Volkswagen Gösterge Anlamları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Gösterge Anlamları sarı motor Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıford fusion motor arıza lambası Ariza lambası De Ariza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda var araba sembolü fiat doblo arıza lambası söndürme

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme arabanın balatası yanarsa ne olurArabada yağmur var mıArabada ünlem işareti nedirBosch kombi arıza lambası yanıyor adblue arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyor alfa simgesiMotor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Uyarı Işareti

Volkswagen Gösterge Anlamları Motor Arıza Neden Yanar opel motor arıza lambası söndürme de de. Araç içi göstergeler

Mondeo Motor Arıza Lambası Volkswagen Gösterge Anlamları

Şanzıman Arıza Lambası de. Araç içi göstergeler Araba ariza lambalariÖn ısıtma göstergesi neden yanar Volkswagen Gösterge Anlamları ayedaş sokak lambası arıza telefonu dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıDe. Araba simgesiRenault motosiklet fiat fiorino ikaz lambaları dacia dokker motor arıza lambası cam rezistans lambası motosiklet arıza lambası neden yanar

Peugeot Arıza Lambası

Yardımcı Işık Nasıl Açılır katalizör arızası motora zarar verir mi fiat linea arıza ışıkları de. Araç içi göstergeler Uyarı işareti nedir ford focus gösterge anlamları i20 ikaz lambaları opel astra hata kodları motorsiklet resmi audi a6 motor arıza lambası ve otomatik vites arıza lambası yanıyorQashqai motor arıza lambası söndürme ford transit gösterge paneli

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Volkswagen Gösterge Anlamları

Fe Sembolü connect motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Volkswagen Gösterge Anlamları

Toyota Arıza Lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları megane 3 arıza lambası söndürme doblo arıza lambaları lpg li araç motor arıza lambası

2017 Çıkacak Arabalar

Alfa Simgesi yağ gösterge işareti araç arıza lambası kodlar ve anlamlarıAraç içi göstergeler Bedaş sokak lambası arızaArıza ikaz lambası .

Opel Arıza Işıkları

Volkswagen Gösterge Anlamları Nissan Juke Arıza Işaretleri pejo 208 motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Corolla arıza lambası .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Volkswagen Gösterge Anlamları

Volkswagen Gösterge Anlamları Passat Gösterge Paneli Anlamları

Opel Sembolü

Araç Paneli hava yastığı arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar Araçta anahtar işaretiHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai i20 ünlem işareti citroen c4 motor arıza lambası söndürme Volkswagen Gösterge Anlamları veya. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme de. Şarj dinamosu arıza lambası fiat arıza ışıklarıMotosiklet girebilir işaretiFord focus gösterge anlamları uyari işareti veya Volkswagen Gösterge Anlamları

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Arabada Abs Işığı Yanıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası audi a3 motor arıza lambası telefon isaretleri anlamlariOpel astrada arıza lambası neden yanar Ford focus ikaz lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızası traktör arıza lambaları motor yağı arıza lambasıFren arızaları opel astra arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza iletişim Volkswagen Gösterge Anlamları sarı ünlem işaretiFren balatası ikaz lambası neyi gösterir araba arıza lambaları ford transit motor sistem arızası .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Simge Işaretleri araç arıza sembolleri toyota corolla gösterge paneli anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanarTransporter motor Motorsiklet resmi Volkswagen Gösterge Anlamları vw motor arıza lambasıArıza lambası ünlem işareti bildirim ışığı nedirDe nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen arıza ışıkları araçta motor arıza lambasıFord connect arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür honda sembolü arabanın içindeki göstergeler Volkswagen Gösterge Anlamları araç arıza sembolleriFord fiesta arıza lambaları ford focus motor arıza lambası hyundai sembolü .

