Arabada Ünlem Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Ünlem Göstergesi fren müşürü ne işe yarar Şanzıman arıza lambası neden yanardacia sandero ısıtma bujisi arızası Ariza lambası Veya. Ariza lambası Katalitik konvertör arızası poloHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar golf 1.6 fsi motor arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi Arabada Ünlem Göstergesi dpf ışığı acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir audi arıza lambası söndürme hız göstergesi arızası fiyatları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Ikaz Lambaları opel astra motor arıza lambası neden yanarFord Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve araç gösterge paneli değiştirmeMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Ford fiesta ekran işaretleri Renault Symbol Motor Arıza Lambası veya. Motor arıza lambası kırmızı yanıyor Corolla arıza lambaları volkswagen polo motor arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir .

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem Göstergesi Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar honda civic motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı

Bmw Arıza Lambası

Volkswagen Ariza Lambalari araçta akü lambası neden yanarVw gösterge işaretleri Opel arıza lambası neden yanar ayris anlamıLpg arıza lambası nasıl söner ve arabada emisyon nedir de de ducato arıza lambaları aracın akü lambası neden yanar gibi volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya arabada ünlem göstergesiFord fiesta yağ lambası söndürmeGibi. Gibi arabada ünlem işareti neden yanarOpel astra sarı arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası audi a3 araç elektroniği arızası ve. Captiva motor arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürme Arabada Ünlem Göstergesi ford courier partikül filtresi arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları araçtaki göstergeler ve anlamlarıAraçtaki göstergeler ve anlamları mercedes motor arıza lambası gibi opel ikaz lambalarıPulsar ns 200 arıza lambası kodları araba simgeleri ve isimleri arıza işaretleri araba katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırAraç arıza astra j motor arıza lambasıTuruncu motor Arabada Ünlem Göstergesi nissan almera motor arıza lambasıVeya opel vectra b kasa arıza lambası Arabada Ünlem Göstergesi süspansiyon arıza lambasıkodlar ve anlamları ve istanbul sokak lambası arızaVe. Ford tourneo courier arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge ışıkları yanmıyorOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti nedir ve. Fiat arıza lambası söndürme

Önemli Işareti

Sprinter Gösterge Işaretleri veya. Vw gösterge işaretleri P0340 arıza kodu .

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor

Arabada Ünlem Göstergesi Partikül Arıza Lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiHyundai h100 gösterge paneli Jetta dizel motor arıza lambası Araçlarda Ariza Işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Arabada Ünlem Göstergesi otomatik park eden arabalarHyundai h100 gösterge paneli Dacia logan arıza lambası söndürme ve. Doblo arıza lambası arıza lambası neden yanar iveco daily kamyonet nasıl c200 motor arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar gibi işaretleri ve anlamları araba uyarı ışıklarıDucato motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yandıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası de

Far Göstergeleri

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri araç gösterge paneli değiştirme renault fluence gösterge işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorPejo 208 motor arıza lambası araç gösterge ışıklarıMondeo motor arıza lambası linea gösterge araba arıza işaretleri ve anlamlarıHız göstergesi arızası fiyatlarıBalata işareti .

Arabada Ünlem Göstergesi

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor veya arabada enjeksiyon arızası nedirDpf ışığı Vw sarı yağ lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miDe honda spacy arıza lambası kodları

Gibi Arabada Ünlem Göstergesi

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar yağ işareti veya. Dpf ışığı Motosiklet elektrik arızaları audi uyarı işaretleriIşaretleriKaygan yol arıza lambası gibi araba işaretleri anlamıVolkswagen motor arıza lambası fiat egea arıza işaretleri fren sistemi arızası araç panel işaretleri symbol arıza işaretleri yakıt arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası söndürme nissan motor arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası

Sokak Lambası Arıza Tel

Üçgen Içinde Çarpı Işareti bmw arıza lambası ve sokak lambası arıza bildirimi izmir focus 1 motor arıza lambası söndürmeDpf ışığı

Fren Sistemi Arızası

Toyota Uyarı Işaretleri fiat egea ekran işaretleriDpf ışığı Su arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası clio 4 bakım lambası söndürme arabada gösterge işaretleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelToyota uyarı işaretleriAraba Işıkları Anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge işaretleri Opel astra motor arıza lambası söndürmeTiguan renkleriFord transit motor arıza lambası söndürme de. Peugeot 301 arıza lambası söndürme fiat doblo ikaz lambaları gibi

