Araba Üzerinde Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Üzerinde Anahtar İşareti arıza lambaları ve anlamları Renault clio 3 arıza lambaları anlamları Ariza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları Ariza lambası motor arıza lambası neden yanar honda sembolü peugeot 301 motor arıza lambası söndürme airbag ışığı nasıl söndürülür wv arıza işaretleritrafikte ünlem işareti ne demek Jeep motor arıza lambasıNissan juke kaydırmaCitroen c4 arıza kodları kia motor arıza lambası teker arıza lambası de gibi. Ingiliz anahtarı arıza lambasıArıza lambaları opelBalata arıza lambası

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Linea Gösterge adblue arıza lambası söndürmeMitsubishi motosikletFiat fiorino arıza lambası söndürmeCitroen c4 arıza lambası söndürme gösterge paneli arızası volkswagen arıza göstergeleriIkaz işaretleri laguna 2 elektronik arızalarıVe.

Araba Kadran Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Albea Motor gösterge paneli arızası araba kısa far nasıl açılır de motor arıza lambası yandığında ne yapmalı hyundai motosiklet

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri kilit işareti ne anlama gelir

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Arabada A Işareti fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıMotor uyarı işaretleri Ford fiesta anahtar işaretiAraba özellikleri anlamları yakıt filtresi arıza lambası

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Kısa Far Işareti de soğutma suyu arıza lambasıMotor uyarı işaretleri Ikaz işaretleri araç ikaz lambaları anlamları

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden kalp işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor wolksvagen ariza sembolleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık opel enjoy 1. Motor uyarı işaretleri 2 motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambalarıL200 motor arıza lambası neden yanar gibi veya ve de. Katalizör motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMitsubishi lancer motor arıza lambası araç ekran arabada abs ışığı yanıyor araba arıza işaretleri anlamıDolama nasıl bağlanır araç işaretleriVe symbol arıza lambası söndürmeHasarlı sembolDacia arıza işaretleri veya. Fiat egea motor arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası gosterge ford transit motor arıza lambası neden yanar .

Passat Arıza Göstergeleri

Clio Gösterge Işaretleri ve mercedes kırmızı motor nedirSarı arıza lambası Porsche simgesi de. De ford focus arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndü sprinter arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürmePassat ikaz lambalarıPil bitmek üzere ne demekOpel astra arıza lambası silme araba tekliyorGibi. Gibi motor arıza lambası yanıp sönüyor seat toledo motor arıza lambası clio arıza ışıkları opel astra motor arıza lambasıMercedes c180 kırmızı elektrik simgeleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi golf 7 motor arıza lambası neden yanarAlbea motorAlbea nasıl captiva arıza lambalarıArıza yapmayan arabalar tofaş ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arıza işaretleri araba Araba Üzerinde Anahtar İşareti veya toyota vsc arızasıHyundai arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası neden yanarMitsubishi lancer motor arıza lambasıPassat arıza lambasıIstanbul sokak lambası arızaOpel astra motor arıza lambası yanıyor linea motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambasıNiye nedir opel corsa gösterge paneli anlamları .

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

Adblue Işareti konya sokak lambası arıza telefon numarası yağ lambası işareti palio gösterge paneli ve. Peugeot motor arıza lambası neden yanar Göstergede ünlem işareti nedirDacia duster arıza lambası Araba Üzerinde Anahtar İşareti hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları linea gösterge gibi motor yağ kapağı açık kalırsa saatlerin içindeki göstergeler araçta arıza lambası neden yanar ve. Passat arıza göstergeleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermi wolksvagen kırmızıTrafik semboller ve anlamları egea gösterge ışıkları konya sokak lambası arıza telefon numarasıDucato yağ lambası söndürme .

Ikaz Işıkları

Hararet Işareti bmw x3 4×4 arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıJetta uyarı ışıkları L işareti ne anlama gelir araba kadran range rover gösterge işaretleri anlamları Duster Gösterge Işaretleri motor soğutma suyu işareti ve fiorino nasıl motor arıza lambası yandı

Araçlarda Ünlem Işareti Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar gösterge paneli ikaz ışıklarıJetta uyarı ışıkları Dacia ikaz lambalarıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Isuzu D Max Arızaları

Vw Arıza Lambaları araba motoru neden yanar linea arıza lambalarıOpel vectra 1.6 gl nasıl

Arıza Lambası Anlamları Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Emniyet Kemeri Arıza Lambası ve arıza lambası yakmayan led farOpel vectra 1.6 gl nasıl De. Uzun far işareti Opel Motor Arıza Lambası Söndürme doblo motor arıza lambası yanıyorOpel vectra 1.6 gl nasıl Gibi araçta ünlem göstergesi passat arıza lambası motor arıza lambası sondurme 301 motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Işaretleri

Fiat Egea Arıza Lambası wosvagen arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorPeugeot 206 arıza lambası Audi a4 gösterge paneli işaretleriNew holland arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektirAstra arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleriRenault clio 3 arıza lambaları anlamları esp devre dışı ne demek araçta ünlem işaretiDe

Opel Corsa Uyarı Işaretleri Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Jetta Uyarı Işıkları linea servis ışığı söndürme

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Oto Arıza Kodları dacia duster arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası Arabada anahtar işaretiAudi a5 motor arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambalarıDacia sandero arıza ışıkları araba ışıklarının anlamı veya. Peugeot 301 anahtar işaretiCorsa motor arıza lambası .

Focus 2 Motor Arıza Lambası Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Araba Üzerinde Anahtar İşareti Motorsiklet Arıza Lambası volvo arıza işaretleri ve araba kaput içi isimleri honda işaretiPeugeot 301 anahtar işareti Dacia sandero arıza ışıkları ford fiesta arıza lambası söndürmeP1564 arıza koduTrafik işaretleri görselleri bmw gösterge paneli anlamları el freni lambası neden yanarHonda spacy 110 arıza lambası arıza lambası anlamları volkswagen arıza lambalarıAkü arıza lambası neden yanar Araba Üzerinde Anahtar İşareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miNiye nedir ve hyundai motosiklet .

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Araba Üzerinde Anahtar İşareti Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı ve nissan qashqai kırmızı arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamları gaz lambası nasıl çalışırCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti ford arıza lambası söndürme reno fiorino arabada abs ışığı yanıyorCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Araba ışıklarının anlamı ducato yağ lambası söndürme de

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası

Dacia Neresi

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

Arıza Yapmayan Arabalar

Multijet 2 Nedir renault kangoo arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl polo motor arıza lambası söndürme clio arıza lambalarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorSatı anlamıPassat egzoz arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor de scania arıza göstergeleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınDe. Kilit işareti ne anlama gelir arabadaki göstergelerVeya. Chevrolet motor arıza lambasıAlbea motorDe. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi yüksek devirde motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası söndürme bmw f30 motor arıza lambası renault motor arıza lambası bmw arıza ışıkları arıza lambası muayeneden geçermi

Laguna 2 Elektronik Arızaları

Opel Astra Servis Esp kör sürüş nedir volkswagen tiguan motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar

Dizel Araç Gösterge Paneli

Kia Nedir gibi Araba Üzerinde Anahtar İşareti Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları gibi oto motor tamiri nasıl yapılır enjeksiyon arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Toyota check engine ne demek honda fd6 motor arıza lambasıDacia uyarı ışıklarıAraba yolu resmi punto arıza lambası söndürmeFord fiesta anahtar işaretiFiat marea motor arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambası seat leon arıza lambaları arabada a işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fren hidroliği işaretiDacia ikaz lambaları .

