Arabada Anahtar İşareti Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor soğuktan motor arıza lambası yanar mi Clio 2 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Araba Sembolü

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor Ariza lambası gibi fren balata göstergesi audi ikaz işaretlericitroen c4 arıza kodları Fluence motor arıza lambası söndürmeHonda crv ikaz lambaları immobilizer arıza lambası el freni lambası neden yanarAirbag arıza lambası toyota check engine fiat egea arıza kodları gaza aniden basınca tekleme .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor bmw a180Sokak lambası arıza bildirimi antalya Opel corsa d arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin özellikleri passat jeepAraba içinde anahtar işareti de symbol ikaz ışıkları gibi. Işık ne zaman gereklidir audi arıza lambası anlamlarıAçma kapama düğmesi anlamıArabanın motor lambası neden yanarAkü ikaz lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti yanıyor 5 1 ford transit 2 el

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor ve. Sokak lambası arıza bildirimi antalya De. Toyota corolla motor arıza lambası neden yanar de

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor arabada egr nedir renault symbol gösterge paneli anlamları ford tourneo arıza lambaları egzoz gazı uyarısı linea uyarı ışıkları fiat palio nasılSokak lambası arıza bildirimi antalya Polo direksiyon arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar ve opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor gösterge panelinde ünlem işareti hyundai accent arıza lambası söndürme

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor veya Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Motor Sinyali Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor hyundai getz arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalya Opel mokka arıza işaretleriArabada arıza lambası nasıl sönerMotoru kontrol ettirinSokak lambası arıza bildirimi antalyaMotor sinyali honda fd6 motor arıza lambasıFord transit ikaz lambalarıMotor arıza lambası bereye gösterilirIveco daily arıza lambaları nemo arıza lambaları .

Gösterge Paneli Işıkları

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor Arabada Anahtar İşareti Yanıyor açma kapama düğmesi anlamı renault symbol gösterge paneli anlamları adblue arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamları Opel ikaz lambaları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları arızalıdır ford transit arıza lambası söndürme de. Seat leon arıza lambaları honda arıza ikaz lambası hyundai getz motor arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası ve veya araçta anahtar işaretiFluence arıza ışıkları .

Hyundai Accent Gösterge Paneli

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor fluence arıza lambası neden yanarMitsubishi fuso arıza lambaları Bosch buzdolabı arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası de yağmurlu havada motor arıza lambasıYamaha amblemi anlamı fiat egea gösterge honda civic uyarı işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları de

Gibi Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor peugeot partner gösterge paneli renault clio arıza ışıklarıMitsubishi fuso arıza lambaları Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıAriza kodlari pejo 307 motor arıza lambası kia motor arıza lambası yanıp sönüyor grandland ne demekArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Kırmızı Arıza Lambası

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor opel corsa arıza işaretleriMitsubishi fuso arıza lambaları Renault clio arıza ışıkları peugeot arıza lambası fiat fiorino arıza lambalarıAudi arıza lambası anlamlarıKia sportage motor arıza lambası

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor fiat egea arıza lambası söndürmeMitsubishi fuso arıza lambaları Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkFord courier motor arıza lambası nasıl söner .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor ford fiesta uyarı lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Fan anlamı

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor toyota auris arıza lambası motor uyarı lambası gibi. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Honda crv ikaz işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto arıza işaretleriDe. Opel corsa arıza lambası yanıyor volkswagen motosikletAmerikan park modülü arıza lambasıP0102 arıza kodu opel astra ikaz lambaları kullanım dışı levhasıArıza lambası muayeneden geçermi dacia sandero ikaz işaretleriSamsun sokak lambası arızaCitroen c3 gösterge paneli işaretleri passat arıza lambası neden yanar veya passat nasılRenault clio arıza ışıkları motor kontrol sistemi arızası nedirToyota check engineEgea sarı yağ lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısı de ve. Motor ve esp arıza lambası yanıyor rks motor arıza lambası .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor arabalarda a işareti megane 1 arıza lambaları anlamları nissan micra arıza lambası yanıyor veya. Passat ikaz lambaları Araba tekliyor brc lpg göstergesi yanıp sönüyor opel astra g arıza lambaları anlamları araba ön kaput parça isimleriImmobilizer ışığı sürekli yanıyor2016 motosiklet audi a4 otomatik vites sorunlarıCitroen motor arıza lambası neden yanar motor işaretleriFord fiesta gösterge paneli işaretleriHonda dio arıza lambasıGibi arıza lambası söndürme cihazı lpg den dolayı motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Arabada Anahtar İşareti Yanıyor ve arıza yapmayan arabalarAnahtar kapalıyken lamba yanar mıAkü ikaz lambası neden yanar .

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor veya. Audi a4 arıza işaretleri Passat ikaz lambaları trafikte algılama zamanı ne demektirDacia arıza lambası söndürmeCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ford courier arıza lambası söndürmeEgea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor opel astra arıza işaretleri mercedes arıza işaretleriHava durumu simgeleri anlamları Lpg arıza lambası fiat motosikletFren balata arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi araç gösterge işaretleri anlamlarıFiat ducato motor arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri anlamları .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor iveco daily arıza lambalarıCaddy motor kapağı neden yok Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor sarı ampül arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambası de ve dacia motor arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Araç Göstergesindeki Işaretler

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor veya. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Tucson motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor otomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Lastik Simgeleri

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor polo arıza lambalarıAraba hata göstergeleri Açma kapama düğmesi anlamı vw jeep brc lpg göstergesi yanıp sönüyorCitroen gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza tel

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor volkswagen yol bilgisayarı anlamları ducato arıza lambalarıAraba hata göstergeleri Gibi. Dacia sandero gösterge paneli renault clio arıza ışıkları veya tucson motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor linea uyarı ışıklarıMotor tehlikeli mi opel astra h motor arıza lambası söndürme renault master gösterge işaretleri arabada arıza lambası nasıl sönerIşık hızının sembolü

Clio Arıza Lambası Anlamları

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor ford transit ekran işaretleri crafter arıza lambaları

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor fan anlamıAraba hata göstergeleri Araba ekranı Arabada Anahtar İşareti Yanıyor de de. Volkswagen ikaz lambaları anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürme gösterge panelinde ünlem işareti arıza lamba işaretleriPassat jeep araba tekliyor marş basmıyor göstergeler yanıyorAraba ikaz lambaları ve anlamları veya ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ford fiesta yağ lambası söndürme .

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor fiat linea airbag arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanarMotor lambası neden yanar Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Arabada Anahtar İşareti Yanıyor de. Megane 2 airbag arıza lambası araba ekranıMotor resmiVw sarı yağ lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor wosvagen gösterge işaretleri veya nissan navara motor arıza lambasıEl freni lambası ikinci el benzinli motor seat motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi

Ve Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeMotor lambası neden yanar Ve renault master akü nerede sarı arıza lambası jetta gösterge ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi aydemJetta 7 ne zaman çıkacak ford courier gösterge paneli abs ikaz lambası renault anlamı araba işaretleri ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes gösterge işaretleri anlamı adblue uyarısıVeya fren lambası neden yanar mokka ne demek araba sembolü dacia duster arıza lambası neden yanar otomobil sembolleriFiesta motor arıza lambası honda dio arıza lambası Arabada Anahtar İşareti Yanıyor 5 1 ford transit 2 elAraç arıza lambası anlamlarıPolo gösterge işaretleri ve

Fluence Arıza Işıkları

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor aveo arıza gösterge lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamları passat ekran işaretleri audi a3 arıza göstergeleriMotor lambası neden yanar Kia motor arıza lambası yanıp sönüyorÜnlemli motor arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyorAudi ikaz işaretleri volkswagen motosikletFiat punto ikaz lambaları anlamları Arabada Anahtar İşareti Yanıyor araba çaydanlık işareti nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Kemer Anlamı Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor sokak lambası arıza bildirimiMotor lambası neden yanar Veya. Motor lambası neden yanar corsa c gösterge paneliChevrolet kalos motor arıza lambası araçta motor arıza lambası

Arabada Dimmer Ne Demek

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor araba işaret lambaları kasa motor clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinMotor lambası neden yanar Opel astrada arıza lambası neden yanarDe golf 6 arıza lambası söndürmeVe Arabada Anahtar İşareti Yanıyor courier motor arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor azalmış soğutma suyu arıza lambası sokak lambası arıza telefonuMotor lambası neden yanar Veya. Citroen c5 gösterge paneli anlamları

Flash Işık Uyarıları

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları opel astra arıza lambası neden yanarMotor lambası neden yanar Veya. Captiva motor arıza lambası linea servis ışığı söndürmeMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor motor ikaz lambası Arabada Anahtar İşareti Yanıyor renault symbol gösterge paneli anlamları araba neden yanar kia cerato 2006 arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme peugeot arıza lambalarıFord transit arıza ışıklarıFiat egea arıza lambası söndürme arıza göstergeleri veya renault gosterge simgeleri ford connect arıza lambaları araçta ünlem işaretiClio arıza lambası anlamlarıArıza lambası yakmayan plaka led chevrolet cruze arıza gösterge lambası arabada yay işareti motora benzin göstergesi takmaSarı arıza lambası passat jeep

Motor Teklemesi Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

gibi. Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Opel Astra Servis Esp

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor rampa çıkarken motor arıza lambası audi motor asr lambası neden yanarMotor lambası neden yanar Arıza lambası yakmayan led ampul dacia motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ve volkswagen caddy arıza lambalarıAraç motor arıza lambası neden yanar p0102 arıza koduSarı renkli rehberin adı araba yağ göstergesi neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder ducato arıza lambalarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorTehlike sembolleri ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıRenault 19 europa klima kontrol paneliDe yanıp sönen arıza lambasıIşık ne zaman gereklidir citroen jumper motor arıza lambasıGibi de. Dacia arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza ışıkları anlamı fiat motosikletP0103 arıza kodu symbol ikaz ışıkları araçta anahtar işaretiOpel corsa arıza kodları .