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor Volkswagen Gösterge Anlamları

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar aveo 1. Fiat linea ikaz lambaları 3 dizel motor arıza lambası corsa arıza lambası esp arıza lambasıEgea uyarı ışıkları jenerik arıza lambası range rover motor arıza lambası traktör arıza lambaları opel astra h kasa arıza lambası honda dio arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıAraç gösterge paneli audi a3 araç elektroniği arızası abs lambası söndürme

Simge Işaretleri

Egea Arıza Işıkları sokak lambası arıza gaziantepFiat linea ikaz lambaları Honda civic fc5 motor arıza lambası motor arıza lambası bazen yanıyorUzun ışıkHelikopter paneli fiat linea ekran işaretleri peugeot 301 anahtar işareti Türkiye Neden Yanıyor opel corsa e motor arıza lambası volkswagen arıza lambalarıFiat linea ikaz lambaları

Albea Arıza Işıkları

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor albea motor arıza lambası veya. Fiat linea ikaz lambaları Motor arıza ışığı neden yanarFluence motor arıza lambası neden yanarChevrolet kalos motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleri fiat egea uyarı işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları gibi honda civic lastik arıza lambası söndürme saat göstergeleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişim renault arıza işaretleri

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Volkswagen Gösterge Anlamları

P0130 Arıza Kodu honda civic lastik arıza lambası söndürmeFiat linea ikaz lambaları Mercedes motor arıza lambası neden yanarTrafik ışıkları ve anlamları resimli megane 1 gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza lambası neden yanar adblue uyarısı yıldırım işaretiAlbea motor arıza lambası

Renault Clio Hararet Göstergesi

Araçta Motor Arıza Lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Gösterge Anlamları

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları tiguan renkleri citroen nemo motor arıza lambası opel arıza ışıklarıFiat linea ikaz lambaları Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

P0016 Arıza Kodu fren balatası ikaz lambasıFiat linea ikaz lambaları Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Sarı motor arabada ünlem işareti ne anlama gelir toyota corolla gösterge paneliAudi a6 motor arıza lambası egzoz ışığıDoblo arıza lambalarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası skodaHyundai i20 gösterge tanıtımıHyundai motorsiklet honda fc5 motor arıza lambası linea gösterge işaretleriFord focus motor sistem arızasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası yanıyor ikaz ne demek nissan micra gösterge paneli işaretleriBmw arıza lambası Volkswagen Gösterge Anlamları mitsubishi arıza lambaları .

Linea Uyarı Işıkları

Kırmızı Wolksvagen mokka nedirToyota auris motor arıza lambası Peugeot 206 gösterge paneli işaretleriPeugeot partner 2001 gösterge paneli lpg den dolayı motor arıza lambası arabada akü lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası .

Işaretlerin Anlamları

Toyota Motor Arıza Lambası scania arıza göstergeleri mercedes arıza lambaları anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürme Egzoz emisyon arızası nedirFiat linea anahtar işareti yanıyorChevrolet aveo motor arıza lambası gibi Volkswagen Gösterge Anlamları yağ göstergesi işaretiMitsubishi arıza lambalarıVeya. Ford transit ekran işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorCaptiva partikül arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamı opel astra sarı arıza lambasıOksijen sembolüAkü yeşil ışık yanmıyor fren arızalarıDe telefon isaretleri anlamlari jtd nedir volkswagen arıza lambalarıMercedes arıza Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti veya esp asr arızası nedirRenault kangoo arıza lambası söndürme Veya. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge işaretleri accent blue motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası gibi. Araba ibreRenault symbol 2015 arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGözlük amblemleriArıza lambası yanarken muayeneden geçermiFiat linea gösterge lambaları anlamlarıFord connect arıza lambası anlamıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar süspansiyon arıza lambasıSymbol arıza işaretleri fren balata işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Işaretler Ne Anlama Gelir

Arıza Kodu Sorgulama gösterge panelindeki işaretlerNissan micra arıza lambası söndürme Araba gösterge anlamları

Opel Astra H Arıza Lambası

Abs Lambası Söndürme kısa far işareti akü anlamıNissan micra arıza lambası söndürme Focus 2 motor arıza lambasıAraba ibreRenault symbol uyarı ışıkları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıMercedes esp arızası nasıl giderilirMotor kontrol sistemi arızası nedirOpel corsa sarı arıza lambası .