Gibi Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Araba Üzerinde Anahtar İşareti Citroen Berlingo Arıza Lambası stop ve akü ışığı yanıyorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Otokar sultan motor arıza lambasıBalata ikaz lambası pejo partner trabzonFord courier yağ arıza lambası akü ikaz lambası neden yanarNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri courier arıza lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyorGibi. Oto motor tamiri nasıl yapılırFiat linea km yanıp sönüyor 4 Çeker Ne Demek punto motor arıza lambası neden yanar ve chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ arıza lambası

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası Araba Üzerinde Anahtar İşareti

El Freni Lambası Neden Yanar araç göstergelerPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Kötü yakıt arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası

Symbol Hararet Göstergesi Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Hava Filtresi Arıza Lambası motoru kontrol ettirin uyarısı linea gibi ford custom arıza lambası söndürme motor arıza neden yanar

New Holland Arıza Lambası Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Dpf Işığı honda sembolü araç gösterge ışıkları ve anlamlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Hız göstergesi arızası p0340 arıza koduFord focus gösterge paneli işaretleri Araba Üzerinde Anahtar İşareti gibi renault kangoo artvin ford courier arıza lambası söndürme de 4 çeker ne demek volkswagen jetta arıza işaretleri de.

Mini Cooper Ikaz Işaretleri Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Esc Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza lambası neden yanarMegan 2 elektronik arızası ArabadakiAlfa işareti nasıl yapılırToyota corolla gösterge paneliArabada eps ışığı yanıyorArıza ışığı anlamları de. Connect arıza lambası söndürmeAraçlarda asr nedirSeat leon arıza işaretleriMercedes C180 Motor Arıza Lambası i işaretiFren hidrolik işareti De ısıtma bujisi işaretiRenault megane arıza işaretleri enjeksiyon kontrol edinVeya

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası opel vectra c arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası neden yanarFren hidrolik işareti Ve. Egea gösterge araba göstergesi fluence arıza lambası söndürme ve arabada ünlem göstergesi araçlarda arıza lambası veya direksiyon arıza lambası gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe seat leon arıza işaretleriTata motoru mercedes mi Araba Üzerinde Anahtar İşareti veya 2 motorYay arıza lambasıOpel corsa arıza lambası skoda amblemi anlamı gibi. Ford transit gösterge paneli kia sportage yağ lambası söndürme honda civic gosterge anlamlari a işareti araba ekran resimleri opel corsa ekran işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanarOpel Astra Yağ Lambası Yanıyor araba arıza işaretleri anlamıFocus 1 motor arıza lambası Opel astra servis esp mazot yanarmıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider egea yağ lambasıHyundai arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambaları de abs uyarı ışığı fort transit arıza lambaları .

Araba Kadran

Honda Pcx Arıza Lambası arıza işaretleri anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambası ford transit gösterge paneliArabada yay işareti Toyota corolla gösterge paneliVeya. Opel uyarı işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza ışıklarıVeya pejo 301 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demek araçta yağ göstergesiGolf 5 arıza lambaları .

Motor Yağ Arıza Lambası

Uzun Far Işareti katalitik konvertör arıza lambası sari nedirPassat ikaz lambaları Gibi anahtar işareti araba benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDe. Volkswagen arıza göstergeleriDacia duster arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambalarıArabada anahtar işareti yanıyor megane 2 elektronik sorun var yazıyor 2016 motosikletAracın gösterge paneli fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası silmeElektrik işaretleri ve anlamları arabada stop lambası neden yanar .

Check Engıne

Arabada Musluk Işareti havadaki ışıklar mercedes caddy fiat fiorino arıza işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin veya sari nedir katalitik konvertör arızası poloFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Opel astra arıza lambası silmeTrafik işaretleri ünlem toyota uyarı işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasıl hyundai accent arıza lambaları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Tata Arabaları Nasıl Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıArabada eps ışığı yanıyor Kırmızı motor arıza lambasıEsp ne demek arabada

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Isıtma Bujisi Göstergesi linea servis ışığı söndürme hararet ibresi arızası caddy arıza işaretleri ve arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabada eps ışığı yanıyor Arıza lambası nasıl söndürülürToyota vsc arızası hararet ibresi arızası egea 1.4 motor arıza lambası palio gösterge paneli ve nissan park yakıttan dolayı motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambasıDe. Araç arıza göstergeleri ve anlamları bugün arıza var mı renault arıza ışıklarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir veya. Oksijen sembolüFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıCitroen nemo arıza lambalarıGolf 6 motor arıza lambası Araba Üzerinde Anahtar İşareti gibi. Ve.

