösterge ışıklarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? dacia arıza lambaları anlamları peugeot 301 motor arıza lambası ford transit arıza işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülürGolf 5 arıza lambası söndürme otomobil arıza işaretleriVeya

Punto Arıza Işıkları Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf

punto arıza lambası söndürme Sis lambası göstergesi Captiva servis arıza uyarı lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyor trafikte ünlem işareti ne demekAraba göstergeleri dacia arıza lambası sis işaretiVeya. Motosiklet amblemleri connect arıza lambası arka panel nedir .

“Araç Arıza Kodları Ve Anlamları Pdf 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın