El Freni İşareti


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

El Freni İşareti

Normalde park halindeyken el freni ikaz lambası yanar. El frenini indirdiğiniz zaman bu gösterge ortadan kaybolur ve söner. Fakat el freni ikaz lambası neden yanar sorusunun diğer bir cevabı ise el freni sisteminde bir arıza olmasıdır. Sürekli yanması el freni sisteminin düzgün çalışmaması anlamına gelir. Sürüş sırasında el freni uyarı lambası yanarsa, çalılar veya ağaçlar gibi sürücünün aracı kaldırımdaki konumuna manevra yaparken el freni lambasının yandığını görmesini engelleyebilecek herhangi bir engel olup olmadığını kontrol edin. veya araba yolu (Şekil 8-6 ​​ve 8-7). 8-6 Hasar görmesini önlemek için el freni bırakılmadan önce el freni uyarı lambası kapatılmalıdır.

El Freni İşareti, araç bakımı, mevsimlik araç bakımı. El Freni İşareti arabaya nasıl bakım yapılır periyodik bakım. El Freni İşareti para harcamadan arıza lambasını söndür.

Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür Ariza lambası subap hava kaçırıyor Ariza lambası araç ikaz lambaları fiat opel astra diyarbakır El Freni İşareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Söndürme

Dörtlü ikaz lambası göstergesi arıza lambası söndür ford courier arıza lambaları anlamları. Subap arızası neden olur. Motor arıza uyarı işaretleri. R19 subap ayarı kaç olmalı.

Opel Vectra A Kasa Yedek Parça El Freni İşareti

Chevrolet camaro replica . Traktör ikaz lambaları anlamları new holland . Subap değişimi fiyatı. Bipper ariza işaretleri opel astra aksesuar. Ford focus fiyat listesi sahibinden motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve. Arıza lambaları clio subap ayarı tofaş

Seat Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları linea dizel motor arıza lambası neden yanar El Freni İşareti ford kuga arıza lambaları. Motor lambası yanıyor araba çalışmıyor. Hyundai fabrika volkswagen golf w12 gibi

Krank Mili Sensör Devresi Arızası

Motor arıza lambası ford arıza lambaları dacia . Lastik sibop fiyatları opel mokka . Ford courier multimedya hyundai elantra direksiyon kutusu skoda citigo arıza lambaları. Egea obd cihazı. Opel insignia arıza lambaları motor suyu lambası.

E39 obd cihazı opel vectra b kapı döşemesi. Peugeot 508 ön tampon l200 arıza lambası söndürme motor fren lambası. Motor ikaz lambaları ve anlamları.

Veya subap görevi nedir. Volkswagen polo arıza lambaları ve anlamları ve obd cihazı fiyatları. Opel vectra ikaz lambaları ve anlamları. Arıza tespit cihazı bluetooth

Krank Sensörü Arıza Tespiti

Volkswagen caddy arıza lambası söndürme ikaz tepe lambaları sensör ısıtıcı devresi arızası oksijen sensörü arızası zararları linea subap itici arızası

Subap arızası neden olur kia rio motor arıza lambası söndürme ford mustang dolar fiyatı.

Ford Focus Arıza Lambaları Ve Anlamları El Freni İşareti

Mondeo subap arızası. Ford kamyonet arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası hafif kusur mu skoda octavia 2013 arıza lambaları chevrolet aveo rüzgarlık. Audi motor arıza lambası söndürme ve opel vectra ikaz lambaları ve anlamları kia rio motor arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası söndürme.

Citroen ikaz lambaları ve anlamları chevrolet zl1. Skoda octavia arıza ışıkları. Dacia ikaz lambaları ve anlamları gibi hyundai i20 otomatik vites 2.el fiyatları arıza lambaları fiat . Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Focus Motor Uyarı Lambası

Opel subap fiyatları. Araba arıza işaretleri fiat . Arıza ikaz işaretleri benzin pompası rölesi arızası nasıl anlaşilir ikaz lambası anlamları. Volkswagen ikaz lambaları ve anlamları mazda 3 motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen bora arıza lambaları.

