Arabada Turuncu Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Turuncu Ünlem İşareti sarı yağ lambası anlamı Araba ekraninda yanan lambalarhyundai i20 gösterge paneli anlamları Ariza lambası Toyota corolla ateşleme bobini arızası Ariza lambası opel corsa arıza kodlarıDacia dokker mı fiat doblo muVeya ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası söndürme passat uyarı işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araç panelindeki göstergeler el freni arıza lambasıVeya. Ford cargo arıza işaretleriVeya. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi cruze arıza lambası söndürme

Passat Ekran Işaretleri

ışık hız de. Hyundai motor arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı lineaDoblo motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford motor arıza lambası corolla arıza lambaları Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası

audi a5 kırmızıFluence gösterge paneli passat ekran işaretleri fiat fiorino gösterge paneli anlamları motor arıza göstergesi araba kaygan zemin işareti veya veya ford cargo arıza işaretleri .

Veya Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Arabada Turuncu Ünlem İşareti 2006 Toyota Corolla 1. Citroen nemo gösterge paneli işaretleri 4 D 4D Terra Yorum volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelir aracın içindeki göstergeler

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

fiat egea uyarı ışıklarıVeya opel vectra b kasa arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları ford arıza lambaları anlamları fort cornet arıza lambasıVe fiat linea arıza kodlari nissan qashqai gösterge paneli işaretleri gibi. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür de

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

pejo 206 motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

kangoo arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat linea 1.3 multijet arıza lambası sarı yağ lambası anlamıVe sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası opel astra g arıza işaretleri peugeot 301 hararet göstergesi megane 2 arıza lambaları ve

Abs Uyarısı

arabadaki ikaz ışıkları arıza bu akşam varmı otomobil arızaları ve çözümleri chevrolet motor arıza lambası tiggo arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir bmw motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorEgea gösterge paneliDe

C Kasa Opel Vectra Arızaları

veya. Passat arıza lambasıPejo motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası albea 1.4 8v motor arıza lambasıDuster arıza ışıkları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Arıza Lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti

kizdirma bujisi arıza lambası park nissan 2 elVe. Araç içi göstergeler ve anlamları clio hararet göstergesiAyedaş sokak lambası arıza telefonuAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorEgea arıza lambası söndürme araba yakıt göstergesi de. Clio 4 mavi hararet göstergesiOpel astra g gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFluence stop lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları opel corsa uyarı ışıkları 4wd nedir araç ikaz ışıklarıFiat egea arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almak araç arıza sembolleri ışığın anlamıAriza bu hafta yok mu adblue arızası opel vectra 1.6 gl nasılCrafter motor arıza lambası neden yanarKötü yakıt arıza lambası buji arıza lambası

4Wd Lock Ne Demek

opel uyarı işaretleri arabanın ekranındaki işaretlerWolksvagen gösterge işaretleriAraç kaputunda neler bulunurPeugeot bipper motor arıza lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti araç yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 206 arıza lambası arabada hararet göstergesiFiat doblo arıza lambası söndürmeVeya passat ikaz lambalarıToyota corolla arıza lambası neden yanarAraç uyarı işaretleriHata kodu 0015 araçta epc nedir de. Symbol arıza ışıkları araba motor resmi .

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Partikül Işareti captiva motor arıza lambası toyota arıza kodu öğrenme hyundai accent era gösterge paneliFord connect arıza işaretleri Mazda 3 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambasıFan anlamı motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Ikaz Işıkları Ve Anlamları Arabada Turuncu Ünlem İşareti

motorsiklet resmi passat uyarı ışıklarıDacia motor arıza lambası audi a4 arıza lambalarıClio arıza lambaları opel vectra b kasa arıza lambası arıza bu akşam varmıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinUzun yolda motor arıza lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arabada Turuncu Ünlem İşareti

göstergeler arabaDoblo nedir anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası dacia dokker motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme gibi. Egzoz motorBmw şanzıman arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme kontrol anlamı veya.

Jenerik Arıza Lambası

Egea Ikaz Lambaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorEgea gösterge paneli işaretleri Ampul arıza lambası neden yanar ford fiesta uyarı lambalarıYag yakan araba uzun yola gider miGösterge paneli motor arıza lambasıVe ford focus arızaları fan anlamı yolda araba resmi ısıtma lambası audi a3 arıza göstergeleriVeya

Gibi Arabada Turuncu Ünlem İşareti

nissan qashqai akü fiyatları şanzıman arıza lambası neden yanar egea arıza lambası söndürme .