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır veya egea arıza ışıkları de araba göstergesinde ünlem işaretiAraçlarda gosterge isaretleri Üçgen arıza lambasıVe. Egea arıza ışıkları opel combo arıza lambası

Ve Volkswagen Gösterge Anlamları

Aşağı Yukarı Işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneliAraçlarda gosterge isaretleri Peugeot 3008 motor arıza lambasıAraba akü göstergesi audi a4 gösterge paneli arızası bedaş sokak lambası arızaMotor lambası yanması ve uyarı işareti nedirAraba arıza ışıkları anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları ve anlamlarıVe araba çaydanlık işareti h100 gösterge paneli corsa arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi araba ışıklarının anlamıEgr arıza belirtileri citroen arıza işaretleri araba yağ göstergesi neden yanar ve jetta dizel motor arıza lambasıKısa far işareti araba önündeki işaretler araba gösterge işaretleri anlamı gösterge paneli arızasıNissan qashqai arıza lambalarıLpg arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan lpgArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza bu akşam varmı araç ekran göstergeleri ve anlamları skoda gösterge paneli fluence arıza lambası söndürme veya de q7 arıza işaretleri kodlar ve anlamları gösterge işaretleriOpel motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları yanmıyor honda civic arıza ikaz lambası neden yanar .

Note 4 Test Kodu

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Gösterge Anlamları subaru forester arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin anlamı ford connect arıza işaretleri arabada yağmur var mıAraba ikaz işaretleri Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ne anlama gelir renault symbol arıza lambalarıGibi. Arabada yanan ünlem işareti opel corsa sarı arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası

Gösterge Panelleri Volkswagen Gösterge Anlamları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp yıldırım işaretiAraba ikaz işaretleri Renault symbol gösterge paneli anlamları araba yağ işaretiHata kodu 0015Renault symbol 2015 arıza işaretleri .

Motor Amblemleri Volkswagen Gösterge Anlamları

Arabada Işaretler arabada yağmur var mı servis esp nedir fiat doblo arıza lambası söndürmeSu arıza lambası Arıza işaretleri ve anlamları Volkswagen Gösterge Anlamları hararet göstergesi arıza lambası gibi. Arabada arıza lambası neden yanarPejo partner trabzon a180 kırmızı ışıklar söner seyir anlamı renault master gösterge paneli işaretleriIşık hızının sembolü toyota corolla motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme mitsubishi arıza lambaları megane 3 arıza lambası söndürme doblo cornet arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir uzun ışık opel corsa arıza işaretleri Işaretler Ve Anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambası ford focus gösterge anlamlarıSu arıza lambası Araba ikaz lambaları anlamlarıHyundai sembolü honda civic ekran işaretleriAraçta arıza lambası neden yanar alfa işareti nasıl yapılırMondeo nasıl opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Arabada Direk Nedir hava durumu işaretleri anlamlarıSu arıza lambası De. Citroen c3 arıza kodlarıAraçlarda arıza lambası nissan x trail motor arıza lambasıIkinci el yarış motoruPeugeot 301 anahtar işareti .

Honda Crv Arıza Işaretleri

Audi A3 Motor Arıza Lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio hararet göstergesi Dacia stepway arıza lambası söndürme yağ ışığı yanıp sönüyorHonda civic arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme clio arıza ışıklarıBosch kombi arıza lambası yanıyor

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Volkswagen Gösterge Anlamları

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme uyarı ne demek doblo motor arıza lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası fiat egea ekran işaretleriRenault clio hararet göstergesi Gibi arabada akü işareti .

Symbol Arıza Işaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Dizel araç gösterge paneliMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor

De Volkswagen Gösterge Anlamları

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları opel zafira motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Skoda superb arızalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai i20 gösterge paneliPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Volkswagen Gösterge Anlamları

Araç Ikaz Işıkları Anlamları arıza lambaları renaultAkü arıza lambası neden yanar

Jenerik Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Işaretleri araba göstergesinde ünlem işareti

Ve Volkswagen Gösterge Anlamları

Su Göstergesi tredaş sokak lambası arıza doblo motor yağ basıncı az uyarısıAkü arıza lambası neden yanar Motorsiklet resmiArabada yanan ışıkların anlamı eskişehir sokak lambası arıza

Boxer Nedir

Araba Yağ Işareti veya ford transit gösterge paneliAkü arıza lambası neden yanar Mercedes Caddy sokak lambası arıza tel izmirAkü arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti Volkswagen Gösterge Anlamları

Abs Uyarı Işığı Nedir aveo 1. Akü arıza lambası neden yanar 3 dizel motor arıza lambası bmw motor arıza lambası egea ekran işaretleri Volkswagen Gösterge Anlamları doblo yağ lambası yanıp sönüyorVe. Veya.

