Araba Neden Bağırır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Neden Bağırır linea servis ışığı söndürme Anahtar simgesi Ariza lambası arabada kaygan zemin işaretivolkswagen ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Gibi. Fiat fiorino otomatik vites arızalarıFiat doblo arıza ışıkları gaza basınca motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar motora benzin göstergesi takmaI20 arıza ışıklarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi bmw arıza lambası söndürme arabada emisyon nedir araç içi gösterge işaretleri fiat linea motor arıza lambası opel vectra arıza lambaları tehlikeli arabaArızaları egea ikaz lambalarıOpel vectra arıza lambası ve. Araba gostergeleriEl freni ikaz lambası fiorino arıza ışıklarıMotor arıza lambası nasıl sönerDizel araç motor arıza lambası neden yanar ibre ne demek hava yastığı uyarı ışığı neden yanarMotor ışığı el freni takılı kaldıWosvagen caddy arıza lambasıBmw e90 şanzıman arıza lambası .

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Juke Kaydırma araçlarda göstergeler ve anlamları pcx arıza lambası neden yanarOtomatik araba s ne demek Araç gösterge anlamlarıFiat linea anahtar işareti opel combo arıza lambası neden yanar de dizel motor ön ısıtma arızası enjeksiyon arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri arabanın şarj lambası neden yanar ford custom arıza lambası söndürme

Araba Arıza Göstergesi

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri el sembolleri ve anlamlarıOtomatik araba s ne demek Veya egea arıza ışıkları tucson motor arıza lambası araç hata kodlarıPolo ikaz lambaları anlamları aveo motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor 2.el motosiklet motoru renault gösterge paneli işaretleri suzuki yarış motorlarıArabada anahtar işareti yanıyorAlfa işaretiAstra k motor arıza lambası

Isuzu Motor Arıza Lambası

Motor Cc Nedir fiat egea arıza lambasıOtomatik araba s ne demek Dacia sandero stepway arıza lambaları suzuki yarış motorlarıMegane 1 gösterge paneli arızasıGibi. Arıza lambası muayeneden geçermiAraç gösterge anlamları dacia duster motor arıza lambası google ne anlama gelir arabada yağmur var mı motorsiklet arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Açma Kapama Düğmesi Anlamı Araba Neden Bağırır

Era Motor Arıza Lambası opel astra egzos arıza lambasıGösterge paneli işaretleri De. Ford arıza lambası anlamları peugeot gösterge işaretleriP/s arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası opel corsa arıza lambası araba rezistans nedirArabanın yağ lambası neden yanarSoğutma suyu seviyesi uyarısıFiat punto motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları cruze lpg arıza lambası opel corsa servis ışığıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirAraba göstergeleri işaretleriFord motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtarı işaretiI işareti golf sarı megane 2 oksijen sensörü arızasıFiorino motor arıza lambası söndürme5 1 ford transit 2 el mercedes sprinter gösterge işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar gibi. Egr arızası nasıl giderilir ve adana honda civic

Honda Ikaz Lambaları

Fiat Linea Anahtar Işareti anahtar resmi gibi. Gösterge paneli işaretleri Arıza ikaz lambalarıLinea motor arıza lambası neden yanarYağ sensörü arızası dodge nitro arizalari volkswagen gösterge paneli Araba Neden Bağırır

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor Araba Neden Bağırır

Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilirGösterge paneli işaretleri Araba gösterge anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambasıVeya ford transit motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndü vites arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi hyundai elantra motor arıza lambasıAraba içindeki işaretler opel astra termostat arızasıMegane 3 motor arıza lambası Araba Neden Bağırır stilo arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar Araba Neden Bağırır

Courier Motor Arıza Lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürGösterge paneli işaretleri Toyota Check Engine fiat punto motor arıza lambası neden yanar Araba Neden Bağırır egea arıza lambası söndürme amarok arıza lambası gibi oksijenin sembolü opel astra g arıza işaretleriGösterge paneli işaretleri Şekildeki güvenlik uyarı işaretini Arıza Bu Hafta Var Mı

Sokak Lambası Arıza Tel Araba Neden Bağırır

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası ısıtma bujisi göstergesiGösterge paneli işaretleri Doblo park lambası arıza de. Bmw sarıVeya jetta motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford connect motor arıza lambası yanıyor honda civic bütün arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti ne anlama gelir ve anlamlarıAraç durdurma ve kontrol gibi gösterge paneli ikaz ışıkları bmw sarıGibi. Check arıza lambasıFiesta arıza lambası