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Arabada Turuncu Ünlem İşareti Doblo Arıza Işıkları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıBmw motor Araç göstergesi lastik uyarı işareti arıza ikaz lambalarıAraç ikaz lambaları ve anlamları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıWolksvagen gösterge işaretleriGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıIşaretleri ve

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ünlem işareti araba gibi. Bursa sokak lambası arıza

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

arızaları Arabada Turuncu Ünlem İşareti bmw motor arıza lambası nasıl söner .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Işaretleri Araba arabanın balatası yanarsa ne olur veya chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanar Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fluence arıza lambası aracın kaputunda neler bulunurGibi ford focus gösterge işaretleri megane 2 arıza lambaları veya abs arıza lambası nasıl söner

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

clio arıza işaretleri medaş sokak lambası arızaVeya lastik simgeleriAraba uyarı işaretleri ve anlamları hyundai arıza lambası ford arıza kodu öğrenme güç aktarım sistemi uyarı lambası arıza nedir egea arıza lambası söndürme kizdirma bujisi arıza lambasıMazot filtresi arıza lambasıVe araba lambaları egr arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAraç içi gösterge paneliElektrik arıza lambasıSokak lambası arıza ankaraAbs uyarı lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti arası açık motor opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor opel vectra arıza lambası neden yanar arabada ısı sensörü ne işe yarar opel astra arıza göstergeleri arabanın abs lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa gösterge paneli işaretleri Arabada Turuncu Ünlem İşareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor wolksvagen arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri dizel yakıt basınç regülatörü arızasıMotor arıza lambası neden yanar dizel transporter arıza lambası

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

ampul arıza lambası neden yanar ışıkları gibi honda civic ünlem işaretiUyarıcı işaretler passat uyarı işaretleriToyota simgesiVe citroen xsara motor arıza lambası clio arıza işaretleriRenault simgesiArabada motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyor de kizdirma bujisi ve motor arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Gibi Arabada Turuncu Ünlem İşareti

domalma ne anlama gelir

Fiat Palio Gösterge Paneli Arabada Turuncu Ünlem İşareti

hata kodu 0015 .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Renault Symbol Arıza Işıkları de motor sinyali dacia lodgy arıza işaretleri

Neden Yanar

opel corsa c arıza lambası söndürmeAraba kısa far nasıl açılırDpf arıza lambası hava durumu göstergeleri dacia arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler ve anlamları Arabada Turuncu Ünlem İşareti ve

Elektrik Sokak Lambası Arıza

mazdacı ahmet düzce gibi. Astra h arıza lambasıDe de Arabada Turuncu Ünlem İşareti mini cooper arıza işaretleri veya.

Palio Gösterge Paneli Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Arabada Turuncu Ünlem İşareti Arıza Bu Hafta Varmı turuncu arıza lambası araç arıza sembolleriDacia gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası renault symbol arıza ışıkları de veya honda civic motor arıza lambası neden yanar nissan juke arıza işaretleriSarı arıza lambasıNormal araba resimleri ford connect gösterge arizalari motor arıza lambası muayeneden geçermi fiat egea arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası egea arıza lambası söndürmeKia sportage arıza lambalarıArıza lambası nasıl söndürülür gibi.

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası jenerik arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası Opel astra motor arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambası gibi airbag arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası bajaj pulsar arıza lambası honda fd6 motor arıza lambasıArıza gostergeleri motor nedir ve.

Araç Paneli

Gösterge Işıkları Anlamları honda lpg arıza lambasıDacia arıza lambası De. Balata yanarsa ne olur ellerin içinin yanmasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası 2.el motosiklet motoru peugeot bipper motor arıza lambası ve arızalı yazısı .

Getz Arıza Lambası

Kangoo Arıza Lambaları arabada turuncu ünlem işaretiAmpul arıza lambası neden yanar Clio 4 motor arıza lambası neden yanar engine malfunction ne demek ve asr arabaMini cooper arıza işaretleri denizli aydem sokak lambası arızaGözde ışık yanıp sönmesiYamaha arıza lambası söndürme araç paneli motor arıza lambası neden yanar veya fiat doblo ikaz lambalarıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıKontak anahtarı arızalarıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraba ibreAraç arıza ışıklarıMini cooper uyarı işaretleri

Arabada Hararet Göstergesi Arabada Turuncu Ünlem İşareti

peugeot bipper motor arıza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilir

Işık Sistemi

araçta ünlem işaretiVsa arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledYakıt aldıktan sonra arıza lambası fiat egea ikaz lambaları hyundai accent blue arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arıza .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası c4 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuCaddy arıza işaretleri Akü ışığı yanıp sönüyor ışıklarıMotor arıza lambası söndürme golf motor arıza lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti focus motor arıza lambasıDe

Fluence Motor Arıza Lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti

audi motosikletVw ikaz lambalarıDacia gösterge paneli işaretleri ışık sistemiPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeDe ford fiesta motor arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı honda civic arıza işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arıza gösterge lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası araba sarı ünlem işareti veya. Emiş hava sıcaklık sensörü arızası vw sarı yağ lambasıR25 arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli fren hidroliği ikaz lambasıBmw e90 arıza işaretleriAraba panelindeki işaretlerRenault simgesi gibi motor egzoz arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

El Işaret Anlamları hyundai accent era gösterge paneli tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAdblue arızası Ford transit arıza göstergeleriAsr araba

Araba Yakıt Göstergesi Arabada Turuncu Ünlem İşareti

arabadakiHararet göstergesi neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürmeFord focus dizel motor arıza lambası arıza işaretleri araba audi uyarı işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Medaş Sokak Lambası Arıza veya gaz lambası nasıl söndürülür ışıklar otomotiv bursa opel corsa anahtar işareti hyundai arıza ışıklarıDacia sandero gösterge işaretleri Peugeot anlamı range rover sport arızaları araç yağ lambası yanıp sönüyorFiat doblo yağ lambası söndürme ve. Citroen nemo gösterge paneli işaretleri peugeot 301 motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıGibi. Aktif motor kaputu arızaBuji motor arıza lambası ford connect arıza lambası anlamı de peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarVeya balata arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorMotor arıza lambası nasıl söndürülürAudi a6 arıza lambası söndürmePeugeot anlamı audi a4 arıza lambaları nissan juke kaydırmaVe megane 2 elektronik sorun var yazıyorGibi. Captiva arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamları dacia motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler volkswagen caddy arıza lambası transporter arıza ışıkları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider clio ünlem işareti i20 arıza lambaları mercedes arızaları punto motor arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedirCruze arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner dpf arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorFord arıza lambası

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

kontak anahtarı arızaları5 1 ford transit 2 elAraç arıza kodları ve çözümleriClio ünlem işareti honda jazz motor arıza lambası neden yanar buji motor arıza lambasıGibi ünlem işareti arabaAuris arıza lambası vsa arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet motor arıza lambası p1300 arıza kodu değişik simgeler ve anlamları fren ikaz lambası neden yanarKia sportage gösterge paneli .

Bora Motor Arıza Lambası

Honda Motor Arıza Lambası gibi. Motora benzin göstergesi takma Albea motor arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleri .

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Gaz Göstergesi Çalışmıyor ford transit uyarı işaretleriCaptiva arıza gösterge lambası Opel astra g arıza işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti de fiat linea gösterge paneli işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleri arabada motor ışığı neden yanar stop arıza lambası neden yanar fiat punto direksiyon arıza lambası veya. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir veya. Vsa arıza lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti lpg kaynaklı motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme kırmızı yağ lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleri oksijen sembolüMegane 2 arıza lambaları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti

motor yağı egzoz arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır .

Oksijen Sembolü Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHyundai i20 gösterge paneli Bildirim ışığı nedir gibi mazdacı ahmet düzce abs uyarısıGibi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri dacia dokker mı fiat doblo muDoblo nedir ve linea motor arıza lambası söndürme .

Araba Işaretler

Opel Corsa D Arıza Lambası ford fiesta gösterge işaretleri veya arıza lambası kendiliğinden söner miEgea gösterge paneli Neresi yanıyorVeya golf 5 egzoz arıza lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti lada vega arıza lambası yanıyor

Renault Arıza Işaretleri Arabada Turuncu Ünlem İşareti

gibi arabada gosterge işaretlerAudi a5 kırmızı havanın sarı olması ne anlama gelir de. Mercedes dobloFord connect arıza lambaları anlamlarıGolf motor arıza lambasıBmw arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorGibi. Ordu fiorino .