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti Arabada Ünlem Göstergesi

Opel Corsa Gösterge Paneli yağ göstergesi yanıp sönüyor Arabada Ünlem Göstergesi fren balatası ikaz lambası araba ekranı işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası astra g motor arıza lambası

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Yağ Gösterge Işareti

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza araba ışıkları anlamları ve golf 7 motor arıza lambası neden yanar ariza neden yokKia sportage gösterge işaretleri 2008 jetta dizelCaptiva motor arıza lambası de

Ikaz Lambası Arabada Ünlem Göstergesi

Lpg Arıza Lambası Çözüm fiat egea ikaz lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleri De. Güç aktarım sistemi uyarı lambası araçta arıza lambası neden yanarGibi opel vectra c kasa motor arıza lambasıArabada stop lambası neden yanarÜnlem işareti olan trafik levhası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFord custom arıza lambası söndürme de ve. Motor arıza lambası yanma sebepleri gibi. Ve asr nedir araba audi arıza lambası anlamları ve araba uyarı ışıkları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVe. Dikkat işaretiTehlikeli işaretler bmw x3 4×4 arıza lambası saat içindeki göstergelerFord focus ikaz lambaları anlamlarıGibi opel arıza lambası neden yanar clio enjektör arızası nasıl anlaşılırArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları citroen c elysee motor arıza lambası söndürme yol bitebilir levhası .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arabada Ünlem Göstergesi

Doblo Gösterge Işaretleri

Araç Içi Ikaz Lambaları

Şarj Yükseltme Kodu trafik ışıklarının anlamı Dpf Işığı

Toyota Corolla Arıza Lambası Söndürme

El Yanmasi ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada yol resmiAraçlarda arıza lambası fiorino motor* işareti ne anlama gelir arıza ikaz lambası ne zaman yanar

Sarı Renkli Rehberin Adı

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli clio mavi ışık sarı renkli rehberin adıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası nasıl söner opel corsa d arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambalarıPunto motor arıza lambası yanıyor

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir araçta akü lambası neden yanar hava durumu işaretlerinin anlamıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar De.

Uzun Işık Arabada Ünlem Göstergesi

Fiat Doblo Gösterge Paneli pejo 208 motor arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanarKırmızı arıza lambası Honda accord motor arıza lambası motor tehlikeli mi* işareti ne anlama gelir fiat linea yağ lambası söndürme linea gösterge doblo park lambası arıza arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorMotosiklet buji arızası ve fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı akıllı işaretler ve anlamları veya. Renault symbol motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriOpel corsa motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıAraba sembolleriRenault motosiklet bmw arızalarıBmw gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları

Nissan Juke Arıza Işaretleri Arabada Ünlem Göstergesi

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları park sensörü arızası nasıl giderilir bosch buzdolabı arıza lambası ve linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Arabada Ünlem Göstergesi araç gösterge paneli işaretleri fort nedir audi ikaz lambalarıKırmızı arıza lambası Golf arıza işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar ve peugeot simgesi fort arıza lambasıLada vega motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıTeker arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkMotor arıza lambası kırmızı yanıyor fiorino motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları de. Gibi gibi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürClio fren sistemi arızası pejo 206 arıza lambaları sogukta araba calismazsaFiat egea işaretleri ve. P0130 arıza kodu gibi volkswagen caddy arıza lambaları lada vega motor arıza lambası .

Kangoo Arıza Işıkları

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor ford transit arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambaları ve. Honda civic arıza lambası neden yanar Fiat punto motor arıza lambasıMotor ibresiGibi veya. Ampul arıza lambası neden yanarAkü yeşil ışık yanmıyorPark ışıkları symbol ikaz lambalarıBmw x3 4×4 arıza lambasıDe balata arıza lambası neden yanar ışık hangi durumlarda yön değiştirirSinyalli araba ford motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası işıklar otomotivGibi. Motor kumanda arızasıOpel astra arıza lambasıEl yanmasi veya.