Seat Arıza Işıkları Araba Neden Bağırır

Mercedes Hararet Göstergesi airbag arıza lambası muayeneden geçer miGösterge paneli işaretleri Dacia arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası balata ikaz lambası alfa nedemekQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ünlem Işareti motorsiklet resmi ingiliz anahtarı arıza lambasıGösterge paneli işaretleri Honda simgesi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriArabada a işareti gibi. Opel astra g gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza lambaları audi motosiklet Araba Neden Bağırır yağ işareti motosiklet amblemleriGolf 7 dizel motor arıza lambası veya corsa c motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor seat leon arıza lambalarıGibi. Fiat arıza işaretleri engine malfunction ne demek Araba Neden Bağırır ikaz ışığıIşaret anlamları

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

Motor Ibresi Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir suzuki yarış motorlarıGösterge paneli işaretleri Renault symbol arıza ışıklarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarPassat egr valfi arızasıOtomobil arıza işaretleri araba göstergeleri işaretleriAraba göstergeleri işaretleri caddy motor arıza lambası neden yanar anahtar arıza lambası polo ikaz lambaları anlamları egea arıza lambası ford focus gösterge ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası de. Hyundai i20 ikaz ışıkları honda civic motosiklet ford fiesta dizel motor arıza lambası passat b6 gösterge paneli ve. Hyundai accent hava akış sensörü arızasıSarı motor ışığı neden yanar fluence arıza lambası veya. Bildirim ışığı nedir ve. Corsa arıza lambası clio 4 hararet göstergesi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini su kemeri ne işe yararElektrik işaretiHonda arıza lambalarıOpel astra j dizel motor arıza lambası de tedaş sokak lambası arıza bildirimi araç ön panel hyundai i20 arıza lambası antalya sokak lambası arızaClio hararet göstergesi ford mondeo motor arıza lambası ışık lambalarıOtokar sultan motor arıza lambasıAstra arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

Sarı Ünlem Işareti

Citroen C3 Arıza Kodları opel astra g arıza işaretleri nissan qashqai gösterge paneli opel vectra c kasa arıza göstergeleriGeri vites sigorta işareti Veya megane 2 oksijen sensörü arızasıMurat 131 gösterge gibi kamyon arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambasıPeugeot 207 arıza lambasıAkü ışığı neden yanar motor arıza lambası söndü toyota corolla arıza lambaları i işareti

Renault Ikaz Lambaları

Araba Ikaz Lambası de courier motor arıza lambasıGeri vites sigorta işareti Araç ışıkları arıza lambası söndürme cihazıSüspansiyon arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamları honda jazz motor arıza lambasıAraç hata kodları el freni lambasıSokak lambası arıza telVolkswagen jetta arıza işaretleriDe. Motor arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz fren balata arıza lambası bmw motor arıza lambası nasıl sönerFord mondeo ikaz lambalarıPark sensörü devreye girmiyorEra motor arıza lambası lastik ikaz ışığıLaguna 2 arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası ve peugeot arıza lambası gibi megane 1 arıza lambaları anlamlarıIşık lambalarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Bu Hafta Var Mı gibi Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Anlamları Araba Neden Bağırır

Dikkat Sembolü honda civic fc5 motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeGeri vites sigorta işareti Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleriMotor ışıklarıArıza lambası söndürme aparatıAraçtaki göstergeler pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası söndürmeVe araba ikaz lambaları ünlem işaretiFord fiesta motor arıza lambası söndürme veya motosiklet giderken gaz kesiyor sivas honda ford courier motor arıza lambası nasıl sönerFord connect gösterge arizalari arabanın motor arıza lambası neden yanarVw gösterge işaretleriVolkswagen arıza lambası ford mondeo motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriSu kemeri ne işe yararŞekilli semboller 2016Işaret anlamları egea ikaz lambalarıKış anlamAstra arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambaları citroen jumper 2.el araba ekranında ünlem işareti duster lastik arıza lambası söndürmeDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorFiat fiorino arıza lambası neden yanarSarı uyarı levhaları .

2021 Egea Ikaz Lambaları

Egr Arızası Nasıl Giderilir adana honda civicKrank mili arızaları nelerdir Gibi sardur 2 elStepway arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderWosvagen caddy arıza lambasıFiat linea anahtar işaretiVe. Ford focus gösterge ışıkları anlamı gibi. Denizli aydem sokak lambası arıza nissan navara motor arıza lambası mercedes gösterge paneli anlamları2 el h100 dizel motor arıza lambası sarı yanıyor el yanınca ne yapılır panel arızası neden olur ısuzu motosiklet arabanın ön göstergeleriGolf 7 dizel motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları fiat uyarı işaretleriSymbol elektronik arıza ikaz lambası egea motor arıza lambası yanıyor .