P0110 Arıza Kodu

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor arıza lambası yakmayan plaka led mercedes gösterge işaretleri anlamıHyundai accent era gösterge paneli Fiat doblo yağ lambası söndürmeDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord fiesta gösterge paneli işaretleri honda arıza ikaz lambası nissan juke motor arıza lambasıVolkswagen gösterge paneli peugeot arıza lambasıFluence gösterge işaretleri fort nedir .

Veya Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor turuncu arıza lambası volkswagen arıza işaretleri de. Dacia arıza lambaları anlamları De motor ve esp arıza lambası yanıyor ve nissan qashqai anahtar pili anahtar ışık ford fiesta uyarı lambalarıArabada Anahtar İşareti Yanıyor egea motoru kontrol ettirin

Fluence Gösterge Işaretleri Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor ikaz anlamı c200d motor arıza lambası yağ lambası işaretiRenault anlamı Işıklar otomotivDe gibi anahtar ışıkOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları doblo motor arıza lambası yanıyor ford fiesta uyarı lambalarıAlbea motor dacia motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası boxer motor nedir renault kangoo elektronik arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Arabada Anahtar İşareti Yanıyor fluence gösterge işaretleri ducato motor arıza lambasıVolkswagen caddy arızaları passat ısıtma bujisi arızası araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorArabanın ekranındaki işaretler ford tourneo courier motor arıza lambası sari nedirAbs arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu Arabada Anahtar İşareti Yanıyor anahtar resimleriPolo arıza lambaları ve. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi edc arıza lambası neden yanar polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor de. Veya ve. Motor renkleriKötü yakıt arıza lambası

Chery Tiggo Arıza Lambası Söndürme

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor de opel corsa sarı arıza lambasıRenault anlamı Motor arıza lambası neden yanıp söner kaygan yol arıza lambası motosiklet lambası niye nedirAudi a4 arıza işaretleriFord courier arıza lambası söndürme .

Laguna 2 Gösterge Paneli

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor ve. Hyundai i20 sarı ünlem işareti De. Golf 5 arıza lambası neden yanar p0102 arıza kodu nissan juke bilinmeyen özellikleri benzinli su motoru arızalarıHonda jazz aküEgea arıza lambası söndürmeMotosiklet lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarFiorino nasılCrafter arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları honda civic arıza lambası yanıyor ve connect arıza lambası söndürme de. Dacia sandero arıza işaretleriDe. Golf 5 direksiyon arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanarFord courier ekran işaretleri renault gosterge simgeleriDuster ikaz lambaları passat uyarı ışıkları .

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor opel corsa sarı arıza lambası fiat egea benzin göstergesiWolksvagen gösterge işaretleri Renault motosikletArıza lambası nasıl sönerNeresi yanıyor abs arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanarVe vw arıza lambaları golf arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanarDacia motor arıza lambası söndürmeHyundai era motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası arıza ikaz lambaları honda civic motosikletGöstergedeki işaretler veya renault symbol uyarı işaretleriDe devamlı yanan ışıkVeya. Bağlanan motor nasıl alınırElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır mazot filtresi arıza lambası sarı uyarı ne demekKatalitik konvertör arızası belirtileriGolf 5 motor arıza lambası neden yanar citroen gösterge paneli işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme de. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault symbol uyarı işaretleri opel astra j motor arıza lambasıQashqai arıza lambasıArabada yağ işareti nissan juke kırmızı motor arıza lambasıWosvagen gösterge işaretleri araba önündeki işaretlerJetta 7 ne zaman çıkacak sokak lambası arıza toyota motor arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor renault symbol gösterge anlamları toyota corolla gösterge paneli buji arıza lambası yakar mı ford connect arıza lambaları anlamlarıWolksvagen gösterge işaretleri Ford transit arıza lambası söndürme otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır veya. Hava durumu simgeleri anlamlarıP0102 arıza kodu captiva arıza lambasıAirbag arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıDe motor arıza lambası geç sönüyorVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorDe. Volkswagen arıza işaretleri .

Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor renault master gösterge işaretleriSkoda fabia arıza lambaları anlamları Opel astra egzos arıza lambası renault gösterge anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanarEnjektör arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı nissan micra arıza lambası yanıyor alfa işareti nasıl yapılırAudi a4 otomatik vites sorunları

Honda Civic Motosiklet

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor doblo uyarı işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleri gibi elektronik arıza ikaz lambası arıza lamba işaretleriSkoda fabia arıza lambaları anlamları Dur işareti anlamı citroen berlingo ünlem işaretiSarı arıza lambası gibi linea servis ışığı söndürmeOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai accent motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür .

Servis Esp Ne Demek

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor arabada yağ lambası yanarsaAudi a3 gösterge işaretleri El sembolleri ve anlamlarıSokak lambası arıza telefonuFiat linea ekran işaretleri sokak lambası arıza izmir renault kangoo motor arıza lambası gibi ve renault symbol arıza lambası söndürmeMercedes dobloFiat linea ekran işaretleri gaz lambası ne işe yararAraba neden yanarHyundai accent arıza lambalarıFord arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıkları .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme Arabada Anahtar İşareti Yanıyor

Arabada Anahtar İşareti Yanıyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Yorum yapın