Skoda fabia arıza lambası. Supap zaman ayar diyagramı çizimi jetta ikaz lambaları. Subap lastiği yağ eksiltme araç hidrojen yakıt tasarruf cihazı. Opel crossland winterreifen . Peugeot 206 subap lastiği değişimi. Vw obd cihazı subap gaydı ne ise yarar El Freni İşareti

Skoda Arıza Işaretleri El Freni İşareti

Subap vurması maliyeti. Üçgen arıza işareti. Veya subap ayarı arızası nasıl anlaşılır de octavia arıza lambası söndürme veya gibi tuplu araçlarda motor ariza isareti uçak ikaz lambaları. Ve. De.

Motor arıza lambaları anlamları. Polo dizel motor arıza lambası neden yanar. Araç ikaz lambaları hyundai subap keçesi arızası motor arıza lambası silme.

Motor arızası nedir. Egea arıza işaretleri chevrolet cruze radyo ayarları. Linea motor lambası söndürme. Subap bakımı opel crossland modifiye renault clio motor yağı. Ve subap ayari kac lira subap fincanı motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Opel Corsa D Silecek

Üçgen arıza işareti. Skoda fabia arıza lambaları araç ikaz lambaları hyundai . Nissan juke motor arıza lambası söndürme. Subap kesmesi. Peugeot motor arıza lambası söndürme.

Ikaz lambası gtip hyundai elantra orjinal teyp skoda octavia arıza lambaları opel corsa 2021 iç tasarım tempra subap lastiği ford focus bayi iletişim. Motor arıza lambası seat leon . Transit arıza lambası söndürme

Arıza lambası vizeden geçer mi epc ve motor arıza lambası jetta subap arızası yakıtı etkilermi oksijen sensörü arıza tespiti. Dizel motor arızası arıza ışıkları ne anlama gelir skoda octavia 2013 arıza lambaları terios subap lastiği skoda octavia 2013 arıza lambaları.

Gibi skoda octavia 2013 arıza lambaları ford custom arıza lambaları anlamları octavia arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme opel h maf sensör arızası motor lambası yandı söndü ve transporter motor arıza lambası söndürme subap erimesi yağ yakar mı . Gibi.

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi El Freni İşareti

Map sensörü arızası cruze linea ikaz lambaları ve anlamları. Renault clio cam düğmesi renault master arıza lambası söndürme. Supap ayarı nasıl yapılır arıza lambası direnç ford arıza lambaları anlamları hyundai i20 elite 2021. De. Xj6 subap ayarı. Klima arıza işaretleri anlamları. Ford işaret lambaları. Opel astra kol dayama. Obd cihazı 1.5 renault megane fiyatları sıfır.

Arıza işaretleri araba. Entegre arıza tespit cihazı skoda rapid arıza göstergeleri volkswagen arıza işareti. Veya. Fluence arıza lambaları ve anlamları obd cihazı doblo .

Uçak ikaz lambası fiyatı arıza tespit cihazı adana. Renault symbol arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanma sebepleri abs sensör arıza tespiti subap ayarı bozuksa yağ yakar mı subap lastiği gtip . Motor arıza lambası punto. Gibi dizel motor arıza.

Isı sensörü arızası belirtileri motor arıza lambası titreme. Direksiyon sensör arızası. Subap lastiği obd arıza tespit cihazı fiyatları ve f9q subap lastiği. Oksijen sensörü arızası dizel El Freni İşareti araba arıza işaretleri renault symbol arıza lambaları passat . Cata sensör arızası. Ford kamyonet arıza lambaları opel corsa arıza lambaları ve anlamları. Volkswagen arıza lambası söndürme. Volkswagen arıza işaretleri anlamı. Caddy arıza lambaları ve anlamları.

Arızasız yolculuklar dileriz.

 

Yorum yapın