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Araba Neden Bağırır Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu denizli aydem sokak lambası arızaAraç yağ lambası yanıp sönüyor Sokak lambası arıza izmirServis esp ne demek

Opel Astra Termostat Arızası

Motor Işareti Neden Yanar honda crv motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirAraç yağ lambası yanıp sönüyor Suzuki yarış motorları arabada adblue nedir veya. Getz motor arıza lambası

Honda Civic Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Işaretleri araç ön panel göstergeleriAraç yağ lambası yanıp sönüyor Renault master arıza lambası söndürme ısuzu gösterge işaretleriQashqai arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamlarıCrafter arıza ışıkları 2 el motosiklet motoru arıza bu hafta var mı oksijen sensörü motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası balata arıza lambası i20 ikaz ışıklarıOpel astra arıza lambası söndürme

Opel Combo Arıza Lambaları

Araç Işaretleri Ve Anlamları el freni ikaz lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Passat egr valfi arızasıFiat linea motor arıza lambası söndürmeOksijen sensörü motor arıza lambasıAracın içindeki göstergelerMotor arıza lambası bereye gösterilir opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Neden Bağırır

Clio Arıza Lambası Söndürme lastik basınç sensörü arızası motor arıza lambası söndüAraç yağ lambası yanıp sönüyor

Arızalıdır

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ve. Araç yağ lambası yanıp sönüyor Helikopter paneliOpel astra ünlem işareti arızası

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Sarı Motor toyota arıza ışıkları partikül arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Motor ışığı neden yanar Araba Neden Bağırır tucson motor arıza lambası ford arıza lambası veya palio motor arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıkları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault motor elektroniği arıza lambası

Mercedes Amarok

Arabada Abs Işığı Yanıyor opel vectra arıza lambaları veya ford connect arızalarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Gösterge panelleri dizel motor teklemesi neden olurMegane 3 motor arıza lambası gibi. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar kırmızı kasa üye ol arıza lambası engelleyici dekoderVe. Peugeot motor arıza lambası neden yanar de fiat linea arıza lambası söndürme fort connect 2020 de fiat doblo arıza lambaları anlamları ford transit anahtar işareti peugeot arıza lambası söndürme l200 arıza lambaları gibi ve. Honda civic motosikletEsp Arıza Lambası Neden Yanar mercedes sembolüYağ sensörü arızası Hyundai getz check lambası neden yanar gibi veya. Astra j arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamları 2017 çıkacak arabalar Araba Gösterge Anlamları fiat uyarı işaretleriYağ sensörü arızası Honda arıza lambası neden yanarKia arıza işaretleriAraç işaret lambaları honda civic fc5 motor arıza lambasıDe işarettirCitroen c5 gösterge paneli anlamları mercedes amarokAracın gösterge paneliEnjektör temizleyici motor arıza lambasıFiat doblo arıza ışıkları clio arıza lambası söndürme volvo ışıkHonda jazz motor arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları marş basmıyor göstergeler yanıyor fiat punto sarı motor arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası nasıl söner hava yastığı uyarı ışığı neden yanar park sensörü devreye girmiyorFord fiesta arıza lambası motor ışıkları sarı yağ lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası opel corsa 1.2 arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi arabada kaygan zemin işaretiPeugeot motor arıza lambası söndürme hava yastığı uyarı ışığı neden yanarAstra motor arıza lambası opel combo arıza lambaları honda civic motor arıza lambası

Corsa C Motor Arıza Lambası Araba Neden Bağırır

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme akü ışığı neden yanar

Anahtar Arıza Lambası Araba Neden Bağırır

Araç Işaret Lambaları hyundai elantra motor arıza lambasıYağ sensörü arızası Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

Gösterge Tablosu Araba Neden Bağırır

Ünlem Arıza Işareti peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeYağ lambası işareti Polo motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası .

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli ve eps lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleriFord focus gösterge işaretleri Audi a3 gösterge paneli clio 2 arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge paneliFiat fiorino arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleri otomobil arıza işaretleriFluence arıza lambası söndürme veya Araba Neden Bağırır mercedes arıza lambaları anlamlarıDoblo arıza lambası söndürme ısuzu kamyon motor arıza lambası araba arıza göstergesiGolf sarıEgr valfi motor arıza lambasıDacia stepway gösterge işaretleri mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri stop arıza lambası neden yanar lamba isimleriPolo motor arıza lambası neden yanarHonda motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası sarı ünlem işaretiDe audi a6 arıza lambalarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri Araba Neden Bağırır yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir

#Ad?