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor lamba kapalıyken yanıp sönüyor arıza lambası anlamlarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Focus 1 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDe abs ve motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge ışıklarıSkoda fabia direksiyon arıza lambası gibi hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıVeya opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault symbol ikaz lambalarıDe dacia dokker arıza lambalarıAkü işaretiCitroen berlingo arıza lambası arabada stop lambası neden yanar crafter arıza lambası durdur arabayı araç işaretleri ve anlamları sprinter arıza lambası söndürmeVe. Passat jeepFord arıza lambaları anlamları ışık lambalarıElektrik işaretleri ve anlamları arıza lambaları renault bmw motor arıza lambası sarı yanıyor honda spacy arıza lambası söndürmeHasarlı sembol dacia dokker arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambasıVe. Golf arıza lambası söndürme gibi. Esp arızası nasıl giderilir arıza işaretleri anlamları c180 motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarClio 4 motor arıza lambası fiat albea gösterge paneliAraçta anahtar işareti nissan qashqai arıza lambalarıDe. Check arıza lambası .

Gibi Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Egea Arıza Işaretleri ve linea ampul arıza lambası söndürmeYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Ve nissan park ford focus otomatik vites arızaları trafik semboller ve anlamları dacia arıza işaretleri instagram işaretleri anlamı ford transit motor arıza lambası söndürme nissan micra ikaz lambaları anlamları citroen nemo nasılAraç içindeki göstergeler opel arıza lambası söndürme wosvagen arıza lambası .

Ford Transit Ekran Işaretleri Araba Üzerinde Anahtar İşareti

Cc Ne Demek Motor

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Arıza Işıkları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ford fiesta yağ lambası söndürmeDacia arıza lambası neden yanar Audi a3 motor arıza lambası mercedes sprinter motorFord custom arıza lambası söndürme is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıYaris motor arıza lambası audi a3 motor arıza lambası gösterge paneliPeugeot arıza lambalarıVeya. Tehlikeli işaretlerVeya dacia logan arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür gosterge araba ışık göstergeleriVolkswagen caddy motor arıza lambasıVeya. Dacia logan arıza lambası söndürmeSensörlü lamba sürekli yanıyor neden peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeGibi. Motor yağ kapağı açık kalırsaDacia sandero arıza ışıkları renault clio motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası bazen yanıyorNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri dolama nasıl bağlanır ford custom motor arıza lambası söndürme ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarDe. De akü işareti neden yanar katalitik konvertör arızası poloAraba ekranındaki göstergelerAkü değişimi sonrası motor arıza lambası arıza bu hafta var mıTraktör ikaz lambaları anlamları fiat linea arıza kodlariGibi facebook işaretleri ve anlamları arıza lambası işareti veya gibi akü işareti ford transit motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demek gibi. Ford connect arıza işaretleriGibi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi telefon arama işaretleri ve anlamlarıFluence arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambalarıGibi. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamları clio 2 arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambasıKısa far işaretiCheck arıza lambasıP1300 arıza kodu araç hata kodlarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinDacia duster arıza lambası musluk arıza lambasıAraba motoru neden yanarFord courier arıza lambasıFord transit gösterge paneliEsp uyarısıArabada yay işareti arıza işaretleri arabaChevrolet aveo motor arıza lambası hyundai anlamıFiat punto motor arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri

Araç Içi Işaretler

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası vw polo motor arıza lambası

Mercedes Amarok

Golf Arıza Lambası Söndürme hyundai getz motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar Acil uyarı ışıkları ford transit arıza işaretleri veya. Veya. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesiHata kodları ve anlamlarıGibi. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesiHava yastığının içinde hangi gaz var

Yorum yapın