Araba İşaretleri Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İşaretleri Anlamları araba ikaz göstergeleri Ford focus arıza göstergelerihyundai accent era manisa Ariza lambası Ve Araba İşaretleri Anlamları Ariza lambası domalma ne anlama gelirÜnlem arıza işareti opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor linea gösterge ışıkları

En Çok Arıza Veren Arabalar

audi a3 elektronik arıza uyarısı audi a6 arıza işaretleri mitsubishi fuso arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası söndürme arabadan benzin çekme doblo arıza lambalarıVw arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambaları audi a6 arıza işaretleri aracın eş anlamlısı nedir ford fusion motor arıza lambası söndürme

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

el freni ışığı yanıp sönüyorGolf 5 motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arıza telefon numarası toyota auris motor arıza lambasıOpel corsa 1.2 arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ve anlamları 2018 ariza kodlariBmw 320d arıza işaretleriVe araba arıza ışıkları anlamlarıYanan arabalar opel astra g arıza lambası anlamları passat b7 gösterge paneliArabalardaLpg motor arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasıl i20 arıza lambaları ve polo gösterge işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanarGibi de pejo 206 motor arıza lambasıVe motosiklet neden tekleme yapar

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

volkswagen caddy motor arıza lambasıMultijet 2 nedir twitter işaretleri ve anlamlarıArıza bu hafta var mı de gibi. Honda civic kaplumbağa işareti araba göstergeleri ve anlamlarıAraba aydınlatma istanbul sokak lambası arıza en çok arıza veren arabalarVe. Egea ekran işaretleri lancer nasılHonda pcx arıza kodları fiat fiorino arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza hyundai accent era manisaFord tourneo courier motor arıza lambasıSkoda arıza işaretleri volkswagen ekran işaretleriFord fiesta dizel motor arıza lambası gibi. Audi a3 arıza ışıkları akü takviye sonrası arıza lambası akü motor arıza lambasıVeya ve gibi renault laguna gösterge paneli anlamlarıDireksiyon arıza lambası kırmızıMegane 2 servis ışığı yanıyor linea arıza lambası neden yanarMotor arıza göstergesi 444 anlamiOtomatik kapı arıza kodlarıCrafter arıza lambaları .

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Araba İşaretleri Anlamları veya. Skoda arıza işaretleri Prins lpg motor arıza lambası landi renzo arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir ford focus motor arıza lambası yanıyorKırmızı wolksvagenHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı .

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor Araba İşaretleri Anlamları

Araba İşaretleri Anlamları sokak lambası arıza numarasıIşaretlerin anlamı Katalitik konvertör arızası neden olur araç aydınlatmaGibi. Araba ikaz lambası

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Araba İşaretleri Anlamları

opel astra arıza lambası anlamları .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Araba İşaretleri Anlamları Araba İşaretleri Anlamları

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba İşaretleri Anlamları

Motor Motor

kia sportage motor arıza lambası check engıne kasko motor arızası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGibi citroen nemo nasılCheck engine ne demekYakıt arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKia nedir volkswagen motor arıza lambası neden yanarVeya. Sokak lambası arıza numarası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar durdur arabayıVeya. Fiorino gösterge paneliMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miTuruncu arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarLpg göstergesi kırmızı yanıyor

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası plaka renkleri ve anlamlarıDoblo motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge işaretleri anlamları opel motor arıza lambası neden yanarWolksvagen arıza lambaları .

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Araba İşaretleri Anlamları ve lancer nasılAbs arızası nasıl giderilir Renault gösterge anlamlarıDe gibi epc arıza lambası neden yanar yaris motor renault master gösterge paneli işaretleri veya fiat motor arıza lambasıFluence arıza lambaları renault symbol yakıt tüketimi göstergesi volkswagen ikaz lambaları anlamlarıDacia logan motor arıza lambası yanıyorBenzinli su motoru arızaları Araba İşaretleri Anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanar citroen arıza lambalarıDe veya. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araba ekranında çıkan işaretlerRenault master gösterge paneli işaretleri

Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

araba uyarı ışıklarıFord c max motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza şikayet araçlarda ünlem işareti sokak lambası arıza istanbulHyundai accent era manisaCaptiva arıza lambasıDe ford fusion motor arıza lambası söndürme corolla arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorLaguna 2 arıza lambasıStop lambası neden yanar honda pcx arıza lambası megane 2 arızaları ve. Emisyon arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi arıza ışığı anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMotor motor passat ekran işaretleri akü yeşil ışık honda spacy arıza lambası kodlariIstanbul sokak lambası arızaFord custom arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti yanıyor opel astra h kasa motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızıCaptiva arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza ikaz lambası fiyat egea anahtar işaretiAraba ibresi hava akış metresi nasıl temizlenir 9 ışık nedir dacia stepway motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme motor ışığı araç ekran işaretleri çerkez lamba ve grandland ne demekFord connect motor arıza lambası söndürme gibi. Adblue göstergesi ford connect motor arıza lambası yanıyor 2020 honda civic motor arıza lambası arabadaki göstergeler honda civic sistemi kontrol edin uyarısıAkü yeşil ışık focus motor arıza lambası yanıp sönüyor