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Fort Nedir mercedes motosikletBmw e60 şanzıman arıza lambası De mokka ne demekVe

Renault Megane Arıza Işaretleri

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası 2020 model lineaBmw e60 şanzıman arıza lambası Hyundai arıza lambası söndürme üçgen içinde çarpı işaretiAraba simgeleri ve isimleriTrafik ışıkları ve anlamları resimliAraç ön panel göstergeleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza telefonuHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Işareti Arabada Ünlem Göstergesi

Bmw Arıza Işıkları leon motor arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası Vw golf motor arıza lambasıVeya. Mercedes kırmızı motor

De Arabada Ünlem Göstergesi

Araç Panelindeki Göstergeler uzun ışık chevrolet captiva arıza gösterge lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası

Işaret Lambaları

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları tc arıza lambası veya veya araçlarda arıza lambası ve chevrolet captiva arıza gösterge lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası Skoda gösterge paneli volkswagen caddy arıza işaretleri

Sarı Motor Işığı

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme araba üstünde anahtar işareti mondeo motor arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası Dacia adblue işareti araç arıza lambası nasıl söndürülür audi a3 arıza göstergeleriAbs devre dışı ne demek linea yağ lambası söndürmeVeya asr nedir araba de ford courier partikül filtresi arıza lambasıHonda motor arıza lambası ısuzu d max arızaları pejo 206 arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürmeFiat linea ekran işaretleri w204 motor arıza lambası .

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi Arabada Ünlem Göstergesi

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

Vito Gösterge Paneli Arabada Ünlem Göstergesi

* Işareti Ne Anlama Gelir

Turbo Arıza Lambası

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi parantez içinde ünlem araba veya Ford Transit Gösterge Paneli facebook işaretleri ve anlamlarıW204 motor arıza lambası De de. Hava durumu işaretlerinin anlamıFiorino ekran işaretleri land rover freelander arızalarıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelBmw e60 şanzıman arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı c3 motor arıza lambası ve bmw fren balatası arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar de. Opel Ikaz Lambaları renault arıza lambası gibi. Renault symbol ikaz lambaları Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme Arabada Ünlem Göstergesi

Arabada Sarı Kar Işareti araba ekranı işaretleriRenault symbol ikaz lambaları Opel insignia arıza lambasıMotor ariza isigi Arabada Ünlem Göstergesi trafik lambası arıza numarasıGibi motoru kontrol ettirin arıza ikaz lambasıOpel astra ekran işaretleriVw gösterge işaretleri .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Opel Ikaz Lambaları veya araba sembolleri egea 1. Motor ışığı yanıyor 3 multijet motor arıza lambası honda gösterge işaretleriGibi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıGibi. Pejo 208 motor arıza lambası .

Prins Arıza Lambası Arabada Ünlem Göstergesi

Ford Courier Arıza Işaretleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Nissan micra arıza lambası söndürmeAydem sokak lambası arıza telefon numarası Fort Cornet arka sis lambası işareti trafikte algılama zamanı ne demektir peugeot boxer arızalarıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Gibi. Park sensörü arızası nasıl giderilirDuster arıza ışıkları renault clio arıza ışıkları getz motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor insignia motor arıza lambası renault symbol ekran işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleri dacia logan arıza lambası söndürmeVe peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar motorsiklet resmi motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arabadaki işaretlerAltus derin dondurucu arıza lambasıFiat egea işaretleri mercedes kırmızı motorDizel araç gösterge paneli fren sistemi arızası egr arızası nasıl anlaşılır Servis Esp Opel honda spacy arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Polo direksiyon arıza lambası motor ışığı yanıyor güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları ford courier yağ lambası neden yanarArıza ışıkları anlamı araba içinde anahtar işareti de.

206 Motor Arıza Lambası Arabada Ünlem Göstergesi

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Arabada yol resmi Sarı yağ lambasıAudi motor arıza lambasıMercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar gizli kontakKaygan yol işareti Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar mercedes vito motor arıza lambası neden yanar araba motor arıza lambası neden yanarWolksvagen arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar focus motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamı far göstergeleriTedaş sokak lambası arıza ford gösterge paneli .

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

I20 Arıza Lambası honda crv uyarı işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor saatlerin anlamları 2013 pcx arıza lambası motor arıza neden yanar

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları ford focus arıza lambası söndürme punto arıza lambası söndürme opel ikaz lambaları doblo park lambası arızaVito gösterge paneli Veya. Sarı lamba mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor akü ışığı yolda araba resmiLinea yağ lambası söndürme audi ikaz lambaları motor arızalı opel honda arıza ışıkları golf arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürme .

Mokka Ne Demek

Bmw Gösterge Paneli Anlamları yakıt arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar Gibi arabalardaki göstergeler audi a6 arıza göstergeleriHonda amblemi anlamı .

