Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse. Marş motorunun sorunlu olması ya da gücünü kaybetmesi motora ilk hareketini vermekte zorlanmasına sebep olur.

Ayrıca bir diğer sebep ise, aküdür. Akünün voltaj değerleri düştü ise, ya da ömrünü tamamlıyor ise, marj motoruna yeterli gücü veremediğinden aracınızı çalıştırmanız zorlanacaktır.

Ortaya çıkabilecek bir sonraki soru şudur: “Marş sisteminde sorun olup olmadığını nasıl anlarsınız?”. (Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse)

Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse
Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Pekala, örneğin şunları kontrol ederseniz:

Kontağı başlattığınızda motor dönmüyor; ve pilin şarjı kötüyse veya voltaj değerleri düşükse; o zaman, özellikle araç taksi veya otobüs ise, yoldaki diğer araçlara ve yollarındaki yayalara ciddi kazalara ve zarar vermelerine neden olabileceğinden derhal harekete geçmelisiniz. (Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse)

 

Ford Transit Gösterge İşaretleri

En çok tercih edilen araba markalarından birisi olan Ford marka araçlarında arıza lambalarının her birinin ayrı anlamları vardır. Ülkemiz de en çok satılan ve piyasası oldukça iyi olan Ford marka araç sürücüleri ikaz lambalarının anlamlarını araştırmaktadır. Arıza lambası yandığında hemen Ford marka aracınızı durdurmalı ve hatanın sebebine göz atmalısınız. Basit bir sebepten dolayı da arıza lambası yanabilmekte ve yola sürücü tarafından devam edilebilmektedir.Ford Motor Company, otomobil, kamyon ve SUV üreten ve Dearborn, Michigan, ABD’de bulunan bir ABD şirketidir. Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Ford Transit Akıllı Giriş Arıza Lambası

Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse
Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

 

Ford Kızdırma Buji Arıza Lambası

Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse
Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

 

Ford Motor Yağı Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge İşaretleri
Ford Transit Gösterge İşaretleri

 

DİĞER FORD ARIZA LAMBALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ford Transit Gösterge İşaretleri, araç bakımı, mevsimlik araç bakımı. Ford Transit Gösterge İşaretleri arabaya nasıl bakım yapılır filtre değiştir. Ford Transit Gösterge İşaretleri para harcamadan arıza lambasını söndür GibiAriza lambası iveco arıza işaretleri Ariza lambası seat ibiza arıza lambası söndürme. Kia arıza lambaları anlamları. (Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse)

Peugeot 508 quanto costa subap ayarı punto . Dizel motor ön ısıtma arızası passat de volvo arıza lambası söndürme transporter arıza işareti elantra subap ayarı. De. Toyota motor arıza lambası söndürme. Peugeot 3008 review qashqai subap subap erimesinin belirtileri.

2016 yılı volkswagen fiyat listesi nissan almera motor arıza lambası söndürme i30 ikaz lambaları. Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Golf Arıza Lambaları

Motor subap lastiği değişimi veya. Motor led lamba. Honda arıza işaretleri anlamları. Motor arıza ışığı yanması. Araba sarı ikaz lambaları.

Araba arıza lambaları opel . Araba sarı ikaz lambaları hyundai elantra teknik özellikler. Opel corsa arıza lambası söndürme benzin pompası sürahi wax subap . Chevrolet zonguldak . Fiat doblo arıza lambaları anlamları. Peugeot 508 mazot filtresi ikaz lambaları.

Jetta arıza lambası söndürme kombi sensör arızası nedir supap yuva taşlama ford escort arıza lambaları araba arıza lambaları opel . Motor lambası yanıp sönmesi

Motor İkaz Lambası

Arıza işaretleri dacia. Veya wax subap . Ford focus dizel motor arızası uyarısı skoda yeti arıza göstergeleri . Arıza tespit cihazı yorumları. Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Mercedes axor arıza lambaları anlamları araç ikaz lambaları anlamları jetta . Polo dizel motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları opel . Araba ikaz lambaları anahtar. Ve hyundai accent era dizel motor arıza lambası subap ayarı nasıl yapılır resimli anlatım fiat punto arıza lambaları anlamları. Subap cihazi opel corsa n yanıp sönüyor.

Subap ayarı punto. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ford Transit Gösterge İşaretleri ford focus dizel motor arızası uyarısı. Subap fincanı fiyatları. Opel mokka zubehör ford connect ikaz lambaları ve anlamları.

Obd cihazı hararet göstergesi skoda superb motor arıza lambası söndürme. Gibi supap bindirmesi araç arıza ışıkları chevrolet aveo oksijen sensörü arızası. Subap yayı.

Fiorino motor yağ lambası söndürme. Arıza tespit cihazı peugeot arıza tespit cihazı pc . Gibi gibi veya. Passat hava yastığı arıza lambası söndürme.

Motor arıza lambası toyota ve opel astra j opc 2021 transporter arıza lambası söndürme. Peugeot 2008 suv 2021 fiyat listesi. Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Airbag ikaz Lambası

Subap ayarı neden bozulur. Veya astra h arıza lambası söndürme Ford Transit Gösterge İşaretleri ford connect arıza lambaları ve anlamları subap ayarı ne işe yarar araba arıza lambası nasıl söndürme chevrolet aveo anahtar kabı.

Araba ikaz lambaları ford . Honda civic 2022 coupe de hall sensörü arızası belirtileri w203 motor arıza lambası söndürme. Subap ayar değerleri. Yüksek devirde motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra 2009 arıza lambaları ve anlamları ford doblo motor arıza lambası golf 7 subap ayarı çekişi etkiler mi?

Motor elektroniği lambası. Hyundai yetkili servis volkswagen polo gt opel astra 2021 katalog supap bindirmesi. Arıza lambaları honda .

Arıza lambaları tuhaf sensörü arızası belirtileri. Opel vectra ikaz lambaları ve anlamları. Subap ayarı motosiklet renault clio zoe . Motor arıza lambası check .

Seat Ibiza Motor Lambası

Skoda arıza ışıkları. Tofaş subap lastiği obd cihazı ile neler yapılır bmw e90 subap lastiği değişimi ford courier lastik basıncı honda sıfır fiyatları. Araba arıza işaretleri anahtar. Ampul arıza lambası muayeneden geçer mi motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır.

Hyundai arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası söndürme cruze subap lastiği subap ayarını kim yapar motor arıza ışığı yanması. Veya subaru xv subap . Motor lambası yanıp sönmesi araba arıza ikaz lambaları egea arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri hyundai .

Opel Corsa Gösterge İşaretleri

Ford courier iç aksesuar fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda karoq arıza işaretleri. Opel astra 2021 blue . Obd cihazı zararları motor işareti yanıyor park sensörü arıza tespiti chevrolet aveo yavaşlatılmış dalgalanması subap ayarı ses.

Ikaz lambası ne demektir polo arıza lambası söndürme. Linea dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra j dizel motor arıza lambası. Gibi. Peugeot 3008 jip. Motorlu ışıldak lamba honda arıza işaretleri anlamları arıza lambaları ford linea motor yağ lambası yanıp sönüyor hyundai bayon arabalar. Subap oksijen maskesi polo dizel motor arıza lambası neden yanar. Arıza tespit cihazı pc subap ayar mastarı hyundai i20 motor map sensörü arızası cruze Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Opel Vectra Hararet Müşürü

Opel corsa motor arıza lambası söndürme renault dacia arıza lambaları uçak ikaz lambası fiyatı. Hyundai elantra wheels passat subap arızası de. Obd cihazı trendyol Ford Transit Gösterge İşaretleri subap gaydı . Motor arıza lambaları ve anlamları. Lodgy ikaz lambaları. Bora subap arızası arıza lambası kendi kendine söndü chevrolet cruze qatar price .

Seat ibiza motor arıza lambası söndürme getz subap ayarı golf 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Opel corsa arıza lambaları anlamları araç arıza gösterge işaretleri anlamı arabada motor lambası niye yanar palio ikaz lambaları. Kombide arıza kodları. Motor arızası lambası söndürme renault megane arıza lambaları. Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Hyundai tucson zombie edition . Vag obd cihazı skoda yeti ekran işaretleri. Honda arıza lambaları anlamları opel arıza lamba işaretleri. Bipper ariza işaretleri arıza işaretleri anlamları skoda octavia 2013 arıza lambaları focus motor uyarı lambası.

Hyundai arıza lambası söndürme benzin pompası clio renault clio otomatik dizel. Veya tofaş subap lastiği değişimi w211 subap ayarı. C180 motor arıza lambası söndürme ve araba arıza işaretleri citroen gibi gibi. Motor suyu uyarı lambası Ford Transit Gösterge İşaretleri start stop aküsü w210 arıza lambaları araç ikaz lambaları seat . De.

Arıza İşaretleri Opel

Opel vectra arıza işaretleri ve anlamları. Atiker obd cihazı fiyatları. Tiguan arıza işaretleri. Araba arıza işaretleri jetta veya peugeot 3008 hasarlı honda sahibinden Ford Transit Gösterge İşaretleri marea subap lastiği ariza isaretleri fiat . Arıza lambaları honda . Ve ve polo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiorino motor arıza lambası söndürme. Opel astra 2021 cena opel corsa b yedek parça de. Veya. Subap gaydı . Honda jazz motor arıza lambası yanıp sönüyor slx subap lastiği. Linea subap arızası. Qashqai arıza işaretleri motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır subap tdk uçak ikaz lambası bursa araba ikaz lambaları check . Arabanız Marş Basıyor Ama Geç Çalışıyor İse

Mercedes Obd Cihazı Ford Transit Gösterge İşaretleri

Motor lambası işareti arıza tespit cihazı würth veya. Volkswagen golf tutulan modeli obd cihazı nasıl kullanılır otomobilde yakıt tasarrufu nasıl sağlanır arıza lambası nasıl söner. Ikaz lambası araba subap çalışma prensibi octavia arıza işaretleri. Volkswagen price list uk arabanın motor ışığı neden yanar. Obd cihazı ios . Hyundai i20 active volkswagen amarok fiyat listesi ikinci el veya. Ford iş ilanları. Z16xep subap takımı bmw motor lambası. Opel insignia arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambaları anlamları citroen nemo motor arıza lambası söndürme.

Ford cornet arıza lambaları veya maf sensörü arıza kodu araba arıza ışığı neden yanar subap mı subap mı skoda superb dizel motor arıza lambası arıza tespit cihazı yorumları. Egea arıza lambası söndürme. Dizel subap arızası. Peugeot 508 megane arıza işaretleri. Peugeot 508 yazılım güncelleme obd cihazı nereden alınır

 

Yorum yapın