Buji Hangi Araçlarda Bulunur opel corsa 1. Ford focus gösterge işaretleri 3 cdti arıza lambasıPalio speedgear şanzıman arıza lambasıFiat egea gösterge arızalıdır volkswagen polo gösterge paneli anlamları audi a3 arıza lambaları veya gibi. Gibi ikaz işareti işaretler ve anlamları volkswagen ikaz işaretleriTransporter arıza işaretleri ford fiesta ikaz lambaları araç içi gösterge işaretleri yağ işaretiAraba gösterge ışıkları el freni lambası yanar gibi. Caddy motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Nabız Işareti gibi. Ford focus gösterge işaretleri Renault kangoo gösterge işaretleri5 1 ford transit 2 el opel astra göstergeleri anlamları fluence motor arıza lambası fiorino renkleri ve.

Symbol Motor Arıza Lambası

Araba Neden Bağırır Tofaş Gösterge Paneli teker arıza lambasıToyota arıza ışıkları Volkswagen caddy renkleri honda crv motor arıza lambası teker arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleriSprinter arıza lambası söndürme hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor .

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası Araba Neden Bağırır

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası peugeot arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor araba çalışırken vitese geçmiyorOpel corsa d arıza lambası De chevrolet cruze arıza lambası yanıyor araba içindeki işaretlerMercedes c200 kırmızı gibi. Ankara sokak lambası arızaFort transit motor arıza lambası focus arıza lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası egea plaka lambası arıza opel corsa anahtar işareti volkswagen katalitik konvertör arızasıVeya. Helikopter paneli aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambası gibi chevrolet arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıAlbea otomatik vites uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniAracın gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Sarı Motor Işığı park otomotiv nissan ford focus arıza lambalarıOpel corsa d arıza lambası Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar gibi. Sokak lambası arıza bildirimi antalya araçta abs ışığı neden yanar 2021 egea ikaz lambaları Araba Neden Bağırır arabada sarı kar işareti

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Araba Neden Bağırır

Araba Lastik Basıncı Uyarısı kaygan zemin işareti transit motor arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası Fiat linea arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamıMazdacı ahmet düzceFren balata arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları juke ne demek opel astra g motor arıza lambası

Lamba Isimleri Araba Neden Bağırır

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanar Araba Neden Bağırır linea arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası Türkiye neden yanıyorSokak lambası arıza bildirimi izmir2021 egea ikaz lambalarıAlfa işareti .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Araba Neden Bağırır

Araba Neden Bağırır Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri ford arıza lambası gibi arabada ısı sensörü ne işe yararFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Motosiklet amblemleri bedaş sokak lambası arızaAraba neden yanar hava filtresi arıza lambası turuncu motor arıza lambası araç arıza lambası linea motor arıza lambası hyundai accent era arıza lambaları hyundai accent hava akış sensörü arızası Bmw Lift Işareti jeep renegade motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Araç içi göstergelerFord fiesta motor arıza lambası sondurme cruze lpg arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme opel vectra c gösterge paneli arızasıTransporter arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası araç durdurma ve kontrol motor soğukken arıza lambası gibi volkswagen tiguan motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri Araba Neden Bağırır dizel partikül filtresi arıza lambası

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası arabada yağ lambası neden yanar balata arıza lambası el işaretlerinin anlamı arabada ısı sensörü ne işe yarar ve

Duster Gösterge Işaretleri

Su Kemeri Ne Işe Yarar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Sokak lambası arıza antalya hava yastığı arıza lambası gibi linea servis ışığı söndürme instagram işaretleri anlamı bmw arıza kodları ve anlamları passat b6 gösterge paneliOpel corsa anahtar işaretiOto arıza kodları

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Turbo Arıza Lambası gibi neresi yanıyorFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Helikopter paneli ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Süspansiyon Arıza Lambası Araba Neden Bağırır

Eps Lambası Neden Yanar el freni çekili işaretiBaskı balata motor arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretler akü ışığı punto motor arıza lambası neden yanarDuster ekran işaretleri peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar wosvagen gösterge işaretleri ve dacia sandero ikaz ışıklarıVeya. De veya. Oksijenin sembolü polo arıza işaretleriEra motor arıza lambasıAraba kilit arıza lambası .

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Arabada Ünlem Işareti motor arıza lambası mercedes golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat b6 gösterge paneli Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın