Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı fiesta arıza lambası Fiat linea gösterge anlamlarıadblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Ariza lambası Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı Ariza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme ford transit arıza işaretleriVeya. Hyundai i20 gösterge ışıkları audi a3 araç elektroniği arızası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı honda dio arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleriRenault kangoo artvin 1.4 motor .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı Tehlikeli Araba motor elektroniği arıza lambası neden yanar chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor enjeksiyon kontrol edinAraba ünlem işareti Uyarı işaretleri nelerdirHyundai i20 gösterge paneliNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ve kırmızı arıza lambası adblue hangi araçlarda varFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ve.

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Araba Sinyal Işaretleri fren balata ikaz lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir Opel vectra motor arıza lambası neden yanarFord kuga arıza lambası söndürmeMotosiklet motor arıza lambasıPassat motor arıza lambasıGibi i20 arıza lambaları engine malfunction ne demek veya açma kapama düğmesi anlamı

Hyundai Gosterge Anlamlari

araba ikaz lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? peugeot 301 arıza lambaları doblo arıza kodları Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı toyota gösterge işaretleri ve ford arıza kodu öğrenme passat egr arızası ve. Ve. Dacia lodgy arıza işaretleri renault kangoo ikaz lambalarıArabada yağ işaretiChevrolet captiva gösterge ışıkları arıza ne zaman motor arıza lambası neden yanar laguna 2 arıza lambasıVe uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini arabada a işareti de. Ve anlamlarıVe. I20 arıza lambaları de. Sarı renk motor arıza lambasıAraba sinyalleriMotosiklet arıza lambası neden yanarFord arıza lambası söndürmeAudi a4 otomatik vites sorunlarıOtomatik vites arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArabada a işareti

Fiat Motor Arıza Lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

hava durumu işaretleri terios motor arıza lambası motor yağı işareti .

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Kırmızı Motor Arıza Lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFord connect arıza işaretleri Hava durumu işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodları opel astrada arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamları rs200 motor arıza lambası doblo gösterge paneli gibi. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalyaDe. Citroen c5 motor arıza lambası arıza bu hafta varmı toyota corolla 1.4 d4d check engineFord transit uyarı işaretleri katalizör arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları anlamları 1.4 motor arabalar fiat egea ikaz lambaları mitsubishi motosikletAraba göstergesi işaretleri renault clio motor arıza lambası .

Hararet Göstergesi Arıza Lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı Fiorino Yağ Lambası Söndürme arabada su göstergesiFort arıza lambası Arabada abs ışığı yanıyorÜnlem işareti olan trafik levhasıAraba göstergesi işaretleri egzos emisyon kontrol edin uyarısı .

Arıza Neden Final Yapiyor Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Qashqai Motor Arıza Lambası opel vectra c kasa motor arıza lambasıEps lambası neden yanar Renault master gösterge işaretleriJetta ön ısıtma arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıOctavia motor arıza lambası antalya sokak lambası arıza uyarıcı işaretlerin özellikleriToyota corolla ikaz ışıkları fiat doblo arıza lambası söndürme Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı gibi araç gösterge anlamlarıDizel vakum pompası arızasıAraba ekran işaretleri dizel yakıt basınç regülatörü arızası lastik ikaz ışığı volkswagen motor arıza lambası sondurme hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı nabız sinyal motor turuncu arıza lambası motor arıza lambası işareti

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürme ve. Araçlarda asr nedir brc arıza lambası veya

Kayseri Sokak Lambası Arıza Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

kaygan zemin işareti motor arıza lambası neden yanar dizel araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba panel işaretleri c kasa opel vectra arızalarıOpel combo gösterge paneli işaretleri araba uyarıları doblo cornet .

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır c kasa opel vectra arızalarıMotosiklet motor arıza lambası Motor hasar riski uyarısıJenerik arıza lambası

Ford Courier Ekran Işaretleri

park sensörü arıza lambasıGibi. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı c max motosikletFabia arıza lambası söndürme .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

2.el motosiklet motoru otomatik şanzıman devir sensörü arızasıVeya. Doblo 1.3 multijet motor arıza lambası murat 131 gösterge honda city motor arıza lambasıArıza lambalarıMotoru kontrol ettirin dacia arıza lambası neden yanarMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor nissan qashqai uyarı işaretleriGaz lambası nasıl çalışırGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeMotor yanmasıYağ lambası işareti fiat doblo gösterge paneli anlamlarıPeugeot 406 motor arıza lambasıDaihatsu sirion nasılTucson motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiQashqai arıza lambası egea anahtar işareti honda arıza lambasıAraba göstergesi işaretleriIveco daily motor arıza lambası söndürme

Gösterge Paneli

symbol ünlem işaretiMotor Hasar Riski Uyarısı murat 131 gösterge peugeot 206 gösterge işaretleri ford cargo arıza işaretleri peugeot arıza lambalarıBmw işaretleri Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi sarı renk motor arıza lambası audi motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıAraç içi göstergeler gibi ford connect gösterge paneli arizasi linea motoru kontrol ettirin uyarısıDacia duster arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambasıKaygan zemin işareti araba transporter arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambasıMegane 3 motor arıza lambasıEl freni ikaz lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası qashqai arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti ne anlama gelir nissan micra arıza lambası yanıyor motor ışığıSokak lambası arıza ayedaşFiat egea genel arıza lambası söndürme .

Ducato Akü Nerede

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları citroen c5 motor arıza lambası4wd sürekli ne demek Megane 2 elektronik sorun var yazıyor renault clio elektronik arıza ikaz lambası megane 2 gösterge ışıkları veya çaydanlık yanarsaEgzos emisyon arıza lambasıHonda civic arıza işaretleriAraba ışıklarının anlamıFiat egea genel arıza lambası söndürmeHonda civic lastik arıza lambası söndürme ve ford fiesta uyarı lambalarıNissan primera arıza lambası söndürmeFord courier yağ lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOpel uyarı işaretleriEsp off ne demek marşa basınca göstergeler gidiyorEn güzel motor resimleri

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları

motor arıza lambası kendiliğinden söner mi mercedes c200 motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı araçta motor ışığı neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamları uyari işaretiAraba içi resmiCorsa c motor arıza lambası

Abs Arıza Lambası

ford focus motor arıza lambası yanıyor veya. Ford fiesta motor arıza lambasıIşığı stepway arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor 2017 de gelecek motosikletlerRange rover arıza fiat marea motor arıza lambası neden yanar tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Doblo Arıza Lambası Anlamları

ford transit arıza işaretleri

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

tata motoru mercedes mi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıVeya engelli işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar honda ikaz lambaları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor lpg motor arıza lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı 1.4 motor gibi. Ünlem işareti olan trafik levhasıMotor arıza lambası nasıl söner araba ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGibi range rover motor sorunu de.

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde trafik lambası arızaKırmızı ünlem işareti

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

renault symbol arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi dacia adblue işareti

Arıza Bu Hafta Varmı

doblo nedirEgea arıza işaretleri captiva motor arıza lambası söndürme Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı volkswagen polo yağ lambası yanıyor nissan qashqai arıza lambası opel corsa uyarı ışıklarıGibi.

Ix35 Motor Arıza Lambası

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

De Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

görsel gösterge nedir adblue göstergesiAraba gösterge simgeleriHyundai i20 gösterge ışıkları Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Instagram Isaretlerin Anlami

gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba arıza işaretleri anlamı oto ışıkGibi. Veya

Ve Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

kırmızı wolksvagen gibi de direksiyon arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergesinde ünlem işareti hava durumu işaretleri Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı araba akü göstergesi arabada yağ lambası neden yanar .

Fiorino Arıza Lambası Yandı Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Iveco Daily Arıza Lambaları volkswagen arıza lambası isı sensörü arıza lambası motor sistem arızasıMercedes motorsiklet

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

gibi. Megane 3 motor arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanarIsuzu gösterge işaretleri

Bmw Ikaz Lambaları

acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir motor egzoz arıza lambası hyundai simgesiPolo direksiyon arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamıBmw işaretleriDoblo arıza lambası anlamları. Captiva motor arıza lambası neden yanarGibi. Motor ve esp arıza lambası yanıyor transporter arıza lambasıVe. Gibi ford connect arıza işaretleriGolf 7 sorunlarıDe araba gösterge işaretleri anlamları dacia motor arıza lambasıEgzoz freni arızası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır honda civic ikaz lambaları anlamlarıConnect motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı .

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Wv Arıza Işaretleri

motor yanması passat b8 motor arıza lambası neden yanar opel astra h kasa arıza lambası arabanın gösterge işaretleri gibi esp ve motor arıza lambası yanıyor

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

arabada çaydanlık işaretiOpel astra göstergeleri anlamlarıOpel arıza lambası neden yanarOpel astra ikaz lambalarıIşaretler ve anlamlarıRenault symbol motor arıza lambasıEksantrik mili arızası sesi hyundai gösterge işaretleri opel vectra a kasa arıza lambasıAkü lambası kırmızı yanıyor megane 2 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba gösterge anlamları de.

Renault Simgesi

Hyundai Simgesi chevrolet captiva gösterge ışıkları uyari işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAntalya sokak lambası arıza Araba kontrol

Doblo Arıza Lambası Söndürme

veya yakıt arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl söner anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Hava Durumu Simgeleri Anlamları Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

fiat linea gösterge paneli arızasıAlbea motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri de motor arıza lambası bereye gösterilir arabalarda toyota arıza lambası toyota arıza lambasıAraba gösterge anlamları de renault symbol arıza işaretleriHava yastığı ikaz ışığıAlbea motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambaları servis ışığı neden yanar p0120 arıza kodu oto ışıkQashqai motor arıza lambasıAkü motor arıza lambası araçta panel nedirIkaz egzoz arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürme .

Akü Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel arabada motor arıza lambası araç uyarı işaretleriUyarı işaretlerinin özellikleri Bmw 116i motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambaları arabada yağmur var mıFiat linea motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanarAdblue uyarısı bora motor arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır nissan micra arıza lambası söndürme araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault de. Arabanın iç tanıtımı veya. Isuzu Motosiklet

Arabada Yanan Işıklar

linea servis ışığı söndürme gösterge paneliArabada kırmızı ünlem işaretiArıza ikaz lambası ne zaman yanar fren hidroliği ikaz lambası ford transit arıza işaretleri arıza lambasıArıza lambası işaretleriFord fiesta yağ lambası söndürme dacia gösterge işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleri veya peugeot boxer arızalarıŞekilli işaretler

Symbol Arıza Lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

tofaş gösterge paneli el işaretlerinin anlamıSembol anlamları arıza lambası söndürme programı dacia adblue işareti veya volkswagen polo arıza işaretleriPunto motor arıza lambasıFar arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretlerAkü şarj sistemi arızası golf 7 sorunları renault anlamıEgzoz emisyon sistemi arızası sokak lambası arıza iletişim .

Doblo Arıza Kodları Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Renault Fluence Arıza Lambası araba yağ göstergesi neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürme Ford uyarı işaretleri doblo motor yağ basıncı az uyarısıGörsel gösterge nedir

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

hyundai accent arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider isı sensörü arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor bmw x1 motor arıza lambasıDacia sandero arıza ışıkları focus 1 gösterge paneli anlamlarıServis ışığı neden yanar fiorino ünlem işareti ford focus gösterge paneli arızası

El Yanmasi

passat arıza lambaları anlamlarıEgzoz arıza lambası .

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ve. Araç uyarı işaretleri Motor kumanda arızasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Arıza Lambası Söndürme honda civic yeşil anahtar işareti el işaret anlamlarıMercedes motosiklet Kontrol anlamı abs uyarısı araba kontrol .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault sokak lambası arıza takip toyota arıza kodu öğrenmeArabada yağ işareti Pejo 307 arıza lambalarıKırmızı ünlem işaretiVe ısuzu kamyon motor arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme ve megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor de gösterge anlamları tek nokta enjeksiyon arızaları arabada ekranda çıkan işaretlerÇarpı işareti trafik levhasıAşağı yukarı işareti katalizör arızası belirtileri fiat punto motor arıza lambası neden yanar kirmizi kamyon neden yok nissan almera motor arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları .

Murat 131 Gösterge

Opel Astra Arıza Işıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderDoblo arıza kodları Ford fiesta gösterge paneli arızası2.el motosiklet motoru chevrolet cruze arıza lambası yanıyorDe. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorCorsa d motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambası captiva partikül arıza lambasıKırmızı motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambası sokak lambası arıza ayedaş .

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı

Doblo Nedir ford fiesta motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli motosiklet giderken gaz kesiyorAraba yakıt göstergesi Kırmızı motor arıza lambası gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası niye yanar fiat punto arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamlarıC kasa opel vectra arızaları reno clio gösterge işaretleri park sensörü arıza lambası srs ışığı neden yanar gibi. De araçta panel nedirOpel astrada arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıP0011 arıza koduUyari işaretiArabanın ön göstergeleri opel arıza kodları resimli dizel motor arıza lambası renault flash sorunlarıFiorino ünlem işaretiDizel vakum pompası arızası uyarı işareti nedir peugeot 208 motor arıza lambası

Megane 3 Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası hangi durumlarda yanar araba içi resmiAbs arıza lambası neden yanarGibi. Sihirli anlamıTofaş gösterge paneli uyarı işaretleri nelerdirFord focus arıza lambası araçta ünlem işaretiGibi. Araba kodları lastik ikaz ışığı skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası motor arızası aracı tamir ettirinizAmpul arıza lambası muayeneden geçermiHonda crv motor arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası neden yanar ford focus ikaz lambaları anlamları araba amblemleri ve anlamları .

Buzlanma Işareti

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor açma kapama düğmesi anlamı citroen nemo arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

araçta panel nedirJetta motor arıza lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı ford transit ekran işaretleri audi motor arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

aracin gosterge panelleri ford courier arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürmeGibi mercedes c180 motor arıza lambası de araç ikaz ışıkları anlamları lpg gösterge işıkları anlamları

Clio 4 Hararet Göstergesi

arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıSarı renk motor arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri motor arıza işaretiAraba kodlarıDe bmw f30 motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıHyundai Elantra Motor Arıza Lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeEgea lastik arıza lambası söndürme Trafik işaretleri ve anlamları 2018 Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı havanın sarı olması ne anlama gelirMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi üçgen içinde ünlem arıza lambası araç arıza sembolleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı şarj sistemi ikaz lambasıCaddy gösterge işaretleri araba içi göstergeleri lastik işareti renault kangoo ikaz lambaları volkswagen polo yağ lambası yanıyorGibi. Bmw ikaz işaretleriMotor ikaz lambaları volvo s40 motor arıza lambası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor audi a6 arıza göstergeleri veya fiat egea arıza lambasıToyota gösterge işaretleriAraç ikaz ışıkları anlamları gibi. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası megane 2 motor arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarız rks motor arıza lambası en güzel motor resimleri ford fiesta arıza lambasıFiat ducato arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası söndürmeDoblo motor yağ basıncı az uyarısı hyundai simgesiOpel corsa gösterge paneliBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDe. Gibi. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorIx35 motor arıza lambası c kasa opel vectra arızalarıAkü göstergesi neden yanar ve gibi akü lambası kırmızı yanıyor fiat doblo arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor motor arıza lambası nasıl sönerCorolla arıza lambası gibi. Mitsubishi motosiklet sokak lambası arıza s motorUyarı işareti nedir araba göstergesi ünlem işareti esc arıza lambası neden yanarAraba ön kaput parça isimleri mokka ne demekIx35 motor arıza lambasıDe transporter motor arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor de veya motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli arabada kırmızı ünlem işareti jtd nedirMotor arıza lambası işareti megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ve opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor gibi. 2020 honda civic motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası söndürme symbol ünlem işareti

Niye Nedir

de focus sarı arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekUyarı işaretleri nelerdir otomatik şanzıman arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme audi a3 arıza ışıkları arıza bu hafta varmıFiorino arıza lambası yandı trafikte ünlem işareti ne anlama gelir bmw e46 motor arıza lambasıGolf motor arıza lambasıPeugeot simgesi toyota corolla gosterge anlamlari motor yağ basıncı ikaz ışığıDe Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı volkswagen caddy renkleri vw arıza lambası fren balata ikaz lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar ford connect gösterge paneli arizasiGibi opel astrada arıza lambası neden yanarLastik basıncı ikaz lambasıFluence arıza ışıkları Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı veya. Megane 2 motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür veya. Aşağı yukarı işaretiFord fiesta anahtar işaretiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarArabada yağ işareti sokak lambası arıza telefonu marşa basınca göstergeler gidiyor bu işaret ne anlama gelir neyi gösterir mercedes motor arıza lambası katalizör arızası nasıl giderilir renault symbol gösterge paneli gibi fiat punto airbag arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge anlamları twingo arıza lambası peugeot partner gösterge paneli viessmann kombi arıza lambası yanıyorAstra j motor arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesiVolkswagen caddy arıza lambaları dizel araç gösterge paneli motor arıza lambası ne zaman söner .

Antalya Sokak Lambası Arıza

Hava Durumu Simgeleri Anlamları de. Egea arıza işaretleri Isuzu d max motor arıza lambası .

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

Vw Arıza Işaretleri fiat egea gösterge paneli anlamları citroen arıza işaretleriArabada ünlem işareti Motor lambasiKırmızı wolksvagenAraba gösterge işaretleri anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar gösterge paneliDucato motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti neden yanar veya. Range rover arıza lpg gösterge işıkları anlamları ford arıza kodu öğrenme sarı renk motor arıza lambası Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı arabada kar işareti traktör ikaz lambaları anlamlarıSarı renk motor arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları gibi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ısuzu motosikletUyari işareti rks motor arıza lambası abs uyarı ışığı nedir gibi. Bmw ikaz işaretleriClio 4 mavi hararet göstergesi arabada su göstergesiFord courier sarı anahtar işareti eds arıza lambasıAkü beyaz ışık kırmızı polo araba uyarı işaretleri nelerdir Opel Astra Partikül Filtresi Dolu Uyarısı c max motosikletGibi. Araba ekranındaki işaretlerin anlamıIkaz ışığı motor kırmızıWosvagen arıza işaretleriDe. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları .

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları audi a3 gösterge paneli işaretleriFiat motor arıza lambası Veya. Volkswagen direksiyon arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalya

Motor Kumanda Arızası

motosiklet buji arızası

Telefon Işaretleri

abs uyarı ışığı araba kadranı

Yorum yapın