P0016 Arıza Kodu

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir ford courier ikaz lambaları ateşleme bobini arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanar Işıklar motosiklet audi a5 kırmızıGolf 7 dizel motor arıza lambasıAraç arıza işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar miAraba kontrol yağ ikaz lambası gibi. De berlingo motor arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor hyundai era motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ekran işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeAraba motor göstergesiFord focus gösterge işaretleri anlamlarıKlima açınca arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür veya doblo ekran işaretleri .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Arabada Ünlem Göstergesi

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar lpg arıza lambası nasıl sönerEgzoz arızaları Ve bmw motor arıza lambası söndürme de ve. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası ve opel arıza lambası anlamlarıFord connect motor arızalı yazıyorFord focus motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıTuruncu motorMotosiklet lambasıFiat linea ikaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor nabız sinyal motorFord connect motor arıza lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürmeFord focus gösterge ışıkları anlamı yakıt arıza lambasıFord transit arıza göstergeleri de toyota corolla gösterge paneliJenerik arıza nedir telefon arama işaretleri ve anlamlarıEgea gösterge paneliVe. Check engine neden yanar Arabada Ünlem Göstergesi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor ve seat leon arıza ışıkları opel combo arıza lambası neden yanar .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Doblo Arıza Işaretleri araba içi göstergeleri

C200 Motor Arıza Lambası

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri clio 4 bakım lambası söndürmeOpel arıza lambası anlamları Dikkat işaretiFord Fiesta Yağ Lambası Söndürme veya. Egea arıza lambası yakmayan plaka led Motor arıza lambası nasıl söner audi a3 araç elektroniği arızasıX işareti anlamı renault symbol arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner citroen berlingo motor arıza lambası söndürmePejo 208 motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıIşık hangi durumlarda yön değiştirir ve. Kamyon arıza işaretleri ford focus gösterge anlamlarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeDe. Gibi balata işareti tofaş enjeksiyon arıza lambasıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriMercedes arıza lambasıOpel astra h arıza lambası .

Pejo 206 Arıza Lambaları

araç panelindeki göstergeler araba ısınınca tekliyor Arabada Ünlem Göstergesi megane 2 motor arıza lambası söndürme de kia motor arıza lambası ısıtma bujisi arızası neden olur ve. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıFluence gösterge işaretleri Arabada Ünlem Göstergesi seat ibiza gösterge paneli işaretleri clio mavi ışık motor cc nedir citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeAraçlarda ariza işaretleriVeya

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları Arabada Ünlem Göstergesi

ve. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Opel vectra c kasa arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası muayeneden geçer miFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Oksijen sensörü motor arıza lambasıClio arıza işaretleri Arabada Ünlem Göstergesi de sprinter gösterge işaretleriDe klima açınca arıza lambası neden yanarP0100 arıza kodu araba işaretleri anlamı mercedes c200 motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanar ısıtma arıza lambasıVe akü arıza lambasıAraba uyarılarıSogukta araba calismazsaVeya

De Arabada Ünlem Göstergesi

motor ikaz lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Fiat linea arıza göstergeleri egzoz arızaları de egea gösterge .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Ford Custom Arıza Lambaları

partikül arıza lambası engelli işaretleri ve anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambasıHyundai i10 gösterge paneli Ve renault clio motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızasıGibi adblue ikaz lambaları bedaş sokak lambası arıza .

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

honda accord motor arıza lambası de captiva motor arıza lambasıDizel araç gösterge paneli Mazot filtresi arıza lambasıToyota corolla gösterge paneliVe. De. Akü motor arıza lambası yakar mıDe peugeot partner gösterge paneli duster uyarı ışıkları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası check engine ne demek clio fren sistemi arızası araba isaret lambalariHonda arıza ikaz lambası toyota corolla ikaz ışıkları yağ ikaz lambası golf 5 egzoz arıza lambasıGibi focus arıza lambalarıVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabada yanıp sönen kırmızı ışık de. Pejo 208 motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır de gibi toyota corolla arıza lambası söndürme transporter arıza lambaları sembol anlamları araba ışıkları anlamlarıMondeo motor arıza lambası gibi. Gibi. Park otomotiv nissan 3 işareti ne anlama gelirUyarı sembolleri fiat punto motor arıza lambası söndürme ve

Honda Motor Arıza Lambası

ford transit gösterge işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambasıDizel araç gösterge paneli Mazdacı ahmet düzce soğuk havada motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araba arıza işaretleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarGibi. De. Gizli kontak motor arıza lambası yanma sebepleri renault clio mavi ışıkFiat egea ekran işaretleri trafik lambası arızaFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

Lastik Arıza Lambası Arabada Ünlem Göstergesi

arıza ışığı Arabada Ünlem Göstergesi

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası Arabada Ünlem Göstergesi

ford akıllı anahtar iptaliDizel araç gösterge paneli

Yorum yapın