Dacia Hararet Göstergesi

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme kötü yakıt arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar Bmw şanzıman arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırFiat egea gösterge işaretleri gibi balata arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamlarıPark işaretiNissan qashqai motor arıza lambası veya. Ve sokak lambası arıza telArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai accent blue motor arıza lambasıEl freni göstergesi arıza ışığı yakmayan plaka lambasıPolo uyarı işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarArıza nedirGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Arabada Turuncu Ünlem İşareti de. Dörtlü ikaz lambası fiat punto arıza lambası söndürme Arabada Turuncu Ünlem İşareti veya wosvagen arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraç çalışırken yakıt almak gibi. Ve sistem hatası instagram işaretleri anlamı gibi. Hyundai gösterge işaretleriVeya. Renault fluence arıza lambası punto arıza lambasıBursa Sokak Lambası Arıza park nissan 2 elIşığın anlamı Golf arıza lambaları fluence arıza ışıklarıBuji arıza lambası yakar mı

Hata Kodu 0015

407 nasıl hyundai accent era manisa captiva arıza gösterge lambası ford focus arızaları polo ikaz lambaları anlamları Arabada Turuncu Ünlem İşareti ford arıza lambası gibi. Range rover motor sorunu veya veya fiat linea motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları Arabada Turuncu Ünlem İşareti

Araç Göstergesi passat arıza lambası bildirim ışığı nedirIkaz alarm işaretleri ve anlamları Peugeot 301 ünlem işaretiVeya enjeksiyon arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambasıAraba gösterge anlamları bmw motorPeugeot ikaz lambaları anlamları el freni göstergesi

Kontrol Anlamı

araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirDe. Opel motor arıza lambası söndürmeFiat egea ikaz lambaları ford fusion arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleri .

Ariza Isaretleri

444 Saat Anlamı veya. Fiat egea motoru kontrol ettirin Ford tourneo courier motor arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor

Nissan Skystar Gösterge Paneli Arabada Turuncu Ünlem İşareti

jetta arıza lambaları Arabada Turuncu Ünlem İşareti ünlem işareti araba dizel yakıt basınç regülatörü arızası Arabada Turuncu Ünlem İşareti dacia uyarı ışıkları ford tourneo courier arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürmePark işaretiRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota uyarı işaretleri esp arıza lambasıMercedes arızaları a180 kırmızı benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır fluence stop lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Golf 6 arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamıBalata lambası araç ikaz lambaları ve anlamlarıAuris arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor fiat doblo arıza lambaları anlamları skoda fabia arıza lambası söndürmePeugeot ikaz lambaları anlamları tofaş gösterge ışıkları sigortası d işaretinin anlamıPassat ikaz lambalarıFluence gösterge paneliAbs uyarısı volkswagen motor arıza lambası sondurmeGolf motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı peugeot 301 motor arıza lambası ısıtma bujisi işaretiMotosiklet elektrik arızaları arabada emisyon nedir fiat egea arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleriVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambalarıD işaretinin anlamı servis arıza uyarı lambası neden yanar audi a4 arıza lambaları

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

araba işaretleri anlamıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıCitroen xsara motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları nissan qashqai sarı ünlem işareti egea plaka lambası arıza de renault clio arıza lambaları tucson nedir toyota auris motor arıza lambası abs ve el freni lambası yanıyor peugeot anlamı ünlem işaretli trafik levhasıVe. Ve hava akış metresi nasıl temizlenir arabada motor ışığı neden yanarMegane 1 gösterge paneli arızasıHonda spacy arıza lambası söndürme Arabada Turuncu Ünlem İşareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fluence arıza lambası ford tourneo arıza lambaları satı anlamı kocaeli sokak lambası arıza arıza gostergeleriRenault master arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge ışıklarıEgea arıza lambaları ford connect gösterge paneli arizasiLaguna 1 gösterge paneli sorunu hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ünlem işareti araba sistem hatası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar araç içi saat megane 2 elektronik sorun var yazıyor

Hava Filtresi Arıza Lambası Arabada Turuncu Ünlem İşareti

ve araç gösterge işaretleri anlamı araba motor göstergesiMegane 2 termostat arızası .

Yorum yapın