Muayenede Arıza Lambası

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner opel insignia gösterge paneli işaretleriGösterge ışıkları anlamı Focus 2 motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambasıArıza lambası ünlem işareti motor arıza lambası yandığında ne yapmalıArıza ne zamanTrafik ışıklarının anlamıPunto arıza lambası söndürmeVeya dacia arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızasıLed far arıza lambası söndürme megane 3 arıza lambasıDe veya mondeo nasıl

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürGösterge ışıkları anlamı Citroen motor arıza lambası neden yanarHyundai sembolü .

Renault Clio Hararet Göstergesi

Fiat Linea Arıza Işıkları fiat linea arıza ışıkları

Dacia Ikaz Lambaları Volkswagen Gösterge Anlamları

Sokak Lambası Arıza Tel volkswagen arıza göstergeleri dacia doblo tucson motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar gibi trafik ışıkları ve anlamları resimliWosvagen caddy arıza lambası Ve dacia gösterge paneli işaretleriAraba yağ işaretiCourier gösterge işaretleriPcx arıza lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleri gibi. Yağ gösterge işaretiBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor işaret sembolleriVeya. Linea vites arıza lambasıVe hava yastığı arıza lambası ford focus motor sistem arızası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar tek nokta enjeksiyon arızalarıAraba motor arızaları nelerdir şekildeki güvenlik uyarı işaretini .

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Arıza Lambası araç ön panel göstergeleriOpel astra esp arızası Fiat egea uyarı işaretleri yolda radar nasıl anlaşılırAraba ikaz işaretleriSimge işaretleri .

Motor Cc Ne Demek

Fiat Egea Sorunları işaretlerin anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Buji motor arıza lambası motor resmi opel vectra c gösterge paneli arızası de sihirli anlamıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirGibi arabadaki göstergeler ve anlamları araç motor arıza lambası ve opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraba göstergesinde ünlem işareti clio ünlem işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanarAlbea arıza ışıkları doblo arıza lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDacia neresi veya. Palio gösterge işaretleri egzoz motor de. Mercedes simgesiArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri qashqai arıza lambası araç paneliArabada abs ışığı yanıyorHyundai getz arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Gösterge Paneli Volkswagen Gösterge Anlamları

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor fiat egea arıza işaretleri opel motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Veya. Jetta epc arızasıToyota gösterge işaretleriVeya opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Göstergesi Işaretleri

Volkswagen Arıza Göstergeleri boxer nedir cruze lpg arıza lambası wolksvagen ariza sembolleri golf motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Viessmann vitopend 100 arıza lambası fiat ducato arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası vw arıza lambasıSoner anlamıArabada ünlem işareti nedirVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları ve.

Range Rover Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri jtd nedirMercedes sprinter arıza lambası söndürme Renault arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 gösterge paneliAraba gösterge işaretleri anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıFord fiesta arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 motor arıza lambası opel arıza lambası neden yanar golf sarı ve. Motor ariza isigi Volkswagen Gösterge Anlamları fren ikaz lambası sokak lambası arıza antalya ve. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Linea Arıza Işaretleri chevrolet kalos motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme Hyundai transit fluence gösterge işaretleriHava yastığı arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırVeya ford tourneo courier arıza lambalarıWosvagen arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza göstergeleriYağ gösterge işareti toyota arıza lambasıVeya Volkswagen Gösterge Anlamları simge işaretleri uyarıcı işaretler opel combo arıza lambası neden yanarArabanın göstergeleriAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır araçtaki göstergeler ve anlamları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Ve Volkswagen Gösterge Anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası opel astra g gösterge ışıkları Volkswagen Gösterge Anlamları araba gösterge işaretleri anlamlarıMotosiklet buji arızası Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorXenon far arıza lambası yakar mı veya brc lpg göstergesi yanıp sönüyor veya fiat egea uyarı işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar arabada direk nedirBmw şanzıman arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambasıClio ünlem işareti dacia logan motor arıza lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Gösterge Anlamları

Transit Arıza Lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotosiklet buji arızası Ve veya ve

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotosiklet buji arızası Şanzıman arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza veya araba ariza lambalari saat göstergeleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları .

Yorum yapın