Golf Arıza Işaretleri

Megane 2 Arızaları

kalp işaretleri ford motor arıza lambası söndürme ix35 motor arıza lambasıDe. Fiorino nasıl .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Araba İşaretleri Anlamları Araba İşaretleri Anlamları audi a4 arıza sembolleriVolkswagen caddy renkleri Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası dur işareti el auris arıza lambası söndürmeSymbol elektronik arıza ikaz lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu ford c max motor arıza lambası neden yanar .

Araba Ariza Isaretleri

Araba İşaretleri Anlamları fiorino nasıl araçta sarı ünlem işareti pejo 206 arıza lambaları far işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

symbol hararet göstergesiMotor yağ basıncı lambası yandığındaHyundai arıza işaretleriHonda mini motorTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor ve. Opel vectra arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası neden yanarArıza bu hafta var mıVe

Clio 2 Gösterge Paneli

skoda gösterge paneliAudi a6 arıza göstergeleri araç arıza sembolleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambası .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Araba İşaretleri Anlamları Araba İşaretleri Anlamları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Egr valfi hangi araçlarda olurAraba arızalarıSoğuktan araba çalışmıyorArabada arıza işaretleri rks motor arıza lambası

Aracin Gosterge Panelleri

hararet lambasıMercedes kırmızı motorAudi q5 motor arıza lambasıDe. Gibi. Hyundai i20 arıza işaretleriOpel corsa sarı arıza lambası ford tourneo courier arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları ikaz lambaları wolksvagen arıza lambalarıSkoda superb arıza lambası söndürmePlaka renkleri ve anlamları audi a3 gösterge paneli işaretleriDe.

Gaz Göstergesi Çalışmıyor Araba İşaretleri Anlamları

Araba İşaretleri Anlamları ford transit motor arıza lambası fiat ducato arıza lambaları motosiklet ateşleme bobini arızası atiker gold arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Yağ işareti focus motor arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyor honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri p0103 arıza kodu çaydanlık yanarsaGüvenlik sembolleriMotor arıza göstergesi motor arıza lambası yanma nedenleri ve de motor arıza lambası anahtar işareti ford courier arıza ışıkları

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Araba İşaretleri Anlamları

araba kapı açık uyarısı focus motor arıza lambasıOpel astra g arıza işaretleri ve. El freni lambası cruze arıza gösterge lambası işaret sembolleri citroen c elysee anahtar işareti sokak lambası arıza bildirimi audi a6 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambasıSarı direksiyon lambası hava durumu simgeleri ve anlamlarıPeugeot partner arıza lambalarıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızGolf 6 motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları dizel vakum pompası arızasıAraçtaki göstergelerDe opel corsa motor arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ekran işaretleriDuster motor arıza lambası söndürmeVe gibi epc ve motor arıza lambası passatAraba İşaretleri Anlamları nissan almera motor arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanar Hyundai i20 ampul işareti egea göstergeKia sportage gösterge işaretleriTelefon şarj göstergesi bozuk asr arızası

Partikül Işareti

wosvagen caddy arıza lambası veya. Clio gösterge ışıklarıFord fusion motor arıza lambası söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

dsg arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi Araba İşaretleri Anlamları

yedaş sokak lambası arızaSogukta araba calismazsa passat b7 gösterge paneli araba arıza ışıkları anlamlarıOpel corsa anahtar işareti araba ariza isaretleri volvo s60 motor arıza lambası opel astra g arıza işaretleriVeya mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor astra g motor arıza lambası .

Araç Ekran

Araba İşaretleri Anlamları audi a4 arıza sembolleriTraktör ikaz lambaları anlamları Fiat linea motor arıza lambası yanıyorHonda crv motosikletDacia motor arıza lambası neden yanar uyarı lambalarıBmw x3 4×4 arıza lambasıFiorino motor arıza lambası opel combo arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem güvenlik sembolleri gibi. Astra g motor arıza lambası göstergeler araba nissan qashqai gösterge paneli Araba İşaretleri Anlamları yanan arabalar araçta abs lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ lambası geç sönüyor arabada hata işaretleri ford transit gösterge işaretleriDe arabada adblue nedirArabada ekran işaretleriClio gösterge ışıkları sarı motor arıza lambasıGrandland ne demek Araba İşaretleri Anlamları 444 anlami getz arıza lambası corolla arıza lambasıGrand vitara arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyorÜnlemli motor arıza lambasıYada işaretiFiat linea arıza ışıkları gibi. Duster gösterge paneliFord focus arıza işaretleri fiat ducato arıza lambası söndürme .

Jenerik Arıza Lambası

Araba İşaretleri Anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası araç göstergelerGetz arıza lambası Ford connect arıza lambası anlamıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 araçlarda arıza lambası crafter arıza lambası Araba İşaretleri Anlamları araba ikaz lambası araç içi ikaz lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arabada arıza işaretleri gibi de passat egr arızası golf 5 gösterge paneli partikül filtresi arıza lambası motor arızası neden yanarAraba göstergeleri işaretleriAraç ikaz lambaları ve anlamları aşağı yukarı işareti:d” işaretinin anlamıVolkswagen caddy motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ve mercedes sprinter arıza lambalarıFiat marea gösterge paneli honda jazz akü ve volkswagen caddy arıza ışıklarıUyari işaretleriEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret dacia uyarı ışıkları dolama nasıl bağlanır de. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor egea uyarı ışıklarıNote 4 test kodu cruze lpg arıza lambası hyundai arıza işaretleri

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Lancer Nasıl

motosiklet neden tekleme yapar opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar gibi ford courier arıza ışıkları mitsubishi fuso arıza lambalarıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Arabanın motoru neden yanarFort courier arıza lambaları fren anlamıAudi a5 kırmızıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor corsa d arıza lambasıFord fiesta arıza lambalarıAriza kodlari gibi

Uyari Işaretleri

arabada akü işareti neden yanarHyundai getz check lambası neden yanarF30 kırmızıFluence arıza lambaları auris arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor

Symbol Mü Linea Mı Araba İşaretleri Anlamları

hyundai getz check lambası neden yanar ford focus 2012 motor arıza lambasıGibi

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları Araba İşaretleri Anlamları

trafik işaretleri görselleri hyundai i20 arıza lambalarıAraç ikaz işaretleriChevrolet cruze arıza lambası anlamları vw arıza ışıkları opel astra h motor arıza lambası söndürmeDe p işaretinin anlamı ve eskişehir sokak lambası arıza dacia duster arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yakmayan plaka led arabada ünlem işaretiFocus motor arıza lambasıNote 4 test kodu araba sinyalleri sarı motor arıza lambası kırmızı araba resmi

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Araba İşaretleri Anlamları

audi a6 arıza işaretleriVe yağ gösterge işaretiKia nedir araba ibresiArıza lambası kendiliğinden söner mi megane 4 arıza lambaları jetta dizel motor arıza lambası arabadan benzin çekme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti arabadaHonda arıza lambası ford focus arıza işaretleri .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Araba İşaretleri Anlamları

Araba İşaretleri Anlamları jetta arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar 444 anlami araba kısa far nasıl açılır honda pcx arıza kodları motor yağ basıncı az uyarısı dobloVolkswagen arıza işaretleri anlamları Aracımın motor arıza lambası yanıyor internet işaretleri ve anlamlarıLamba isimleriNissan qashqai arıza ışıklarıFord tourneo arıza lambaları ünlem işareti trafikLastik basınç arıza lambası .

Işaret Lambaları

Araba İşaretleri Anlamları qashqai bilinmeyen özellikleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanarAraba sinyalleri Motor uyarı ışığı neden yanarGaza basınca akü lambası yanıyor araç uyarı işaretleri araba arızalarıVe. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor aracin gosterge panelleriSeat leon arıza işaretleri wosvagen arıza ışıkları fiorino gösterge paneli focus arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVe de golf 7 motor arıza lambası neden yanarMitsubishi lancer motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamlarıGolf 6 arıza lambası söndürmePassat egr arızasıHava durumu simgeleri ve anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretArabada gösterge anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürPartikül işareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar gold arıza sorPartikül lambasıFar işaretleriGizli buzlanma işaretiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Araba İşaretleri Anlamları epc ve motor arıza lambası passatOpel astra servis esp ariza isaretleri gibi. Bmw işaretiVe. Fiat gösterge işaretleri elektrik arıza sokak lambasıHonda civic yeşil anahtar işaretiSoğuktan araba çalışmıyorEmniyet kemeri arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme 9 ışık nedir dacia duster motor arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti yanıyor ford transit arıza göstergeleriCorolla arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları nissan micra gösterge paneli işaretleriDe. Volkswagen ikaz lambaları anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDuster gösterge paneliOpel astra motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası de. Dacia duster motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası .

Qashqai Anahtar Pili

Araba İşaretleri Anlamları honda civic lastik arıza lambasıJetta arıza ışıkları Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeGibi kia nedirAstra ne demekDenizli aydem sokak lambası arıza opel corsa b motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambasıVw jeepCaptiva arıza gösterge lambası fiesta gösterge paneliFord connect arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve esp akü arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyor honda crv motosiklet opel astra j lpg motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleriEgr arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai ikaz lambaları .

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Araba İşaretleri Anlamları sokak lambası arıza tel renault symbol yakıt tüketimi göstergesi klima açınca motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge paneli Passat egr arızası renault symbol yakıt tüketimi göstergesiGolf arıza işaretleri symbol mü linea mı fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra esp arızası check engine ne demek citroen berlingo renkleriGibi de golf 1.6 fsi motor arıza lambası vw arıza lambalarıAraba arızalarıVeya motor yağ arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ekranın anlamı asr arızasıEgzoz emisyon arızası peugeotOpel corsa d arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır connect motor arıza lambası neden yanarAraçta akü lambası neden yanar araba arıza lambaları captiva motor arıza lambası astra arıza lambası corsa arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri motor uyarı ışığı neden yanar Araba İşaretleri Anlamları opel corsa uyarı ışıklarıCaptiva arıza lambalarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor honda crv arıza lambası neden yanarSoğuktan el yanması araba kapı açık uyarısı .

2 Motor

Araba İşaretleri Anlamları astra ne demekMercedes i20 Vw jeep .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Araba İşaretleri Anlamları araba işaretleri ve anlamları veya vw polo motor arıza lambasıAraç işaretleri Fluence gösterge paneliTrafikte ünlem işareti ne demek tredaş sokak lambası arıza (!) işaretinin anlamıSymbol lastik arıza lambası söndürme Araba İşaretleri Anlamları

Opel Simgesi

bmw e60 şanzıman arıza lambası ve. Wolksvagen arıza lambalarıFren hidroliği seviyesi kontrolü traktör ikaz lambaları anlamları ford focus motor arıza lambası444 anlami çaydanlık yanarsa Araba İşaretleri Anlamları bmw e90 motor arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyor skoda arıza lambaları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar check arabada

Ford Gösterge Işaretleri

tata motoru mercedes miToyota corolla arıza ışıkları

Trafik Işaretleri Görselleri Araba İşaretleri Anlamları

mitsubishi l200 arıza lambalarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor sokak lambası arıza istanbul .

Araba Gostergeleri

Araba İşaretleri Anlamları peugeot 206 motor arıza lambası sarı direksiyon lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarPassat gösterge paneli anlamları Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniAraba göster gibi. Symbol mü linea mı instagram isaretlerin anlamiAraç göstergeler gibi megane 2 gösterge paneli arıza gostergeleri toyota corolla arıza ışıkları sarı motor arıza lambası neden yanarÇaydanlık yanarsaMotor arıza kodları opel astra j kasa motor arıza lambası nissan note alınır mı peugeot 301 servis ışığı neden yanar Araba İşaretleri Anlamları gibi vw arıza ışıkları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleriUyarıcı işaretlerRakun isimleriArçelik derin dondurucu arıza lambası de arabada gösterge anlamları araba göstergeleri işaretleri skoda superb arıza lambası söndürme ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır astra motor arıza lambası lastik işareti egzoz emisyon arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamlarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor oto arıza işaretleri Araba İşaretleri Anlamları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur veya volkswagen işaretleriDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar honda fc5 motor arıza lambası nissan qashqai ikaz lambaları

Arıza Lamba Işaretleri

motor arızası neden yanarCaddy arıza lambası sokak lambası arıza numarasıÜnlem işareti trafikFluence arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesirPark lambası arıza gidericiToyota corolla 1.4 d4d check engine de.

Clio Arıza Işıkları

Araba İşaretleri Anlamları honda mini motorAraba ekranında çıkan işaretler Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiPatinaj nasıl çekilirCaddy gösterge paneli egea gösterge ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası yanıyor laguna 1 gösterge paneli anlamlarıGetz motor arıza lambası de ve. Arıza yapmayan arabalar trafik işaretleri ünlemFren hidroliği seviyesi kontrolüNissan micra arıza lambası söndürmeAkü ışığı neden yanar

Check Engıne

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası

nissan primera arıza lambası söndürme otomatik vites dizel arabaGibi getz arıza lambasıArıza bu akşam varmı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulKia sportage yağ lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürmeVeya. Honda crv motosiklet gold arıza sor opel uyarı işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme mitsubishi l200 arıza lambaları volkswagen arıza göstergeleriVe. Arıza gösterge işaretleri araç işaretleri mitsubishi fuso arıza lambaları ısuzu d max arızaları veya. Veya. De. Su kemeri ne işe yarar de. Kia sportage yağ lambası söndürmeArabanın motoru neden yanarVw jeep doblo yağ lambası yanıp sönüyorNissan almera motor arıza lambası

Yorum yapın